Design & Developed BY Patira

صفحه 2 از 5 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 49
    مدیر هواداران آرسنال

پست مورد علاقه
    دفاع راست(RB)
    مربی مورد علاقه
    کارلو انچلوتی
    بازیکن محبوب
    کریستیانو رونالدو
    اسم واقعی شما
    امین

BrazilRealMadridArsenal

Sergio Ramos

تشکر ها
    197
    تشکر شده 217 در 151 پست

real ☆☆☆اخبار تیم رئال مادرید در فصل 2014-2015☆☆☆

به نام خدا

با سلام خدمت همه دوستان عزیز و بزرگوار

در این تاپیک اخبار مربوط به تیم مشهور اسپانیایی رئال مادرید قرار داده میشه

مدیر هواداران آرسنال

پست مورد علاقه
    دفاع راست(RB)
    مربی مورد علاقه
    کارلو انچلوتی
    بازیکن محبوب
    کریستیانو رونالدو
    اسم واقعی شما
    امین

BrazilRealMadridArsenal

Sergio Ramos

تشکر ها
    197
    تشکر شده 217 در 151 پست

پیش فرض پاسخ : ☆☆☆اخبار تیم رئال مادرید در فصل 2014-2015☆☆☆

کارواخال:حضورم مقابل الچه بستگی به شرایط دارد

کارواخال پس از بازی رئال و شالکه گفت :” نتیجه خوبی گرفتیم. گام بزرگی برای حضور در مرحله یک چهارم برداشتیم. از همه نظر عالی بودیم.”خوشحالی گل مارسلو :” این حرکت نشان می داد که تیم حالا چقدر متحد است و در شرایط انتقادات چه واکشنی دارد.”
    شرایط پای خودش :” این که یکشنبه حاضر باشم یا نه بستگی به معاینه ها و روند پایم دارم اما همه تلاشم را خواهم کرد تا حاضر باشم.”
    بهبود تیم :” حس خوبی داریم. آرام آرام به بهترین عملکردمان بر می گردیم.”
    پاس گل رونالدو :” خیلی خوشحال شدم. بازیکن مهمی برای ماست و مهم است که گل بزند.”
    اولین بازی لوکاس سیلوا :” به خاطر بازی بسیار کاملش به او تبریک می گوییم.”
    تیرک شالکه در نیمه دوم :” عجیب نیست که تیرک ها به ایکر کمک کنند.”

مدیر هواداران آرسنال

پست مورد علاقه
    دفاع راست(RB)
    مربی مورد علاقه
    کارلو انچلوتی
    بازیکن محبوب
    کریستیانو رونالدو
    اسم واقعی شما
    امین

BrazilRealMadridArsenal

Sergio Ramos

تشکر ها
    197
    تشکر شده 217 در 151 پست

آنچلوتی: بازیکنان باید در همان پستی بازی کنند که خودشان دوست دارند

کارلو آنچلوتی ، مربی ایتالیایی رئال در مصاحبه با نشریه فرانسوی فوتره کوچ در مورد شرایط تیمش صحبت کرد.اهمیت فشار روی مربیان:”یک مربی باید با فشارهای پرشماری مواجه شود : باشگاه ، رسانه ها ، هواداران ، بازیکنان … خیلی مشکل است که بدانی چه چیزی را مستقیما می توانی تحت کنترل داشته باشیم. رسانه ها و هواداران چندان روی کارت تاثیری ندارند.”
    اهمیت بازیکنان :” نیروی یک مربی به بازیکنانش است. همه در یک مسیر هستند. هر کسی در درون کارش انگیزه های شخصی خود را دارد اما مهم است که بتوان همه خواسته های فردی را به یک عزم تیمی مرتبط ساخت. فشار هرگز نکران کننده نیست.”
    پیروزی ، یک هدف:” هر جایی بروی نتیجه از همه چیز مهمتر است. پیروزی ها ، جامها یا ثبات مهم هستند اما همیشه نتایج هستند که باقی می مانند. باشگاه ها نیز همیشه توقع بالایی دارند.”نقش تاریخچه یک باشگه در کار یک مربی:” در رئال مادرید مثل میلان فوتبال به صورت سنتی و تاریخی وجود داشته و بازی زیبا مهم است. در باشگاه های دیگر شاید طور دیگری باشد اما باید به هویت باشگاه ها احترام گذاشت.”کار آرام در والدبباس :” بحث راز نیست ، بلکه باید آرامش داشته باشیم. در محل مقدسی مثل رختکن هیچ کس حق ندارد که وارد شود و باید تنها باشیم.”
    قدرت های یک مربی :” یک مربی قدرت های زیادی دارد. می تواند تمرین را مثلا پنج صبح برگزار کند. اما من کارم بر اساس قدرتنمایی نیست. بازیکنانم شخصیت و ایده های خودشان را دارند و من دوست دارم که با آنها صحبت کنم و با آنها صادق باشم. اگر پیرلو در میلان در پست هافبک دفاعی بازی کرده است به این خاطر است که مرا درک می کرده است و می دانستم که انگیزه اش را دارد.”
    کار کردن با ستاره ها :” کار کردن با ایبراهیموویچ که سالی 40 گل می زد یا رونالدو که 50 گل می زند یک فشار نیست. این از خوش شانسی است. با چنین بازیکنانی یک مربی مشکلی نمخواهد داشت. فقط باید کمترین اثر ممکن را بگذاری و اجازه بازی بدهی.”هدایت زیدان :” در ابتدا در دوران فوتبالم همیشه می خواستم که یک بازی منظم و دقیق را ایجاد کنم اما وقتی مربی زیدان شدم فهمیدم که نیازی نیست که همیشه یک سبک از بازی را داشته باشی . با آن تجربه درک کردم که بازیکنان باید جایی بازی کنند که خودشان دوست دارند.”کار انگیزشی :” باید به بازیکنان انگیزه داد تا تمرین کنند و مفید باشند چرا که اگر ت خوب تمرین نکنند ممکن است که روی کل تیم اثر منفی بگذارد. فشار بزرگ این است که همه را با انگیزه نگه درای. یک زندگی بی فشار بی انگیزه خواهد بود .در این کار ، فشار آوردن مثل بنزین برای خودروست و باعث می شود به جلو بروی.”اهمیت دوری به موقع از فوتبال :” من روان شناس نیستم اما تجربه این سالها به من کمک می کند که شرایط مشکل را کنترل کنم. باید به خوبی زمان استراحت را مدیریت کرد. در خانه باید بدانی که چگونه به چیزهای دیگری فکر کنی ، به رستوران بروی ، به همسرت برسی ، به سینما بروی …”
    کمک پسرش:” همه کسانی که در کنار من کار می کنند را به خوبی می شناسم. پسرم دیوید با مربی بدنسازم کار می کند که 20 سال این جا بوده است. مربی بدنساز باید خیلی قابل اعتماد باشد. اعتماد به کاردم خیلی مهم است.”

مدیر هواداران آرسنال

پست مورد علاقه
    دفاع راست(RB)
    مربی مورد علاقه
    کارلو انچلوتی
    بازیکن محبوب
    کریستیانو رونالدو
    اسم واقعی شما
    امین

BrazilRealMadridArsenal

Sergio Ramos

تشکر ها
    197
    تشکر شده 217 در 151 پست

real پاسخ : ☆☆☆اخبار تیم رئال مادرید در فصل 2014-2015☆☆☆

گایا ، گزینه جدی به جای کوئنت رائو

رئال فشارها را برای خرید خوزه لوئیز گایای 19 ساله افزایش داده است. مدافع چپ والنسیا هدف اصلی رئال به شمار می رود و باشگاه از اطرافیانش در مورد پیوستن به برنابئو پرسیده است. پیتر لیم ، مالک باگاه والنسیا در نقطه مقابل همه تلاشش را می کند تا قرارداد وی را تمدید کند. قرارداد فعلی وی تا 2018 اعتبار دارد و رقم فسخ قراردادش 18 میلیون یوروست اما والنسیا می خواهد قراردادش را تا 2021 تمدید کند و رقم فسخ قراردادش را افزایش دهد. سه شنبه گذشته نمایندگان والنسیا به طور رسمی با تولدرا ، شرکتی که وکالت گایا را به عهده دارد تماس گرفتند تا در مورد تمدید قرارداد مذاکره کنند.نمایندگان رئال مادرید او را “روبرتو کارلوس جدید ” می دانند و به همین خاطر سخت در تلاش هستند تا او را بخرند. روبرتو کارلوس در سن 22 سالگی به رئال پیوسته بود اما گایا در 19 سالگی بازیکن فیکس تیم نونوست و از 23 بازی لالیگا در 20 تا در ترکیب اصلی بوده است و چهار پاس گل و یک گل به ثبت رسانده است. ویسنته دل بوسکه گزینه حضور او در لیست های بعدی را زیر نظر دارد.والنسیا حاضر است که دستمزد سالانه وی را از 250 هزار یورو به 1.5 میلیون یورو برساند. رئال مادرید به صورت جدی شرایط خرید وی را زیر نظر دارد اما می خواهد با رضایت والنسیا این اتفاق انجام شود. این بازیکن جای کوئنت رائویی را می گیرد که از 39 بازی رسمی در 26 تا در این فصل حضور نداشته و در 14 تا از بازیها مصدوم بوده اند. بازیکن پرتغالی تا سال 2019 قرارداد دارد و دستمزدش سالانه سه میلیون یوروست.

مدیر هواداران آرسنال

پست مورد علاقه
    دفاع راست(RB)
    مربی مورد علاقه
    کارلو انچلوتی
    بازیکن محبوب
    کریستیانو رونالدو
    اسم واقعی شما
    امین

BrazilRealMadridArsenal

Sergio Ramos

تشکر ها
    197
    تشکر شده 217 در 151 پست

سرنوشت شوم افراطی های رئال/ از حمایت از مورینیو و فحاشی به کاسیاس تا زندان!

خاویر اوویدو گونزالس ملقب به ” آتش نشان” یکی از سه سردسته گروه اولتراسور است که به علت زورگیری از یک تاجر سرشناس اسپانیایی دستگیر شده است. او یکی از افرادی است که به مورینیو در زمان اخرین بازیش در برنابئو مدال افتخار داد.مورینیو در دوران حضورش در رئال از اولتراسور و کله شقی هایشان برای فشار به رسانه ها استفاده می کرد. این گروه بر علیه روزنامه ها و خبرنگاران فحاشی می کردند. در حقیقت سرچشمه فحاشی به کاسیاس در برنابئو نیز همین گروه بودند که حالا عاقبتشان به زندانی شدن به علت وحشی گری ، خشونت و جرم های سازماندهی شده رسیده است.چند هفته بعد از اهدای تندیس معروف به مورینیو ، اولتراسور به دو دسته تقسیم شد : گروه قدیمی ها که آرامش بیشتری داشتند و گروه جوان ها که رادیکال تر بودند. این دو در یک نزاغ خیابانی با هم درگیر شدند و کارشان به چاقوکشی رسید. پرز آرام آرام این گروه را از برنابئو بیرون کرد. اولین تصمیم ، اخراج 500 عضو شناخته شده از گروه بود. پس از آن سکوی دانش آموزی ایجاد شد که در این حین 30 عضو بسیار افراطی دیگر از اولتراسور اخراج شدند. در نهایت و پس از آن که به علت شعارهای نژادپرستانه در بازی بایرن مونیخ و رئال ، بخشی از سکوهای ورزشگاه برنابئو از حضور تماشاگر محروم شد ، گروه جدید دوآتشه ها موسوم به “گروه دانش آموزی به طبقه سوم و چهارم استادیوم برده شد تا از زمین دور باشند. آخرین اقدام علیه این گروه هم در بازی رئال و سلتا بود که 17 هوادار به علت فحاشی علیه مسی اخراج شدند.خاوویر اوویدو حالا به علت شمار بالای جرایمی که انجام داده راهی زدان شده است. در تابستان خبر رسیده بود که اوویدو و دیگر اعضای گروه اولتراسور از یک تاجر سرشناس 10 هزار یورو باج خواسته اند.

مدیر هواداران آرسنال

پست مورد علاقه
    دفاع راست(RB)
    مربی مورد علاقه
    کارلو انچلوتی
    بازیکن محبوب
    کریستیانو رونالدو
    اسم واقعی شما
    امین

BrazilRealMadridArsenal

Sergio Ramos

تشکر ها
    197
    تشکر شده 217 در 151 پست

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

آنچلوتی مقابل الچه صدمین بازی خود را روی نیمکت رئال مادرید انجام خواهد داد. آمارش شبیه به دستاوردهای مورینیو در رئال است. این مربی با دو سبک متفاوت نتایجی مشابه گرفته اند. آنچلوتی در 99 بازی اولش در رئال 241 امتیاز گرفته است و اگر فردا سه امتیاز بگیرد با 244 امتیاز مورینیو برابری می کند.البته مورینیو در صد بازی اولش فقط کوپا را برده بود اما آنچلوتی چهار جام کسب کرده است. هر دو در کسب جام حذفی و شکست در سوپرجام اسپانیا مشترک هستند اما آنچلوتی دسیما را برد. پس از لیسبون ، کارلتو جام باشگاه های جهان و سوپرجام اروپا را برد. مربی ایتالیایی 77.7 درصد بازیهایش را برده است و مربی پرتغالی 77 درصد را برده بود. اگر آنچلوتی الچه را شکست بدهد به 78 درصد می رسد. البته کارلتو از نظر گل کمی از مورینیو عقب است. تیم مربی پرتغالی در 100 بازی اولش 274 گل زده بود و تیم کارلتو 269 گل زده است.فاصله مورینیو و آنچلوتی با مربیان دیگر تاریخ فوتبال اسپانیا در صد بازی اولشان نجومی است. گواردیولا در 100 بازی 232 امتیاز گرفته بود ، میگل مونیوز (با احتساب سه امتیاز برای پیروزی های این تیم ) به 225 امتیاز رسیده بود.رئال تبدیل به چهارمین تیمی خواهد شد که آنچلوتی در صد بازی یا بیشتر در آن حضور خواهد داشت. مربی ایتالیایی در چلسی در 100 بازی اولش 62 برد کسب کرده بود ، در یووه 52 تا ، در میلان 49 تا ، آن هم در حالی که در رئال تا کنون 77 برد داشته است. او در رئال در 99 بازی 270 گل زده است ، در یووه 160 گل و در میلان 146 گل.

مدیر هواداران آرسنال

پست مورد علاقه
    دفاع راست(RB)
    مربی مورد علاقه
    کارلو انچلوتی
    بازیکن محبوب
    کریستیانو رونالدو
    اسم واقعی شما
    امین

BrazilRealMadridArsenal

Sergio Ramos

تشکر ها
    197
    تشکر شده 217 در 151 پست

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

خامس رودریگز در مصاحبه با سایت فیفا به ستایش از کریستیانو رونالدو پرداخت و گفت :” او درون و بیرون زمین بیست است. افتخاری است که هم تیمی من در رئال است.”کریستیانو رونالدو :” شخصیتی متواضع و سختکوش است. هر روز در کنارش هستم و می توانم چیزهای زیادی از همه نظر از او یاد بگیرم. از ابتدا با هم در تماس بودیم و رابطه خیلی خوبی داریم. هر روز تمریناتش را می بینم. یک حرفه ای بی نظیر است.”توپ طلا :” مسلما در سال 2014 بهترین بود. جامهای مهمی مثل چمپیونزلیگ را در رئال برد و گلهای مهمی زد. لیاقت بردن این جایزه را داشت. امیدوارم که جوایز بیشتری با رئال ببرد و این نشانه بی نظیری خواهد بود.”برزیل – کلمبیا:این یک بازی غیرعادی و پربرخورد بود. آنها واقعا با من خشن برخورد می کردند و داور کمی بی توجه بود. اما حالا گذشته است. این ها لحظاتی دردناک برای من بودند اما مهم این است که تاریخ سازی کردیم و گروه جوانی بودیم که می توانستیم بهتر شویم. این گروه عزم زیادی برای موفقیت دارد. داوید لوئیز در آن بازی برای من آرزوی موفقیت کرد و گفت که نیرویم را حفظ کنم چرا که در این تورنمنت عالی بودم. او به من گفت که من یک ستاره هستم….”گل به ژاپن :” ان را دیدم و خاطرات خوشی برایم داشت. لحظه مشکلی بود. خدا را شکر در آن بازی یک گل و دو پاس گل ثبت کردم و خاطره خوبی بود. از گلهایم در جام جهانی آن گل را بیشتر دوست داشتم. می خواستم گل بزنم. در کنار گلم به اروگوئه آن گل را خیلی دوست داشتم. در مقابل اروگوئه پشتم به دروازه بود و از بیرون محوطه ضربه روپا زدم.”

مدیر هواداران آرسنال

پست مورد علاقه
    دفاع راست(RB)
    مربی مورد علاقه
    کارلو انچلوتی
    بازیکن محبوب
    کریستیانو رونالدو
    اسم واقعی شما
    امین

BrazilRealMadridArsenal

Sergio Ramos

تشکر ها
    197
    تشکر شده 217 در 151 پست

پوگبا ، یک خرید کاملا محتمل

به نظر می رسد که خرید پل پوگبا در تابستان خیلی محتمل تر از آن چیزی است که بتوان تصورش را کرد.
    در واقع یووه می داند که باشگاه های دیگر حاضرند که به وی دستمزدی بیش از 10 میلیون یورو بپردازند که برای انها غیرممکن است. از سویی خود پوگبا نیز می خواهد به باشگاهی برود که در آن راحت تر باشد.گفته می شود که در قرارداد جدید وی بندهایی وجود دارند که شانس جدا شدنش را بیشتر می کنند.
    در کنار این ها برندهای تبلیغاتی به پوگبا فشار می آورند تا اگر می خواهد تبدیل به یک ستاره جهانی و مدعی توپ طلا در سالهای آتی شود ، از یووه جدا شود. یووه در سطح بین المللی در حال حاضر جایگاهی ندارد و ممکن است که استعداد پوگبا هدر برود. این در حالیست که نیکولاس آنلکا نیز به این هافبک توصیه کرده است که رئالی شود. آنلکا گفت :” توصیه می کنم که به چلسی که بازیکنانی خوب و مدیری متول دارد ملحق شود یا همین طور رئال که اگر بهترین نباشد یکی از بهترین تیمهای دنیاست.”
    گفته می شود رئال می خواهد بیل را به یونایتد بفروشد و با پول فروش او پوگبا را بخرد!

مدیر هواداران آرسنال

پست مورد علاقه
    دفاع راست(RB)
    مربی مورد علاقه
    کارلو انچلوتی
    بازیکن محبوب
    کریستیانو رونالدو
    اسم واقعی شما
    امین

BrazilRealMadridArsenal

Sergio Ramos

تشکر ها
    197
    تشکر شده 217 در 151 پست

فرصت بادآورده در مشت آنچلوتی

شاید خود بازیکنان رئال هم تصور نمی کردند که امروز صدرنشین لالیگا باشند. بحران ها و نتایج هفته های اخیر امیدها را نا امید کرده بود اما شرایط عوض شد.شکست بارسا مقابل مالاگا این اجازه را به تیم آنچلوتی می دهد تا پس از افتضاح کالدرون ، امروز فاصله را با بارسا به چهار امتیاز برسانند. رئال مادرید حالا می تواند شب تاریک خود را تا حدی فراموش کند.رئال می داند که امشب کار اسانی در پیش ندارد و حداقل بازی امشب از بازی در زمین شالکه مشکل تر خواهد بود. آنچلوتی در این بازی به دنبال استفاده از بهترین ترکیبش خواهد بود و ترکیب بازی گلزن کرشن تکرار می شود.بی بی سی امشب به شدت زیر ذره بین است. سه عضو این گروه در چهار بازی اخیر لالیگا فقط یک گل زده اند.

مدیر هواداران آرسنال

پست مورد علاقه
    دفاع راست(RB)
    مربی مورد علاقه
    کارلو انچلوتی
    بازیکن محبوب
    کریستیانو رونالدو
    اسم واقعی شما
    امین

BrazilRealMadridArsenal

Sergio Ramos

تشکر ها
    197
    تشکر شده 217 در 151 پست

real پاسخ : ☆☆☆اخبار تیم رئال مادرید در فصل 2014-2015☆☆☆

الچه 0-2 رئال مادرید

به نظر می رسد که رئال مادرید در زمین الچه با یک پیروزی با ارزش بخش زیادی از راه قهرمانی را پیموده باشد.دو هفته پس از شکست در کالدرون حالا رئال دوباره صدرنشین مقتدر لالیگاست. رئال در این بازی با خشونت شدید حریف و ناداوری محرز مقابله کرد و توانست که یک پیروزی ارزشمند کسب کند.بازیکنان الچه تا جایی که می توانستند رئالی ها را زدند و داور هم نه تنها واکنشی نشان نمی داد بلکه با ناداوری محض ، گل زیبای بنزما را مردود کرد و پنالتی مشخص دیگری را هم ندید.رئال از همان ابتدای بازی توپ و میدان را در اختیار داشت و موقعیت های زیادی ایجاد کرد که رونالدو یا بنزما با کمی بی دقتی آن را از دست دادند. در دقایق پایانی نیمه اول بنزما یک گل تماشایی و زیبا را با ضربه برگردان زد که داور با ناداوری آن را مردود کرد.در نیمه دوم نیز رئال مالک زمین بود و موقعیت هم ایجاد می کرد اما فرصت ها به ثمر نمی نشست اما بالاخره توپی که با خوش شانسی به جلوی پای بنزما رسید وارد دروازه حریف شد. گل بعدی را هم رونالدو با یک ضربه سر و پرش تماشایی به ثمر رساند و طلسم پنج هفته ای گل نزدنش در لالیگا را شکست.به نظر می رسد که با حضور لوکاس سیلوا رئال مادرید بهتر و راحت تر بازی می کند. ایسکو دیگر ستاره بی نظیر میدان بود که اکثر کارهای هجومی توسط او ساخته می شد و بی بی سی نیز به نظر می رسید که بالاخره پارازیت هایی که رویش ایجاد شده بود را دفع کرده است. مدافعان مثل په په و واران مطمئن ظاهر شدندو عملکرد رئال قابل دفاع و درخشان بود.
    تصاویر کوچ فایل پیوست تصاویر کوچ فایل پیوست 1.jpg  

مدیر هواداران آرسنال

پست مورد علاقه
    دفاع راست(RB)
    مربی مورد علاقه
    کارلو انچلوتی
    بازیکن محبوب
    کریستیانو رونالدو
    اسم واقعی شما
    امین

BrazilRealMadridArsenal

Sergio Ramos

تشکر ها
    197
    تشکر شده 217 در 151 پست

کاسیاس:ایسکو ستاره آینده فوتبال اسپانیاست

ایکر کاسیاس پس از سومین کلین شیت پیاپی خود در مورد بازی رئال و الچه صحبت کرد.500 بازی:” متشکرم . وقتی در رئال باشی می توانی به چنین رکوردهایی دست یابی. در باشگاه های دیگر شاید مشکل تر باشد. امیدوارم که بازیهای بیشتری انجام بدهم.”رائول ، هدف بعدی :” او یک بازیکن اسطوره ای دیگر در رئال است. آمارش بی نظیر است. هرگز نمی توان مرز و عددی را تعیین کرد باید آرام آرام حرکت کرد.”بازگشت رئال به بهترین سطحش:” در بهترین مسیر هستیم. در دو هفته شرایط برای ما عوض شد. تا دو هفته پیش مورد انتقاد قرار می گرفتیم و حالا ارام هستیم. می دانیم که در رئال این شرایط وجود دارد. انتقادات گاهی تند و گاهی سرسختانه هستند اما از زمان شکست در کالدرون نا امید نشدیم و حالا در جایی هستیم که می خواهیم.”رفتار:” همیشه رفتار مناسبی داشته ایم. طبیعی است که نقاط ضعفی داشته باشیم. بودن در لحظات خوب آسان است اما باید در لحظات بد هم متحد باشیم.”صدرنشین ها باز هم امتیاز می دهند ؟ ” امیدوارم که در مورد ما اینطور نباشد. مقابل ویارئال باید قرار بگیرمی. مرحله به مرحله حرکت می کنیم. یک برتری برای ما در لالیگا این است که متاسفانه در کوپا اوت شدیم و بین هفته بازی نداریم.”ایسکو :” ستاره آینده فوتبال اسپانیاست. باید روی کارش تمرکز کند و تحت تاثیر تمجیدها قرار نگیرد.”تجربه :” 34 ساله شده ام و لحظات مختلفی را تجربه کردم. در دنیای فوتبال اتفاقات زیادی رخ می دهند.”

صفحه 2 از 5 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)