Design & Developed BY Patira

صفحه 2 از 6 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 60
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    LW-CF-ST-CAM
    مربی مورد علاقه
    دیــــــــــــــگو سیمئونه-فان خال-گواردیولا
    بازیکن محبوب
    مسی-نیمار-دیگو کاستا-بیل-سوارز
    اسم واقعی شما
    علی

GermanyBarcelonaAtleticoMadrid

Lionel Messi

تشکر ها
    1,874
    تشکر شده 774 در 419 پست

پیش فرض ☆☆☆اخبار تیم آرسنال در فصل 2014-2015☆☆☆

به نام خدا
    سلام دوستان
    در این تاپیک اخبار تیم ارسنال قرار داده میشه

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

2. کاربر روبرو از پست مفید ZedBazi تشکر کرده است .

مدیر هواداران آرسنال

پست مورد علاقه
    دفاع راست(RB)
    مربی مورد علاقه
    کارلو انچلوتی
    بازیکن محبوب
    کریستیانو رونالدو
    اسم واقعی شما
    امین

BrazilRealMadridArsenal

Sergio Ramos

تشکر ها
    197
    تشکر شده 217 در 151 پست

پیش فرض پاسخ : ☆☆☆اخبار تیم آرسنال در فصل 2014-2015☆☆☆

مصاحبه ونگر در مورد ویلشر و ردنپ

در مورد جک ویلشر (سوال در مورد لوله قلیان در دست او)...

با او در مورد استعمال دخانیات صحبت کرده ام و او اهل دخانیات نیست. مطمئمنا برای اتفاقی که افتاد متاسف است. مدیریت زندگی اش به خودش مربوط می شود. او یک روز استراحت داشت و برای دیدن سوپربول (فینال لیگ فوتبال امریکایی) رفته بود. وقتی در باشگاه است باید قوانینی را که اینجا تعیین کرده ایم رعایت کند و وقتی کارش اینجا تمام می شود مسئولیت با خودش است تا رفتاری که می خواهد را دشته باشد. فکر نمی کنم چیز بیشتری برای گفتن وجود داشته باشد. فکر می کنم این عکس پس از ساعت 12 شب گرفته شده است که مشغول تماشای سوپربول بوده است. چیز بیشتری در مورد اتفاقی که افتاده است نمی دانم و علاقه ای به دانستن ندارم.

در مورد نگران بودن برای اعتبار ویلشر...

شما همیشه نگران بازیکنان تان هستید تا ناعادلانه قضاوت نشوند. ولی فکر می کنم او را به خوبی زیر نظر دارم و باید بگویم او خیلی حرفه ای رفتار می کند. هر روز صبح او یکی از اولین بازیکنانی است که به تمرین می آید و جزء آخرین نفراتی است که تمرین را ترک می کنند. او خیلی سخت تمرین می کند، برهه های بدی را پشت سر گذاشته است ولی همیشه آنها را پشت سر گذاشته. زیر سوال بردن اعتبار او اشتباه است جون خیلی جدی و سخت کار می کند.

در مورد مدیریت کردن ویلشر...

شما هم 23 ساله بوده اید. گاهی نیاز دارید تا کمی فشار را از روی خودتان بردارید. فکر می کنم در زمان فعلی این کار سخت تر هم شده است چون هر جا که می روید از شما عکس گرفته می شود و یک عکس فقط 1 ثانیه از زندگی شما را نشان می دهد. این 1 ثانیه نشان دهنده شخصیت شما نیست. باور دارم باید کمی از این جو فاصله بگیرید. زمانی که در برزیل بودم را یادم می آید. عکس هایی از من در کنار مردم بود که من حتی نمی دانستم آنها کنارم هستند. بنابراین باید در این مورد خیلی مراقب باشید. باور دارم او خیلی سخت کار می کند، خوب تمرین می کند، دو هفته جلوتر از برنامه است و اگر در کارتان جدی نباشید نمی توانید به این برسید. همانطور که گفتم او اولین نفری است که می آید و آخرین نفری است که می رود و برای رسیدن به آمادگی به سختی تلاش می کند. چندان نگران این موضوع نیستم.

در مورد استعفای هری ردنپ...

کاملا شوکه کننده بود ولی وقتی موضوع در مورد سلامتی باشد شما آن را درک می کنید. شما از این بابت متاسف هستید چون هری روح رقابت دارد و می دانید که می توانست با تجربه اش کوئینز پارک رنجرز را از بحران خارج کند. کاملا شوکه کننده بود.

در مورد اینکه جای خالی هری ردنپ در لیگ برتر احساس خواهد شد...

بله چون او 18 ساله قبل به لیگ آمد و در لیگ برتر کار می کرد.

در مورد اینکه مشکل آرسنال با بازی های ساعت 12:45 دقیقه حل شده است...

باور کنید، هرگز مشکل خاصی با زمان بندی بازی ها نداشته ایم. مشکلی که فصل گذشته در این بازی ها داشتیم عملکرد خودمان بود. می دانید که ممکن است در 12:45 یا 13:30 بازی کنید. امکان ندارد که در 12:45 احساس بدی داشته باشید و در 13:30 خیلی سرحال باشید. مشکل داشتن ما با 12:45 درست نیست و بیشتر شبیه جوک است.
    تصاویر کوچ فایل پیوست تصاویر کوچ فایل پیوست 2.jpg  

مدیر هواداران آرسنال

پست مورد علاقه
    دفاع راست(RB)
    مربی مورد علاقه
    کارلو انچلوتی
    بازیکن محبوب
    کریستیانو رونالدو
    اسم واقعی شما
    امین

BrazilRealMadridArsenal

Sergio Ramos

تشکر ها
    197
    تشکر شده 217 در 151 پست

انالیر بازی ارسنال و تاتنهام

آرسنال:

Ospina, Bellerin, Mertesacker, Koscielny, Monreal, Coquelin, Ramsey, Welbeck, Cazorla, Ozil, Giroud

Subs: Szczesny, Gibbs, Gabriel, Flamini, Rosicky, Walcott, Akpom

تاتنهام:

Lloris, Walker, Dier, Vertonghen, Rose; Bentaleb, Mason; Eriksen, Dembele, Lamela; Kane

Vorm, Davies, Fazio, Chadli, Paulinho, Stambouli, Soldado

گل های بازی:

دقیقه 11 - مسوت اوزیل - دنی ولبک با حرکتی سرعتی دنی رُز را جا گذاشت و توپ را برای ژیرو فرستاد، ضربه ناقص ژیرو را در جلوی دروازه مسوت اوزیل به گل تبدیل کرد.

دقیقه 56 - هری کِین - کرنر ارسالی از سمت چپ دروازه آرسنال، ضربه سر بازیکنان تاتنهام را که به گوشه دروازه می رفت اوسپینا بیرون کشید ولی هری کِین که مهار نشده بود دروازه آرسنال را بازی کرد.

دقیقه 86 - هری کِین - سانتر به محوطه جریمه آرسنال و باز هم غفلت از هری کِین باعث شد این بازیکن با ضربه سر دروازه اوسپینا را برای بار دوم باز کند.

نکات بازی:

این بازی 700مین بازی آرسن ونگر در لیگ برتر بود.

مسوت اوزیل در سه بازی اخیر آرسنال گل زده است. نخسیتن بار از این نظر برای او.

هری کِین در 14 بازی اخیر، 11 گل به ثمر رسانده است.

هری کِین در تمام مسابقات این فصل 21 گل زده است، بیشتر از هر بازیکن دیگری در لیگ برتر.

بازی های آرسنال و تاتنهام در لیگ برتر 131 گل در پی داشته است. بیشتر از هر رویارویی دیگری.

تاتنهام در 5 دقیقه آخر بازی های لیگ برتر 12 امتیاز کسب کرده است. بیشتر از هر تیم دیگری.
    تصاویر کوچ فایل پیوست تصاویر کوچ فایل پیوست 2.jpg  
    ویرایش توسط am!n : 02-07-2015 در ساعت 20:57

5. کاربر روبرو از پست مفید am!n تشکر کرده است .

مدیر هواداران آرسنال

پست مورد علاقه
    دفاع راست(RB)
    مربی مورد علاقه
    کارلو انچلوتی
    بازیکن محبوب
    کریستیانو رونالدو
    اسم واقعی شما
    امین

BrazilRealMadridArsenal

Sergio Ramos

تشکر ها
    197
    تشکر شده 217 در 151 پست

آرسنال پاسخ : ☆☆☆اخبار تیم آرسنال در فصل 2014-2015☆☆☆

مصاحبه ونگر پس از شکست مقابل تاتنهام

در مورد بازی...

خوب دفاع کردیم. زود به گل رسیدیم ولی فکر می کنم به اندازه کافی حمله نکردیم. هر گاه جلو می رفتیم، برای گل خطرناک به نظر می رسیدیم. اما آیا بیش از حد روی حفظ گلمان تمرکز کرده بودیم؟ من فکر می کنم بله. باور دارم در مقایسه با سطح معمول خودمان، اشتباهات فنی زیادی مرتکب شدیم چون تاتنهام مرکز زمین را در اختیار داشت. آنها ما را تحت فشار قرار دادند و ما توپ هایی را از دست دادیم که به طور معمول عادت به از دست دادنشان نداریم.

در مورد هری کین...

او مثل همیشه خوب بود. او رشد می کند و اراده خوبی دارد. متوقف نمی شود و به راهش ادامه می دهد. افسوس من این است که گل مفتی به او تقدیم کردیم. نگران کننده است که در عثقب زمین در فاصله 5 دقیقه مانده تا پایان بازی همیشه انجا آماده بودیم تا اشتباهات مشابهی را تکرار کنیم. در مجموع بسیار مستحکم دفاع کردیم اما بزرگترین افسوس من این است که روز خوبی نداشتیم. ما می توانیم خیلی بهتر کار کنیم، این قطعی است و نکته مثبت امروز هم همین است.

در مورد گل ها...

گل های مفتی بودند. تاتنهام موقعیت های فراوانی خلق نکرد ولی فکر می کنم ما زیاد حمله نکردیم.

در مورد چالش رز روی ژیرو ...

من دیدم .هر کسی آن را ندید

در مورد مجازات بیشتر رز ...

من حرفم را زدم .

در مورد شکست ...

این شکست ما را اکنون به نا امیدی فرو برد که باید قبولش کنیم، سپس باید برای برای بعدی آماده شویم . ما دو بازی خارج از خانه بیشتر از تاتنهام داشته ایم ، 13 بازی در خانه و 11 بازی خارج از خانه داشته اند و ما 13 بازی خارج از خانه و 11 بازی داخل خانه داشته ایم . اکنون شرایط وابسته به فرم خانگی ما می باشد . می دانیم که می توانیم خارج از خانه پیروز شویم ولی این یک مبارزه تا پایان فصل خواهد بود . هر سال با تاتنهام شرایط به همین روال است . ما فقط باید روی خودمان تمرکز کنیم زیرا تیم های زیادی برای رسیدن به جمع 4 تیم می جنگند .

در مورد خوب بودن فاصله ی کم با بازی بعدی ...

اگر درست واکنش نشان دهید بله خوب است . ما مقابل لستر در خانه بازی خواهیم داشت ،تیمی که برای فرار از سقوط تلاش می کند . باید ازین ناامیدی و دلسردی سریعا خارج شویم تا خیلی زود پاسخ دهیم .

در مورد اینکه تیم ها برای رسیدن به مقام سوم و چهارم در نبرد هستند ....؟

اطمینان دارم . حداقل چهارم

در مورد دعوت شدن کین به تیم ملی انگلیس ...؟

زمانی که به اندازه ی او گل زده باشید، اگر او را به تیم ملی دعوت نکنید، آن زمان یک نفر پاسپورت کشور دیگری را به وی خواهد داد.
    تصاویر کوچ فایل پیوست تصاویر کوچ فایل پیوست jkhjk.jpg  

مدیر هواداران آرسنال

پست مورد علاقه
    دفاع راست(RB)
    مربی مورد علاقه
    کارلو انچلوتی
    بازیکن محبوب
    کریستیانو رونالدو
    اسم واقعی شما
    امین

BrazilRealMadridArsenal

Sergio Ramos

تشکر ها
    197
    تشکر شده 217 در 151 پست

ولبک: باختن دربی ویران کننده است

ولبک می گوید باختن در دربی شمال لندن آرسنال را ویران کرده است...
    آرسنال ابتدا با گل اوزیل پیش افتاد اما در نهایت هری کین با دو گل خود برد را برای تاتنهام به ارمغان آورد.

پسر ها به خاطر باختن دربی نابود شده اند و این برای ما خوب نیست که به اینجا بیایم و دربی را ببازیم. این بازی برای همه باشگاه و هواداران بازی بزرگی است و این چیزی است که به خاطرش بسیار مایوس شده ایم.
    با اعتماد به نفس خوبی به اینجا آمدیم و فکر کردیم می توانیم امروز 3 امتیاز را کسب کنیم. پیش افتادیم و خوب شروع کردیم اما در نهایت کم آوردیم.
    به عنوان یک تیم از نظر تهاجمی به اندازه ای که می توانیم خوب باشیم، خوب نبودیم و آنها از این مسئله نفع بردند. این بسیار ناامید کننده بود و در سطح شخصی هم برای من سخت بود که پس از چند هفته مصدومیت به تب و تاب ماجرا برگردم.

توپچی ها سه شنبه باید با لستر قعر نشین در لندن بازی کنند.
    در فوتبال این یک امتیاز اضافی است. چند روز فرصت داریم و سپس یک بازی دیگر در لیگ برتر داریم، پس باید برای ان به خوبی آماده شویم.
    تصاویر کوچ فایل پیوست تصاویر کوچ فایل پیوست 1.jpg  

8. کاربر روبرو از پست مفید am!n تشکر کرده است .

مدیر هواداران آرسنال

پست مورد علاقه
    دفاع راست(RB)
    مربی مورد علاقه
    کارلو انچلوتی
    بازیکن محبوب
    کریستیانو رونالدو
    اسم واقعی شما
    امین

BrazilRealMadridArsenal

Sergio Ramos

تشکر ها
    197
    تشکر شده 217 در 151 پست

ونگر: اجازه دهید سریعا ریکاوری کنیم و (به شکست) پاسخ دهیم

ارسن ونگر می گوید که تیمش باید به نا امیدی حاصل از دربی شمال لندن در اولین فرصت ممکن پاسخ دهد.

ارسنال عصر روز سه شنبه (به وقت لندن) و فقط سه روز بعد از شکست 2-1 در وایت هارت لین, میزبان لستر سیتی خواهد بود.

یاران ونگر قبل از شکست روز شنبه در پنج بازی پیاپی به پیروزی رسیده بودند و مربی امیدوار است که که بازیکنانش به مسیر پیروزی بازگردند.

"این بار اولی نیست که یک بازی را می بازیم, اما به کمک انچه که امروز اموختیم به میدان باز می گردیم و خیلی سریع به ان پاسخ خواهیم داد."

"این نا امید کننده است چون در کنار یکدیگر به سختی جنگیدیم اما اشتباهات فنی خیلی زیادی مرتکب شدیم.

"توپ های خیلی زیادی را در موقعیت هایی که می توانستیم تاتنهام را به دردسر بیاندازیم از دست دادیم. موضوعی که بامزه است اینست که هربار در یک سوم دفاعی انها صاحب توپ شدیم, به نظر می رسید که می توانیم گل بزنیم. اما به اندازه ی کافی ان را انجام ندادیم (در یک سوم دفاعی انها زیاد صاحب توپ نشدیم).

"بله البته, این خطرناک است (که از یک دربی نتیجه گیری کنیم), اما همچنان حقیقت اینست که ما یک بازی را باختیم و نمی توانیم ان را انکار کنیم.

"ولی در مجموع راه زیادی باقی مانده, بنابراین من باور دارم که فقط باید ریکاوری کنیم, به راهمان ادامه دهیم و سه شنبه یک پاسخ قوی را سریعا از خودمان نشان دهیم و بعد از ان خواهیم دید که در کجای (جدول) ایستاده ایم."

مدیر هواداران آرسنال

پست مورد علاقه
    دفاع راست(RB)
    مربی مورد علاقه
    کارلو انچلوتی
    بازیکن محبوب
    کریستیانو رونالدو
    اسم واقعی شما
    امین

BrazilRealMadridArsenal

Sergio Ramos

تشکر ها
    197
    تشکر شده 217 در 151 پست

ونگر: بازی با لستر نیازمند تمرکز است

آرسن ونگر می گوید تیمش نباید لسترسیتی را دست کم بگیرد.

آرسنال بعد از شکست 1-2 در یکشنبه ، مقابل تاتنهام در وایت هارت لین ، اولین شکست را بعد از 5 برد متحمل شد.

لسترسیتی در حالی با آرسنال روبه رو می شود که در قعر جدول لیگ برتر قرار دارد و سرمربی آرسنال خواستار نمایشی قدرتمند از تیمش است.

"[لستر] مانند تیمی می ماند که در لیگ برتر بازی می کند و در تلاش است تا در آن باقی بماند. این به این معنی است که باید به طور کامل تمرکز داشته باشیم و با قدرت به شکست یکشنبه پاسخ دهیم."

"قبل از یکشنبه عملکرد قدرتمندی داشتیم. ما می خواهیم آن را ادامه دهیم تا ناامیدی یکشنبه را از یاد ببریم."

"به عملکرد بازی بستگی دارد و چون لیگ برتر خیلی فشرده است ، تیم ها با هم تفاوت چندانی ندارند."

"اگر به جدول نگاهی بیندازید ، قهرنشینان از رقابت بازنمانده اند بنابراین من فکر می کنم تیم هایی که در پایین جدول اند و برای بقا تلاش می کنند ، می توانند بالا بیایند."

مدیر هواداران آرسنال

پست مورد علاقه
    دفاع راست(RB)
    مربی مورد علاقه
    کارلو انچلوتی
    بازیکن محبوب
    کریستیانو رونالدو
    اسم واقعی شما
    امین

BrazilRealMadridArsenal

Sergio Ramos

تشکر ها
    197
    تشکر شده 217 در 151 پست

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

آرسن ونگر می گوید الکسیس سانچز همان اشتیاقی را برای بازی کردن دارد که یان رایت داشت...

الکسیس پس از پشت سر گذاشتن مشکل همسترینگ، امروز در ترکیب توپچی ها قرار خواهد گرفت.

سانچز با وجود مصدومیت برای بازی کردن در دربی شمال لندن بی تاب بود. ونگر می گوید الکسیس او را یاد یک مهاجم پرکار دیگر آرسنال می اندازد.

"یان رایت... او کمی شبیه یان رایت است. او همان اشتیاق یان رایت را دارد. الکسیس آرام تر از اوست ولی این سخت نیست چون کارت زرد نمی گیرد.

"الکسیس بیشتر با بازیکنان اسپانیایی تیم است ولی همه او را دوست دارند. او هر روز بسیار دوستانه و سرزنده است.

"بازی نکردن در تاتنهام برای او سخت بود. اگر آخرین بازی فصل مان بود، او را بازی می دادم.

"الکسیس تحرک دارد و در دفاع و حمله شرکت می کند و به همین دلیل برای تیم مهم است و خیلی زود توپ را از حریف پس می گیرد. انتقال او از دفاع به حمله و از حمله به دفاع خیلی خوب است."

الکسیس فصل درخشانی را سپری کرده است و در 30 بازی 18 گل به ثمر رسانده. سخت کوشی او در زمین درست به همین اندازه عالی بوده است و ونگر می گوید استراحت مهاجم تیمش، آرسنال را به موفقیت سوق خواهد داد.

"او حالا کمی تعطیلات زمستانی داشته که البته اصلا خواهان آن نبود. ولی به هر حال آن را داشت و فکر می کنم تا پایان فصل مشکلی نخواهد داشت.

"برای ما مهم بود که مصدومیت او تشدید نشد. وقتی در فوریه هستید، اگر مشکل عضلانی پیش بیاید و تشدید شود می توانید بگویید 'بای بای' چون 6 هفته دور خواهید بود.

"در این صورت در آوریل به آمادگی کامل خوهید رسید (که لیگ تمام خواهد شد) به همین دلیل روی بازی دادن او در تاتنهام ریسک نکردیم."

12. کاربر روبرو از پست مفید am!n تشکر کرده است .

مدیر هواداران آرسنال

پست مورد علاقه
    دفاع راست(RB)
    مربی مورد علاقه
    کارلو انچلوتی
    بازیکن محبوب
    کریستیانو رونالدو
    اسم واقعی شما
    امین

BrazilRealMadridArsenal

Sergio Ramos

تشکر ها
    197
    تشکر شده 217 در 151 پست

آرسنال هفته ۲۵ لیگ برتر انگلیس را با یک برد خانگی پشت سر گذاشت

دو موقعیت اول بازی برای لستر بود،مارز هر دو این موقعیت ها را از دست داد.

دقیقه 16 روی یک حرکت ترکیبی اوزیل توپ را دریافت کرد،پاس در عمق اوزیل والکات را در موقعیت تک به تک قرار داد،ضربه ولکات به بدن شوارزر خورد و به کرنر رفت.کرنر را اوزیل فرستاد و ضربه سر سانچز از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیق 26 یک و دو عالی اوزیل و سانچز درون محوطه جریمه ، اوزیل در شرایطی سخت ضربه را زد که شوارزر به زحمت توپ را به کرنر فرستاد،روی همین کرنر لورن کوشلنی موفق شد از سانتر اوزیل استفاده کرده و با ضربه پای راست خود آرسنال را با یک گل پیش بیندازد.

دقیقه 32 بلرین از سمت راست وارد محوطه جریمه حریف شد اما ضربه پای چپ این بازیکن را شوارزر به راحتی مهار کرد.

دقیقه 37 باز هم مارز خطرناک ظاهر شد و روی یک حرکت انفرادی خود را در موقعیت شوت قرار داد و ضربه را با پای راست زد که توپ با اختلاف نسبتا کمی به بیرون رفت.

دقیقه 40 و گل دوم برای آرسنال.روی یک توپ ربایی از بلرین توپ به کوکلین رسید،سانتی مقصد توپ این بازیکن بود،کازرولا پاس را به اوزیل داد،اوزیل از فاصله نسبتا زیادی توپ را به سمت دروازه شلیک کرد،ضربه خوب اوزیل را شوارزر به سمت ولکات دفع کرد،توپ روی پای راست تئو نشست و ضربه روی پای دقیق و محکم ولکات به گوشه دروازه رفت.

دقیقه 45 کانچسکی درست پشت محوطه خطایی روی کازورلا انجام داد و داور اعلام خطا کرد و موقعیت خوبی برای آرسنال در پشت محوطه فراهم کرد.ضربه خوب اوزیل با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

نیمه اول با نتیجه 2 صفر به سود ارسنال به پایان رسید.

دقیقه 46 توپ در محوطه جریمه به دست سیمپسون خورد اما داور اعتقادی به پنالتی نداشت و اعلام کرنر کرد.کرنر را کازورلا فرستاد و در ریباند ضربه روی پای روسیچکی با اختلاف به بیرون رفت.

دقیقه 60 موقعیت خوبی برای کراماریچ درون محوطه جریمه آرسنال بدست آمد،شوت این بازیکن را اسپینا به خوبی دفع کرد و در ادامه مرته ساکر تن به کرنر داد.همین کرنر در یک رفت و برگشت گل اول لستر را در پی داشت. ضربه سر کوشلنی به کراماریچ رسید و این بازیکن با شوتی دقیق بازی را 2.1 کرد.

دقیقه 66 شوت پای چپ خوب کازورلا از گوشه محوطه جریمه را شوارزر به خوبی مهار کرد

دقیقه 67 جیرو به جای سانچز به بازی آمد.

دقیقه 70 چیزی نمانده بود مارز یک بازگشت غیر قابل باور برای لستر شکل دهد.حرکت خوب این بازیکن و ضربه کاتدار از پشت محوطه جریمه با اختلاف بسیار ناچیزی به بیرون رفت.

دقیقه 72 رمزی جایگزین ولکات شد.

دقیقه 78 روی یک ضد حمله لستر در موقعیت خوبی قرار گرفت، پاس مارز به کرامریچ رسید اما ضربه جیپ این بازیکن را اسپینا مهار کرد.

دقیقه 82 رمزی جای خود را به فلامینی داد.

تلاشهای لستر در ادامه کارساز نبود و آرسنال صاحب 3 امتیاز این دیدار خانگی شد

مدیر هواداران آرسنال

پست مورد علاقه
    دفاع راست(RB)
    مربی مورد علاقه
    کارلو انچلوتی
    بازیکن محبوب
    کریستیانو رونالدو
    اسم واقعی شما
    امین

BrazilRealMadridArsenal

Sergio Ramos

تشکر ها
    197
    تشکر شده 217 در 151 پست

ولکات: باید به شدت تلاش می کردیم

تئو ولکات می گوید آرسنال برای پیروزی برابر لستر باید سخت تلاش می کرده است...
    لورن کوشلنی آرسنال را پیش انداخت و تئو ولکات نتیجه را برای آرسنال 2-0 کرد.
    لستر در دقیقه 61 بازی را 2-1 کرد تا شاگردان آرسن ونگر در اواخر بازی فشاری زیادی را متحمل شوند.
    "آنها احتمالا یکی از بهترین تیم هایی بودند که تا اینجای فصل به امریتس آمده اند و عملکرد خیلی مثبتی داشتند. خیلی قدرتمند و سریع ضدحمله می زدند و صادقانه بگویم تحت فشار بودیم.
    "گل نخست ما از روی یک ضربه کرنر به دست آمد که شاید واقعا هم شایسته جلو افتادن نبودیم چون لستر در نیمه نخست خیلی خوب بازی کرد ولی در هر صورت وقتی شانسی به ما رسید، از آن استفاده کردیم.
    "در مورد ضربه خودم، مسوت شوت خیلی خوبی زد و شوارزر شاید پیش خودش فکر کرد که خطر را رفع کرده ولی من محکم شوت کردم، گاهی اینگونه توپ ها به داخل دروازه می رود و گاهی هم نه. خوشبختانه اینبار گل شد.
    "در این برهه تعیین کننده فصل، گرفتن سه امتیاز همیشه مهم است، تلاش کردیم و نتیجه گرفتیم. باید به این روند ادامه دهیم."
    آرسنال یکشنبه و در جام حذفی میزبان میدلزبورو است و ولکات می گوید اگر آرسنال می خواهد صعود کند، باید نمایش بهتری نسبت به بازی لستر ارائه دهد.
    "وقتی تیم هایی که از جام حذف شده اند را در نظر می گیرید، می بینید که فرصت بسیار خوبی فراهم شده است. ولی میدلزبورو حریف سختی خواهد بود. آنها در چمپیونشیپ عملکرد خوبی دارند و می توانند مثل لستر باشند.
    "آنها خطرناک خواهند بود. نمی توانیم آنها را دست کم بگیریم. باید بازی آنها را خیلی دقیق بررسی کنیم چون اگر بازی ما با لستر را دیده باشند تمایل بیشتری به بازی یکشنبه پیدا کرده اند. باید مطمئن باشیم کاملا آماده بازی هستیم چون راهیابی مجدد به ومبلی برای هواداران لذت بخش خواهد بود."

تصاویر کوچ فایل پیوست تصاویر کوچ فایل پیوست 12.jpg  

مدیر هواداران آرسنال

پست مورد علاقه
    دفاع راست(RB)
    مربی مورد علاقه
    کارلو انچلوتی
    بازیکن محبوب
    کریستیانو رونالدو
    اسم واقعی شما
    امین

BrazilRealMadridArsenal

Sergio Ramos

تشکر ها
    197
    تشکر شده 217 در 151 پست

کوکلن: اگر نیاز به بیان چیزی باشد آن را خواهم گفت

فرانسیس کوکلن در مورد امر و نهی کردن به بازیکنان دیگر...

فرانسیس کوکلن از اینکه می تواند به بازیکنان هجومی آرسنال امر و نهی کند خوشحال است و می گوید این ازادی بیان ، نشانه ی یک تیم خوب است.

هافبک 23 ساله ی توپچی ها پس از سپری کردن دوره ی حضور قرضی اش در چارلتون و بازگشتش به آرسنال ، یکی از بازیکنان برجسته ی تیم در ماه های اخیر بوده است.

بارها مشاهده شده که کوکلن به بیشتر بازیکنان هجومی تیم می گوید که به عقب بازگردند و او می گوید که از نقشش لذت می برد.

"اگر نیاز به بیان چیزی باشد ، من کسی هستم که آن را می گویم. هر کس می تواند با دیگری صحبت کند و این موضوع خوبی است.

"همه برای همدیگر می جنگند و تلاش می کنند و روحیه ی تیم نیز خوب است پس هر کس می تواند آنچه را در ذهن دارد بیان کند.

"(ما تیمی هستیم که) با تک تک بازیکنان به جلو پیشروی می کنیم ، ولی شما به کسی با تفکر دفاعی هم نیاز دارید.

"اگر بتوانم به تیم بالانس و هماهنگی خوبی ببخشم ، آن وقت می توانیم به عقب بازگردیم و کلین شیت های بیشتری را ثبت کنیم.

با وجود اینکه کوکلن با قراردادی قرضی به چارلتون رفت ، اما او به بازگشت و تحمیل خود به ترکیب اصلی آرسنال ایمان داشته است.

"من همیشه درباره ی خودم اعتماد به نفس داشته ام بنابراین می دانستم که می توانم کارهای بزرگی انجام دهم. آرسنال باشگاهی بزرگ با بازیکنان با کیفیت است و زمانی که شانسی بدست می آورید باید از آن استفاده کنید و نشان دهید که چه کارهایی می توانید انجام دهید.

"(بدست اوردن این شانس) مقداری برای من زمان برد اما در انتها آن را بدست آوردم و الان فقط تلاش می کنم تا برای آرسنال بهترین باشم."

صفحه 2 از 6 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)