Design & Developed BY Patira

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 456
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 60
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    LW-CF-ST-CAM
    مربی مورد علاقه
    دیــــــــــــــگو سیمئونه-فان خال-گواردیولا
    بازیکن محبوب
    مسی-نیمار-دیگو کاستا-بیل-سوارز
    اسم واقعی شما
    علی

GermanyBarcelonaAtleticoMadrid

Lionel Messi

تشکر ها
    1,874
    تشکر شده 774 در 419 پست

پیش فرض ☆☆☆اخبار تیم آرسنال در فصل 2014-2015☆☆☆

به نام خدا
    سلام دوستان
    در این تاپیک اخبار تیم ارسنال قرار داده میشه

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

2. کاربر روبرو از پست مفید ZedBazi تشکر کرده است .

مدیر هواداران آرسنال

پست مورد علاقه
    دفاع راست(RB)
    مربی مورد علاقه
    کارلو انچلوتی
    بازیکن محبوب
    کریستیانو رونالدو
    اسم واقعی شما
    امین

BrazilRealMadridArsenal

Sergio Ramos

تشکر ها
    197
    تشکر شده 217 در 151 پست

پیش فرض پاسخ : ☆☆☆اخبار تیم آرسنال در فصل 2014-2015☆☆☆

نصب نورافکن های جدید در اشبرتون

باشگاه آرسنال برای نصب نورافکن های led جدید در ورزشگاه خود شرکت ماسکو لایتینگ را انتخاب کرده است...
    عملیات نصب پس از پایان فصل جاری به سرعت آغاز شده تا نورافکن های جدید برای آغاز فصل 2015/16 در محل خود قرار گرفته باشند. پس از یک ارزیابی جامع شرکت ماسکو لایتینگ برای این منظور انتخاب شد.

جان بیتی مدیر ورزشگاه و امکانات باشگاه گفت: "برای مدت نه فصل در ورزشگاه امارات بوده ایم و باید اطمینان حاصل کنیم بهترین شرایط را برای بازیکنان و هواداران در آینده فراهم می کنیم. پیشنهاد ماسکو نیاز ما برای تامین روشنایی با کیفیت بالا در روزهای مسابقه و رویداد های متنوعی که در روزشگاه برگزار می شوند را برآورده می کند.

ورزشگاه امارات به فهرست بلند بالای ورزشگاه هایی خواهد پیوست که در اقصی نقاط جهان از نور افکن های led شرکت ماسکو بهره می برد. مانند توئیکنهام، ورزشگاه هاستون تگزانس ان آر جی، دنور براکوس فیلد هاوس و مرکز ملی تنیس یو اس تی اِی کینگ بیلی جین.

"ما مفتخریم که توسط باشگاه آرسنال برای نورپردازی ورزشگاه امارات برگزیده شده ایم." جف راجرز رئیس شرکت ماسکو افزود: "سیستم جدید و کارای led به آرسنال کمک خواهد کرد محیطی منحصر به فرد را برای روزشکاران سطح جهانی فراهم کند."

مدیر هواداران آرسنال

پست مورد علاقه
    دفاع راست(RB)
    مربی مورد علاقه
    کارلو انچلوتی
    بازیکن محبوب
    کریستیانو رونالدو
    اسم واقعی شما
    امین

BrazilRealMadridArsenal

Sergio Ramos

تشکر ها
    197
    تشکر شده 217 در 151 پست

بلرین در مورد تصمیمش برای ترک بارسلونا

هکتور بلرین باور دارد که اگر او در بارسلونا می ماند امکان رسیدن به تیم اصلی را نداشت...

این مدافع 20 ساله در سال 2011 از بارسلونا به آرسنال پیوست و در تیم زیر 21 ساله های آرسنال و به صورت قرضی در واتفورد هم بازی کرد.

اما این فصل مدافع راست اسپانیایی توسط آرسن ونگر کشف شد و در تیم اصلی فرصت خود را دریافت کرد و در تمام رقابت ها 18 بازی انجام داده است.

این بازیکن اسپانیایی معتقد است که اگر او در نیوکمپ می ماند ، فرصتی برای بازی دریافت نمی کرد.

او به روزنامه ی مارکا گفت: "به من فرصت دادند و آن را محکم گرفتم. هرجایی که هستید باید کار کنید."

"اگر در بارسلونا می ماندم ، نمی دانم که در میان نخبه ها و استعدادها جا می شدم یانه. شما هیچ وقت از آینده خبر ندارید."

"من به سختی هرچه تمام تر تلاش کردم و همیشه باور رسیدن به سطح بالا را داشتم. در هر جایی بودم همان کار را انجام می دادم."

مدیر هواداران آرسنال

پست مورد علاقه
    دفاع راست(RB)
    مربی مورد علاقه
    کارلو انچلوتی
    بازیکن محبوب
    کریستیانو رونالدو
    اسم واقعی شما
    امین

BrazilRealMadridArsenal

Sergio Ramos

تشکر ها
    197
    تشکر شده 217 در 151 پست

اخبار تیم برای بازی با لیورپول

آرتتا، ولبک، ویلشر، دبوشی، دیابی و چمبرلین...

در مورد آرتتا، ویلشر، دبوشی و دیابی...

همه آنها در بازی سه شنبه بودند و همه چیز هم خوب پیش رفت. پس از بازی هیچ مشکلی نداشتند. به تمرینات بازگشته اند ولی هنوز کمی برای بازی های درگیرانه زود است که مسلما طبیعی است. آنها برای مدتی طولانی بیرون بوده اند ولی از اینکه تا چه اندازه آماده به نظر می رسیدند و همچنین از کیفیتی که نشان دادند شگفت زده شدم - خوب بود.

در مورد فراخواندن آنها برای بازی شنبه...

جک، دیابی یا دبوشی - آیا آنها را در لیست تیم قرار خواهم داد؟ نمی دانم. هنوز تصمیم نگرفته ام.

در مورد اینکه تجربه آنها چقدر مهم خواهد بود...

شما می خواهید که همه بازیکنان در دسترس باشند و در ماه های پایانی به تیم برگردند تا در بالاترین سطح رقابت کنیم. ثبات نقش مهمی در موفقیت دارد و داشتن همه بازیکنان به این موضوع کمک می کند.

در مورد الکس اوکسلید چمبرلین و دنی ولبک...

چمبرلین هنوز مصدوم است و آماده نیست و دنی ولبک هم با مصدومیت کوچکی از ناحیه زانو از تیم ملی برگشته است. به نظر می رسد شانس کمی برای بازی شنبه داشته باشد.

مدیر هواداران آرسنال

پست مورد علاقه
    دفاع راست(RB)
    مربی مورد علاقه
    کارلو انچلوتی
    بازیکن محبوب
    کریستیانو رونالدو
    اسم واقعی شما
    امین

BrazilRealMadridArsenal

Sergio Ramos

تشکر ها
    197
    تشکر شده 217 در 151 پست

آرسنال، آماده ترین تیم حال حاضر اروپا

هفت برد پیاپی آرسنال را به صدر جدول تیم های آماده اروپا فرستاد...
    آرسنال با برد مقابل 4-1 مقابل لیورپول به رتبه دوم جدول رفت و نیم نگاهی به قهرمانی انداخت. ونگر هم از روال نتایج اخیر راضی است.

او خاطرنشان کرد :"اگر 15 بازی باقی مانده بود آن وقت دیگر اعتراضی نداشتید."

این که آرسنال خیلی دیر برای قهرمانی خیز برداشته یا نه را باید منتظر ماند و دید چون چلسی با یک بازی کمتر 7 امتیاز بیشتر دارد اما به هر حال نتایج اخیر آن ها مایه افتخار است.

در پنج لیگ برتر اروپا تنها لاتزیو با رکورد هفت پیروزی متوالی آرسنال برابری می کند. البته در شش بازی داخلی گذشته تفاضل گل لاتزیو اندکی بهتر بوده است. تیم های بزرگ اروپایی مانند بایرن مونیخ و بارسلونا هم در جمع پانزده تیم بالایی قرار دارند اما رئال مادرید از 6 بازی آخر در لیگ تنها 10 امتیاز گرفته است، با این که یک شنبه گرانادا را 9-1 له کردند.

وضع نتایج تیم لوییس فن خال هم در هفته های گذشته بهتر شده است و یونایتد پس از شکست دادن استون ویلا در هفته قبل، در جمع تیم های آماده اروپا قرار گرفت. چلسی هم با برد مقابل استوک از تیم های حاضر در جدول است.

مدیر هواداران آرسنال

پست مورد علاقه
    دفاع راست(RB)
    مربی مورد علاقه
    کارلو انچلوتی
    بازیکن محبوب
    کریستیانو رونالدو
    اسم واقعی شما
    امین

BrazilRealMadridArsenal

Sergio Ramos

تشکر ها
    197
    تشکر شده 217 در 151 پست

پیرس: اوزیل ثابت کرد منتقدان اشتباه می کنند

رابرت پیرس می گوید مسوت اوزیل یکی از بهترین بازیکنانی است که تاکنون دیده است...

مسوت پس از بازگشت از مصدومیت سه ماهه، فرم خوبی داشته است و در 15 بازی برای آرسنال 4 گل زده و 4 پاس گل هم داده است.

اوزیل در بازی لیورپول هم نمایش خوبی داشت و پیرس می گوید هافبک آرسنال شایسته تمجید است.

"برای من بهترین بازیکن زمین مسوت اوزیل بود و خوشحالم که ثابت کرد منتقدانش اشتباه می کنند.

"بسیاری از مردم در این فصل و کلا از زمانی که به آرسنال آمده است از او انتقاد می کردند. من مرتبا کنار او تمرین می کنم و می توانم به شما بگویم او یکی از بهترین بازیکنانی است که تاکنون دیده ام.

"او این باشگاه را دوست دارد و به آن اهمیت می دهد. او می خواهد اینجا جام ها را برنده شود و هواداران را خوشحال کند، مثل همان کاری که مقابل لیورپول انجام داد. روی گل نخست پاس فوق العاده ای به آرون رمزی داد و سپس روی گل دوم آن ضربه ایستگاهی زیبا را وارد دروازه کرد.

"فکر نمی کنم مینیوله می توانست بهتر کار کند چون ضربه او خیلی خوب بود و کات گرفت. ولی مسوت برای تیم هم به سختی تلاش کرد - دفاع کرد، روی توپ فوق العاده بود و ساده بگویم مفید بازی کرد.

"می توانید درک فوق العاده او از آرون، سانتی، الکسیس و ژیرو رو ببینید. من دوست دارم آن پاس های کوتاه بین مسوت، آرون و الیویه را تماشا کنم.

"لیورپول نمی توانست با پاس های ما کنار بیاید. خط هافبک آنها را از بازی خارج کردیم، در دفاع آنها را تحت فشار گذاشتیم و در جلوی زمین هم آنها را کنار زدیم. این برد برای ادامه این فصل و البته فصل بعد بسیار مهم بود."

مدیر هواداران آرسنال

پست مورد علاقه
    دفاع راست(RB)
    مربی مورد علاقه
    کارلو انچلوتی
    بازیکن محبوب
    کریستیانو رونالدو
    اسم واقعی شما
    امین

BrazilRealMadridArsenal

Sergio Ramos

تشکر ها
    197
    تشکر شده 217 در 151 پست

ونگر در مورد ساختن ترکیب تیم

آرسن ونگر می گوید برای داشتن یک ترکیب موفق باید از بازیکنان جوان و باتجربه کنار هم استفاده کرد...

هکتور بلرین و کالوم چمبرز با 20 سال سن در فصل جاری در تیم اصلی حضور داشته اند تا آرسنال مانند سال های قبل، بازیکنان جوان را هم در ترکیب داشته باشد.

ونگر می گوید مهم است که به بازیکنان آینده دار فرصت داده شود و باید ترکیبی ساخته شود تا برای حال و آینده مناسب باشد.

"می خواهید هر دو را داشته باشید. مطمئنا امکان پذیر است. ما بازیکنانی مثل سانچز و اوزیل را با 25 و 26 سال به خدمت گرفتیم که سن خوبی در فوتبال است.

"همچنین بازیکنانی مثل بلرین و چمبرز را داریم که 20 ساله هستند. بنابراین هر دو مورد را داریم. توان مالی باید این اجازه به شما بدهد که هر دو را کنار هم داشته باشید.

"ببینید، چیزی که اهمیت دارد این است که به بازیکنان جوان فرصت داده شود. می خواهیم این را ادامه دهیم.

"برای سال ها می توانستید به من بگویید: 'تو انتخاب دیگری نداری و مجبوری که آنها را بازی دهی' - ولی ما می خواهیم این روش را ادامه دهیم. فرصت دادن به جوانان قسمتی از دی‌ان‌ای باشگاه است.

"وقتی همه بازیکنان اصلی شما به 30 سالگی برسند، نمی توانید باز هم بازیکن 30 ساله بخرید. باید بازیکنی بخرید که 22 یا 23 ساله باشد چون اگر بازیکن 30 ساله دیگری بخرید، همه ترکیب تیم تان با هم از فوتبال خداحافظی خواهند کرد."

مدیر هواداران آرسنال

پست مورد علاقه
    دفاع راست(RB)
    مربی مورد علاقه
    کارلو انچلوتی
    بازیکن محبوب
    کریستیانو رونالدو
    اسم واقعی شما
    امین

BrazilRealMadridArsenal

Sergio Ramos

تشکر ها
    197
    تشکر شده 217 در 151 پست

جک: رقابت هرگز تا این حد شدید نبوده است

جک ویلشر می گوید هرگز در آرسنال چنین رقابت شدیدی برای حضور در ترکیب اصلی وجود نداشته است...
    ویلشر به علت مصدومیت از ماه نوامبر تا کنون خارج از ترکیب بوده اما اخیرا کنار آرتتا و دیابی برای تیم زیر 21 سال بازی کرده است.

با این حال این هافبک ها با وجود بازیکنانی مثل کوکلن کازورلا و رمزی رقابت سختی برای حضور در ترکیب پیش روی خود می بینند.

"وقتی اولین بار به تیم اصلی آمدن فابرگاس، دیابی، دنیلسون و الکس سانگ در تیم بودند.

"همیشه کیفیتی واقعی در این پست داشته ایم اما حالا باید بگویم بازیکنان بیشتری با سبک بازی من برای آن پست می جنگند. می توانید از 4 یا 5 هافبک هجومی در کلاس جهانی را نام ببرید.

"از زمانی که 15 یا 16 ساله بودم کنار فرانسیس بازی کرده ام بنابراین یکدیگر را خیلی خوب میشناسیم. پیش از این خیلی فرصتی به دست نمیاورد اما همیشه می دانستم وقتی فرصتش را به دست بیاورد از ان استفاده خواهد کرد، و هر بازی که جلو می رود او بهتر و بهتر می شود.

"حالا چند سال است که کنار میکل بازی کرده ام و زمانی که به صورت قرضی در بولتون بودم برابر او [که در اورتون بود] بازی کرده ام و او بهترین بازیکن زمین بود. تجربه دارد، خیلی خوب بازی خوانی می کند، بازی حریف را تخریب می کند و همه می دانند که با توپ چه کیفیتی دارد.

"ویژگی اصلی ارون انرژی و رهبری اوست، او می خواهد تیم را جلو ببرد و می تواند گلزنی کند. به بهترین هافبک های جهان در چند سال گذشته نگاه می کنید، مانند لمپارد و جرارد که می تاونستند گلزنی کنند و او هم می تواند این کار را بکند.

"کنار سانتی بازی کردن ساده است زیرا بازی را خیلی خوب درک می کند. اگر من به سمت داخل حرکت کنم او به سمت بیرون می رود و ارتباط خوبی ایجاد می کند، حالا او مسئولیت بیشتری در مرکز خط هافبک دارد و در طول چند ماه اخیر آنجا فوق العاده کار کرده است. احتمالا بازی کردن کنار او از هر بازیکن دیگری آسان تر است."

مدیر هواداران آرسنال

پست مورد علاقه
    دفاع راست(RB)
    مربی مورد علاقه
    کارلو انچلوتی
    بازیکن محبوب
    کریستیانو رونالدو
    اسم واقعی شما
    امین

BrazilRealMadridArsenal

Sergio Ramos

تشکر ها
    197
    تشکر شده 217 در 151 پست

ونگر: دفاع شایسته دریافت اعتبار بسیاری است

ونگر معتقد است دفاع آرسنال نقشی مهم در کسب ۳ امتیاز ترف مور داشته است.
    توپچی ها در برابر حریفی دونده و فیزیکی موفق شدند با بسته نگه داشتن دروازه خود به برد 1-0 دست پیدا کنند.

ونگر از انعطاف پذیری تیم خود خشنود است.

"برابر تیمی بازی کردیم که به خوبی سازماندهی شده بود و برای بقا می جنگد و همچنین بسیار آماده هستند.

"در سال های اخیر شاهد پیشرفتی بوده ایم که تیم های نیمه دوم جدول لیگ هم کیفیت بالایی دارند و برای هر برد باید بجنگید.

"کمی قسمت قسمت اما جنگجویانه بود و بیش از ارائه بازی روان به میل و اشتیاق و سازماندهی بستگی داشت. از آن دست بر هایی بود که در این لیگ به آن نیاز داریم و خوشحالم که انجامش دادیم.

"دفاع ما عاملی بسیار مهم بود زیرا خط دفاعی ما بازی خیلی خوبی داشت و بارها بازی حریف را پیش بینی کرد. در کل قطعا انها نقش بزرگی در پیروزی ایفا کردند که شامل دروازه بان هم هست.

"حرکت ادامه دارد. شنبه بعد هدفی دیگر داریم اما جریان لیگ برتر ادامه دارد و حالا ما می خواهیم روی جام حذفی تمرکز کنیم. یک هفته برای آماده شدن فرصت داریم و امیدواریم به خواسته خود برسیم."

مدیر هواداران آرسنال

پست مورد علاقه
    دفاع راست(RB)
    مربی مورد علاقه
    کارلو انچلوتی
    بازیکن محبوب
    کریستیانو رونالدو
    اسم واقعی شما
    امین

BrazilRealMadridArsenal

Sergio Ramos

تشکر ها
    197
    تشکر شده 217 در 151 پست

ونگر در مورد شیوه ی پیروزی مقابل برنلی

شما نمی توانید همیشه ۳-۱ ، ۴-۱ یا ۵-۱ پیروز باشید...

آرسن ونگر می گوید موفقیت و پیروزی آنها در روز شنبه مقابل برنلی نشان داد که تیمش به خوبی استعداد و توانایی جنگندگی را دارد .

پس از پیروزی چشمگیر آرسنال مقابل لیورپول ، آرسنال توانست با گل زودهنگام آرون رمزی یک برد خفیف را مقابل برنلی به دست آورد .

ونگر گفت : "باور دارم میدانیم که می توانیم بازی روان و هشیارانه ای را ارائه دهیم اما این را هم می دانیم هچیزی که روز شنبه به آن احتیاج داشتیم این بود که کمی جنگنده تر باشیم، بیشتر بجنگیم و مبارزه کنیم و ما می توانیم این جنبه از عملکرد را هم ارائه کنیم. این چیزی است که باید در ماه های بعد هم نشان دهیم."

"نمیدانم [ برد 1-0 ] خوب یا بد است ولی میدانم گاهی اوقات بُرد ، بُرد است . شما نمی توانید همیشه 3-1 ، 4-1 یا 5-1 پیروز باشید . در این فصل گاهی شما باید به خوبی قادر به کسب یک پیروزی 1-0 باشید .من خوشحالم که توانستیم این کار را به خوبی انجام دهیم ."

"همچنین دوست دارم به خاطر عملکرد خوب به برنلی اعتبار دهم . آنها تیم خوبی داشتند .باید به مربیشان اعتبار دهید .او کارش را در اینجا به خوبی انجام داد ."

آرسنال حتی می تواند عنوان قهرمانی لیگ را به دست آورد ولی آرسن ونگر نمی خواهد تمرکزش برای جدال در جام حذفی را با فکر به آینده بر هم بریزد .

"به برنامه های بازی ها نگاه میکنم و آخر هفته دیداری در نیمه نهایی جام حذفی داریم و این چیزی است که بر آن متمرکز هستم . ما بر بازی بعدی تمرکز می کنیم ."

"در پشت سر ما شکارچیانی قرار گرفته اند و هیچ کس ماه گذشته باور نمیکرد که ما در این جایگاه قرار بگیریم پس اجازه دهید بر خودمان متمرکز شویم و ببینیم آخر فصل در چه جایگاهی قرار می گیریم ."

مدیر هواداران آرسنال

پست مورد علاقه
    دفاع راست(RB)
    مربی مورد علاقه
    کارلو انچلوتی
    بازیکن محبوب
    کریستیانو رونالدو
    اسم واقعی شما
    امین

BrazilRealMadridArsenal

Sergio Ramos

تشکر ها
    197
    تشکر شده 217 در 151 پست

پر: به کورس قهرمانی فکر نمی کنم

پر مرتساکر می گوید توپچی ها با وجود تثبیت جایگاه دوم جدول به کورس قهرمانی فکر نمی کنند...

آرسنال اکنون 7 امتیاز با چلسی صدرنشین فاصله دارد و البته آبی ها یک بازی هم کمتر انجام داده اند.

البته شاگردان ژوزه مورینیو در آوریل میهمان آرسنال خواهند بود. پر می گوید تحت هر شرایطی آرسنال فقط روی نتایج خودش تمرکز می کند.

"سرنوشت قهرمانی در دستان ما نیست. آنها فاصله خیلی خوبی دارند بنابراین رسیدن به آنها در حال حاضر سخت است. ما فقط روی بازی های خودمان تمرکز می کنیم و این باعث شده است در هفته های اخیر بسیار قدرتمند عمل کنیم.

"در طول فصل مسیر جالبی طی شده است ولی در حال حاضر بسیار بُرنده هستیم و سعی می کنیم از این برتری استفاده کنیم. می خواهیم به این روند ادامه دهیم چون ما را قوی تر می کند و اعتبار و احترام زیادی برای ما در پی دارد.

"روند خوبی را طی می کنیم و چلسی هم در این فصل فوق العاده بوده است بنابراین سعی می کنیم در بالای جدول با آنها رقابت کنیم. سرنوشت در دستان ما نیست ولی سعی می کنیم روی کار خودمان تمرکز کنیم.

"همبستگی، روحیه و انسجام خوبی که داریم باعث قدرت گرفتن ما شده است. با وجود امتیازاتی که در ابتدای فصل از دست دادیم، با قدرت به لیگ برگشتیم.

"در حال حاضر به خاطر روند فوق العاده مان شکستی وجود ندارد که بخواهیم از آن درس بگیریم و باید از پیروزی ها یاد بگیریم. ابعاد زیادی برای پیشرفت وجود دارد ولی در برنلی مهم گرفتن نتیجه بود."

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 456

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)