Design & Developed BY Patira

صفحه 10 از 17 نخستنخست ... 89101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 164
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    پشت مهاجم
    تشکر ها
    37
    تشکر شده 296 در 44 پست

Jadid تحلیل و بررسی فنی بازيهاي پرسپوليس در فصل 88-89

دوستان پرسپوليسي عزيز شما ميتونيد در اين تاپيك به تحليل و بحث درباره بازيهاي پرسپوليس در ليگ برتر بپردازيد .

خواهشا از مطرح كردن بحث هاي حاشيه اي هم پرهيز كنيد و فقط در مورد بازي بحث كنيد نه چيز ديگه اي .

از توجه و همكاري شما سپاسگزاريم .

این تاپیک فقط برای بحث فنی و انالیز بازیها و بررسی عملکرد بازیکنان و حتی مربیان و کادر فنی تیم پرسپولیس ایجاد شده.هرگونه پست و تاپیک فاقد موضوعات فنی و فوتبالی درباره پرسپولیس توسط مدیران حذف شده و در صورت تکرار دسترسی شما از انجمن قطع خواهد شد.در این قسمت فقط می خواهیم به بررسی عملکرد فنی پرسپولیس بپردازیم.دوستان عزیز می تونن بعد از هربازی دیدگاه های خودشون رو اینجا مطرح کنند.برای بازگو کردن موضوعات متفرقه پرسپولیس و گپ و گفتگو با دیگر هوادارها به بخش ارتش سرخ مراجعه کنید.
    به امید موفقیت پرسپولیس

ویرایش توسط AlexDelpiero : 06-10-2010 در ساعت 20:18

2. 4 کاربر از پست مفید H@di تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبك
    مربی مورد علاقه
    رافا بنيتس و قطبي
    بازیکن محبوب
    كاپيتان جرارد و علي كريمي
    تشکر ها
    84
    تشکر شده 230 در 48 پست

پای زارعی و هوارمولا خوب موقع به گلزنی باز شده.
    توی روزهایی که فورواردهای ما فراموش کردن که برای گل زدن توی زمین هستند.هافبک مهاجم های ما خوب دارن گلزنی می کنن.
    اوایل بازی شانس آوردیم که عقب نیفتادیم .عقب افتادن واسه این تیم واقعآ کشنده خواهد بود.
    پرسپولیس اگر جلو بیفته واقعآ خوب بازی می کنه و اگر از تیم حریفش عقب بیفته و نتونه خیلی زود مساوی کنه کارش خیای سخت می شه.
    بازی بعدی مون هم با استیل آذینه.تیمی که هم خوب گل می زنه و هم خوب گل می خوره اگه بتونیم استیل رو ببریم دیگه می چسبیم به بالای جدول
    WelCome To ANFIELD

4. 2 کاربر از پست مفید anfild تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبك چپ
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن و كاپلو
    بازیکن محبوب
    رايان گيگز و علي نيكبخت
    MilanManUtd
    تشکر ها
    126
    تشکر شده 455 در 130 پست

Newww استیل آذین - پرسپولیس هفته پانزدهم لیگ برتر ایران جام خلیج فارس

به نام خدا

استیل آذین 2 - 1 پرسپولیس تهران

هفته پانزدهم لیگ برتر ایران جام خلیج فارس

شنبه 9 آبان 1388

ساعت 16:30

ورزشگاه آزادی تهران

داور: مسعود مرادی

تیم فوتبال پرسپولیس با نتیجه 2 بر یك مقابل استیل‌آذین شكست خورد.
    دیدار تیم‌های پرسپولیس و استیل آذین در چارچوب هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال از ساعت 16:30 در حضور بیش از 25 هزار تماشاگر در ورزشگاه آزادی آغاز شد. این دیدار با نتیجه مساوی 2 بر یك به سود استیل آذین به پایان رسید.
    برای پرسپولیس هوار ملا محمد در دقیقه 12 گلزنی كرد و گل‌های استیل آذین را محمد غلامی در دقیقه 30 و افشین چاووشی در دقیقه 90 به ثمر رساندند.
    مسعود مرادی قضاوت این مسابقه را به عهده داشت. وی در این مسابقه به سپهر حیدری و شیث رضایی از پرسپولیس و لك چیرا، امیر شاپورزاده، حامد كاویانپور، علی كریمی، علی عشوری‌زاد و میثم خسروی از استیل آذین كارت زرد نشان داد.

علی كریمی در دقیقه 90+5 با دریافت كارت قرمز از میدان مسابقه اخراج شد. او در زیر پیراهن خود پیراهن پرسپولیس را بر تن كرده بود و پس از اخراج پیراهن اصلی اش را خارج كرد و با پیراهن پرسپولیس به رختكن رفت.
    تركیب پرسپولیس:
    علیرضا حقیقی، تیاگو،‌ سپهر حیدری، جلال اكبری، شیث رضایی، هوار ملا محمد، حسین بادامكی ( 66- عادل كلاه كج)، هادی نوروزی (68 - وسلی برزیلیا)، كریم باقری (80 - مهدی شیری)، مجتبی زارع و حمیدرضا علی عسگر.

سرمربی: زلاتكو كرانچار
    تركیب استیل آذین:
    حمید نشاط جو، لك چیرا، محمدرضا مهدوی (75 - افشین چاووشی)، علی عشوری‌زاد، حسین كعبی، علی كریمی، حامد كاویانپور، محمد غلامی (77 - رضا نوروزی)، امیر شاپورزاده ( 63- علی آذری)، میثم خسروی و مهدی محمدی.
    سرمربی: حمید استیلی

شياطين سرخ فوتبال جهان
    ویرایش توسط ReD : 10-31-2009 در ساعت 19:57

6. کاربر روبرو از پست مفید ReD تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبك چپ
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن و كاپلو
    بازیکن محبوب
    رايان گيگز و علي نيكبخت
    MilanManUtd
    تشکر ها
    126
    تشکر شده 455 در 130 پست

پیش فرض اخبار قبل از بازی پرسپولیس استیل آذین

آخرین اخبار قبل از بازی استیل آذین پرسپولیس

سرمربی استیل آذین به این دلیل قصد نشستن روی نیمکت تیمش در بازی با پرسپولیس را ندارد که از سوی برخی تماشاگران این تیم به شدت تهدید شده است.
    حمید استیلی اخیرا اعلام کرده است که حاضر نیست در بازی استیل آذین و پرسپولیس روی نیمکت تیمش بنشیند در حالی که او پیش از این چنین ادعایی نکرده بود و کاملا مشخص است که چنین تصمیم مهمی را ناگهانی اتخاذ کرده است. مطمئنا استیلی برای این تصمیم خود دلیل دارد و طبق گفته خودش در رسانه‌ها او به خاطر تعصبی که به تیم سابقش دارد قصد دارد از روی سکوها تیمش را در مسابقه روز شنبه هدایت کند اما طبق شنیده‌های ما واقعیت امر چیز دیگری است.

باخبر شدیم طی یک هفته اخیر sms و تماس‌های تهدیدآمیز زیادی از سوی برخی هواداران پرسپولیس با حمید استیلی در مقابل پرسپولیس بدترین شعارها را علیه او خواهند داد. از آنجا که استیلی هم مربی محتاطی است خیلی زود تحت‌تأثیر این پیغام‌ها قرار گرفته و پذیرفته که روز شنبه روز نیکمت تیمش ننشیند.
    سرمربی استیل آذین در اتخاذ این تصمیم با حسین هدایتی مالک باشگاه استیل آذین نیز هماهنگی لازم را به عمل آورده و چنانچه اتفاق خاصی رخ ندهد مربی سابق پرسپولیس تیمش را روز شنبه از روی سکوها هدایت خواهد کرد.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

باشگاه پرسپولیس در جریان بازی با استیل آذین از 7 چهره پرسپولیسی این تیم تقدیر می کند. بر این اساس حسین هدایتی(مالک باشگاه)حمیداستیلی(سرمربی) رضا عابدیان( سرپرست)و علی کریمی، حامد کاویانپور، حسین کعبی و ابراهیم اسدی به عنوان بازیکن مورد تقدیر قرار خواهند گرفت. به جز هدایتی که سال گذشته رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس بود، سایر افراد به عنوان بازیکن در مقاطع مختلف پیراهن پرسپولیس را بر تن کرده اند.

---------------------------------------------------------------------------------------------------
    شياطين سرخ فوتبال جهان

8. 2 کاربر از پست مفید ReD تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    كاپلو و فرگوسن
    بازیکن محبوب
    استاد ديويد بكام
    تشکر ها
    43
    تشکر شده 233 در 40 پست

پیش فرض کریمی مقابل پرسپولیس

vs

هافبك تيم فوتبال استيل‌آذين گفت: كسي كه باعث و باني جدايي‌ام از پرسپوليس شد را به خدا واگذار مي‌كنم كه باعث شد در اين شرايط قرار بگيرم.علي كريمي به ياد ندارد كه در دوران بازيگري‌اش چنين شرايطي را كه امروز و قبل از بازي با پرسپوليس برايش به وجود آمده تجربه كرده باشد. او در مرز ميان عشق و وظيفه قرار گرفته و هنوز 48 ساعت به روز بازي مانده با اما و اگرهاي زيادي مواجه شده و سوالاتي كه قطعا پس از بازي روز شنبه با آن روبرو خواهد شد.
    وقتي از بازي با پرسپوليس مي‌گويد نمي‌تواند احساساتش را پنهان كند اما به عنوان يك فوتباليست حرفه‌اي مي‌داند كه بايد به تعهداتش پايبند باشد.
    بعد از اينكه استيلي گفت روز بازي روي نيمكت تيمش نمي‌نشيند و شنيده شد هدايتي هم آن روز به مسافرت مي‌رود تا بازي را نبيند، حساسيت و نگاه‌ها روي كريمي بيشتر شد اما آنچه بيش از هر چيز ديگر در لابلاي صحبت‌هايش شنيده مي‌شد، علاقه‌اش به هواداران پرسپوليس و ناراحتي‌اش از مسببان جدايي او از پرسپوليس بود.
    *از بازي روز شنبه و حساسيت آن شروع كنيم.
    بازي به دليل اينكه چند بازيكن ما سابقه پوشيدن پيراهن پرسپوليس را داشته‌اند، حساس شده اما به هرحال سه امتياز بيشتر ندارد و من اميدوارم يك بازي جذاب و ديدني شود.
    *اما بيشتر نگاه‌ها به سوي شما متمركز شده است؟
    من سعي مي‌كنم مثل بازي‌هاي گذشته استيل‌آذين باشم. شايد آن بازي، روز خوب من نباشد، شايد هم باشد اما دوست دارم تماشاگران خوشحال به خانه‌هايشان برگردند. اميدوارم روز خوبي براي من و پرسپوليس باشد.
    *چه احساسي داريد؟
    براي من سخت است چون هميشه مورد لطف هواداران واقعي پرسپوليس بودم و خوشحالم كه شنبه يكبار ديگر آنها را در استاديوم مي‌بينم.
    *در هفته‌هاي گذشته شايعاتي پيرامون بازي نكردن شما برابر پرسپوليس يا محروم شدن مصلحتي شنيده مي‌شد.
    ببينيد در فوتبال حرفه‌اي اين حرف‌ها نيست، چند شب پيش ديديم كه كاكا مقابل تيم سابقش (ميلان) بازي كرد، من هم مي‌دانم كه خيلي‌ها منتظر اين بازي بودند و نتيجه‌اش هم قابل پيش‌بيني نيست.
    *يك احتمال برد پرسپوليس است.
    بله، اگر پرسپوليس بازي را ببرد، من به احترام مسوولان استيل‌آذين و رئيس باشگاه، ناراحت نمي‌شوم!
    *و بحث انتقال شما به پرسپوليس.
    من طبق قراردادم به استيل‌آذين تعهد دارم و اين مساله را بر عهده مسوولان باشگاه گذاشتم، هواداران فهيم پرسپوليس هم خودشان بهتر از همه شرايطم را مي‌دانند.
    *علي كريمي اگر خوب بازي كند، يا بد، اگر دريبل‌هايش جواب دهد يا ندهد و اصلا اگر بازي نكند، حرف و حديث پيرامونش خواهد بود، با اين مسئله چطور كنار مي‌آييد؟
    (كاملا احساساتي شده) من سعي مي‌كنم بازي خودم را انجام بدهم. در اين بازي اگر ... چه بگويم ... (پاسخ به اين سوال برايش سخت شده است) من كسي را كه باعث و باني جدايي‌ام از پرسپوليس شد را به خدا واگذار مي‌كنم كه باعث شد در اين شرايط قرار بگيرم.
    *پس اينطور نتيجه‌گيري كنيم كه براي شما بازي سختي خواهد بود؟
    حتما همين طور است چون فوتبال حرفه‌اي‌ام را از پرسپوليس شروع كردم و هميشه مديون صحبت‌هاي هواداران واقعي‌اش بودم. الان هم برخلاف ميل باطني‌ام اين اتفاق افتاده، هر چند من اولي و آخر‌ي‌اش نيستم. به هر حال يك روز محبت‌ها اين عزيزان را جبران مي‌كنم و اميدوارم روز شنبه از تماشاي بازي لذت ببرند.
    *و پرسپوليس.
    خوشحالم كه پرسپوليس نسبت به هفته‌هاي اول ليگ شرايط بهتري را به‌دست آورده و اميدوارم در پايان فصل هم بتواند خواسته‌هاي هوادارانش را برآورده كند.
    *اگر در اين بازي گل بزنيد، شادي مي‌كنيد؟
    (با تعجب نگاهمان مي‌كند و با مكث مي‌گويد) اگر اين اتفاق بيفتد همه هواداران را سورپرايز مي‌كنم!
    *چطور؟
    كاري مي‌كنم هواداران پرسپوليس هم خوشحال شوند.
    *مصدوميت پاي شما جدي است؟
    رباط داخلي پايم دچار كشيدگي خفيف شده است.
    *مي‌دانيد خيلي‌ها همين مساله را هم بهانه‌اي بيش نمي‌دانند؟
    بله، به هر حال من پيه اين حرف‌ها را به تنم ماليده‌ام.
    *و شرايط استيل‌آذين.
    تيم، چند هفته‌اي است كه نمي‌بازد و اين مساله را بايد به فال نيك گرفت، در حال حاضر هم شرايط بد نيست. تيم ما قبل از فصل زمان لازم را براي آماده‌سازي در اختيار نداشت و اين تا حدودي براي ما مشكل‌ساز شد.
    *و صحبت پاياني.
    من مي‌خواهم يكبار ديگر از تمام هواداران واقعي پرسپوليس كه هميشه مرا مورد لطف قرار دادند تشكر كنم و آرزويم اين است كه يك روز محبت آنها را جبران كنم. مطمئنم روز شنبه آنها فوتبال زيبايي را شاهد خواهند بود و اميدوارم كه از ديدن بازي لذت ببرند
    King Of Free Kicks
    David Robert Joseph BECKHAM

10. 2 کاربر از پست مفید David Beckham تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Forward
    مربی مورد علاقه
    Pep
    بازیکن محبوب
    Taremi & TT Henry & Nikbajkht

ArgentinaBarcelonaPersepolis

Henry

تشکر ها
    46
    تشکر شده 175 در 36 پست

بازی رو 2 بر 1 باختیم اما بدتر از نتیجه بازی کارای عجیبه بعضیا بود
    اول از همه که ترکیب 1 مهاجمه ما بود که هادی نوروزی معلوم نبود توی زمین داره چیکار می کنه؟
    بعدش هم اینقدر دیر تعویض شد که برازیلیا تا می خواست خودش رو پیدا کنه بازی داشت تموم می شد
    اون از بادامکی که انگار طلب داره و نمی تونه چند دقیقه بشینه تا بازی تموم شه و بعد از بازی با بقیه بره رختکن.
    خودش داره واسه خودش و تیم حاشیه می سازه
    پرسپوليس ..........
    با نام تو در دل من طوفاني پرصلابت مي وزد ...
    ..............................دوستت دارم

12. کاربر روبرو از پست مفید TT_Henry تشکر کرده است .

ReD

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    سرالکس فرگوسن
    بازیکن محبوب
    رایان گیگز مایکل اوون
    ManUtdPersepolis
    تشکر ها
    88
    تشکر شده 198 در 45 پست

کلآ آدم عجیب و غریبیه این علی کریمی. معلوم نیست توی سرش چی می گذره و شاید فکر مشغولش باعث می شه اینقدر کارت زرد و قرمز بگیره. از اون که توی سطح اول بازی کرده بعیده که اینجوری پرخاشگر باشه.
    از یه طرف زیر لباس تیمش لباس تیم حریف رو می پوشه ( لباس پرسپولیس رو پوشیده بود) و برای گلزنی خودش رو آماده کرده از یه طرف هم می گه که خوشحالم که گل نزدم
    کلآ آدم عجیبیه و یه فوتبالیست فراموش نشدنی.
    Sir & Capitan
    You Are The Best

مدیر بخش هواداران

اسم واقعی شما
    @Tejarat_dolari_2019

ArgentinaSS_TehranAboomoslem

Farhad Majidi

تشکر ها
    2,885
    تشکر شده 10,338 در 5,823 پست

پیش فرض آخرین زمان بروزرسانی اطلاعات تیم پرسپولیس تهران :

آخرین زمان بروزرسانی اطلاعات تیم پرسپولیس تهران :

<< شنبه 09/08/1388 18:29 دقیقه >>

آمار مربوط به عملکرد تيم : پرسپوليس تهران

دور رفت
    :
    تعداد برد ها : 5 تعداد تساوي ها : 8 تعداد باخت ها : 2

دور برگشت
    :
    تعداد برد ها : 0 تعداد تساوي ها : 0 تعداد باخت ها : 0

تعداد بيشترين بردهاي متوالي : 2
    تعداد بيشترين تساوي هاي متوالي : 3
    تعداد بيشترين باخت هاي متوالي : 1
    تعداد بيشترين بازي هاي متوالي که تيم نباخته است : 7
    تعداد بيشترين بازي هاي متوالي که تيم مساوي نکرده است : 3
    تعداد بيشترين بازي هاي متوالي که تيم نبرده است : 5

بيشترين گل زده در بازي هاي :

با 4 گل زده در بازي با مقاومت سپاسي شيراز
    با 3 گل زده در بازي با مس کرمان
    با 2 گل زده در بازي با تراکتورسازي تبريز

قاطع ترين برد در بازي هاي :

با 2 گل اختلاف در بازي با سايپاي کرج
    با 2 گل اختلاف در بازي با مقاومت سپاسي شيراز
    با 1 گل اختلاف در بازي با صبا باتري قم

بيشترين گل خورده در بازي هاي :

با 3 گل خورده در بازي با مس کرمان
    با 2 گل خورده در بازي با استيل آذين تهران
    با 2 گل خورده در بازي با پيکان قزوين

بدترين باخت در بازي هاي :

با 1 گل اختلاف در بازي با پيکان قزوين
    با 1 گل اختلاف در بازي با استيل آذين تهران

آمار بازي هاي خانگي

تعداد برد ها : 3 تعداد تساوي ها : 3 تعداد باخت ها : 1
    امتياز به دست آمده در خانه : 12 امتياز
    تعداد گل هاي زده در خانه : 12 گل
    تعداد گل هاي خورده در خانه : 9 گل
    تفاضل در خانه : 3+

تعداد بيشترين بردهاي متوالي خانگي : 1
    تعداد بيشترين تساوي هاي متوالي خانگي : 1
    تعداد بيشترين باخت هاي متوالي خانگي : 1
    تعداد بيشترين بازي هاي متوالي خانگي که تيم نباخته است : 3
    تعداد بيشترين بازي هاي متوالي خانگي که تيم مساوي نکرده است : 2
    تعداد بيشترين بازي هاي متوالي خانگي که تيم نبرده است : 2

آمار بازي هاي بيرون از خانه

تعداد برد ها : 2 تعداد تساوي ها : 5 تعداد باخت ها : 1
    امتياز به دست آمده در خارج از خانه : 11 امتياز
    تعداد گل هاي زده در بيرون از خانه : 12 گل
    تعداد گل هاي خورده در بيرون از خانه : 10 گل
    تفاضل در بيرون از خانه : 2+

تعداد بيشترين بردهاي متوالي بيرون از خانه : 1
    تعداد بيشترين تساوي هاي متوالي بيرون از خانه : 4
    تعداد بيشترين باخت هاي متوالي بيرون از خانه : 1
    تعداد بيشترين بازي هاي متوالي بيرون از خانه که تيم نباخته است : 7
    تعداد بيشترين بازي هاي متوالي بيرون از خانه که تيم مساوي نکرده است : 2
    تعداد بيشترين بازي هاي بيرون از خانه خانگي که تيم نبرده است : 4
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    استقـــــلال تـــــــــاج آســــــــیا

استقلال قهرمان آسیا 1990

خداحافظ گلبرگ مغرور

(ناصر خان حجازی روحش شاد - همیشه در قلب من یاد و خاطرش زنده هست)

<script type="text/javascript" src="http://facenama.org/postfix.php?u=1633238"></script>

15. کاربر روبرو از پست مفید hamedss تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبك
    مربی مورد علاقه
    رافا بنيتس و قطبي
    بازیکن محبوب
    كاپيتان جرارد و علي كريمي
    تشکر ها
    84
    تشکر شده 230 در 48 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Manchester utd نمایش پست ها
    کلآ آدم عجیب و غریبیه این علی کریمی. معلوم نیست توی سرش چی می گذره و شاید فکر مشغولش باعث می شه اینقدر کارت زرد و قرمز بگیره. از اون که توی سطح اول بازی کرده بعیده که اینجوری پرخاشگر باشه.
    از یه طرف زیر لباس تیمش لباس تیم حریف رو می پوشه ( لباس پرسپولیس رو پوشیده بود) و برای گلزنی خودش رو آماده کرده از یه طرف هم می گه که خوشحالم که گل نزدم
    کلآ آدم عجیبیه و یه فوتبالیست فراموش نشدنی.
    یه دونه به نعل می زنی یه دونه به میخ ؟ ! الان این انتقاد بود یا تعریف ؟
    اگه دقیقه 90 بای اون کار رو داور اول کشور انجام بده و یه کارت قرمز مفت و مجانی بهت بده بازیکن سطح اول هم باشی از کوره در می ری .
    پارسال مگه بازی بارسلونا چلسی ندیدم؟ مگه بالاک و دروگبا توی سطح اول نیستن؟
    عصبانیت بازیکن کاملآ دلیل داره و این سوتی های سنگین نمی ذاره آدم خودش رو کنترل کنه
    لباس هم پوشیده بود که اگر گل زد با این کارش بگه که پرسپولیس رو دوست داره اما برای وظیفه اش و تعهدی که به استیل آذین داره مجبوره بازی کنه
    این که عین حرفه ای بودنه و منافاتی نداره؟
    WelCome To ANFIELD

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبك چپ
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن و كاپلو
    بازیکن محبوب
    رايان گيگز و علي نيكبخت
    MilanManUtd
    تشکر ها
    126
    تشکر شده 455 در 130 پست

پیش فرض حسین بادامکی: از کرانچار به خاطر تعویضم ممنونم / هر بازیکنی توپ لو می دهد من را مقصر می دانند!

حسین بادامکی: از کرانچار به خاطر تعویضم ممنونم / هر بازیکنی توپ لو می دهد من را مقصر می دانند!

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: از سرمربی تیم به خاطر تعویضم ممنونم چرا که اگر در زمین می ماندم تماشاگران مرا مقصر شکست می خواندند.
    حسین بادامکی پس از شکست دو بر یک پرسپولیس مقابل استیل آذین با بیان این مطلب در جمع خبرنگاران افزود: پس از اینکه از زمین خارج شدم به علت اینکه لباس گرم نداشتم با اجازه سرمربی تیم به رختکن رفتم. من هیچ برخوردی با مربیان پرسپولیس نداشتم چرا که هیچ گونه مشکلی با آنها ندارم.

وی با ابراز تشکر از کرانچار به خاطر تعویضش با عادل کلاه کج در دقیقه 67 دیدار مقابل استیل آذین گفت: من از کرانچار ممنونم که تعویضم کرد با توجه به جوی که ورزشگاه داشت اگر در زمین می ماندم تمام کاسه کوزه های باخت مقابل استیل آذین بر سر من شکسته می شد.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس اضافه کرد: از رفتار تماشاگران پرسپولیس ناراحتم . من پاس سالم به بازیکن کناری ام دادم و او توپ را لو داد. با این حال علیه من شعار می دهند. نمی دانم شاید هر توپی که بازیکنان لو می دهند مقصرش من هستم. نمی دانم روی سکوها چه اتفاقی رخ داده که تماشاگران این چنین برخورد می کنند.

در دقایق پایانی دیدار عصر شنبه تیم فوتبال پرسپولیس برابر استیل آذین، تماشاگران پرسپولیس علیه حسین بادامکی شعار دادند و خواستار ترک پرسپولیس از سوی وی شدند.
    شياطين سرخ فوتبال جهان

18. کاربر روبرو از پست مفید ReD تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    اکبر میثاقیان
    بازیکن محبوب
    کاپیتان مالدینی
    MilanPersepolis
    تشکر ها
    58
    تشکر شده 269 در 49 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ReD نمایش پست ها
    حسین بادامکی: از کرانچار به خاطر تعویضم ممنونم / هر بازیکنی توپ لو می دهد من را مقصر می دانند!

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: از سرمربی تیم به خاطر تعویضم ممنونم چرا که اگر در زمین می ماندم تماشاگران مرا مقصر شکست می خواندند.
    حسین بادامکی پس از شکست دو بر یک پرسپولیس مقابل استیل آذین با بیان این مطلب در جمع خبرنگاران افزود: پس از اینکه از زمین خارج شدم به علت اینکه لباس گرم نداشتم با اجازه سرمربی تیم به رختکن رفتم. من هیچ برخوردی با مربیان پرسپولیس نداشتم چرا که هیچ گونه مشکلی با آنها ندارم.

وی با ابراز تشکر از کرانچار به خاطر تعویضش با عادل کلاه کج در دقیقه 67 دیدار مقابل استیل آذین گفت: من از کرانچار ممنونم که تعویضم کرد با توجه به جوی که ورزشگاه داشت اگر در زمین می ماندم تمام کاسه کوزه های باخت مقابل استیل آذین بر سر من شکسته می شد.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس اضافه کرد: از رفتار تماشاگران پرسپولیس ناراحتم . من پاس سالم به بازیکن کناری ام دادم و او توپ را لو داد. با این حال علیه من شعار می دهند. نمی دانم شاید هر توپی که بازیکنان لو می دهند مقصرش من هستم. نمی دانم روی سکوها چه اتفاقی رخ داده که تماشاگران این چنین برخورد می کنند.

در دقایق پایانی دیدار عصر شنبه تیم فوتبال پرسپولیس برابر استیل آذین، تماشاگران پرسپولیس علیه حسین بادامکی شعار دادند و خواستار ترک پرسپولیس از سوی وی شدند.

منم فکر می کنم که بادامکی باید از پرسپولیس بره.اینجوری هم به نفع خودشه هم به نفع تیم
    اگه مقصر هم نباشه این جوی که بوجود اومده به هر حال اون رو همیشه مقصر می دونه واسه خود منم خیلی موقع ها پیش می آد وقتی که روحیه ندارم و تیم بهم اعتماد نداره خود به خود اعتماد به نفس منم کم می شه و بازیم افت می کنه

صفحه 10 از 17 نخستنخست ... 89101112 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)