Design & Developed BY Patira

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9
    مدير كل سايت

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونجر
    بازیکن محبوب
    رونالدو برزیلی
    اسم واقعی شما
    جـــعفر

Iran

Ronaldo

تشکر ها
    1,434
    تشکر شده 18,131 در 2,635 پست

پیش فرض ₪ تبادل نظر درباره ElClasico بارسلونا _ رئال مادرید { بازی رفت فصل 2015/16 } ₪

به نام خدا

شنبه 1394/08/30
    ساعت: 20:45
    هفته 12 لاليگا :
    رئال مادريد - بارسلونا

VS

WelCome To Derby

2. 4 کاربر از پست مفید Derby تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبك تهاجمي
    مربی مورد علاقه
    Sir Alex Fergusen
    بازیکن محبوب
    CriStiAnO RoNalDo
    اسم واقعی شما
    ShAyAn

PortugalManUtdRealMadrid

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    115
    تشکر شده 602 در 93 پست

پیش فرض پاسخ : ₪ تبادل نظر درباره ElClasico بارسلونا _ رئال مادرید { بازی رفت فصل 2015/16 } ₪

این فصل رئال مادرید توی فاز دفاعی خیلی خوبه و توی 11 بازی که در لالیگا انجام داده فقط 7 گل خورده و ازا ین 7 تا 3 تاش رو در مقابل سویا خورده و در 10 بازی دیگه فقط 4 گل خورده !
    الان تیم ما با 26 گل زده بهترین تیم لالیگا هم هست و با توجه به اینکه میزبان هستیم من فکر نمی کنم بارسلونا بدون گل خورده از بازی بیرون بره
    با توجه به حال و روز دفاع رئال مادرید بعید هست که بارسلونا توی این بازی بتونه بیشتر از 1 گل هم بزنه
    با این همه پیش بینی من از این بازی نتیجه 1 بر 0 به سود رئال مادریده
    درسته که معمولا الکلاسیکو پر گل میشه ولی من نظرم توی این بازی بر خلاف معمول هست و فکر نمی کنم بازی خیلی پرگل باشه

مسافر كهكشاني ها

4. کاربر روبرو از پست مفید shayan_cris تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبك مياني
    مربی مورد علاقه
    رايكارد ... گوآرديولا
    بازیکن محبوب
    ژاوي هرناندز و اينيستا و كارلس پويول
    BarcelonaPersepolis
    تشکر ها
    131
    تشکر شده 326 در 57 پست

پیش فرض پاسخ : ₪ تبادل نظر درباره ElClasico بارسلونا _ رئال مادرید { بازی رفت فصل 2015/16 } ₪

نقل قول نوشته اصلی توسط shayan_cris نمایش پست ها
    این فصل رئال مادرید توی فاز دفاعی خیلی خوبه و توی 11 بازی که در لالیگا انجام داده فقط 7 گل خورده و ازا ین 7 تا 3 تاش رو در مقابل سویا خورده و در 10 بازی دیگه فقط 4 گل خورده !
    الان تیم ما با 26 گل زده بهترین تیم لالیگا هم هست و با توجه به اینکه میزبان هستیم من فکر نمی کنم بارسلونا بدون گل خورده از بازی بیرون بره
    با توجه به حال و روز دفاع رئال مادرید بعید هست که بارسلونا توی این بازی بتونه بیشتر از 1 گل هم بزنه
    درسته که معمولا الکلاسیکو پر گل میشه ولی من نظرم توی این بازی بر خلاف معمول هست و فکر نمی کنم بازی خیلی پرگل باشه

داش شایان اوضاع این بازی با همه بازیهای لیگ فرق داره
    زیاد به جدول رده بندی هم نمیشه اعتنا کرد
    الان تیم هفدهم جدول یعنی مالاگا توی کل فصل فقط 9 تا گل خورده ! و چهارمین خط دفاعی لیگ رو داره ! ولی اوضاعش توی جدول خوب نیست
    اینکه رئال امسال بهتر دفاع می کنه رو باید انتهای فصل و بعد از انجام بازیهای بزرگ توی لیگ قهرمانان و بازیهای حساس لیگ گفت
    به نظر امسال رئال مثل فصل قبل زهردار نیست و فقط از روی امار نمیشه حرف زد
    دوست ندارم بازی فردا رو پیش بینی کنم ولی دوست دارم با یک پیروزی شیرین فاصله امتیازات به 6 برسه

6. کاربر روبرو از پست مفید Baroon تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبك وسط
    مربی مورد علاقه
    لويس فانخال
    بازیکن محبوب
    استاد ريوالدو
    اسم واقعی شما
    سعید

BrazilBarcelonaSS_Tehran

Rivaldo

تشکر ها
    152
    تشکر شده 619 در 111 پست

سوا از اینکه من هوادار تیم بارسلونا هستم یه موضوعی که می خوام بگم اینه که واقعا فوتبال امروز جذابیت هایی متفاوت از فوتبال 15 سال پیش داره
    در 15 سال پیش در هر لیگ حداقل 40% تیم ها دارای حداقل 1-2 بازیکن شناخته شده بودند ولی امروزه خبری از بازیکنان به قول معروف ستاره نیست و بیشتر تیم ها بر اساس تاکتیک های تمرین شده بازی می کنند
    این موضوع باعث شده که بازیهای دربی و حساس هم مثل گذشته جذابیت نداشته باشند و تیم ها کمتر از روی بازیهای فانتزی و استفاده از بازیکنان خبره به گل می رسند
    فوتبال امروز در تاکتیک هضم شده و این برای کسانی کثل من خیلی جذاب نیست
    من دوست دارم فوتبال پر از تکنیک و بازیکنان ستاره و توانمند باشه
    منظورم از تکنیک فقط دریبل نیست
    یک بازیکن مثل بکام یا ریوالدو در امر کاشته زدن عالی بودن ، یا اینکه پاتریک کلایورت سبک خاص ضربه زدن با پشت پا رو تبهر داشت
    اما امروزه خیلی سخت میشه بازیکنی رو پیدا کرد که تبهر خاصی رو داشته باشه
    آخرین الکلاسیکویی که به من خیلی چسبید بازی ای بود که رونالدینیو در سنتیاگو برنابئو جادوگری کرد و از اون به بعد هر چند بوده که بردهای بارسلونا برای من شیرین بوده ولی فوتبالی پر از تکنیک و هنرهای فردی رو کمتر دیدیم
    امیدوارم حالا که دو تیم بازیکنان خوبی مثل نیمار ، مسی ، اینیستا ، سوآرز ، رونالدو ، بنزما و .. دارند یک فوتبال خاص و متفاوت از فوتبال های سرد متکی به تاکتیک ببینیم و تکنیک ها و هنرهای فردی هم در این بازی دیده بشه
    پیش بینی من هم از این بازی یک نتیجه کم گل و به احتمال زیاد یک تساوی 1 بر 1 هستش

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    افشین قطبی
    بازیکن محبوب
    کریم باقری - رونالدینیو - علی کریمی
    اسم واقعی شما
    فرهاد

NetherlandsPersepolisManUtd

تشکر ها
    18
    تشکر شده 134 در 28 پست

اوه اوه اوه
    چی کار کرد بارسلونا
    به نظر من چیزی که کار باریلونا رو راحت تر کرد گل اول توی زمانی بود که بازی متعادل بود و کم کم رئال داشت بازی رو به دست می گرفت
    رئالی ها فکر نمی کردن که توی اون دقایق گل بخورند
    این بازی نشون داد که اعتراضات عضی از بازیکنان و هواداران رئال به نحوه بازی با تاکتیک رافا بنیتز پر بی راه هم نبوده و اونا از سبک بازی تیمشون راضی نبودن
    من توی مصاحبه قبل از بازی رافا بنیتز خوندم که گفته بود توی این بازی می خوایم هجومی بازی کنیم !
    شاید اون هم اشتباه مورینیو رو مرتکب شده بود ! مورینیو هم در بازی اولش مقابل بارسا این اشتباه رو کرد و با 5 گل شکست خورد

9. 3 کاربر از پست مفید FaFa تشکر کرده اند .

مدير كل سايت

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونجر
    بازیکن محبوب
    رونالدو برزیلی
    اسم واقعی شما
    جـــعفر

Iran

Ronaldo

تشکر ها
    1,434
    تشکر شده 18,131 در 2,635 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط FaFa نمایش پست ها
    اوه اوه اوه
    چی کار کرد بارسلونا
    به نظر من چیزی که کار باریلونا رو راحت تر کرد گل اول توی زمانی بود که بازی متعادل بود و کم کم رئال داشت بازی رو به دست می گرفت
    رئالی ها فکر نمی کردن که توی اون دقایق گل بخورند
    این بازی نشون داد که اعتراضات عضی از بازیکنان و هواداران رئال به نحوه بازی با تاکتیک رافا بنیتز پر بی راه هم نبوده و اونا از سبک بازی تیمشون راضی نبودن
    من توی مصاحبه قبل از بازی رافا بنیتز خوندم که گفته بود توی این بازی می خوایم هجومی بازی کنیم !
    شاید اون هم اشتباه مورینیو رو مرتکب شده بود ! مورینیو هم در بازی اولش مقابل بارسا این اشتباه رو کرد و با 5 گل شکست خورد

به نظر من مشکل رئال مادردی این بود که راه حل بازی با بارسلونا رو درست اجرا نکرد
    مسلما رافا بنیتز بهترین راهکار یعنی حمله در مقابل بارسلونا را انتخاب کرده بوده ولی مشکل رئال اینجا بود که در لحظاتی از بازی هجومی بازی کردن رو با پرتعداد بازی کردن در زمین حریف اشتباه گرفته بود
    رئالی ها برای رسیدن به دروازه بارسلونا کمی عجله داشتن و این باعث می شد در حالی با چند نفر به دروازه حریف یورش ببرند که بارسلونا هنوز در فاز حمله بوده و بعضا هنوز 4-5 بازیکن خطرناکشون توی زمین رئال منتظر رسیدن توپ بودن
    راه حمله کردن به بارسلونا حمله هست ولی حمله ای که قبلش با حفظ توپ به نحوی بازیکنان بارسلونا رو به زمین خودشون ببرید و بعد تعداد بازیکنان رو برای حمله بیشتر کنی
    اینیستا ، مسی ، سوارز ، نیمار بازیکنانی نیستند که بشه با 4-5 نفر جلوی حملاتشون رو گرفت و اگه در زمان ضد حمله این 4 بازیکن همزمان در اطراف محوطه جریمه شما باشند به راحتی نبردهای 1 در مقابل 1 رو پیروز می شن و موقعیت سازی می کنن
    بازی خوبی بود ولی وقتی دقت کنیم می بینیم که دقت فوق العاده ستاره های بارسلونا در زدن ضربه نهایی باعث بروز همچین نتیجه ای شد وگرنه روند بازی حاکی از پیروزی بارسلونا با 4 گل اختلاف رو نداشت !
    WelCome To Derby

11. 2 کاربر از پست مفید Derby تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    حمله
    مربی مورد علاقه
    پپ
    بازیکن محبوب
    مسي و مارادونا

ArgentinaBarcelona

Lionel Messi

تشکر ها
    64
    تشکر شده 411 در 51 پست

نه یکی ... نه دوتا ... میزنیم 4 تا 4تا

i LoVe You Leo

13. 3 کاربر از پست مفید messi2na تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    حمله
    مربی مورد علاقه
    داش علی منصوریان
    بازیکن محبوب
    فرهاد مجیدی
    اسم واقعی شما
    پویا

GermanySS_TehranSS_Tehran

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    18
    تشکر شده 22 در 22 پست

گند زدیم................

بردیم...................

این یعنی من هم طرفدار رئالم هم بارسا
    اما اگه بخوام بگم واقعا مال رئالم

رافا بنیتز نمی تونه تاکتیک درستی رو پیاده کنه اصلا در حد رئال نیست

عین اینه که بگی رحمتی اومده به من یونایتد !!!!!!!!

مشکل رئال این بود که حفظ توپ نداشتن.
    درحالی که بارسا حفظ توپ میکرد بعد میرفت به حمله

باید یه ذره بیشتر تلاش بکنیم
    pouya82.blogfa.com
    به این وبلاگ برید ضرر نمی کنید

عضو Derby

پست مورد علاقه
    GK-CF
    مربی مورد علاقه
    LUIS_ENRIQUE-PEP_GUARDIOLA
    بازیکن محبوب
    Messi-Majidi-Neymar-Balotelli-Alexis-Suarez
    اسم واقعی شما
    Mohammad

ArgentinaBarcelonaSS_Tehran

Lionel Messi

تشکر ها
    3,105
    تشکر شده 900 در 546 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط shayan_cris نمایش پست ها
    ینی آناناااااااااااااااااااس
    INSTAGRAM=WHITE_WOLF79
    TELEGRAM=WHITE WOLF79

Barca
    ویرایش توسط azeraspeed : 12-01-2015 در ساعت 19:37

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)