Design & Developed BY Patira

صفحه 4 از 11 نخستنخست ... 23456 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 103
    مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    Forward
    مربی مورد علاقه
    Pep Guardiola , Diego Simeone
    بازیکن محبوب
    Ronaldinho
    اسم واقعی شما
    Ali

BrazilSS_TehranBarcelona

Ronaldinho

تشکر ها
    929
    تشکر شده 1,416 در 873 پست

Jadid | بحث و تبادل نظر پیرامون بازی مربی گری فوتبال آنلاین Top Eleven | [ جلد سوم ]

با توجه به سنگین شدن تاپیک قبل و افزایش بیش از حد تعداد صفحات ، تصمیم گرفتیم که جلد سوم رو افتتاح کنیم !

به پاتوق جدیدتون خوش اومدین

در ضمن [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] هست. نیاز داشتید میتونید از مطالبش استفاده کنید

و [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] هست که میتونید استفاده لازم رو ببرید

با سلام

به یکی از بزرگترین مراجع Top Eleven در ایران خوش اومدید !

این محفل جهت افزایش کیفیت پلیر های ایرانی بازی ایجاد شده تا شاهد هنرنمایی هموطنامون باشیم.

لینک جدید ترین ورژن بازی :
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

| آپدیت جدید 19 آذر 1394 |

منبع : فارسروید

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    بازی فوق العاده ای هست.اگر علاقه مند به مدیریت تیم فوتبال آنلاین هستید حتما این بازی رو بهتون پیشنهاد میکنم

از دوستان اینجا هر کسی که بازی میکنه بیاد تا از تجربه هاشون استفاده کنیم

کسانی که میان اینجا لطف کنن بگن که اسم تیمشون چیه،چه لِولی هستند و فصل چندمه که دارن بازی میکنن،میانگین سنی،میانگین قدرت،بودجه فعلی باشگاه، تاریخ ثبت نام،افتخارات باشگاه،ارزش باشگاه،وضعیت استادیوم و ....

میخوایم با وضعیت دوستان بیشتر آشنا شیم

تو بازی چیزی که مهمه به جز پولی که واحدش دلاره یه واحد پولی دیگه هست که اسمش token ـه.برای به دست آوردن توکن شما میتونید با اسپانسر های

مختلف قرارداد امضا کنید و طبق قرارداد بهتون توکن میده.این توکن هارو تو بازی به صورت بسته هایی برای فروش گذاشتن که باید با کارت های بین المللی خرید

کنید که واسه اکثر ایرانیا مقدور نیست....

از توکن برای خرید بازیکن،قرارداد با بازیکن تیم جوانان،تغییر اسم بازیکنان تیم،خرید لباس،خرید لوگو و ..... استفاده میشه

در صورت داشتن توکن شما میتونید بسته های Treatment (درمان) ، Booster (تقویت کننده) و Rest (استراحت) بخرید و برای بازیکنانتون استفاده کنید

شما میتونید روزانه به کسانی که تو لیست دوستانتون هستن جایزه بدین.جایزه شامل همون بسته های کمکی که بالا نام بردم هست به علاوه آیتم تمرینی.(روزانه

فقط یکی)

گزارش زنده به صورت انگلیسی هم داره.هر روز بازی برگزار میشه

هر لیگ شامل 14 تیم میشه

امکان تغییر ترکیب،تعویض حین بازی وجود داره

هر بازی طرفای ده دقیقه یه ذره کمتر بیشتر طول میده

هر لیگ 26 روز طول میکشه

بعد از هر بازی بهتون آیتم تمرین میده که باهاش میتونید بازیکناتونو تمرین بدید

تو بخش اسپانسرینگ دو قسمت وجود داره.یکی Tv Rights حق پخش تلویزیونیه و بابتش بهتون توکن میده و دیگری اسپانسر پیراهن تیم هست که

بهتون پول پرداخت میکنه

امکان ست کردن قیمت بلیط برای بازی های لیگ، جام حذفی و جام قهرمانان وجود داره

موقع ثبت نام هم که میتونید خودتون لوگو و پیراهن تیم رو طراحی کنید

قسمت خرید و فروش بازیکن باید حتما توکن داشته باشید.برای هر بار پیشنهاد دادن یک توکن ازتون کم میکنه و خودش اتوماتیک پول پیشنهاد خرید بازیکن رو تعیین

میکنه

اگه بخوام از عیب های بازی بگم میشه به عدم امکان جستجوی بازیکن ها بدون استفاده از فیسبوک اشاره کرد

در کل بازی جذابیه که به همه دوستان فوتبال دوست پیشنهادش میکنم

در آخر هم تعدادی عکس از بازی میزارم...

به امید موفقیت روزافزون ایرانی های عزیز در این بازی!

2. 2 کاربر از پست مفید aliexpress تشکر کرده اند .

عضو Derby

تشکر ها
    0
    تشکر شده 0 در 0 پست

پیش فرض پاسخ : | بحث و تبادل نظر پیرامون بازی مربی گری فوتبال آنلاین Top Eleven | [ جلد سوم ]

دوستان تو تلگرام یه گروه زدم اگه خواستین به این ایدی پیام بدین @AliEl10

عضو Derby

تشکر ها
    0
    تشکر شده 1 در 1 پست

پیش فرض پاسخ : | بحث و تبادل نظر پیرامون بازی مربی گری فوتبال آنلاین Top Eleven | [ جلد سوم ]

سلام این ترم دارم مشروط میشم تو دانشگاه و بعدم اخراج
    اخراج هم از دانشگاه و هم از خونه و خانواده احتمالا و دیگه روی برگشت ندارم:( برام دعا کنین ثواب داره بخدا خداخیرتون بده
    اما بریم سره بازیی. فصل قبل و که ترکوندم اما فصل جدید اولین بازیمو توی حذفی باختم و حالا هم فقط برگشت دارم و اونم احتمالا ببازم و تمووووم. چمپیونز شروع نشده‌اما بازیکنام از دم انرژی ندارن و من موندم یکی از دروازه بانام کلاا دوهفته هست تعویض نکردم اما انرژیش(همون ابیه) رو پایینه پایینه و نمیدونم چه قانونیه بعدم که بازیکنام فصل جدید از دم ضعیف شدن و کاملا گیجم
    یه چیزه دیگه برا پیشرفت بازیکن باید چیکار کرد و... من بازیکنام و اکثرا زدم مثلا روی پنالتی و ضربه ایستگاهی و... اینا ینی چی وفرقش با اون تغییره وضعیت تو زمین چیه و کلا چطور بازیکنام پیشرفت میکنن
    اوووف نفسم بند اومد
    ممنون

عضو Derby

تشکر ها
    0
    تشکر شده 1 در 1 پست

حال کردم حریف و پوکوندمممممممم:-d
    بدون فلش از سیستم ۴۳۳ رفتم به۴۴۲ خودم و م یو و سه صفر حریف و ترکوندم البته نیمه دوم یه گل جلو بودم و فلش زدم به جلو و هارد اتک مثل همیشه ودوتا دیگه زدم و رفتم مرحله بعد ژوووووووووووون
    البته هارد تکل خیلی بدردم خورده تاحالا و کلی بازیکن حریف مسدوم کردم و روهمین بردم امروزم بهترین بازیکن حریف و ترکوندم:-p
    ولی امیدی به قهرمانی ندارم
    یه پیشنهاد از من همیشه بازیهاتونو هرطور که شده انلاین ببرین سابقه من من تازه وارد نشون داده که هرچی انلاین بازی هارو نیگا کردم بردم وکم شده ببازم
    خدایی تیم حریف هم دفاعش فوق العاده قوی تر از من بود

عضو Derby

تشکر ها
    0
    تشکر شده 1 در 1 پست

یه سوال بهترین بازیکن تو پی اس ۱۱به نظرتون کی بود پی اس بازها؟؟؟
    من بی برو برگرد میگم برباتوف و عاشقش بودم فوق العاده گلزن البته نقص هم داشت توی سرعت وقدرت بدنی اما شوت هاش صد درصد بود وکلی برگردون باهاش زدم و تو موقعیت خوب که قرار میگرفت صد درصد شوتاش گل میشد وبهترین گلزن یازذه بود حتی یه سروگردن بالاتر از مسی و رونالدو تو گل زدن
    کافی بود با نانی و گیگز و والنسیا بری تو گوش و شوت کنی یا با رونی پشت محوطه جریمه تو گوش سمت چپ شوت بزنی یا با اسکولز که بهترین هافبک بود تو شوتهای برگشتی شوت بزنی وتوپ های برگشتی از رو کرنر و... عجب شوتایی میزد
    یادش بخیر به نظرتون بهترین پی اس چنپ بود منکه میگم هشت و یازده و نه هم بد نبود و دوازده افتضاح و سیزده هم خوب بود اما چهارده و پونزده مشکلاتی داره

عضو Derby

تشکر ها
    1
    تشکر شده 0 در 0 پست

آقا ممنون از راهنماییهاتون متوجه شدم الان همه ی مهارتای اسپشیال بازیکنامو متوقف کردم مگر اونایی ک سی چهل اند یه سوال دیگه هر از گاهی تو قسمت ترانسفر سه تا بازیکن معرفی میکنه بهت که با توکن میشه خریدشون من یه بار یکیشونو با پونزده تت توکن خریدم و یک ملیونو سیصد فروختم ارزششو داشت؟

عضو Derby

تشکر ها
    2
    تشکر شده 4 در 4 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط steghlal garmsar نمایش پست ها
    آقا ممنون از راهنماییهاتون متوجه شدم الان همه ی مهارتای اسپشیال بازیکنامو متوقف کردم مگر اونایی ک سی چهل اند یه سوال دیگه هر از گاهی تو قسمت ترانسفر سه تا بازیکن معرفی میکنه بهت که با توکن میشه خریدشون من یه بار یکیشونو با پونزده تت توکن خریدم و یک ملیونو سیصد فروختم ارزششو داشت؟
    توکن ارزشش خیلی بیشتره
    تو خرج کردن توکن وسواس داشته باشه

عضو Derby

تشکر ها
    2
    تشکر شده 4 در 4 پست

ای بابا فصل قبل که حذفی و لیگ قهرمان شدم ولی این فصل دور اول از حذفی بیرون افتادم
    بازی اول لیگ هم 4-3 باختم
    چمپیون هم امیدی ندارم
    فک کنم بهتره یکی دو فصل تو این لیگ بمونم و پول جمع کنم
    بازیکنهای بخش ترانسفر هم خیلی گرون هستن. نهایتش 3-4 بازیکن جدید میتونم بخرم

عضو Derby

تشکر ها
    2
    تشکر شده 4 در 4 پست

یه تجربه برای خرید بازیکن رو باهاتون به اشتراک بزارم

هر وقت وارد بخش ترانسفر شدید و بازیکنهای لیست فروش بیشترشون سه ستاره بودن و چند تا چهارستاره و یکی دو تا پنج ستاره
    اینجور مواقع سریع از بازی خارج بشید
    ده دقیقه یا بیشتر صبر کنید و دوباره وارد بازی بشید و مستقیم برید بخش ترانسفر
    بازم اگر مثل قبل بود که هیچ
    دوباره همون روش رو تکرار کنید

بعد از چند بار لاگین، میرید تو بخش ترانسفری که همه بازیکنهاش پنج ستاره هستن و برعکسش به ندرت سه و چهار ستاره میبینید
    خریدار هم کمتره و با یکی دو توکن میتونید بازیکنهای خوبی بخرید
    فصل قبل با همین روش کل تیم رو پنج ستاره کردم
    دو سه تاشون با چندتا تمرین به اسکات تبدیل شدن

11. کاربر روبرو از پست مفید saeed_tam تشکر کرده است .

عضو Derby

تشکر ها
    2
    تشکر شده 4 در 4 پست

یه تجربه هم در مورد تمرین دادن بازیکنان

وقتی سفحه بازیکن میرید، سه بخش تمرینی میبینید
    دفاع
    حمله
    فیزیکی

اگر هر سه تا انتخاب شده باشن ، اثر بازیها و تمرینات روی اسکیل بازیکنها کمتر از وقتی خواهد بود که شما یکی یا دو نوع تمرین رو انتخاب کردید
    تو راهنمای بازی در سایت سازنده هم نوشته که اثر دو تمرین بیشتر از سه تمرینه
    مثلا اگر کل تجربه یک تمرین 100 باشه
    شما با انتخاب تمرین دفاع به تنهایی 100 واحد تجربه به بازیکن اضافه میکنید
    ولی اینطور نیست که با دو تمرین مثلا 50 تجربه به دفاع و 50 تجربه به فرضا فیزیک بازیکن اضافه بشه
    احتمالا میشه 45-45
    و در هنگام انتخاب سه تمرین بجای 33-33-33 احتمالا 25-25-25 به اسکیل بازیکن اضافه میشه
    البته سازنده بازی ارقام دقیق رو فاش نکرده ولی با توضیحاتش مشخصه که انتخاب یک تمرین به صرف تره

پیشنهاد میکنم هر نیم فصل روی یکی از تمرینات زوم کنید. با یک تمرین بازیکنها زودتر آپ میشن و بازدهی بیشتری هم داره
    همونطور که میدونید بازیکن هجده ساله سریعتر لول آپ میشه
    هر چی سن بالاتر میره سرعت رشد و اثر تمرین کمتر میشه
    پس هنگام خرید به سن بازیکنها هم توجه کنید.
    ویرایش توسط saeed_tam : 01-12-2016 در ساعت 14:40

13. کاربر روبرو از پست مفید saeed_tam تشکر کرده است .

عضو Derby

تشکر ها
    0
    تشکر شده 1 در 1 پست

اهههههه این ساعت تغییره بازی رو باید بردارن
    بازین ۱۱ بوده یارو انداخته ساعت ده منم گوشی گذاشته بودم رو یازده و خواب موندم و مساوی شد
    بخدا نامردیه اینکارا چند بار این بلا سرم اومده تیمش خیلی ضعیقتر بود
    بیخیال داش علی این اسپیشیال و موقعیت بازیکنا که توی جای دیگه بازی کنن داستانش چیه؟؟؟ برا پیشرفت بازیکن باید اینا رو زد یامتوقفش کرد بازیکنام روز به روز دارن ضعیفتر میشن
    این فصل هم کلا در روز دوتا بازی دارم یه لیگ و یه کاپ یا چمپیون
    دیشب تو فاصله یه ساعت دوتا بازی داشتم بازیکنام جون کندن بازی دوم تا دوتا گل زدن تیمش چند واحد از من قوی تر بود
    راصتی یه سوال دیگه که گیج شدم این سبز و ابی چیه کدوم روحیه هست و کدوم قدرت و نفس و... یه توضیح کوشمولو بهم میدی
    فقط همون اسپیشیال و... هم بگو دقیقدچیکار کنم

صفحه 4 از 11 نخستنخست ... 23456 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)