PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظرات , انتقادات و پیشنهادات کاربران

صفحه ها : [1] 2

Derby
02-05-2009, 11:40
بدون شك براي بهبود امكانات و خدمات سايت به راهنمايي ها و نظرات و انتقادات شما عزيزان نياز داريم.در اين قسمت راهنمايي ها و پيشنهادات خودتان را با ما در ميان بگذاريد. خواهشا" از مقايسه كردن derby با سايت هاي ديگر پرهيز نماييد چرا كه هر سايت و گروهي كه در حال فعاليت مي باشد داراي خط مشي متفاوت مي باشد و شرايط ما را در زمان ارائه نظرات خود مد نظرداشته باشيد.

پيشاپيش از همكاري شما متشكريم :rose:

GBH
02-14-2009, 03:19
چرا فقط از یه شکلک تو هر پست میشه استفاده کرد :fek konam:

Derby
02-14-2009, 08:19
چرا فقط از یه شکلک تو هر پست میشه استفاده کرد :fek konam:

سلام
تصحيح شد... مرسي از يادآوري شما

cristano ronaldo
02-17-2009, 00:53
چرا نمیشه کاربرای انلاین رو ببینی که کجا هستن؟

Mehdi
02-17-2009, 01:15
چرا نمیشه کاربرای انلاین رو ببینی که کجا هستن؟

سلام دوست من
این بخش به نظر مدیر سایت حذف شده است . در صورت لزوم دوباره فعال خواهد شد.
موفق باشید:gol:

Arsenal
02-19-2009, 12:51
تو قسمت پيش بيني مسابقات هر بار بايد نام کاربري و رمز عبور رو وارد کنيم اگه امکانش هست ذخيره رمز رو بهش اضافه کنيد.

mohammad_acmilan
02-19-2009, 15:10
چرا امضای من نشون داده نمی شه؟؟

inter the best
02-19-2009, 16:51
چرا امضای من نشون داده نمی شه؟؟
امضاتون کامل نشون میده

cristano ronaldo
02-19-2009, 18:39
با سلام و تشکر خدمت مدیریت دربی:
من یک پیشنهاد داشتم.
با توجه به اینکه اینجا یک سایت کاملا انالیزی است و به دور از هرگونه اسپم است میخواستم پیشنهاد کنم یک مکانی برای صحبت بین تمامی کاربران بگذارید(مثلا مثله چت باکس)
با تشکر

Derby
02-19-2009, 22:52
با سلام و تشکر خدمت مدیریت دربی:
من یک پیشنهاد داشتم.
با توجه به اینکه اینجا یک سایت کاملا انالیزی است و به دور از هرگونه اسپم است میخواستم پیشنهاد کنم یک مکانی برای صحبت بین تمامی کاربران بگذارید(مثلا مثله چت باکس)
با تشکر

فکر می کنم جواب سئوالتون رو خودتون دادید که اینجا یک سایت تخصصی هست نه چت روم
اما برای جلوگیری از یکنواخت مطالب می تونین توی قسمت گفتگوی آزاد مباحثی که دوست دارید رو طرح کنید

یاسر
05-20-2009, 09:24
سلام می خواستم عکس های ایکر کاسیاس را بیشتر پخش کنید

Derby
05-20-2009, 09:31
سلام می خواستم عکس های ایکر کاسیاس را بیشتر پخش کنید
در قسمت گالري عكس هاي رئال مادريد مي تونين پوستر هاي كاسياس رو مشاهده كنيد

لينك:‌ [Only Registered And Activated Users Can See Links]

ضمنآ اين تاپيك مخصوص نظرات و پيشنهادات مربوط به سايت قرار داده شده. لطفآ فايل هاي درخواستي خودتون رو در قسمت هاي مربوطه به اين كار بخواهيد.
با تشكر

ميلادي
05-23-2009, 14:30
اگربتونين كليپ هاي اليور كان را براي دانلود بگذاريد، ممنون ميشم.

Derby
05-23-2009, 19:45
اگربتونين كليپ هاي اليور كان را براي دانلود بگذاريد، ممنون ميشم.

دوست عزيز اين تاپيك براي انتقادات و پيشنهادات هست نه درخواست فايل
براي درخواست كليپ و فايل به قسمت فايلهاي درخواستي مراجعه كنيد
از اين به بعد اين گونه تاپيك هايي كه مرتبط به موضوع نباشند بدون هيچ پاسخي حذف خواهند شد
لطفآ براي ارسال موضوع به دسته بندي موضوعي دقت كنيد
با تشكر

Eiman Yousefi
06-08-2009, 12:26
سایت خوب و کاملی دارید.از تاریخچه و حاشیه های جام های جهانی و چهره های کلاسیک و نوستالژیک فوتبال بیشتر بنویسید.با تشکر

HAMZAD
06-28-2009, 19:13
سلام
سايت خوبيه ولي اگه يه انجمن تخصصي واسه بازيكنان بود بهتر ميشد:fek konam:

Derby
06-28-2009, 19:28
سلام
سايت خوبيه ولي اگه يه انجمن تخصصي واسه بازيكنان بود بهتر ميشد:fek konam:

سلام خدمت شما
منظورتون از انجمن تخصصي بازيكنان رو كاملآ متوجه نشدم !!
اگه منظورتون اينه كه براي هر بازيكن يك تاپيك و انجمن خاص زده بشه بايد بگم كه براي مثال در قسمت كليپ هاي ويژه بازيكنان از بازيكناني كه كليپ و ويدئو بيشتري گذاشته ميشه به طور مجزا يك تاپيك اختصاص داده شده. بازيكناني مثل كاكا , كريس رونالدو , جرارد و ديگر ستاره هايي كه پرطرفدار هستند.
براي دنبال كردن اخبار بازيكنان محبوبتون هم با توجه به تيمي كه عضو هستند مي تونين در اونجا اقدام به قرار دادن و يا دنبال كردن اخبار بازيكنان محبوب خودتون باشيد .
همين طور براي گالري عكس هم همين شرايط وجود داره و براي هر باشگاه يك گالري مجزا قرار داده شده و با توجه به باشگاه هر بازيكن گالري اون بازيكن در اون قسمت قرار گرفته شده است.:ohum:

asal
07-02-2009, 15:31
سلام من چند تا کلیپ دانلود کردم ولی نتونستم مشاهده کنم:fek konam:لطفا راهنمایی ام کنید

Real Madrid
07-25-2009, 00:22
ازکاربرهاورئیس این سایت ازبابت مطالبشون کمال تشکررودارم.
اماخواهشی که ازدوستان دارم اینه که اگه امکانش هست یه لینک کم حجم(برای موبایل) برای دانلودفایل ها کنارلینک اصلی قراربدین.آخه حجم فایل ها خیلی زیادازحدزیاده.کسانی که اینترنتشون پرسرعت نیست بامشکل مواجه میشن.
ممنون

Derby
07-25-2009, 00:32
سلام من چند تا کلیپ دانلود کردم ولی نتونستم مشاهده کنم:fek konam:لطفا راهنمایی ام کنید

سلام
ورودتون رو به سایت دربی خوش آم می گم

برای اجرای فایلهای تصویری یا صوتی می تونین از نرم افزار codek استفاده کنید

ازکاربرهاورئیس این سایت ازبابت مطالبشون کمال تشکررودارم.
اماخواهشی که ازدوستان دارم اینه که اگه امکانش هست یه لینک کم حجم(برای موبایل) برای دانلودفایل ها کنارلینک اصلی قراربدین.آخه حجم فایل ها خیلی زیادازحدزیاده.کسانی که اینترنتشون پرسرعت نیست بامشکل مواجه میشن.
ممنون

سلام

شما هم به دربی خوش آمدید

دوست عزیز اینجا یک فروم فوتبالیه و همه بچه ها می آن و کلیپ هاشون رو می گذارندو کلیپ ها برای یک یا چند نفر نیست و همه توی قرار دادن مطالب دخیل هستند.

حجم ها و کیفیت ها متفاوته و بعضی ها که اینترنت پرسرعت دارند ترجیح می دن که فایلها با کیفیت و حجم بیشتر باشه و بعضی هم مثل شما دوست دارند که حجم کمتر باشه .
من خودم توی کلیپ هایی که می گذارم سعی می کنم میانه باشه یعنی هم کیفیت مناسب باشه و هم حجم کلیپ.بقیه بچه ها هم بسته به سرعت خودشون فایلها رو آپلود می کنند و شما می تونین با توجه به سرعت اینترنت خودتون فایلهای که واستون مناسبه رو دانلود کنید.

solka
11-23-2009, 13:30
اولآ باید بگم سایتتون مهشره و حرف نداره
دومآ ازتون میخوام همین روند دانلود گل رو ادامه بدید (منظورم لینکهای مدیا فایر هست) ممنون

solka
11-23-2009, 13:32
اگر هم ممکنه نام کاربریمو به Willson تغییر بدید

Los Anseleig
12-11-2009, 12:00
سلام واقعا سایت خیلی کاملی دارین.
به نظر من حالا ک ه همه تو حالوهوای بهترین بازیکنن یه نظر سنجی بذارین که ببینیم از نظر کاربران سایت چه کسی بهترین بازیکنه،البته همه میدونن که بهترین بازیکن فقط کاکاست:khahesh:

Derby
12-11-2009, 22:59
اولآ باید بگم سایتتون مهشره و حرف نداره
دومآ ازتون میخوام همین روند دانلود گل رو ادامه بدید (منظورم لینکهای مدیا فایر هست) ممنون

منم اولآ تشکر می کنم هنوز خیلی جا داره تا بهتر بشیم و داریم یه سری کارها انجام می دیم که ان شاالله اگر عمری باقی بود از اواخر بهمن ماه این تغییرات رو می بینید.

دومآ هم فعلآ سعی ما بر اینه اما همین الان هم خیلی ها می گن که اکانت رپیدشیر دارند و می خوان از اونجا دانلود کنند ! سعی ما بر اینه که همه رو راضی نگه داریم :ohum:

MOSTAFA MOSAVI[/SIZE] ([Only Registered And Activated Users Can See Links]);5572]

سلام واقعا سایت خیلی کاملی دارین.
به نظر من حالا ک ه همه تو حالوهوای بهترین بازیکنن یه نظر سنجی بذارین که ببینیم از نظر کاربران سایت چه کسی بهترین بازیکنه،البته همه میدونن که بهترین بازیکن فقط کاکاست:khahesh:

از شما هم تشکر می کنم
نظر سنجی هایی که گذاشتیم معمولآ بچه ها با تعصب به تیم خودشون رای دادن و از همین حالا معلومه که کی رای می آره ( فکر می کنم امسال مسی باشه :nishkhand:) اما ممنونم از پیشنهادتون

علي حكيمي
12-21-2009, 11:35
سايتي كه درست كردين توپه توپه.دمتون واقعا گرم :toop:

H@di
12-26-2009, 05:50
جعفر جان بهتر نيست براي اين تغييرات در نامه كاربري يه تاپيكه جداگانه بزنيين بهتره
نامه كاربري من رو هم به Hadi تغيير بده ممنون :sigar:

malakjan
12-27-2009, 01:43
چرا برای نفرات دوم وسوم در پیش بینی فوتبال جوایزی درنظر نمیگیرید

saiede
12-27-2009, 16:57
mamnoon misham vaghti mikhaen az linke gheyre mostaghim va3 downloadatun estefade konin az 4shared ham estefade konin

Derby
12-27-2009, 17:20
جعفر جان بهتر نيست براي اين تغييرات در نامه كاربري يه تاپيكه جداگانه بزنيين بهتره
نامه كاربري من رو هم به Hadi تغيير بده ممنون :sigar:

هادي جان اين تاپيك كه پيشنهاد كرديد رو واستون ايجاد كرديم :rose:
اينم لينكش [Only Registered And Activated Users Can See Links]

چرا برای نفرات دوم وسوم در پیش بینی فوتبال جوایزی درنظر نمیگیرید

هنوز مسابقات پايان نيافته كه ما دقيقآ نفراتي كه جايزه مي ديم رو مشخص كرده باشيم
اما اگر براي ما مقدور باشه دوست داريم هر چه بيشتر به نفرات برتر جايزه بديم.
اما از اونجايي كه هيج مبلغي رو به عنوان وروودي نمي گيريم براي ما مقدور نيست كه به تعداد زيادي از شركت كنندگان جوايز رو اهدا كنيم

mamnoon misham vaghti mikhaen az linke gheyre mostaghim va3 downloadatun estefade konin az 4shared ham estefade konin

سايت 4SHARED كه شما مي فرمائيد يكي از بهترين سايت ها براي آپلود فايلهاست و از لحاظ عمر نگهداري هم بسيار مناسب هست .
اما چند مشكل رو داره كه نميشه استفاده كرد
اولين مشكل اين كه نميشه بصورت همزمان فايلهايي كه آپلود مي كنيد رو در اين سايت هم آپلود كنيد يعني سايت هايي كه امكان آپلود در چند سرور رو به صورت همزمان رو مي دهند ( مثل MultiUpload و ... ) از 4SHARED لينكي رو به شما نمي دن و مشكل ديگر هم سرعت پايين آپلود و قطعي هاي پي در پي هست كه واقعآ بعضي اوقات اذيت مي كنه.
ما هم ممنون مي شيم كه شما هم فارسي تايپ كنيد :flowerysmile:

alexandre dasilva
01-06-2010, 06:13
سلام داداش جعفر:chakerim:
میگم جای چند تیم خوب اروپایی تو دربی کمه. خواهشا اونارو اضافه کن.
توی ایتالیا فیورنتینا و لاتزیو. توی اسپانیا اتلتیک مادرید و سویا و ویارئال. توی انگلستان منچستر سیتی
از بین اینا فیورنتینا منچستر سیتی و اتلتیک جزو تیمهای بزرگ اروپا هستند.

CHELSEAFC
02-23-2010, 09:55
با سلام به مدیر محترم سایت من از شما یه خواهش دارم که از این به بعد گلهای چلسی را برای موبایل هم بزارید با فرمت3gp

به دلیل این که برای دیل اپی ها دانلود wmv یا .... سخته من نمیگم wmv نزارین میگم هم 3gp و هم wmv بزارین
با تشکر فراوان :flowerysmile::flowerysmile::flowerysmile::flowery smile::flowerysmile::flowerysmile:

Derby
02-23-2010, 11:23
با سلام به مدیر محترم سایت من از شما یه خواهش دارم که از این به بعد گلهای چلسی را برای موبایل هم بزارید با فرمت3gp

به دلیل این که برای دیل اپی ها دانلود wmv یا .... سخته من نمیگم wmv نزارین میگم هم 3gp و هم wmv بزارین
با تشکر فراوان :flowerysmile::flowerysmile::flowerysmile::flowery smile::flowerysmile::flowerysmile:

سلام دوست عزیز
الان اغلب بچه ها درخواست می دن که گلها رو با کیفیت hd بگذاریم تا با بهترین کیفیت دانلود کنند ! این پیشنهاد شما که خواستید با فرمت 3gp بگذاریم کاملآ بر خلاف نظر اغلب کاربرانه
اما با این وضع با فرمت wmv هم گلها رو می گذاریم که کاربرانی که مثل شما سرعت اینترنت بالایی ندارند قادر با دانلود کردن باشند
اما متاسفانه فرمت 3gp چون با استقبال کمی روبرو می شه نمی تونیم قرار بدیم
موفق باشید

Chelsea FC
02-23-2010, 22:26

شاید بتونم برات بزارم من

Hamed.Hamishe Abi
03-03-2010, 01:53
سلام

برای راحتی کاربران چرا لوگو سایت را به صفحه اصلی انجمن ، لینک نمیکنید ؟

اینطوری میشه با کلیک به روی لوگو سایت به صفحه ی اول انجمن منتقل شد .

alexandre dasilva
03-03-2010, 04:28
سلام

برای راحتی کاربران چرا لوگو سایت را به صفحه اصلی انجمن ، لینک نمیکنید ؟

اینطوری میشه با کلیک به روی لوگو سایت به صفحه ی اول انجمن منتقل شد .

سلام دوست من نیازی به این کار نیست.
شاید شما متوجه لینکش نشدید ولی بالای صفحه درست زیر قسمت "کنترل پنل شما" لینک صفحه اصلی است.
:flowerysmile:

Hamed.Hamishe Abi
03-03-2010, 12:09
شاید شما متوجه لینکش نشدید ولی بالای صفحه درست زیر قسمت "کنترل پنل شما" لینک صفحه اصلی است.

چرا اونو که همه میدونن اما برای راحتی کار و رفتن به صفحه ی اصلی ، شما روی لوگوی به اون بزرگی کلیک کنی انصافاً راحت تر هستی یا روی اون گوشه سمت راست بالای صفحه ؟ dallliii

Chelsea FC
03-04-2010, 17:07
میشه جعفر جان این پسوند رو به سایت اضافه کنی

Derby
03-04-2010, 22:09
میشه جعفر جان این پسوند رو به سایت اضافه کنی

منظورت رو نفهمیدم عزیز !

Hamed.Hamishe Abi
03-04-2010, 22:31
منظورت رو نفهمیدم عزیز !

فکر کنم منظورش این هست که به ادیتور پیشرفته این مورد اضافه شه .

که اونم میشه با فعال کردن تیک توی تنظیماتش فعالش کرد :sigar:
مثل "نقل قول" یا "Code" که الان فعال هستند .

Chelsea FC
03-04-2010, 22:37
فکر کنم منظورش این هست که به ادیتور پیشرفته این مورد اضافه شه .

که اونم میشه با فعال کردن تیک توی تنظیماتش فعالش کرد :sigar:
مثل "نقل قول" یا "Code" که الان فعال هستند .

دقیقا این منظور رو داشتم :iran:

Chelsea FC
03-15-2010, 10:42
میشه یه بخش درست کنین به اسم Fan VS Fan

alexandre dasilva
03-15-2010, 11:11
میشه یه بخش درست کنین به اسم Fan VS Fan

سلام
منم اول بهش فکر کرده بودم ولی هنوز جنبه این کار جا نیفتاده و تو فرومهای دیگه کارشون به فحش و از این چیزا کشیده و یا تاپیک بسته شده یا اینکه دیگه به افتضاح کشیده شده.binam

Chelsea FC
03-15-2010, 19:38
سلام
منم اول بهش فکر کرده بودم ولی هنوز جنبه این کار جا نیفتاده و تو فرومهای دیگه کارشون به فحش و از این چیزا کشیده و یا تاپیک بسته شده یا اینکه دیگه به افتضاح کشیده شده.binam

ما میتونیم اونجا رو مدیریت کنیم و فقط موقع بازیهای مهم 2 نفر از هواداران رو که جنبه و اطلاعات خوبی دارن انتخاب بشه و هیچ کس حق ارسال پست رو نداشته باشه و فقط باید با مدیر اونجا هماهنگ بشه و پستی ارسال بشه

Derby
03-15-2010, 19:47
ما میتونیم اونجا رو مدیریت کنیم و فقط موقع بازیهای مهم 2 نفر از هواداران رو که جنبه و اطلاعات خوبی دارن انتخاب بشه و هیچ کس حق ارسال پست رو نداشته باشه و فقط باید با مدیر اونجا هماهنگ بشه و پستی ارسال بشه
دوست عزیز
سالهاست که این گونه کارها در فروم های مشهور دنیا انجام می شه و خیلی از فروم های داخلی اومدن این کار مشابه رو انجام بدن
اما یکی از مشکلات اصلی که حسین اشاره کرد اینه که هر کس رو انتخاب می کنیم با تعصب صحبت می کنه و آخر نتیجه ای هم نداره و مشکل دوم اینه که تاپیک ها مختص 2 هوادار از دو تیم میشه در حالی که خیلی ها ممکنه نظرات متفاوتی داشته باشند و نمیشه نظر یک هوادار رو ملاک قرار داد که همه با اون موافق باشند
ایشالا زمینه بوجود بیاد این کار هم انجام می دیم :ohum:

AlexDelpiero
04-29-2010, 23:02
بهتر نیست به کاربران توصیه بشه نام کاربری فوتبالی انتخاب کنند تا با یه نگاه فهمید که هوادار چه تیمی هستند تا بشه به راحتی با اونا رابطه برقرار کنیم.
:ohum:

AlexDelpiero
05-07-2010, 16:49
یسلام
یه تایپیک هم با عنوان«چرا این تیم...؟» بذارین تا کاربرا دلیل این که تیم محبوبشون رو دوست دارن چیه ؟ واصلا چطور این تیم شده تیم محبوب اونا؟

Derby
05-07-2010, 19:09
بهتر نیست به کاربران توصیه بشه نام کاربری فوتبالی انتخاب کنند تا با یه نگاه فهمید که هوادار چه تیمی هستند تا بشه به راحتی با اونا رابطه برقرار کنیم.

اگه منسور اینه که دوست دارید ببینین هر کاربر کدوم بازیکنها رو دوست دارن یک کادر زیر عکس و در قسمت آواتار هر کاربر هست که (( بازیکن محبوب )) و (( مربی محبوب )) رو مشخص می شه

یسلام
یه تایپیک هم با عنوان«چرا این تیم...؟» بذارین تا کاربرا دلیل این که تیم محبوبشون رو دوست دارن چیه ؟ واصلا چطور این تیم شده تیم محبوب اونا؟

برخی از تیم ها توی قیمت باشگاه خودشون این کار رو کردند.
برای مثال چلسی و اینترمیلان این کار رو کردند
بچه های هوادار تیم های دیگه هم می تونن توی بخش مربوط به باشگاه خودشون همچین تاپیکی رو باز کنند :ohum:

MARADONA10
06-09-2010, 18:00
اگه میشه در بخش فوتبال ایران و بخش فوتبال خارجی بخش (( متفرقه )) قرار بدید . ممنون

mahdi sharifi
07-05-2010, 14:09
ديگه بايد قالب سايت عوض شه خيلي بي روح و خسته كننده هست

King Beckham
07-05-2010, 14:11

منم باهات موافقم اگه قالب سایت حرفه ای تر شه خیلی خوب میشه:ohum:

Chelsea FC
07-19-2010, 23:52

من از دربی خیلی وقت پیش پرسیدم گفت به خاطر این هست که سایت سبک باشه و کسایی که اینترنت خانگی دارن بتونن بیان تو سایت

Chelsea FC
07-19-2010, 23:54
دربی جون اگه میشه برای قسمت بازیهای رایانه ای یه بخش به اسم آرشیو درست کن و تایپ های قدیمی مربوط به سال قبل رو بفرست آرشیو تا مرتب بشه

mohammad_lovely_68
07-29-2010, 20:24
تورو خدا گل هارو به طور خلاصه نگذارید.من دوست دارم شادی بعد از گل بازیکنان رو ببینم.هرچند دانلوشون طول بکشه مهم نیست. دوست دارم خلاصه نکنید.ممنون

CR-7
09-24-2010, 22:57
با سلام و خسته نباشد به خدمت مدیر و کاربران سایت دربی من این سایت و تازه پیدا کردم ولی چون سایت فوقالعاده جالبی بود سریع در اون عضو شدم .
راستی سرمربی فقط مورینیو .
بازیکن فقط کریستیانو رونالدو.
تیم فقط رئال مادرید.

turk ughly
09-25-2010, 19:36
اقا چرا ساعت سایت رو درست نمیکنید ؟

Derby
09-25-2010, 21:20
اقا چرا ساعت سایت رو درست نمیکنید ؟

ساعت سایت به وقت gmt هست که به خاطر سرور هستش

messi1373
09-25-2010, 22:20
آقای دربی وقتی داریم پست میزاریم یا تاپیک میخوایم عکس آپلود بشه فقط به صورتurlمیشه این کارو کرد.اگه میشه کاری کنید که آپلود عکس از طریق کامپیوتر خانگی امکان پذیر باشه.........مرسی

sina-giggs
09-28-2010, 20:03
سلام عرض شد.آقا دست مریزاد.واقعا سایت عجیب و غریبی دارید.آدم حال می کنه.من که این سایت رو به تمام دوستام نشون دادم.همشون کلی کف کردن و خوششون اومد.ما هم که عشق منچستر داریم و باهاش سالهاست که زندگی می کنیم از اینجا کلی فایل توپ پیدا کردیم.بازم مرسی از زحماتتون.انشالله پر قدرت تر از همیشه کارتون رو ادامه بدین و این سایت رو ادامه بدین

کله سوخته
10-06-2010, 22:19
سلام اگه میشه گلهای باشگاههای آلمان رو بذارین خلاصه بازیه همه لیگ های امسال رو هم بذارین

King Beckham
11-12-2010, 16:36
سلام

خداییش اینجا فقط 1 چت باکس کم داره که اگه گذاشته بشه خیلی عالی میشه:hooora:

( البته فکر کنم 1 نفر قبل از من هم اینو گفته بود ولی بازم من گفتم:sharmande:)

با داشتن چت باکس بچه ها میتونن با هم 1 گپ مختصری بزنن و با هم بیشتر اشنا شن :fek konam:

و این باعث میشه کاربرا 1 حس صمیمیتی رو در اینجا حس کنن

Derby
11-12-2010, 21:57
آقای دربی وقتی داریم پست میزاریم یا تاپیک میخوایم عکس آپلود بشه فقط به صورتurlمیشه این کارو کرد.اگه میشه کاری کنید که آپلود عکس از طریق کامپیوتر خانگی امکان پذیر باشه.........مرسی
دوست عزیز
اگر قرار باشه این کار رو بکنیم دیگه همه می آن از هاست سایت به عنوان آپلودسنتر استفاده می کنند و این باعث میشه سایت ف ی ل ت ر بشه .پس همچین امکانی نخواهیم داشت

سلام عرض شد.آقا دست مریزاد.واقعا سایت عجیب و غریبی دارید.آدم حال می کنه.من که این سایت رو به تمام دوستام نشون دادم.همشون کلی کف کردن و خوششون اومد.ما هم که عشق منچستر داریم و باهاش سالهاست که زندگی می کنیم از اینجا کلی فایل توپ پیدا کردیم.بازم مرسی از زحماتتون.انشالله پر قدرت تر از همیشه کارتون رو ادامه بدین و این سایت رو ادامه بدین

امیدواریم بتونیم بهتر از این هم باشیم

سلام اگه میشه گلهای باشگاههای آلمان رو بذارین خلاصه بازیه همه لیگ های امسال رو هم بذارین
با سلام
در اولین سال افتتاح سایت گلهای لیگ آلمان رو پوشش می دادیم
اما واقعآ در طی سالهای اخیر کیفیت این لیگ افت کرده و ستاره های زیادی هم در این لیگ بازی نمی کنند و جذابتی برای کاربران نداشته است برای همین تصمیم گرفتیم انرژی خودمون رو بر روی 3 لیگ برتر اروپا که هواداران بیشتری دارند بگذاریم

سلام

خداییش اینجا فقط 1 چت باکس کم داره که اگه گذاشته بشه خیلی عالی میشه:hooora:

( البته فکر کنم 1 نفر قبل از من هم اینو گفته بود ولی بازم من گفتم:sharmande:)

با داشتن چت باکس بچه ها میتونن با هم 1 گپ مختصری بزنن و با هم بیشتر اشنا شن :fek konam:

و این باعث میشه کاربرا 1 حس صمیمیتی رو در اینجا حس کنن

سعید جان قبلآ در مورد چت باکس صحبت کردیم
مشکل چت باکس عدم کنترل بر روی مطالب ارسالی هستش
شما می تونین توی آواتار خودتون آی دی یاهوی خودتون رو بگذارید و با بقیه کاربرها از طریق پیغام خصوصی یا آی دی یاهو ارتباط داشته باشید
چت باکس فعلآ مد نظر ما نیست

DanielBahrami
02-02-2011, 12:08
باید تغیراتی را در سایت انجام دهید. متلا رنگ سایت را عوض کنید و یا بخش فیلم و سریال راه اندازی کنید.binam

Derby
02-02-2011, 12:42
باید تغیراتی را در سایت انجام دهید. متلا رنگ سایت را عوض کنید و یا بخش فیلم و سریال راه اندازی کنید.binam
سلام
سایت در 3 رنگ نارنجی , سبز و آبی هست که از پایین سایت می تونین قالب دلخواه رو انتخاب کنید.
بخش فیلم و سریال هم ربطی به فوتبال نداره و توی شاحه فعالیت ما نیست
علاقه ای نداریم که به هر نحوی کاربر جمع بشه
اینجا یک انجمن فوتبالیه و دوست داریم محیطمون کاملآ خصوصی باشه و مربوط به فوتبال باشه :ohum:

DanielBahrami
02-05-2011, 18:45
پس بخش برنامه ی نود که مربوط به فوتبال است را قرار دهید تا کسانی که نمی توانند این برنامه ی پر طرفدار ورزشی را ببینند از این سایت دریافت کنند.

DanielBahrami
02-18-2011, 10:39
ببخشید که دوباره می گم ولی واقعا بهتر است در بخش دانلود ها بخش برنامه نود را راه اندازی کنید.
این برنامه ی فوتبالی بسیار پر طرفدار است پس با این کار هم به سایت کمک کرده اید و به همه.

Derby
02-18-2011, 11:05
پس بخش برنامه ی نود که مربوط به فوتبال است را قرار دهید تا کسانی که نمی توانند این برنامه ی پر طرفدار ورزشی را ببینند از این سایت دریافت کنند.

ببخشید که دوباره می گم ولی واقعا بهتر است در بخش دانلود ها بخش برنامه نود را راه اندازی کنید.
این برنامه ی فوتبالی بسیار پر طرفدار است پس با این کار هم به سایت کمک کرده اید و به همه.

قا دانیال ممنونم که با نظراتت ما رو مورد توجه قرار می دی
دوست عزیزم شما خودت به تعداد پست هایی که در این تاپیک زده شده نگاه کنید می بینید که اونقدر نیست که یک بخش مجزا زده بشه
برنامه 90 یه برنامه پربیننده تلویزیونی هست ولی زدن یک بخش مجزا توی سایت خیلی جالب نیست.
ممنون و متشکرم از شما
پیشنهادی هم که درباره قالب دادین بررسی کردیم و داریم قالب های جدید هم طراحی می کنیم و بزودی نصب خواهدشد

DEL PIERO 10
02-18-2011, 12:33
بهتره مثل ویرایش و پچ های pes 11 ویرایش وپچ های fifa 11 را هم داشته باشیم فیفا هم مثل pes طرفدارای خودش رو داره

Derby
02-18-2011, 12:40
بهتره مثل ویرایش و پچ های pes 11 ویرایش وپچ های fifa 11 را هم داشته باشیم فیفا هم مثل pes طرفدارای خودش رو داره

دوست عزیز اینجا یک انجمن هستش و ویژگی انجمن اینه که هر کس با توجه به علاقه و اطلاعاتی که داره می آد و مطلب می گذاره
شما هم اگه مطالبی دارید می تونین در اختیار بقیه بگذارید
این که هر کس بیاد و فقط توقع داشته باشه که دیگران مطلب بگذارند روش خوبی نیست و اینطوری هیچ وقت حس همکاری در سایت بوجود نمی آد
متاسفانه یکی از بزرگترین مشکلات فروم ها و انجمن ها در ایران اینه 85% کاربرها می آن و فقط استفاده می کنند و این رو به خودشون نمی قبولونند که وقتی می آییم و از مطالب و پست های دیگران استفاده می کنیم خودمون هم شریک شیم تا بقیه استفاده کنند.
این یک وظیفه هست
موفق باشید

DanielBahrami
02-18-2011, 15:21

دوست عزیز اگر می بینی ویرایش و پچ های pes 2011 بسیار پر بار بوده علتش این است که من و 2 نفر دیگر در این بخش بسیار تاپیک گذاشتیم و زحمت کشیدیم. اگر شما به fifa علاقه مندید زحمت بکشید و اطلاعات مربوط به fifa11 را جمع کنید و برای دیگران هم بگذارید. 

DanielBahrami
02-18-2011, 15:27
بسیار از شما مدیریت سایت به دلیل ساخت قالب های جدید متشکرم.:flowerysmile:baghal:-:ohum:

DanielBahrami
02-18-2011, 15:56
خوبه که برای کاربران امتیاز بگذارید مثلا برای کاربران ستاره قرار دهید . ستاره نشان دهنده ی مقدار امتیاز گرفته شده می باشد.

این هم عکسش که می توانید از آن الگو برداری کنید :

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

داربی
03-24-2011, 23:57
درود
اگه میشه یه بخش بخش اعلام برنامه های ورزشی بزنید

Derby
04-07-2011, 22:09
درود

اگه میشه یه بخش بخش اعلام برنامه های ورزشی بزنید

سلام دوست عزیز
اگه منظورتون پخش برنامه هاست که فقط شبکه 3 پخش می کنه و می تونین به سایت شبکه مراجعه کنید

خوبه که برای کاربران امتیاز بگذارید مثلا برای کاربران ستاره قرار دهید . ستاره نشان دهنده ی مقدار امتیاز گرفته شده می باشد.

این هم عکسش که می توانید از آن الگو برداری کنید :

سلام دوست عزیز
این موارد چون بر اساس تعداد پست ها هست و فقط تعداد ارسال ها مدنظر هستش زیاد مورد توجه ما نیست
ما بزودی امکاناتی برای معرفی کاربران برتر از نظر کیفیت ارسال ها اضافه می کنیم
ولی تعداد ارسالات مدنظر ما نیست

goli61
04-10-2011, 10:14
با سلام و تبریک سال نو.
با عرض پوزش فراروان من این آرشیو ( جدول رده بندی جام تخت جمشید سال 56 و لیگ قدس سال 86و جدول جام آزادگان سال 72 و جدول لیگ برتر سال 84) را چگونه تهیه کنم؟ لطفا در سایتتان قرار دهید. با تشکر

مورینیو...
07-13-2011, 14:08
آنقدر این سایتتون ایراد داره که انتقادات را سری بندی کردم و درهر سری سه انتقاد قراردادم امیدوارم پیگیری بشود زیرا اگر پیگیری شود سایت پربازده تر و درنتیجه پربازدید ترو شلوغ تر می شود.می توانید پیگیری هم نکنید چون این سایت کم بازدید و یا پربازدید بشود چیزی به من نمی رسد.
سری اول انتقادات سازنده

این انتقادات و گذاشتم برای بهترکردن سایت چون دوستدارم این سایت پرمخاطب تربشه و ازاین که بحث بهارستان دربی را کمی خشک کردم معذرت بخوام ولی انصافا مجبور بودم کاربران به بزرگواری خود ببخشند. امیدوارم مدیران هم دقت کنند و هی به من نگویند اشتباه شده بود.

1/ یه سری به بخش نتایج زنده فوتبال ایران بزنید.جلوش یه چیز خنده دار نوشته.نوشته شده (نوشته شده هرگز). معنای این واژه وحشتناکه چرا یکی از مهمترین بخش های این سایت باید خالی باشه و راه اندازی نشه؟. تازه چرا فقط فوتبال ایران چرا فوتبال اسپانیا و انگلیس و ایتالیاوآلمان هم نتایجش نباید به طور زنده در این قسمت پخش بشه؟. با شروع فصل جدید رقابت های فوتبال درایران و دنیا خون تازه ای دررگ های فوتبال دوستان چریان میابد.آن ها دوست دارند بالفرض وقتی دارندبازی رئال مادرید و بیلبلئو رااز شبکه 3 میبینند از نتیجه ی بازی بایرن مونیخ و شالکه هم باخبر باشند تازه برخی از روز ها هم به دلیل ویژه برنامه شبکه 3 مسابقات پخش نمیشه و کاربر بیچاره باید تا فردا صبح صبر کند تا ازدرون اخبار ورزشی نتیجه تیم مورد علاقه اش راببیند. برخی از کاربران گوگل هم به همین بهانه(دیدن نتایج زنده فوتبال)با این سایت آشنا شده ودرآن عضو خواهندشد. (مدیران توراه اندازی این بخش می توانند روکمک من به عنوان یه کاربر حساب کنند. بین مدیران فعلی یکی از مدیران میتونه بخش مدیریت این بخش را هم تقبل کند. چون این بخش زیاد وقت گیر نیست. )

2/ برخی از جاها مثل بخش هواداران رئال مادرید مدیر محترم برای نظم دهی به اخبار آن ها را یک سره دریک تاپیک می گنجاند که این هم از کیفیت خبرکم می کند و هم دربرخی از جاها متن را ناقص می کند. امیدوارم پیگیری شود.

3/ این انتقاد برای کاربرای سایته. کاربرای محترم ازآوردن عکس با ابعاد زیاد در بخش خبرو یا متفرقه خودداری کنند بهتراست چون صفحات سایت با سرعت بیشتری بازمی شود که این بهتر است.

بازم هست ولی فعلا این ها پیگیری بشه تا بقیه رابگم.

مورینیو...
07-13-2011, 18:17
مدیر کل سایت درجواب این انتقاد که چرا بخش نتایج لحظه به لظه ی فوتبال بسته است میگه:
[سلام دوست عزیز
بابت نظرتون باید بگم که الان کدوم لیگ معتبر برگزار می شه که اون بخش باز باشه؟
اون بخش رو فعلآ بستیم چون لیگها برگزار نمی شن
ایشالا با شروع لیگ های فصل جدیدی اون بخش ها هم فعال میشه
موفق باشید]

سوال من اینه که مگه بازی های تیم های ملی سراسر دنیا مثل رقابت های کوپاآمریکا فوتبال نیست؟
چرا نتایج این رقابت ها و دیدار های ملی دوستانه درج نشد؟
مثلا بازی های جام جهانی نوجوانان غیر معتبره؟ یا بازی تیم بزرگسالان برزیل و پاراگوئه درچارچوب کوپا آمریکا چی؟ حتما آن مسابقه بیس باله فوتبال نیست.

Derby
07-13-2011, 23:00
مدیر کل سایت درجواب این انتقاد که چرا بخش نتایج لحظه به لظه ی فوتبال بسته است میگه:
[سلام دوست عزیز
بابت نظرتون باید بگم که الان کدوم لیگ معتبر برگزار می شه که اون بخش باز باشه؟
اون بخش رو فعلآ بستیم چون لیگها برگزار نمی شن
ایشالا با شروع لیگ های فصل جدیدی اون بخش ها هم فعال میشه
موفق باشید]

سوال من اینه که مگه بازی های تیم های ملی سراسر دنیا مثل رقابت های کوپاآمریکا فوتبال نیست؟
چرا نتایج این رقابت ها و دیدار های ملی دوستانه درج نشد؟
مثلا بازی های جام جهانی نوجوانان غیر معتبره؟ یا بازی تیم بزرگسالان برزیل و پاراگوئه درچارچوب کوپا آمریکا چی؟ حتما آن مسابقه بیس باله فوتبال نیست.

دوست عزیز
لطف کن توی صحبت کردنت ادبیاتت رو تغییر بدی تا همین طور که نیتت خوبه حرفات هم خوب به نظر باشه
سئوالت رو مطرح کن بعد اگه جواب قانع کننده نشنیدی بگین که من قانع نشدم بعدش بگین که بیس بال و از این حرفها
در جواب اینکه شما می گین چرا بازیهای دوستانه خدمت شما عرض کنم که این نتایج زنده فوتبال رو چندین سایت معتبر شما قرارداد می بندی و هزینه ای پرداخت می کنی و یا اینکه رایگان از خدماتش استفاده می کنی و توی سایتتون نتایج زنده رو می گذارید. ما هم با سایتی که همکاری می کنیم و یک سایت خارجی هست فقط لیگ های اروپایی و چند لیگ امریکایی رو پوشش می ده و پوششی برای نتایج بازیهای ملی نداره
دلیلش اینه که ما توی سایتمون همچین بخشی نداریم
موفق باشید:flowerysmile:

مورینیو...
07-14-2011, 10:49
دوست عزیز
لطف کن توی صحبت کردنت ادبیاتت رو تغییر بدی تا همین طور که نیتت خوبه حرفات هم خوب به نظر باشه
سئوالت رو مطرح کن بعد اگه جواب قانع کننده نشنیدی بگین که من قانع نشدم بعدش بگین که بیس بال و از این حرفها
در جواب اینکه شما می گین چرا بازیهای دوستانه خدمت شما عرض کنم که این نتایج زنده فوتبال رو چندین سایت معتبر شما قرارداد می بندی و هزینه ای پرداخت می کنی و یا اینکه رایگان از خدماتش استفاده می کنی و توی سایتتون نتایج زنده رو می گذارید. ما هم با سایتی که همکاری می کنیم و یک سایت خارجی هست فقط لیگ های اروپایی و چند لیگ امریکایی رو پوشش می ده و پوششی برای نتایج بازیهای ملی نداره
دلیلش اینه که ما توی سایتمون همچین بخشی نداریم
چشم شما راست میگین فقط موقع شروعلیگ فعال باشه رقابت های ملی رو بیخیال میشیم.

باتشکر از مدیریت محترم.
به امید بهترشدن سایت.

سدانی ها
07-26-2011, 12:18
سلام دربی جون.

چرا گلهای جام جهانی 2006 رو نمیزارید1

راستی چرا هر پیامی که میفرستم باید 2 بار ارسالش کنم تا بره.:fek konam:

alexdelpiero_10
08-05-2011, 18:22
سلام خسته نباشید چرا گلهای فصل قبل لیگ برتر رو ارشیو نمیکنین؟ پس گلهای فصل جدید رو باید کجا بزاریم؟

Derby
08-06-2011, 11:51
سلام دربی جون.

چرا گلهای جام جهانی 2006 رو نمیزارید1

راستی چرا هر پیامی که میفرستم باید 2 بار ارسالش کنم تا بره.:fek konam:

سلام عزیز
سایت ما سال 87 افتتاح شده و رقابتهای جام جهانی 2006 چندین سال قبل از شروع به کار ما برگزار شده است.
اما ما رقابتهای بعد از خودمون رو کاملآ پوشش دادیم.
از جمله جام جهانی 2010

سلام خسته نباشید چرا گلهای فصل قبل لیگ برتر رو ارشیو نمیکنین؟ پس گلهای فصل جدید رو باید کجا بزاریم؟

سلام عزیز
آرشیو شد
ممنون از اطلاعتون

Zid@ne
08-07-2011, 18:16
سلام خدمت مدیر سایت

آقا چرا کسی به درخواستهای ما توجه نمیکنه ؟

من در قسمت درخواستها پنالتی های فینال جام جهانی2006 و مراسم قرمانی ایتالیا رو میخواستم ولی کسی برام ارسال نمیکنه . لطفا شما این کار رو بکنید .

او بازمیگردد!!!!!!!!!!

FORZA BIANCONERI
08-14-2011, 18:42
سلام
ازتون می خوام که هرکی که خواست به جای 3تیم یعنی یه تیم اول یه تیم دوم و یه تیم ملی تنها یه تیم روجزوتیم های محبوب خودش قراربده.مثل خودتون که تنهابرزیل هستش
باتشکر

Derby
08-15-2011, 12:44
سلام خدمت مدیر سایت

آقا چرا کسی به درخواستهای ما توجه نمیکنه ؟

من در قسمت درخواستها پنالتی های فینال جام جهانی2006 و مراسم قرمانی ایتالیا رو میخواستم ولی کسی برام ارسال نمیکنه . لطفا شما این کار رو بکنید .[Only Registered And Activated Users Can See Links]

سلام دوست عزیز
بخش فایل های درخواستی ایجاد شده تا اعضای سایت اگر به کلیپ یا گلی نیاز دارند درخواست بدن
اما هیچ الزامی نیست که حتمآ هر فایلی که اونجا درخواست شد بقیه براتون بگذارند
کاربران توی آرشیو خودشون و یا سایت هایی که می رن نگاه می کنند و اگر داشتند برای شما قرار می دن
مدیران سایت هم این امتیاز رو برای اعضای سایت قائل هستند که درخواست های اعضای فعال سایت رو در اولویت قرار بدن .
موفق باشید

سلام
ازتون می خوام که هرکی که خواست به جای 3تیم یعنی یه تیم اول یه تیم دوم و یه تیم ملی تنها یه تیم روجزوتیم های محبوب خودش قراربده.مثل خودتون که تنهابرزیل هستش
باتشکر

سلام دوست عزیز
در قسمت تغییرات وقتی تیم خودتون رو انتخاب می کنید (( اولین گزینه )) هیچ تیمی نیست و نوشته ای ندارد و خالی است ( بالای نام تیم ابومسلم خالی است ) اگر اون رو انتخاب کنید تیمی به عنوان تیم مورد علاقه شما انتخاب نمی شود
یعنی اگر می خواهید فقط یکی را انتخاب کنید در کادر اول تیم مورد علاقه خودتون رو قرار بدین و کادرهای دوم و سوم رو در حالت سفید ( بالای نام تیم ابومسلم ) قرار بدین
موفق باشید

Abdollah 202
08-17-2011, 01:12
ببخشيد
سلام
ميتونيد قضيه مربیگری آنلاین ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) رو كاملا برام توضيح بدين؟
ممنون
:fek konam::soal:

Derby
08-17-2011, 01:52
ببخشيد
سلام
ميتونيد قضيه مربیگری آنلاین ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) رو كاملا برام توضيح بدين؟
ممنون
:fek konam::soal:

سلام دوست عزیز
شما می تونین در سیستم مربیگری آنلاین یک تیم بسازید و بازیکنان بزرگ جهان رو به تیمتون بیارید
برای توضیحات بیشتر به خود سایت مراجعه کنید و روی گزینه آموزش و قوانین کلیک کنید و مطالعه کنید
این هم لینک سایت مربیگری:‌[Only Registered And Activated Users Can See Links]
موفق باشید

mah1365
08-18-2011, 12:15
سلام،من 10روز نشستم تا 500گل برتر تاریخ رو دانلود کنم حالا که تموم شده پارت 5 این فایل مشکل داره واقعا چرا مارو مسخره میکنید اول فایلو امتحانش کنید بعد بذارید واسه دانلود،اصلا از این حرکتتون خوشم نیومد

Derby
08-18-2011, 14:53
سلام،من 10روز نشستم تا 500گل برتر تاریخ رو دانلود کنم حالا که تموم شده پارت 5 این فایل مشکل داره واقعا چرا مارو مسخره میکنید اول فایلو امتحانش کنید بعد بذارید واسه دانلود،اصلا از این حرکتتون خوشم نیومد

سلام دوست عزیز
اینجا یک سایت نیست بلکه یک انجمنه. خاصیت انجمن هم اینه که همه اعضا می آن و کلیپ و گل و خلاصه همه چی می گذارند
ما سعی می کنیم که نظارت داشته باشیم و مطالبی که لینکاشون ازا ین مشکلا داره رو حذف کنیم
اما خلاصه ممکنه بعد از یه مدت بعضی لینکها پاک بشن یا خراب شن و از دید مدیرا دور بمونه . الان که برای شما این مطلب رو می نویسم حدود 39000 نوشته در سایت وجود داره و نظارت روی همه اینا تقریبآ غیرممکنه
منطقی اینه که شما قبل از اینکه دانلود رو شروع کنید همه لینکها رو چک کنید ببینید سالمه یا نه بعد شروع به دانلود کنید

موفق باشید

sina acm
08-18-2011, 16:38
سلام جعفر خان من یه پیشنهاد خوب دارم که بیشتر بچه ها با هاش موافقند تو قسمت پروفایل یه قسمت my music بزارید که هر وقت وارد پرو فایل شدیم به صورت خودکار play بشه این کارو خیلی از انجمن های دیگه هم انجام دادن خیلی خوب میشه

Mohammad
08-18-2011, 19:00
اولا خسته نباشید میگم به تمامی اعضای سایت دربی واقعا که سایت خوبی دارین :
من میخواستم چند تا پیشنهاد بگم خدمت مدیران سایت که فقط جهت پشرفت سایت هست :

1- اول میخواستم بگم که اگه میشه به جز اینکه گلهای یک بازی رو زحمت میکشین میزارین حاشیه های اون بازی هم بزارین
مثلا همین بازی دیشب سوپر کاپ که چقدر حاشیه داشت

2- لطفا سعی کنین برای گلها فقط گزارشگر عربی نزارین ، شده کیفیتش پایین باشه ولی گزارشگر انگلیسی یا اسپانیایی باشه

3- اگه میتونین برای جذابیت بیشتر سایت قالب و یا طرح فعلی سایت رو عوض کنید

4- اگر هم میتونید یک نظر سنجی هفتگی و رسمی ( از سوی مدیران سایت) بگذارید ، که خیلی خوب میشه

5- امتیاز به جای تشکر: به جای تشکر برای هر کاربر که نقد و بررسی ها و نوشته های بهتری داره کاربران دیگه به اون امتیاز بدن و بر اساس اون کاربر ماه رو انتخاب کنید.
مثلا : بزارین خوب ، خیلی خوب، عالی و برای خوب 1امتیاز ، برای خیلی خوب2امتیاز ، وبرای عالی 3 امتیاز بزارین ، وبعد به بهترین کابر ماه 1 ایکون طلا بدین ، به نظرم این کار باعث انگیزه کاربران میشه

*باتشکر از سایت خوبتون*
(التماس دعا)

sina acm
08-18-2011, 20:39
سلام جعفر خان من یه پیشنهاد خوب دارم که بیشتر بچه ها با هاش موافقند تو قسمت پروفایل یه قسمت my music بزارید که هر وقت وارد پرو فایل شدیم به صورت خودکار play بشه این کارو خیلی از انجمن های دیگه هم انجام دادن خیلی خوب میشه l

مثلا موزیک های ورزشی مثل سرود باشگاه یا هرچیزی که با قوانین جور باشه

Abdollah 202
08-20-2011, 00:39
با سلام به همگي
يه پيشنهاد دارم
براي ساييتتون ا ([Only Registered And Activated Users Can See Links])گه ميشه يه ([Only Registered And Activated Users Can See Links])چت روم اضافه كنين كه اعضا راحت تر با هم در ارتباط باشن ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) :balesh:lay_;;:rose:ps:-:he::flowerysmile:::book:/danc:eyyyyy::iran:

Derby
08-23-2011, 15:26
اولا خسته نباشید میگم به تمامی اعضای سایت دربی واقعا که سایت خوبی دارین :
من میخواستم چند تا پیشنهاد بگم خدمت مدیران سایت که فقط جهت پشرفت سایت هست :

1- اول میخواستم بگم که اگه میشه به جز اینکه گلهای یک بازی رو زحمت میکشین میزارین حاشیه های اون بازی هم بزارین
مثلا همین بازی دیشب سوپر کاپ که چقدر حاشیه داشت

2- لطفا سعی کنین برای گلها فقط گزارشگر عربی نزارین ، شده کیفیتش پایین باشه ولی گزارشگر انگلیسی یا اسپانیایی باشه

3- اگه میتونین برای جذابیت بیشتر سایت قالب و یا طرح فعلی سایت رو عوض کنید

4- اگر هم میتونید یک نظر سنجی هفتگی و رسمی ( از سوی مدیران سایت) بگذارید ، که خیلی خوب میشه

5- امتیاز به جای تشکر: به جای تشکر برای هر کاربر که نقد و بررسی ها و نوشته های بهتری داره کاربران دیگه به اون امتیاز بدن و بر اساس اون کاربر ماه رو انتخاب کنید.
مثلا : بزارین خوب ، خیلی خوب، عالی و برای خوب 1امتیاز ، برای خیلی خوب2امتیاز ، وبرای عالی 3 امتیاز بزارین ، وبعد به بهترین کابر ماه 1 ایکون طلا بدین ، به نظرم این کار باعث انگیزه کاربران میشه

*باتشکر از سایت خوبتون*
(التماس دعا)

سلام دوست عزیز
1ـ برای هر بازی هایلایت بازی که شامل اتفاقات مهم و موقعیت های حساس هست قرار داده میشه

2ـدوست عزیز شبکه های aljazeera sport و jsc sport و خلاصه شبکه های arab sat بازیهای رو اغلب با گزارش عربی پخش می کنند .
البته ممکنه بعضی اوقات بازیهای مهم رو با چند گزارش قرار بدیم که نمونه اش بازی فینال لیگ قهرمانان پارسال بود
این نکته هم فراموش نکنیم که چرا دوستان همش این انتظارات رو از مدیران دارن؟ من بارها توی این بخش گفتم که Derby.ir یک سایت انفرادی نیست بلکه یک انجمنه فوتباله ما محیط رو فراهم کردیم تا همه در ارسال مطالب مفید شریک باشند. مثل انجمن های خارجی که اکثر اعضا توی مسائل مفید شریک می شن نه فقط یک گروه محدود
متاسفانه کاربران اینترنتی ایرانی فقط دوست دارند دانلود کنند و خودشون رو ملزم نمی دونند که همون طور که از خدمات سایت استفاده می کنند به بقیه هم خدمت رسانی کنند.
اگه ما گلها رو با کیفیت اچ دی با گزارش های عربی و انگلیسی و اسپانیایی قرار بدیم باز هم کسانی می آن و می گن ما سرعت اینترنتمون پایینه و گلها رو با کیفیت پایین تر و حجم کمتر بگذارید و خلاصه هر کی با توجه به شرایط خودش فقط می آد درخواست می کنه !
این روند خوبی نیست و نمی دونم ایرانی ها تا کی می خوان این حس آماده خوری رو از خودشون دور کنند و خودشون هم توی مسائل دور و برشون شریک بدونن.
خلاصه یک فرقی بین مردم کشور های جهان اول و جهان سوم بوده که بعضیا می شن جهان اولی و بعضیا می شن جهان سومی:shogh:

3ـدر حال حاضر 8 رنگ و طرح مختلف قالب روی سایت نصبه که شما می تونین از پایین ترین قسمت سایت و در سمت راست قالب دلخواه خودتون رو عوض کنید.

4ـ من منظور شما رو از نظرسنجی رسمی متوجه نمی شم ! آخه ما یک انجمن اینترنتی هستیم و اصلآ یک خبرگذاری یا موسسه رسمی نیستیم که نظرسنجی ما مورد تایید ارگانی باشه که جنبه رسمی پیدا کنه. با این وجود همه اعضا توی این کار شریک هستند و بچه ها نظرسنجی های خودشون رو توی بخش مخصوص نظرسنجی می گذارند و ما سعی می کنیم نظرسنجی هایی که بهتره رو نگه داریم

5ـ این پیشنهاد شما هم پیشنهاد خوبیه اما شما باید این پیشنهادتون رو به مسئولین سیستم ویبولشن که این نوع انجمن ها رو طراحی کردن بدین تا این نوع سیستم در ویبولشن بوجود بیاد
البته همین الان هم برای هر موضوع سیستم امتیاز دهی وجود داره که البته خیلی ها هم اطلاع ندارند که همچین چیزی وجود داره :ohum:

موفق باشید

l

مثلا موزیک های ورزشی مثل سرود باشگاه یا هرچیزی که با قوانین جور باشه

سلام عزیز
این نوع مسائل نیاز به سرورهای قوی تر نیاز داره و ممکنه اگر ما با این سرور کنونی این نوع امکانات رو قرار بدیم در سرعت load شدن سایت و استفاده شما عزیزان از انجمن مشکلی پیش بیاد برای همین هم فعلآ تا تهیه سرور جدید واسمون مقدور نیست.
ما خیلی دوست داریم امکانات زیادی قرار بدیم . اما هزینه سرورها واقعآ زیاده و ما از پرداخت هزینه های خیلی بالا ناتوانیم. ( این سایت با هزینه شخصی اداره میشه )

با سلام به همگي
يه پيشنهاد دارم
براي ساييتتون ا ([Only Registered And Activated Users Can See Links])گه ميشه يه ([Only Registered And Activated Users Can See Links])چت روم اضافه كنين كه اعضا راحت تر با هم در ارتباط باشن ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) :balesh:lay_;;:rose:ps:-:he::flowerysmile:::book:/danc:eyyyyy::iran:

سلام دوست عزیز
موضوع چت روم قبلآ‌بحث شده و پاسخ ها داده شده
می تونین به صفحات قبلی مراجعه کنید و این موضوع رو پیگیری کنید

موفق باشید
ممنون از نظرات و پیشنهادات شما

Abdollah 202
08-26-2011, 00:50
يعني جي اقا binam
جرا موضوع نظرسنجی ([Only Registered And Activated Users Can See Links])منو پاك كردين؟

موضوعشم اين بود كه ازكدوم تيمها بدتون ميايد؟
:gahhr::gerye::gerye::gahhr:

milad7Seven
08-28-2011, 22:52
dorod
khaste nabashin!
ye enteghad dashtam1 einke chera dar amade tima to to sathe liga tasiri nadare man ta einja ke omadam bala hamash vaghti aval mishodam miraftam bala 30000 ta jayeze migerftam afzayeshiyam nadidam! shayadam man dorost motevaje nashodam!
ama age eintoriye ke man goftam pishnahat mikonam jayezeha va daramadaye bashgaho ba sahte liga tanzim konin!
va ye pishnahadedige be nazaram ghalebe site kheyli tireo yek navakht shode ye taghirati bedin behtar mishe!
movafagh bashin!

شش تايي ها
08-28-2011, 23:52
dorod
khaste nabashin!
Ye enteghad dashtam1 einke chera dar amade tima to to sathe liga tasiri nadare man ta einja ke omadam bala hamash vaghti aval mishodam miraftam bala 30000 ta jayeze migerftam afzayeshiyam nadidam! Shayadam man dorost motevaje nashodam!
Ama age eintoriye ke man goftam pishnahat mikonam jayezeha va daramadaye bashgaho ba sahte liga tanzim konin!
Va ye pishnahadedige be nazaram ghalebe site kheyli tireo yek navakht shode ye taghirati bedin behtar mishe!
Movafagh bashin!

دوست عزيز لطفا به قوانين سايت احترام بزاريد و فارسي بنويسيد

ams7
09-05-2011, 14:07
سلام يه پيشنهاد داشتم واسه اين انجمن خوب ورزشي اگه به بعضي انجمنا رفته باشين تو قسمت مشخصات كاربر كه سمت راست انجمن نمايش داده ميشه اطلاعات بيشتري درج شده مثلا حالت من و مثلا تجربه كاربر شانس و سحر وجادو امتياز كاربر و ... به نظر بنده حقير اگه اينا اظافه بشن جالب تر ميشه انجمن بسيارخوبيه فقط اگه يكم محيطشو جذاب تر كنين خيلي بهتر ميشه متشكرم .. thanks bye

sina acm
09-06-2011, 16:33
سلام يه پيشنهاد داشتم واسه اين انجمن خوب ورزشي اگه به بعضي انجمنا رفته باشين تو قسمت مشخصات كاربر كه سمت راست انجمن نمايش داده ميشه اطلاعات بيشتري درج شده مثلا حالت من و مثلا تجربه كاربر شانس و سحر وجادو امتياز كاربر و ... به نظر بنده حقير اگه اينا اظافه بشن جالب تر ميشه انجمن بسيارخوبيه فقط اگه يكم محيطشو جذاب تر كنين خيلي بهتر ميشه متشكرم .. Thanks bye

با این پیشنهاد نشون دادن حالت من بد جور موافقم

Derby
09-07-2011, 20:35
يعني جي اقا binam
جرا موضوع نظرسنجی ([Only Registered And Activated Users Can See Links])منو پاك كردين؟

موضوعشم اين بود كه ازكدوم تيمها بدتون ميايد؟
:gahhr::gerye::gerye::gahhr:

سلام دوست عزیز
اغلب نظرسنجی هایی که اینجری باشه و به تیم یا دسته ای بی احترامی بشه از سایت پاک میشه
ضمنآ لطف کنید فونت خودتون رو موقع نوشتن اینقدر بزرگ نکنید تا اخطار دریافت نکنید و مطالبتون هم پاک نشه
ممنون

dorod
khaste nabashin!
ye enteghad dashtam1 einke chera dar amade tima to to sathe liga tasiri nadare man ta einja ke omadam bala hamash vaghti aval mishodam miraftam bala 30000 ta jayeze migerftam afzayeshiyam nadidam! Shayadam man dorost motevaje nashodam!
ama age eintoriye ke man goftam pishnahat mikonam jayezeha va daramadaye bashgaho ba sahte liga tanzim konin!
va ye pishnahadedige be nazaram ghalebe site kheyli tireo yek navakht shode ye taghirati bedin behtar mishe!
movafagh bashin!

سلام عزیز
دوست عزیز شما ممکنه الان ثبت نام کنید و در لیگ دهم قرار بگیرید و یک تیمی مثلآ 6 ماه پیش ثبت نام کرده باشه و در لیگ ششم قرار گرفته باشه
این عادلانه نیست که شما هم بعد از 8 بازی قهرمان اون لیگ شید و جایزه کمتری از تیمی که در لیگ بالاتر قرار داره بگیره
حرف شما موقعی صحیح هست که همه تیم ها با هم ثبت نام کرده باشند
ما سقف جایزه که 30000 بوده رو برای همه تیمها در نظر گرفتیم و در واقع از جایزه لیگ های بالاتر کم نکردیم بلکه به جوایز لیگهای پایین اضافه کردیم
لطف کنید فارسی بنویسید ( از این به بعد اگر فارسی نباشه مطلبتون پاک میشه)
ممنون

سلام يه پيشنهاد داشتم واسه اين انجمن خوب ورزشي اگه به بعضي انجمنا رفته باشين تو قسمت مشخصات كاربر كه سمت راست انجمن نمايش داده ميشه اطلاعات بيشتري درج شده مثلا حالت من و مثلا تجربه كاربر شانس و سحر وجادو امتياز كاربر و ... به نظر بنده حقير اگه اينا اظافه بشن جالب تر ميشه انجمن بسيارخوبيه فقط اگه يكم محيطشو جذاب تر كنين خيلي بهتر ميشه متشكرم .. Thanks bye

سلام عزیز
ما اینجا یه انجمن ورزشی داریم و دوست داریم در زمان مسابقات حساس مثل جام جهانی از اون پلاگینی که شما فرمودید ( نشان دادن حالت ) به عنوان نشان دادن تیم مورد علاقه در جام جهانی استفاده کنیم
پلاگین های دیگه هم مثل تجربه کاربر و سحر و جادو و این جور چیزا نه مقاربتی با موضوع ورزشی دارند و نه اینکه فنی هستند یعنی اینکه بر اساس تعداد مطلب شما به شما نمره می ده که این اصلآ مد نظر ما نیست ما کیفیت رو مد نظر قرار می دیم نه کمیت
اما بزودی مدالهایی برای کاربران برتر از نظر فنی اضافه می کنیم
موفق باشید

ManUtd
09-07-2011, 23:44
سلام.يه بار دوستم با نام كاربري خودش از كامپيوتر من وارد اين سايت شد و بعد من هم تو اين سايت عضو شدم ولي هر بار وارد سايت ميشم با نام كاربري دوستم وارد ميشه:ehe:من نام كاربري خودمو وارد ميكنم و سيو هم ميكنم ولي بازم وقتي وارد سايت ميشم .....ديگه كلافه شدمcrying::-البته ميتونم با يه مرورگر ديگه وارد بشم تا مشكلم حل بشه ولي من ميخوام با همين مرورگر كار كنم.اگه راه حلي داريد راهنماييم كنيد.ممنون

Derby
09-08-2011, 14:27
سلام.يه بار دوستم با نام كاربري خودش از كامپيوتر من وارد اين سايت شد و بعد من هم تو اين سايت عضو شدم ولي هر بار وارد سايت ميشم با نام كاربري دوستم وارد ميشه:ehe:من نام كاربري خودمو وارد ميكنم و سيو هم ميكنم ولي بازم وقتي وارد سايت ميشم .....ديگه كلافه شدمcrying::-البته ميتونم با يه مرورگر ديگه وارد بشم تا مشكلم حل بشه ولي من ميخوام با همين مرورگر كار كنم.اگه راه حلي داريد راهنماييم كنيد.ممنون

سلام
از قسمت internet option وارد شید و کوکی های مرورگر رو پاک کنید
لطفآ فونتی هم که استفاده می کنید این قدر درشت نکنید
ممنون
موفق باشید

ManUtd
09-10-2011, 15:41
سلام.من يه نظرسنجي گزاشتم بعد از چند ساعت خزف شد!!!!!!!!! چراااااااااا؟؟؟؟؟؟:gerye::gerye: :gerye::gerye::gerye::gerye:موضوعش اين بود:به نظر شوما از بين رونالدو و مسي كدام يك بازيكون كامل تري ميباشند.اين مشكل داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چرا حزف شده؟چرا؟:gahhr::gerye::mage mishe::ajibeee::gerye:

Derby
09-10-2011, 23:13
سلام.من يه نظرسنجي گزاشتم بعد از چند ساعت خزف شد!!!!!!!!! چراااااااااا؟؟؟؟؟؟:gerye::gerye: :gerye::gerye::gerye::gerye:موضوعش اين بود:به نظر شوما از بين رونالدو و مسي كدام يك بازيكون كامل تري ميباشند.اين مشكل داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چرا حزف شده؟چرا؟:gahhr::gerye::mage mishe::ajibeee::gerye:

سلام دوست عزیز
اگه قرار باشه واسه هر 2 تا بازیکن شما بیاین 1 نظر سنجی بزنید که این بهتره یا اون بهتره که باید 1000 تا نظرسنجی بزنیم ! این که نمیشه 2 تا 2تا نظر سنجی گذاشت واسه بازیکنها
متاسفانه اغلب طرفدارای بارسلونا و رئال مادرید در کشور ما با تعصب کورکورانه هم نظر می دن و اگه همین رونالدو 2 سال دیگه بیاد بارسلونا همه بارسلونایی ها می شن عاشقش و برعکس همین طور مسی بیادرئال مادرید همه آغوش باز نشون می دن!
این گونه نظرسنجی ها بار فنی نداره و جایگاهی توی سایت نخواهد داشت
پی نوشت: دوستان عزیز توجه داشته باشند که در این تاپیک از علل حذف تاپیکها و پستهای خودتون سئوال نکنید. چرا که تمامی مواردی که حذف می شن مطالبی بودن که برخلاف قوانین سایت بوده و بی دلیل حذف نشدند
موفق باشید

-

sina acm
09-27-2011, 22:56
من یه انتقاد از بعضی کاربران دارم اقا چرا تو تاپیک هایی که هیج ربطی به موضوع مورد نظر شما نداره کل کل میکنید جانه من اول نگاه کنید چیو کجا مینویسید اخه چه ربطی داره :-angeterza::-

محمدعشق اس اس
09-28-2011, 00:04
سلام .اگه میشه همه گلهارو با لینک مستقیم واسه دانلود بذارین رو سایت.با تشکر ازسایت خوبتون

سبحان
09-28-2011, 03:01
سلام خسته نباشید سایتتون عالیه دربی 71 بزارین

سبحان
09-28-2011, 03:04
قابل توجه اون دوست عزیز که نظرسنجی میزاره اول نوشتن یاد بگیره بعد نطرسنجی راه بندازه کریس بهترینه نطرسنجی نمیخواد

سبحان
09-28-2011, 03:08
میشه برای هر بازیکن یه تاپیک مخصوص بزارین

سبحان
09-28-2011, 03:11
مطالب قدیمی حذف کنید و کلیپهای جدید بزارید[Only Registered And Activated Users Can See Links] K4lpAAAAAZklEQVQ4jc1UywoAIAjz/z+5S11N5wNTaEgg2TYRI/oQG0UbNdQQt3V2izFoZd+nZUSzO6knQKgO2ocp0MiMCw7Wivh9 XgDWPAkILAZyBEJoB4KalxXhCPAO6sgsbeeuzX4YU9QFHL+Iq4 KKqG2mAAAAAElFTkSuQmCC

سبحان
09-28-2011, 03:12
:-angeterza::-بیریایذییایذیامانلتالبیسب لاتنمکگ

سبحان
09-28-2011, 03:13
من یه انتقاد از بعضی کاربران دارم اقا چرا تو تاپیک هایی که هیج ربطی به موضوع مورد نظر شما نداره کل کل میکنید جانه من اول نگاه کنید چیو کجا مینویسید اخه چه ربطی داره :-angeterza::-

MI98L771AD
09-28-2011, 10:50
باسلام خدمت مديران و كاربران گرامي ...
من درخواست پنالتي نوري كه گل نشد رو كردم ( البته توي تاپيك خودش ) ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) ....
خيلي دوس داشتم بجاي اينكه از من تشكر كنند ، به من ميگفتن كه نداريم تا بذاريم ...
مرسي...

مورینیو...
10-12-2011, 17:19
سلام و عرض خسته نباشیدخدمت مدیران محترم.

ببخشید 4 ماهه عضو سایت شدم به اندازه 4 سال عضویت انتقاد کردم اما انصافا اینقدرانجمن خوب شده که عرصه انتقادو کم کرده.
ایندفعه یه پیشنهاد دارم.

چرا بخشی برای برنامه نود نمی ذارین تا کاربرا حاشیه های این برنامه پرمخاطب رو برای کاربرایی که موفق به دیدن این برنامه نشدن بذارن؟برخی از حاشیه های این برنامه درسایت برنامه نود قرار نمیگیره .

DanielBahrami
10-12-2011, 17:27
سلام و عرض خسته نباشیدخدمت مدیران محترم.

ببخشید 4 ماهه عضو سایت شدم به اندازه 4 سال عضویت انتقاد کردم اما انصافا اینقدرانجمن خوب شده که عرصه انتقادو کم کرده.
ایندفعه یه پیشنهاد دارم.

چرا بخشی برای برنامه نود نمی ذارین تا کاربرا حاشیه های این برنامه پرمخاطب رو برای کاربرایی که موفق به دیدن این برنامه نشدن بذارن؟برخی از حاشیه های این برنامه درسایت برنامه نود قرار نمیگیره .

یک تاپیک هست به نام کلیپ های برنامه ی نود اما زیاد فعالیتی نداره . اگر شما می نوانی این کار رو بکنی که خیلی خوبه .

رضا1376
10-16-2011, 13:40
تورو خدا کلیپ های تبلیغاتی زیاد بزارین

spiderkiller
11-17-2011, 16:30
سلام دوستان.خسته نباشید.شاید این پیشنهادی که میدم خیلی تکراری باشه ولی خالی از لطف نیست.چرا تایپیک هایی رو توی بخش های متفرقه نمیزنید با عنوان هایی که مربوط به کل کل بچه ها باشه.اخه انصافا یک قسمت از این طرفداری ها کل کل های منطقی هست.البته میتونید هرگونه توهین به شخصی رو با بیشترین مجازات ها پاسخ بدید ولی اینکه محدودیت ایجاد کردید و حتی بارسایی ها و رئالی ها نمیتونن توی تایپیک های همدیگه نظر بدن یکم عرصه دوستی رو کوچک میکنه.این کار انجمن رو هم منظم میکنه تا مثلا توی بخش حرفای خودمونی تیمای مختلف کل کل ها باعث بینظمی نشه
ممنون

AlexDelpiero
11-18-2011, 13:51
سلام دوستان.خسته نباشید.شاید این پیشنهادی که میدم خیلی تکراری باشه ولی خالی از لطف نیست.چرا تایپیک هایی رو توی بخش های متفرقه نمیزنید با عنوان هایی که مربوط به کل کل بچه ها باشه.اخه انصافا یک قسمت از این طرفداری ها کل کل های منطقی هست.البته میتونید هرگونه توهین به شخصی رو با بیشترین مجازات ها پاسخ بدید ولی اینکه محدودیت ایجاد کردید و حتی بارسایی ها و رئالی ها نمیتونن توی تایپیک های همدیگه نظر بدن یکم عرصه دوستی رو کوچک میکنه.این کار انجمن رو هم منظم میکنه تا مثلا توی بخش حرفای خودمونی تیمای مختلف کل کل ها باعث بینظمی نشه
ممنون
اگر بخوام در یک کلام جوابتو بدم دوست عزیز فقط میشه گفته : نه !!! :nishkhand:
اصلا کل و منطق مگه با هم میشه ؟!!!
مثل اینکه شما مسی و ونالدو رو با هم بخوای ! :nishkhand:
ما توی این دو سه ساله سابقه و تجربه طولانی در کل بین هواداران تیمهای مختلف باشگاهی و ملی داشتیم که اولش با سلام و صلوات و حرفای گل و بلبل شروع شده و آخرش به فحشو کدورت و کینه ختم شده ! تقریبا 100 % کل ها توی این چند ساله به همین شکل بودند !
پس راه اندازی چنین انجمنی به طور کامل منتفیه ! :ohum:

spiderkiller
11-27-2011, 20:24
این حکومت نظامی بخش رئال بارسا رو بردارید وگرنه ما قیام میکنیم.اینطوری داره به شعور طرفدارا توهین میشه.chomagh

مورینیو...
11-27-2011, 20:29
اتفاقا جدا باشه بهتره من تو بخش حرف های خودمونی رئال مادرید یه حرفی رو درمورد مورینیو زدم یکی از کاربرای بارسلونا میاد تو پیام های بازدیدکننده ی من به مورییو توهین میکنه حالا اگه بخش باز بشه واوی لا میشه.

spiderkiller
11-27-2011, 20:35
اتفاقا جدا باشه بهتره من تو بخش حرف های خودمونی رئال مادرید یه حرفی رو درمورد مورینیو زدم یکی از کاربرای بارسلونا میاد تو پیام های بازدیدکننده ی من به مورییو توهین میکنه حالا اگه بخش باز بشه واوی لا میشه.
حالا حرفای خودمونی بسته باشه ایراد نداره ولی بخش تبادل نظر باید باز باشه.نمیشه که اصلا میخواییم ترکیب رئال رو به عنوان یک هوادار فوتبال بگیم میان هشدار میدن که نباید اصلا پست بدی.من خودم چندتا از دوستام توی همین انجمن رئالی هستن.واقعا این معنی نمیده که همه بخش های دو تایپیک برای هواداراشون بسته باشه

AlexDelpiero
11-27-2011, 21:47
این حکومت نظامی بخش رئال بارسا رو بردارید وگرنه ما قیام میکنیم.اینطوری داره به شعور طرفدارا توهین میشه.chomagh

حالا حرفای خودمونی بسته باشه ایراد نداره ولی بخش تبادل نظر باید باز باشه.نمیشه که اصلا میخواییم ترکیب رئال رو به عنوان یک هوادار فوتبال بگیم میان هشدار میدن که نباید اصلا پست بدی.من خودم چندتا از دوستام توی همین انجمن رئالی هستن.واقعا این معنی نمیده که همه بخش های دو تایپیک برای هواداراشون بسته باشه

تجربه ثابت کرده که تبادل نظر ، حرف خودمونی ، آواتار ، امضا ، آلبوم ، چشم ، ابرو ، باد و خوشید و همه و همه می تونند عواملی برای جنجال بین هوادارای این دو تیم توی دربی باشند و این حکومت نظامی تا الان به خوبی تونسته نظم انجمن رو نگه داره وتا وقتی که به این یقین نرسیم که دیگه مشکلی پیش نمیاد این قضیه ادامه خواهد داشت ! roz::

R.BAGGIO.10
11-29-2011, 12:40
آخه دوستان ما یوونتوسیها هم با اینتریها کری میخونیم ولی نه به اندازه رئالیها و بارساییها...........
ول کنید این بازیها رو..............
ولی حکومت نظامی جدا ایده خوبی واسه دوتا طرفداران دو تیمه........
دوستان نصیحت من توهین و کریهای رکیک ممنوع...واسه شخصیت خودتون واقعا افت داره...

David Sina
11-29-2011, 12:55
منم با داش الکس موافقم ......... به خاطر اعتقادات و نظرات مختلف انسان ها بارسلونا و رئال نمیتوانند در کنار هم مسالمت آمیز کار کنندDeath:: ........... حکومت نظامی :shogh:

مورینیو...
12-12-2011, 23:29
یه تشکر تو جمع از مدیریت کل سایت آقا جعفر انجام بدم.
ایده ی الگوی فنی خیلی جالب و جذابه. خیلی قشنگ شده.آیکون های موضوعات سایت نیز خیلی قشنگ تر شده.قالب آواتارهم جالب شده.
فقط پیشنهاد من اینه که مدیران باید رسیدگی کنند.بعضی از لینک ها ف/ی/ل/ت/ر شده و باید از سایت حذف بشه ولی هنوز هست.کاربردی نداره فقط سایت رو شلوغ کرده.

David Sina
12-13-2011, 02:06
آره منم تشکر میکنم یه تنوعی تو سایت شد و عوض شد حال و هوامون .....مرسی :flowerysmile:

blue
12-13-2011, 13:25
بابت این کار زیبا حیفم اومد تشکر نکنم
کلآ دربی ایده های خوبی رو می کنهheee::
دمتون جیز

fcb10
02-14-2012, 21:50
سلام خدمت مدیران عزیز .

تو بخش تیم های ملی اونجایی که تو پرانتز لغب تیم نوشته شده , بعضیاشون عوض شده مثل اسپانیا که به ماتادورها معروف شده و تیم آرزانتین و برزیل هم به همین شکل . پیشنهاد من اینه که این هارو تعقیر بدین .

Pouriaf
02-23-2012, 14:57
با سلام و عرض خسته نباشید،

پیشنهاد میدم این تصاویر الگوی فنی رو بروز کنید، یا حداقل اونایی که جالب نیستن عوض کنید، مثلا الگوی فنی من یعنی مسی ([Only Registered And Activated Users Can See Links])، موهاش رفته هوا، لطفا یه عکس جالب و جدید از مسی بذارید. ممنون از شما

mojtabadj88
03-05-2012, 23:04
سلام خدمت مدیران سایت
به نظرتون این سایت نیاز به چت باکس نداره؟

R.BAGGIO.10
03-06-2012, 12:50
سلام خدمت مدیران سایت
به نظرتون این سایت نیاز به چت باکس نداره؟
رجوع شود به صفحات قبل همین تایپیک جوابتونو دادند.

ALEX-ss
03-07-2012, 18:12
سلام خدمت مدیریت محترم انجمن

پیشنهادی داشتم : البته فکر می کنم انجمن شب شعر و مسائل ادبی را در خودش جای نداده چون گشتم پیدا نکردم اگر نیست که به پیشنهاد من فکر کنید:

از جایی که ورزش و ادبیات مکمل همدیگر هستند اگر کمی دقت کنید میگویند باشگاه فرهنگی و ورزشی یا انجمن فرهنگی و ورزشی پس نتیجه می گیریم که هر دو فاکتور لازم و ملزوم همدیگر هستند و به نوعی همدیگر را کامل می کنند.

اگر تیم مدیریت محترم انجمن صلاح بدونند من تایپیک شب شعر را راه اندازی کنم.

یا علی مدد

R.BAGGIO.10
03-07-2012, 20:56

پیشنهادی داشتم : البته فکر می کنم انجمن شب شعر و مسائل ادبی را در خودش جای نداده چون گشتم پیدا نکردم اگر نیست که به پیشنهاد من فکر کنید:

از جایی که ورزش و ادبیات مکمل همدیگر هستند اگر کمی دقت کنید میگویند باشگاه فرهنگی و ورزشی یا انجمن فرهنگی و ورزشی پس نتیجه می گیریم که هر دو فاکتور لازم و ملزوم همدیگر هستند و به نوعی همدیگر را کامل می کنند.

یا علی مدد
سلام داداش من زودتر به مدیر سایت اقا جعفر گفتم ولی ایشون گفتند تمایلی به زدن تایپیکهای غیر ورزشیو حداقل تا چند ماهه اینده ندارند.

ALEX-ss
03-08-2012, 17:08
سلام داداش من زودتر به مدیر سایت اقا جعفر گفتم ولی ایشون گفتند تمایلی به زدن تایپیکهای غیر ورزشیو حداقل تا چند ماهه اینده ندارند.

سلام عزیزم

بله. نظر مدیریت محترم و ادمین عزیز انجمن قابل احترام هستش پس صبر می کنم تا زمانی که خودشان صلاح بدانند.

یا علی مدد

Derby
03-09-2012, 14:10

یا علی مدد

سلام خدمت شما عزیزان
در مورد تاپیک مشاعره و این جور چیزها درخواست داده بودند
این گونه تاپیک ها باید موقعی باشه که سایت رو از حالت ورزشی بودن خارج نکنه
اون زمانی که این درخواست رو داده بودن توی تعطیلی لیگ ها بود و عملآ قسمت های فنی کم بود و علاقه ای نداشتیم که فقط تاپیک های غیر فنی گرم باشه
اما بعد از عید با گرم شدن همه لیگ ها و بعد از اون مسابقات یورو و مقدماتی جام جهانی و ... این گونه تاپیک ها واسه تنوع می تونه جالب باشه
موفق باشید

ALEX-ss
03-09-2012, 17:43
سلام خدمت شما عزیزان
در مورد تاپیک مشاعره و این جور چیزها درخواست داده بودند
این گونه تاپیک ها باید موقعی باشه که سایت رو از حالت ورزشی بودن خارج نکنه
اون زمانی که این درخواست رو داده بودن توی تعطیلی لیگ ها بود و عملآ قسمت های فنی کم بود و علاقه ای نداشتیم که فقط تاپیک های غیر فنی گرم باشه
اما بعد از عید با گرم شدن همه لیگ ها و بعد از اون مسابقات یورو و مقدماتی جام جهانی و ... این گونه تاپیک ها واسه تنوع می تونه جالب باشه
موفق باشید

با تمام احترامی که برای نظر شما قائل هستم.اما باید به عرضتون برسونم که کاربران برای اینکه بتونن گاهی اوقات سرگرم بشوند نیاز به تایپیک های غیر ورزشی دارند.غیر از مسئله فرهنگی بودنش.چون اگر تایپیک های غیر ورزشی در انجمنی نباشد کاربر دچار فوتبال زدگی میشود. این و تجربه مشاور انجمن بودن من میگه و به عینه فوتبال زدگی کاربرا را دیدم.

یا علی

mojtabadj88
04-12-2012, 23:55
به نظر من شکلک های سایت جالب نیستن و بهتره از کد های یاهوو استفاده بشه

YOUSEF19988
04-18-2012, 14:46
سلام(مدیر سایت) عزیز من نمیدونم که پیام منو میخونی یا نه ولی این Crisronaldo79 ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) داره با این نوشته هاش طرفدارای بارسا رو تحریک میکنه وقتی هم جوابشو میدی اخطار میده(همون تهدید) شما خودت نوشته هاشو ببین قضاوت کن. اگه لازم داشتی واست مینویسم.

این شکلک هم براش خیلی آشناس واسه گلهای رونالدو زیاد استفاده میکنه :ahaaaaaa:
یه کاربر هم بهش پیام داده بود. کارش رو توحیه کرده بود با چند تا عکس و...
عزیزم طرفدار رئال و رونالدو هستی باش ولی درست ...

AL1reZA
04-18-2012, 15:26
سلام(مدیر سایت) عزیز من نمیدونم که پیام منو میخونی یا نه ولی این crisronaldo79 ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) داره با این نوشته هاش طرفدارای بارسا رو تحریک میکنه وقتی هم جوابشو میدی اخطار میده(همون تهدید) شما خودت نوشته هاشو ببین قضاوت کن. اگه لازم داشتی واست مینویسم.

این شکلک هم براش خیلی آشناس واسه گلهای رونالدو زیاد استفاده میکنه :ahaaaaaa:
یه کاربر هم بهش پیام داده بود. کارش رو توحیه کرده بود با چند تا عکس و...
عزیزم طرفدار رئال و رونالدو هستی باش ولی درست ...
دوست عزیز این عوض تشکر کردن شماست؟
شما وقتی میای زیره گل هایی که من میزارم تو سایت به امضام خودم و تیمم توهین می کنی توقع داری بهت تذکر و اخطار ندم؟عجب!!
چندین بار بهت تذکر دادم ولی باز هم کاره خودتو کردی.
آخرین پستتم که تو لیگ قهرمانان دادی.
حیف آدم که واسه شما زحمت بکشه.
متاسفم

داش جعفر گل های رونالدو رو دان کن تا متوجه شی چرا از اون شکلک استفاده می کنم.
تقصیر من چیه رونالدو شوت از راهه دور میزنه.:eyvalla:

mehdi**sakura
05-07-2012, 18:40
سلام این کلیپ هایی که آپ میکنید بهتره رمز براش بزارید چون افرادی هستند که همینطور کپی میکنند و اصلا کپی رایت براشون مهم نیست

Zid@ne
05-12-2012, 10:27
سلام این کلیپ هایی که آپ میکنید بهتره رمز براش بزارید چون افرادی هستند که همینطور کپی میکنند و اصلا کپی رایت براشون مهم نیست
سلام دوست عزيز ........
معمولا كليپ هايي كه تو سايت قرار داده ميشن اختصاصي هستن يعني ما اگه فايلي رو آپ كنيم روش حتما اسم سايت رو قرار ميديم و اگه روزي هزاران نفر ازش كپي كنن بازم مشكلي نداره چون اون فايل اختصاصي سايت دربي آپ شده و اسم سايت روش نوشته شده و قابل تغيير نيست !
اما در مورد رمز گذاري ما نميتونيم همه گلهاي بازيها رو براش رمز بذاريم چون يكم وقت گيره ولي سعيمون رو اينه كه حداقل بازيهاي مهم رمز گذاري بشه......
موفق باشيد

mehdi**sakura
05-13-2012, 16:23
بله میدونم ولی خب منبع رو ذکر نمیکنند و بدون هیچ چیزی از ای انجمن کپی میکنند اگه یه رمز ساده درفایل فشرده بزارید عالی میشه

KING-MAJID
06-08-2012, 18:12
salam hich rahe ertebati dgeyi ba modira nist masalan idiye yahoo,gmail ya chize dgeyii?????

alexdelpiero_10
06-08-2012, 18:39
پيام خصوصي ميتوني بدي هر كاري داري از اين راه اقدام كن

Abiii
06-10-2012, 23:23
لطفا داخل بخش الگوی فنی،ستاره های جوان هم اضافه کنید:
الکس سانچز،نیمار،گوتزه و...

Derby
06-12-2012, 12:10
لطفا داخل بخش الگوی فنی،ستاره های جوان هم اضافه کنید:
الکس سانچز،نیمار،گوتزه و...

دوست عزیز
الگوی فنی با بازیکن محبوب متفاوته
این بازیکنانی که شما نام بردید هنوز در کشر خودشون هم به عنوان یک سمبل معرفی نمی شن چه برسه به اینکه ما اونها رو به عنوان الگوی فنی بین همه بازیکنان معرفی کنیم !
الگوی فنی یه سری تعاریف داره که اون رو با بازیکنان دیگه مجزا می کنه
به هر حال هر کس آزاد هست و می تونه حتی یک بازیکن خیلی معمولی هم به عنوان الگو برای خودش انتخاب کنه
اما ما بازیکنانی رو قرار می دیم که بیش از بقیه علاقمند دارند
موفق باشید

ALEX-ss
06-12-2012, 19:51
سلام خدمت مدیریت محترم .مخصوصا جعفر خان

پیشنهادی داشتم

اگر صلاح بدونید من تایپیکی بزنم تحت عنوان بررسی فنی و تخصصی موبایل و جدید ترین مدل موبایل

به نظرم جایش خالیه. و تایپیک خوبی میشه.

با تشکر

alexandre dasilva
06-12-2012, 22:28
سلام خدمت مدیریت محترم .مخصوصا جعفر خان

پیشنهادی داشتم

اگر صلاح بدونید من تایپیکی بزنم تحت عنوان بررسی فنی و تخصصی موبایل و جدید ترین مدل موبایل

به نظرم جایش خالیه. و تایپیک خوبی میشه.

با تشکر

سلام.

شاید بحث خوب و قشنگی باشه اما جاش توی انجمن تخصصی فوتبال نیست.
این انجمن همینجوریش هم کمی داره از تخصصی بودن نسبت به فوتبال در میاد با وجود تاپیک های حاشیه ای و دیگه بحث موبایل قطعا" اینجا جایی نداره.

سرسخت ترین مخالفش هم من هستم.

یعنی قصد نداریم لجبازی کنیم....
اما واقعا اینجا جای فوتباله و نه چیزه دیگه.
کلاس کار فروم پایین میاد اونجوری.

موفق باشی.

big red manster
06-17-2012, 13:11
آقا جعفر توروخدا به دادم برس مسابقه فینال جام اسیا (ژاپن - استرالیا) گل هاش دانلود نمیشهcrying::-

ikiusan
06-17-2012, 13:27
دوست عزیز
الگوی فنی با بازیکن محبوب متفاوته
این بازیکنانی که شما نام بردید هنوز در کشر خودشون هم به عنوان یک سمبل معرفی نمی شن چه برسه به اینکه ما اونها رو به عنوان الگوی فنی بین همه بازیکنان معرفی کنیم !
الگوی فنی یه سری تعاریف داره که اون رو با بازیکنان دیگه مجزا می کنه
به هر حال هر کس آزاد هست و می تونه حتی یک بازیکن خیلی معمولی هم به عنوان الگو برای خودش انتخاب کنه
اما ما بازیکنانی رو قرار می دیم که بیش از بقیه علاقمند دارند
موفق باشید
الان و بر اساس این صحبتهایی که گفتید ، امکانش نیست که دوست گلمون آقای ویه ری (بوبو 32گل) به این لیست اضافه بشن؟ من به پهنای صورت اشکمیریختم وقتی میدیدم نیستش!!!

big red manster
06-17-2012, 13:34
یکی گلهای فینال جام اسیا (استرالیا-ژاپن) رو اصلاح کنه دانلود نمیشه

레자
06-28-2012, 21:24
به نظرتون مدیرا نباید اپ دیت باشن و افراد فعال جایگزین مدیر های راکد بشن؟مدیر محترم خواهش می کنم افراد فعالی رو که پست های مفید میدن جایگزینمدیرانی کنید که خودتونم بهتر میدونین چند ماهیه پست ندادن
هرچی انجمن فعال تر بهتر

Zid@ne
06-28-2012, 22:36
به نظرتون مدیرا نباید اپ دیت باشن و افراد فعال جایگزین مدیر های راکد بشن؟مدیر محترم خواهش می کنم افراد فعالی رو که پست های مفید میدن جایگزینمدیرانی کنید که خودتونم بهتر میدونین چند ماهیه پست ندادن
هرچی انجمن فعال تر بهتر
دوست عزیز و گرامی این چه حرفیه میزنی ؟
اینجا همه مدیران زحمت میکشن ! چرا سعی دارین که فعالیت عده ای رو تحت الشعاع قرار بدید ؟
خودم رو مثال میزنم .........
بنده مدیر گلهای لیگ ایتالیا هستم و تخصصم گذاشتن گلها و لحظات حساس این لیگ هست ! حالا وقتی که لیگ ها تموم شده من چطور بیام گلها رو بذارم ! یا خیلی از مدیرای دیگه که مدیر بخش هواداران هستند و با تموم شدن لیگ های اروپایی و تا شروع مجددش نمیتونن پست بدن ! این دلیل بر این نیست که شما میایی و بحث جایگزینی رو وسط میکشی !
ایشالا با شروع شدن لیگ های اروپایی همه به روال سابق برمیگردند.......
موفق باشی.......

omid.b
06-29-2012, 01:43
سلام.من تازه اومدم توجمع دربی ومحیط جالبی بوده برام.من دوست دارم یه قسمت دوستان بزارن که مخصوص عکسای جالب وبدون شرح باشه که دوستان توقسمت های دیگه تو پستاشون زیاد از عکس استفاده نکنن .اسمشم بزاریم بدون شرح
به نظر من که جالب میشه که تاپیکی باشه که بشه توش عکسهای خاصی رو قرار داد .
متشکرم وخسته نباشید

ibrahim
06-29-2012, 02:05
سلام.من تازه اومدم توجمع دربی ومحیط جالبی بوده برام.من دوست دارم یه قسمت دوستان بزارن که مخصوص عکسای جالب وبدون شرح باشه که دوستان توقسمت های دیگه تو پستاشون زیاد از عکس استفاده نکنن .اسمشم بزاریم بدون شرح
به نظر من که جالب میشه که تاپیکی باشه که بشه توش عکسهای خاصی رو قرار داد .
متشکرم وخسته نباشید
منظور از عکسهای خاص چیه؟
چونکه اینجا فقط عکسهای فوتبالی قرار می گیرد.(انجمن تخصصی فوتبال)roz::
غیر از این تاپیک: سوژه های خنده دار وطنی (تصاويري كه فقط ما ايراني ها درك مي كنيم) ([Only Registered And Activated Users Can See Links])./

레자
06-29-2012, 02:13
داداش من هیچ وقت اسم نبردم منظورمم شما نبودی بیخودی پیاز داغشو زیاد نکن

omid.b
06-29-2012, 09:47
منظور از عکسهای خاص چیه؟
چونکه اینجا فقط عکسهای فوتبالی قرار می گیرد.(انجمن تخصصی فوتبال)roz::
غیر از این تاپیک: سوژه های خنده دار وطنی (تصاويري كه فقط ما ايراني ها درك مي كنيم) ([Only Registered And Activated Users Can See Links])./

من منظورم عکس های توقالب طنز بود که میتونه کالیکاتور های از بازیکنان فوتبال یاتیم ها باشه
یا هر عکسی که به ورزش مربوط میشه
این فقط یه پیشنهاد بو که شایدم زیاد جالب نباشه.
به هر حال مرسی

سدانی ها
06-29-2012, 12:02
از مدیریت سایت به خاطر این سایت فعال تشکر میکنم
لطفا در قسمت فروشگاه محصولات متنوعی قرار دهید
تکراری نباشند
معمولا 90 درصدشون تکراریه

Zid@ne
06-29-2012, 12:35
داداش من هیچ وقت اسم نبردم منظورمم شما نبودی بیخودی پیاز داغشو زیاد نکن
دوست عزیز بنده خودم رو مثال زدم تا به مدیرای عزیز دیگه بر نخوره !
شما هم اگه خیلی فعالی به فعالیتت ادامه بده ! مطمئن باش بی نصیب نمیمونی !
موفق باشی.......

nima_76
06-30-2012, 19:13
با سلام خدمت دوستان عزیز

به نظر من سایت دربی دو تا ایراد داره
1_سایت باید نشانه هایی داشته باشد که کاربران رو از یکدیگر جدا کند مثلا کاربری که 500 پست گذاشته نباید مثل کسی باشه که 10 پست گذاشته کمترین کاری که میتونه سایت انجام دهد این است که رنگ اسمشون رو تغییر بده مثل مدیران که یک رنگ خاصی داره نام کاربریشون
2_ سایت دربی اگه بتونی مثل سایت فوت ایران کاری کنه که سالانه کاربر های فعالش رو انتخاب میکنه و به آنها نشانه میدهد خیلی خوب بود به طور مثال زیر اسم یک کاربری نوشته بهترین سرپرست سال90

레자
06-30-2012, 19:24
دوست عزیز بنده خودم رو مثال زدم تا به مدیرای عزیز دیگه بر نخوره !
شما هم اگه خیلی فعالی به فعالیتت ادامه بده ! مطمئن باش بی نصیب نمیمونی !
موفق باشی.......

داداش مثل اینکه کامل قاط زدی و جنبه انتقاد نداری من منظورم اینه که کسایی جای کسایی که فعالیت نمیکنن بیان تا اون انجمن رو منظم نگه دارن من منظورم نه خودم بود نه تو میفهمی اینو؟

Derby
07-01-2012, 02:56
از مدیریت سایت به خاطر این سایت فعال تشکر میکنم
لطفا در قسمت فروشگاه محصولات متنوعی قرار دهید
تکراری نباشند
معمولا 90 درصدشون تکراریه

سلام دوست عزیز
چشم
سعی می کنیم محصولات جدیدتر رو تا تابستان اضافه کنیم
با تشکر

با سلام خدمت دوستان عزیز

به نظر من سایت دربی دو تا ایراد داره
1_سایت باید نشانه هایی داشته باشد که کاربران رو از یکدیگر جدا کند مثلا کاربری که 500 پست گذاشته نباید مثل کسی باشه که 10 پست گذاشته کمترین کاری که میتونه سایت انجام دهد این است که رنگ اسمشون رو تغییر بده مثل مدیران که یک رنگ خاصی داره نام کاربریشون
2_ سایت دربی اگه بتونی مثل سایت فوت ایران کاری کنه که سالانه کاربر های فعالش رو انتخاب میکنه و به آنها نشانه میدهد خیلی خوب بود به طور مثال زیر اسم یک کاربری نوشته بهترین سرپرست سال90

سلام دوست عزیز
در مورد صحبت شماره 1 شما:
ما علاقه ای نداریم که تمایزی بین کاربران باشه
در انتهای هر ماه از کاربران برتر تقدیر میشه و همچنین سالیانه این کار انجام می شه
ملاک اگر بخود کمیت و تعداد پست ها باشه تجمع مطالب غیرفنی توی سایت زیاد میشه و ما علاقه ای نداریم که بر حسب تعداد مطالب ارسالی کاربران این عزیزان رو جدا کنیم
جدا شدن من مدیر یا بقیه مدیران فقط برای این هست که اگر جایی پستی توسط مدیری ویرایش میشه و یا اینکه یک مطلب حذف میشه یا کسی تذکری میده کاربران بدونن که مسئول سایت کی هست و برای هر بخش باید به چه کسی مراجعه کنند
کسی توی سایت از مدیر سایت تا کاربری که فقط 1 روز عضو شده برتری نداره و همه با هم دوست هستیم

2ـ مورد دوم هم در راستای مورد اول شماست
در قسمت انتخاب کاربران برتر این کار انجام شده و هر ماه کاربران برتر معرفی میشن
هر وقت به تعداد قابل توجهی برسند در پروفایل و آواتار این عزیزان مدالها قرار خواهد گرفت
موفق باشید :flowerysmile:

داداش مثل اینکه کامل قاط زدی و جنبه انتقاد نداری من منظورم اینه که کسایی جای کسایی که فعالیت نمیکنن بیان تا اون انجمن رو منظم نگه دارن من منظورم نه خودم بود نه تو میفهمی اینو؟

دوست عزیز
شما پیشنهاد خودتون رو فرمودید و گفتین که برخی از مدیران فعالیتشون کمرنگ تر شده
اقا محمد هم جواب شما رو دادن و دلایل رو براتون بازگو کردن که چرا برخی مدیران فعلآ زیاد فعالیت ندارند
با این همه این هم بدونین بد نیست که هر لحظه ببینیم که کاربری فعالیت مناسبی داره 100٪ از اون عزیز در جمع مدیران استفاده می کنیم و مطمئن باشید که این طور هست
تمامی مدیران این سایت هم فقط و فقط و فقط بر اساس فعالیت انتخاب شدند
موفق باشید :flowerysmile:

sara_sss
07-01-2012, 13:48
با سلام خدمت تمام دوستان همچنین یه خسته نباشید به مدیران سایت *سایتتون خیلی عالیه یه سوال داشتم من من میخوام گلها رو دانلود کنم وقتی میره تو ساید مدیافایر برا دانلودش میگه رمز رو وارد کنین:narahat: قبلا این چیزا نبود باید چکار کنم ؟؟

레자
07-01-2012, 15:26
تو رمز بنویسیدderby .irسه تاwرو اولش نزنید لطفا

sara_sss
07-01-2012, 16:06
[QUOTE=rezaorumchi;128081]تو رمز بنویسیدderby .irسه تاwرو اولش نزنید لطفا[/QUOTE مرسیسسسسسسسسسسسسسسس love::

raptor
07-01-2012, 16:06
-چند تا پيشنهاد واسه فصل جديد داشتم:
1-اگه امكانش باشه از فصل بعد برايه هر ليگ يه تاپيك جدا گانه بسازيم و بحث‌هاي فني و آمار و ارقام بازي ها و...تو اين تاپيك انجام بگيره و ديگه هر تيم برايه خودش يك تاپيك اين چنيني نداشته باشه...
يعني به اينصورت كه مثلا در ليگ جزيره،يك تاپيك (مثلا:بحث و تبادل نظر تيم هاي انگليسي)برايه بحث و تبادل نظر در باره تمام بازي‌هايي كه تو ليگ جزيره برگزار ميشه داشته باشيم و ديگه هر تيم برايه خودش تاپيك اين چنيني نداشته باشه و هر تيم فقط يك تاپيك مخصوص به خودش(مثل همون حرفايه خودموني)داشته باشه،با اين فرق كه ديگه توي اون تاپيك بحثايه مربوط به بازي انجام نشه.
-اينطوري علاوه بر اينكه سايت منظم تر ميشه،تعامل و تبادل نظر فني بچه ها هم بيشتر ميشه...،ضمنا اينطوري اون دسته از هواداران كه تيمهاشون زياد پرطرفدار نيست يا تاپيك جدا گانه و مدير ندارن هم ميتونن در باره بازي تيمشون با ساير هواداران تيماي اون ليگ تبادل نظر داشته باشن....
2-هر چند وقت يكبار "خونه تكوني" داشته باشيم!!!!!!!؛(هر يك سال باشه به نظرم بهتره)،به اين معني و منظور كه تويه اين خونه تكوني،مديرا به تنهايي يا با كمك بچه ها،تو سايت،به دنبال لينكايه خراب و تاريخ مصرف گذشته!! بگردن و اون لينكا رو حذف و يا در صورت امكان اصلاح و تعمير كنن.
3-تاپيكي با عنوان "كتاب خانه " ايجاد بشه و توش،نسخه الكترونيكي كتاب هايه ورزشي(مثل انواع آموزش هايه فوتبالي) و يا مقالات و مجله هاي ورزشي رو قرار بديم...همينطور اگه اين پيشنهاد مورد قبول دوستان باشه،ميتونيم با كمك هم نه فقط درباره فوتبال،كه درباره بقيه ورزش ها و يا حتي موضوعات متفرقه هم كتاب هايي رو تو اين تاپيك قرار بديم.

-فعلا عقل ما به اينا قد ميده....:mage mishe::shogh:ki:::fek konam: اما اميدوارم قبل شروع ليگ بقيه بچه ها هم پيشنهادايه خوبشونو بگن تا كيفيت سايت بهتر بشه...:chakerim:roz::

sara_sss
07-01-2012, 16:10
[QUOTE=rezaorumchi;128081]تو رمز بنویسیدderby .irسه تاwرو اولش نزنید لطفا[/QUOTE مرسیسسسسسسسسسسسسسسس love::
ولی چرا فقط برای یکی از گلها جواب میده برا گل دوم جواب نمیدهom::

sara_sss
07-01-2012, 16:12
[QUOTE=sara_sss;128091]
ولی چرا فقط برای یکی از گلها جواب میده برا گل دوم جواب نمیدهom::
هوووررررررااااا درست شد:eyvalla:

Blue-StaR
07-01-2012, 18:25
من یه چیز از اون موقعی که از اینجا عضو شدم ذهنمو درگیر گرده :nishkhand:
چرا چت باکس نداره این سایت؟
من همش فک میکردم برا من باز نمیشه چون کاربر تازه واردیم،ولی انگار نه نیست.
الان تو اکثر سایتا چت باکس هست ،اکثر سایتای بزرگ ورزشی!دربیم یه سایت خیلی خیلی بزرگه که جا پیشرفت بیشتری داره!
از نظر من وجود چت باکس یه زنگ تفریحی میشه برا بچه ها.
شاید مدیرا نگران این هستن که کنترلش سخته،ولی میشه چت باکس برا افرادی که بالا 100 تا پست دارن یا بیشتر باز باشه،یه مدیریم براش انتخاب میشه.
ممنون.

SADEQ 88
07-04-2012, 18:44
ممنون که این پست رو برای تشکر از شما قرار دادین

AL1reZA
07-04-2012, 18:57
من یه چیز از اون موقعی که از اینجا عضو شدم ذهنمو درگیر گرده :nishkhand:
چرا چت باکس نداره این سایت؟
من همش فک میکردم برا من باز نمیشه چون کاربر تازه واردیم،ولی انگار نه نیست.
الان تو اکثر سایتا چت باکس هست ،اکثر سایتای بزرگ ورزشی!دربیم یه سایت خیلی خیلی بزرگه که جا پیشرفت بیشتری داره!
از نظر من وجود چت باکس یه زنگ تفریحی میشه برا بچه ها.
شاید مدیرا نگران این هستن که کنترلش سخته،ولی میشه چت باکس برا افرادی که بالا 100 تا پست دارن یا بیشتر باز باشه،یه مدیریم براش انتخاب میشه.
ممنون.
دقیقا همین جوری هست که شما گفتی.کنترلش نمیشه کرد و بارها مدیران باهاش مخالفت کردند.
متاسفانه انگیزه استفاده از چت باکس برای کسانی که 100 پست کمتر دادن باعث میشه اسپم های سایت بالا بره و کیفیت انجمن بیاد پایین.:flowerysmile:

aaaarrrr
07-05-2012, 16:55
کاملا درسته هر چیزی که اینجا نوشته میشه باید مفید و به صرفه باشه تازه بالاخره کمپ دربی هم هست و در واقع محلیه برای اینکه دوستان جمع شن و از اتفاقات دور اطرافشون حرف بزنن

realcris
07-10-2012, 12:17
چرا واسه سایت یه چت باکس نمی زنید

soroush_chelsea
07-10-2012, 15:54
سلام.میخواستم پیشنهاد کنم یه دوره مسابقات فوتبال فانتزی برگزار کنیم البته اگه موافق باشید؟!

sina acm
07-10-2012, 22:46
دوستان خواهشا تو زدن تاپیک تو انجمن دقت کنید

اول ببنید تاپیک مورد نظر تکراری نباشه بعد با اطلاع مدیر اون بخش اقدام به ایجاد تاپیک جدید کنید

الان سایت پر شده از تاپیک های بی محتوا و اسپمر

برا زدن تاپیک هدف داشته باشید با عجله ارسال نکنید تا انجمن نظم خودشو از دست نده

omidehsani17
07-10-2012, 23:47
میخواستم پیشنهاد کنم برای انجمن یه چت باکس نصب کنید

레자
07-10-2012, 23:50
سلام ورود دوبارتونو تبریک میگم تو صفحه های قبل اگه بخونین حسابی توضیح دادن

Alex Dlpiero_10
07-11-2012, 00:06
خوب من نه انتقادی دارم نه پیشنهاد فقط میخاوستم ازتون تشکر کتم و بگم به من اینجا خوش می گذره و خوشحالم که برای شما کار میکنم و مطلب میزارمroz::

omidehsani17
07-12-2012, 01:44
یه کمک به من بکنید لطفا

پارت 6 جشن قهرمانی اسپانیا با کیفیت HD که آقا علیرضای گل زحمت کشیدن و آپلود کردن من هر کاری میکنم نمیتونم دانلودش کنم یعنی نه IDM و نه DAP اون فایل رو نمیشناسه و دانلود نمیکنه

لطفا کمکم کنید مگر نه اون همه دانلودی که کردم بیهوده میشه:gerye::gerye:crying::-crying::-:-ang:narahat::narahat:

레자
07-13-2012, 11:40
سلام من از همه ی کاربرانی که لینک دانلود میذارن تقاضا میکنم اگه صلاح ببینن لطفا ازین لوگو استفاده کنند

레자
07-13-2012, 23:07
سلام از طراح لوگوی سایت میخوام که دیگه ارم یورو رو تو صفحه اول دربی قرار نده همونی که گروه بندی یورو هست بالای صفحه اصلی مثلا دربی رو برای جام جهانی برزیل طراحی کنین

Forza Milan
07-23-2012, 13:14
سلام

اقا شما ها برنامه ای واسه المپیک ندارین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!

داره شروع میشه یه انجنی مثل یورو براش بزنید بد نیست

Zid@ne
07-23-2012, 13:57
سلام من از همه ی کاربرانی که لینک دانلود میذارن تقاضا میکنم اگه صلاح ببینن لطفا ازین لوگو استفاده کنند

نظر خوبی دادی !
لوگوی خوبیه ......
ولی توجه داشته باش چون تعداد گلها و خلاصه بازیها زیاده اگه قرار باشه برای هر لینک از لوگو استفاده کنیم این به سرور سایت و هاست فشار میاره !
در نتیجه باعث تاخییر در لود شدن صفحات بارگذاری میشه و صفحات یکم دیر بالا میان !
موفق باشید

Zid@ne
07-23-2012, 14:06
سلام

اقا شما ها برنامه ای واسه المپیک ندارین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!

داره شروع میشه یه انجنی مثل یورو براش بزنید بد نیست

این موضوع رو داریم در تاپیک مدیران بررسی میکنیم .....
در صورت صلاح دید حتما انجام میشه roz::

omidehsani17
07-23-2012, 18:18
ورژن ویبیلتون رو به جدیدترین ورژن انتقال بدید

لطفا

레자
07-23-2012, 18:57
فکر خوبیه ولی چی به جیب تو میره؟مگه اینکه سرعت لود بره بالا!

Zid@ne
07-23-2012, 19:58

لطفا
دوست عزیز درسته این ورژن ویبولتین یکم قدیمی شده و کارایی های کمتری نسبت به ورژن های جدید داره اما اینو بدون که ارتقاء دادن ویبولتین هم به این راحتی که شما میگی نیست !
اول از همه باید ورژن جدیدش خریداری بشه ! چون به ورژن های رایگان نمیشه اعتماد کرد بنابراین باید نسخه اصلی خریداری بشه .......
در ضمن برای ارتقاء انجمن ساز ویبولتین احتیاج به یک برنامه نویس خوب هست که اکثر برنامه نویس ها بالای 100 هزارتومان دستمزد میگیرند !
موفق باشید

omidehsani17
07-23-2012, 22:59
ادیتور پیشرفته تری بهتر نیست نصب کنید

که مثلا وقتی کپی میکنی

فقط متن کپی نشه

مثلا لینک ها و عکس های موجود هم کپی بشه

ادیتور پیشرفته که میتونین نصب کنید

DanielBahrami
07-24-2012, 13:16

که مثلا وقتی کپی میکنی

فقط متن کپی نشه

داداش احتمالا مرورگر شما قدیمیه و یا از مرورگر هایی مثل کروم یا اینترنت اکسپلولر استفاده میکنید . اگه از فایرفاکس استفاده کنید عکس ها همراه با متن کپی میشه .

Chelsea FC
07-27-2012, 01:49
گلهاي المپيك رو نميزارين ؟

레자
07-27-2012, 05:28
سلام

من به نوبه ی خودم میزارم حالا اصل کار با مدیران محترمه

ALEX-ss
07-28-2012, 18:00
سلام بر اهالی دربی

چند تا پیشنهاد دارم که امیدوارم مورد قبول شما مدیران عزیز واقع بشه.

انتخاب کاربر برتر خیلی ایده ی خوبیه و جایی دیگه به این شکل ندیدم شاید به شیوه های مختلفی دیگه در انجمن هاشون انجام بشه که کاری نداریم اما میخوام این ایده خوب را خوبتر کنم.

1.ما در انجمن بخش های مختلفی داریم و با تنوع تایپیک بالا و یکم سخت میشه که کاربر هر بخش را انتخاب کرد البته به نظر من ما میتونیم انجمن را به 2 بخش کلی تقسیم کنیم( برای انتخاب کاربر برتر بخش های متفرقه رافاکتور بگیریم چون اهمیت چندانی ندارند و تمرکز را بر 2 بخش گفته شده بذاریم بخش های متفرقه به کار خودشان ادامه میدهند ):

الف: بخش فوتبال داخلی

ب:بخش فوتبال خارجی

و کاربر برتر هر بخش را انتخاب کنیم که انتخاب برترین کاربر فقط 2 نفر باشه مثلا: کاربر برتر فوتبال داخلی اقای x و در بخش خارجی هم به همین شکل.

2. اما مورد بعدی درسته که مدیران عزیز از خود ما کاربران هستند اما با توجه به جایگاهشان میتوانیم از این 2 بخش کلی که بالا ذکر کردم استفاده کنیم و مدیر برتر را هم انتخاب کنیم.که به نظرم خیلی جالب میشه اگر انجام بشه.

3. اما برای قدر دانی از انتخاب شدگان میتونیم چند مورد را اعمال کنیم:

الف. از سیستم مدال دهی استفاده کنیم که هم انگیزه ای میشه برای انتخاب شده و هم ذوق و شوقی میشه برای بقیه کاربران .

ب. و اما این مورد که خیلی جالبه اگر انجام بشه :

ما می تونیم برای قدر دانی در پائین پروفایل انتخاب شده ( در زیر تشکر شده هاش و تعداد پستهایش) این عنوان را درج کنیم

کاربر برتر خرداد 91

این کاربر میشه برای بقیه کاربران الگو و به این شکل سعی میکنند که به شیوه آقای فلانی عمل کنند . در آن زمام می بینیم که اکثر کاربرا در یک سطح خوب قرار گرفته اند و اینجا ما باید از میان خوب " خوب تر ها را انتخاب کنیم.

4. و عبارت بالا که گفتم را می تونیم در زیر یا به جای لگوی کاربر عادی قرار بدیم تحت عنوان کاربر فعال .

5. در آخر جای انتخاب کاربر با اخلاق انجمن خالی هست که میشه به شکل بالا برایش تصمیم بگیریم.

امیدوارم که پیشنهاد های من کارساز واقع بشه. البته که پیشنهاد زیاد دارم که بماند برای وقت دیگری.

با تشکر

Alex Dlpiero_10
07-30-2012, 10:34
دوست عزیز فکر نکنم فکر خوبی باشه انجمن رو دوقسمت کنیم!آخه این چه کاریه؟؟پس گفتگو های متفقرقه کجا باشه؟؟نظر سنجی ها کجا باشه؟؟تشخیص چهره کجا باشه؟؟عکس و پوستر کجا باشه؟؟یه ذره به چیزی که میخوای بگی فکر کن!کاربر برتر داخلی و خارجی چیه؟؟اگه اینطوری باشه سطح دربی میاد پایین و رقابت کم میشه الان لیگ دسته یک 1ماه خالیه!نمیشه که این حرف رو بزنی!

RezaVilla7
07-30-2012, 11:13
دوست عزیز فکر نکنم فکر خوبی باشه انجمن رو دوقسمت کنیم!آخه این چه کاریه؟؟پس گفتگو های متفقرقه کجا باشه؟؟نظر سنجی ها کجا باشه؟؟تشخیص چهره کجا باشه؟؟عکس و پوستر کجا باشه؟؟یه ذره به چیزی که میخوای بگی فکر کن!کاربر برتر داخلی و خارجی چیه؟؟اگه اینطوری باشه سطح دربی میاد پایین و رقابت کم میشه الان لیگ دسته یک 1ماه خالیه!نمیشه که این حرف رو بزنی!

خوب اقای الکس راست میگه ولی اون سیستم امتیازدهی و زیر اطلاعات کاربر بنویسید کاربر برتر... قبول دارم ولی دو قسمت رو نه قبول ندارم!!!!
اینارو با احترام گفتم.
tazim::

ALEX-ss
07-30-2012, 17:49
سلام بر همگی

دوستان عزیز ممنون که نظر من و خواندید اما متاسفانه شما اشتباه برداشت کردید از صحبتهای من من نگفتم انجمن را نصف کنیم یا 2 قسمت کنیم . منظور من این بود که برای انتخاب کاربر برتر یا مدیر برتر "پیگیری و حق انتخاب کاربر برتر را در 2 بخش فوتبال داخلی و خارجی انجام بدیم و روی این 2 بخش تمرکز داشته باشیم همین . نه این که دربی را به قول شما رها جان انجمن و نصفش کنیم. چون بقیه بخش ها از اهمیت کمتری نسبت به این 2 بخش برخوردار هستند .

من 6 ساله که کارم فروم نویسی هست و راه و روش و راه کار بالا بردن سطح کمی و کیفی انجمن را بلد هستم و هیچ وقت چنین حرف خنده داری نمیزنم که انجمن و نصف کنیم. این و جهت اطلاع دوستانی که من را نمی شناسند عرض کردم.

نظر و تصمیم گیری اصلی را بر عهد جعفر جان مدیریت محترم انجمن میگذارم.

یا علی

the miz
08-01-2012, 01:11
سلام

من یه پیشنهاد واسه بخش بارسا داشتم

اگه ممکنه تاپیک تبادل نظر ریست بشه

چون کاربرای زیادی محروم شدن تاپیک هم بی نظمه دوباره شروع بشه و نو بشه بهتره

لطفا تا اغاز لیگ این کار رو انجام بدین

ممنون love::

Derby
08-01-2012, 13:01

لطفا

سلام دوست عزیز
تعداد انجمن های ورزشی توی اینترنت زیاد شده و شما می رین می بینین که هر روز ورژن عوض می کنن و قالب و اینجور چیزا
باید خدمت شما عرض کنیم که تا جایی که من اطلاع دارم 99٪ انجمن های فعال ورزشی لیسانس خریداری نمی کنند و از ورژن های نال شده دارن استفاده می کنن !
ما لیسانس رو خریداری کردیم و برای همین هم اگه بخوایم به ورزن بالاتری بریم حتمآ باید هزینه پرداخت کنیم
من علاقه ای به نصب ورژن های نال شده ندارم
از طرفی امکانات ورژن 4 نسبت به 3 خیلی بیشتر نشده و جز چند مورد جزیی چیزی بهش اضافه نشده
مشکل دیگه اینه که همون طوری که آقا رضا گفتن کسانی که روی ویبولشن مسلط باشن به تعداد انگشتان یک دست هم نمی رسند . متاسفانه از لحاظ برخورد و پاسخگویی هم این عزیزان در حد 0 هستند و من چندین بار برخورد باهاشون داشتم واقعآ از کار با این دوستان پشیمان شدم
اگه بخواهیم ورژن جدید نصب کنیم و قالب اختصاصی جدید طراحی کنیم حتمآ باید یک شخص مسلط و وارد پیدا بشه تا کارها رو برامون انجام بده .

که مثلا وقتی کپی میکنی

فقط متن کپی نشه

ادیتور پیشرفته نصب هست
همون طور که دانیال گفت احتمالا یا مرورگرشما قدیمیه یا از قسمت تنظیمات کاربری شما تغییراتی دادین

سلام بر اهالی دربی

چند تا پیشنهاد دارم که امیدوارم مورد قبول شما مدیران عزیز واقع بشه.

انتخاب کاربر برتر خیلی ایده ی خوبیه و جایی دیگه به این شکل ندیدم شاید به شیوه های مختلفی دیگه در انجمن هاشون انجام بشه که کاری نداریم اما میخوام این ایده خوب را خوبتر کنم.

1.ما در انجمن بخش های مختلفی داریم و با تنوع تایپیک بالا و یکم سخت میشه که کاربر هر بخش را انتخاب کرد البته به نظر من ما میتونیم انجمن را به 2 بخش کلی تقسیم کنیم( برای انتخاب کاربر برتر بخش های متفرقه رافاکتور بگیریم چون اهمیت چندانی ندارند و تمرکز را بر 2 بخش گفته شده بذاریم بخش های متفرقه به کار خودشان ادامه میدهند ):

الف: بخش فوتبال داخلی

ب:بخش فوتبال خارجی

و کاربر برتر هر بخش را انتخاب کنیم که انتخاب برترین کاربر فقط 2 نفر باشه مثلا: کاربر برتر فوتبال داخلی اقای x و در بخش خارجی هم به همین شکل.

2. اما مورد بعدی درسته که مدیران عزیز از خود ما کاربران هستند اما با توجه به جایگاهشان میتوانیم از این 2 بخش کلی که بالا ذکر کردم استفاده کنیم و مدیر برتر را هم انتخاب کنیم.که به نظرم خیلی جالب میشه اگر انجام بشه.

3. اما برای قدر دانی از انتخاب شدگان میتونیم چند مورد را اعمال کنیم:

الف. از سیستم مدال دهی استفاده کنیم که هم انگیزه ای میشه برای انتخاب شده و هم ذوق و شوقی میشه برای بقیه کاربران .

ب. و اما این مورد که خیلی جالبه اگر انجام بشه :

ما می تونیم برای قدر دانی در پائین پروفایل انتخاب شده ( در زیر تشکر شده هاش و تعداد پستهایش) این عنوان را درج کنیم

کاربر برتر خرداد 91

این کاربر میشه برای بقیه کاربران الگو و به این شکل سعی میکنند که به شیوه آقای فلانی عمل کنند . در آن زمام می بینیم که اکثر کاربرا در یک سطح خوب قرار گرفته اند و اینجا ما باید از میان خوب " خوب تر ها را انتخاب کنیم.

4. و عبارت بالا که گفتم را می تونیم در زیر یا به جای لگوی کاربر عادی قرار بدیم تحت عنوان کاربر فعال .

5. در آخر جای انتخاب کاربر با اخلاق انجمن خالی هست که میشه به شکل بالا برایش تصمیم بگیریم.

امیدوارم که پیشنهاد های من کارساز واقع بشه. البته که پیشنهاد زیاد دارم که بماند برای وقت دیگری.

با تشکر

پروسه انتخاب کاربر برتر ماه یک کار خیلی ساده هست
انتخاب نماینده مجلس و شورای شهر نیست که خیلی بخواهیم تخصصی و اینجوری کنیم
هر ماه به بهانه انتخاب کاربر برتر ماه یک هدیه ارسال میشه و مسئله ای نیست که خیلی بخواهیم پیچیده کنیم !
موفق باشید

سلام

من یه پیشنهاد واسه بخش بارسا داشتم

اگه ممکنه تاپیک تبادل نظر ریست بشه

چون کاربرای زیادی محروم شدن تاپیک هم بی نظمه دوباره شروع بشه و نو بشه بهتره

لطفا تا اغاز لیگ این کار رو انجام بدین

ممنون love::

باشگاه بارسلونا خیلی کاربرای خوبی داره ولی متاسفانه مدیران خوبی رو نتونستیم از بین این بچه های خوب پیدا کنیم
هر مدیری که انتخاب شد بعد از مدتی به هر دلیلی قادر به ادامه همکاری نبود و فعالیتش کم می شد و این باعث بی نظمی اون بخش شده
به هر حال ما سعی می کنیم که به این بخش که شما گفتین هم توجه کنیم
اما نیاز به همکاری خودتون داره love::

레자
08-03-2012, 05:55
سلام

خواهش میکنم لوگوی سایتتونو اینجا در اختیار بزارین تا در کلیپ سازی ازش استفاده کنیم

Abdollah 202
08-03-2012, 15:10
پروسه انتخاب کاربر برتر ماه یک کار خیلی ساده هست
انتخاب نماینده مجلس و شورای شهر نیست که خیلی بخواهیم تخصصی و اینجوری کنیم
هر ماه به بهانه انتخاب کاربر برتر ماه یک هدیه ارسال میشه و مسئله ای نیست که خیلی بخواهیم پیچیده کنیم !
موفق باشید

love::

اما اقا جعفر نظر این دوستمون تنها برای انتخاب کاربر برتر ماه نبود :ohum:
به نظر من سیستم مدال دهی خیلی جالبه
من یک مثال میزنم
مثلا همین تشکر و تشکر کردن که برای هر پست وجود داره خیلی انگیزه ایجاد کرده برای کاربران
خیلی از دوست های خودم که تو همین دربی دارن فعالیت میکنن هدف اصلیشون برای فعالیت افزایش تشکر خودشونه
حالا اقا جعفر اگه مدال رو هم اضافه کنی انگیزه برای فعالیت کاربران دوچندان میشه .

در نهایت مسلما کاربران برای افزایش تشکر و گرفتن مدال های بیشتر فعالیتشون رو افزایش میدن و این میتونه در مجموعه ی بزرگ تر یعنی سایت دربی تاثیر گذار باشه .

حالا نظرت چیه ؟roz::

Derby
08-03-2012, 15:47
اما اقا جعفر نظر این دوستمون تنها برای انتخاب کاربر برتر ماه نبود :ohum:
به نظر من سیستم مدال دهی خیلی جالبه
من یک مثال میزنم
مثلا همین تشکر و تشکر کردن که برای هر پست وجود داره خیلی انگیزه ایجاد کرده برای کاربران
خیلی از دوست های خودم که تو همین دربی دارن فعالیت میکنن هدف اصلیشون برای فعالیت افزایش تشکر خودشونه
حالا اقا جعفر اگه مدال رو هم اضافه کنی انگیزه برای فعالیت کاربران دوچندان میشه .

در نهایت مسلما کاربران برای افزایش تشکر و گرفتن مدال های بیشتر فعالیتشون رو افزایش میدن و این میتونه در مجموعه ی بزرگ تر یعنی سایت دربی تاثیر گذار باشه .

حالا نظرت چیه ؟roz::

داداش متوجه حرف شما هستیم
ولی باز هم باید طرف انتخاب بشه تا بهش مدال تعلق بگیره دیگه
فعلآ فعالیت سایت بچه های سایت به حدی نیست که بشه خیلی از کاربران رو به عناوین مختلف برتر اعلام کرد
ما هدفمون اینه که مطالب خیلی فنی تر از این بشه و هنوز نظر مدیران کامل جلب نشده
تعداد کاربران انتخاب شده به عنوان کاربر برتر ماه حدود 10 تا شده تا الان و اگه بخواهیم مدالی هم توی صندوق کاربرها اضافه بشه همون دوستان هستن و جمع زیادی از اعضای سایت از اون بخش بی نصیب می مونن
اجازه بدین تا به تعداد قابل ملاحظه ای برسه بعد اون بخش هم اضافه میشه
ممنون roz::

레자
08-03-2012, 16:13
کسی یه لوگو نمیتونه بزاره من میخوام ازش استفاده کنم لطفا

nima_76
08-03-2012, 16:22
میخواستم یه نظری بدم دریاره ی سایت اونم اینه که بهتر نیست که برای بخش كليپ هاي فوتبالي ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) کسانی که میخواند لینک دانلود بزارند از یک لوگوی خاصی استفاده بکنند مثلا سایت فوت ایران برای المپیک از یک لوگوی خاصی استفاده میکنه که واقعا نظم خوبی رو دادند به سایتشون

레자
08-03-2012, 16:55
منظورتون رو نفهمیدم یعنی چی؟

nima_76
08-03-2012, 17:20
منظورتون رو نفهمیدم یعنی چی؟

به طور مثال هر کی بخواد تو بخش کلیپ های فوتبالی یه پستی برای دانلود بزاره به جای این که پایین پست
بنویسه mediafire یا rapidshare یا پرشین گیگ از یه لوگو مثل [Only Registered And Activated Users Can See Links]
این استفده کنیم
البته ما باید از یک لوگوی خاصی استفاده کنیم که کاملا اختصاصی باشه

레자
08-04-2012, 16:02
خوبه

من از جعفر اقا خواهش میکنم فونت فارسی اضافه کنه خسته شدیم ازین فونت تکراری

Mohammad
08-06-2012, 11:45
چند لوگوی جدید و البته اختصاصی دربی :

[Only Registered And Activated Users Can See Links] [Only Registered And Activated Users Can See Links] [Only Registered And Activated Users Can See Links] [Only Registered And Activated Users Can See Links] [Only Registered And Activated Users Can See Links] [Only Registered And Activated Users Can See Links] [Only Registered And Activated Users Can See Links] [Only Registered And Activated Users Can See Links]
[Only Registered And Activated Users Can See Links] [Only Registered And Activated Users Can See Links]

Mohammad
08-07-2012, 01:52
سری دوم لوگوهای اختصاصی دربی :

Zid@ne
08-07-2012, 20:41
خوبه

من از جعفر اقا خواهش میکنم فونت فارسی اضافه کنه خسته شدیم ازین فونت تکراری

سلام
تا جایی که میدونم اکثر فروم های ایرانی برای قالباشون از فونت Tahoma استفاده میکنند .
میدونی چرا ؟
چون تمامی سیستم ها فونت Tahoma رو ساپورت میکنند .
ولی اگه مثلا از فونت Davat استفاده بشه کسانی که این فونت رو توی سیستمشون دارند که هیچ ! ولی کسانی که این فونت رو در سیستم خودشون نداشته باشند قالب برای اونا بهم ریخته نشون میده !
ولی فونت Tahoma تنها فونت فارسیه که همه سیستم ها به طور پیشفرض دارند و انجمن دربی هم از این فونت استفاده میکنه ...
موفق باشید ...roz::

레자
08-07-2012, 22:03
یعنی تنها فقط همین یه فونت پیش فرض هست؟

Zid@ne
08-07-2012, 22:11
یعنی تنها فقط همین یه فونت پیش فرض هست؟

تنها فونت که نمیشه گفت ولی برای راحتی کاربران معمولا از Tahoma استفاده می کنند love::

레자
08-07-2012, 22:14
ای کاش میشد بین کاربران فعال و کاربرانی که فقط برای دانلود عضو سایت میشن و پست نمیدن یه اختلاف رنگ کوچکی وجود داشت تا یه انگیزه هم برای غیرفعالا و هم برای فعالا ایجاد بشه و یه کم فرق کنن مثل فوتیران که کاربر فعال رو ویژه میکنه و یه رنگ و کاربر معمولی رو هم یه جور

Alex Dlpiero_10
08-09-2012, 15:52
چند لوگوی جدید و البته اختصاصی دربی :

[Only Registered And Activated Users Can See Links] [Only Registered And Activated Users Can See Links] [Only Registered And Activated Users Can See Links] [Only Registered And Activated Users Can See Links] [Only Registered And Activated Users Can See Links] [Only Registered And Activated Users Can See Links] [Only Registered And Activated Users Can See Links] [Only Registered And Activated Users Can See Links]
[Only Registered And Activated Users Can See Links] [Only Registered And Activated Users Can See Links]

محمد واقعا لوگو های دانلود خیلی قشنگی هستن ولی خواهشا دوستان درقسمت موزیک ورزشی از این لوگو استفاده کنن

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

레자
08-09-2012, 17:18
منم این دو لوگوی قشنگ رو پیشنهاد میدم

레자
08-09-2012, 17:37
سلام من کاملا اطلاع ندارم این درخواستی که میخوام بدم هست یا نه ولی ای کاش هرکاربر برای خودش یک صفحه شخصی داشت و مثل نوت بوک توش اطلاعیه های خودشو مینوشت تا همه بتونن ببینن

레자
08-09-2012, 19:45
به نام خدا

این دو تا هم جالبه البته دومی رو نمیدونم کجا ولی شاید ازش بشه استفاده کرد

Mohammad
08-09-2012, 19:49
دوستان تصاویری که من دادم اختصاصی سایت بود پس سعی کنید از هر لوگویی به عنوان لینک دانلود استفاده نکنید . مخصوصا تصاویر متحرک

AL1reZA
08-09-2012, 21:55
ای کاش میشد بین کاربران فعال و کاربرانی که فقط برای دانلود عضو سایت میشن و پست نمیدن یه اختلاف رنگ کوچکی وجود داشت تا یه انگیزه هم برای غیرفعالا و هم برای فعالا ایجاد بشه و یه کم فرق کنن مثل فوتیران که کاربر فعال رو ویژه میکنه و یه رنگ و کاربر معمولی رو هم یه جور

عزیز کاربرانی که در فوتیران عضو کاربران ویژه هستن فرقی با بقیه کاربران سایت ندارن

تنها فرقه یه کاربره معمولی با یه عضو ویژه داره اینه که عضوه ویژه می تونه لینک مستقیم دانلود کنه.

در فوتیران برای عضو ویژه شدن هم باید دست تو جیب کردheee::

nima_76
08-09-2012, 23:16
عزیز کاربرانی که در فوتیران عضو کاربران ویژه هستن فرقی با بقیه کاربران سایت ندارن

تنها فرقه یه کاربره معمولی با یه عضو ویژه داره اینه که عضوه ویژه می تونه لینک مستقیم دانلود کنه.

در فوتیران برای عضو ویژه شدن هم باید دست تو جیب کردheee::

علیرضا جان تو این ویژه شدن رو راست میگی که باید پول بدیم اما مقام هایی دیگه ای هم داره که پولی نیست
مثل همکار تاپ گل-همکار سرپرست-سرپرست آزمایشی که سایت ما بعضی از این هارو نداره

AL1reZA
08-09-2012, 23:25
علیرضا جان تو این ویژه شدن رو راست میگی که باید پول بدیم اما مقام هایی دیگه ای هم داره که پولی نیست
نیما جان مثلا همکار تاپ گل با منو آقا محمد چه فرقی می کنه؟ 2تامون همکار همدیگه هستیم دیگه.

اینایی که گفتی همگی میشن جزء مدیرای سایت فوتیران خوب اون وقت فرقش با مدیران دربی چیه؟

ashly
08-09-2012, 23:26

آقا نیما حرف شما هم درست ولی یه نگاه به سایت بندازی میفهمی که به همچین پست هایی اینجا نیازی نیست

همون همکار تاپگل رو دوست هایی مثل آقا محمد اقا علیرضا و همچنین آقا رضا که با شروع لیگ ها کارشون رو شروع میکنن بر عده دارن با اسمی دیگه

بقیه هم به نظرم اصلا نیاز نیست

nima_76
08-09-2012, 23:36
نیما جان مثلا همکار تاپ گل با منو آقا محمد چه فرقی می کنه؟ 2تامون همکار همدیگه هستیم دیگه.

اینایی که گفتی همگی میشن جزء مدیرای سایت فوتیران خوب اون وقت فرقش با مدیران دربی چیه؟

آقا نیما حرف شما هم درست ولی یه نگاه به سایت بندازی میفهمی که به همچین پست هایی اینجا نیازی نیست

همون همکار تاپگل رو دوست هایی مثل آقا محمد اقا علیرضا و همچنین آقا رضا که با شروع لیگ ها کارشون رو شروع میکنن بر عده دارن با اسمی دیگه

بقیه هم به نظرم اصلا نیاز نیست

آقا ما تسلیم حق با شماست:chakerim:

Zid@ne
08-09-2012, 23:39
سلام
این بحث رو ادامه ندین !
اول بگم که اسم سایت های دیگه رو اینجا نیارید !
دربی روال کاری خودش رو پی میگیره و به بقیه ی سایت ها کاری نداره !
قرار نیست که ما از سایت های دیگه تقلید کنیم ....
هر سایتی روال کاری خودش رو داره ....
اینم بگم که اضافه کردن گروه های کاربری هم به این آسونی نیست و سختی های خودشو داره ....
موفق باشید ...

Mohammad
08-09-2012, 23:56

ضمنا باید بگم که امکاناتی که فوتیران برای کاربران ویژه میده . تقریبا دربی داره رایگان ارائه میده __
مثلا امکانات افراد ویژه :
1- اهنگ پروفایل
2- سفارشی کردن پروفایل
3 - امکان استفاده از تصاویر متحرک (با فرمت GIF) در امضا
4 - انتخاب حالتی از حالات انسانی موجود و نمایش آیکون حالت مورد نظر در ارسال‌های شما(همون الگوی فنی دربی)
5- لینک مستقیم که سایت فوتیران اونا فقط برای اعضای ویره قرار داده و لینک های عادی برای اعضا از سایت های هات فایل و رپیدشیر هست که در سایت دربی تمامی لینک ها از سرور پرقدرت مدیافایر و بعضا لینک مستقیم هست

و ....

که اگر خودتون بخواید یه مقایسه کنید حساب کار دستتون میاد که البته سایت دربی یه سایت اختصاصی هست که کار خودشو میکنه و کاری با بقیه سایت ها و فروم های ایرانی نداره و اگه دقت کرده باشید بعضی کلیپ ها و گلهایی که در دربی هست در فوتیران و هیچ فروم ایرانی وجود نداره _ در مورد همکار تاپ گل-همکار سرپرستسرپرست آزمایشیهم که اقا مجید و علی توضیح کامل رو دادنroz::

레자
08-12-2012, 23:22
سلام اینم یه لوگوی اختصاصی قشنگ

Derby
08-16-2012, 16:06
سلام به دوستان عزیز
من هر چند مدت به این تاپیک سر می زنم و از مطالب بچه ها استفاده می کنم
این تاپیک برای پیشنهادات و انتقادات مطرح شده
حالا من یا بقیه مدیرا اگه جواب بدیم تفاوتی نداره
اینجا همه با هم داریم کار می کنیم و فرقی بین بچه ها نیست
در مورد رنگ کاربران خدمت شما عرض کنم که اگه دست من بود حتی همین چند گروه هم درست نمی کردم
کلآ علاقه ای به تفکیک بین انسانها ندارم .. حالا هر جورش ... باید یاد بگیریم که توی جامعه همه ما یه جور هستیم و هر کی نقش خودش رو بازی می کنه
این رنگ هایی هم که الان بوجود آوردیم رنگ قرمز برای مدیران بخش های هوادارای و باشگاهها
رنگ بنفش برای قسمت های دانلودی مثل گل و پوستر
مدیر هم که برای احیانا پاسخگویی به کاربران
همه هم فقط برای این مشخص شدن که در انتها همون کاربرای سبز رنگ که اکثریت بچه های سایت رو تشکیل می دن بدونن چی کسی بخش مورد نظر رو داره هدایت می کنه و بخش ها منظم بشه
وگرنه این که هر کس چه رنگی هست نه نشان برتری و نه نشان پایین تر بودن کسی هست
بارها صحبت ایجاد یه سری محدودیت ها شده که برای بعضی کاربران انجام بدیم اما من موافق گرفتن پول تا جایی که ممکن باشه نیستم
همواره سعی کردیم از لینک های سایتهایی استفاده کنیم که راحت ترین حالت برای دانلود و بالاترین سرعت و کمترین محدودیت رو داشته باشند
به هر حال همیشه آدم نباید برای مقاصد مالی کار کنه
واقعآ تک تک بچه هایی که چه قرمز و چه بنفش و خیلی از بچه های سبز رنگ دارن توی سایت از وقتشون می ذارن که واقعآ نمیشه این رو جبران کرد
هدف جمع شدن توی یک محیط سالم هست
خالا اینکه بقیه سایت ها چکار می کنند حتمآ اونها هم برنامه هایی دارند که وقتی ما و شما می ریم توی اون سایت باید قوانین اونجا رو رعایت کنیم
سعی می کنیم ایشالا در پاییز یک برنامه نویس قوی برای ویبولشن پیدا کنیم تا یک قالب حرفه ای برای نسخه 4 ویبولشن طراحی کنه
حقیقتش قالب های موجود ویبولشن نسخه 4 خیلی بی حال هستن و خیلی شلوغ هستند و امکانات اضافی دارند ! البته این که می گم اضافه منظور برای یک سایت ورزشیه و خیلی از امکاناتشون برای سایت با موضوع فوتبال جایگاهی نداره
موفق باشید

레자
08-17-2012, 18:23
سلام

چرا یه vpsبرای ساییتون نمیخرید ؟اینطوری میشه لینک ها رو رمزگذاری و تقریبا اختصاصی کرد بدون یک ذره ازار و اذیت لینک ها به سرور در عرض 1ثانیه منتقل میشه و میتونید کاری کنید که استفاده غیرقانونی ازش نکنن

یا کلا برای سایت خوبه البته اگه یکی از اهداف سایت گذاشتن لینک اختصاصی باشه

mehdi30100
08-17-2012, 21:04
سلام
آقا چرا یه چت باکس نمیذارید؟؟؟
خیلی مفیده خدایی.تعداد پستای اسپم خیلی کم میشه.

Zid@ne
08-17-2012, 21:19
سلام

چرا یه vpsبرای ساییتون نمیخرید ؟اینطوری میشه لینک ها رو رمزگذاری و تقریبا اختصاصی کرد بدون یک ذره ازار و اذیت لینک ها به سرور در عرض 1ثانیه منتقل میشه و میتونید کاری کنید که استفاده غیرقانونی ازش نکنن

یا کلا برای سایت خوبه البته اگه یکی از اهداف سایت گذاشتن لینک اختصاصی باشه

فکر خوبیه ولی شما از هزینه ها خبر دارید ؟
میدونید که قیمت vps های الان سر به فلک میکشه ؟
برای سایت بزرگی مثل دربی باید ماهیانه حدود 200 هزار تومان اجاره vps داده بشه !
این کار غیر خیلی هزینه برداره !
الان بخوای بری یه سرور آشغال و بدرد نخور کشور هلند رو بگیری باید ماهی 150 تومان بدی !

레자
08-17-2012, 23:09
فکر خوبیه ولی شما از هزینه ها خبر دارید ؟
میدونید که قیمت vps های الان سر به فلک میکشه ؟
برای سایت بزرگی مثل دربی باید ماهیانه حدود 200 هزار تومان اجاره vps داده بشه !
این کار غیر خیلی هزینه برداره !
الان بخوای بری یه سرور آشغال و بدرد نخور کشور هلند رو بگیری باید ماهی 150 تومان بدی !

اخه من هم دیدم و چند روز پیش شنیدم قیمت ها از 40هزار هست تا 400هزار با این تفاوت که 40هزاریه مثلا برای انتقال 1گیگ باید 5یا 6ساعت بشینی ولی هرچی قیمت بالاتر میره سرعت بیشتر میشه وگرنه همشون حجم فضا نامحدوده

Forza Milan
08-22-2012, 01:00
اقا من یه پیشنهاد دارم به خدا خوبه نه نگید

بیان بخش هر باشگاهی رو هوادار های بومی اون بخش بچرخونن به خدا خیلی بهتره

تا این که مثلا یه بارسایی بیاد تو انجمن رئال خبر بزاره خو موقعی که بچه های رئالی اونجا هستند چه کاریه البته مثال زدم

این پیشنهادم برا تاپیک تبادل نظر صدق نمیکنه

بیاد بیشتر بومی گرایی کنیم ....

باتشکر :flowerysmile:

amirnando
08-23-2012, 12:33
چرا سایتتون انقدر کند شده؟ الان دقیقا یه روز از بازی چلسی ریدینگ گذشته ولی هنوز از گل ها خبری نیست. ولی اگه الان بازی رئال یا بارسا بود،تا حالا صد جور گذاشته بودید. hd full hd super hd . میدونم سرتون شلوغه ولی خواهش میکنم زود تر گل ها رو بزارید. ممنون

king123
08-23-2012, 12:49
چت باکس چی شد ؟
بهش فکر کردین ؟

DanielBahrami
08-23-2012, 13:06
چت باکس چی شد ؟
بهش فکر کردین ؟

بله داداش بهش فکر کردیم ولی خوب بعضی از مدیران مخالفن چون میگن ممکنه تعداد پست های اسپم بالاتر بره و جو سایت خیلی بد بشه .

AL1reZA
08-24-2012, 13:34
چرا سایتتون انقدر کند شده؟ الان دقیقا یه روز از بازی چلسی ریدینگ گذشته ولی هنوز از گل ها خبری نیست. ولی اگه الان بازی رئال یا بارسا بود،تا حالا صد جور گذاشته بودید. hd full hd super hd . میدونم سرتون شلوغه ولی خواهش میکنم زود تر گل ها رو بزارید. ممنون

عزیز من شرمنده شما.

بنده چند روزی مسافرت بودم و با تاخیر لینک ها گذاشته شد:flowerysmile:

VILLA 4 EVER
08-24-2012, 14:15
نمیشه گل های الکلا سیکو رو از شبکه sky sport وبا گزارش انگلیسی بذارین!!! به خدا خسته شدیم از این عربا!!!:gerye::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa:

mehdi30100
08-24-2012, 15:36
بله داداش بهش فکر کردیم ولی خوب بعضی از مدیران مخالفن چون میگن ممکنه تعداد پست های اسپم بالاتر بره و جو سایت خیلی بد بشه .

همین الانم کلی از تاپیک ها بخاطر پست اسپم بسته شده....
چت باکس جلوی این کارو میگیره.
بچه های سایت فرهنگشو دارن که جو سایتو همینجوری خوب نگه دارن.

alexdelpiero_10
08-24-2012, 15:39

خب يه مدت آزمايشي بزارين

Zid@ne
08-24-2012, 15:46
همین الانم کلی از تاپیک ها بخاطر پست اسپم بسته شده....
چت باکس جلوی این کارو میگیره.
بچه های سایت فرهنگشو دارن که جو سایتو همینجوری خوب نگه دارن.

خب يه مدت آزمايشي بزارين

آخه به این راحتی نیست که :nishkhand:
باید پول بدی و پلاگینش رو بخری ....
قیمت ها هم که خدا بده برکت ...
از 50 تومان بگیر به بالا !

mehdi30100
08-25-2012, 19:22
آخه به این راحتی نیست که :nishkhand:
باید پول بدی و پلاگینش رو بخری ....
قیمت ها هم که خدا بده برکت ...
از 50 تومان بگیر به بالا !

رضاجون همه سایتا خرج داره....تعداد کاربرا که زیاده تبلیغات بگیرین پولش در میاد..:flowerysmile:

خبرنگار سرخ
08-30-2012, 23:37
ببخشید مراسم قرعه کشی جام باشگاه اروپا رو نمیزارید برای دانلود؟

레자
08-31-2012, 00:01
ایشالله که بزارن اگه خواستی من میتونم بزارم فقط از رپیدگاتور هستش

در ضمن بابت انتخاب اینیستا متاسفام

خبرنگار سرخ
08-31-2012, 13:58
ایشالله که بزارن اگه خواستی من میتونم بزارم فقط از رپیدگاتور هستش

در ضمن بابت انتخاب اینیستا متاسفام
از هر جا باشه مشکلی نیست
فقط بزار من دانلود کنم

레자
08-31-2012, 14:59
گذاشتم دیگه برو اینجا

레자
09-07-2012, 14:47
من دوتا انتقاد بزرگ داشتم

1-سرعت لود شدن سایتتون به خاطر عکس های متحرک ابتدای صفحه که تبلیغات محصول فروشگاهی هست خیلی کند هست و واقعا جای تاسفه برعکس سایت رقیب که همه میدونید چی میگم اصلا اینطور نیست

2-ای کاش میشد مالکیت یک تایپک رو به کاربر مورد اعتماد بدید تا منظم بمونه مثلا همین تایپک لیگ فانتزی توش علی عظیمی قانون گذاشته بود کسی پست اسپم نده بچه ها اونجا رو چت باکس کرده بودن!!! در صورتی که اگر مدیریت همون بخش کوچک به ایشون داده میشد الان پست ها منظم تر بودند و اسپم نداشتیم مثل گروه های دسته جمعی و این که این کار باعث یه حس تشویقی هم میشه تا علاوه بر این که دیگران رو از ایجاد پست اسپم اگاه و خودداری کنیم خودمون هم حس مسئولیت پذیری بیشتری پیدا کنیم و بالاخره حس مدیریت رو هم حس کرده باشیم (البته منظورم کاربران قابل اعتماد هست و تایپک گذارانی مثل علی عظیمی و fc buyern munchen که الان ظاهرا مدیریت فوتبال فانتزی رو برعهده دارن

alexdelpiero_10
09-07-2012, 16:29
من دوتا انتقاد بزرگ داشتم

1-سرعت لود شدن سایتتون به خاطر عکس های متحرک ابتدای صفحه که تبلیغات محصول فروشگاهی هست خیلی کند هست و واقعا جای تاسفه برعکس سایت رقیب که همه میدونید چی میگم اصلا اینطور نیست

خب اون سايت خدماتي كه تو دربي رايگانه مثل آهنگ پروفايل و... رو به كاربران ويژه ميده و درآمد سايت از اين طريق در مياد و نياز چنداني به تبليغات ندارن ولي دربي هرچي داشته باشه رايگان به همه كاربراش ميده يعني كاربري ويژه نداره به بخواد از اين راه درآمد داشته باشه و درآمد سايت از همين تبليغات به دست مياد

레자
09-07-2012, 17:04
قبول ولی نمیشه این تبلیغات جور دیگه ای باشه که کم حجم تر بشه ؟مثلا یک عکس فلشی بزرگ از چپ تا راست سایت که همه ی این محصولات به همین شکل ریز یک جا به نمایش دربیان و این همه ترافیک نگیره؟!!یا اینطور طرح هایی باشه بهتره

RezaVilla7
09-11-2012, 12:19
با سلام خسته نباشید خدمت بچه های گل دربی و آق جعفر یه پیشنهاد داشتم
اینکه عنوان ها رو بیشتر کنید مثلا الان چیه فقط مدیر کل و مدیر هواداران و یه عضو و مدیر انجمن!
خب چطوره عنوان های مثل سرپرست انجمن کاربر فعال کاربر vip کاربر طلایی یا..............

nima_76
09-11-2012, 16:16
با سلام
من فقط میخواستم یه چیزی بگم اونم اینه که واقعا سایت ما احتیاج داره یه جایی داشته باشه که بتونیم فایل ها رو اونجا آپلود کنیم تا بعد از مدتی فایل ها حذف نشن حالا یه مثال میزنم علیرضا در زمان یورو مسنول آپلود گل ها بود و این کار را هم خیلی خوب انجام داد اما الان همه ی گل ها حذف شده اند چرا چون سایت مدیافیر فایل هاشو حذف کرده اما اگه میتونست یه جایی اپلود کنه که فایل ها بعد از مدتی حذف نشن خیلی خوب بودroz::

레자
09-11-2012, 16:24
من که میگم یه وی پی اس بخریم رضا مدیره گفت گرونه ولی میرزه فوتتتتتتی هم الان سرور اختصاصی داره

Alex Dlpiero_10
09-11-2012, 16:26
با سلام
من فقط میخواستم یه چیزی بگم اونم اینه که واقعا سایت ما احتیاج داره یه جایی داشته باشه که بتونیم فایل ها رو اونجا آپلود کنیم تا بعد از مدتی فایل ها حذف نشن حالا یه مثال میزنم علیرضا در زمان یورو مسنول آپلود گل ها بود و این کار را هم خیلی خوب انجام داد اما الان همه ی گل ها حذف شده اند چرا چون سایت مدیافیر فایل هاشو حذف کرده اما اگه میتونست یه جایی اپلود کنه که فایل ها بعد از مدتی حذف نشن خیلی خوب بودroz::

منم فکر میکنم ساخت هاست اختصاصی برای سایت فکر خیلی خوبیه

Zid@ne
09-11-2012, 17:03
با سلام
من فقط میخواستم یه چیزی بگم اونم اینه که واقعا سایت ما احتیاج داره یه جایی داشته باشه که بتونیم فایل ها رو اونجا آپلود کنیم تا بعد از مدتی فایل ها حذف نشن حالا یه مثال میزنم علیرضا در زمان یورو مسنول آپلود گل ها بود و این کار را هم خیلی خوب انجام داد اما الان همه ی گل ها حذف شده اند چرا چون سایت مدیافیر فایل هاشو حذف کرده اما اگه میتونست یه جایی اپلود کنه که فایل ها بعد از مدتی حذف نشن خیلی خوب بود[Only Registered And Activated Users Can See Links]

من که میگم یه وی پی اس بخریم رضا مدیره گفت گرونه ولی میرزه فوتتتتتتی هم الان سرور اختصاصی داره

منم فکر میکنم ساخت هاست اختصاصی برای سایت فکر خیلی خوبیه

سلام
برای سایتی با وسعت دربی چیزی حدود به 400 تا 500 گیگابایت فضا احتیاج داریم
چون گل های فول اچ دی و فول مچ هم باید حساب کنیم دیگه
هزینش رو برآورد کردیم درمیاد چیزی حدود ماهیانه 500 هزار تومان !
خب با توجه به اینکه سایت دربی کاربر ویژه هم نداره میدونید از کجا باید هزینش در بیاد ؟
فوتیران هم که میبینید سرور اختصاصی گرفته کاربر ویژه میگیره
وقتی که تو تاپیک مدیران با جعفر خان صحبت کردیم ایشون فعلا تمایلی به ایجاد کاربر ویژه ندارن
تا ببینیم در آینده چی پیش میاد ....
موفق باشید

42d3e78f26a4b20d412==