Design & Developed BY Patira

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9
    مدير كل سايت

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونجر
    بازیکن محبوب
    رونالدو برزیلی
    اسم واقعی شما
    جـــعفر

Iran

Ronaldo

تشکر ها
    1,434
    تشکر شده 18,131 در 2,635 پست

پیش فرض {) 6 (} ششمین سالگرد تاسیس انجمن تخصصی فوتبال دربی {) 6 (}

به نام خدا

26 بهمن ماه 1387 اولین روزی بود که انجمن تخصصی فوتبال دربی شروع بکار کرد. 6 سال از اولین روز افتتاح این انجمن می گذره و تا کنون میلیون ها ایرانی از این انجمن حداقل 1 بار بازدید کرده اند ! و بیش از 62000 ایرانی عضو این انجمن شده اند.
    به رسم هر ساله این روز را با هم یادآوری می کنیم تا بهانه ای بشه برای تشکر از همه کسانی که توی مدت با ما بوده اند. چه اون کسانی که تنها میهمان ما بوده اند و هر از گاهی این صفحه را باز کرده اند و چه کسانی که به عناوین مختلف سعی بر گرمتر نگه داشتن این محیط داشته اند.
    ممکنه جای این صحبت اینجا نباشه اما متاسفانه در این 2-3 سال اخیر برخی از وبسایت ها با استفاده از رانت هایی چون رسانه ملی و .. یک شبه راه صد ساله را طی کرده اند و با تبلیغات گسترده از طریق برنامه های تلویزیونی سعی بر جذب مدیرانی کردند که در محیط اینترنت سالها شب را با وبسایت های خود روز می کردند و اینگونه تیشه به ریشه وبسایت هایی زدند که به صورت مردمی اداره می شدند
    با انگیزه و هدفی که از این کار دنبال می شد کاری نداریم و جای بحثی در این مجال هم ندارد. اما در حال حاضر چیزی که مشاهده میشه اینه که دیگه خبری از وبسایت هایی با جمع های مختلف نیست .. نه فوتیران و تاپگل ، نه ویدئو گل ، و نه بسیاری دیگه از انجمن های هواداری مشغول بکار نیستند و بخاطر تبلیغات گسترده برخی از وبسایت ها و در نتیجه سرد شدن محیط بسیاری از انجمن ها مجبور به تعطیلی انجمن خود شده اند.
    انجمن هایی که اکثرا از دوستان من بودند و با شناختی که از این دوستان داشتم اگر این روند ایجاد سایت های خرق الساعه بوجود نمی آمد الان هم از لحاظ کیفی محیط سایتها بهتر بود و هم این تک صدایی در محیط فوتبال بوجود نمی امد و نتیجه ان سرد شدن ورزشگاه ها و .. نمی شد. مگر هواداران و تماشاگران فوتبال چه کسانی هستند؟ کسانی به غیر از این مردم ؟ خاصیت انجمن ها این هست که همه می تونن نظرات خودشون رو در مورد فوتبال بیان کنند وهمه خودشون رو در این فوتبال سهیم می دونستند. اما با تعطیل شدن انجمن های بزرگ فوتبالی ایران مشاهده میشه که ظاهرا مدیران برنامه های تلویزیونی و چند وبسایت خاص تنها نظراتشان را به مردم القا می کنند و بسیاری که با این نظرات موافق نیستند و حس می کنند که این فوتبال ان چیزی نبوده که می خواهند نه جایی برای بازگو کردن نظرات خود دارند و به مرور نسبت به تماشای فوتبال ایران هم زده شده اند.
    حال پس از گذشت 6 سال اگر دربی توانسته این محیط رو نگه داره شاید تنها به خاطر وجود همه بچه هایی بوده که به عنوان مدیر بخش های مختلف در سایت وقت می گذارند و اینگونه سعی بر روشن نگه داشتن چراغ قدیمی ترین انجمن فوتبالی ایران داشته اند.
    انجمنی که تا کنون بیش از 250 مدیر داشته است و این دوستان در کنار 62000 عضو بزرگرین خانواده فوتبالی را در محیط اینترنت ساخته اند !
    در آخر می خوام به اتفاق همه بچه های سایت تشکر کنیم از همه بچه هایی که بودند .. و به هر دلیلی از جمع ما جدا شدند .. همه کسانی که فقط می ان و حتی 1 مطلب هم ارسال نکردن ! .. همه کسانی که الان توی جمع بچه های فعال سایت نیستند ولی نوشته هاشون توی آرشیو دربی موجوده و خاطره هاشون زندس .... همه بچه هایی که با ما بودند و واسه خدمت مقدس سربازی مجبور به خداحافظی باهاشون شدیم ... اونایی که دانشجو شدن و توی خوابگاهاشون هر چند مدت سر می زنن ... همه اونایی که تشکیل خونواده دادن و هنوز میان به دربی .. همه و همه .. از شمال تا جنوب این خاک و از شرق تا غرب این سرزمین که خانواده دربی رو بزرگتر و بزرگتر کردند.
    دست همه اونها را می فشاریم و از همه شما دوستانی که با حضورتان این انجمن رو گرم نگه می دارید تشکر می کنیم
    اینکه تشکری از سمت خودم از بچه ها سایت و اعضا و .. نمی کنم فقط و فقط به این خاطره که این محیط متعلق به شخص خاصی نیست که بتونه بابت حضور بقیه تشکر کنه
    گرمای این انجمن فقط و فقط بخاطر وجود همه بچه هاست .. چه میهمانان ، اعضای سایت ، مدیران ، و ... و از این بابت تنها می تونم ششین سالگرد تاسیس انجمن رو به همه بچه ها به عنوان یکی از اعضا تبریک بگم

در آخر این نکته هم گفته بشه که تیم طراحی ما در حال طراحی برخی قسمت های خاص هست که انشالله در ششمین سال فعالیت دربی اضافه خواهد شد تا بستری جدید برای علاقمندان به فوتبال ایجاد بشه.
    احتمالا بزودی شاهد افتتاح خاص ترین گالری فوتبالی ایران باشیم که مسلما با حضور و فعالیت شما عزیزان گرم تر هم خواهد شد و یک آرشیو خوب از زیباترین عکسهای تاریخ فوتبال را با کمک شما عزیزان خواهیم ساخت

با تبریک مجدد به همه شما دوستان عزیز

اگه دوست دارید .... شما هم چند خطی ما رو مهمون کنین ...

و من الله توفیق - جعفر صادقی - بهمن 1393
    WelCome To Derby

2. 9 کاربر از پست مفید Derby تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    Forward
    مربی مورد علاقه
    Pep Guardiola , Diego Simeone
    بازیکن محبوب
    Ronaldinho
    اسم واقعی شما
    Ali

BrazilSS_TehranBarcelona

Ronaldinho

تشکر ها
    929
    تشکر شده 1,416 در 873 پست

پیش فرض پاسخ : {) 6 (} ششمین سالگرد تاسیس انجمن تخصصی فوتبال دربی {) 6 (}

منم به نوبه خودم تبریک میگم 6 ساله شدن انجمن رو دست همه اونایی که کمک کردن این انجمن پایدار بمونه، و در راس اونها آقا جعفر عزیز درد نکنه.

کمتر کسی پیدا میشه که با وجود این همه مشکل دلسرد نشه و بعد از این همه سال نهایت تلاششو بکنه که اینجارو پابرجا نگه داره!

مدت زیادی نیست به این جمع اومدم.ولی تو همین مدت به اصالت دربی پی بردم، من به شخصه تا موقعی که هستم هیچوقت نمیزارم این محیط خاک بخوره !

بازم تبریک

4. 7 کاربر از پست مفید aliexpress تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    کونته - فرگوسن
    بازیکن محبوب
    علی کریمی- مهدی مهدوی کیا-بوفون-پیرلو-بالوتلی-الشراوی-ز
    اسم واقعی شما
    سامان

BrazilPersepolisJuventus

Ali Karimi

تشکر ها
    168
    تشکر شده 394 در 152 پست

ویترین امتیازات

منم به نوبه ی خودم تبریک می گم

خاطرات خیلی خوبی از انجمن دارم ... خاطرات خوب و تکرار نشدنی ..... از کل کل و نظر های فنی تا ............خاطرات خوبی رو برام رقم زدن

سه ساله اینجا هستم و خواهم بود ..... امید وارم روز به روز انجمن پر بار تر و بهتر بشه ! و دوستی ها بیشتر ...

لعنت به باعث و بانی این بغض ای خدااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اااا

6. 6 کاربر از پست مفید samanpes تشکر کرده اند .

مدیر گالری و تیم های آلمانی

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    Jupp Heineckes - Joachim Low
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118
    تشکر شده 8,410 در 3,790 پست

ویترین امتیازات

سلام

بنده هم به نوبه خودم شیش ساله شدن انجمن رو تبریک میگم نمیدونم چرا سال آدم اینقدر زود میگذره ولی سال سایت مون هیچ وقت قدیمی نمیشه !

دلیلش کاربرای خوب و مدیرای فعال هستند که انجمن رو میگردونند

من از سال 2011 یعنی 4 سال قبل توی این انجمن عضو بودم ولی امسال بنظرم بهترین سال بود ...

8. 5 کاربر از پست مفید Fc Bayern München تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    CB

IranPersepolisRealMadrid

Sergio Ramos

تشکر ها
    515
    تشکر شده 67 در 33 پست

منم تبریک میگم
    من مدت هاست که تودربی هستم و میتونم به جرات بگم بهترین لحظات زندگی مجازی ام همینجا با همین دوستان بوده دوستدار همتونم
    وطنم ای شکوه پابرجا/ در دل التهاب دوران ها/ کشور روزهای دشوار/ زخمی سربلند بحران ها/

10. 6 کاربر از پست مفید Soroush77 تشکر کرده اند .

مدیر هواداران آرسنال

پست مورد علاقه
    دفاع راست(RB)
    مربی مورد علاقه
    کارلو انچلوتی
    بازیکن محبوب
    کریستیانو رونالدو
    اسم واقعی شما
    امین

BrazilRealMadridArsenal

Sergio Ramos

تشکر ها
    197
    تشکر شده 217 در 151 پست

با سلام خدمت همه دوستان خوبم و کاربران محترم سایت , منم با این که مدت خیلی اندکی است که در خدمت این انجمن بزرگ و با قدمت بودم ولی در این مدت کم هم تونستم قدرت و شکوه این انجمن بزرگ را درک کنم و قطعا به این نتیجه رسیدم که این انجمن با داشتن مدیر هایی بی نظیر و کاربرانی فعال می تواند به رتبه ها و درجه های بالاتری نیز برسد من هم پس به نوبه خودم ششمین سالگرد تاسیس این انجمن اصیل را به همه کاربران فعال و غیر فعال و مدیران کنونی و مدیران پیشین و همچنین مدیر قدرتمند کل این انجمن , که با وجود تمام سختی های مسیر با قدرت 6 سال این انجمن را رهبری به سوی موفقیت کرد , تبریک می گویم .

12. 5 کاربر از پست مفید am!n تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبك تهاجمي
    مربی مورد علاقه
    Sir Alex Fergusen
    بازیکن محبوب
    CriStiAnO RoNalDo
    اسم واقعی شما
    ShAyAn

PortugalManUtdRealMadrid

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    115
    تشکر شده 602 در 93 پست

مبارکه
    ایشالا 600 ساله بشی دربی
    خداییش سایت باحالیه و مدیراش همشون از فوتبال سر در می آرن
    خیلی از سایت های میرم که فقط اومدن سایت زدن و زیاد از فوتبال چیزی نمی فهمن
    اما اینجا معلومه همه علاقه دارن به فوتبال و محیط واقعا خوبی جمع و جور شده
    واسه همینه که الان این همه عضو داره

مسافر كهكشاني ها

14. 5 کاربر از پست مفید shayan_cris تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    مورینیو و قلعه نوعی و آرسن ونگر و یورگن کلوپ
    بازیکن محبوب
    CR7 ,wilshere,alex delpiero , شوان اشتایگر ,raul,totti,steven gerrard
    اسم واقعی شما
    محمد

GermanySS_TehranRealMadrid

Delpiero

تشکر ها
    1,985
    تشکر شده 1,794 در 460 پست

از اون روزی که اینجا اومدم حس کردم خانواده ی دیگه ای دارم که مهم ترین چیزی که بهش اهمیت میدم علاقه ی مشترک همه هست. به خاطر نظرای خوبی که کاربرا میدادن اطلاعات فنی فوتبالیم خیلی بالا رفت . از تمام زحماتی که مدیرای عزیز در این چند سال کشیدن و خصوصا اقا جعفر که حتی تو سخت ترین روز ها با انجمن بوده و برای پیشرفتش خیلی تلاش کرده تشکر کنم. ایشالا دور هم هر سال این سالگرد هارو جشن بگیریم و به تعدادمون به صورت بی رویه اضافه بشه.
    LEGENDARY

16. 4 کاربر از پست مفید icon تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته
    پست مورد علاقه
    فوروارد،هافبك تهاجمي

ItaliaArsenal

Bergkamp

تشکر ها
    8,575
    تشکر شده 7,822 در 1,799 پست

یه کم دیر شده اما تبریک میگم

در این 2-3 سال اخیر برخی از وبسایت ها با استفاده از رانت هایی چون رسانه ملی و .. یک شبه راه صد ساله را طی کرده اند و با تبلیغات گسترده از طریق برنامه های تلویزیونی سعی بر جذب مدیرانی کردند که در محیط اینترنت سالها شب را با وبسایت های خود روز می کردند و اینگونه تیشه به ریشه وبسایت هایی زدند که به صورت مردمی اداره می شدند
    واقعا موافقم ...
    فوتبال نابود کردن اینا..

خاطرات خیلی خوبی از اینجا دارم و با کسانی آشنا شدم که چیزهای زیادی ازشون یاد گرفتم ،امیدوارم بتونم یه روز به انجمن برگردم و دوباره فعال بشم
    عضو جدید زیاد اومدن و من هیچ آشنایی با اعضای جدید ندارم ،اما توصیه ام اینه که با هم رفیق باشید ،فک کنم سنت این سایت باشه
    موفق باشید
    برای پرواز به آسمانها، منتظر نمان که عقابی نیرومند بیاید و از زمینت برگیرد و در آسمانهایت پرواز دهد.

بکوش تا پر پرواز به بازوانت جوانه زند و بروید و بکوش تا اینهمه گوشت و پیه و استخوان

سنگین را که چنین به زمین وفادارت کرده است، سبک کنی و از خویش بزدایی، آنگاه به جای خزیدن، خواهی پرید.

در پرنده شدن خویش بکوش و این یعنی بیرون آمدن از زندانهای اسارت

18. 3 کاربر از پست مفید GOLL تشکر کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع