Design & Developed BY Patira

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 38 , از مجموع 38
    عضو Derby

مربی مورد علاقه
    Jose Mourinho
    بازیکن محبوب
    Hazard,Torres,Drogba
    اسم واقعی شما
    Milad

ArgentinaChelseaPersepolis

تشکر ها
    6
    تشکر شده 32 در 22 پست

chelsea اخبار تیم چلسی در فصل 2014 / 2015

با سلام خدمت کاربران عزیز سایت دربی

از امروز ( همزمان با آغاز مسابقات لیگ جزیره ) اخبار تیم چلسی در فصل 2014 / 2015 رو در این تاپیک قرار خواهیم داد .

2. 4 کاربر از پست مفید Hazard 10 تشکر کرده اند .

مدیر گالری و تیم های آلمانی

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    Jupp Heineckes - Joachim Low
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118
    تشکر شده 8,410 در 3,790 پست

ویترین امتیازات

پیش فرض پاسخ : اخبار تیم چلسی در فصل 2014 / 2015

جان تری، کاپیتان چلسی، پس از پیروزی 6-3 مقابل اورتون، دیه گو کاستا، مهاجم جدید تیمش را مورد ستایش قرار داد.
    ملی پوش اسپانیایی در این دیدار دو بار دروازه حریف را باز کرد تا تعداد گل هایش در 3 دیدار ابتدایی این فصل لیگ برتر را به 4 افزایش بدهد؛ آماری که تحسین کاپیتان باتجربه آبی ها را به همراهی داشت.تری به خبرنگاران گفت:" او فوق العاده است. من در چمپیونزلیگ مقابل او بازی کردم و می دانم که او چه بازیکن بزرگی است اما وقتی هر روز مقابل او بازی می کنیم، می فهمید که او به معنای واقعی همه ویژگی ها را دارد. او شروع درخشانی در لیگ برتر داشت و ممکن است این روند برای مدتی طولانی ادامه داشته باشد."چلسی با سه پیروزی در سه هفته ابتدایی، در صدر جدول لیگ برتر قرار دارد و تری از همین حالا، منتظر کسب اولین قهرمانی در لیگ برتر از سال 2010 است." فکر می کنم ایمان به قهرمانی از روز اول در تیم وجود داشت. دروگبا قبل از بازی صحبت کرد و گفت که از آخرین باری که ما قهرمان لیگ شدیم، زمان زیادی می گذرد. واضح است که این هدف ماست. ما شروع خیلی خوبی داشتیم. بسیار مهم بود که پیش از بازی های ملی، پیروز شویم."

منبع : [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

4. کاربر روبرو از پست مفید Fc Bayern München تشکر کرده است .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    Jose Mourinho
    بازیکن محبوب
    Hazard,Torres,Drogba
    اسم واقعی شما
    Milad

تشکر ها
    6
    تشکر شده 32 در 22 پست

4 انتقال قرضی دیگر در آخرین روز نقل و انتقالات

در روز آخر و لحظات آخر نقل و انتقالات تابستانی، چلسی چهار بازیکن دیگر خود را قرض داد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، در روز آخر نقل و انتقالات، دد لاین دی، چلسی اسلام فروز، دلاچ، داویا و جمال بلکمن را قرض داد تا تجربه بیشتری کسب کنند.

ابتدا این ایسلام فروز بود که به تیم یونانی او اف آی سرت پیوست و تا پایان فصل در این تیم خواهد بود. مهاجم 18 ساله و اسکاتلندی یکی از بزرگ ترین استعداد های چلسی است و در تیم یونانی زیر نظر جنارو گتوسو، هافبک سابق میلان بازی خواهد کرد.

بازیکن بعدی، متیا دلاچ، دروزاه بان 22 ساله و کروات چلسی بود که به تیم آرلس-آوینگون در لیگ دسته دوم فرانسه ملحق شد.

بازیکن سوم، هافبک تهاجمی مکزیکی، داویلا است. این بازیکن 22 ساله فصل بعد را در لیگ دسته دوم اسپانیا به همراه تیم تنریف خواهد بود.

آخرین بازیکن، جمال بلکمن دروازه بان 20 ساله و آتیه داری خواهد بود که تا ژانویه 2015 به طور قرضی در میدلزبرو خواهد بود. بلکمن به تازگی قرارداد خود را برای 5 سال با چلسی تمدید کرده بود.

6. کاربر روبرو از پست مفید Hazard 10 تشکر کرده است .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    Jose Mourinho
    بازیکن محبوب
    Hazard,Torres,Drogba
    اسم واقعی شما
    Milad

تشکر ها
    6
    تشکر شده 32 در 22 پست

چالوبا تا 2 ژانویه به برنلی قرض داده شد

ناتانیل چالوبا به طور قرضی تا 2 ژانویه به برنلی پیوست.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، چالوبا این شانس را پیدا می کند که در برنلی در بالاترین سطح فوتبال انگلیس حضور داشته باشد و تجربه ارزشمندی کسب کند.

این هافبک و مدافع 19 ساله در سال 2012 با چلسی قهرمان اف ای کاپ جوانان شد و در تیم ملی زیر 21 ساله ها نیز یکی از ارکان مهم می باشد.

مورینیو علاقه زیادی به چالوبا دارد و پیش بینی می شود در آینده بازیکن مهمی برای چلسی خواهد بود.

8. کاربر روبرو از پست مفید Hazard 10 تشکر کرده است .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    Louis van Gaal
    بازیکن محبوب
    Cristiano Ronaldo , Gareth Bale , Marco Reus
    اسم واقعی شما
    Ali

GermanyChelseaPersepolis

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    0
    تشکر شده 3 در 3 پست

هشدار رمی به دروگبا و کاستا: برای نیمکت نشینی به چلسی نیامده

لویک رمی، مهاجم جدید چلسی به دیگو کاستا و دیدیه دروگبا هشدار داد که برای نیمکت نشینی به چلسی منتقل نشده است.

رمی پس از جدایی فرناندو تورس به مقصد میلان، از کوئین پارک رنجرز به چلسی منتقل شد و موفق شد در دیدار فرانسه مقابل اسپانیا، تک گل بازی را به ثمر برساند و خروس‌ها را پیروز از میدان خارج کند. او عنوان کرد که نمی‌خواهد روی نیمکت بنشیند و تلاشش را می‌کند تا به عنوان انتخاب اول مورینیو در خط حمله بازی کند.

او در مصاحبه با Mirror گفت: " چلسی بهترین باشگاه جهان است. می‌دانم که انتخاب اول مربی نیستم ولی هیچ چیز روی سنگ حک نشده است. من اهداف خودم را دارم. برای نیمکت نشینی به چلسی منتقل نشدم. سعی می‌کنم تا بیشترین حد ممکن در کنار بهترین بازیکنان پیشرفت کنم."

رمی ادامه داد: " از دیگو کاستا پس از بازی تبریکی نگرفتم. بازیکنان آنها عصبانی بودند و مستقیم به رختکن رفتند. از مورینیو هم هیچ پیغام خوش آمدی نگرفتم !"

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    Louis van Gaal
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Ali

GermanyChelseaPersepolis

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    0
    تشکر شده 3 در 3 پست

آرزوی موفقعیت مورینیو برای تورس در اجلاس سرمربیان یوفا

ژوزه مورینیو در اجلاس سرمربیان یوفا، از فرناندو تورس قدردانی و برای او در میلان آرزوی موفقعیت کرد.

فرناندو تورس در سال 2011 با مبلغ 50میلیون یورو از لیورپول به استمفورد بریج منتقل شد اما نتوانست خود را در چلسی نشان دهد و پس از پیوستن دیگو کاستا به چلسی از جمع آبی ها جدا شد.

مورینیو طی سخنانی در سمینار مربیان یوفا در نیون گفت: "من طرفدار اینتر در سری آ هستم و دوست داشتم فرناندو به اینتر برود اما برای او در میلان آرزوی موفقعیت می کنم."

"با این حال، من تنها چیزی که می توان در مورد فرناندو بگویم این است که به عنوان یک فرد حرفه ای، هیچ شک و تردیدی در موفقعیت های او ندارم."

"او یک پسر فوق العاده و بزرگ است. با این حال، او نیاز به تغییر در دیدگاهش دارد."

مورینیو توانست علاوه بر دیگو کاستا، دیدیر دروگبا و لویک رمی را به جمع آبی های لندن اضافه کند.

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    Louis van Gaal
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Ali

GermanyChelseaPersepolis

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    0
    تشکر شده 3 در 3 پست

تورس میخاستم مهم باشم

فرناندو تورس اذعان می کند که او می دانست با پیوستن کاستا زمان برایش در چلسی به پایان رسیده است.

تورس که در ژانویه 2011 به 50 میلیون پوند به چلسی پیوست توانست رکورد نقل و انتقالات انگلیس را به نام خود ثبت کند.

ال نینو در حال حاضر باقراردادی قرضی به مدت دو سال به میلان پیوسته و در مورد چالش های جدید خود در میلان بسیار هیجان زده است و امیدوار است بتواند به میلان برای رسیدن به بالای جدول کمک کند.

تورس گفت : همانطور که انتظار میرفت آن ها قرار دادی با مهاجم جدید امضا کردند و من به احساس مهم بودن نیاز داشتم.من میخواهم از دو باشگاه انگلیسی لیورپول بابت آوردنم به لیگ برتر و چلسی بابت افتخاراتی که بدست آوردم تشکر کنم.بعد از این همه سال،به هر حال من نیاز به یک تغییر دارم،چیزی که به من میل به بازی بدهد."

" من از اینکه اینجا هستم خوشحالم و نمی توانم برای شروع صبر کنم.من در لالیگا و لیگ برتر بازی کرده ام و در حال حاضر در سومین لیگ معتبر اروپا هستم و میخواهم در لیگ ایتالیا به دوران اوجم بازگردم.

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    Louis van Gaal
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Ali

GermanyChelseaPersepolis

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    0
    تشکر شده 3 در 3 پست

هواپيمايي ترکيه اسپانسر پيراهن چلسي

چهارمین شرکت هواپیمایی بزرگ اروپا که قراردادهای تجاری بزرگی با ستاره‌های ورزشی مثل لیونل مسی و کوبی برایانت نیز دارد، اخیراً اسپانسر بارسلونا، منچستر یونایتد و تیم ملی ترکیه نیز بوده است. سامسونگ از سال ۲۰۰۵ تا به حال، از زمانی که پیتر کنیون مدیر اجرایی سابق چلسی گفته بود این باشگاه قصد دارد «به دنیا رنگ آبی بزند»، پشتیبان چلسی بوده است. قرارداد این شرکت کره‌ای با چلسی در سال ۲۰۱۳ یک بار تمدید شد و در انتهای این فصل به پایان می‌رسد. این قرارداد سالیانه ۱۸ میلیون پوند برای چلسی عایدی داشته است.

این اعداد نشان می‌دهند که چلسی چه میزان در زمینه‌های تجاری از منچستر یونایتد عقب‌تر است؛ شیاطین سرخ طی قراردادی به مدت دو سال از ابتدای فصل جاری، با شرکت شورولت به عنوان اسپانسر پیراهن خود به توافق رسیدند که برای آن‌ها بیش از ۵۰ میلیون پوند در هر فصل درآمد خواهد داشت.

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    Louis van Gaal
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Ali

GermanyChelseaPersepolis

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    0
    تشکر شده 3 در 3 پست

گوارديولا: مورينيو متخصص جنگ رواني است

اينکه پپ گوارديولا و خوزه مورينيو با هم رابطه خوبي ندارند، بر همگان روشن است. در جلسه شوراي مربيان باشگاه‌هاي بزرگ اروپايي که در نيون سوئيس برگزار شد، بين اين دو مربي مجددا مشاجره درگرفت، آن هم بر سر يک و نيم سانتي‌متر چمن!

در این جلسه گواردیولا سرمربی بایرن اصرار داشت که یوفا باید قانونی تصویب کند که بر اساس آن بلندی چمن‌ ورزشگاه‌ها از 3 سانتی‌متر به یک و نیم سانتی‌متر تقلیل یابد و همچنین پیش از هر بازی آبیاری شوند. به این ترتیب بازی سریع‌تر و زیباتر خواهد شد.

اما مورینیو که با بازی سرعتی و تکنیک فردی میانه‌ای ندارد بلکه تیم‌هایش را همیشه با استراتژی دفاعی هوشمندانه به زمین مسابقه می‌فرستد با نظر پپ مخالف بود و گفت: "هر مربی به یک سبک بازی اعتقاد دارد که باید به آن احترام گذاشته شود. برای جذاب‌تر کردن فوتبال راه‌های زیادی وجود دارد." او با تغییر اندازه چمن مخالفت کرد و در مورد آبیاری نیز معتقد بود اختیار این مسئله باید به میزبان واگذار شود."

گواردیولا از این سخن آزرده شد و اینگونه واکنش نشان داد: "زیبایی فوتبال دست مربیان است و به تصمیمات آنها بستگی دارد. به نظرم می‌رسد مورینیو نتیجه بازی فوتبال را به جذابیت آن ترجیح می‌دهد."

در زمانی که گواردیولا مربیگری بارسلونا و مورینیو مربیگری رئال مادرید را بر عهده داشت هم این دو بر سر همین موضوع اختلاف داشتند. قبل از فینال جام حذفی سال 2011 که در شهر والنسیا برگزار شد، چندین روز در رسانه‌های اسپانیا در مورد بلندی چمن‌ها بحث می‌شد. در پایان نظر گواردیولا به کرسی نشست و چمن‌‌ها کوتاه و آبیاری شدند، گرچه آن دیدار با پیروزی 1-0 رئال به پایان رسید.

اکنون مشاجره فعلی، فصل جدیدی در داستان اختلاف دیرینه این دو مربی رقیب گشوده است.

بین سال‌های 2010 تا 2012 در اسپانیا بین این دو مدام دعوا بود و هر بار مورینیو بحث را شروع می‌کرد.

وقتی که خبر قرارداد بستن پپ با باشگاه بایرن مونیخ منتشر شد، مورینیو گفت: "او عمدا لیگی را انتخاب کرده است که من با آن لیگ هیچ سر و کاری ندارم!"

در این مدت تنها یک بار در آوریل 2011 در سانتایگو برنابئو ورزشگاه اختصاصی رئال مادرید، گواردیولا بالاخره کنترل خودش را از دست داد و با عصبانیت گفت: "او اینجا مربی منفوری است، مرد منفوری است. شخصی است که فکر می‌کند همه چیز را می‌داند. و این برای من قابل قبول نیست. من با او هیچ حرفی ندارم. او متخصص جنگ روانی است."

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)