سوا از اینکه من هوادار تیم بارسلونا هستم یه موضوعی که می خوام بگم اینه که واقعا فوتبال امروز جذابیت هایی متفاوت از فوتبال 15 سال پیش داره
در 15 سال پیش در هر لیگ حداقل 40% تیم ها دارای حداقل 1-2 بازیکن شناخته شده بودند ولی امروزه خبری از بازیکنان به قول معروف ستاره نیست و بیشتر تیم ها بر اساس تاکتیک های تمرین شده بازی می کنند
این موضوع باعث شده که بازیهای دربی و حساس هم مثل گذشته جذابیت نداشته باشند و تیم ها کمتر از روی بازیهای فانتزی و استفاده از بازیکنان خبره به گل می رسند
فوتبال امروز در تاکتیک هضم شده و این برای کسانی کثل من خیلی جذاب نیست
من دوست دارم فوتبال پر از تکنیک و بازیکنان ستاره و توانمند باشه
منظورم از تکنیک فقط دریبل نیست
یک بازیکن مثل بکام یا ریوالدو در امر کاشته زدن عالی بودن ، یا اینکه پاتریک کلایورت سبک خاص ضربه زدن با پشت پا رو تبهر داشت
اما امروزه خیلی سخت میشه بازیکنی رو پیدا کرد که تبهر خاصی رو داشته باشه
آخرین الکلاسیکویی که به من خیلی چسبید بازی ای بود که رونالدینیو در سنتیاگو برنابئو جادوگری کرد و از اون به بعد هر چند بوده که بردهای بارسلونا برای من شیرین بوده ولی فوتبالی پر از تکنیک و هنرهای فردی رو کمتر دیدیم
امیدوارم حالا که دو تیم بازیکنان خوبی مثل نیمار ، مسی ، اینیستا ، سوآرز ، رونالدو ، بنزما و .. دارند یک فوتبال خاص و متفاوت از فوتبال های سرد متکی به تاکتیک ببینیم و تکنیک ها و هنرهای فردی هم در این بازی دیده بشه
پیش بینی من هم از این بازی یک نتیجه کم گل و به احتمال زیاد یک تساوی 1 بر 1 هستش