Design & Developed BY Patira

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 35
    مدیر بازنشسته
    تشکر ها
    4,848
    تشکر شده 12,262 در 2,645 پست

Bomb مهمترین اخبار و حواشی بایرن مونیخ

به نام خدا
    در این تاپیک مهمترین اخبار و حواشی بایرن مونیخ قرار میگرد.

تساوی بایرن مونیخ و وردر برمن

لوییس فان‌خال یک تساوی دیگر به دست آورد. این بار مردان توماس شاف بایرن را در آلیانس آره‌نا متوقف ساختند.

سایت گل: بایرن در حالی میزبان وردربرمن بود که قصد داشت شکست تحقیرآمیز پنج بر دو فصل گذشته را جبران کند، اما آنها نتوانستند برمن را شکست دهند.بایرن بازی را هجومی آغاز کرد و ماریو گومز و باستین شواین‌اشتایگر می‌توانستند برای این تیم گل بزنند. بایرن طبق دستورهای تاکتیکی لوییس فان‌خال مالکیت توپ را در دست گرفته بود و بازیکنان این تیم با صبر فراوان به یکدیگر پاس می‌دادند.

اما در دقیقه 39 برمن به گل رسید. آرون هانت توپ را به مسعود اوزیل داد و او هم با یک ضربه دقیق دروازه رنسینگ را گشود.در نیمه دوم بایرن حملات بسیار گسترده‌ای را روی دروازه حریف ترتیب داد. در دقیقه 70، فیلیپ لام از سمت راست روی دروازه حریف سانتر کرد تا ماریو گومز اولین گل خود را برای بایرن در ورزشگاه آلیانس آره‌نا بزند.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

2. 5 کاربر از پست مفید ibrahim تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک نفوذی و طراح
    مربی مورد علاقه
    گوارديولا
    بازیکن محبوب
    ژاوي
    اسم واقعی شما
    احمد
    تشکر ها
    563
    تشکر شده 620 در 113 پست

Bia Inja کلوزه:تيم اتکای شديدی به روبن و ريبری دارد

به گزارش وبسايت کانون هواداران بايرن مونيخ در ايران و به نقل از تاگ زايتونگ،مهاجم باشگاه بايرن مونيخ و تيم ملی آلمان،ميرسلاو کلوزه در صحبتهايی اعلام کرد که بايرن مونيخ اتکای بيش از حد به روبن و ريبری دارد.
    او در کنفرانس مطبوعاتی بعد از بازی مقابل اشتوتگارت گفت: 9 بازيکن ديگر ما به غير از اين دو بازيکن هميشه قبل از هر بازی با اين اميد به زمين بازی می آيند که اگر ما گلی دريافت کنيم،اين دوبازيکن ميتوانند گل خورده ما را جبران کنند و اين به نظر من درست نيست،البته من نميخواهم از تواناييهای بالای اين دو بازيکن انتقاد کنم،به نظر من ما بايد همه بازيکنان ما بتوانند بازی خوب ارائه دهند و روی اين دو بازيکن اتکای زيادی نکنند.
    ما در بازی مقابل منچستر بايد همه با هم بازی خوب ارائه دهيم و من مطمئن هستم که اگر اتکای بيش از حد به روی اين دو بازيکن نکنيم ما برنده خواهيم بود

4. 4 کاربر از پست مفید Catalon تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    xavi-lionel messi
    اسم واقعی شما
    سعیده

SpainSS_TehranBarcelona

تشکر ها
    330
    تشکر شده 2,388 در 774 پست

هواداران بايرن ناراحت از بي‌توجهي‌هاي فرانك ريبري

هواداران تيم بايرن‌مونيخ از بي‌توجهي‌هاي هافبک فرانسوي تيم محبوب خود نسبت به مقررات تيمي اظهار دلخوري کردند.

پس از آنکه در دقيقه 37 جدال بايرن در آليانس آره‌نا مقابل ليون، فرانک ريبري توسط روزتي اخراج شد، اين بازيکن پس از ترک زمين به رختکن رفت؛ ولي در آنجا نماند. وي که پيش از اين به خاطر فاش شدن رسوايي اخلاقي چهار بازيکن تيم ملي فرانسه تحت فشار قرار گرفت، بدون توجه به مقررات تيمي، همراه همسرش اقدام به ترک زودهنگام ورزشگاه کرد.
    اين مسئله از چشم تصويربرداران تلويزيون آلمان دور نماند و در برنامه‌هاي خبري چند شبکه مهمي چون ز.د.اف، تصاوير خروج وي بارها به تماشا درآمد که ناراحتي هواداران را پس از اخراج بي موردش از زمين، افزايش داد.
    پس از برد 3 بر يک اينترميلان مقابل چلسي، چهارشنبه شب در دومين جدال از مرحله نيمه‌نهايي ليگ قهرمانان اروپا بايرن مونيخ در ورزشگاه آليانس‌‌اره‌نا با وجود حمايت نزديک به 70 هزارنفر تماشاگر، با تک گل دقيقه 69 آرين روبن يک بر صفر پيروز شد. در اين بازي فرانک ريبري از بايرن و تولولان از ليون از زمين اخراج شدند و بخت حضور دربازي برگشت(سه‌شنبه آينده) در ورزشگاه گرلاند را از دست دادند

6. 4 کاربر از پست مفید saiede تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    xavi-lionel messi
    اسم واقعی شما
    سعیده

SpainSS_TehranBarcelona

تشکر ها
    330
    تشکر شده 2,388 در 774 پست

بكن‌باوئر: تحت‌تاثير عملكرد ون‌گال قرار گرفتم

به نقل از تلويزيون آلمان، فرانتس بكن باوئر اظهار داشت: بازي‌هاي خوب بايرن در فصل جاري در كنار تلاش بازيكنان، مرهون زحمات فراوان لوئيس ون‌گال است. دست او را به نشان تشكر مي فشارم و اعتراف مي كنم تحت تاثير كار او قرار گرفتم.

اسطوره فوتبال ژرمن‌ها كه پس از كسب پيروزي يك بر صفر بايرن مقابل ليون سخن گفت‌، افزود: در همين بازي با تيم فرانسوي يكبار ديگر شاهد بازي خوب تيم بوديم. البته قبلا تصور مي كردم بيشتر از يك گل بزنيم، هرچند كه يك گل هم مي تواند توشه خوبي براي بازي برگشت باشد.

وي ادامه داد: مهمترين نكته بازي حفظ دروازه بود. خيلي اهميت داشت كه در اين بازي گلي دريافت نكنيم. حالا با روحيه اي مضاعف براي بازي برگشت آماده مي شويم.

پس از برد 3 بر يك اينترميلان مقابل بارسلونا، چهارشنبه شب در دومين جدال از مرحله نيمه‌نهايي ليگ قهرمانان اروپا بايرن مونيخ در ورزشگاه آليانس‌‌اره‌نا با حمايت نزديك به 70 هزارنفر تماشاگر، با تك گل دقيقه 69 آرين روبن يك بر صفر پيروز شد. در اين بازي فرانك ريبري از بايرن و تولولان از ليون از زمين اخراج شدند و بخت حضور دربازي برگشت(سه‌شنبه آينده) در ورزشگاه گرلاند را از دست دادند

8. 5 کاربر از پست مفید saiede تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448
    تشکر شده 14,724 در 3,817 پست

هيچ تضميني براي ماندن ريبري نيست
    رئال، بارسا، چلسي و يوونتوس گزينه‌هاي مرد فرانسوي بايرن
    خبرگزاري فارس: يك روزنامه معتبر چاپ فرانسه با اشاره به پيشنهادات ريبري نوشت:‌ برخلاف ادعاي مقامات بايرن‌مونيخ هيچ ضمانتي براي ادامه حضور هافبك فرانسوي اين تيم وجود ندارد.

به گزارش خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس نشريه اكيب دراين باره گزارش داد: كريستيان نرلينگر، مدير ورزشي بايرن، پيش از ديدار روز شنبه با وردربرمن در فينال جام حذفي آلمان، مدعي شد كه باشگاهش در حال انجام مذاكرات جدي با فرانك ريبري است تا ادامه همكاري با ملي پوش فرانسوي فراهم شود.با اين حال شواهدي در دست است كه ريبري علاقه اي به ادامه حضور ندارد و خواهان ترك مونيخ است.

اين نشريه ادامه داد‌: اين بازيكن تكنيكي چندان كه بايد و شايد از همكاري با لوئيس ون‌گال هلندي در تيم بوندس‌ليگايي راضي نيست و مي‌كوشد با بررسي كامل، بهترين گزينه موجود را براي بازي انتخاب كند.
    براساس اعلام اين نشريه اين بازيكن كه با ژرمن‌ها تا سال 2011 قرارداد دارد، چهار پيشنهاد كاملا جدي از سوي رئال‌مادريد و بارسلونا اسپانيا، چلسي انگليس و يوونتوس ايتاليا دارد.
    انتهاي پيام/
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

10. 4 کاربر از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک

BrazilRealMadridNaft

تشکر ها
    282
    تشکر شده 1,926 در 530 پست

پیش فرض بایرن مونیخ حتی یک یورو هم صرف خرید بازیکن نکرده است

مرجع خبری رئال مادرید : بایرن مونیخ به عنوان یک باشگاه بزرگ اروپا آمار جالبی در زمینه ترانسفر در این تابستان به ثبت رسانده است .

یکی از مشکلات اصلی بازار نفل و انتقالات عدم خرید توسط برخی باشگاه ها و در نتیجه عدم گردش پول است . بایرن یکی از مصداق های اصلی این قضیه است . این تیم حتی یک یورو هم در این تابستان خرج نقل و انتقالات نکرده است . به جای آن شش بازیکن خود را بازگردانده است : تونی کروس (ملی پوشی که در بایر لورکوزن بود) ، خوزه ارنستو سوسا (استودیانتس) ، آندریاس اوتی (نورنبروگ) ، برنو (که او هم قرضی در نورنبرگ بود) ، ادسون براف هیلد (سلتیک) و دیوید آلابا (که در رده های پایه این تیم بوده است) و در مفاصله سه و نیم میلیون یورو برای فروش نیدمایر به اشتوتگارت گرفته است . برخی بازیکنان همچون لوکاتونی نیز قراردادشان با این تیم به اتمام رسید .
    یکی از جذابیت های بازی امشب حضور فن در فارت ، بازیکن مورد علاقه بایرن در آلیانس آره ناست . او یکی از بازیکنان مورد علاقه فن خال است و مطمئنا مربی هلندی تا پایان تابستان برای خرید او تلاشهایی انجام خواهد داد .

12. 5 کاربر از پست مفید Los Anseleig تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک
    مربی مورد علاقه
    مارچلو لیپی
    بازیکن محبوب
    (ندود)
    اسم واقعی شما
    پوریا
    Juventus
    تشکر ها
    668
    تشکر شده 1,595 در 322 پست

مصاحبه اختصاصی کلوزه با سایت رسمی بایرن مونیخ در اردوی قطر

سایت گل- بایرن بین نیم فصل و برای فرار از سرمای اروپا در دوحه اردو زده است و در این دوره قطر علاوه بر میزبانی بایرن برگزار کننده جام ملتهای آسیا نیز هست. مصاحبه ای با میرو کلوزه به عنوان یکی از با تجربه های باشگاه در اردوی نیم فصل دوحه انجام شده است که شرح آن را در زیر می خوانیم.
    Fcbayern.com- میرو امسال تمامی بازیکنان از اردوی قطر راضی بودند نظر شما در این مورد چیست؟
    کلوزه- قطعا اردو فوق العاده است ما روزی دو جلسه تمرین داریم و شرایط کاملا مناسب است زمین تمرین فوق العاده است و آب و هوا بسیار مناسب تمرین و هتل ها فوق العاده است. تنها چیزی که ممکن است مورد انتقاد قرار گیرد فاصله زیاد بین هتل و زمین تمرینی است اما در مجموع همه چیز راضی کننده است.

Fcbayern.com- شما یکی از با تجربه ترین بازیکنان باشگاه هستید آیا اولین اردوی آموزشی خود را به یاد می آورید؟
    کلوزه- بلی من در اردوی ذخیره های کایزرسلاترن بودم و کم کم نظر مربیان را برای حضور در ترکیب فصل بعد جلب کرده بودم ما در حال سفر به اردو بودیم و وقتی چند ساعت از خروج ما از کایزرسلاترن گذشته بود من پرسیدم داریم به کجا می رویم ... که این سوال جالبی بود.
    Fcbayern.com- اردوهای آماده سازی نسبت به گذشته چه تغییراتی داشته است؟
    کلوزه- قطعا تغییر کرده است در آن زمان اردوها بیشتر به تمرینات استقامتی پرداخته می شد ولی امروز و با وجود چنین مربیان همه چیز کاملا متفاوت است ما بیشتر به اصول آمادگی جسمانی کار می کنیم که آن از طریق دویدن و تمرینات میدانی داخل زمین اجرا می شود من شخصا این را ترجیح می دهم زیرا چنین تمریناتی به شرایط مسابقه ای نزذیک تر است.
    Fcbayern.com- هر کدام از شما در اردوی دوحه اتاقی جدا دارید و این با گذشته متفاوت است اینگونه نیست؟
    کلوزه- بله ما در گذشته چند بازیکن با هم در یک اتاق اسکان میافتند من در کایزرسلاترن و در اردوهای آن تیم همواره با لوکونچ هم اتاق بودم و او یکی از بهترین دوستان من در کایزرسلاترن بود.
    Fcbayern.com- آیا او پس از 5 ، 6 روز اعصاب شما را بهم نمیزد؟
    کلوزه- خیر او خیلی شوخ بود و یکی از سرگرمی های بزرگ دوران اردو برای من محسوب می شد.
    Fcbayern.com- چه موارد دیگری نسبت به گذشته تغییر کرده است؟
    کلوزه- در واقع اصول کار مانند گذشته است. اولویت در اردوی آموزشی بدست آوردن آمادگی است. مطمئنا یک هفته برای آموزش نمیتواند زمان کافی باشد اما شما می توانید در زمینه روحی بازیکنان را در چنین زمان کمی آماده کنید. در گذشته پیش از شروع مسابقات بزرگ تیمها 5 تا 6 هفته به اردو می رفتند در صورتیکه امروزه این زمان به دو هفته کاهش یافته است. که این امر به دلیل تلاش برای جلوگیری از آسیب دیدگی بازیکنان است که شما میتوانید با این شرایط بیشتر لذت ببرید.
    Fcbayern.com- آیا شما وقت آزاد هم دارید، چه کاری را در وقت آزاد خود انجام می دهید؟
    کلوزه- زمان زیادی تا پایان اردو باقی نمانده آموزش، غذا و خواب سه اصل مهم در اردوهای تمرینی است اگر شما چند دقیقه هم وقت آزاد پیدا کنید آن برای ماساژ و درمان صرف می شود. یک شب در طول هفته ما آزاد هستیم و بهمراه تیم برای صرف شام به رستوران می رویم و می توانیم هتل را برای چند ساعت ترک کنیم. در گذشته ما 3 روز در هفته تمرین داشتیم که از ساعت 7 صبح شروع می شد.
    Fcbayern.com- شما در بیش از 30 اردوی تمرینی در طول دوران بازی خود حضور داشتید فکر می کنید در چه تعداد دیگری نیز حاضر خواهید بود؟
    کلوزه- من امیدوارم که این تعداد افزایش یابد من احساس می کنم هنوز هم آماده ام. من تلاش می کنم تا به طور کامل آسیب دیدگی را از بین ببرم فکر می کنم هنوز می توانم چند سال دیگر نیز بازی کنم.

منبع: سایت رسمی باشگاه بایرن مونیخ

14. 4 کاربر از پست مفید پوریا صبور تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گوارديولا

ArgentinaBarcelonaSS_Tehran

Lionel Messi

تشکر ها
    266
    تشکر شده 812 در 345 پست

بایرن مونیخ پس از سوت پایان بایرن-هامبورگ؛چه کسی باور می کرد که ما با چنین نتیجه ای پیروز شویم؟

همه ما از همدیگر حمایت کردیم. و نتیجه آن را امروز دوباره شاهد بودیم. ما آگاه هستیم که امروز بعدازظهر یک شروع جدید را ساخته ایم.

به گزارش وبسایت رسمی کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران و به نقل از سایت رسمی باشگاه بایرن مونیخ؛ پیروزی پر گل بایرن برابر هامبورگ رقیب شمالی باواریایی ها سبب شد تا تیم و کادر فنی کمی از زیر فشارهای وارده در این یک هفته اخیر خلاصی پیدا کنند و بایرن با روحیه ای بهتر به مصاف اینتر در لیگ قهرمانان برود.

لوئیس فن خال:" چه کسی باور می کرد که ما چنین نتیجه ای پیروز شویم؟ اما این طبیعت فوتبال است. هامبورگ ابتدای نیمه اول بسیار خوب بازی کرد و باعث شد تا ما با مشکلاتی مواجه شویم ولی خوشبختانه توانستیم دروازه ی خود را حفظ کنیم. گلها باعث شدند که ما از نظر ذهنی راحت شویم. هوادارن باورنکردنی هستند آنها در همه حال ما را تشویق کردند. من فکر می کنم این استثنایی باشد و من خوشحالم که توانستیم یک روز تاریخی را رقم بزنیم.این نشان می دهد که ما می توانیم چقدر خوب بازی کنیم و این برای آمادگی دیدار برابراینتر بسیار خوب بود."

فیلیپ لام:" ما مرحله اول را سپری کردیم چرا که ما در حال نزدیک شدن به سهمیه لیگ قهرمانان هستیم. ما باید این روحیه را تا روز سه شنبه حفظ کنیم. در بایرن همه می خواهند که در لیگ قهرمانان حضور داشته باشند و من فکر میکنم که ما آن را امروز به خوبی نشان دادیم. اما ما مجبوریم که سخت کار کردن را حفظ کنیم."

فرانک ریبری:" این یک پیروزی بسیار مهم بود. پیروزی 6 بر 0 فوق العاده است نه تنها برای ما بلکه برای هوادارن نیز این چنین است این یک عکس العمل درست و یک نتیجه بسیار عالی پیش از دیدار روز سه شنبه بود."

آرین روبن:" پس از دیدار با دورتمند اتفاقات بدی می توانست رخ دهد که اینگونه نیز شد. من خود احساس مسئولیت می کردم و همه ما از همدیگر حمایت کردیم. و نتیجه آن را امروز دوباره شاهد بودیم. ما آگاه هستیم که امروز بعدازظهر یک شروع جدید را ساختیم. ما نمی توانیم امتیازات دیگری از دست دهیم. ما باید برای دیدار های آینده طرح و برنامه ای اساسی داشته باشیم. من هنوز هم ایمان و اعتماد زیادی به این تیم دارم و اینکه ما بتوانیم سهمیه لیگ قهرمانان را کسب کنیم امری ضروری است."

16. 4 کاربر از پست مفید le0_1O تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گوارديولا

ArgentinaBarcelonaSS_Tehran

Lionel Messi

تشکر ها
    266
    تشکر شده 812 در 345 پست

بایرن مونیخ لوئیس فن خال: پیروزی مقابل هامبورگ آمادگی خوبی برای دیدار مقابل اینتر بود

هت تریک آرین روبن موجب شد تا بایرن به روند شکست هایش پایان دهد و بار دیگر شانس حضور در جمع سه تیم بالای جدول بوندس لیگا را به دست بیاورد .

لوئیس فن خال، سرمربی بایرن مونیخ، معتقد است پیروزی 6-0 تیمش مقابل هامبورگ در رقابت های بوندس لیگا، آمادگی خوبی برای تیم باواریایی برای دیدار روز سه شنبه اش در لیگ قهرمانان برابر اینتر بوده است.
    هت تریک آرین روبن موجب شد تا بایرن به روند شکست هایش پایان دهد و بار دیگر شانس حضور در جمع سه تیم بالای جدول بوندس لیگا را به دست بیاورد.
    فن خال که در پایان فصل جاری از بایرن جدا خواهد شد، در گفتگو با سایت اختصاصی باشگاه بایرن گفت:" چه کسی فکر می کرد چنین نتیجه ای به دست بیاید؟ اما این فوتبال است. هامبورگ بازی را خوب شروع کرد و ما را به دردسر انداخت. خوشبختانه ما با زدن یک گل عقب ننشستیم. این گل ها ما را از نظر ذهنی آزاد کرد.
    هواداران ما بی نظیر هستند. آنها به هر طریقی که می توانستند ما را تشویق می کردند. فکر می کنم این استثنایی بود. بسیار خوشحالم و از نمایش تیم بسیار راضی هستم."
    بایرنی ها سه شنبه باید در دیدار برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان مقابل اینتر قرار بگیرند و فن خال معتقد است پیروزی مقابل هامبورگ اعتماد به نفس بیشتری به آنها داده است.
    " نشان دادیم تا چه اندازه می توانیم خوب بازی کنیم. این آماده سازی خوبی برای دیدار مقابل اینتر بود."

18. 4 کاربر از پست مفید le0_1O تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    cf
    مربی مورد علاقه
    guss hidink - jose
    بازیکن محبوب
    all chelsea players- tevez - aguero
    اسم واقعی شما
    سروش

BrazilChelseaLyon

تشکر ها
    9
    تشکر شده 31 در 12 پست

Post آندریاس یونکر: اینتراخت فرانکفورت را دست کم نمی گیریم

اینتراخت در سال 2011 تنها یک پیروزی به دست آورده اما یونکر معتقد است تیمش کار دشواری در پیش دارد.

سایت گل- آندریاس یونکر، سرمربی موقت بایرن مونیخ، در آستانه دیدار مقابل اینتراخت فرانکفورت، این تیم را حریفی ضعیف ندانست.
    بایرنیها در حال حاضر با دو امتیاز اختلاف نسبت به هانوفر در رتبه چهارم جدول قرار دارند. پیروزی در مقابل اینتراخت بایرنی ها را به رتبه سوم بازخواهد گرداند.
    اینتراخت در سال 2011 تنها یک پیروزی به دست آورده اما یونکر معتقد است تیمش کار دشواری در پیش دارد.
    او در گفتگو با سایت اختصاصی باشگاه بایرن گفت:" فرانکفورتی ها روی اتفاقاتی که در تیم های پایین تر از انها رخ می دهد، متمرکز هستند. هر یک امتیاز برای آنها اهمیت زیادی دارد بنابراین ما انتظار داریم آنها بسیار با انگیزه بازی کنند. آنها با تمام وجود خواهند جنگید."
    تیم کریستوف دام در حال حاضر با مصدومیت دست و پنجه نرم می کند اما یونکر انتظار نمایشی خوب از آنها دارد.
    " حتی اگر آنها چند بازیکن شان را در اختیار نداشته باشند، باز هم می توانند بازی خوبی ارائه دهند. مطمئنا ما نمی توانیم آنها را دست کم بگیریم .ما آنها را خیلی جدی می گیریم."
    یونکر که زمانی هدایت ویلم تیلبورگ را برعهده داشت، در اولین دیداری که به عنوان سرمربی روی نیکمت بایرن نشست، موفق شد 5-1 لورکوزن را شکست دهد.

finaly you did it

20. 3 کاربر از پست مفید samaras تشکر کرده اند .

عضو Derby

InterSS_Tehran
    تشکر ها
    3,239
    تشکر شده 3,299 در 734 پست

Jadide شالکه درفکر انتقال نوير به بايرن پيش از آغاز پيش فصل

سران باشگاه آلماني درفکر جدايي قريب الوقوع دروازه بان تيمشان هستند.

هورست هلدت، مدیر فنی باشگاه شالکه خواهان آن است تا پرونده انتقال مانوئل نویر به بایرن مونیخ هر چه زودتر روشن شود.
    این روزها گمانه زنی های متعددی در مورد انتقال این دروازه بان 25 ساله به بایرن مونیخ در بازار تابستانی به گوش می رسد و گزارشهای منتشره حاکی از آن است که در نهایت هر سه طرف با هم به توافق خواهند رسید.
    البته هنوز برسر مبلغ این انتقال توافق نشده؛ گویا سران شالکه مبلغ 25 میلیون یورو برای فروش ستاره شان طلب کرده اند ولی سران بایرن حاضر به پرداخت چنین مبلغی نیستند.

هلدت در صحبتهایی اعلام کرده که خواهان آن است تا تمام طرفین این ماجرا هرچه سریعتر به توافق رسیده تا شالکه بتواند اردوی پیش فصلش را بدون هیچ مشکلی شروع کند
    هلدت به مجله کیکر گفت:« ما می خواهیم این ماجرا تا پیش از شروع تمرینات پیش فصل حل شود.قطعا نمی خواهیم که رونداین مذاکرات تا 31 آگوست طول بکشد.هرکسی که دراین ماجرا درگیر است باید بداند که برنامه ها چیست و ما به دنبال راهکار شفافی هستیم.این بدان معناست که هرچه زودتر تصمیم گرفته شود، بهتر خواهد بود.»
    شالکه در حال حاضر تیم دهم بوندس لیگا است و شش امتیاز با منطقه سقوط فاصله دارد. در این میان تنها 2 بازی دیگر تا پایان رقابتهای این فصل باقی است.

pazza INTER

22. 2 کاربر از پست مفید MohaZalla تشکر کرده اند .

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)