Design & Developed BY Patira

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

Hybrid View

عضو Derby

تشکر ها
    0
    تشکر شده 0 در 0 پست

پیش فرض الکساندر آرنولد: همه چیزم را مدیون کلوپ هستم؛ امیدوارم لیورپول چهار سال موفقیت آمیز دیگر را با او پیش رو داشته باشد

اعتماد کلوپ به جوانان، برای الکساندر آرنولد و هم سن و سالانش در باشگاه اهمیت زیادی دارد.

طرفداری- ترنت الکساندر آرنولد به خاطر رسیدن به جایگاهی بالا در ترکیب ثابت لیورپول و همچنین تیم ملی انگلیس، سپاسگزار یورگن کلوپ است.

به گزارش اسکای، الکساندر آرنولد دو هفته پس از تولد هجدگی سالگی خود، در اکتبر ۲۰۱۶ برای اولین بار توسط کلوپ در تیم اصلی لیورپول به کار گرفته شد و از آن پس، ۹۷ بار برای قرمزها به میدان رفته است. او در ژوئن گذشته به ترکیب تیم ملی انگلیس راه یافت و عضوی از تیمی بود که تا نیمه نهایی جام جهانی ۲۰۱۸ پیش رفت. زمانی که از این بازیکن سوال شد چه میزان از پیشرفتش را مدیون سرمربی آلمانی قرمزها است، گفت:

واقعا همه چیز را. چه کسی می‌داند در غیاب او چه اتفاقی می‌افتاد؟ او کسی است که بیشترین فرصت را در اختیارم گذاشت؛ حتی بیشتر از آنچه که می‌توانستم تقاضایش را داشته باشم. او اعتماد و اطمینان زیادی به من کرد و من تلاش کردم هر بار جواب اعتمادش را بدهم.

کلوپ به تازگی چهارمین سال حضورش در لیورپول را جشن گرفت و مدافع راست تیم می‌گوید باور او نسبت به جوانان از همان ابتدا مشخص بود.

همان چند هفته ابتدایی به آکادمی آمد و بازی جوانان تیم را نظاره‌گر بود. این کمی ایمان ما را بالاتر برد و پیامی مبنی بر قصد او برای استفاده از جوانان مخابره کرد. او در این چهار سال نشان داد که به جوانان فرصت داده است و طبیعتا من هم یکی از آن‌ها بوده‌ام. خیلی از مربی ممنونم و امیدوارم چهار سال موفقیت آمیز دیگر در پیش باشد.

در آستانه رویارویی انگلیس با جمهوری چک و بلغارستان در رقابت‌های انتخابی یورو ۲۰۲۰، این بازیکن ۲۱ ساله از رویای خود برای کسب جام‌‌های متعدد همراه باشگاه و کشورش گفت.

فکر می‌کنم مسئله اصلی کسب جام‌ها و تلاش برای باقی گذاشتن یک میراث باشد؛ این که حس کنی روی کشور و باشگاهت تاثیر گذار بوده‌ای و به یاد آورده خواهی شد. هدف اصلی همین است: کسب جام و پیشروی در تورنمنت‌ها تا جای ممکن.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    ویرایش توسط Mahantara9 : 10-12-2019 در ساعت 12:31

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع