Design & Developed BY Patira

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10
    عضو Derby

بازیکن محبوب
    Totti
    تشکر ها
    942
    تشکر شده 745 در 244 پست

Bia Inja ***تبادل نظر هواداران آ اس رم در فصل 2009 / 2010***

به نام خدا

به کلوپ هواداران رم خوش آمدید

در این تایک به بحث و تبادل نظر درباره مباحث فنی بازیهای تیم رم و دیگر مسائل مربوط به باشگاه می پردازیم.

پرداخت به هرگونه مسئله حاشیه ای و مطالب ارسالی بدون بار فنی از تاپیک پاک خواهند شد و به کاربران مربوطه اخطار داده خواهد شد.

به امید موفقیت جالوروسی
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    ویرایش توسط Gladiature_Roma : 04-20-2010 در ساعت 00:03

2. 2 کاربر از پست مفید Gladiature_Roma تشکر کرده اند .

عضو Derby

بازیکن محبوب
    Totti
    تشکر ها
    942
    تشکر شده 745 در 244 پست

توی این چند وقت که سری آ تعطیل شده رم باید به خوبی ریکاوری کنه ! بدون شک اگر رم تمام بازیکنانش رو در اختیار داشته باشه ، توانایی برد در تمام دیدارهای باقی مانده را خواهد داشت ، رم نسبت به سالهای گذشته خیلی قدرتمند تر شده ، اما مشکل اصلی اون 6 باخت ابتدای فصل بوده ، بعد از اون باخت ها رم همه تیم ها رو برد تا اینکه بازیکنان همه مصدوم و محروم شدن ، و رم مجبور شد در بازی با یووه از 2 بازیکن امید خودش استفاده کنه که خیلی هم خوب ظاهر شدند.
    اگر رم امسال چهارم نشه ، خیلی ضربه میخوره ، چه از لحاظ مالی و چه از لحاظ بازیکن
    چرا که بازیکنانی همچون آکوئلانی ( یووه ) ، دونی ( منچستر سیتی ) ، مکسس ( میلان ) ، وچینیچ ( رئال ) ، منز ( بازگشت به لیگ فرانسه ) ، سیسینهو ( لیگ برزیل ) وضعیت مشخصی ندارند و در صورت عدم کسب سهمیه لیگ قهرمانان ، احتمال جدایی این بازیکنان شاید بیش از دو برابر شود !!!!
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

4. کاربر روبرو از پست مفید Gladiature_Roma تشکر کرده است .

عضو Derby

بازیکن محبوب
    Totti
    تشکر ها
    942
    تشکر شده 745 در 244 پست

رم اولین بازی رو باخت !!!
    رم اولین بازی فصل رو باخت اونم با خوردن 3 گل از تیم جنوا ، قبل از شروع بازیها و با توجه به بازیهای پایانی فصل قبل چند جای رم مشکل بزرگ داشت که شاید به دلیل تعصب بی جا و شلوغ نشدن جو چه باشگاه و چه هواداران کمتر در این خصوص بحث کردند.
    مکسس : یکی از بهترین مدافعان سری آ که تیم های بزرگی آرزوی داشتن او را دارند.
    خوان : مدافع ثابت تیم ملی برزیل ( پرافتخارترین تیم ملی دنیا و یکی از بهترین تیم های ملی دنیا )
    مارکو موتا : بهترین مدافع راست جوان سری آ که در لیست 50 بازیکن برتر فصل 2008 - 2009 منتشر شده از سوی فیفا هم قرار دارد.
    ریسه : مداقعی با تجربه که پس از بازی با آرسنال واقعا عالی کار میکرد.
    و ذخیره های خوبی چون سیسینهو ، بوردیسو ، کاستی و تونتو
    اما مشکل گل خوردن تیم رم و اینکه تیم حریف توی زمین رم خیلی راحت بازی میکنه ( به نظر من ) اینه که یک هافبک دفاعی قدرتمند نداره ، و دروسی خیلی افت کرده و دروسی یک تخریب چی 100 درصد نیست و اگر دو تا دروسی کنار هم بازی کنند ( مثل کریک و اسکولز ) خیلی موفق تر میشن ، چون همواره میبینیم که تیم های روبرو توی زمین رم خیلی راحت بازیسازی میکنند و رم امسال با آوردن فتی کم تجربه شاید این ضعف رو برطرف کنه !!!
    اما یه نگاهی به تخریب چی های تیم های دیگه بندازین : گتوسو ( میلان ) ، سیسوکو ( یووه ) ، ویرا ( اینتر ) ، اما دروسی یک بازیساز هست که قدرت دفاعی بالایی هم داره و اگر رم یک بازیکن 100 درصد تخریب چی رو استخدام کنه خیلی بهش کمک میکنه ، به قول آقا جعفر اگر تیم گل نزنه همیشه مقصر مهاجم نیست و حالا هم اگر رم گل بخوره ، مقصر مدافعان و دروازبان نیستن.
    ضعف بعدی رو بعدا میگم !

6. کاربر روبرو از پست مفید Gladiature_Roma تشکر کرده است .

عضو Derby

بازیکن محبوب
    Totti
    تشکر ها
    942
    تشکر شده 745 در 244 پست

ضعف دوم : استفاده نکردن بازیکنان در پست تخصصی اشان
    هر تیمی واسه قهرمانی و شخصیت دار شدن نیاز به یک لیدر و یک بازیکن بزرگ داره ، نیاز به یک بازیکن داره که به تمام بازیکنان قوت قلب بده که توی ایتالیا در حال حاضر بزرگترین بازیکنان در این امر توتی و دل پیرو هستن ، اما وضعیت توتی رو با وضعیت دل پیرو مقایسه کنید!!!
    دل پیرو از سال 2005 میشه گفت توی یووه نیمکت نشین هست و هر موقع هم به بازی اومده و یا ثابت بوده واسه تیم هم مفید بوده ، اما توتی خودش تصمیم میگرد کی بازی کند و کی نکند!!!
    با زانو بند میاد و روبروی آرسنال بازی میکنه ، اونم چه بازی ای ، واقعا فوق العاده ظاهر میشه و واقعا هواداران باید به چنین کسی مثل یک بت نگاه کنند که با چه غیرت و تعصبی خودش رو به خاطر تیمش در معرض خطر میگذارد.
    اما توتی واقعا یک مهاجم نیست و آنقدر باهوش هست که میتونه توی چنین پستی بازی کنه و بهترین گلزن اروپا هم بشه و کفش طلا رو هم بگیره اما سیستم رم که واقعا سیستم فوق العاده ای هم هست و حمله با یک بازیکن نوک و اضافه شدن دو مهاجم از کناره ها و دو هافبک از پشت مهاجم ( همچون بارسا ) و وجود باپتیستا و وچینیچ که مهاجمان نوک هستند. و اینکه توتی نباید نیمکت نشین شود و این دو هم باید در زمین باشند یکم کار رو خراب میکنه !!!!؟
    اما اسپالتی به راحتی این مسئله رو حل میکنه !!!
    اسپالتی خیلی راحت از وچینیچ در سمت چپ و از باپتیستا در پشت مهاجم استفاده میکند و اینطوری میشود که صورت مسئله پاک میشود!!! آیا واقعا خصوصیات وچینیچ همچون خصوصیات یک بازیکن کناره خط مثل ( مائورو زاراته ، پاندف ، منز ، هانری ، مسی ، روبن و ... ) هست ؟ نه نیست ! وچینیچ یک بازیکن گلزن هست که کافیه توپ رو چه در هوا و چه در روی زمین در موحطه جریمه به او برسانیم تا با شم گلزنی بالا و با قدرت بدنی فوق العاده توپ را به طور دروازه بچسباند!
    حالا باپتیستا !!! باپتیستا به این دلیل که در رئال از او در پشت مهاجم استفاده میکردند به رم آمد ( برید اولین مصاحبه حضورش در رم رو بخونید ) اما باز هم پشت مهاجم!!!!
    حالا آیا باپتیستا خصوصیت یک بازیکن پشت مهاجم را دارد ؟ بازیکنی که پشت مهاجم بازی میکند باید 100درصد در خدمت تیم باشد ، توپ لو ندهد ، در میان ازدحام مدافعان بهترین تصمیم را بگیرد و بهترین پاس ها را بدهد و با 3 مهاجم ( مهاجم نوک ، و دو مهاجم کناره ها ) هماهنگ باشد و در واقع خودش باید هماهنگی بین مهاجمان را به وجود بیاورد یا بهتر بگویم باید اینیستا باشد !!!!
    اما باپتیستا بازیکنی است که استاد لو دادن توپ ، استاد نرساندن پاس ، و بدترین خصوصیتش استاد ناهماهنگی است!!!
    اما خصوصیات خوبی هم دارد همچون اینکه چون وچینیچ از شم گلزنی بالایی برخوردار است و کافی است او را در محوطه جریمه قرار دهیم و توپ ها رو برای او ارسال کنیم و آن موقع است که زیباترین گل های سری آ ( برگردان ، شوت به سه کنج دروازه ، ضربه سر در میان مدافعان و ... ) را برای شما به ثمر میرساند.
    حالا رم باز هم میخواهد به این جمع یک مهاجم اضافه کند و شاید از او هم در سمت راست استفاده کند !!! ، بهتر نیست که رم یک بازیکن خوب در کناره ها استخدام کند !!
    رم که منز رو در اختیار داره و در حال حاضر لب خط بهترین بازی ها رو انجام میده بهتر نیست جای مانسینی رو با بازیکنان نه چندان گرانی چون مالودا ، دی ناتاله و یا درنته پر کند ؟
    و با توجه به افت شدید پروتا که در سال های قبل یکی از بهترین بازیکنان پشت مهاجم ایتالیا بود ( فوق العاده در خدمت تیم ) و حضور چند ساله اش در تیم ملی ایتالیا این رو ثابت کرده است یک بازیکن دیگر استخدام کند ؟
    آیا بهتر نیست از میان توتی ، وچینیچ و باپتیستا آماده ترین بازیکن در نوک بازی کند و دو بازیکن دیگر نیمکت نشین باشند ؟ حتی رم میتواند باپتیستا را بفروشد و چند بازیکن خوب که در کناره ها بازی میکنند را به خدمت بگیرد.

8. کاربر روبرو از پست مفید Gladiature_Roma تشکر کرده است .

عضو Derby

بازیکن محبوب
    Totti
    تشکر ها
    942
    تشکر شده 745 در 244 پست

از تمامی دوستان رمی درخواست دارم تا بیان و در خصوص بازیهای رم با همدیگر بحث کنیم من انتظار داشتم دوستان رمی بیان و به خاطر مطاب بالایی منو اعدام کنند اما هیشکس انگار اینجا نیست
    چطور انتظار دارید تلویزیون بازیهای رم رو پخش کنه وقتی که خودمون فعال نیستیم و نشون نمیدیم که بابا رم هم خیلی هوادار داره ، به امید بازگشت سرحالی و ذوب شدن یخ هوادارن رم
    موفق باشید

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    سر الکس فرگوسن
    بازیکن محبوب
    رونی-اوشی-توتی
    تشکر ها
    67
    تشکر شده 93 در 20 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط gladiature_roma نمایش پست ها
    از تمامی دوستان رمی درخواست دارم تا بیان و در خصوص بازیهای رم با همدیگر بحث کنیم من انتظار داشتم دوستان رمی بیان و به خاطر مطاب بالایی منو اعدام کنند اما هیشکس انگار اینجا نیست
    چطور انتظار دارید تلویزیون بازیهای رم رو پخش کنه وقتی که خودمون فعال نیستیم و نشون نمیدیم که بابا رم هم خیلی هوادار داره ، به امید بازگشت سرحالی و ذوب شدن یخ هوادارن رم
    موفق باشید
    من بازی رم با سیه نا رو ندیدم ولی فکر کنم که ریسه باز هم از اون گل خوشگلاش زد.
    دستش درد نکنه.
    فکر نمیکنم که رانیری بتونه رم رو جمع و جور کنه.
    رانیری مربی هست در حد تیمهایی مثل لاتزیو.فیورنتینا و اینا.
    رم مربی بزرگ میخواد چون تیمش بزرگه.

11. 2 کاربر از پست مفید ali-man-utd تشکر کرده اند .

عضو Derby

بازیکن محبوب
    Totti
    تشکر ها
    942
    تشکر شده 745 در 244 پست

من بازی رو ندیدم اما همیشه میگفتم که رم خط هافبکش از نظر تدافعی قدرتمند نیست و باعث میشه که تیم های حریف در مقابل رم خیلی راحت تر بازی کنند و بازی روان تری به جریان بگذارند. اما رانیری توی این بازی اومد از بوردیسو و کاستی که نسبت به موتا و ریسه تدافعی تر هستند استفاده کرد ( خصوصا بوردیسو ) و در خط هافبک هم منز رو که همه فکر میکردند ثابت بازی میکنه رو نیمکت نشین کرد و در خط حمله هم از بین توتی ، باپتیستا و وچینیچ فقط توتی رو به زمین مسابقه آورد و وقتی رم نتیجه نگرفت از وچینیچ استفاده کرد ، حتی با اینکه رم عقب بود وچینیچ رو جایگزین باپتیستا کرد
    به تعویض های رانیری نگاه کنید
    بریگی مصدوم ( خارج ) - باپتیستا ( ورود ) - نیمه اول
    باپتیستا ( خارج ) - وچینیچ ( ورود ) - نیمه دوم
    خوان ( خارج ) - ریسه ( ورود ) - نیمه دوم
    رانیری شرط اول یعنی گل نخوردن رو به خوبی اجرا کرد ( در چیدن بازیکنان ) من خودم بازی را ندیدم اما وفتی آمار بازی رو دیدم خیلی خوشحال شدم
    مالکیت توپ 66.9 درصد رم !!!!
    این فوق العاده هست
    پاس : 504 برای رم و 249 برای سیه نا ( یعنی رمی ها بیشتر از دو برابر نسبت به سیه نا موفق به پاس دادن شدن )
    پاس سالم : 428 برای رم و 179 برای سیه نا ( باز هم چیزی حول حوش دو برابر و نیم )
    همیشه گفتم و بازم میگم به نتیجه توجه نکنید به بازی توجه کنید ! و بازم میگم من رمی که 7 تا از منچستر خورد رو بیشتر از اون رم که 3 تا به چلسی زد رو قبول دارم.
    چون بازی رو ندیدم نمیتونم بیشتر از این نظر بدم ، دوست دارم از نظرات عزیزانی که بازی را تماشا کرده اند استفاده کنم.
    در ضمن لامصب عجب گلی زد این ماکارونه ، یه لحظه من فکر کردم داره فوتسال بازی میکنه ( اخبار ورزشی دیدم)

عضو Derby

بازیکن محبوب
    Totti
    تشکر ها
    942
    تشکر شده 745 در 244 پست

3 امتیاز شیرین!
    دیشب و در آخرین دیدار از هفته پانزدهم سری آ دو تیم همشهری رم و لاتزیو به مصاف هم رفتند که در پایان جالوروسی موفق شد با نتیجه یک بر صفر، در مقابل رقیب دیرینه خود به برتری برسد.
    در این فصلو در سری آ این اولین دیدار رمی ها بود که در طول 90 دقیقه هیچ گلی را از حریف دریافت نکردند! با کسب این برد گرگها از رتبه نهم جدول به رتبه ششم صعود کردند.
    در ابتدای این بازی این تیم رم بود که به شدت به طرف دروازه لاتزیو حمله ور میشد اما پس از گذشت 13 دقیقه از جریان بازی، نیکولا ریزولی داوری این دیدار به علت انهدام مواد منفجره، بازی را متوقف کرد و پس از گذشت چیزی حدود 6 دقیقه دستور به اجرای ادامه بازی داد که جالوروسی بر خلاف 13 دقیقه ابتدایی آن نمایش دل پذیر خود را اجرا نکرد و میتوان گفت که در نیمه اول لاتزیو بهتر از رم بود، اما در کل، و در نیمه اول هر دو تیم موقعیت های چندان خوبی نداشتند.
    همچنین فیلیپ مکسس مدافع فرانسوی رم در این نیمه از ناحیه زانوی پای راست خود دچار مصدومیت شد که مارکو کاستی جایگزین او شد.
    با آغاز نیمه دوم ، باز هم تیم رم آشفته کار میکرد و فرانچسکو توتی برای نظم دادن به خط هافبک رم، بارها به میانه زمین می آمد و بازیسازی را در دستور کارهای خود قرار میداد، در این نیمه هر دو تیم حملات پراکنده ای را بر روی دروازه همدیگر داشتند که مهمترین حمله رم ضربه سر سیمونه پروتا و مهمترین حمله بازیکنان لاتزیو ضربه خطرناک زاراته بود که تیر دروازه به کمک گرگ ها آمد، اما در برگشت این جولیو سرجیو بود که توانست با یک عکس العمل تماشایی توپ برگشتی مائوری را به کرنر بفرستد.
    در دقیقه 79 مارکو کاستی موفق شد روی همکاری تیمی بازیکنان رم و روی پاس خوب میرکو وچینیچ دروازه لاتزیو را باز کند، این اولین گل مارکو کاستی برای رم پس از فصل 2007-2006 بود که موجب شد کاستی خوشحالی بی حد و اندازه خود را با ضربه زدن به تابلوهای تبلیغاتی نشان دهد!
    پس از به ثمر رسیدن این گل دقایقی دیگر رم حملات خطرناکی را بر روی دروازه لاتزیو تدارک دید که مهمترین آن ، شوت سر کش و تماشایی ریسه بود که موسلرا دروازبان لاتزیو با کف دست توپ را راهی کرنر کرد! در اواخر بازی گرگها به دفاع از دروازه خود در برابر عقاب ها پرداختند که در این بین دیوید پیزارو هافبک طراح رمی ها به علت یک تکل کاملا عمد از زمین بازی اخراج شد تا جالوروسی در دیدار حساس و 6 امتیازی در برابر سامپدوریا این هافبک شیلیایی را در اختیار نداشته باشد.
    » نمرات بازیکنان رم
    جولیو سرجیو ( 7.5 ) ، بوردیسو ( 6 ) ، مکسس ( 6 ) ، خوان ( 6.5 ) ، ریسه ( 6 ) ، دروسی ( 6 ) ، پیزارو ( 6 ) ، پروتا ( 6 ) ، منز ( 5 ) ، وچینیچ ( 6 ) ، توتی ( 6 ) ------ کاستی ( 7 ) ، بریگی ( 6.5 ) ، تادئی ( - )

14. کاربر روبرو از پست مفید Gladiature_Roma تشکر کرده است .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448
    تشکر شده 14,724 در 3,817 پست

من با اینکه یه یوونتوسی هستم ولی تیم رم رو هم خیلی دوست دارم و از باخت مقابل سامپدوریا خیلی ناراحت شدم.
    من همیشه دوست داشتم اگه یووه قهرمان نشد رم قهرمان بشه.
    ایشالله رم بتونه اینتر رو زیر پاهاش له کنه.
    توتی هم از بازیکنای مورد علاقه من هست چون صمیمی ترین دوست الکس هم هست.

16. کاربر روبرو از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده است .

عضو Derby

بازیکن محبوب
    Totti
    تشکر ها
    942
    تشکر شده 745 در 244 پست

با اینکه از مدت ها قبل پیش بینی کرده بودم که اینتر قهرمان میشه! اما خیلی به آدم فشار میاد وقتی که تیمش این همه زیبا بازی میکنه و نتیجه نگیره!

من دقیقا یاد اون روزهایی افتادم که میرکو تازه میخواست مطرح بشه ، به لاتزیو گل زد ، در سن سیرو با یک ضربه سر زیبا 3 امتیاز برای رم بدست آورد! حتی به منچستر هم گل زده بود! اما در ادامه بر اثر خودخواهی هاش رم یکی از بازیهای سری آ رو واگذار کرد و Er Pupone یک پست بعد بازی ارسال کردند به تیتر : وچینیچ بی جنبه!

و اون موقع هم پروتا با میرکو وچینیچ بر سر همین خودخواهی ها درگیر شده بود!

تا اینجای کار وچینیچ یکی از بهترین های رم بوده و کمک های خیلی زیادی به رم کرده ! اما در کل ما بازیکنانی میخوایم که مثل مکسز با باخت تیم گریه کنند! حتی نیکولاس بوردیسویی که با فریادهای خودش به تیم روحیه میداد! یا بازیکنی مثل دنیله دروسی و حتی لوکا تونی که میتونستیم غم و اندوه رو توی چشماش ببینیم!

باخت در این بازی به ما یک درس بزرگ داد و اونم این بود که بازیکنان رم رو بهتر بشناسیم! مطمئنم اگر وچی مقداری منطقی تر کار میکرد و در خدمت تیم میبود! رم به گل های بیشتری میرسید ، همونطور که میرکو یه پاس داد و توتی گل زد!

اما در چند صحنه دیگر میرکو به توتی و پروتا پاس نداد! و هر موقع هم قصد داشت پاس بده خیلی تعلل میکرد و مدافعان جاگیری میکردند و فضا ها رو میبستند!

به هر حال نمیخوام به میرکو وچنیچ حمله کنم! فقط این رو میگم این از اون بازیها بود که اگر همه بازیکنان فداکاری میکردند ، میشد 4 یا 5 تا گل زد و یه برد شیرین کسب کرد ، اما به دلیل خودخواهی های یک نفر تمام موقعیت ها از دست رفت!

بهترین کاری که رانیری میتونست انجام بده این بود که بین دو نیمه تادئی را بیاره جای وچینیچ ، اما این کار رو نکرد! منز میتونست با حرکت های خودش جای وچی رو پر کنه و تادئی و پروتا هم با نظمی که به بازی زیبا میدادند میتونستند رم رو حاکم بر بازی کنند

افسوس ....

18. کاربر روبرو از پست مفید Gladiature_Roma تشکر کرده است .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)