Design & Developed BY Patira

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    بازیساز
    مربی مورد علاقه
    ونگر-گواردیولا
    بازیکن محبوب
    میسوت اوزیل-کریان گیپس-شجاع خلیل زاده -کریس رونالدو
    اسم واقعی شما
    مهدی

EnglandArsenalSepahan

Ronaldinho

تشکر ها
    11
    تشکر شده 68 در 37 پست

پیش فرض Fifa2015 یا pes2015 همه بیان

با سلام خیلی برسی کردم ولی اون تصمیم اخرو نتونستم بگیرم

فیفا 2015 یا pes2015

بدون تعصب بگید چه چیزایی بهشون اظافه شده و چیا بهتر شده و نقطه ضعفشم بگید مرررسی

به نظرم بدی فیفا اینه رو سیستم عادی نمیگیره پی اس هم اینجوری هست؟؟
    we are the gunners عشق است توپچی های لندنی

2. کاربر روبرو از پست مفید Mesut Ozill تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    مورینیو و قلعه نوعی و آرسن ونگر و یورگن کلوپ
    بازیکن محبوب
    CR7 ,wilshere,alex delpiero , شوان اشتایگر ,raul,totti,steven gerrard
    اسم واقعی شما
    محمد

GermanySS_TehranRealMadrid

Delpiero

تشکر ها
    1,985
    تشکر شده 1,794 در 460 پست

پیش فرض پاسخ : Fifa2015 یا pes2015 همه بیان

ما که فیفا 15 بازی نکردیم
    ولی پی ای اس رو میگم :
    اول از همه از دید کلی شبیه فیفا شد . یعنی اون چسبیدن توپ به پا برداشته شده که واقعا جای تحسین داره
    بعد توی پاس تو عمق پی ای اس 14 خیلی ضعف داشت که اینجا برطرف شده.
    فقط مشکلش خطا هاست که داور یه چیزای الکی رو خطا میگیره یا خطا های واضحو نمیگیره گاهی وقتا. یکم کلا سیستم ضربه ازاد زدن سخت شده . شایدم من بلد نیستم . ولی کرنر کشیدنش خیلی جالبه.
    گرافیک بازی خیلی خوب شده. فقط اگه لایسنس لیگ المان رو هم میداشت دیگه نور علی نور بود
    در کل کمبود فیفا 15 رو تا حدی واسم جبران میکنه

پی ای اس مشخصات بالایی نمیخواد از نظر سخت افزاری . البته این هم در عین گرافیک بالاشه . که واقعا نشون از توانایی شرکت کونامی داره
    LEGENDARY

4. 4 کاربر از پست مفید icon تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    fabregas,Xavi,Pirlo,Totti
    اسم واقعی شما
    مسعود

FranceMilanPersepolis

Xavi

تشکر ها
    3
    تشکر شده 16 در 9 پست

توی فیفا 15 کشیدن پیراهن بازیکن هم اضافه شده فقط آموزشش رو کسی میدونه یا با همون ضربدر که بازیکن حریف رو تعقیب میکنه این اتفاق میوفته؟

6. کاربر روبرو از پست مفید masoud.diesel تشکر کرده است .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گوادیولا
    بازیکن محبوب
    رونالدینهو و زیدان و الکسیس سانچز
    اسم واقعی شما
    علیرضا

FranceBarcelonaSS_Tehran

Ronaldinho

تشکر ها
    12
    تشکر شده 41 در 16 پست

به نظرم pes 15 بهترین pes هستش. خیلی خوب شده گرافیک چمن واقعا عالیه. البته من خودم فیفا بازی میکنم از 2013 به بعد رفتم سمت فیفا. pes 14 که خیلی افتضاح بود. 15 خیلی نسبت به قبل خوب شده ولی باز جای پیشرفت مونده.

خوبی های pes 15 : تو مستر دیگه بخوای یه بازیکن رو بخری میشه پول پیشنهاد داد خیلی قدیما میشد. بعدش اوتومات بود فقط خرید رو میزدی اگه اومد که اومد اگر هم نیومد که هیچی. گرافیک خیلی خوب شده. وقتی خطا میکنی داور اوانتاژ میده توپ اگه بره تو اوت کارت میده. که تو pes های قبلی نبود. قیافه و هیکل بازیکن ها خوبه. مراسم های توپ طلا و... نشون میده خیلی خوبه. پاسکاری سریع. منو خیلی قشنگ شده

بدی ها : لیگ زیاد نداره. مستر فیفا خیلی پیشرفته تره. افساید یه خط داره تو فیفا دو خطه هستش ادم بهتر میتوجه میشه. داور کارت زرد زیاد میده. دروازبانی خیلی بده واکنش ها زیاد نیست. رو به سمت چپ هستی میخواست به راست شی کند عمل میکنه. این نقطه های سفید موقع زدن کرنر یا خطا خیلی بده

فیفا :
    خوبی ها : لیگ زیاد هست. گیم پلی بهتر از pes. عالی نیست ولی از pes بهتره. مسترلیگ پیشرفته. تمرینات خیلی خوب. نقل و انتقالات مستر خیلی خوبه. اکادمی داره. روزنامه داره

بدی ها : همه بازیکن ها بالا تنه بزرگ دارن. تو pes استایل بازیکن ها بهتره. مراسم توپ طلا نداره من که اصلا نمیفهمم کی هرسال بهترین بازیکن میشه. جام باشگاه های جهان نداره.

چیزهایی که pes دارد فیفا نداره : جام باشگاه ها به صورت جداگانه. نشون دادن مراسم توپ طلا. نشون دادن نقل و انتقال یه بازیکن به تیم خودمون. امار و ارقام کل بازی هایی که انجام دادی. گل زده. گل خورده. میانگین زده و خورده. تعداد برد و باخت و مساو. تعداد کارت و زرد و قرمز گرفته. میانگین کارت زرد و قرمز در هربازی. تعداد بازی های کل. تعداد شوت و کرنر و پنالتی و... تعداد برد های پشت سرهم

چیزهایی که فیفا دارد pes ندارد : لیگ های زیاد. افساید دو خطه. روزنامه. تمرین های خیلی خوب و پیشرفته. جمبل. ولی لیگ میره اگه نتیجه ای در بازی های دیگر رخ بدهد نشون میده و گزارشگر هم میگه. گزارشگر واقعی تر نسبت به pes. وقتی با یه بازیکن گل میزنی تعداد گل های زده رو مینویسه

مقایسه : قیافه بازیکن ها بعضی ها تو فیفا بهتره بعضی ها تو pes. چمن ها تو pes قشنگتره. البته بعضی ها هم تو فیفا بهتره. نشون دادن مراسم توپ طلا در pes. لیگ های زیاد فیفا. اکادمی در فیفا. روزنامه و خبرها در فیفا.

تقلیدات pes از فیفا : پایین صفحه تو بازی ها پرچم تیم کنار اسم بازیکن ها زده. فیفا تو 14 اینکار رو کرده بود. بعدش pes 15 اینطوری شده. منو در pes با زدن L . R میری صفحه ی بعد. اخرین کاری که انجام دادی میاد اولین صفحه. پر کردن پاس و شوت دروازبان و سانتر کردن از کناره ها. اینا همه از قبل تو فیفا بوده. بعد pes اول پاس رو اینطوری کرد. تو 14 دروازبان و سانتر از کناره ها اضافه شد.

نمره از نظر من : فیفا 15 : 9.5 - فیفا 14 : 9 - pes 15 : 8

اگه چیزی دیگری یادم اومد میگم
    پروردگارا به داده و نداده و گرفته ات شکر که داده ات نعمت است و نداده ات حکمت است و گرفته ات امتحان

8. 2 کاربر از پست مفید alirezafa تشکر کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع