Design & Developed BY Patira

صفحه 8 از 39 نخستنخست ... 67891018 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 386
    مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    FerGoseN - MorInhO- Zidane
    بازیکن محبوب
    CR7-LM10-All Players RealMadrId and ManuTd
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825
    تشکر شده 30,590 در 6,151 پست

ویترین امتیازات

real ˙·٠•●♥ ^ کهکشانی ها - گفتگو و آنالیز خودمونی غول های سپید پوش اسپانیا ^ ♥●•٠·˙

به نام خدا

^^ قوانین این فصل رئال مادرید ^^

1. دوستان ارسال های نیم خطی و یک خطی ممنوع است

2. ارسال هایی که مربوط به بخش های دیگر انجمن باشه اسپم و حذف خواهد شد

3. گذاشتن امضاء با سایز بزرگ ممنوع است (به دلیل باز نشدن صحفات برای دوستانی که اینترنت پرسرعت ندارند )

4.هرگونه دعوا و بحث هایی که جنبه کل کل داشته باشه اسپم و برخورد خواهد شد

5.برای جلوگیری از زیاد شدن ارسال های اخبار، اخبار رو فقط مدیر بخش رئال مادرید قرار خواهد داد

6.دوستانی که با نظرات بچه ها موافق و می خواهند موافق بودن خودشونو اعلام کنند و نظری راجب آن موضوع ندارند گزینه تشکر زیر آن ارسال کافیست.

~ برنامه و نتایج بازی های رئال مادرید دراین فصل ~

برنامه بازیهای رئال مادرید در نیم فصل اول لالیگا اسپانیا

لیست بازی ها تعداد بردها تعداد باختها تعداد مساوی ها گل زده گل خورده تفاضل کسب امتیاز تاریخ
    1.رئال مادرید 3-2 رئال بتیس 1 0 0 2 1 +1 3 شنبه 26 مرداد 18 آوت
    2.گرانادا 0-1 رئال مادرید 1 0 0 1 0 +1 3 دوشنبه 4 شهریور – 26 اوت
    3.رئال مادریبد 3–1 آتلتیكو بیلبائو 1 0 0 3 1 +2 3 یک شنبه 9 شهریور – 1 سپتامبر
    4.ویارئال 1-1 رئال مادرید 0 0 1 2 2 0 1 یکشنبه 24 شهریور – 14 سپتامبر
    5.رئال مادرید 4–1 ختافه 1 0 0 4 1 +3 3 شنبه 30 شهریور – 21 سپتامبر
    6.الچ اف سی 2-1 رئال مادرید 1 0 0 2 1 +1 3 چهارشنبه 3 مهر – 25 سپتامبر
    7.رئال مارید 0–1 آتلتیكومادرید 0 0 1 0 1 -1 0 شنبه 6 مهر – 28 سپتامبر
    8.لوانته 2-3 رئال مادرید 1 0 0 3 2 +1 3 شنبه 13 مهر – 5 اكتبر
    9.رئال مادرید 2–0 مالاگا 1 0 0 2 0 +2 3 شنبه 27 مهر – 19 اكتبر
    10.بارسلونا 2-1 رئال مادرید 0 1 0 1 2 -2 0 شنبه 4 آبان – 26 اكتبر
    11.رئال مادرید7 -3 سویا 1 0 0 7 3 +4 3 چهار شنبه 9 آبان – 30 اكتبر
    12.رایو والکاو2-3 رئال مادرید 1 0 0 3 2 +1 3 شنبه 11 آبان – 2 نوامبر
    13.رئال مادرید4 –1 رئال سوسیه داد 1 0 0 5 1 +4 3 شنبه 18 آبان – 9 نوامبر
    14.آلمیریا 5-0 رئال مادرید 1 0 0 5 0 +5 3 یكشنبه 2 آذر – 23 نوامبر
    15.رئال مادرید 4–0 رئال والادولید 1 0 0 4 0 +4 3 یكشنبه 10 آذر – 1 دسامبر
    16.اوساسونا2-2 رئال مادرید 0 0 1 2 2 0 1 شنبه 23 آذر – 15 دسامبر
    17.والنسیا 2-3 رئال مادرید 1 0 0 3 2 +1 3 یكشنبه 1 دی – 22 دسامبر
    18.رئال مادرید 3–0 سلتاویگو
    1
    0
    0
    3
    0
    +3
    3
    یكشنبه 15 دی – 5 ژانویه 2014
    19.اسپانیول0-1 رئال مادرید
    1
    0
    0
    1
    0
    +1
    3
    یكشنبه 22 دی – 12 ژانویه
    ~نیم فصل~ *** *** *** *** *** *** *** ***
    20.رئال بتیس 5 –0 رئال مادرید
    1
    0
    0
    5
    0
    +5
    3
    -
    21. رئال مادرید 2-0 گرانادا
    1
    0
    0
    2
    0
    +2
    3
    -
    22.آتلتیكو بیلبائو - رئال مادرید
    - - - - - - - یک شنبه 13 بهمن ماه
    23.رئال مادرید - ویارئال - - - - - - - اعلام نشده
    24.ختافه - رئال مادرید - - - - - - - اعلام نشده
    25.رئال مادرید - الچ اف سی - - - - - - - اعلام نشده
    26.آتلتیكومادرید - رئال مادرید - - - - - - - اعلام نشده
    27.رئال مادرید - لوانته - - - - - - - اعلام نشده
    28.مالاگا - رئال مادرید - - - - - - - اعلام نشده
    29.رئال مادرید - بارسلونا - - - - - - - اعلام نشده
    30.سویا - رئال مادرید - - - - - - - اعلام نشده
    31.رئال مادرید - رایو والکاو - - - - - - - اعلام نشده
    32.رئال سوسیه داد - رئال مادرید - - - - - - - اعلام نشده
    33.رئال مادرید - آلمیریا - - - - - - - اعلام نشده
    34.رئال والادولید - رئال مادرید - - - - - - - اعلام نشده
    35.رئال مادرید - اوساسونا - - - - - - - اعلام نشده
    36.رئال مادرید - والنسیا - - - - - - - علام نشده
    37.سلتاویگو - رئال مادرید - - - - - - - اعلام نشده
    38.رئال مادرید - اسپانیول - - - - - - - اعلام نشده
    ~آمار آخر فصل~ برد باخت مساوی گل زده گل خورده تفاضل امتیاز
    رئال مادرید

^^لیست بازی های جام حذفی^^

( 1.شاتیوا 0-0 رئال مادرید | رئال مادرید 2-0 شاتیوا )

( 2. رئال مادرید 2-0 اوساسونا | اوساسونا 0-2 رئال مادرید )

( اسپانیول 0-1 رئال مادرید | رئال مادرید 1-0 رئال مادرید )

^^ لیست بازی های لیگ قهرمانان اروپا

لیست بازی های مرحله گروهی B تعداد برد تعداد باخت تعداد مساوی گل زده گل خورده تفاضل کسب امتیاز تاریخ
    گالاتاسرای 7-1 رئال مادرید 1 0 0 6 1 +5 3 26 شهریور
    رئال مادرید - کوپن هاگن 1 0 0 4 0 +4 3 10 مهر
    رئال مادرید 2-1 یوونتوس 1 0 0 2 1 +1 3 1 آبان
    یوونتوس - رئال مادرید 0 0 1 2 2 0 1 14 آبان
    رئال مادرید 4-1 گالاتاسرای 1 0 0 4 1 +3 3 6 آذر
    کوپن هاگن 0-2 رئال مادرید 1 0 0 2 0 +2 3 20 آذر
    ~آمار مرحله گروهی~ برد باخت مساوی گل زده گل خورده تفاضل امتیاز -
    رئال مادرید 5 0 1 20 5 +15 16 -

××مراحل حذفی لیگ قهرمانان اروپا××

(
    مرحله یک هشتم: شالکه - رئال مادرید ×× چهارشنبه 7 اسفند 92 | رئال مادرید - شالکه ×× سه شنبه 27 اسفند 92 )

Bilbao - Realmadrid

یکشنبه 13 بهمن ماه

ورزشگاه: -

داور: -

ساعت:
    23:30

HALA MADRID

ویرایش توسط AL1reZA : 03-28-2014 در ساعت 20:09

عضو Derby

پست مورد علاقه
    گوش
    مربی مورد علاقه
    مورینیو
    بازیکن محبوب
    کاناوارو
    اسم واقعی شما
    علیرضا

BrazilPersepolisRealMadrid

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    2,394
    تشکر شده 1,367 در 523 پست

پیش فرض پاسخ : ˙·٠•●♥ ^ کهکشانی ها - گفتگو و آنالیز خودمونی غول های سپید پوش اسپانیا ^ ♥●•٠·˙

داداش این عکسو میبینی؟
    بیل میاد جای ایسکو
    ایسکو میره جای مودریچ
    به همین راحتی
    تو هنوز فک میکنی سیستم رئال 4-3-3 ؟
    تموم شد اون دوران
    الان 4-4-2 بازی میکنه

درباره سوال دومت:
    وقتی ایسکو بازیش بهتر از مودریچه به قیمت بازیکن نگاه نمیکنن
    اگه اینطوری باشه هرکی گرون تره میره تو ترکیب؟ این طرز فکر واقعا مسخرست
    بعدشم قرار نیست تا ابد که نیمکت نشین باشه که. نیمه دوم میاد تو یا اگه مثلا ایسکو مصدوم شد میاد فیکس بازی میکنه

ok؟

3. 6 کاربر از پست مفید ("_") تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    الکس فرگوسن
    بازیکن محبوب
    ایکر کاسیاس
    اسم واقعی شما
    امین

SpainRealMadridSS_Tehran

Casillas

تشکر ها
    694
    تشکر شده 76 در 32 پست

پیش فرض پاسخ : ˙·٠•●♥ ^ کهکشانی ها - گفتگو و آنالیز خودمونی غول های سپید پوش اسپانیا ^ ♥●•٠·˙

نقل قول نوشته اصلی توسط ("_") نمایش پست ها

داداش این عکسو میبینی؟
    بیل میاد جای ایسکو
    ایسکو میره جای مودریچ
    به همین راحتی
    تو هنوز فک میکنی سیستم رئال 4-3-3 ؟
    تموم شد اون دوران
    الان 4-4-2 بازی میکنه

درباره سوال دومت:
    وقتی ایسکو بازیش بهتر از مودریچه به قیمت بازیکن نگاه نمیکنن
    اگه اینطوری باشه هرکی گرون تره میره تو ترکیب؟ این طرز فکر واقعا مسخرست
    بعدشم قرار نیست تا ابد که نیمکت نشین باشه که. نیمه دوم میاد تو یا اگه مثلا ایسکو مصدوم شد میاد فیکس بازی میکنه

ok؟
    من سه تا سئوال دارم:اول اینکه شما از کجا می دانی که این همان سیستمیه که قرار انجلوتی از ان استفاده کنه؟اگه قرار باشه که سیستم مربی های حرفه ای را من و شما بدانیم پس دیگه این مربی ها دیگه حرفه ایی نیستن!!!دوم این که من در این سیستم نه دی ماریا را می بینم و نه ژابی الونسو و نه اربلوا!!!این چند بازیکن قرار است فروخته شوند و یا در نیمکت بشینن؟؟؟و سومی اینه که من فکر می کنم که مودریچ و کاسیمیرو در پست هافبک دفاعی بازی می کنند و پست اصلی ایسکو هافبک هجومی است و نمی تواند در ان پست بازی کند گرچه فکر نمی کنم که این سیستم درست باشد.این ها همش سیستم هایی هستند که کارشناسان فوتبالی حدس می زنند.

5. 7 کاربر از پست مفید Real.madrid تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    گوش
    مربی مورد علاقه
    مورینیو
    بازیکن محبوب
    کاناوارو
    اسم واقعی شما
    علیرضا

BrazilPersepolisRealMadrid

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    2,394
    تشکر شده 1,367 در 523 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط real.madrid نمایش پست ها

من سه تا سئوال دارم:اول اینکه شما از کجا می دانی که این همان سیستمیه که قرار انجلوتی از ان استفاده کنه؟اگه قرار باشه که سیستم مربی های حرفه ای را من و شما بدانیم پس دیگه این مربی ها دیگه حرفه ایی نیستن!!!دوم این که من در این سیستم نه دی ماریا را می بینم و نه ژابی الونسو و نه اربلوا!!!این چند بازیکن قرار است فروخته شوند و یا در نیمکت بشینن؟؟؟و سومی اینه که من فکر می کنم که مودریچ و کاسیمیرو در پست هافبک دفاعی بازی می کنند و پست اصلی ایسکو هافبک هجومی است و نمی تواند در ان پست بازی کند گرچه فکر نمی کنم که این سیستم درست باشد.این ها همش سیستم هایی هستند که کارشناسان فوتبالی حدس می زنند.
    عزیزم تو این چند تا بازی دوستانه که بازی کرده یعنی با چلسی و اینتر و psg از این ترکیب استفاده کرده
    حالا شاید بازیکنا یکی نبود ولی چینش بازیکنا همین بوده
    ژابی و اربلوا مصدومن

دی ماریا هم رو نیمکته مگه قراره همه اسم ها فیکس باشن؟
    هرکی بهتر باشه فیکس میشه

7. 5 کاربر از پست مفید ("_") تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825

ویترین امتیازات

نقل قول نوشته اصلی توسط Real.madrid نمایش پست ها

من نبودم و از این بحث عقب موندم.....

جواب سوال اولت: اول اینکه آنجلوتی در پیش فصل چند سیستم بکار برد 1. سیستم 2-4-4 و 1-2-3-4 و 3-3-4
    که سیستم 1-2-3-4 اصلا جواب نداد چون بازیکن ها با 3 هافبک دفاعی راحت نبودند!... بنابراین کلا نتیجه گیری کرد که از سیستم 2-4-4 استفاده کنه ( تصمیم مربیه دیگه ). و یه چیز دیگه اینه که سیستم و ترکیب بازیکنان همیشه قبل بازی اعلام میشه ( قبل از بازی دیدی لیست بازیکنا و جایگیریشون نشون میده؟ ااین همون سیستم یا ترکیب بازیکن ها هست) اونی که ما خبر نداریم تاکتیکه تیمه یا همون نقشه تیم یا برنامه ریزی تیم. ببخشید ولی می فهمی منظورم چیه؟

جواب سوال دومت: اگه میشد همه بازیکنا تو زمین بودن خیلی خوب بود اما 11 نفر بیشتر تو زمین نیستن پس طبیعیه که یکی بازی کنه یکی نکنه!. این آقا علیرضای گلم ترکیبی که بیشتر بازی کردنو گذاشته ( تعداد بازیکن هایی که در پیش فصل عملکرده بهتری داشتند و بیشتر بازی کردند). دیماریا آربلوا و آلونسو نه فعلا هیچ خبری از فروششون نیست. دیماریا این فصل هم داریمش اما فصل بعد نمی دونم....
    و هیچ کس نیمکت نشین نمیشه همه بازیکن ها طبق برنامه ریزی مربی بازی می کنند. همه رقابت می کنند تا ببینیم کی ها بهترند. الان رونالدو ثابت شدست و کسی جای اونو نمی گیره....

راستشو بخوای راجب بازیکنای جدید اطلاعاتم کامل نیست و نظری نمی دم. اما مودریچ: مودریچ تقریبا تو میانه همه جا می تونه بازی کنه. تا اون جایی که دیدم وظیفش دفاع و بازی سازی گاهی هم شوت های غافل گیر کننده
    پس میشه گفت تو میانه تقریبا یه جور آزاده...

سیستم یعنی همون 2-4-4 و ترکیب یعنی بازیکن ها ( مثلا می گن فلان غذا ترکیبی از.... است.)

شرمنده زیاد توضیح دادم دیگه گفتم کامل و واضح باشه

سوال داشتی بپرس بچه های اینجا ماشالا استادن

HALA MADRID

9. 7 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825

ویترین امتیازات

رزرو كردن شماره 11 براي بيل / 16 به كاسميرو رسيد

رئال مادريد در وبسايتش شماره پيراهن هاي فصل بعد تيم را اعلام كرد كه شماره 11 كه سال گذشته بر تن كارواليو بود كنار گذاشته شده است و به نظر مي رسد كه به گرت بيل برسد ، بازبيكني كه در آخرين روزهاي فصل نقل و انتقالات ممكن است كه رئالي شود .
    در ميان خريدهاي جديد ، ايسكو 23 مي پوشد ، ايارامندي 24 ، كارواخال 15 اسين را برداشته ،‌خسه شماره 20 ال پيپيتا ، موراتا شماره 21 از خوزه كايخون و ناچو شماره 18 آلبيول و كاسميرو نيز به شماره 16 رسيده است .
    چريشف و آدان فعلا شماره ندارند و حالا بايد ديد كه تا آخرين روزهاي فصل نقل و انتقالات چه اتفاقي برايشان مي افتد . ليست بازيكنان بدين شرح است :
    1- ايكر كاسياس 2- رافائل واران 3- په په 4- سرجيو راموس 5- فابيو كوئنت رائو 6- سامي خديرا 7- كريستيانو رونالدو 8- كاكا 9- بنزما 10 - اوزيل 12- مارسلو 13- خسوس 14- ژابي 15- كارواخال 16- كاسميرو 17- آربلوا 18- ناچو 19- مودريچ 20-خسه 21- موراتا 22- دي ماريا 23- ايسكو 24- ايارامندي 25 - ديگو لوپز

آنجلوتي به ژابي :"‌يك چمپيونزليگ به من مديوني !"

روزنامه چاپ مادريد ال موندو مصاحبه مفصلي با ژابي داشت كه بخشي هايي از ان را مورد اشاره قرار مي دهيم . وي در مورد رابطه اش با آنجلوتي گفت :" وقتي مرا ديد گفت كه تو يك چمپيونزليگ به من مديوني ! " كه اشاره اش به اتفاقات سال 2005 است كه ليورپول با ژابي در استانبول ،‌قهرماني را از ميلان گرفت .
    ژابي در مورد مورينيو گفت :" او به افراد سختكوش احترام مي گذاشت . پدرم مربي بود و از اين حيث ياد گرفتم كه هميشه به مربي ام احترام بگذارم . اين كه بخواهي 25 نفر را مديريت كني خيلي مشكل است . "
    تولوزا در مورد چهره هاي سرشناس تاريخ رئال گفت :"‌هيرو مي تواند الگوي بزرگي براي هر كاپيتاني باشد . ردوندو هم آن طور كه شنيده ام و فوتبالش را ديده ام دوستش داشتم . آنها قهرماني هاي اروپا را برده اند . "
    ژابي در مورد بازي با دورتموند گفت :" 2-0 كرديم و فقط پنج دقيقه پاياني مانده بود . ژرمن ها همه زندگيشان را انگار گذاشته بودند . " وي افزود :"‌من يك مادريديستا هستم . من در سه تيم اسطوره اي و خاص در طول دوران فوتبالم بازي كرده ام كه همه شان را دوست داشتم . "‌و در مورد خاطراتش از بازيكنان بارسا گفت :"‌يادم است با بوسكتز شوخي كردم و به او گفتم كه در الكلاسيكو زياد اذيتش نمي كنم . 5 تا خورديم و ناچار شدم كه ساكت شوم . "

آس : تاتنهام تا آخرين روز تابستان فروش بيل را طول مي دهد

تاتنهام منتظر حركت بعدي رئال براي گرت بيل است . در روزهاي اخير اخبر جديدي نبوده است . دانيل له وي در ميامي است ، جاناتان بارنت ، وكيل اين بازيكن نيز خارج از انگليس است و هيچ كس انگار عجله اي ندارد چرا كه برنامه ايبراي جلسه اي در آينده مشخص نشده است . برنامه باشگاه انگليسي يك چيز است :‌قيمت اين بازين فق ط 120 ميليون يوروست .
    دانيل له وي ، مدير تاتنهام نمي خواهد كوتاه بيايد و اجازه بدهد كه زمان بگذارد و اين طور كه به نظر مي رسد اين ماجرا تا آخرين روز ادامه خواهد داشت . البته اين ماجرا براي تاتنهام نيز خوب نيست . اگر آنها تا آخرين روز تابستان اين ماجرا را طول بدهند و در نهايت بيل را بفروشند ، فرصت براي پيدا كردن جايگزين نخواهند داشت . بدون بيل آنها بايد دو بازيكن بخرند . يكي يك هافبك كناري دونده و ديگري يك مهاجم و در آن زمان خيلي دير خواهد بود تا از صد و خرده اي ميليثون يورو براي جبران حفره هاي استفاده كنند .
    البته مي توانند از اين پول به عنوان يك چهارم بودجه استاديوم جديدشان استفاده كنند اما فعلا له وي نمي خواهد در مرودش فكر كند . دو هفته ديگر تا پايان فصل نقل و انتقالات مانده است . اين بازيكن هنوز تنها تمرين مي كند ،‌ويلاش بواس نمي تواند روي او حساب كند و له وي منتظر حركت رئال است .
    البته حقيقت اين است كه تاتنهام در اين تابستان خرج هاي زيادي داشته است . از سولدادو گرفته تا پائولينيو و چادلي و حتي حالا دارند با لاملا و اريكسن تماس مي گيرند كه معني اش اين است كه نياز به پول رئال دارند تا بودجه باشگاهشان تامين شود .

همچنان نظر رختكن به خريدنش منفي است
    رختكن رئال مادريد همه اتفاقاتي كه پيرامون بيل رخ مي دهد را با جديت دنبال مي كند . رئالي ها از قيمت بالا و دستمزد بازيكن ولزي راضي نيستند . اين خريد ممكن است كه تبديل به گران ترين خريد تاريخ فوتبال شود كه بين 9 تا 10 ميليون يورو آب مي خورد .
    فقط كريستيانو و كاكا بيش از او دستمزد مي گيرند . در تركيب بازيكناني مثل اوزيل ، دي ماريا و بنزما هستند كه نمي خواهند بيل اين قدر بيشتر از آنها دستمزد بگيرد . البته فعلا تيم سعي كرده در اين باره صحبت نكند . به طور مثال په په و مارسلو گفته اند كه اين موضوع به آنها مربوط نيست و به كادر فني و كادر مديريتي ارتباط دارد .
    اما حقيقت اين كه رختكن درك نمي كند چرا حالا كه مسئله تمديد قرارداد اوزيل و بنزما روي ميز است ، باشگاه مي خواهد 100 ميليون يورو هزينه كند .

ويلاش بواس :" كسي نمي داند بيل چه حالي دارد "
    گرت بيل اين روزها سكوت اختيار كرده تا با سكوتش تاتنهام را تحت فشار قرار دهد تا اجازه پيوستنش به رئال مادريد را بدهد . ويلاش بواس هم از اين سكوت ابراز نارضايتي مي كند اما اصرار دارد كه او بايد در تاتنهام بماند .
    وي گفت :"‌بيل صحبت نمي كند ،‌پس كسي نمي داند كه چه حالي دارد . ما فقط بازيني را مي بينيم كه مي آيد ، تمرين مي كند و مي رود . اما مشكلي نيست . ايده آل براي ما اين است كه بماند . آينده اش در اين جاست . "‌

بيل تمرين پنجشنبه تاتنهام را پيچاند
    هر چقدر داستان طولاني تر مي شود ، بيل عصبي تر مي شود . در حقيقت هر چند كه بازيكن ولزي هميشه دوست داشته تا ماجرا را دوستانه حل كند ، اما حقيقت اين است كه زمان مي گذرد و او دست به كارهايي مي زند كه فكرش را هم نمي كرد روزي اين كارها را انجام دهد .
    آخرين راه فشارش ،‌پيچاندن تمرين تاتنهام در روز پنجشنبه بود . ويلاش بواس انتظار نداشت كه همه ملي پوشانش كه چهارشنبه بازي داشتند ،‌ در اين تمرين حاضر شوند اما طبيعي بود كه بيل كه خانه اش فقط 300 كيلومتر تا لندن فاصله دارد ، حتي وقتي تمرين اجباري نيست هم خودش را به تمرينات برساند . اما اين بازيكن ولزي كه ادعا مي كند هنوز مصدوم است و تمرينش با فيزيوتراپ ها ضروري است ، به زمين تمرين اسپورز نيامد .
    در حقيقت بيل در حالي در اردوي تيم ملي ولز حضور يافت كه آن جا يك دقيقه هم بازي نكرد اما باز هم حاضر نشد كه در تمرين پ نجشنبه تاتنهام حاضر شود . او مي خواهد به رئال برود و هيچ چيز جلودارش نيست .

عكس بي نظير عضلات كريستيانو در تمرينات

اخيرا عكسي از كريستيانو رونالدو در تمرين اخير رئال منتشر شده كه توجهات زيايد را جلب كرده است . عضلات ستاره پرتغالي در اين عكس بي نظير است . رگ هاي بيرون زده كريستيانو تماشايي و باورنكردني به نظر مي رسد .

آنجلوتي به دنبال شكستن ركورد ميانگين 2.67 گل مورينيو

كارلو آنجلوتي مي داند در رئال كار آساني ندارد . او به هواداران قول داده كه بازي زيبايي را ارائه دهد و بايد به حرفش عمل كند . بهترين ميانگين گلزني او در دوران فوتبالش مربوط به چلسي است كه به طور متوسط 2.29 گل در هر بازي تيمش به ثمر مي رسيد . جالب اين كه مورينيو در استمفورد بريج به ميانگين 1.8 گل در هر بازي رسيده بود .
    آنجلوتي در پي اس جي نيز عملكرد خوبي داشت و به طور متوسط تيمش 1.99 گل در هر بازي نشان داد . تيمش در بازيهاي دوستانه رئال نيز فوق هجومي بود و حالا بايد ركورد مورينيو در رئال كه 2.67 گل در هر بازي بود را بشكند .
    البته مسلما بهترين مقصد مورينيو را مي توان رئال دانست . او در پورتو 1.69 گل در هر بازي زد ، در چلسي 1.8 گل در هر بازي و در اينتر نيز 1.77 گل در هر بازي . آنجلوتي حالا مي خواهد ركورد شكني كند .

تیتر چند اخبار دیگر

كريستيانو :"‌ركورد اوزه بيو را خواهم شكست "

يونايتد و پي اس جي به دنبال دي ماريا

وكيل خديرا :"‌سامي در رئال مي ماند "

خريد ريواس ، نوجوان 15 ساله مكزيكي

ايسكو ، بهترين خريد تابستان بالاتر از نيمار در نظرسنجي ماركا

هفته اول بازی با بتیس هم ساعت 23:30 برگزار می شود

HALA MADRID

ویرایش توسط AL1reZA : 08-17-2013 در ساعت 23:37

11. 8 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    کاپلو
    بازیکن محبوب
    CR7 - RAUL
    اسم واقعی شما
    masoud

EnglandPersepolisRealMadrid

Raul

تشکر ها
    856
    تشکر شده 1,005 در 319 پست

چند روز دیگه یه بازی دوستانه با السد داریم که قراره رائول کبیر هم با پیراهن رئال بازی کنه.برای دیدن دوباره ی رائول تو پیراهن رئال لحظه شماری میکنم.

13. 8 کاربر از پست مفید sss تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    ژوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    کریستیانو رونالدو
    اسم واقعی شما
    محمد

PortugalRealMadridRealMadrid

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    2,600
    تشکر شده 3,163 در 827 پست

سلام بچه ها امشب اولین بازی لیگ رو انجام میدیم امیدوارم اولین قدم رو محکم برداریم و با یه نتیجه خوب بتیس رو ببریم .
    علیرضا نمیخوای فهرست شبکه های که بازی رو پخش میکنن بزاری؟

REAL MADRID

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

15. 5 کاربر از پست مفید mamaly7 تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825

ویترین امتیازات

نقل قول نوشته اصلی توسط mamaly7 نمایش پست ها
    سلام بچه ها امشب اولین بازی لیگ رو انجام میدیم امیدوارم اولین قدم رو محکم برداریم و با یه نتیجه خوب بتیس رو ببریم .
    علیرضا نمیخوای فهرست شبکه های که بازی رو پخش میکنن بزاری؟
    سلام داش ممل...

راستش پارسال بازدیدی نداشت و تصمیم گرفتم دیگه نزارمشون..... اما از این به بعد فقط لیست شبکه های آزادو اعلام می کنم.

بازی قرار بود دیشب باشه اما نمی دونم چرا امشبه!. این از اشتباهاته ورزش 3 بودا!.....

اینم دو شبکه آزاد بازی امشب: Idman TV | Rah-e-Farda . اگر دوست دارین بازی بارسا هم دنبال کنید همین راهه فردا میزاره. (امتیازات بارسا برای ما هم مهمه)

تیتر روزنامه های آس و مارکا

as

آنجلوتي ،‌كيلومتر صفر
    رئال مادريد اميد با حضور ايسكو و كارواخال شروع مي كند
    كريستيانو 200مين بازيش را انجام مي دهد
    "تصميم نگرفته ام كه كاسياس بازي كند يا ديگو لوپز"

marca

درود ، كارلو
    آنجلوتي با يك قول كارش را در برنابئو شروع مي كند
    "به دنبال ضد حمله نيستيم ، حفظ توپ مي كنيم "
    هر چند كه دروازه بان اصلي خود را مشخص نكرد ، اما شانس ايكر بيشتر است
    فالكائو به رئال پيشنهاد داده شد ! / پرز به خاطر ماجراي بيل آن را رد كرد

HALA MADRID

ویرایش توسط AL1reZA : 08-18-2013 در ساعت 12:17

17. 6 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    ژوزه مورینیو
    بازیکن محبوب
    کریستیانو رونالدو
    اسم واقعی شما
    محمد

PortugalRealMadridRealMadrid

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    2,600
    تشکر شده 3,163 در 827 پست

مرسی علی جون یعنی دیگه ntv spor بازی های رئال رو پخش نمیکنه .؟

REAL MADRID

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

19. 6 کاربر از پست مفید mamaly7 تشکر کرده اند .

مدیر هواداران رئال

مربی مورد علاقه
    .:. Jose Mourinho - Guus Hiddink - Marcello Romeo Lippi - Fabio Capello - Jupp Heynckes .:.
    بازیکن محبوب
    .:. All Players In The .:. Real - Chelsea - Italy
    اسم واقعی شما
    AL1

ItaliaRealMadridSS_Tehran

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    1,769
    تشکر شده 1,679 در 751 پست

ویترین امتیازات

گفتی رائول و کردی کبابم !
    خیلی دلم واسش تنگیده ...
    بهترین کاپیتان رئال بود ..
    هــــــــی کاش تی وی نشون بده بازی رو :((

امشب هم بازی داریم ایشا... شروعی طوفانی + بازی ایی جذاب + و .
    با اینکه خیلی به این تیم دیگه باید بگیم بی عیب و نقص ، چون تو همه نقاط بازیکنای طراز اول داره مخصوصا دفاع راست و..
    فک نمیکنم کارلو بتونه رکورد ژوزه تو میانگین گل ها و امتیاز رو بشکنه ...
    ایشا.. که امسال 3 گانه رو با اقتدار میگیریم
    ما نگیریم کی بگیره ؟!

Buffon & Casillas

21. 5 کاربر از پست مفید lord7stark تشکر کرده اند .

صفحه 8 از 39 نخستنخست ... 67891018 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع