Design & Developed BY Patira

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    *هافبك وسط*
    مربی مورد علاقه
    *فرگوسن*
    بازیکن محبوب
    *كريستين رونالدو*ابراهيموويچ*كارشما*
    اسم واقعی شما
    *آرمان*
    تشکر ها
    69
    تشکر شده 310 در 42 پست

Bomb گفتگويي متفاوت با کريس رونالدو

برنامه پنجشنبه شب تله سينکو، ميهمان ويژه اي داشت؛ کريستيانو رونالدو. روزنامه هاي چاپ جمعه اسپانيا نيز متن اين گفتگو را به صورت کامل منتشر کردند که آن را با هم مي خوانيم:
    * زندگي در مادريد چطور است؟
    ** در اسپانيا احساس خوشبختي دارم و تدريجا به شرايط عادت می کنم. مدتها بود که مي خواستم به اينجا بيايم و سران باشگاه به من کمکهاي زيادي کردند.
    * ولي در مصاحبه ها خجالتي به نظر مي رسي
    ** بالاخره طول مي کشد تا خجالت را کنار بگذارم. زماني که افرادي که دور ما هستند، خوب باشند، من هم راحتم.
    * چند بار گلي که به ويارئال زدي را تماشا کردي؟ اين بهترين گل تو بود.نه؟
    ** فقط يک بار. بله،يکي از بهترين گلهايم بود.
    * چرا به سمت نيمکت رفتي و گل را به رائول تقديم کردي؟
    ** چون قبل از آغاز بازي گفته بود که من گل می زنم و زمان گلزني به ياد او افتادم.
    * خب اين گوياي خيلي چيزهاست
    ** بله. به لطف خدا همه چيز به خوبي پيش مي رود. ما به پيروزيهاي پي در پي مي رسيم و من هم مي توانم به گل برسم و به همين دليل بايد از هم تيمي هايم تشکر کنم.
    * از اينکه در اسپانيا اين طور تشويقت مي کنند،متعجب شدي؟
    ** راستش را بخواهيد به اين موضوع عادت کرده ام.اين مسائلي است که در فوتبال ديده مي شود. هميشه مي خواهم همه چيز بهتر شده و بتوانم به تيمم خدمت کنم. هر زمان که براي تمرين هم به زمين والدبباس مي رويم مي بينم که افراد بسيار زيادي براي تماشاي تمرينات ما به آنجا مي آيند و حتي پارک کردن ماشين براي ما کاري دشوار خواهد بود ولي مي دانم که اين امري است که هم بازيکنان و هم کادر فني تيم مادريدي از آن لذت مي برند. اين به من اعتماد به نفس و انگيزه فراواني مي دهد.
    * در يک روز معمولي مي تواني از خانه به قصد صرف شام و يا تفريح خارج شوي يا زندگي عادي براي تو سخت شده؟
    ** زمان کافي براي حضور در خانه دارم ولي براي خروج از خانه، معمولا همه جا بسيار شلوغ و مملو از جمعيت است و بايد يک جايي را انتخاب کني که خلوت و دنج باشد ولي راستش من مدتهاست که به اين مدل زندگي عادت کرده ام.
    * چه کسي ضربات پنالتي را مي زد؟ زماني که اولين گل را در ديدار مقابل دپور به ثمر رساندي، چه اتفاقي افتاد؟
    ** قبل از هر ديدار، مربي تيم اعلام مي کند که چه کسي ضربات پنالتي احتمالي را خواهد زد و گزينه ها من و کاکا هستيم و در مورد گل هم بايد بگويم که واقعا احساس خوشبختي مي کردم، چرا که اين اولين گل رسمي من با پيراهن رئال بود.
    * سبک بازي تيم بارسلونا به نظرت چطور مي آيد؟
    ** بارسلونا تيم بسيار خوبي است که بازيکنان قدرتمندي را در اختيار دارند. آنها بسيار خوب سازماندهي شده اند ولي بايد با آنها به نبرد بپردازيم و در پايان فصل خواهيم ديد که کدام تيم بهتر است.
    * در مورد توپ طلا بگو؛ جايزه اي که سال گذشته به تو اختصاص يافت.
    ** يک بار توانستم اين جايزه را مال خود کنم و اميدوار بتوانم بار ديگر به آن دست يابم. البته اصلا در اين رابطه نگران و مشوش نيستم. من کارم را انجام مي دهم و اميدوارم که در نهايت بتوانم آن را مال خود کنم.
    * به نظر مي رسد به خوبي و با آرامش برروي کارت تمرکز کرده اي؟
    ** بله! بسيار خوب. از اين بابت بسيار خوشحالم و اين افتخار بزرگي برايم است که اينجا و در رختکن تيم مادريدي هستم.
    تست شخصيتي کريس
    * اگر فوتباليست نمي شدي، چه کاره مي شدي؟
    ** نمي دانم
    * نقطه قوت
    ** دوست دوستانم هستم
    * نقطه ضعف
    ** سرسختي و سرکشي
    * پا به توپ شدن برايت يادآور چيست؟
    ** شادي
    * غذاي مورد علاقه
    * پائيا (نوعي غذاي اسپانيايي)
    * نوشيدني مورد علاقه
    ** کوکا کولا، آب
    * موسيقي مورد علاقه
    ** همه چيز را دوست دارم.
    *چه چيزي را از زندگي حذف مي کني؟
    ** کريس جوابي نداد و فقط نفسي عميق کشيد
    * بهترين لحظه اي که به ياد مي آوري؟
    ** لحظه اي که با سران مادريدي شام خوردم
    * کروش يا پيگريني؟
    ** چقدر بدجنسيد (مي خندد). هر دو
    * رائول يا کاسياس؟
    ** هر دو
    * ليگ قهرمانان يا لاليگا؟
    ** هر دو
    * گوشت يا ماهي؟
    ** گوشت
    * بور يا سبزه؟
    ** سبزه
    * خودت را جذاب مي داني؟
    ** بله ، اندکي
    * چند تاتو برروي بدنت داري؟
    ** هيچي
    منبع:[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    ویرایش توسط A7000 : 12-27-2009 در ساعت 19:26

2. کاربر روبرو از پست مفید A7000 تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک.فروارد
    مربی مورد علاقه
    sv الکس فرکوسن
    بازیکن محبوب
    کریس رونالدو.CR7
    اسم واقعی شما
    ریحانه
    تشکر ها
    1
    تشکر شده 58 در 15 پست

پله: کریس در جام جهانی بهتر از مسی خواهد بود

پادشاه فوتبال برزیل معتقد است که مسی هنوز راه درازی برای درخشش در ترکیب تیم ملی کشورش دارد و به نظر او کریستیانو رونالدو و روبینیو درخشان ترین ستاره های حاضر در جام جهانی خواهند بود.پله با احترام به تمام تیمهای شرکت کننده انگلیس و آرژانتین را مدعیان اصلی قهرمانی در جام جهانی می داند.

پس از آنکه این روزها بسیاری مسی را برترین بازیکن تاریخ فوتبال دنیا می دانند، پله، اسطوره فوتبال برزیل فرصت را غنیمت شناخته تا نظرش در این رابطه را اظهار کند. او معتقد است که درخشش مسی در ترکیب تیم کاتالان هیچ تضمینی برای آنکه مسی در رقابتهای جام جهانی، برترین بازیکن آفریقای جنوبی باشد نیست.
    از نظر پله، ستاره آرژانتینی هنوز راه درازی را برای خلق شگفتی در ترکیب آلبی سلسته پیش رو دارد. پله در صحبتهایی در این رابطه گفت:« نمی توانیم بگوئیم که به عنوان مثال، مسی، برجسته ترین بازیکن جام جهانی خواهد بود. او بازیکن بزرگی است که در ترکیب تیم بارسلونا رویایی عمل می کند ولی زمانی که در ترکیب تیم ملی آرژانتین روانه میدان می شود،آن برآیند همیشگی را ندارد.»

از نظر پله، کریستیانو رونالدو و روبینیو می توانند ستاره های جام جهانی 2010 لقب بگیرند. اسطوره فوتبال برزیل ادامه داد:« کریس بازیکنی خارق العاده است و روبینیو نیز به روزهای اوجش بازگشته و هر دوی این بازیکنان شرایط لازم برای درخشش در جام جهانی و مبدل شدن به یکی از برجسته ترین بازیکنان حاضر در این رقابتها را دارند.»
    البته پله با اطمینانی که به بازی روبینیو دارد، بازی کاکا را نیز مورد آنالیز قرار داد و گفت:« برای فوتبال دوستان، فوتبال روبینیو شادتر است و توجه بیشتری را به خود جلب می کند.اکنون برای برزیلی ها بسیار مهم است که کاکا از نظر شرایط فیزیکی آماده و خوب باشد.»

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)