Design & Developed BY Patira

صفحه 1 از 101 1231151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1003
    مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    Forward
    مربی مورد علاقه
    Pep Guardiola , Diego Simeone
    بازیکن محبوب
    Ronaldinho
    اسم واقعی شما
    Ali

BrazilSS_TehranBarcelona

Ronaldinho

تشکر ها
    929
    تشکر شده 1,416 در 873 پست

Jadide | بحث و تبادل نظر پیرامون بازی مربی گری فوتبال آنلاین Top Eleven | [ جلد دوم ]

با توجه به سنگین شدن تاپیک قبل و افزایش بیش از حد تعداد صفحات ، تصمیم گرفتیم که جلد دوم رو با رویکردی جدید افتتاح کنیم ! به زودی بهتون اطلاع میدیم

به پاتوق جدیدتون خوش اومدین

در ضمن [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] هست. نیاز داشتید میتونید از مطالبش استفاده کنید

با سلام

به یکی از بزرگترین مراجع Top Eleven در ایران خوش اومدید !

این محفل جهت افزایش کیفیت پلیر های ایرانی بازی ایجاد شده تا شاهد هنرنمایی هموطنامون باشیم.

این بازی رو میشه هم روی گوشی موبایل و هم روی دسکتاپ ( فیسبوک ) انجام داد. فیسبوک دردسر های خاص خودشو داره و البته یه سری مزایا، دردسر مثل چیز شکن و داستان هاش و مزایاش هم این که وقتی تیمتون با اکانت فیسبوک ست بشه دیگه تا وقتی اکانت فیسبوک رو داشته باشین تیمتون رو هم دارین.

به عبارتی امنیتش کمی بیشتره !

اما روی گوشی ممکنه هر لحظه اتفاقی بیوفته و تیم از بین بره، یه باگ یا اشتباه خودتون ، یا حتی تعویض گوشی و ... که باعث بشه دیگه تیمتون رو نداشته باشین!

اگر با گوشی موبایل بازی میکنید قبل از هر چیزی آی دی بازی خودتون رو یه جا سیو یا یادداشت کنید واسه مواقع ضروری

چگونه؟ وارد بازی میشید، به آخرین بخش بازی یعنی Setting وارد بشید از زبانه ( تب ) Misc آخرین گزینه یعنی My id رو پیدا کنید و روی View کلیک کنید.

این آی دی شماست ! یه جای مطمئن ذخیرش کنید.

لینک جدید ترین ورژن بازی :
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    بازی فوق العاده ای هست.اگر علاقه مند به مدیریت تیم فوتبال آنلاین هستید حتما این بازی رو بهتون پیشنهاد میکنم

از دوستان اینجا هر کسی که بازی میکنه بیاد تا از تجربه هاشون استفاده کنیم

کسانی که میان اینجا لطف کنن بگن که اسم تیمشون چیه،چه لِولی هستند و فصل چندمه که دارن بازی میکنن،میانگین سنی،میانگین قدرت،بودجه فعلی باشگاه، تاریخ ثبت نام،افتخارات باشگاه،ارزش باشگاه،وضعیت استادیوم و ....

میخوایم با وضعیت دوستان بیشتر آشنا شیم

تو بازی چیزی که مهمه به جز پولی که واحدش دلاره یه واحد پولی دیگه هست که اسمش token ـه.برای به دست آوردن توکن شما میتونید با اسپانسر های

مختلف قرارداد امضا کنید و طبق قرارداد بهتون توکن میده.این توکن هارو تو بازی به صورت بسته هایی برای فروش گذاشتن که باید با کارت های بین المللی خرید

کنید که واسه اکثر ایرانیا مقدور نیست....

از توکن برای خرید بازیکن،قرارداد با بازیکن تیم جوانان،تغییر اسم بازیکنان تیم،خرید لباس،خرید لوگو و ..... استفاده میشه

در صورت داشتن توکن شما میتونید بسته های treatment (درمان) ، booster (تقویت کننده) و rest (استراحت) بخرید و برای بازیکنانتون استفاده کنید

شما میتونید روزانه به کسانی که تو لیست دوستانتون هستن جایزه بدین.جایزه شامل همون بسته های کمکی که بالا نام بردم هست به علاوه آیتم تمرینی.(روزانه

فقط یکی)

گزارش زنده به صورت انگلیسی هم داره.هر روز بازی برگزار میشه

هر لیگ شامل 14 تیم میشه

امکان تغییر ترکیب،تعویض حین بازی وجود داره

هر بازی طرفای ده دقیقه یه ذره کمتر بیشتر طول میده

هر لیگ 26 روز طول میکشه

بعد از هر بازی بهتون آیتم تمرین میده که باهاش میتونید بازیکناتونو تمرین بدید

تو بخش اسپانسرینگ دو قسمت وجو داره.یکی Tv Rights حق پخش تلویزیونیه و بابتش بهتون توکن میده و دیگری اسپانسر پیراهن تیم هست که

بهتون پول پرداخت میکنه

امکان ست کردن قیمت بلیط برای بازی های لیگ، جام حذفی و جام قهرمانان وجود داره

موقع ثبت نام هم که میتونید خودتون لوگو و پیراهن تیم رو طراحی کنید

قسمت خرید و فروش بازیکن باید حتما توکن داشته باشید.برای هر بار پیشنهاد دادن یک توکن ازتون کم میکنه و خودش اتوماتیک پول پیشنهاد خرید بازیکن رو تعیین

میکنه

اگه بخوام از عیب های بازی بگم میشه به عدم امکان جستجوی بازیکن ها بدون استفاده از فیسبوک اشاره کرد

در کل بازی جذابیه که به همه دوستان فوتبال دوست پیشنهادش میکنم

در آخر هم تعدادی عکس از بازی میزارم...

خرید توکن :

Spoiler: خرید توکن
    همونطور که میدونید به خاطر یه سری مشکلات خرید توکن برای اکثر ایرانی ها مقدور نیست، از اونجایی که توکن مهم ترین عنصر بازی هست تصمیم گرفتم یکی از جاهایی که تو کار فروش توکن هست رو بهتون معرفی کنم

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] که صاحبش یکی از اعضای ثابت همین تاپیک هست یعنی علی ali.chila ، که کار فروش توکن رو انجام میده

میتونید سر بزنید و استفاده کنید.

توجه داشته باشین که من فقط قصد معرفی دارم و خرید توکن نیازمند اعتماد سازی دو طرفه هست

صرفا معرفی این وبلاگ برای کسانی هست که علاقه به خرج کردن تو بازی دارن

هشدار : اگر از موبایل برای وارد شدن به بازی استفاده میکنید،و اکانت فیسبوک خودتون رو وارد کردید دیگه نمیشه اکانت رو از روی تیم برداشت و شما همیشه مجبور به استفاده از $$$$$شکن برای وارد شدن به بازی میشید.اگر مشکلی در این زمینه ندارید میتونید اکانت فیسبوک خودتونو وصل کنید.

بودن دوستانی که از این طریق میخواستن تیمشون رو به فیسبوک وصل کنن و با یه اشتباه تیمشون رو از دست دادن !

اگر یک بار اکانت فیسبوک رو وارد کنید برای دفعات بعد هم نیاز به چیزشکن دارید. اگر نداشته باشید این به منزله اینه که دیگه هیچوقت نمیتونید وارد بازی بشید

لطفا مواظب باشید!

به امید موفقیت روزافزون ایرانی های عزیز در این بازی!
    ویرایش توسط aliexpress : 02-04-2015 در ساعت 15:10

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    Forward
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    Ronaldinho
    اسم واقعی شما
    Ali

BrazilSS_TehranBarcelona

Ronaldinho

تشکر ها
    929

پیش فرض پاسخ : | بحث و تبادل نظر پیرامون بازی مربی گری فوتبال آنلاین Top Eleven | [ جلد دوم ]

در مورد رویکرد جدید باید بهتون بگم که تصمیم گرفتم یه تاپیک مجزا برای سوالات دوستان ایجاد کنم. اینجوری از بی نظمی جلوگیری میشه و دوستان راحت تر میتونن به جوابشون برسن

همچنین در نظر دارم یه تاپیک پرسش و پاسخ ، سوالات بسیار تکرار شده ایجاد کنم و سوالایی که خیلی پرسیده شده رو توش پاسخ بدم. البته این تاپیک همیشه قفل خواهد بود ! واسه این تاپیک به کمک شما نیاز دارم تا یه چیز کاملی رو ارائه بدیم

تو همین تاپیک هم در مورد تیم های خودمون صحبت میکنیم

نظرتون چیه؟ موافقین ؟؟؟ اگه ایده دیگه ای تو نظرتون هست بگین، اگرم باهام موافقین که اعلام کنین تا کارمو شروع کنم

حدس میزنم در آینده در برابر خیل عظیمی از پلیر های ایرانی قرار بگیریم که از این بازی اطلاعات خیلی کمی دارن و مشتاق هستن تا بیشتر یاد بگیرن واسه همین بهتره تا دیر نشده استارت یه کار موندگار رو بزنیم

3. 2 کاربر از پست مفید aliexpress تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    GK
    بازیکن محبوب
    Jose Luis Chilavert

BrazilMilanNaft

Maldini

تشکر ها
    110
    تشکر شده 277 در 170 پست

پیش فرض پاسخ : | بحث و تبادل نظر پیرامون بازی مربی گری فوتبال آنلاین Top Eleven | [ جلد دوم ]

دیگه اکثر سوالات کاربرها تکراری شده چون تقریبا همه چی رو توضیح دادیم و موضوع خاص دیگه ای نمونده. سوالات هم اکثرا درباره ی نوع تمرین دادن و چیدن سیستم و روش خرید بازیکن هستش.اکثر بازی ها یه faq دارن که سوالات متداول رو جواب میدن.اگر بتونیم یه همچین چیزی رو واسه تاپ الون بزنیم کارمون خیلی راحت میشه و نیازی نیست هر بار سوالات تکراری رو جواب بدیم

5. کاربر روبرو از پست مفید ali.chila تشکر کرده است .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    Forward
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    Ronaldinho
    اسم واقعی شما
    Ali

BrazilSS_TehranBarcelona

Ronaldinho

تشکر ها
    929

نقل قول نوشته اصلی توسط ali.chila نمایش پست ها
    دیگه اکثر سوالات کاربرها تکراری شده چون تقریبا همه چی رو توضیح دادیم و موضوع خاص دیگه ای نمونده. سوالات هم اکثرا درباره ی نوع تمرین دادن و چیدن سیستم و روش خرید بازیکن هستش.اکثر بازی ها یه faq دارن که سوالات متداول رو جواب میدن.اگر بتونیم یه همچین چیزی رو واسه تاپ الون بزنیم کارمون خیلی راحت میشه و نیازی نیست هر بار سوالات تکراری رو جواب بدیم
    آره علی. دقیقا منظورم همون Faq بود. میخوام یه چیزی باشه که دیگه هر بار نخوایم هی سوالای تکراری جواب بدیم.وقتی یه چیزی آماده داشته باشیم هم واسه بقیه خوبه هم کار ما راحت تر میشه

7. 2 کاربر از پست مفید aliexpress تشکر کرده اند .

عضو Derby

EnglandSS_TehranAtleticoMadrid

Farhad Majidi

تشکر ها
    20
    تشکر شده 6 در 6 پست

سلام به تموم دوستان
    صفحه جدیدم مبارک
    دیگه به نوعی بازی رو یاد گرفتم اینجا میام و هر چند روز سر میزنم و نظر دوستان رو میخونم ماشالله انقدر سطح بچه ها بالاست که جای نظر دادن برای من نمیزاره اما در مورد تیمم میگم که لول 3 هستم 2 قهرمانی لیگ و یک قهرمانی جام باشگاه ها دارم این فصلم احتمال خیلی زیاد جام باشگاه ها رو بگیرم حذفی تا مرحله قبل بودم و با بد شانسی حذف شدم تیم خریفم لول 5 بود با بازیکنای فوق العاده خوب بی شک قهرمان حذفی میشه
    بازی رو از خود سایت یا به نوعی از روی فیس بوک دنبال میکنم چون جذاب تر از اندروید هست و کامل تر
    سیستم مرد علاقم 442 دیامند هست اما اکثرا با 3 هافبک وسط MC و 1 هافبک دفاعی یا 1 هجومی بازی میکنم بسته به اینکه مصدوم داشته باشم یا بازیکنی آماده باشه یا نه
    میانگین سنی تیمم 24.5سال هست و میانگین قدرت بازیکنانم 25.1 این فصل خیلی سختی کشیدم از اونجایی که داشتم تو 3 جام هم زمان بازی میکردم و بازیکنان ذخیره خوبی نداشتم 5 بازیکن فیکسم مصدوم شدن و خیلی کارام به هم خورد الانم سوم جدولم با 1 امتیاز اختلاف با تیم اول و متاسفنه بازی رو در روییی که با تیم اول داشتم هم مساوی شد !! اینم عکس هایی از تیمم خوشحال میشم در مورد تیمم یا سیستمم نظر بدید تا از اطلاعات شما دوستان استفاده کنم

تصاویر کوچ فایل پیوست تصاویر کوچ فایل پیوست TIM1.jpg   TIM2.jpg  

9. کاربر روبرو از پست مفید attta تشکر کرده است .

عضو Derby

Farhad Majidi

تشکر ها
    20
    تشکر شده 6 در 6 پست

اینم سن بازیکنا

تصاویر کوچ فایل پیوست تصاویر کوچ فایل پیوست TIM4.jpg  

11. کاربر روبرو از پست مفید attta تشکر کرده است .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    Forward
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    Ronaldinho
    اسم واقعی شما
    Ali

BrazilSS_TehranBarcelona

Ronaldinho

تشکر ها
    929

این ورژن جدیده چه باحال شده ! همه جا برفی شده

این بازار هم اعصاب مارو خط خطی کرده ها لینک دانلود بازیو نشون نمیده بزارم اینجا، کصافط

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    Forward
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    Ronaldinho
    اسم واقعی شما
    Ali

BrazilSS_TehranBarcelona

Ronaldinho

تشکر ها
    929

جا داره یه یادی هم کنم از مهاجمین سابق تیم خودم !!! Jimenez و Gholamali tabar . که تو دوران خودشون بهترین بازیکنان تیمم بودن مخصوصا خیمنز که هیچوقت یادم نمیره چه بازی هایی میکرد

کجایی بیا ببین که الان مهاجمای من عرضه دروازه خالی گل کردنم ندارن پولم ندارم بازیکن بخرم ! بودجم داشت منفی میشد که بالاخره تونستم یه بازیکنم بفروشم یه 45 میلیونی الان دارم لامصب مگه بازیکن فروش میره؟؟؟!!!! :|

واقعا تیم من الان شده مثه ورشکسته ها :دی به زور خودمونو زنده نگه داشتیم

عضو Derby

پست مورد علاقه
    GK
    بازیکن محبوب
    Jose Luis Chilavert

BrazilMilanNaft

Maldini

تشکر ها
    110
    تشکر شده 277 در 170 پست

لینک مستقیم ورژن 2.35 از بازار
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

15. 2 کاربر از پست مفید ali.chila تشکر کرده اند .

عضو Derby

Farhad Majidi

تشکر ها
    20
    تشکر شده 6 در 6 پست

سلام چرا علی جان ؟؟ یادمه قبل ها میگفتی میلیون ها پول داری اما توکن نداری علت بی پولی تیمت چی هست ؟؟؟ مثلا تو لیگ علی چیلا عزیزهم دیدم یه تیم خوب 17 میلیون منفی هست بودجش !!
    قرار داد بازیکناتون گرون شده یا علت دیگه ای داره؟

صفحه 1 از 101 1231151 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)