Design & Developed BY Patira

صفحه 91 از 101 نخستنخست ... 41818990919293 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 901 تا 910 , از مجموع 1003
    مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    Forward
    مربی مورد علاقه
    Pep Guardiola , Diego Simeone
    بازیکن محبوب
    Ronaldinho
    اسم واقعی شما
    Ali

BrazilSS_TehranBarcelona

Ronaldinho

تشکر ها
    929
    تشکر شده 1,416 در 873 پست

Jadide | بحث و تبادل نظر پیرامون بازی مربی گری فوتبال آنلاین Top Eleven | [ جلد دوم ]

با توجه به سنگین شدن تاپیک قبل و افزایش بیش از حد تعداد صفحات ، تصمیم گرفتیم که جلد دوم رو با رویکردی جدید افتتاح کنیم ! به زودی بهتون اطلاع میدیم

به پاتوق جدیدتون خوش اومدین

در ضمن [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] هست. نیاز داشتید میتونید از مطالبش استفاده کنید

با سلام

به یکی از بزرگترین مراجع Top Eleven در ایران خوش اومدید !

این محفل جهت افزایش کیفیت پلیر های ایرانی بازی ایجاد شده تا شاهد هنرنمایی هموطنامون باشیم.

این بازی رو میشه هم روی گوشی موبایل و هم روی دسکتاپ ( فیسبوک ) انجام داد. فیسبوک دردسر های خاص خودشو داره و البته یه سری مزایا، دردسر مثل چیز شکن و داستان هاش و مزایاش هم این که وقتی تیمتون با اکانت فیسبوک ست بشه دیگه تا وقتی اکانت فیسبوک رو داشته باشین تیمتون رو هم دارین.

به عبارتی امنیتش کمی بیشتره !

اما روی گوشی ممکنه هر لحظه اتفاقی بیوفته و تیم از بین بره، یه باگ یا اشتباه خودتون ، یا حتی تعویض گوشی و ... که باعث بشه دیگه تیمتون رو نداشته باشین!

اگر با گوشی موبایل بازی میکنید قبل از هر چیزی آی دی بازی خودتون رو یه جا سیو یا یادداشت کنید واسه مواقع ضروری

چگونه؟ وارد بازی میشید، به آخرین بخش بازی یعنی Setting وارد بشید از زبانه ( تب ) Misc آخرین گزینه یعنی My id رو پیدا کنید و روی View کلیک کنید.

این آی دی شماست ! یه جای مطمئن ذخیرش کنید.

لینک جدید ترین ورژن بازی :
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    بازی فوق العاده ای هست.اگر علاقه مند به مدیریت تیم فوتبال آنلاین هستید حتما این بازی رو بهتون پیشنهاد میکنم

از دوستان اینجا هر کسی که بازی میکنه بیاد تا از تجربه هاشون استفاده کنیم

کسانی که میان اینجا لطف کنن بگن که اسم تیمشون چیه،چه لِولی هستند و فصل چندمه که دارن بازی میکنن،میانگین سنی،میانگین قدرت،بودجه فعلی باشگاه، تاریخ ثبت نام،افتخارات باشگاه،ارزش باشگاه،وضعیت استادیوم و ....

میخوایم با وضعیت دوستان بیشتر آشنا شیم

تو بازی چیزی که مهمه به جز پولی که واحدش دلاره یه واحد پولی دیگه هست که اسمش token ـه.برای به دست آوردن توکن شما میتونید با اسپانسر های

مختلف قرارداد امضا کنید و طبق قرارداد بهتون توکن میده.این توکن هارو تو بازی به صورت بسته هایی برای فروش گذاشتن که باید با کارت های بین المللی خرید

کنید که واسه اکثر ایرانیا مقدور نیست....

از توکن برای خرید بازیکن،قرارداد با بازیکن تیم جوانان،تغییر اسم بازیکنان تیم،خرید لباس،خرید لوگو و ..... استفاده میشه

در صورت داشتن توکن شما میتونید بسته های treatment (درمان) ، booster (تقویت کننده) و rest (استراحت) بخرید و برای بازیکنانتون استفاده کنید

شما میتونید روزانه به کسانی که تو لیست دوستانتون هستن جایزه بدین.جایزه شامل همون بسته های کمکی که بالا نام بردم هست به علاوه آیتم تمرینی.(روزانه

فقط یکی)

گزارش زنده به صورت انگلیسی هم داره.هر روز بازی برگزار میشه

هر لیگ شامل 14 تیم میشه

امکان تغییر ترکیب،تعویض حین بازی وجود داره

هر بازی طرفای ده دقیقه یه ذره کمتر بیشتر طول میده

هر لیگ 26 روز طول میکشه

بعد از هر بازی بهتون آیتم تمرین میده که باهاش میتونید بازیکناتونو تمرین بدید

تو بخش اسپانسرینگ دو قسمت وجو داره.یکی Tv Rights حق پخش تلویزیونیه و بابتش بهتون توکن میده و دیگری اسپانسر پیراهن تیم هست که

بهتون پول پرداخت میکنه

امکان ست کردن قیمت بلیط برای بازی های لیگ، جام حذفی و جام قهرمانان وجود داره

موقع ثبت نام هم که میتونید خودتون لوگو و پیراهن تیم رو طراحی کنید

قسمت خرید و فروش بازیکن باید حتما توکن داشته باشید.برای هر بار پیشنهاد دادن یک توکن ازتون کم میکنه و خودش اتوماتیک پول پیشنهاد خرید بازیکن رو تعیین

میکنه

اگه بخوام از عیب های بازی بگم میشه به عدم امکان جستجوی بازیکن ها بدون استفاده از فیسبوک اشاره کرد

در کل بازی جذابیه که به همه دوستان فوتبال دوست پیشنهادش میکنم

در آخر هم تعدادی عکس از بازی میزارم...

خرید توکن :

Spoiler: خرید توکن
    همونطور که میدونید به خاطر یه سری مشکلات خرید توکن برای اکثر ایرانی ها مقدور نیست، از اونجایی که توکن مهم ترین عنصر بازی هست تصمیم گرفتم یکی از جاهایی که تو کار فروش توکن هست رو بهتون معرفی کنم

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] که صاحبش یکی از اعضای ثابت همین تاپیک هست یعنی علی ali.chila ، که کار فروش توکن رو انجام میده

میتونید سر بزنید و استفاده کنید.

توجه داشته باشین که من فقط قصد معرفی دارم و خرید توکن نیازمند اعتماد سازی دو طرفه هست

صرفا معرفی این وبلاگ برای کسانی هست که علاقه به خرج کردن تو بازی دارن

هشدار : اگر از موبایل برای وارد شدن به بازی استفاده میکنید،و اکانت فیسبوک خودتون رو وارد کردید دیگه نمیشه اکانت رو از روی تیم برداشت و شما همیشه مجبور به استفاده از $$$$$شکن برای وارد شدن به بازی میشید.اگر مشکلی در این زمینه ندارید میتونید اکانت فیسبوک خودتونو وصل کنید.

بودن دوستانی که از این طریق میخواستن تیمشون رو به فیسبوک وصل کنن و با یه اشتباه تیمشون رو از دست دادن !

اگر یک بار اکانت فیسبوک رو وارد کنید برای دفعات بعد هم نیاز به چیزشکن دارید. اگر نداشته باشید این به منزله اینه که دیگه هیچوقت نمیتونید وارد بازی بشید

لطفا مواظب باشید!

به امید موفقیت روزافزون ایرانی های عزیز در این بازی!
    ویرایش توسط aliexpress : 02-04-2015 در ساعت 15:10

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    گواردیولا...انریکه...آرسن ونگر
    بازیکن محبوب
    لیونل مسی...فرهاد مجیدی
    اسم واقعی شما
    علیرضا

GermanySS_TehranBarcelona

Lionel Messi

تشکر ها
    0
    تشکر شده 0 در 0 پست

پیش فرض پاسخ : | بحث و تبادل نظر پیرامون بازی مربی گری فوتبال آنلاین Top Eleven | [ جلد دوم ]

سلام بچه هامن وقتی تو قسمت توکن رایگان بازی ها رو دانلود میکنم برام توکن نمیاد چیکار کنم؟؟؟راستی امروز با یه اسرائیلی بازی دارم اسپانسر ایرانی نداره برای حمایت از مردم غزه بازی نکنم بهم تومن بده!!!راستی من تازه یه هفتس این بازی رو نصب کردم ترفند های این بازی رو لطفا بهم بگید در ضمن این اعدادی که بچه ها میکن مثلا بازیکنم 5 گرفت یعنی چی؟

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    سر الکس فرگوسن
    اسم واقعی شما
    مصطفی

ArgentinaManUtdBarcelona

Ronaldinho

تشکر ها
    2
    تشکر شده 82 در 66 پست

پیش فرض پاسخ : | بحث و تبادل نظر پیرامون بازی مربی گری فوتبال آنلاین Top Eleven | [ جلد دوم ]

نقل قول نوشته اصلی توسط fc alireza نمایش پست ها
    سلام بچه هامن وقتی تو قسمت توکن رایگان بازی ها رو دانلود میکنم برام توکن نمیاد چیکار کنم؟؟؟راستی امروز با یه اسرائیلی بازی دارم اسپانسر ایرانی نداره برای حمایت از مردم غزه بازی نکنم بهم تومن بده!!!راستی من تازه یه هفتس این بازی رو نصب کردم ترفند های این بازی رو لطفا بهم بگید در ضمن این اعدادی که بچه ها میکن مثلا بازیکنم 5 گرفت یعنی چی؟
    خب حداقل دوسه صفحه قبل تاپیک رو بخونین،تو قفحه قبل راجع به سوال اولت جواب داده شده
    اون اعداد نمره ایه که بازی بر اساس خوب یابد بازی کردن بازیکناتون بهشون میده،هرچی کمتر بده یعنی بازیکن بدتر بازی کرده و تاثیر زیادی نداشته تو بازی.

4. کاربر روبرو از پست مفید mostafa1323 تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Forward
    مربی مورد علاقه
    Carlo Anceloti
    اسم واقعی شما
    Amirho3ein

BrazilRealMadridPersepolis

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    17
    تشکر شده 39 در 34 پست

خب سلام بکس
    اولا خیلی خوشحالم که بعد اوضاع افتضاح تیمم که از پرسپولیس هم بدتر بود خارج شدم با یه ترکیب 4-1-4-1 و از 13 جدول به زور خودمو به 5 رسوندم و هنوز برای قهرمانی امید دارم هم کاپ هم چمپیونز لیگ و هم لیگ و فکر کنم این فصل سه گانه برای من باشه کلا تیمم از این رو به اون رو شد البته با خرید چند بازیکن دوما چند روزه بازی کلا با همه فکر کنم لج کرده تو دادن توکن رایگان برنامه رو دانلود میکنم باز میکنم بعد که میرم تو بازی توکن نمیده سوما الان برای بار 4 ام که ساعت 9تا10صبح میرم برای خرید بازیکن یه توکن میدم چون هیچکس نیس و بازیکن رو میبرم در صورتی که اوقات دیگه سر اون بازیکن دعواس پیشنهاد مبکنم حتما یه بار این ساعت امتحان کنید
    موفق باشید

6. کاربر روبرو از پست مفید amirh0ssein تشکر کرده است .

عضو Derby

تشکر ها
    0
    تشکر شده 0 در 0 پست

دوستان عزیز هرکس تکون میخواد بیاد لاین m.a.e.f اینم آیدی

عضو Derby

تشکر ها
    0
    تشکر شده 0 در 0 پست

ببخشید هرکس توکن میخواد بیاد لاین m.a.e.f

عضو Derby

تشکر ها
    7
    تشکر شده 7 در 7 پست

تیم من مدتی هست به روند خوب خودش برگشته و همه بازیها رو دارم پرگل میبرم....حتی 14-0 و 10-0 و 6-0 و از این قبیل نتایج...
    دوستان برای بازیکن خریدن صبح بین 8تا10 ساعت بسیار خوبیه....کاملا خلوت و با یه توکن مبشه بازیکن رو خرید...
    این مصدومیت ها گریبان تیم من رو هم گرفته....از دیروز تا الان 4 بازیکنم رو از دست دادم....دستم برای تعویض تو فاز هجومی بسته شده....معلوم نیست بازی چش شده که اینقد مصدوم میزاره رو دستمون...
    کلا قبل بازی فقط از مصدومیت ها میترسم....

عضو Derby

تشکر ها
    0
    تشکر شده 0 در 0 پست

سلام ددستان من فصل سومم و فعلا اولم تو گروه
    میشه برای سرعت بیشتر و استفاده از تجربه دیگران ی گروه واتس آپ بسازین؟اگ هم دارین این شمارمه منم عضو کنین
    09131563821

عضو Derby

تشکر ها
    0
    تشکر شده 0 در 0 پست

09131563821

اینم شماره من

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    سر الکس فرگوسن
    اسم واقعی شما
    مصطفی

ArgentinaManUtdBarcelona

Ronaldinho

تشکر ها
    2
    تشکر شده 82 در 66 پست

الکی الکی از کاپ حذف شدم!در کل سه دو باختم یکی از گلایی که خوردم کرنر بود یکی شوت از راه دور یکی هم دقیقه اخر ضدحمله!!بعد دو گلی که زدم رو پاسکاری و همکاری تیمی بود!!!
    خوب تا نمیکنه بامن تاپ الون.

عضو Derby

پست مورد علاقه
    Forward
    مربی مورد علاقه
    Carlo Anceloti
    اسم واقعی شما
    Amirho3ein

BrazilRealMadridPersepolis

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    17
    تشکر شده 39 در 34 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa1323 نمایش پست ها
    الکی الکی از کاپ حذف شدم!در کل سه دو باختم یکی از گلایی که خوردم کرنر بود یکی شوت از راه دور یکی هم دقیقه اخر ضدحمله!!بعد دو گلی که زدم رو پاسکاری و همکاری تیمی بود!!!
    خوب تا نمیکنه بامن تاپ الون.
    داداش بعضی موقع ها بازی باهات بد لج میکنه منم تو چمپیونز لیگ به قویترین تیم ممکن خوردم تو لول 3 قدرتش 28.7 من 27.3 هر دفعه تو چمیپونز لیگ به سخت ترین ممکن میخورم نمیدونم چرا امیدوارم ببرم چون این فصل تیمم واقعا پتانسیل سه گانه داره

صفحه 91 از 101 نخستنخست ... 41818990919293 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)