Design & Developed BY Patira

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 11 , از مجموع 11
    عضو Derby

تشکر ها
    0
    تشکر شده 0 در 0 پست

پیش فرض فوتبال یا درس

سلام دوستان، من 18 سال دارم و از لحاظ تحصیلی عالی هستم و باید کنکور بدم اما، با فوتبال لذت میبرم و فکر میکنم استعداد در این زمینه دارم،قد من 172 و وزنم 92 هست(به دلایل شخصی چاق شدم تازگیا!) ،از بچگی فوتبال تو کوچه و خیابون و مدرسه و کلاس فوتبال بازی کردم اما صرفا برای تفریح و لذت!!!!!!!، از بچگی نمیتونستم خودمو تو محیط بزرگ نشون بدم و استرس و اعتماد به نفس خیلی کم داشتم اما الان یکم بهتر شدم! و هیچ وقت دیگه ادامه ندادم.ولی عاشقانه فوتبالو دوست دارم و با این وزن زیادم، از بیشتر دوستام بازم بهترم،استعدادم تو زمینه پاس و سانت و موقعیت ساختن و دریبل و خلاقیته(اینیستا فیکlol) . وقتی میخوام با دوستام برم سالن، مصل اینه که یه بچه 10 ساله داره میره اردو شادم! با این تفاسیر بنظرتون چیکار کنم؟ میشه همزمان هم درس خوند و هم فوتبالیست شد؟ فوتبالیست شدن در این سن ممکنه!؟

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    حیدری
    بازیکن محبوب
    مهدوی کیا
    اسم واقعی شما
    ستایش

BrazilSepahanZobahan

Ali Karimi

تشکر ها
    0
    تشکر شده 0 در 0 پست

پیش فرض پاسخ : فوتبال یا درس

این سؤالا از هر کسی بپرسی اکثریت میگن هر دو را با هم ادامه بده. پشیمون نیستن افرادی که این دو حرفه را در کنار هم ادامه میدن...
    در فوتبال ایران نیز فوتبالیست هایی هستند که دارای سواد باشند که از آنها می توان به کریم انصاری فرد، علی دایی، ابراهیم شکوری و ... اشاره کرد.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع