Design & Developed BY Patira

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 24
    مدیر بازنشسته
    تشکر ها
    4,848
    تشکر شده 12,262 در 2,645 پست

پیش فرض تاپیک حرفها ومصاحبه های بازیکنان و مربیان شیاطین

به نام خدا
    در این تاپیک حرفها ومصاحبه های بازیکنان و مربیان شیاطین قرار میگیرد.

مدیر بازنشسته
    تشکر ها
    4,848

پیش فرض برباتوف:رونی بزرگترین استعداد انگلیس

ستاره بلغارستان معتقد است که هم تیمی اش بهترین ستاره در فوتبال انگلستان می باشد.

سایت گل: دیمیتار برباتوف، مهاجم باشگاه منچستر یونایتد اعلام کرده که هم تیمی اش وین رونی، بهترین بازیکن حاضر در لیگ برتر است. بسیاری از کارشناسان معتقدند که منچستر یونایتد در غیاب کریس رونالدو در ترکیب این تیم که تابستان امسال اولدترافورد را به مقصد رئال ترک کرده است، ممکن است به مشکلات فراوانی بر بخورد ولی برباتوف اعتقاد دارد که چنین اتفاقهایی با وجود وین رونی آماده رخ نخواهد داد.

برباتوف در این رابطه گفته:«وین بزرگ ترین استعداد فوتبال در لیگ برتر است. ما بازیکن بسیار بزرگی را که رونالدو نام داشت را از دست دادیم ولی حتی زمانی که او در رختکن تیم ما بود نیز، رونی همیشه از نظر من بزرگترین پدیده و استعداد فوتبال تیم به شمار می رفت.» این ستاره بلغارستانی معتقد است که قرمزپوشان می بایست از دست دادن رونالدو را به باد فراموشی بسپارند، چرا که در نبود او هم می توانند موفق باشند.

برباتوف در پایان گفت:« رونی مهارتهای به مراتب بیشتری نسبت به رونالدو دارد. برای رونالدو بهترینها را آرزو می کنم ولی او اکنون گذشته تیم ماست و منچستر یونایتد می تواند در نبود او قوی تر و بهتر نیز بشود.»

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

مدیر بازنشسته
    تشکر ها
    4,848

Bia Inja فرگوسن: گیگز بهترین بازیکن تاریخ لیگ برتر است

دستاوردهای این بازیکن ولزی او را از دید مربی‌اش در رتبه اول قرار داده است.

2009/10/5

سایت گل: الکس فرگوسن مربی منچستر یونایتد اعتقاد دارد رایان گیگز بهترین بازیکن در تاریخ لیگ برتر است. این بازیکن ولزی 36 ساله با وجود سن و سال بالایش همچنان نقشی تاثیرگذار در منچستر یونایتد دارد. فرگی می‌گوید: «ما بازیکنان تراز اول بسیاری در این لیگ داریم و بعضی از آنها بیشتر از رایان تاثیرگذار بوده‌اند اما هیچ کدام استمرار و ثبات او را نداشته‌اند. وقتی لیگ برتر شروع شد رایان در آن حضور داشت و هنوز هم در این لیگ توپ می‌زند. به گمانم باید گفت رایان بهترین بازیکنی است که در لیگ برتر بازی کرده است.»

همه‌کاره بودن گیگز در ترکیب یونایتد و حرفه‌ای بودن او مورد توجه ویژه فرگی قرار گرفته: «اخیرا در چند بازی از او در کناره میدان استفاده کردیم چون او بسیار سر حال است. در ابتدای فصل است و او می‌تواند بسیار بدود و در کناره‌ها به حریف ضربه بزند. اما به نظرم او در ادامه فصل به تدریج به میانه میدان برمی‌گردد تا بازی را به حریف دیکته کند.»
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

مدیر بازنشسته
    تشکر ها
    4,848

Newww رونی:یونایتد نشد،فقط بارسا

مهاجم نخبه یونایتد،علاقمند به بازیهای کامپیوتری است و بدش نمی اید با بارسا هم بازی کند.

سایت گل - شاید رونی از طعم تلخ باخت به بارسا در فینال چمپیونزلیگ،خیلی ناراحت شده باشد اما در بازی کامپیوتری مورد علاقه اش،دوست دارد با بارسا بازی کند. وین رونی یکی از کسانی است که علاقه زیادی به بازی کامپیوتری فیفا دارد؛بازی ای که سری جدید آن یعنی فیفا 2010 نیز به زودی به بازار خواهد آمد.
    «همیشه دوست دارم یونایتد را برای بازی انتخاب کنم اما وقتی انلاین میشوم،خیلی وقت ها حریف من هم میخواهد منچستر را انتخاب کند و اغلب هم حریفم راضی به انتخاب تیم دیگری نیست.در این مواقع چون دوست ندارم هر دو طرف مسابقه منچستریونایتد باشند،ترجیح میدهم بارسا را انتخاب کنم؛تیمی که انتخاب خوبی محسوب میشود.»

مدیر بازنشسته
    تشکر ها
    4,848

Ohum هارگریوز مشتاق بازگشت برای هواداران

هافبک خوش استیل منچستریونایتد از لطف هواداران به وی در زمان طولانی مصدومیت می گوید

2009/10/12

سایت گل – اوون هارگریوز هافبک ارزشمند منچستریونایتد پس از یک سال مصدومیت شدید زانو هردو پا، با جدیت هرچه بیشتر مشغول تمرین است تا زودتر به میدان فوتبال بازگردد. بازیکن 28 ساله یونایتد زانوهای خود را به تیغ جراح بزرگ امریکایی، پرفسور ریچارد استیدمن سپرد، درحالیکه بسیاری از پزشکان عمر ورزشی هارگریوز را پایان یافته می دانستند. 13 ماه مصدومیت، چند عمل جراحی طاقت فرسا و 10 ماه توانبخشی و فیزیوتراپی و دنیایی از بیم و امید ستاره یونایتد را به بازگشت رهنمون کرد. "حالا می توانم بخشی از گروه باشم و به یک فصل عالی فکر کنم. نمی توانم برای بازگشت صبر کنم. اشتیاق زیادی دارم تا خودم را به هواداران نشان دهم"، این جملاتی است که هارگریوز به تلویزیون رسمی منچستریونایتد می گوید. او ادامه می دهد: "می خواهم با تمام وجود برای منچستریونایتد و هوادارانش تلاش کنم تا بلکه بتوانم با بدست اوردن افتخار و پیروزی زحمات و لطف همه آنها را که در زمان مصدومیت مرا حمایت می کردند، جبران کنم".

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گاس هدینگ
    بازیکن محبوب
    دیگو آرماندو مارادونا
    تشکر ها
    47
    تشکر شده 55 در 21 پست

پیش فرض ليگ برتر بهترين ليگ دنياست گيگز: فوتباليست‌ها شايسته دريافت رقم‌هاي كلان هستند

بسياري بر اين باورند كه بازيكنان فوتبال در قياس با هواداراني كه براي تماشاي بازي آنها رقم زيادي را صرف خريد بليت مي‌كنند، پول بسيار هنگفتي را دريافت مي‌كنند و از همين رو به سختي مي‌توان ارتباطي ميان هواداران و قهرماني‌هايشان پيدا كرد.
    رايان گيگز، بازيكن ولزي و با سابقه شياطين سرخ چنين نظري ندارد و بر اين باور است كه رقم‌هاي پرداختي در ليگ برتر منصفانه هستند.
    گيگز در گفت‌وگو با itv در اين باره عنوان كرد: «در فوتبال پول زيادي ردوبدل مي‌شود اما، بيشتر بازيكنان شايسته آن هستند. بازيكناني هستند كه 20 سال پيش اين همه پول را همانند امروز دريافت نمي‌كردند. با اين حال در فوتبال روند رخدادها اينگونه است.»
    گيگز ادامه داد: «بازيكنان متوسط هم رقم‌هاي بالايي را دريافت مي‌كنند با اين حال اينكه آيا درست است در اين باره اظهار نظر كنم را .... را نمي‌توانم بگويم. با اين همه براي آنها آرزوي موفقيت مي‌كنم. پول زيادي در جريان است. بنابراين چرا آنها هم نبايد اين فرصت را داشته باشند تا درآمدي اين چنيني داشته باشند. 20 سال پيش اوضاع به گونه‌اي ديگر بود. در آن زمان تنها بازيكنان بزرگ و برجسته رقم‌هاي بالا را دريافت مي‌كردند.»
    بازيكن سال‌هاي پيش تيم ملي ولز كه هرگز نتوانست در جام جهاني فوتبال حاضر باشد، همچنين گفت: «فوتبال دستخوش دگرگوني‌هاي زيادي شده است. بازيكنان فوتبال در رسانه‌ها همواره حضور دارند و با آنها همانند ستاره‌هاي پاپ رفتار مي‌شود. از بسياري چيزها بايد استقبال كرد. آمادگي بازيكنان از گذشته بهتر و بيشتر شده است. ليگ برتر بهترين ليگ دنياست.»

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    Sir Alex Ferguson
    بازیکن محبوب
    Roberto Baggio,Mark Overmars Ryan Giggs, Wayne Rooney, Nestor Sinsini,
    اسم واقعی شما
    امین
    تشکر ها
    8
    تشکر شده 60 در 23 پست

توضیح تصمیم درمورد لیاجیچ

مارک فلان در کنفرانس مطبوعاتی روز جمعه در مورد تصمیم یونایتد برای انصراف از بخدمت گرفتن ادام لیاجیچ توضیحاتی داد:
    " ما برای گرفتن مجوز کار اقدام کردیم. به سختی تلاش کردیم، اما وقتی به اداره اصلی رفتیم متوجه شدیم که شاید زمان گرفتن مجوز برای لیاجیچ خیلی بیشتر طول خواهد کشید. الان مسئله این است که شما پولی را صرف آدام میکنید و بعد این سوال پیش میآید که آیا میتوانید مجوز کار برای او را بگیرید یا نه؟ تصمیم گرفتیم که الان زمان چنین کاری نیست. نمیدانم چگونه بیش تر از این توضیح دهم. مربی بهتر اینکار را انجام میدهد. تمام چیزی که میتوانم بگویم این است که آدام در ژانویه به ما نخواهد پیوست."
    شایعات این موضوع را ناشی از مشکلات مالی منچستر یونایتد می دانستند. فلان در ادامه میگوید:
    "این موضوع تا آنجا که من میدانم در مورد پول نیست. ما واقعا تلاشمان را کردیم تا مجوز کار بگیریم یا اینکه این کار را به مرحله ای قابل قبول برسانیم. به ما گفته شد که هنوز مشکلاتی وجود دارد و ما نتوانستیم از آنجا به بعد تصمیمی بگیریم."
    بعضی دیگر نیز این موضوع را بخاطر حضور تعداد زیادی جوان در ترکیب یونایتد میدانند. فلان ادامه میدهد:" ما بازیکنان جوان زیادی داریم و نیاز داریم تا بازیکنان جوان دیگری را به تیم اول معرفی کنیم. ادام را زیر نظر داشتیم، او پتانسیل بالایی دارد اما گاهی وقت ها نمیتوانید تصمیم دلخواهی بگیرید. برای بعضی میتوانید مجوز بگیرید و برای بعضی نه. ادام جز دسته ای بود که به سختی مشد برایشان مجوز کار گرفت، بنابراین تصمیم گرفتیم تا اورا جذب نکنیم."

منبع:ManUtd.ir
    به نقل از ManUtd.com

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    Sir Alex Ferguson
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    امین
    تشکر ها
    8
    تشکر شده 60 در 23 پست

اسکولز انتظار هیچ کم کاری را ندارد

پل اسکولز منتظر یک بازی نزدیک در بعداز ظهر امروز است.
    یونایتد در دو بازی از سه بازی گذشته در آپتون پارک موفق نبوده و تنها گل رایان گیگز بود که در فوریه گذشته پیروزی را برای شیاطین رقم زد. اسکولز به ما میگوید که:"آنجا یک مکان سخت برای بازی است. در اخرین دیدارمان خوب کار کردیم و امیدوارم این شنبه نیز همه چیز مرتب باشد."
    " حیاتی است که بتوانیم این مسیر سخت را برویم. چلسی پنج امتیاز جلوتر است و همانطور که در دیدار هفته گذشته در برابر آرسنال ثابت کردند، آنها بسیار قدرتمندند. آنها نسبت به هفته های قبل بیشتر مصمم بنظر می رسند. این وظیفه مست که فشار را بر آنان بیشتر کنیم و تنها راه این کار این است که در دراز مدت به بردن بازیهایمان ادامه دهیم. این اعتقاد همیشه در این باشگاه وجود داشته است. اعتقاد داریم که هر بازی را میتوانیم ببریم. "
    و اگر در بازی امروز یونایتد پیروز شود انا به دو امتیازی چلسی، که فردا در دیداری سخت به مصاف منچستر سیتی می رود، می رساند.

به نقل از ManUtd.com

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    Sir Alex Ferguson
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    امین
    تشکر ها
    8
    تشکر شده 60 در 23 پست

درورد گیبسون به تیم قدرتمند

شاید یونایتد بازیکنانی در چپ، راست و مرکز زمین از دست داده باشد اما درن گیبسون، بعداز برد 4-0 این در برابر وستهم، قدرت تیمش را ستایش میکند...
    با وجود اینکه ریو فردیناند،نمانیا ویدیچ،جانی ایوانز، جان اوشی، رافائل و فابیو قادر به بازی کردن نبودند،ترکیب خط دفاعی قبل از بازی برای سر الکس فرگوسن مشکل ایجاد کرده بود. و زمانیکه سوت پایان بازی به صدا درآمد گری نویل و وز براون نیز به مصدومین پیوستند. این بدان معنی بود که یونایتد بازی را در حالی آغاز کرد که درن فلچر در دفاع راست حاظر شد، ودر حالی به بازی به پایان رسید که مایکل کریک و پاتریس اورا در قلب خط دفاع و رایان گیگز بعنوان پیستون چپ بازی می کردند.
    درن گیبسون به MUTV میگوید: یم برد عالی برای ما بود و نشان دادیم که تیممان چقدر قدرتمند است. بازیکنانی داریم که به محض اینکه وارد زمین شدند بازیخوبی از خود به نمایش گذاشتند. قبلا ندیده بودم که میاکل در مرکز دفاع بازی کند یا اینکه فلچر در پستی به جز پست تخصصی اش بازی کند!"
    گیبسون توانستد در بازی دیشب با یک ضربه زیبا از پشت محوطه جریمه گل سوم یونایتد را به ثمر برساند.
    "بعداز بازی سه شنبه لا تاتنهام خیلی سر و صدا میکردم. شروع در برابر وستهم برای من یک ترقی بزرگ بود.دو گلی که هفته قبل به ثمر رساندم اعتماد به نفسم را بالا برده بود و دشب سعی کردم بازی خوبی به نمایش بگذارم."
    " در مورد گلم ، پاتریس توپ را به من داد و من ان را به گیگزی دادم...مربی و میک فلان به من و اندرسون میگفتند که جلو برویم، پس به سرعت به سمت دروازه حریف رفتم. گیگزی توپ را دوباره به من داد و من شوت زدمو فکر میکنم از ضرباتم در برابر اسپرز بهتر بود. "
    "بالاتر از همه اینها، ما از عملکردمان راضی بودیم و فکر میکنم به بهترین شرایط خود رسیده ایم. امیدوارم به این روند ادامه دهیم و در بازی های آینده پیروز شویم."

به نقل از ManUtd.com

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    Sir Alex Ferguson
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    امین
    تشکر ها
    8
    تشکر شده 60 در 23 پست

سر آلکس فرگوسن تحت تأثیر گلزنان بزرگ

سر آلکس فرگوسن از گلزنی پل اسکولز و دارن گیبسون در پیروزی 4 - 0 در مقابل تیم وستهم یونایتد خوشحال و راضیست.
    سر آلکس فرگوسن هافبکهای تیمش را تشویق میکند که در این فصل مانند پل اسکولز و دارن گیبسون از فواصل 20 یاردی به سمت دروازه شوت زنی کنند.
    سر آلکس فرگوسن پس از پیروزی 4 - 0 تیمش در مسابقه ای خارح از خانه و در مقابل تیم وستهم یونایتد در هفته 15 لیگ برتر انگلستان در گفتگویی با MUTV در خصوص این مسابقه گفت: این یک عملکرد بزرگ بود به خصوص در نیمه دوم. گلزنی درست قبل از پایان نیمه اول به ما کمک کرد سپس باعث شد در نیمه دوم از تجربه مان استفاده کرنیم و بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم.
    سر آلکس فرگوسن در ادامه تصدیق کرد: عملکرد هافبک مرکزی ما پل اسکولز جادویی بود. پل اسکولز بازیکن باور نکردنیست و او در حال حاضر بازیهای خوبی برای ما انجام میدهد و همچنین من همیشه در مورد دارن گیبسون گفته ام که او توانایی و قدرت شوت زنی از راه دور را دارد و او امروز با شوتی شکفت انگیز این را ثابت کرد. ما همیشه امتحان میکنیم ( شوت از راه دور ) و این به بازی ما بعد اضافه ای میدهد و من از این بابت خوشحالم چون ما به طور معمول بازیکنانی داریم که میتوانند این کار را انجام دهند.
    پل اسکولز ستاره تیم منچستر یونایتد در ورزشگاه آپتون پارک بود و در کنار دارن گیبسون جوان و اولیویرا اندرسون هماهنگ کار کرد و سر آبکس فرگوسن احساس میکند آنها از در کنار هم بودن تجربه ای جدید کسب خواهند کرد.
    سر آلکس فرگوسن در خاتمه در رابطه با دارن گیبسون و اولیویرا اندرسون گفت:" آن دو پسر جوان فقط 21 و 22 سال سن دارند. آنها بازیکنان بزرگی خواهند شد و آنها میپذیرند که پل اسکولز در پایان دوران بازیگری خود است. آنها میبینند که یک مرد 15 سال در عالی ترین و بالاترین سطح به کار خود ادامه داده است. پل اسکولز یک مثال و الگوی بسیار خوب برای آنهاست و من مطمئن هستم او فرسوده خواهد شد."

به نقل از ManUtd.com

11. کاربر روبرو از پست مفید sasuke تشکر کرده است .

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)