Design & Developed BY Patira

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 21 , از مجموع 21
    مدیر گالری و تیم های آلمانی

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    Jupp Heineckes - Joachim Low
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118
    تشکر شده 8,410 در 3,790 پست

ویترین امتیازات

Jadide فراخوان سومین دوره جام فانتزی دربی

با نام و یاد خدا
    با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز سومین دوره مسابقات رسمی جام فوتبال فانتزی رو اغاز می کنیم
    این مسابقات بر روی pes 2015 برگزار خواهد شد

بريم سراغ قوانين:
    لطفا همه ي قوانين رو با دقت بخونيد

1) برای شرکت در این دوره باید تاریخ عضویت حداقل 1 ماه قبل و تعداد ارسالی ها حداقل 10 پست باشه تا بتونید شرکت کنند

2) شرکت کننده ها بايد ترکيب تيمشون بعد از انتخاب تيم و نقل و انتقالات براي من پ.خ کنن پست دقيق بازيکن ها، هرکس هم که نخواست ترکيب بده ترکيب تيمش طبق همون ترکيب پيش فرض خود بازي خواهد بود

دوستان ميتونن براي راحتي کار خودشون و من، برن داخل بازي، ترکيب رو بچنين و ازش عکس بگيرن و براي من بفرستند

3) بازي ها در سطح Super Star انجام خواهد شد.

4) زمان بازي ها 10 دقيقه خواهد بود.

5) سرعت بازي 2+ ميباشد.

6) زمان بازي هم به صورت رندوم ( Random )در حالت هاي صبح و شب خواهد بود.

7) توهين به حريفان اکيداً ممنوع ميباشد ! در صورت مشاهده ، با کاربر خاطي برخورد جدي ميشود.

8) نقل و انتقالات کاملا بروز شده هست و اخرین نقل و انتقالات فوتبال جهان اعمال شده

9) در پایان آقای گل مسابقات معرفی خواهد شد و برای صاحب تیم مبلغ 200 میلیون یورو برای دور بعد در نظر گرفته خواهد شد

هم چنین به تیمایی که بهترین خط حمله و بهترین خط دفاع رو در مرحله گروهی داشته باشن مبلغ 200 میلیون یورو براشون در دور بعد محاسبه خواهد شد

10) واحد پول يورو ميباشد

11) نفر اول 250 میلیون یورو / نفر دوم 200 میلیون یورو / نفر سوم 150 میلیون یورو جوایز نقدی رو هم جعفر خا اعلام خواهند کرد .

12) طرز برگزاری مسابقات به صورت چمپیونز لیگ هستش به این صورت که تیما در گروه های مختلف به صورت رفتو برگشت بازی میکنن و دو تیم به مرحله حذفی راه پیدا میکنن . د رمرحله حذفی هم بازی ها به صورت رفت و برگشت برگزار میشه
    13) بازي در ورزشگاه تيم هاي ميزبان برگزار خواهد شد و در بازي برگشت در ورزشگاه تيم مقابل و اگر تیم مورد نظر شما ورزشگاه مخصوصی نداشت در Konami Stadium برگزار خواهد شد .

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

قوانین انتخاب تیم:

هر نفر حداکثر ميتونه 7 اولويت انتخاب کنه که در صورت انتخاب مشابه از بين رفتن اولويت اول به سراغ اولويت دوم بريم و . . .

برای این دوره از مسابقات سید بندی انجام میشه و مربیان با توجه به تیم هایی که بر می دارند می تونن نقل و انتقال انجام بدن

بعد از انتخاب شدن تيم ها در همين تاپيک اعلام ميکنم که هر تيم گير چه کسي اومد

بعد از انتخاب شدن تيم ها به سراغ نقل و انتقالات ميرويم که زمانش رو در یه تاپیک جداگونه میگم

اگر پيشنهاد و انتقادي و يا سوالي داريد با استفاده از طريق پیام خصوصی بهم بگيد

و اما سید بندی تیمها:

سید 1 : بارسلونا - بایرن مونیخ - رئال مادرید - چلسی

سید 2 : من سیتی - یوونتوس - پی اس جی - اتلتیکو مادرید

سید 3 : آرسنال - دورتموند - من یونایتد - ناپولی - رم - میلان

سید 4 : لیورپول - اینتر - موناکو - تاتنهام - اورتون

سید 5 : سایر تیمهای حاضر در لیگ برتر کشور ها مثل ساوثهمپتون

سید 6 : سایر تیمهای حاضر در دسته یک کشور ها مثل بارسلونا بی

قوانین انتخاب تیمها : هر کس میتونه 7 اولویت از تیمهایی که دوست داره بهش برسه رو انتخاب کنه . امکان رسیدن هر یک از هفت اولویت ها به شما هست . با این تفاوت که اولویت اولتون شانس بیشتری داره تا بهتون برسه . اولویت دوم و سوم و تا هفتم همینطور از شانس شما در قرعه کشی کم میشه اما امکان رسیدن اون تیمهای هم بهتون هست

برای مثال هفت اولویت اول شخص A و B به شرح زیر هستش:

A:
    1- اتلتیکو / 2- رئال / 3- بایرن / 4- ارسنال / 5- چلسی / 6 - ناپولی / 7- لاتزیو

B :
    1- رئال / 2 - من یو / 3 - میلان / 4 - اینتر / 5 - تاتنهام / 6 - رم / 7 - اتلیتکو

الان هر دو نفر اتلتیکو رو میخوان نفر اول اتلتیکو تو اولویت اولش و نفر دوم اتلتیکو در اولویت اخرش هست طبیعی هستش که در قرعه کشی نفر اول شانس خیلی بیشتری نسبت به نفر دوم داره اما احتمال اینکه اتلتیکو به نفر دوم برسه هم هست هرچند که احتمالش کمه

تذکر: دوستان توجه داشته باشید از 7 اولویتی که میدید بهتره یک یا دوتیم متوسط توش باشه تا اگه تیمهای قوی بهتون نرسید اون متوسط هاش بهتون برسه که تیمتون به صورت رندوم در پایان قرعه کشی معلوم نشه

بودجه نقل و انتقالات برای تیمها:

تیمهای سید 1 : 100 میلیون یورو

تیمهای سید 2 : 200 میلیون یورو
    تیمهای سید 3 : 400 میلیون یورو
    تیمهای سید 4 : 600 میلیون یورو
    تیمهای سید 5 : 900 میلیارد یورو
    تیمهای سید 6 : 1.1 میلیارد یورو

در مورد نقل و انتقالات در تاپیک بعدی توضیح خواهم داد

شروع مسابقات در تاریخ : 94/04/06

* اولویت های خود را در این تاپیک به ترتیب اعلام کنید

با تشکر از همکاری شما

ویرایش توسط Fc Bayern München : 06-28-2015 در ساعت 15:50

2. 5 کاربر از پست مفید Fc Bayern München تشکر کرده اند .

مدیر گالری و تیم های آلمانی

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    Jupp Heineckes - Joachim Low
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118
    تشکر شده 8,410 در 3,790 پست

ویترین امتیازات

پیش فرض پاسخ : فراخوان سومین دوره جام فانتزی دربی

با سلام دوستان عزیزم

بنده بعد از اینکه مدتی درگیر درس و مدرسه بودم و نتونستم خیلی به دربی سری بزنم عذر میخوام ولی هنوز قولی که سر فوتبال فانتزی داده بودم رو به یاد داشتم ...

خب گروه بندی ها رو انجام دادیم و بالاخره وقت این فرا رسید که همه بفهمن چه تیمهایی بهشون افتاده ...

و اما صاحب تیمها به شرح زیر هست :

بایرن مونیخ ( Fc Bayern Munchen )

رئال مادرید ( am!n )

پاریس سنت ژرمن ( عشق بایرن )

دورتموند ( picaro )

اینتر ( zlatan_ibra )

چلسی ( rezalm10 )

یوونتوس ( رامینی )

اتلتیکو ( Zedbazi )

بارسا ( blackdemon )

میلان ( mylife_pato7 )

من یونایتد ( el graso )

من سیتی ( Aguerrrro )

امیدوارم همه از قرعه کشی راضی بوده باشن همه ی تیمها بین اولویت ها بوده و برای مثال تیم هایی که چند درخواست داشتند با قرعه کشی صاحبان خود رو پیدا کردند ... تا فردا تاپیک مربوط به نقل و انتقالات رو هم میزنم ...

با تشکر

ویرایش توسط Fc Bayern München : 06-19-2015 در ساعت 07:01

4. 3 کاربر از پست مفید Fc Bayern München تشکر کرده اند .

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع