ونگر در مورد شیوه ی پیروزی مقابل برنلی

شما نمی توانید همیشه ۳-۱ ، ۴-۱ یا ۵-۱ پیروز باشید...

آرسن ونگر می گوید موفقیت و پیروزی آنها در روز شنبه مقابل برنلی نشان داد که تیمش به خوبی استعداد و توانایی جنگندگی را دارد .

پس از پیروزی چشمگیر آرسنال مقابل لیورپول ، آرسنال توانست با گل زودهنگام آرون رمزی یک برد خفیف را مقابل برنلی به دست آورد .

ونگر گفت : "باور دارم میدانیم که می توانیم بازی روان و هشیارانه ای را ارائه دهیم اما این را هم می دانیم هچیزی که روز شنبه به آن احتیاج داشتیم این بود که کمی جنگنده تر باشیم، بیشتر بجنگیم و مبارزه کنیم و ما می توانیم این جنبه از عملکرد را هم ارائه کنیم. این چیزی است که باید در ماه های بعد هم نشان دهیم."

"نمیدانم [ برد 1-0 ] خوب یا بد است ولی میدانم گاهی اوقات بُرد ، بُرد است . شما نمی توانید همیشه 3-1 ، 4-1 یا 5-1 پیروز باشید . در این فصل گاهی شما باید به خوبی قادر به کسب یک پیروزی 1-0 باشید .من خوشحالم که توانستیم این کار را به خوبی انجام دهیم ."

"همچنین دوست دارم به خاطر عملکرد خوب به برنلی اعتبار دهم . آنها تیم خوبی داشتند .باید به مربیشان اعتبار دهید .او کارش را در اینجا به خوبی انجام داد ."

آرسنال حتی می تواند عنوان قهرمانی لیگ را به دست آورد ولی آرسن ونگر نمی خواهد تمرکزش برای جدال در جام حذفی را با فکر به آینده بر هم بریزد .

"به برنامه های بازی ها نگاه میکنم و آخر هفته دیداری در نیمه نهایی جام حذفی داریم و این چیزی است که بر آن متمرکز هستم . ما بر بازی بعدی تمرکز می کنیم ."

"در پشت سر ما شکارچیانی قرار گرفته اند و هیچ کس ماه گذشته باور نمیکرد که ما در این جایگاه قرار بگیریم پس اجازه دهید بر خودمان متمرکز شویم و ببینیم آخر فصل در چه جایگاهی قرار می گیریم ."