Design & Developed BY Patira

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2
    عضو Derby

GermanyBarcelonaLiverpool

تشکر ها
    0
    تشکر شده 0 در 0 پست

پیش فرض مسی: از تعویض شدن متنفرم

«لیونل مسی» می‌گوید به هیچ عنوان دوست ندارد در میانه بازی تعویض شود و در عوض ترجیح می‌دهد بازی را از روی نیمکت آغاز کرده ولی تا پایان در زمین بازی بماند.

کاپیتان آبی‌اناری‌ها در گذشته حتی اگر تیمش با اختلاف فاحش برنده میدان بود، باز هم از تعویض شدن سر باز می‌زد.

مرد آرژانتینی در این خصوص اظهار داشت: دوست ندارم تعویض شوم؛ ترجیح می‌دهم بازی را از روی نیمکت آغاز کنم و به عنوان بازیکن جانشین وارد زمین شده و کمتر بازی کنم اما هرگز تعویض نشوم.

وی ادامه داد: دلیلم این است که نتیجه بسیاری از بازی‌ها در دقایق پایانی رقم می‌خورد یا اینکه در این دقایق به خاطر خستگی حریف فضای بیشتری برای حرکت به دست می‌آورید؛ بنابراین ترجیح می‌دهم به عنوان جانشین وارد زمین شده و از این لحظات لذت ببرم تا اینکه زمین را در بهترین زمان ممکن ترک کنم.

مسی تا اینجای دوران فوتبالی خود در جریان ۸۲۹ بازی که برای بارسلونا و تیم ملی آرژانتین به میدان رفته، ۶۷۴ گل به ثمر رسانده است اما جادوگر آرژانتینی معتقد است گل زدن تنها بخشی از فوتبال او است.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

وی در این باره تاکید کرد: هنوز فکر می‌کنم یک گلزن خاص و صرف نیستم؛ ترجیح می‌دهم از پشت به خط دفاع حرف وارد شده و موقعیت خلق کنم؛ البته وارد محوطه جریمه شدن و گل زدن را هم دوست دارم اما به گلزنی وابسته نیستم؛ بیشتر دوست دارم به طور مداوم با توپ در تماس باشم؛ یاد گرفته‌ام خودم را با بازی تطبیق دهم و لحظه مناسب را پیدا کنم؛ گاهی اوقات لازم نیست زیاد درگیر بازی شوم و فقط باید منتظر بهترین فرصت بمانم؛ در طول زمان توانایی بازی‌خوانی خود را تقویت کرده‌ام، اینکه در لحظه مناسب در جای درست قرار گرفته و در آن موقعیت تاثیرگذارتر و زهردارتر باشم.
    ویرایش توسط shakibamah20 : 11-03-2019 در ساعت 10:07

عضو Derby

ArgentinaAboomoslemAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    0
    تشکر شده 0 در 0 پست

پیش فرض پاسخ : مسی: از تعویض شدن متنفرم

674 گل ؟؟
    رونالدو مجموع گل های ملیش چندتاست؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع