Design & Developed BY Patira

صفحه 16 از 17 نخستنخست ... 614151617 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 162
    عضو Derby

بازیکن محبوب
    زانتی
    اسم واقعی شما
    حامد

IranInterSS_Tehran

تشکر ها
    52
    تشکر شده 163 در 25 پست

esteghlal اخبار مهم تیم استقلال در فصل 88/89

اخبار تیم استقلال - بازیکنان و مربیان در این تاپیک قرار خواهد گرفت. لطفا قوانین را خوانده و رعایت فرمایید.
    ویرایش توسط hamedss : 10-19-2012 در ساعت 18:42

2. 4 کاربر از پست مفید inter the best تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    xavi-lionel messi
    اسم واقعی شما
    سعیده

SpainSS_TehranBarcelona

تشکر ها
    330
    تشکر شده 2,388 در 774 پست

شعار عليه مديرعامل استقلال و تشويق براي بازگشت قلعه‌نويي

در جريان ديدار تيم‌هاي پرسپوليس و سپاهان شماري از تماشاگران استقلال به ورزشگاه آزادي آمدند و عليه مديرعامل اين باشگاه شعار دادند.
    بيش از 200 هوادار استقلالي براي تماشاي بازي پرسپوليس و سپاهان به ورزشگاه آزادي آمدند تا امير قلعه‌نويي سرمربي سابق خود را مورد حمايت قرار دهند.
    هواداران استقلال با در دست داشتن پرچم‌هاي آبي بارها قلعه‌نويي را تشويق کردند و خواهان بازگشت اين مربي به استقلال شدند.آنها در ادامه عليه واعظ آشتياني شعار داده و خواستند وي از مديريت استقلال کنار برود.
    *قبل از شروع مسابقه حسين بادامکي، مهدي شيري، محمد منصوري و جلال اکبري با دسته گل به استقبال قلعه‌نويي رقتند و در مقابل بيشتر بازيکنان سپاهان به غير از محرم نويدکيا، عمادرضا، شاهين خيري و ابراهيم توره براي علي دايي دسته گل برده و با وي احوال پرسي کردند.
    *دايي به همراه محمود خوردبين براي استقبال از قلعه نويي با دسته گل به سمت نيمکت سپاهان رفت و با سرمربي اين تيم روبوسي کرد.
    * عزيز محمدي، رئيس سازمان ليگ قبل از شروع از جواد تقي‌پور کمک داور بين المللي به دليل بازنشتگي‌اش تقدير کرد و قلعه‌نويي هنگام تقدير با اين داور روبوسي کرد.
    *محمدرضا ساکت، مديرعامل و امير حاج رضايي، مشاور باشگاه سپاهان در کنار سفير سنگال در جايگاه ويژه ورزشگاه آزادي بازي را تماشا کردند، اما حبيب کاشاني، سرپرست پرسپوليس از حضور در اين جايگاه صرف نظر کرد و در جايگاه تماشاگران نشست.
    *ليدرهاي پرسپوليس در نيمه اول به دليل شايعاتي که مبني بر احتمال درگيري در اين مسابقه منتشر شده بود حاضر نشدند بين هواداران تقسيم شده و تماشاگران را هدايت کنند. در نيمه دوم پس از صحبت هاي کاشاني با ليدرها آنها حاضر شدند به ميان هواداران بيايند.
    *هوار محمد و اشپتيم آرفي به عنوان بازيکناني که در فهرست 18 نفره پرسپوليس حضور ندارند از روي سکوها بازي را تماشا مي کنند.
    *وسلي برزيليا براي اولين بار در زمان مربيگري علي دايي در ليست 18 نفره قرار گرفت.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

Was ist mein Anteil am blauen Himmel

Ich hange Vorhange in den Himmel, die es braucht mich

Eine traurige Teil des Lebens, aber nicht Sympathisant Ghmgyntryn Teil des Lebens

Was ist die Geschichte von einer schlechten Gewohnheit

4. 2 کاربر از پست مفید saiede تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448
    تشکر شده 14,724 در 3,817 پست

با صمد مرفاوی بعد از تمدید قرارداد : [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    جزو تنها مربیانی است که پیش از پایان فصل جاری قراردادش را تمدید کرد و 24 ساعت بعد از این به پرسشهای سایت رسمی باشگاه استقلال پاسخ می دهد . صمد مرفاوی می گوید که بعد از بازی با پیکان می خواهد در مصاحبه ای مفصل با سایت باشگاه درباره اتفاقهای مختلف صحبت کند اما تاکید می کند که خیلی چیزها فصل آینده در استقلال « تغییر » می کند .
    از نتیجه و عملکرد خود در فصلی که گذشت ، راضی هستید ؟
    من استقلالی ام . این تیم را از ته دل دوست دارم و فرقی نمی کند روی نیمکت باشم یا در خانه ام بازی های استقلال را تماشا کنم . خدای من شاهد است که همیشه بهترین ها را برای استقلال آرزو داشتم و هیچ وقت شکست استقلال را نخواستم . حتی سرسخت ترین مخالفانم هم اگر در استقلال موفق باشند ، من از ته دل خوشحال می شوم . من تمام تلاش خودم را برای موفقیت استقلال در این فصل انجام دادم اما همیشه اتفاقهایی می افتد که غیرقابل پیش بینی است . در مجموع کارنامه من در استقلال با نقاط ضعف و قوتی همراه بوده که سعی می کنم برای فصل آینده خیلی چیزها را تغییر بدهم .
    صحبت از تغییر کردید . این تغییر شامل خودتان هم می شود یا بیشتر مربوط به تیم است ؟
    مطمئننا تغییرات به من هم مربوط می شود . من شاید کمتر حرف بزنم اما سعی کردم روی مسائل مختلف تمرکز داشته باشم . دوست دارم برای فصل بعد با محیط اطرافم بیشتر در تماس باشم . چون احساس می کنم این طوری بیشتر می توانم در افکار عمومی پررنگ تر باشم .
    با رسانه ها چطور ؟
    من برای رسانه ها احترام قائلم . به خصوص خبرنگارها و روزنامه نگاران شریفی که اهل کارشناسی و تحلیل و آنالیزهستند . مطمئن باشید فصل بعد خیلی بیشتر از گذشته با دوستانی که در روزنامه ها به مسائل فنی و علمی می پردازند و کمتر دنبال مسائل حاشیه ای هستند ، ارتباط برقرار می کنم . این را هم بگویم که بعد از چند سال تجربه مربیگری در فوتبال ایران به این نتیجه رسیدم که خیلی ها اینجا بیشتر از کار و فکر کردن ، حرف می زنند و مصاحبه می کنند .
    منتقدهای شما « تمدید » قرارداد شما را اتفاق خوشایندی برای استقلال نمی دانند ؟
    من به موقع و بعد از مسابقه با پیکان درباره این انتقادها صحبت می کنم . من سعی می کنم منتقدهای خودم را تا حد زیادی قانع کنم . چند روزی صبر کنید . البته منتقدهایی که با منطق صحبت کنند .
    کادر فنی شما برای فصل بعد تغییر می کند ؟
    بعد از بازی با پیکان در این مورد تصمیم می گیرم .
    تیم استقلال چقدر تغییر می کند ؟
    به اکثر تیم امسالم اعتقاد دارم و باید آنها را حفظ کنیم اما در چند پست نیاز به تقویت هم داریم .
    مربی بدنساز چطور ؟ داخلی یا خارجی ؟
    ما فعلا به یک مربی داخلی برای بدنسازی نیاز دازیم . با چند گزینه مذاکره می کنیم . البته گزینه های خارجی را هم بررسی می کنیم اما اولویت با مربی داخلی است .
    و در آخر رقم قرارداد شما ؟
    استقلال را برای پول نمی خواهم و این را هم بدانید که قراردادم را سفید امضاء کردم .
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

6. کاربر روبرو از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده است .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    xavi-lionel messi
    اسم واقعی شما
    سعیده

SpainSS_TehranBarcelona

تشکر ها
    330

استعفاي صمد مرفاوي پس از مسابقه با پيكان
    صمد مرفاوي پس از مسابقه امشب در قزوين با قرائت نامه اي از سرمربيگري تيم استقلال كناره گيري كرد اما این استعفا هنوز توسط مدیریت باشگاه استقلال پذیرفته نشده است .

واعظ آشتياني مديرعامل باشگاه استقلال در اين رابطه در گفت‌وگويي كوتاه با خبرنگار ايسنا گفت: پيش از بازي مرفاوي به صورت تلويحي به من گفت كه مي‌خواهد اين كار را انجام دهد كه ما اين مسئله را چندان جدي نگرفتيم اما ظاهرا او پس از بازي چنين كاري را انجام داده است.
    خلاصه نامه خداحافظي صمد مرفاوي از سرمربيگري تيم استقلال كه پس از مسابقه در كنفرانس خبري خوانده شد .
    خوشحالم كه مانند فصل گذشته استقلال در آسيا تحقير نشد . و توانستيم به جمع 16 تيم برتر قاره راه پيدا كنيم. درحالي كه فقط 3 روز از تمديد قراردادم مي گذشت برخي به من حمله كردند. با اين حال من مورد عنايت مديرعامل محترم استقلال بودم اما بسياري از تمديد قراردادم ناراحت بودند چون من به كسي باج نمي‌دهم و سلامت كار مي‌كنم.

خوشحالم كه صمد مرفاوي هستم. نه ژنرالم، نه سلطانم و نه امپراطور. اين القاب متعلق به خداوند است. من نمي‌خواهم ژنرال، سلطان و امپراطور باشم.

كارشناساني در تلويزيون عليه من موضع گرفتند كه مشاور تيم‌هاي ديگر بودند. همه مي‌خواستند من را خراب كنند و چون با من مشكل داشتند عليه استقلال موضع مي‌گرفتند اما به عنوان يك خدمتگزار مي‌گويم كه ديگر سرمربي استقلال نيستم و استعفا مي‌دهم. با اين حال براي هر كسي كه بعد از من هدايت استقلال را به عهده مي‌گيرد آرزوي موفقيت مي‌كنم و چوب لاي چرخش نمي‌گذارم چون دلم با استقلال است.

آنها با من مشكل داشتند ولي كساني را كه من را اذيت كردند به خدا واگذار مي‌كنم و براي استقلال همواره آرزوي موفقيت دارم.

Eine traurige Teil des Lebens, aber nicht Sympathisant Ghmgyntryn Teil des Lebens

8. 2 کاربر از پست مفید saiede تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    xavi-lionel messi
    اسم واقعی شما
    سعیده

SpainSS_TehranBarcelona

تشکر ها
    330

نتيجه جلسه آشتياني و مرفاوي

سرمربي تيم فوتبال استقلال صبح امروز در نشستي با مديرعامل اين باشگاه آخرين شرايط ادامه همکاري با آبي پوشان را بررسي کرد اما در پايان اين نشست تصميم گيري خاصي صورت نگرفت و همه چيز به روزهاي آينده موکول شد.

پس از آنکه صمد مرفاوی در پایان آخرین دیدار استقلال در لیگ نهم از بازیکنان تیمش در رختکن خداحافظی کرد، مدیرعامل این باشگاه اظهار نظر در مورد موافقت یا مخالفت با این استعفا را به روزهای آینده موکول کرد.
    در همین راستا صبح امروز یکشنبه نشستی بین صمد مرفاوی و امیررضا واعظی آشتیانی در محل باشگاه استقلال برگزار شد که در پایان آن خبری مبنی بر ماندن یا رفتن صمد مرفاوی در استقلال منتشر نشد.
    با این حال برخی نزدیکان باشگاه استقلال احتمال جدایی صمد مرفاوی از این تیم را بیش از ماندنش عنوان کردند و معتقد بودند مرفاوی با وجود تمدید قراردادش و اصرار مسئولان باشگاه برای ماندنش در این تیم، تمایل چندانی برای ادامه همکاری با استقلال ندارد.
    به گفته برخی نزدیکان باشگاه استقلال، برخی بازیکنان تیم فوتبال این باشگاه نیز منتظر انجام تغییرات احتمالی در مدیریت و کادر فنی این تیم هستند تا تکلیف شان را برای فصل آینده مشخص کنند.
    در مورد سرمربی تیم فوتبال استقلال آخرین گمانه زنی این است که به دنبال قوت گرفتن احتمال جدایی مرفاوی، گزینه هایی از جمله مجید نامجو مطلق، منصور ابراهیم زاده و یک گزینه همیشگی برای سالهای اخیر به نام پرویز مظلومی برای هدایت آبی پوشان در فصل آینده مطرح شده اند.
    آگاهان مسائل استقلال اعتقاد دارند تا اوایل هفته آینده تغییراتی در این باشگاه صورت خواهد گرفت که تکلیف تمدید قرارداد بازیکنان را مشخص خواهد کرد. برخی بازیکنان استقلال که سالها در این این حضور داشته اند منتظر مشخص شدن تکلیف کادر فنی این تیم هستند تا قراردادشان را برای فصل آینده مشخص کنند.

10. 2 کاربر از پست مفید saiede تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    xavi-lionel messi
    اسم واقعی شما
    سعیده

SpainSS_TehranBarcelona

تشکر ها
    330

تکذیبیه باشگاه استقلال

گزارش سايت رسمي باشگاه استقلال ، سرويس ورزشي كه متعلق به يكي از رسانه هاي محترم و معتبر است به نقل از مدير برنامه لوكا بوناچيچ ، بدون آنكه نام اين مدير برنامه را عنوان كند ، اعلام كرد كه « نزديكان » مديرعامل باشگاه استقلال با وي درباره لوكا بوناچيچ تماس گرفتند . اين درحاليست كه هرگونه تماس ، ارتباط و مذاكره با لوكا بوناچيچ ، سرمربي محترم باشگاه مس كرمان از سوي باشگاه استقلال صحت ندارد . تكذيب اين خبر در شرايطي روي مي دهد كه هنوز به صورت رسمي و قانوني استعفاي صمد مرفاوي از سوي مديرعامل و هيات مديره باشگاه استقلال پذيرفته نشده است .

12. 2 کاربر از پست مفید saiede تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    xavi-lionel messi
    اسم واقعی شما
    سعیده

SpainSS_TehranBarcelona

تشکر ها
    330

استعفاي "صمد مرفاوي" پذيرفته شد

هيات مديره باشگاه استقلال تهران با استعفاي مرفاوي موافقت و تاکيد کرد که هيچ تغيير مديريتي در باشگاه انجام نخواهد شد.

باشگاه استقلال تهران اعلام کرد که پس از نشست اخير و بحث و بررسي درباره‌ي شرايط کادرفني آينده اين تيم با استعفاي عبدالصمد مرفاوي موافقت شده است و مدير عامل باشگاه نيز از سوي هيات مديره مامور شده تا براي انتخاب جانشين مرفاوي با گزينه‌هاي مورد نظر مذاکره کند.
    واعظي‌آشتياني در اين‌باره گفت: پس از نشستي که با مرفاوي داشتيم او توجيهات خاص خود را درباره‌ي عدم همکاري با استقلال داشت و در نهايت نيز پذيرفتيم که مرفاوي با استقلال قطع همکاري کند و استعفايش پذيرفته شد.
    وي افزود: بحث‌هاي اخير که درباره سرمربي استقلال مطرح شده، کذب محض است و ما هيچ مذاکره‌اي با مربيان داخلي که طي روز‌هاي اخير نامشان مطرح شده است، نداشته‌ايم.

هم‌چنين "اميدوار رضايي" در اين باره گفت: مديرعامل براي مذاکره و انتخاب سرمربي راسا اقدام خواهد کرد و نيازي به حضور هيات‌مديره در اين موضوع وجود ندارد اگر هم که نيازي به بررسي و تصميم‌گيري باشد با نظر و اطلاع مديرعامل اقدام خواهد شد.
    آشتياني هم چنين درباره احتمال تغيير در مديريت باشگاه استقلال افزود: اين موضوع منتفي است. همکاري و ارتباط صميمي و تنگاتنگي بين اعضاي هيات مديره استقلال وجود دارد و هيات‌مديره نيز از مديرعامل حمايت مي‌کند. در فصل آينده نيز با همکاري هيات‌مديره و به عنوان مديرعامل در استقلال حضور خواهم داشت.

14. 2 کاربر از پست مفید saiede تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    اميرقلعه نوعي
    بازیکن محبوب
    شاهرخ بياني-آرش برهاني-مجتبي جباري-نيلمار
    اسم واقعی شما
    عباس اشجع
    تشکر ها
    0
    تشکر شده 61 در 33 پست

پیش فرض واعظي‌آشتياني:ديگر به فوتبال فکر نمي‌کنم

واعظي‌آشتياني:ديگر به فوتبال فکر نمي‌کنم
    مديرعامل مستعفي باشگاه استقلال با اعلام استعفايش گفت: از اين پس ديگر به استقلال و فوتبال فکر نمي‌کنم و هيچ اظهارنظري هم درباره‌ي اين باشگاه نخواهم داشت.

اميررضا واعظي‌آشتياني در گفتگو با ايسنا، درباره‌ي دليل استعفاي خود از مديريت باشگاه استقلال گفت: زماني که در سازمان تربيت بدني بودم متوجه شدم نمي‌توانم با سعيدلو و تيم مديريتي جديد سازمان تربيت‌بدني همکاري کنم. پيش از بازي برگشت برابر پرسپوليس هم قصد استعفا داشتم، اما در حضور سعيدلو و زريبافان گفتم مي‌خواهم استعفا دهم، اما اين دو درخواست داشتند که به دليل اينکه ممکن است اين مسئله شوکي را به تيم وارد کند اينکار را انجام ندهم. پس از اين موضوع يک ماه بعد در حضور زريبافان، سعيدلو و اعضاي هيات مديره تاکيد کردم که مي‌خواهم به کارم در استقلال پايان دهم اما اعضاي هيات مديره خواستند که براي اينکه ممکن است اين مسئله مشکلاتي را براي تيم ما که آن زمان در کورس بود ايجاد کند از تصميمم صرف‌نظر کنم و من هم به خاطر دل هواداران و احترام به نظر هيات مديره اين کار را انجام ندادم.
    وي افزود: آخرين باري هم که اين مسئله را مطرح مي‌کردم به جلسه مشترک با سعيدلو و کاشاني باز مي‌گشت. در آن جلسه سعيدلو پيشنهادي که يک‌بار قبلا داده بود را دوباره خطاب به من مطرح کرد و من دوباره اين پيشنهاد را رد کردم و گفتم ديگر نمي‌خواهم در استقلال بمانم. من علاقه‌اي به همکاري با مديريت جديد سازمان تربيت بدني نداشتم و نهايتا پس از جلسات متعددي که با هيات مديره داشتم و دوستان با وجود اينکه مي‌دانستند تعارفي در استعفايم ندارم آن‌را نمي‌پذيرفتند. اگر هم تحملي بود به خاطر اين بود که احيانا تيم در شرايط خاص قرار نگيرد. که خوشبختانه در نهايت استقلال به مقام سوم رسيد.
    آشتياني درباره‌ي جلسه‌ي يک‌شنبه شب هيات مديره استقلال با سعيدلو گفت: گزارش جامعي را در حضور سعيدلو و اعضاي هيات مديره از وضعيت استقلال ارائه کردم. همچنين اشاره‌اي به وضعيت فوتبال و وضعيت ناهنجار مديريت فوتبال داشتم و سعيدلو هم اذعان داشت که از بسياري از مسائل ناهنجار مديريتي فوتبال اطلاع دارد. البته گفتم که اين فوتبال شايسته همين مديران است و اگر قرار است فوتبال رشد کند به آدم‌هايي نياز دارد که برنامه‌ريز و مدبر باشند. همچنين در اين جلسه من در رابطه با مسائل مالي هم صحبت کردم. سازمان تربيت بدني نزديک به 5 ماه است که هيچ پولي به باشگاه استقلال نداده است. سعيدلو در اين جلسه صراحتا گفت که پول ندارد و نمي‌تواند به استقلال کمک کند. او همچنين به روشني گفت که برايش مدال و قهرماني اهميتي ندارد و ترجيح مي‌دهد پول ورزش را خرج ورزش همگاني کند. سعيدلو در وسط صحبت‌هايش گفت که وقتي "تيم ما" در رده دهم بود تغيير مربي داديم و بعد من متوجه شدم منظورش از تيم ما، پرسپوليس است. البته من به او متذکر شدم که اشتباه نکنيد زماني که کرانچار از پرسپوليس رفت اين تيم سوم بود و در نهايت پس از تغييراتي که انجام گرفت استقلال در جايگاه پرسپوليس قرار گرفت و پرسپوليس چهارم شد.
    مديرعامل مستعفي باشگاه استقلال ادامه داد: ناگفته نماند که من براي آدم‌هاي نيک که البته تعدادشان هم کم نيست احترام قائلم. انسان‌هايي که مي‌توانند تاثيرگذار باشند اما فوتبال ما اينقدر بحران دارد که صداي آنها به جايي نمي‌رسد.
    آشتياني افزود: علي انصاري هم يک هفته پيش از حضور در هيات مديره استقلال استعفا داده بود و به همين خاطر در جلسه شب گذشته شرکت نکرد و با عدم حضورش نشان داد که ديگر علاقه‌اي به حضور در هيات مديره استقلال ندارد. هواداران استقلال هم بدانند که از اين پس بستن استقلال برعهده سازمان تربيت بدني است. بنده همين‌جا با صراحت مي‌گويم که همکاري من، دانشجو، نفريه و انصاري با استقلال به پايان رسيده است و اگر تا اينجاي کار با اين شرايط مدارا کرديم براي اين بود که خداي ناکرده وضعيت تيم بحراني نشود. مجموعه هيات مديره استقلال با تدبير خوبش بحران‌هاي مالي را کنترل کرد و جا دارد اينجا از خدمات اقتصادي انصاري تشکر کنيم. خدماتي که اگر وجود نداشت نمي‌توانستيم به اين روند ادامه دهيم.
    وي با بيان اينکه در سطح جامعه برداشت اين طوربود که مشکلات مالي براي استقلال مشکل ساز شده است، گفت: اين برداشت حتي در کوچه و بازار و در مراجعه مردم به ما هم ديده مي‌شد. البته اميدوارم اينگونه برداشت صحيح نباشد اما در جلسه يک‌شنبه شب سعيدلو با صراحت گفت که به استقلال پول نمي‌دهم. ما مي ‌خواستيم تيم خوبي را براي فصل آينده ببنديم اما سعيدلو گفت که بودجه ابلاغ نشده و از بند "ب" هم پولي وجود ندارد که اين مسئله با اعتراض دوستان همراه شد. پس از اين اتفاق اعضاي هيات مديره بجز رضايي که فردي سياسي است و مي‌داند چطور تصميم‌گيري کند، اتمام حجت کردند و پس از آن از استقلال استعفا دادند. البته توصيه دوستان اين بود که من در استقلال بمانم اما در زندگي‌ام هيچ وقت باور و اعتقادم را با پول و مقام عوض نکردم. کساني که من را مي‌شناسند به اين مسئله اعتراف خواهند کرد.
    آشتياني خطاب به هواداران گفت: نيازي هم به گزارش عملکرد نداريم چرا که کارشناسان و هواداران مي‌توانند عملکرد هيات مديره را طي اين دو سال ارزيابي کنند. ضمن اينکه من بعيد مي‌دانم با توجه به جايگاهي که استقلال و پرسپوليس دارند و علاقه مردم به اين دو تيم محبوب جزو سياست‌هاي دولت باشد که به اين دو تيم پولي پرداخت نشود و به نظر مي‌رسد بحث ندادن پول بحثي سليقه‌اي است. هواداران بدانند که من اين صحبت‌ها را جهت روشن شدن افکار عمومي مطرح کردم و اين صحبت‌ها تنها گوشه‌اي از اتفاقاتي است که براي تيم محبوبشان رخ داده است.
    واعظي‌آشتياني درباره مديريت فدراسيون فوتبال هم گفت: زماني که در جلسه راجع به مديريت فدراسيون فوتبال صحبت کردم، سعيدلو اذعان کرد که مديريت کفاشيان در فدراسيون فوتبال ضعيف است، اما گفت که مگر کفاشيان را او انتخاب کرده است.
    وي ادامه داد: از کفاشيان مي‌خواهم که اجازه بدهد راجع به او چيزي نگويم اگر بگويم که قرار است چه تصميم‌هايي درباره او بگيرند آن اعتبار کم باقيمانده او هم از دست مي‌رود. بهتر است که کفاشيان بيشتر از اين خودش را به چالش نکشد. در توصيف کارنامه مديريتي کفاشيان همين بس که در مدت حضور او در فدراسيون فوتبال ما به غير از هرج و مرج و بي‌برنامگي چيز ديگري نديديم. کسي مي‌تواند مدعي باشد که کارنامه موفقي داشته باشد. از کفاشيان مي‌خواهم که اجازه دهد بيشتر از اين درباره او اظهارنظر نکنم. چرا که شايد مسائلي مطرح شود که نه در شان و شخصيت من است و نه در شان و شخصيت او. بايد بگويم کفاشيان هنوز به بلوغ جسارت نرسيده که بخواهد درباره من صحبت کند. با اين حال من سعي مي‌کنم مدارا کنم و ديگر راجع به کفاشيان و همکاران او صحبت نکنم.
    آشتياني در پاسخ به اين سوال که شما گفته بوديد که پس از رفتن من از استقلال مدير بعدي مي‌تواند از ساختاري که ايجاد شده نهايت استفاده را ببرد و آيا آينده استقلال با مدير بعدي‌اش براي شما مهم است؟ گفت: براي من مهم نيست که نفر بعدي چه کاري مي‌خواهد انجام دهد او اگر فکر مي‌کند که اگر ساختاري که ما درست کرده‌ايم صحيح است مي‌تواند به آن ادامه دهد، اما اگر فکر مي‌کند اين رويه درست نيست مي‌تواند راه ديگري را پيش بگيرد. شايد مديربعدي تمام اختيارات را به سرمربي بدهد، شايد هم دوباره همان رويه‌اي را انجام داد که ما انجام داديم.
    وي افزود: براي فصل بعد با سه بازيکن جديد قرارداد بستيم و با يک هافبک درجه يک تيم ملي قرارداد داخلي بستيم که اميدوارم نفر بعدي بتواند قرارداد اين بازيکن را قطعي کند. در بعد بين‌المللي هم کارهاي زيادي انجام شد که مي‌توان به خواهرخواندگي با باشگاه‌هاي بوتافوگو برزيل، الغرافه قطر و الوصل امارات اشاره کرد.
    واعظي‌آشتياني افزود: براي استقلال آرزوي موفقيت دارم اما بايد بگويم تاسف مي‌خورم که در فوتبال و ورزش ما تملق و چاپلوسي و نمامي‌گري (سخن‌چيني) حرف اول را مي‌زند و اين آدم‌هايي که نقش شومن‌ها را اجرا مي‌کنند مي‌خواهند همه جايگاه‌ها را بگيرند. بايد براي مجموعه ورزش فوتبال تاسف خورد. من تصور مي‌کنم که در اين ورزش صداقت وجود ندارد و تنها بايد بر مزار صداقت اشک ريخت. مطمئن باشيد که از اين پس حرف جديدي نخواهم داشت و ديگر درباره استقلال صحبتي نخواهم کرد.

ویرایش توسط ibrahim : 05-31-2010 در ساعت 15:04

16. 2 کاربر از پست مفید abbasashja تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    xavi-lionel messi
    اسم واقعی شما
    سعیده

SpainSS_TehranBarcelona

تشکر ها
    330

رئیس مستعفی هیئت مدیره استقلال : سرخابی‌ها شعبده باز می‌خواهند/ تحمل تمام شد و گفتیم نیستیم .رئیس مستعفی هیئت مدیره استقلال در گفتگوی ویژه با خبرگزاری مهر با عباراتی چون در باشگاه هیچ پولی نیست، دو و نیم میلیارد تومان بدهکاریم، امیدی به کمک نداریم، مدیران سرخابی باید شعبده بازی کنند و ... دلایل استعفای خود را تشریح کرد و گفت: تحمل تمام شد و دیگر نیستیم.
    * خبرگزاری مهر - گروه ورزشی: آقای دانشجو؛ همزمان شدن حضور آقای سعیدلو در باشگاه استقلال با استعفای دسته جمعی مدیران این باشگاه، اتفاقی عجیب بود. شما موافق این موضوع هستید؟
    - خسرو دانشجو: نه عجیب نبود! من خودم دیدم دیگر حضورم در باشگاه استقلال مفید نیست و به همین خاطر از عضویت در هیئت مدیره باشگاه کناره گیری کردم. احساس کردم "بقیه" بهتر می توانند کمک کنند. پس کنار رفتم تا آنها که می توانند بیایند و به باشگاه استقلال کمک کنند.
    * منظورتان از "بقیه" چیست؟
    - نمی دانم هرشخصی که آقای سعیدلو برای عضویت در هیئت مدیره باشگاه استقلال انتخاب کند.
    * آیا در جلسه یکشنبه شب هیئت مدیره باشگاه استقلال حرف و مورد خاصی مطرح شد که تمامی اعضا تصمیم به استعفا و کناره گیری گرفتند؟
    - صحبت خاصی مطرح نشد. بدهکاری باشگاه و حداقل رقمی برای عقد قرارداد با بازیکنان جدید مشکل کمی برای باشگاه استقلال نیست. متاسفانه باشگاه استقلال برای پرداخت رقم قرارداد بازیکنان استقلال مبلغ دو و نیم میلیارد تومان بدهکار است. این رقم کمی نیست. بازیکنان و مربیان استقلال در فصل گذشته به عشق مردم، هواداران و نام استقلال خیلی بزرگواری کردند و با وجود اینکه از باشگاه طلبکار بودند اما دم برنیاوردند و بازی کردند. آنها بدون هیچ بحث و گفتگویی فصل را تمام کردند، انگار نه انگار که از باشگاه طلبکار هستند. به همین خاطر است که استعفا و کناره گیری ما عجیب است. همه فکر می کردند ما مشکلی نداریم و از اینکه می شنوند چند میلیارد بدهکاریم تعجب می کنند. تحمل‌ هم حد و اندازه دارد. ما از فصل گذشته بدهکاریم. برای عقد قرارداد با بازیکنان جدید بودجه نداریم. آیا به نظر شما بازیکنی بدون پول حاضر می شود با تیمی قرارداد امضا کند؟! متاسفانه در باشگاه هیچ پولی نیست! در ضمن هیچ امیدی هم نداریم که در آینده نزدیک کمکی برسد. آیا چاره ای به غیر از استعفا می ماند؟!
    * سازمان تربیت بدنی به عنوان متولی باشگاه استقلال در فصل گذشته چقدر به این باشگاه کمک کرده است؟
    - این ارقام را بهتر است از آقای واعظی آشتیانی بپرسید اما آن چیزی که به ذهن من می رسد چیزی حدود یک و نیم میلیارد تومان است.
    * آیا با این یک و نیم میلیارد تومان می شود با باشگاههای دیگر رقابت کرد؟
    - حرف من هم همین است. مگر ممکن است. یک بازیکن در باشگاه حاضر شد و گفت: "برای عقد قرارداد یک میلیارد و 200 میلیون تومان می خواهم" ما گفتیم توان پرداخت این رقم را نداریم و بلافاصله به باشگاه دیگری رفت و همین رقم را گرفت. آن هم از باشگاهی که با بودجه بیت المال اداره می شود. با یک بام و دو هوا که نمی شود باشگاه اداره کرد. فردا اگر خدایی ناکرده اتفاقی پیش بیاید و تیم نتیجه نگیرد، همه ما را متهم می کنند که حتما کار بلد نبودیم. ما می رویم که یکی بیاید کار بلد باشد و تیم را اینطور اداره کند.
    * به نظر شما آقای سعیدلو قصد داشته شرایط را طوری رقم بزند که هیئت مدیره استقلال مجبور به استعفا شوند و آنگاه تیم مورد نظر خود را برای هیئت مدیره بچیند؟
    - این چیزها نیست. من بعید می دانم. ما قبلا هم خدمت ایشان گفته بودیم و دست شان باز بود برای عزل و نصب مدیران باشگاه. حداقل من تصور این را ندارم.
    * پس بحث تسویه حساب شخصی با برخی از مدیران باشگاه را منتفی می دانید؟
    - نیازی به این کارها نیست. اگر هم خدایی ناکرده آقای سعیدلو قصد تسویه حساب شخصی داشته است، خیلی راحت به مدیران باشگاه اعلام می کرد که مسئولیت را به شخصی دیگر واگذار کنند.
    * ظاهرا آقای امیدوار رضایی تنها عضوی هیئت مدیره هستند که در نشست یکشنبه شب استعفا نکردند.
    - در نشست یکشنبه شب همه اعضای هیئت مدیره باشگاه استعفا کردند به غیر از آقای امیدوار رضایی. البته به صورت شفاهی. آقای انصاری که اصلا در جلسه حاضر نبود چون از قبل استعفا کرده بود.
    * چرا؟
    - نمی دانم از خودشان بپرسید.
    * علی انصاری و محمد سعید نفریه در جلسه گذشته باشگاه از سمت خود استعفا کرده بودند؟
    - بله؛ این دوستان در جلسه قبلی و نشست یکشنبه شب به صورت شفاهی از سمت خود کناره گیری کردند. من هم کتبا و هم شفاها استعفا کردم.
    * شما انگار آمادگی این کار را داشته بودید؟
    - من آمادگی داشتم؟ من همانجا استعفا نوشتم و در سربرگ باشگاه خیلی خلاصه نوشتم: "آقای سعیدلو ریاست محترم سازمان تربیت بدنی با استعفای بنده موافقت کنید". من استعفای خود را نوشتیم و به آقای سعیدلو دادم اما قبول نکردند. من هرچه اصرار کردم ایشان نپذیرفته و تاکید داشتند که باید به کار خود ادامه بدهم.
    * قبول دارید که این عزل و نصب‌ها و عدم ثبات مدیریت در باشگاه‌‎های استقلال و پرسپولیس به این دو باشگاه لطمه زده است؟
    - حتما می تواند یکی از آیتم های لطمه زننده به باشگاههای استقلال و پرسپولیس همین عدم ثبات مدیریت باشد. ما قبل از پرداختن به این موضوع باید به مسائلی مهمتر از این بپردازیم.
    * چه موضوعی از این مهمتر؟
    - باید تعیین تکلیف شود که این دو باشگاه از نظر اقتصادی چگونه باید اداره شوند. بودجه آنها باید از کجا تامین شود. متاسفانه دو باشگاه بزرگ و مردمی استقلال و پرسپولیس ورزشگاه ندارند. بلیت فروشی ندارند. سهم آنها از بلیت فروشی و تبلیغات بسیار اندک است و بخش عمده ای از این رقم نصیب سازمان لیگ و جاهای دیگر می شود. در این شرایط مدیران استقلال و پرسپولیس باید چه کنند. شعبده بازی کنند. ما از تبلیغات دور زمین ریالی نمی گیریم. برای بازی در ورزشگاه آزادی باید اجاره بگیریم. بلیت فروشی هم نداریم. می دانید سهم ما از بلیت فروشی برای یک فصل چقدر است؟ اگر بگوییم خنده می کنید!
    * اشکالی ندارد؛ بگویید تا بخندیم! مگر چقدر از سهم بلیت فروشی به باشگاه استقلال می رسد؟
    - فقط 30 میلیون تومان! خنده دار است، نه؟! کل فصل را جمع کنید به 30 میلیون تومان هم نمی رسد!
    * این رقم که پول یک شب هتل هم نمی شود.
    - کاملا درست است. حالا این تیم باید چطور امورات خود را بگذراند. تا کی می تواند "دانشجو" نامی برود گردن کج کند پشت دفتر فلان مسئول، فلان وزیر و بگوید: "تو را به خدا یک کمکی به باشگاه مردمی استقلال بکنید"! تا کی ما می توانیم 100 میلیون از این بگیریم و 200 میلیون از آن و باشگاه را اداره کنیم؟! بالاخره هرکسی ظرفیتی دارد. من دانشجو هم ظرفیتی دارم. تا کی من و امثال من باید جلوی این مسئول و آن مسئول گردن کج کنیم؟ به خدای برای خودمان تا به حال جلوی هیچ کس گردن خم نکرده‌ایم تا یک ریال بگیریم.
    * آیا شما به عنوان عضو هیئت مدیره رقمی هم از باشگاه استقلال دریافت کرده‌اید؟
    - نمی خواهم وارد این بحث شوم. ما ریالی از باشگاه دریافت نکرده و از کنار باشگاه درآمدی هم نداشتیم.
    * علت این بی ثباتی مدیریتی در دو باشگاه استقلال و پرسپولیس چیست و اینکه کار به جایی می رسد که مدیران چون شما به ناگاه تصمیم به استعفا می گیرند؟
    - به خاطر این است که تحمل مدیران در یک مقطعی تمام می شود و می گویند: "ما نیستیم". مدیران می گویند ما خسته شدیم زیر این بار و حالا شخصی دیگر این بار را بر دوش بگیرد.
    * حضور سه ساله تان را در باشگاه استقلال را چطور ارزیابی می کنید؟ آیا توانستید آنچه مدنظر داشتید را در باشگاه استقلال پیاده کنید؟
    - من یک آمار خدمت شما می گویم. سه سال در باشگاه استقلال بودم، شکر خدا در این سه سال من کاری نکردم. باشگاه با تلاش همگی عوامل در سال اول به عنوان قهرمانی جام حذفی رسید، در سال دوم عنوان قهرمانی لیگ برتر را کسب کردیم و در سال سوم تیم سوم لیگ شدیم. به لحاظ آماری عملکرد تیم استقلال در این سه ساله خوب بوده است، چه بسا بهتر از این هم می توانست باشد، اگر حمایت های بیشتری از این تیم می شد. من با اطمینان می گویم اگر از دو باشگاه استقلال و پرسپولیس حمایت شود و این دو باشگاه از نظر مالی مشکلی نداشته باشند، قطعا به هیچ تیم دیگری اجازه نخواهد داد که در لیگ برتر و جام حذفی عنوان قهرمانی را از آن خود کند و قهرمانی را بین خود دست به دست خواهد چرخاند. اینکه چنین اتفاقی نمی افتد و باشگاههای استقلال و پرسپولیس با بحرانهای متعددی روبه‌رو می شوند به این خاطر است که با مشکلات اقتصادی زیادی دست به گریبانند. متاسفانه مدیران این دو باشگاه به جای پرداختن به برنامه ریزی و ارتقا سطح ورزشی و فنی تیمها بیشتر دیگر حل مشکلات مالی هستند و به همین خاطر است که روزی کم می آورند و تصمیم به استعفا می گیرند.

18. 2 کاربر از پست مفید saiede تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    xavi-lionel messi
    اسم واقعی شما
    سعیده

SpainSS_TehranBarcelona

تشکر ها
    330

سازمان تربيت بدني:اعضاي جديد هيئت مديره باشگاه استقلال بزودي معرفي مي‌شوند

به دنبال استعفاي دسته جمعي اعضاي هيئت مديره باشگاه استقلال،سازمان تربيت بدني از معرفي اعضاي جديد در آينده‌اي نزديک خبر داد.
    علی سعیدلو، رئیس سازمان تربیت بدنی، شب گذشته در بازدید چهار ساعته از باشگاه استقلال، با اعضای هیئت مدیره این باشگاه نشستی برگزار کرد که پایان آن منجر به اعلام استعفای دسته جمعی هیئت مدیره آبی پوشان شد.
    به دنبال این استعفای دسته جمعی، سازمان تربیت بدنی صبح امروز دوشنبه اعلام کرد بزودی اعضای هیئت مدیره جدید باشگاه استقلال را معرفی خواهد کرد.
    علی سعیدلو روز یکشنبه وعده داده بود که اعضای هیئت مدیره دو باشگاه استقلال و پرسپولیس بزودی معرفی می شوند. باشگاه پرسپولیس از فصل گذشته و به دنبال جدایی برخی اعضای هیئت مدیره تقریبا بدون هیئت مدیره و با سرپرستی حبیب کاشانی اداره می شد.

20. 2 کاربر از پست مفید saiede تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    xavi-lionel messi
    اسم واقعی شما
    سعیده

SpainSS_TehranBarcelona

تشکر ها
    330

رييس مجمع باشگاه استقلال تهران: خبرهاي خوشي در راه است

رييس مجمع باشگاه استقلال تهران با توجه به ديدار اخير خود با "علي سعيدلو" معاون رييس جمهوري و رييس سازمان تربيت بدني گفت: "خبرهاي خوشي در راه است که اين تيم را به روزهاي طلايي خود باز مي گرداند.

مسعود زريبافان اعلام کرد:در اين ديدار بحث هاي مهمي در باره وضعيت کنوني و آينده باشگاه استقلال مطرح شد که مطمئنا با حمايت سازمان تربيت بدني تلاش خواهيم کرد تا استقلال را به روزهاي طلايي آن بازگردانيم.
    وي ادامه داد: "با تشکيل هيات مديره استقلال، ‌به سمت تفاهم و همکاري حرکت مي کنيم و مي توانيم به هواداران اطمينان دهيم که چشم انداز بسيار خوبي پيش روي باشگاه مورد علاقه آنان قرار دارد."
    رييس مجمع باشگاه استقلال تهران تصريح کرد در آينده اي نزديک با مرتفع شدن مشکلات باشگاه، نگراني هواداران نسبت به آينده تيم محبوب خود نيز برطرف خواهد شد.
    وي افزود: "با توافق به عمل آمده با رييس سازمان تربيت بدني، ‌ترکيب هيات مديره و مدير عامل جديد باشگاه و بلافاصله پس از آن، کادر فني و سرمربي تيم فوتبال استقلال مشخص خواهد شد و مسائل مديريتي اين باشگاه نيز به زودي مرتفع مي شود."

22. 3 کاربر از پست مفید saiede تشکر کرده اند .

صفحه 16 از 17 نخستنخست ... 614151617 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)