Design & Developed BY Patira

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 11
    عضو Derby

تشکر ها
    0
    تشکر شده 0 در 0 پست

پیش فرض فوتبال یا درس

سلام دوستان، من 18 سال دارم و از لحاظ تحصیلی عالی هستم و باید کنکور بدم اما، با فوتبال لذت میبرم و فکر میکنم استعداد در این زمینه دارم،قد من 172 و وزنم 92 هست(به دلایل شخصی چاق شدم تازگیا!) ،از بچگی فوتبال تو کوچه و خیابون و مدرسه و کلاس فوتبال بازی کردم اما صرفا برای تفریح و لذت!!!!!!!، از بچگی نمیتونستم خودمو تو محیط بزرگ نشون بدم و استرس و اعتماد به نفس خیلی کم داشتم اما الان یکم بهتر شدم! و هیچ وقت دیگه ادامه ندادم.ولی عاشقانه فوتبالو دوست دارم و با این وزن زیادم، از بیشتر دوستام بازم بهترم،استعدادم تو زمینه پاس و سانت و موقعیت ساختن و دریبل و خلاقیته(اینیستا فیکlol) . وقتی میخوام با دوستام برم سالن، مصل اینه که یه بچه 10 ساله داره میره اردو شادم! با این تفاسیر بنظرتون چیکار کنم؟ میشه همزمان هم درس خوند و هم فوتبالیست شد؟ فوتبالیست شدن در این سن ممکنه!؟

عضو Derby

تشکر ها
    0
    تشکر شده 0 در 0 پست

پیش فرض پاسخ : فوتبال یا درس

سلام من 19سالمه. قدم 173.وزنم47.آمادگی جسمانی خوبی هم دارم.خیلی به فوتبال علاقه دارم. لازم به ذکره که به اکثر رشته های ورزشی هم علاقه دارم. اما نمیدونم تو کدوم رشته ورزشی سرمایه‌گذاری کنم.باید بگم که تجربه ی حرفه ای هم تو هیچ رشته ی ورزشی هم ندارم. کنکور تجربی دارم و به شدت از درس هم متنفر شدم.. نمیدونم چیکار کنم. واسه آینده م خیلی نگرانم... لطفا راهنماییم کنید دوستان.. ممنون میشم.

عضو Derby

تشکر ها
    0
    تشکر شده 0 در 0 پست

در هر زمینه ای که علاقه دارید فعالیت کنید درس یا وزش زمانی ارزشمنده که به موفقیت ختم بشه
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید], [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    برانکو
    بازیکن محبوب
    علی بیرو

IranPersepolisAboomoslem

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    0
    تشکر شده 0 در 0 پست

هم برو فوتبال بازی کن هم درس

نمونه علی دایی
    علی کریمی
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

عضو Derby

ArgentinaAboomoslemAboomoslem

Ali Karimi

تشکر ها
    0
    تشکر شده 0 در 0 پست

سلام
    هر دو در کنار هم
    یک فوتبالیست حرفه ای با تحصیلات بالا خیلی موفق تره و خیلی بیشتر روش حساب میکنن. می تونین تو زمینه ورزش تحصیلاتتون رو ادامه بدین که به ورزشتون هم کمکی بشه
    فروشگاه اینترنتی فروش [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] شاپ لاین کو

عضو Derby

تشکر ها
    0
    تشکر شده 0 در 0 پست

بطور موازی باید هر دو رو ادامه داد. [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    حیدری
    بازیکن محبوب
    مهدوی کیا
    اسم واقعی شما
    ستایش

BrazilSepahanZobahan

Ali Karimi

تشکر ها
    0
    تشکر شده 0 در 0 پست

وقتی فردی زحمت زیادی برای رسیدن به خواسته های بزرگ نکشد قطعا برای همیشه درآن حرفه موفق نخواهد ماند. پس برای موفقیت در هر زمینه ای باید تلاش کرد.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    حیدری
    بازیکن محبوب
    مهدوی کیا
    اسم واقعی شما
    ستایش

BrazilSepahanZobahan

Ali Karimi

تشکر ها
    0
    تشکر شده 0 در 0 پست

اگه واقعا استعداد و توانایی لازم رو برای حرفه ای شده در فوتبال دارید خب معلومه که فوتبال بهتره اما همیشه یادتون باشه که از انسان ها در دنیا هستند که زندگی شان ناگهان از این رو به آن رو می شود و به مقام و ثروت عجیبی دست می یابند اما از موقعیت به وجود آمده به طرز خوب و مثبتی استفاده می کنند؛ به مردم کمک می کنند، اشتغال زایی می کنند و به هیچ وجه اصل خود را فراموش نمی کنند، امیدوارم شما هم بعد از رسیدن به موفقیت از این دسته افراد باشید.
    ...

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    حیدری
    بازیکن محبوب
    مهدوی کیا
    اسم واقعی شما
    ستایش

BrazilSepahanZobahan

Ali Karimi

تشکر ها
    0
    تشکر شده 0 در 0 پست

این بستگی به هدف افراد داره که کدوما انتخاب کنن.! فوتبال یا هنر؟
    ممکن است فردی در زمینه پزشکی یا فنی استعداد داشته باشد ولی چون فوتبال پول بیشتری دارد درس را رها می کند. در اینصورت، استعدادها رشد نمی کنند و افراد از هدف اصلی خود فاصله می گیرند.

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    حیدری
    بازیکن محبوب
    مهدوی کیا
    اسم واقعی شما
    ستایش

BrazilSepahanZobahan

Ali Karimi

تشکر ها
    0
    تشکر شده 0 در 0 پست

اونایی هم که میگن هر دو را در کنار هم ادامه بده درست میگن چون اگه توی یکی از این زمینه ها موفق نشدی بتونی با مهارت دیگه ای که بدست اوردی خودتا بالا بکشی.
    حس دستیابی به زندگی مرفه و داشتن رویای مقام و پول زیاد و مهم تر از همه نرسیدن به چنین شیوه ای از زندگی ثمره ای غیر از سرخوردگی، افسردگی و ناراحتی نخواهدداشت.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع