Design & Developed BY Patira

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه دربی شماره 82 ؟

رأی دهندگان
7. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • برد استقلال

3 42.86%
  • برد پرسپولیس

3 42.86%
  • تساوی

1 14.29%
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 12
    مدير كل سايت

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونجر
    بازیکن محبوب
    رونالدو برزیلی
    اسم واقعی شما
    جـــعفر

Iran

Ronaldo

تشکر ها
    1,434
    تشکر شده 18,131 در 2,635 پست

irann اخبار و تبادل نظر دربی شماره 82 استقلال پرسپولیس - فروردین 95

به نام خدا

هفته 26 لیگ برتر ایران
    جمعه 27 فروردین 1395
    ساعت: 15:30

هفته بیست و ششم جام خليج فارس : پرسپوليس - استقلال

در این تاپیک به تبادل نظر ,آخرین اخبار و حواشی دربی 82 خواهیم پرداخت.

از ارسال مطالب غیر فنی و توهین آمیز جدآ خودداری نمایید تا مجبور به حذف مطالب شما نشویم.

پرسپولیس 4 - 2 استقلال

برای خرید بازی کامل استقلال پرسپولیس با بهترین کیفیت و در بسته بندی نشان داده شده در شکل بر روی دکمه خرید پستی کلیک نمایید
    پس از تحویل بسته از پستچی هزینه را همانجا به پستچی پرداخت نمایید.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    --------------------------------------------------
    پرسپولیس 4 - 2 استقلال

WelCome To Derby

مدير كل سايت

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونجر
    بازیکن محبوب
    رونالدو برزیلی
    اسم واقعی شما
    جـــعفر

Iran

Ronaldo

تشکر ها
    1,434
    تشکر شده 18,131 در 2,635 پست

پیش فرض پاسخ : اخبار و تبادل نظر دربی شماره 82 استقلال پرسپولیس - فروردین 95

گزارش تمرین استقلال

تمرین تیم فوتبال استقلال بعد از بازی با سپاهان از ساعت 18 و با یک ساعت تاخیر آغاز شد.

تمرین استقلال قرار بود از ساعت 17 آغاز شد اما به دلیل برگزاری جلسه بازیکنان با پرویز مظلومی با یک ساعت تاخیر آغاز شد. در این جلسه مظلومی از بازیکنان خواست که در طول 4 روز باقی مانده تا دربی پایتخت تنها به بازی با پرسپولیس فکر کنند و جدی تر از گذشته تمریناتشان را پیگیری کنند.
    منصور پورحیدری امروز در تمرینات استقلال حضور داشت و در کنار نصرالله عبداللهی تمرین آبی پوشان را از نزدیک تماشا کرد.

امین نوروزی معاون پزشکی باشگاه استقلال امروز در با حضور در محل تمرین وضعیت جسمانی بازیکنان را از نزدیک زیر نظر گرفت.

تمام بازیکنان استقلال امروز در تمرین حضور داشتند و تمرینات خود را زیر نظر کادرفنی استقلال پیگیری کردند.
    بازیکنانی که روز گذشته در ترکیب اصلی استقلال به میدان رفته بودند امروز حدود 20 دقیقه ریکاوری کردند و سایر بازیکنان تمرینات خود را زیر نظر کادرفنی پیگیری کردند.

----------------------------------------------------------------

رکورد فراموش نشدنی بنگتسون در دربی

در بازی رفت 2 تیم فوتبال استقلال و پرسپولیس بنگستون، دیرترین گل همه ادوار دربی را به ثمر رساند.

به جز بازی استقلال و پرسپولیس در آذرماه 1390 که 3-0 به پایان رسید در بازی‌های دیگر این گل از همه گل‌ها دیرتر ثبت شده است.

در ادوار گذشته پرسپولیس 6 واستقلال 2 بار در دقائق 90 به بعد گل زدند که این گل‌ها را به ترتیب تأخیر در ثبت آن با هم مرور می‌کنیم.

1-جری بنگستون در دقیقه 5+90 در دربی 81 و روز 8 آبان 94 برای پرسپولیس
    نتیجه بازی: پرسپولیس 1 استقلال 1
    2-مازیار زارع در دقیقه 3+90 در دربی 66 در 15 بهمن 87
    3-پیروز قربانی در دقیقه 3+90 در دربی 58 در 7 اسفند 83
    نتیجه بازی: استقلال 3 پرسپولیس 2
    4-فرهاد مجیدی در دقیقه 1+90 در دربی 69 در 23 مهر ماه 89
    نتیجه بازی: استقلال 1 پرسپولیس 0
    5-ایمون زائد در دقیقه 1+90 دربی 74 در روز 13 بهمن 90
    نتیجه بازی: پرسپولیس 3 استقلال 2
    6-همایون بهزادی در دقیقه 90 دربی 12 در روز 16 شهریور 52
    نتیجه بازی: پرسپولیس 6 استقلال 0
    7- حسین کلانی در دقیقه 90 دربی 8 در روز 15 بهمن 50
    نتیجه بازی:پرسپولیس 4 استقلال 1
    8-صفر ایرانپاک در دقیقه 90 دربی 7 در روز 28 خرداد 50

--------------------------------------------------------------

توضیحات نصیرزاده در مورد داور دربی

هوشنگ نصیرزاده کارشناس داوری تاکید کرد که احتمالا محسن ترکی یا علیرضا فغانی قضاوت دیدار پرسپولیس و استقلال را بر عهده خواهند گرفت.

نصیرزاده در مصاحبه با سایت فوتبال ایران، در خصوص قضاوت بازی روز جمعه گفت: فدراسیون در نهایت گزینه ای را انتخاب می‌کند که هر دو تیم و تماشاگران او را قبول داشته باشند و داوری انتخاب می‌شود که در این شرایط احتمال حمله به کمیته داوران یا فدراسیون بعد از بازی کم شود.

او ادامه داد: اگر پرسپولیس همچنان در پایین جدول قرار داشت احتمال اینکه گزینه‌های مثل اشکان خورشیدی انتخاب می‌شدند زیاد بود ولی در حال حاضر دو تیم به هم چسبیده اند و این بازی شرایط حساسی از لحاظ شانس قهرمانی دو تیم دارد. با این شرایط فدراسیون دنبال داوری نیست که او را در این دربی امتحان کند.

نصیرزاده در پایان گفت: طبیعتا داوری انتخاب می‌شود که تجربه لازم را داشته باشد و با این شرایط شانس ترکی یا فغانی بیشتر است.

------------------------------------------------------

ترکی شانس بیشتری برای قضاوت دربی ندارد

رییس کمیته داوران تاکید کرد همه داوران شانس برابری برای قضاوت دربی 82 پایتخت دارند.

فریدون اصفهانیان درباره اینکه گفته می شود محسن ترکی برای قضاوت دیدار استقلال و پرسپولیس شانس بیشتری نسبت به سایر گزینه ها دارد، به "ورزش سه" می گوید: چنین چیزی درست نیست. ترکی از داوران خوب ما است اما او هم مانند سایر گزینه ها برای قضاوت دربی شانس دارد.

او ادامه می دهد: شانس هیچ داوری برای سوت زدن در دربی بیشتر از دیگران نیست. تا یکی، دو روز آینده در این باره به جمع بندی می رسیم و تکلیف داور دربی را روشن می کنیم.

-----------------------------------------------------------------
    WelCome To Derby

عضو Derby

پست مورد علاقه
    همه جا بازي مي كنم جز دروازه
    مربی مورد علاقه
    سر الكس فرگوسن
    بازیکن محبوب
    علي دايي موقع اوجش
    تشکر ها
    123
    تشکر شده 740 در 154 پست

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مربی مورد علاقه
    سر الكس فرگوسن
    بازیکن محبوب
    علي دايي موقع اوجش
    تشکر ها
    123
    تشکر شده 740 در 154 پست

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مربی مورد علاقه
    سر الكس فرگوسن
    بازیکن محبوب
    علي دايي موقع اوجش
    تشکر ها
    123
    تشکر شده 740 در 154 پست

طارمی: برنده دربی 90 درصد قهرمان خواهد شد

پرامیدترین بازیکن پرسپولیس برای گل زدن در دربی با حضور در نشست خبری درباره این بازی به صحبت پرداخت.

مهدی طارمی، آقای گل فعلی لیگ برتر با حضور در نشست خبری به تشریح شرایط خودش و پرسپولیس در آستانه دربی پرداخت.

مهدی طارمی در ابتدای صحبت هایش گفت: دربی بازی حساسی است. جدای از بازی لیگ و کاملا خاص است. هر تیمی برنده دربی شود قهرمان لیگ خواهد شد و تیم بازنده قهرمان نشود، اما برنده 90 درصد قهرمان خواهد شد.

وی در مورد تمدید قراردادش گفت: وکیلم پیگیر این ماجراست و خودم به این مساله فکر نمی کنم. در حال حاضر به قهرمانی و آقای گلی فکر می کنم. من دوست دارم قهرمان شویم و جام را به کاپیتان فقید تیمم تقدیم کنیم.

طارمی در مورد اهدای گل احتمالی اش به شخص خاص گفت: من همیشه گل هایم را مادرم تقدیم میکنم و اگر گل بزنم باز هم به او تقدیم خواهم کرد.

آقای گل فعلی لیگ در مورد حریف روز جمعه شان گفت: من اصلا به استقلال فکر نمی کنم و همیشه همینطور بوده است. من مقابل هر حریفی که بازی داشته باشیم به آن فکر نمیکنم و روی حریف در زمین فکر میکنم.

وی با اظهارنظری عجیب گفت: ما برای برنده شدن در دربی باید خوب تمرین کنیم اما اصلا تمرین خوبی نداشتیم و این مساله از خود من تا دیگر بازیکنان اینطور بوده ایم. برای برنده شدن باید خوب تمرین کرد اما اینطور نبوده است.

طارمی در مورد عدد 6 و 4 نیز گفت: من اصلا در این باره صحبتی ندارم و کری نمی خوانم. این اعداد هم مختص به گذشته بوده است. ما 6 گل سابق زده ایم و آنها هم مدعی اند که 4 بار برده اند که چیزی که ما دیده ایم و وجود دارد اینطور نبوده است. به هر حال من اصلا دوست ندارم در این مورد صحبت کنم و کری بخوانم.

امید اول گلزنی پرسپولیس برای گلزنی در دربی گفت: من چند بار برابر استقلال بازی کرده ام و اصلا به این مسائل فکر نکرده ام و فقط به دنبال موفقیت تیم و نتیجه گرفتن پرسپولیس بوده ام. در این بازی هم مهم نتیجه گرفتن تیم است و سوشا هم گل بزند یا الکساندر مهم نیست و باید به نتیجه لازم برسیم.

طارمی در مورد فحاشی های داخل استادیوم گفت: این بازی است و اسم آن کاملا مشخص است. نتیجه هم با حمایت هواداران و تلاش بازیکنان در زمین مشخص می شود. مادرم همیشه می گوید این بازی است و نباید فحاشی کرد و من هم نمی دانم چرا برخی ها بدون توجه به افراد حاضر چنین اتفاقی را رقم می زنند. من شخصا نیز در صفحات شخصی ام بارها این مساله را اعلام کرده ام و امیدوارم چنین اتفاقی رخ ندهد.
    طارمی در مورد قرعه تیم ملی در جام جهانی نیز گفت: برخلاف چیزی که گفته می شود اصلا قرعه آسانی نصیب ایران نشده است.

طارمی درباره شرایط ایران در این بازیها ادامه داد: الان کره ای ها بازی های تدارکاتی شان را مشخص کردند اما ما هنوز برنامه تدارکاتی مان مشخص نیست. مثلا معلوم است که آنها از همین الان با کدام تیم بازی می کنند. تلاش می کنیم که با دو بار حضور پیاپی در جام جهانی رکورد بزنیم و لازم است که در این راه تداوم داشته باشیم. البته ما امکانات کافی نداریم. وزارت ورزش زمین آکادمی را می بیند و می گوید مشکلی ندارد. یعنی چه که مشکلی ندارد. مشکل بزرگ ما چمن است. لباس را می شود کاری کرد. اما چمن را نمی شود کاری کرد. چه فدراسیون بعدی و چه فدراسیون کنونی فرقی نمی کند هرکدام که مسئول است اگر کی روش را بردارند و کسی دیگر را بیاورند یکی از بزرگترین اشتباهات تاریخ فوتبال ایران را انجام دادند.

بازیکن مقابل باید من را مهار کند، نه من!
    مسلمان: امیدوارم روز خوب رحمتی نباشد

هافبک پرسپولیس امیدوار است مهدی رحمتی در دربی روز خوبی نداشته باشد

محسن مسلمان در نشست خبری که ظهر امروز در باشگاه پرسپولیس برگزار شد قهرمانی تیمش در پایان فصل را با وضعیت فعلی جدول لیگ قابل پیش‌بینی دانست.

بازی ملوان به جنگ تبدیل شد

پیروزی در دیدار مقابل ملوان برای ما اهمیت بسیار زیادی داشت که اگر به آن نمی‌رسیدیم نمی‌توانستیم فاصله‌مان را با صدر جدول کم کنیم. بازی سختی با توجه به جو مسابقه و شرایط زمین در انزلی داشتیم؛ در ابتدای مسابقه وضعیت خوبی داشتیم ولی به مرور زمان بازی شبیه جنگ شد ولی به هر حال خوشحال هستیم که موفق شدیم در دقایق پایانی گل بزنیم و به 3 امتیاز برسیم.

3 امتیاز دربی را می‌خواهیم

قطعا شرایط دربی متفاوت از سایر مسابقات لیگ است که در آن سعی داریم ابتدا گل نخوریم چون در تمام مسابقات لیگ گل زدیم و اگر بتوانیم دروازه‌مان را بسته نگه داریم می‌توانیم گل بزنیم و پیروز شویم و هواداران بدانند فقط به 3 امتیاز دربی فکر می‌کنیم.

کسی فکر نمی‌کرد پرسپولیس به صدر برسد

همه تیم برای رسیدن به موفقیت سعی دارند و تمام‌شان از دروازه‌بان تا خط حمله برای پیروزی می‌جنگند و مثمر ثمر کار می‌کنند و مقابل استقلال هم تلاش می‌کنیم بهترین نمایش را ارائه کنیم. در هفته‌های ابتدایی لیگ کمتر کسی فکر می‌کرد پرسپولیس اینگونه امتیاز بگیرد ولی حالا با صدر جدول یک امتیاز فاصله داریم. 16 - 15 امتیاز با تیم اول لیگ اختلاف داشتیم ولی حالا با یک پیروزی و تساوی استقلال خوزستان می‌توانیم صدرنشین شویم. همه این نتایج با تلاش بازیکنان و مجموعه تیم رقم خورده است. وضعیت جدول طوری است که امید زیادی به قهرمانی داریم و ان‌شاالله در پایان لیگ جایگاه اول را داشته باشیم.

امیدوارم روز خوب رحمتی نباشد

دربی قابل پیش‌بینی نیست ولی آرزو می‌کنم و سعی دارم پرسپولیس این بازی را با پیروزی پشت سر بگذارد و 3 امتیاز مهم را بگیرد. امیدوارم شرایط تیم بهتر از بازی رفت باشد و همچنین روز خوب رحمتی رقم نخورد و بتوانیم به پیروزی برسیم.

من هجومی هستم و ابراهیمی دفاعی

بازیکن مقابلم باید من را مهار کند چون من جزء نفرات هجومی پرسپولیس هستم و در حملات تیمم حضور دارم پس بازیکن حریف و مقابلم باید برای مهار من سعی داشته باشد. امید ابراهیمی هافبک کامل و بسیار خوبی است ولی او وظایف تدافعی دارد و من بازیکن هجومی هستم.

دایی: پرسپولیس توانایی شکست استقلال را دارد

سرمربی صبای قم معتقد است پرسپولیس با نمایش خوبی که در این فصل ارائه کرده می‌تواند برنده دربی باشد.

به گزارش "ورزش سه"، علی دایی در خصوص شهرآورد پایتخت گفت: هر دو تیم در جدول شرایط برابری دارند اما نباید فراموش کرد که برانکو تیمش را از انتهای جدول بالا کشیده و حضور پرسپولیس در جمع مدعیان نشان از سختکوشی و شایستگی این تیم دارد.

او ادامه داد: گرچه همه می‌گویند دربی هم مثل سایر دیدارها 3 امتیاز دارد اما قطعا نگاه‌های هواداران و خیلی از اهالی فوتبال به این دیدار اینگونه نیست و هر دو تیم برد در این دیدار را بسیار ارزشمند می‌دانند؛ به خصوص در شرایط فعلی که رقابت در جدول هم تنگاتنگ و فشرده است. با این وجود امیدوارم رعایت مسائل اخلاقی مثل همیشه در دستور کار هر دو تیم باشد و کسانی که به ورزشگاه می‌آیند یا در خانه به تماشای بازی می‌نشینند شاهد دیداری زیبا و با کیفیت باشند.

سرمربی سابق پرسپولیس در مورد نتیجه دربی روز جمعه گفت: هر دو تیم می‌دانند که باید با برد میدان را ترک کنند تا در کورس قهرمانی باقی بمانند؛ با احترام به استقلالی‌ها به عنوان یک پرسپولیسی نه از سر احساسات و تعصب چشم بسته که بر اساس عملکرد دو تیم معتقدم با توجه به بازی‌های خوب اخیر پرسپولیس، شاگردان برانکو می‌توانند برنده دیدار باشند و امیدوارم عصر جمعه با خوشحالی هواداران تیمم همراه باشد.

او در پایان در مورد تعداد گل‌های این بازی تصریح کرد:من اهل پیش‌بینی نتیجه و تعداد گل نیستم؛ فقط می توانم بگویم جوانان پرسپولیس می‌توانند تاثیرگذار ظاهر شوند.

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مربی مورد علاقه
    سر الكس فرگوسن
    بازیکن محبوب
    علي دايي موقع اوجش
    تشکر ها
    123
    تشکر شده 740 در 154 پست

دین‌محمدی: مقابل سپاهان استرس داشتیم
    ثابت می‌کنیم از پرسپولیس بهتر هستیم

مربی استقلال اعتقاد دارد که تیمش برابر سپاهان با استرس به میدان رفت.

سیروس دین‌محمدی در این‌باره می‌گوید: متاسفانه در بازی با سپاهان تیم ما با استرس بازی کرد چراکه ما در بازی بعدی باید مقابل پرسپولیس قرار بگیریم و این مساله فشار را روی ما زیاد کرد. من فکر می‌کنم ما می توانستیم بهتر از این‌ها بازی کنیم اما این استرس اجازه نداد.

او درباره اینکه استقلال نتوانست موقعیت‌های حساسی روی دروازه سپاهان ایجاد کند هم می‌گوید: به هر حال سپاهان با لایه‌های فشرده دفاعی بازی می‌کرد اما ما باز هم چند موقعیت خوب به دست آوردیم وقتی بازی‌ها حساس می‌شود استفاده از ضربات ایستگاهی بهترین راه است که بتوانیم بازی را ببریم اما این اتفاق برای تیم ما نیفتاد.

مربی استقلال ادامه داد: این نکته را هم در نظر بگیرید که سپاهان مثل ملوان نیست و یک تیم بسیار خوب است. شاید موقعیت خوبی در جدول نداشته باشد اما تیم بسیار خوبی است و بازیکنان فوق‌العاده‌ای هم دارد.

او در مورد نگرانی استقلالی‌ها از دربی تهران می‌گوید: در بازی با سپاهان بازیکنان ما استرس داشتند اما ما می‌خواهیم در بازی با پرسپولیس همه چیز را جبران کنیم. بچه‌ها ناراحت هستند و می‌خواهیم ثابت کنیم که از پرسپولیس تیم بهتری هستیم و به همین دلیل برای پیروزی به میدان می‌رویم.

عبداللهی: چه کسی گفته پرسپولیس بهتر است؟

مشاور عالی مدیرعامل باشگاه استقلال اعتقاد دارد شرایط پرسپولیس اصلا بهتر از تیمش نیست.

نصرالله عبداللهی در مورد اینکه گفته می شود استقلال تحت تاثیر مساوی سپاهان با استرس به مصاف پرسپولیس می رود گفت: من این حرف را قبول ندارم و این مسائل درست نیست. اصلا در دربی مگر می شود تیمی استرس نداشته باشد؟ مطمئن باشید همانقدر که ما استرس داریم آنها هم استرس دارند.

او در مورد اینکه گفته می شود پرسپولیس شرایط بهتری از استقلال دارد هم می گوید: چه کسی گفته پرسپولیس بهتر از ماست؟ آنها که می گویند شاید جدول رده بندی را ندیده اند، ما شرایط بهتری داریم چراکه در جدول از نظر تفاضل گل از پرسپولیس بهتر هستیم.

مشاور عالی مدیرعامل استقلال در پاسخ به این سوال که آیا کادرفنی این تیم سورپرایزی در ترکیب خود برای بازی با پرسپولیس دارد یا خیر هم گفت: این موضوع به نحوه تمرینات و تصمیم کادرفنی برمی گردد، شاید آنها بخواهند در ترکیب خود بازیکنی را به صورت غیرمنتظره وارد ترکیب کنند و شاید هم نه.

این تیم بسیار امیدوار کننده بوده است
    عنایتی: استقلال حتما پرسپولیس را می‌برد

کاپیتان فصل گذشته استقلال روند این تیم را در این فصل مثبت ارزیابی می کند و اعتقاد دارد آبی ها می توانند برنده دربی باشند.

رضا عنایتی در مورد تساوی استقلال برابر سپاهان می گوید: به هرحال هر تیمی در مقاطعی از فصل با افت روبرو می شود مثل همین ذوب آهن و یا سپاهان که شرایط خاصی را تجربه کرده است. تنها تیمی که از افت به روزهای خوبی رسیده تراکتورسازی است که با امیرقلعه نویی بازی های بسیار خوبی را انجام می دهد. استقلال هم حتما مشکلاتی را دارد ولی این ها مشکلاتی نیست که الان حل بشود و باید برای فصل آینده به فکر حل آن بود.

او در مورد این که استقلال در خلق موقعیت روی دروازه حریف ناکام است هم می گوید: الان بازی دربی در پیش است و نمی شود در این باره صحبت کرد. باید استقلال آرامش داشته باشد اما به نظر من استقلال این فصل کاملا امیدوار کننده است چون موفق شده روند ثابتی را در پیش بگیرد.در کل من فکر می کنم در پایان فصل می شود خیلی صحبت ها در باره این تیم کرد اما فعلا باید از این تیم حمایت کرد.

کاپیتان فصل گذشته استقلال در مورد دربی می گوید: مطمئنا دربی شرایط خاص و حساسی دارد مخصوصا این که این 2 تیم در حال حاضر در جدول رده بندی هم امتیاز حساس هستند و طبیعی است که این موضوع بازی را فوق العاده جذاب می کند. خدا را شکر دو تیم در سال های گذشته به فکر بازی تهاجمی بوده اند و بازی های استقلال و پرسپولیس هم گل داشته است و هم جذاب بوده است.

عنایتی در مورد اینکه خیلی ها استقلال را از پیش بازنده می دانند هم گفت: در سال 82 هم دقیقا همین شرایط بود و یادم هست که تماشاگران استقلال می گفتند خدا کند در این بازی کمتر گل بخوریم اما ما آن بازی را بردیم. پس این حرف ها درست نیست و اتفاق من فکر می کنم استقلال حتما دربی را می برد.

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    افشین قطبی
    بازیکن محبوب
    کریم باقری - رونالدینیو - علی کریمی
    اسم واقعی شما
    فرهاد

NetherlandsPersepolisManUtd

تشکر ها
    18
    تشکر شده 134 در 28 پست

به نظر من هر کی گل اول رو بزنه توی این بازی می تونه برنده باشه. اصلا به نظرم این بازی 1 گل بیشتر نداره
    پیش بینی من اینه که نیمه اول 0-0 میشه و اوایل نیمه دوم مهدی طارمی یک گل بزنه و بازی رو ببریم
    با توجه به نتیجه های دیروز میشه گفت با برد در این دربی می تونیم قهرمان لیگ شیم

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبك وسط
    مربی مورد علاقه
    لويس فانخال
    بازیکن محبوب
    استاد ريوالدو
    اسم واقعی شما
    سعید

BrazilBarcelonaSS_Tehran

Rivaldo

تشکر ها
    152
    تشکر شده 619 در 111 پست

پرسپولیس توی بخش تهاجمی تیم خوبیه و می تونه خطرناک باشه
    اگه پرویزخان تیم رو هجومی روانه بازی کنه با توجه به سطح خط دفاعی و دروازبانان پرسپولیس از هر 2 توپ خطرناک یکی رو میشه گل کرد ولی اگه بخوان دفاعی بازی کنند این بازی فوق فوقش برای استقلال 1 امتیاز داشته باشه
    من امیدوارم که تیم تهاجمی بازی کنه و مطمئنم که اینجوری برنده میشه
    3 امتیاز فاصله و تفاضل بهتر یعنی در واقع 4 امتیاز فاصله که می تونه شانس استقلال برای قهرمانی رو بالای 90٪ کنه

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Forward
    مربی مورد علاقه
    Pep
    بازیکن محبوب
    Taremi & TT Henry & Nikbajkht

ArgentinaBarcelonaPersepolis

Henry

تشکر ها
    46
    تشکر شده 175 در 36 پست

پیش بینی من
    پرسپولیس 2 - 0 استقلال
    هر 2 گل مهدی طارمی

پرسپوليس ..........
    با نام تو در دل من طوفاني پرصلابت مي وزد ...
    ..............................دوستت دارم

عضو Derby

پست مورد علاقه
    ForWard
    مربی مورد علاقه
    Parviz Duble Suble
    بازیکن محبوب
    NeDvEd , Khosro HeYdAri

ArgentinaSS_TehranJuventus

تشکر ها
    147
    تشکر شده 287 در 98 پست

استقلال توی نیم فصل دوم مصدومین زیادی داره و خسرو هم تازه به تیم اضافه شده
    از طرفی تیم ها جلوی استقلال برای کسب 1 امتیاز میان و روی پرسپولیسی که ته جدول بود خیلی حساب نمی کردن
    برای همین در نیم فصل دوم امتیازات زیادی رو از دست دادیم که همشون هم مساوی بود. اینجور نبود که ما بازنده بازیها بشیم
    امروز هم پرسپولیس بخواد خیلی زور بزنه و دفاعی بازی کنه شاید بتونه مساوی بگیره ولی از باخت خبری نیست
    من با اومدن خسرو به تیم امیدوارتر شدم و می دونم که بچه ها با تمرکز بالا بازی می کنن
    کار خوب کادر فنی ممنوعیت مصاحبه برای بازیکنان بود تا با تمرکز بازی کنن
    یه حسی به من میگه اگه پروپیچ بازی کنه می تونه گل بزنه چون خارجیه و زیاد استرس نخواهد داشت
    پیش بینی من از این بازی نتیجه 1 بر 0 به سود استقلاله
    پرافتخارترين تيم كالچو

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع