Design & Developed BY Patira

صفحه 3 از 11 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 103
    مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    Forward
    مربی مورد علاقه
    Pep Guardiola , Diego Simeone
    بازیکن محبوب
    Ronaldinho
    اسم واقعی شما
    Ali

BrazilSS_TehranBarcelona

Ronaldinho

تشکر ها
    929
    تشکر شده 1,416 در 873 پست

Jadid | بحث و تبادل نظر پیرامون بازی مربی گری فوتبال آنلاین Top Eleven | [ جلد سوم ]

با توجه به سنگین شدن تاپیک قبل و افزایش بیش از حد تعداد صفحات ، تصمیم گرفتیم که جلد سوم رو افتتاح کنیم !

به پاتوق جدیدتون خوش اومدین

در ضمن [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] هست. نیاز داشتید میتونید از مطالبش استفاده کنید

و [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] هست که میتونید استفاده لازم رو ببرید

با سلام

به یکی از بزرگترین مراجع Top Eleven در ایران خوش اومدید !

این محفل جهت افزایش کیفیت پلیر های ایرانی بازی ایجاد شده تا شاهد هنرنمایی هموطنامون باشیم.

لینک جدید ترین ورژن بازی :
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

| آپدیت جدید 19 آذر 1394 |

منبع : فارسروید

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    بازی فوق العاده ای هست.اگر علاقه مند به مدیریت تیم فوتبال آنلاین هستید حتما این بازی رو بهتون پیشنهاد میکنم

از دوستان اینجا هر کسی که بازی میکنه بیاد تا از تجربه هاشون استفاده کنیم

کسانی که میان اینجا لطف کنن بگن که اسم تیمشون چیه،چه لِولی هستند و فصل چندمه که دارن بازی میکنن،میانگین سنی،میانگین قدرت،بودجه فعلی باشگاه، تاریخ ثبت نام،افتخارات باشگاه،ارزش باشگاه،وضعیت استادیوم و ....

میخوایم با وضعیت دوستان بیشتر آشنا شیم

تو بازی چیزی که مهمه به جز پولی که واحدش دلاره یه واحد پولی دیگه هست که اسمش token ـه.برای به دست آوردن توکن شما میتونید با اسپانسر های

مختلف قرارداد امضا کنید و طبق قرارداد بهتون توکن میده.این توکن هارو تو بازی به صورت بسته هایی برای فروش گذاشتن که باید با کارت های بین المللی خرید

کنید که واسه اکثر ایرانیا مقدور نیست....

از توکن برای خرید بازیکن،قرارداد با بازیکن تیم جوانان،تغییر اسم بازیکنان تیم،خرید لباس،خرید لوگو و ..... استفاده میشه

در صورت داشتن توکن شما میتونید بسته های Treatment (درمان) ، Booster (تقویت کننده) و Rest (استراحت) بخرید و برای بازیکنانتون استفاده کنید

شما میتونید روزانه به کسانی که تو لیست دوستانتون هستن جایزه بدین.جایزه شامل همون بسته های کمکی که بالا نام بردم هست به علاوه آیتم تمرینی.(روزانه

فقط یکی)

گزارش زنده به صورت انگلیسی هم داره.هر روز بازی برگزار میشه

هر لیگ شامل 14 تیم میشه

امکان تغییر ترکیب،تعویض حین بازی وجود داره

هر بازی طرفای ده دقیقه یه ذره کمتر بیشتر طول میده

هر لیگ 26 روز طول میکشه

بعد از هر بازی بهتون آیتم تمرین میده که باهاش میتونید بازیکناتونو تمرین بدید

تو بخش اسپانسرینگ دو قسمت وجود داره.یکی Tv Rights حق پخش تلویزیونیه و بابتش بهتون توکن میده و دیگری اسپانسر پیراهن تیم هست که

بهتون پول پرداخت میکنه

امکان ست کردن قیمت بلیط برای بازی های لیگ، جام حذفی و جام قهرمانان وجود داره

موقع ثبت نام هم که میتونید خودتون لوگو و پیراهن تیم رو طراحی کنید

قسمت خرید و فروش بازیکن باید حتما توکن داشته باشید.برای هر بار پیشنهاد دادن یک توکن ازتون کم میکنه و خودش اتوماتیک پول پیشنهاد خرید بازیکن رو تعیین

میکنه

اگه بخوام از عیب های بازی بگم میشه به عدم امکان جستجوی بازیکن ها بدون استفاده از فیسبوک اشاره کرد

در کل بازی جذابیه که به همه دوستان فوتبال دوست پیشنهادش میکنم

در آخر هم تعدادی عکس از بازی میزارم...

به امید موفقیت روزافزون ایرانی های عزیز در این بازی!

2. 2 کاربر از پست مفید aliexpress تشکر کرده اند .

عضو Derby

GermanyJuventusSS_Tehran

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    6
    تشکر شده 0 در 0 پست

juventus پاسخ : | بحث و تبادل نظر پیرامون بازی مربی گری فوتبال آنلاین Top Eleven | [ جلد سوم ]

نقل قول نوشته اصلی توسط ali.fcb نمایش پست ها
    دوستان اگه یه نفرو ازتو فیسبوک به بازی دعوت کنیم چندتا تومن جایزه میده؟
    سلام فکر کنم 1توکن بیشاز نمیده
    البته من خواستم این کارو بکنم نشد خیلی مکافات داره

عضو Derby

GermanyJuventusSS_Tehran

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    6
    تشکر شده 0 در 0 پست

پیش فرض پاسخ : | بحث و تبادل نظر پیرامون بازی مربی گری فوتبال آنلاین Top Eleven | [ جلد سوم ]

دوستان من یه سوال داشتم اگر پولت منفی بشه چه مشکلی بیش میاد
    ممنون میشم راه نمایی کنید

عضو Derby

تشکر ها
    0
    تشکر شده 1 در 1 پست

پیش فرض پاسخ : | بحث و تبادل نظر پیرامون بازی مربی گری فوتبال آنلاین Top Eleven | [ جلد سوم ]

سلام من دیگه بازی نمیکنمممم این فصل با اختلاف واویلاااان قعرمان شدم حدود سیزده بود فک کنم اختلاف امتیاز
    اما این فصل تموم بازیکنام از دم ازشون ستاره کم شده وقدرتشون اومده پایین وهمگی شدن دوستاره تقریبا ینی چی داستان چیه مشکل کجاس

عضو Derby

GermanyJuventusSS_Tehran

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    6
    تشکر شده 0 در 0 پست

juventus پاسخ : | بحث و تبادل نظر پیرامون بازی مربی گری فوتبال آنلاین Top Eleven | [ جلد سوم ]

نقل قول نوشته اصلی توسط Amin_azarnia نمایش پست ها
    سلام من دیگه بازی نمیکنمممم این فصل با اختلاف واویلاااان قعرمان شدم حدود سیزده بود فک کنم اختلاف امتیاز
    اما این فصل تموم بازیکنام از دم ازشون ستاره کم شده وقدرتشون اومده پایین وهمگی شدن دوستاره تقریبا ینی چی داستان چیه مشکل کجاس
    سلام دوست عزیز
    شما وقتی میری لول بعد چون سطح بازی وتیمت میزه بالا یه ستاره از بازیکنات کم میشه
    درواقع واسه همه همینجوزه
    شما باید هر ساله بازیکنای جدید بخری و بازیکنای ضعیف و بفروشی البته ن اینکه همه بازیکنا رو بفروشی و جاشون بازیکن جدید بخری
    تقریبا هرساله سه چهار تا بازیکن خوب بخر

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    Forward
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    Ronaldinho
    اسم واقعی شما
    Ali

BrazilSS_TehranBarcelona

Ronaldinho

تشکر ها
    929

نقل قول نوشته اصلی توسط persian8 نمایش پست ها
    دوستان من یه سوال داشتم اگر پولت منفی بشه چه مشکلی بیش میاد
    ممنون میشم راه نمایی کنید
    دقیق یادم نیست ولی اگه اشتباه نکنم طی یه مدت خاصی اگه بودجه تون از حالت منفی در نیاد ورشکست میشید !

عضو Derby

تشکر ها
    0
    تشکر شده 0 در 0 پست

سلام زمان بازی خیلی بد موقع افتاده،باید چیکار کرد؟؟؟؟؟؟

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    Forward
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    Ronaldinho
    اسم واقعی شما
    Ali

BrazilSS_TehranBarcelona

Ronaldinho

تشکر ها
    929

نقل قول نوشته اصلی توسط m@hmood نمایش پست ها
    سلام زمان بازی خیلی بد موقع افتاده،باید چیکار کرد؟؟؟؟؟؟
    سلام. اگه بازی رو شما میزبان باشین میتونین با پرداخت توکن زمان بازی رو مطابق نظر خودتون تعیین کنین

عضو Derby

تشکر ها
    1
    تشکر شده 0 در 0 پست

سلام دوستان و پیشکسوتان من این فصل تو لیگ نفر اول شدم با بیست برد مساوی و اختلاف امتیاز بیست و تفاضل گل چهل کللن از همه سر بودم و قهرمان شدم ولی بدلیل اینکه اولای کارم بود جام حذفی رو از دست دادم راستشو بخواید من این فصل تمامی بازیکنام رو براشون یک مهارت اسپشیال در نظر گرفتم و بازی کردم فکر کردم ک اگر یه مهارت اسپشیال داشته باشند گرون تر میشن و... بعد بخاطر همین کل فصل همه بازیکنام درگیر این مسله بودن و جای پیشرفت و قوی براشون نزاشتم خلاصه بخاطر همین یه سال اومد روی سنشون خیلی ضرر کردم:') و تازه دوزاریم افتاد
    یه چیزه دیگه راستی شما اگه برید بازی دوستاتونو ببینید گزارششو مرد زمین خیلی اوقات یه بازیکن ضعیف پیرش میشه من فک کنم عنصر تجربه هم تو این بازی مهمه ! گاهی اوقات مثلا اونجور ک فک میکنید نیست من تو اخرین بازی لیگم دفاع راستم مجروح شد ودیگه دفاع راست نداشتم یه دفاع وسط داشتم ک ضعیف ترین بازیکنمم بود گزاشتم جای اون دفاع راست قبلیم با این ک تو پست خودش نبود یه گل زد!مرد زمینم شد!!!!

عضو Derby

GermanyJuventusSS_Tehran

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    6
    تشکر شده 0 در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط steghlal garmsar نمایش پست ها
    سلام دوستان و پیشکسوتان من این فصل تو لیگ نفر اول شدم با بیست برد مساوی و اختلاف امتیاز بیست و تفاضل گل چهل کللن از همه سر بودم و قهرمان شدم ولی بدلیل اینکه اولای کارم بود جام حذفی رو از دست دادم راستشو بخواید من این فصل تمامی بازیکنام رو براشون یک مهارت اسپشیال در نظر گرفتم و بازی کردم فکر کردم ک اگر یه مهارت اسپشیال داشته باشند گرون تر میشن و... بعد بخاطر همین کل فصل همه بازیکنام درگیر این مسله بودن و جای پیشرفت و قوی براشون نزاشتم خلاصه بخاطر همین یه سال اومد روی سنشون خیلی ضرر کردم:') و تازه دوزاریم افتاد
    یه چیزه دیگه راستی شما اگه برید بازی دوستاتونو ببینید گزارششو مرد زمین خیلی اوقات یه بازیکن ضعیف پیرش میشه من فک کنم عنصر تجربه هم تو این بازی مهمه ! گاهی اوقات مثلا اونجور ک فک میکنید نیست من تو اخرین بازی لیگم دفاع راستم مجروح شد ودیگه دفاع راست نداشتم یه دفاع وسط داشتم ک ضعیف ترین بازیکنمم بود گزاشتم جای اون دفاع راست قبلیم با این ک تو پست خودش نبود یه گل زد!مرد زمینم شد!!!!
    سلام عزیز بهت تبریک میگم
    کلا کاپ مسخرس من که دوساله راحت حذف شدم دیشب دوباره باختم بازیه رفتو و به احتمال زیاد دوباره حذفم
    به نظر من اصلا نزار باریکنا توانایی پیداکنن چون عقب میفتن مگر اینکه بازیکنی سنش پایین باشه و قدرتش بالا وخوب رشد کنه
    اره تجربه خیلی مهمه
    بعضی از بازیکنا وقتی چندتا بازی میکنن پشت سر هم پرو میشن و بعدش زیاد خوب بازی نمیکنن سعی کنید به همه ی باریکناا بازی بدید
    د مورد کاپم بگم که کلا طوری برنامه ریزی شده که تیم های ضعیف نتیجه بگیرن کلا به نظر من خیلی مسخرس ولی لیگ و چمپ خیلی بهتره

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    Forward
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    Ronaldinho
    اسم واقعی شما
    Ali

BrazilSS_TehranBarcelona

Ronaldinho

تشکر ها
    929

دوستان یه سری نکات بهتون بگم

البته قبلا بار ها و بار ها گفتیم ولی واسه اونایی میگم که نخوندن

واسه خرید بازیکن کمتر سراغ بازیکن های 4 ستاره به پایین برید. چون بازیکن هایی که 4 ستاره هستن در اصل واسه هم لولی های شما 4 ستاره هستن. فرض میگیریم شما لول 5 هستید. میرید بخش ترانسفرز واسه خرید بازیکن، بازیکن ها رو با قدرت های مختلف میبینید. پیش خودتون میگید که برید سراغ بازیکن های 4 ستاره چون کسی مثلا نمیره اونارو بخره و همه دنبال 5 ستاره ها هستن و شما راحت میتونید با خرج کمترین توکن بازیکن بخرید. اما این تفکر اشتباه محضه. چرا ؟

به دلیل اینکه اون بازیکن 4 ستاره ای که شما تو لول 5 دنبالشید، واسه بازیکن هایی که تو لول 4 بازی میکنن 5 ستاره محسوب میشه ! و بالعکس، واسه یه تیمی که تو لول 6 داره بازی میکنه اون بازیکن واسش 3 ستاره هست.

به همین دلیل هست که میگم دنبال بازیکن های 5 ستاره تو لول خودتون باشید. حداقلش اینه که دیگه از لول های پایین تر کسی رقابت نمیکنه.

اگه میخواید دردسرتون واسه خرید کمتر باشه دنبال بازیکن های 5 ستاره ای باشید که قدرتشون پایین تر باشه. بازیکن های لب مرز اسکات شدن همیشه خریدار بیشتری دارن. البته اگه بتونید چنین بازیکن هایی رو هم بگیرید فوق العاده میشه

بعدا باز یه سری نکات خرید بازیکن رو بهتون میگم

صفحه 3 از 11 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)