Design & Developed BY Patira

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 38
    عضو Derby

مربی مورد علاقه
    Jose Mourinho
    بازیکن محبوب
    Hazard,Torres,Drogba
    اسم واقعی شما
    Milad

ArgentinaChelseaPersepolis

تشکر ها
    6
    تشکر شده 32 در 22 پست

chelsea اخبار تیم چلسی در فصل 2014 / 2015

با سلام خدمت کاربران عزیز سایت دربی

از امروز ( همزمان با آغاز مسابقات لیگ جزیره ) اخبار تیم چلسی در فصل 2014 / 2015 رو در این تاپیک قرار خواهیم داد .

2. 4 کاربر از پست مفید Hazard 10 تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    Jose Mourinho
    بازیکن محبوب
    Hazard,Torres,Drogba
    اسم واقعی شما
    Milad

تشکر ها
    6
    تشکر شده 32 در 22 پست

پیش فرض پاسخ : اخبار تیم چلسی در فصل 2014 / 2015

کنفرانس خبری مورینیو پیش از دیدار با لستر سیتی

خوزه مورینیو در کنفرانس خبری امروز بعد از ظهر خود، ضمن تمجید از رفتار پتر چک، عنوان کرد که تیمش کاار بسیار سختی مقابل لستر سیتی خواهد داشت.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، آبی ها فردا ساعت 18:30 در هفته دوم لیگ برتر باید به دیدار لستر سیتی تازه لیگ برتری بروند، تیمی که هفته قبل اورتون را با تساوی 2-2 متوقف کرد.

مورینیو در کنفرانس خبری خود که امروز در کوبهام برگزار شد گفت: "بازی سختی است. لستر قهرمان است و آن ها با ذهنیتی قوی و برنده به خاطر فصل قبلی که داشتند به استمفودربریج می آیند. آن ها می دانند هر امتیاز در این لیگ مهم است، خصوصا برای تیم هایی که تازه بالا آمده اند.
    "

"آن ها شروع سختی داشتند، بازی کردن با اورتون ساده نیست و آن ها موفق شدند بازی باخته را برگردانده و مساوی کنند و بازی خوبی مقابل اورتون به نمایش بگذارند. حالا سمت ما می آیند و فکر نمی کنم فرقی کند. می آیند که امتیاز بگیرند."

مورینیو ادامه داد: "این ششمین فصلیست که در لیگ برتر آغاز می کنم. فکر نمی کنم هنوز مانده تا یاد بگیرم در این لیگ هر بازی سخت است و هر حریف سخت است."

"نتایج هفته اول یا مساوی بودند، یا برد های 1-0 و 2-1 و فقط ما و منچستر سیتی با تفاضل 2 گل پیروز شدیم."

"همه چیز بسیار نفسگیر است، همه چیز برای همه بسیار سخت است و اگر مثل بازی برابر بارنلی بهترین بازی خود را به نمایش بگذاریم، بله درست است 90 دقیقه خوب نبودیم ولی چند دوره خوب در بازی داشتیم، به هر حال در این صورت شانس بردن داریم. اگر این کار را نکنیم، به مشکل می خوریم."

مورینیو در مورد چک نیز گفت: "پتر یک حرفه ای تاپ است. مثل همیشه تمرین می کند، مثل همیشه رفتار می کند، مثل همیشه فردی گروهی است و مثل همیشه یکی از افراد چلسی است."

"آیا او کاملا خوشحل است؟ فکر نمی کنم، ولی فقط وضع او چنین نیست، هرکس بازی نکند همین حس را دارد. این دوره برای بازیکنانی که در ترکیب اصلی نیستند سخت است و برای من هم سخت است، چون هر هفته فقط 1 بازی است پس در سه بازی اول آن ها مشخصا حس می کنند که برخی زیادی بازی می کنند و بعضی ها نه، ولی در ماه سپتامبر با آغاز لیگ قهرمانان، کپیتال وان کاپ و لیگ برتر، هفته ای سه بازی داریم، همه بازی می کنند، چرخشی بازی می کنند، استراحت هم می کنند. آن دوره برای چنین بازیکنانی آسان است و برای من هم بهتر است چون همه شاداب ترند."

خوزه اضافه کرد: "پیروزی باعث خوشحالی همه می شود، نه فقط کسانی که در زمین بازی می کنند. باید به بازیکنان فکر کنیم و آن ها شایسته احترام هستند، ولی در فوتبال ابتدا باشگاه مهم است، پس از آن تیم مهم است، بعد از آن بازیکنان و در پایان مربیان. من نفر آخرم."

"ما نمی توانیم بازیکنان را بالاتر از تیم و باشگاه قرار دهیم، همیشه راه دیگری وجود دارد و هر تصمیمی که گرفته می شود، در رده اول باشگاه و تیم در نظر گرفته خواهند شد، ولی اگر بشود شرایط را هم برای بازیکن، هم باشگاه و هم تیم به خوبی فراهم کنید، وضعیت عالی است."

4. 2 کاربر از پست مفید Hazard 10 تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    Jose Mourinho
    بازیکن محبوب
    Hazard,Torres,Drogba
    اسم واقعی شما
    Milad

تشکر ها
    6
    تشکر شده 32 در 22 پست

چلسی 2-0 لستر سیتی

چلسی با کسب یک پیروزی مطمئن دیگر، در لیگ برتر 6 امتیازه شد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، آبی ها در استمفوردبریج میزبان لستر سیتی بودند که در چمپیون شیپ قهرمان شده بود و با انگیزه ای بسیار بالا از تساوی که مقابل اورتون گرفته بود، وارد ورزشگاه شده بود.

مورینیو در این مسابقه دقیقا از همان ترکیب قبلی استفاده کرد و هیچ تغییری در آن ایجاد ننمود. تنها تفاوت تیم چلسی با بازی گذشته، عدم حضور فرناندو تورس روی نیمکت بود.

در نیمه اول مسابقه بازی بسیار پایاپای دنبال می شد. لستر سیتی که هرگز تیمی دست و پا بسته محسوب نمی شود، در دفاع بی اشتباه و قدرتمند و در حمله زهردار بود.

چلسی نیز موقعیت های خوبی داشت. شورله می توانست در دقایق ابتدایی گل بزند ولی ضربه اش با اختلاف بیرون رفت.

لستر سیتی نیز روی ضربات بازیکنان خط هافبم خود خطرساز بود با این حال کورتوا با واکنشی فوق العاده دروازه را نجات داد. ادن هازارد که درخشان ترین بازیکن میدان بود، با پاسی دیدی کوستا را صاحب موقعیت کرد و این مهاجم نیز ضربه خوبی زد که مدافع لستر به خوبی توپ را بلاک کرد.
    بازی در نیمه اول با همان نتیجه 0-0 به اتمام رسید.

در نیمه دوم بازی کاملا تغییر کرد. آبی ها در 5 دقیقه ابتدایی بازی می توانت 2 گل بزند. ابتدا اسکار با ضربه ای از خارج محوطه تیرک دروازه را لرزاند، چند ثانیه بعد ایوانویچ روی سانتر ازپیلیکوئتا کسپر اشمایکل را وادار به واکنشی فوق العاده کرد.

چلسی روی دروازه لستر خیمه زده بود، با این حال تیم خطرناک و با انگیزه لستر ضدحملات مرگباری می زد.

کورتوا ابتدا شوت محکم بازیکن لستر را با پا دفع کرد.چند دقیقه بعد سسک روی پاس ایوانویچ تک به تک شد و با ضربه ای چیپ در استانه باز کردن دروازه بود ولی باز هم اشمایکل با نوک انگشتان توپ را به کرنر فرستاد. چند دقیقه بعد هم شوت محکم ایوانویچ را دفع کرد.

در یک صحنه نفس گیر در حالی که هیچ مدافعی از چلسی حضور نداشت، نوگنت مهاجم خطرناک لستر تک به تک شد ولی کورتوا با واکنشی استثنایی توپ را مهار کرد و به کرنر فرستاد تا استمفوردبریج غرق در شادی شود.

چند دقیقه بعد روی حرکت عالی اسکار و سرتوپ دیدی ایوانویچ، دیگو کوستا با سماجت گل اول چلسی را زد. این دومین گل او در لیگ برتر بود. استمفوردبریج با گلزنی این مهاجم تازه وارد غرق در شادی شد و چلسی به چیزی که استحقاقش را داشت سرانجام رسید.

بعد از این نوبت ادن هازارد بود که اولین گل خود را در لیگ برتر به زیبایی به ثمر برساند. وینگر شماره 10 چلسی از چپ روی پاس فابرگاس حرکت کرد و با ضربه ای زمینی گل دوم چلسی را وارد دروازه اشمایکل کرد تا نتیجه بازی 2-0 شود.

در ادامه رامیرس، ویلیان و دروگبا به بازی آمده بودند. ویلیان با ضربه ای محکم قصد باز کردن دروازه اشمایکل را داشت ولی باز هم این دروازه بان توپ را راهی کرنر کرد.

دروگبا که بعد از 2 سال به بریج بازگشته بود با حمایت فراوان هواداران مواجه شد و لحظاتی خاص در استمفوربریج به وجود آمد.

پس از سه دقیقه وقت تلف شده، داور سوت پایان بازی را زد تا چلسی دومین برد خود را نیز در لیگ برتر دشت کرده باشد و فعلا در صدر جدول رقابت ها قرار بگیرد.

6. 3 کاربر از پست مفید Hazard 10 تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    Jose Mourinho
    بازیکن محبوب
    Hazard,Torres,Drogba
    اسم واقعی شما
    Milad

تشکر ها
    6
    تشکر شده 32 در 22 پست

اورتون 3-6 چلسی

آبی های لندن در یک بازی باور نکردنی موفق شدند در گودیسون پارک 6 گل به ثمر برسانند و با جنگندگی یک سه امتیاز دیگر را به حساب خود در جدول امتیازات لیگ برتر اضافه کنند.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، چلسی در حالی پا به گودیسون پارک گذاشت که تنها 1 بار در 6 بازی آخر مقابل این تیم در این ورزشگاه پیروز شده بود و 4 بار دیگر نیز شکست خورده بود!

مورینیو اسکار را به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه مچ پا از دست داد ولی هرطور که بود دیگو کوستا را به بازی رساند، مردی که همه چیز را برای چلسی تغییر داده است.

جدال لوکاکو و سامی اتوئو که روی نیمکت بود، مقابل تیم سابقشان چلسی به جذابیت های این بازی اضافه می کرد.

بازی آغازی طوفانی داشت. ابتدا این دیگو کوستا بود که تنها 35 ثانیه پس از آغاز بازی روی پاس سسک فابرگاس گل اول چلسی را زد. این سومین گل دیگو کوستا در سومین بازی خود در لیگ برتر بود که آماری خارق العاده محسوب می شود.

2 دقیقه بعد ایوانویچ بار دیگر با ضربه ای دقیق تیم هاوارد را تسلیم کرد و چلسی تا دقیقه 3 مسابقه 2-0 جلو افتاد. در این صحنه یک پای ایوانویچ در آفساید قرار داشت.

پس از این اتفاقات شوکه کننده، اورتون که حدود 90 دقیقه برای جبران نتیجه وقت داشت، دست به حملاتی دامنه دار و فراوان زد و حتی یک بار هم به گل رسید که داور آن را به دلیل آفساید رد کرد.

اورتون که حمایت هواداران پر شور خود را داشت، از تلاش دست برنداشت، با این حال چلسی هم حملاتی طراحی کرد. تیم هاوارد دروازه بان اورتون نیز در صحنه ای به طرزی عجیب توپ را خارج از محوطه با دست جمع کرد که از چشمان داور دور افتاد و این در حالی بود که اگر این اتفاق نمی افتاد، هازارد در موقعیت مسلم گلزنی داشت پس هاوارد از گرفتن یک کارت قرمز مستقیم به گفته کارشناس اسکای اسپورتس فرار کرد.

در ادامه ضربه خطرناک فابرگاس پس از بخورد به پای دیستن با فاصله کم از کنار دروازه بیرون رفت.

در پایان نیمه، کوین میرالاس وینگ بلژیکی اورتون با ضربه سری خارق العاده هیچ شانسی برای کورتوا باقی نگذاشت تا اورتون به بازی برگردد، نیمه اول با نتیجه 2-1 به اتمام رسید.

در نیمه دوم تا دقیقه 67 بازی همان 2-1 دنبال می شد تا این که ادن هازارد با حرکتی انفجاری از سمت چپ به سمت دروازه اورتون یورش برد، پاسی عرضی ارسال کرد و توپ در بین راه به پای شیمس کولمن برخورد کرد و وارد دروازه شد.

این قطعا پایان کار نبود! 2 دقیقه بعد مک گیدی با جا گذاشتن رامیرس پاسی دیدنی و در عمق فرستاد، دفاع چلسی که فکرش را نمی کرد چنین وضعیتی پیش بیاید، در خواب غفلت به سر می برد و نایسمیت با ضربه ای دقیق دروازه چلسی را باز کرد تا بار دیگر اختلاف 1 گل شود.

بلافاصله مارتینز مک گیدی را با سامی اتوئو، مهاجم سابق چلسی تعویض کرد.

4 دقیقه بعد از این تعویض نمانیا ماتیچ پشت محوطه جریمه شوتی دقیق به سمت دروازه هاوارد روانه کرد که در بین راه اندکی به پای دیستن سایید و کمی تغییر جهت داد تا توپ در کنج دروازه اورتون بنشیند و بازی 4-2 شود.

چلسی که فکر می کرد این پایان استرس و حملات فوق العاده اورتون با حمایت هوادارانش است، باز هم حریف را دست کم گرفت. این بار نوبت سامی اتوئو بود که باز هم اختلاف را به 1 برساند، مهاجم کامرونی با ضربه سری خارق العاده گل سوم را نیز زد و کورتوا هرچه به بدن خود کش آورد نتوانست توپ را مهار کند. بازی 4-3 شد و تنها 14 دقیقه به پایان یکی از بهترین بازی های تاریخ لیگ برتر باقی مانده بود تا زیباتر هم بشود.

دقیقه 77 رامیرس روی همکاری با ادن هازارد و در نهایت پاس نمانیا ماتیچ، با ضربه ای دیدنی از زاویه بسته گل پنجم چلسی را زد.

اورتون باز هم دست از تلاش نکشید، بازی 5-3 بود، روی یک همکاری دیدنی بین بازیکنان اورتون کوین میرالاس در 4 متری دروازه تک به تک شد ولی کورتوا با واکنشی خارق العاده به کمک تیرک دروازه آبی ها را نجات داد تا بازی 5-3 باقی بماند.

دقیقه 83 نوبت فیلیپه لوئیس بود که اولین بازی با لباس چلسی را تجربه کند، او به جای ادن هازارد وارد زمین شد.

دقیقه 89 نیز دروگبا به جای سسک به بازی آمد و بژیک، هافبک دفاعی جوان اورتون جای لوکاکو را گرفت. روی اشتباه بژیک میکل که دقیقه 75 به بازی آمده بود، دیگو کوستا را صاحب موقعیت کرد. مهاجم اسپانیایی با یک سر توپ دیدنی تیم هاوارد و دیستن را محو کرد و گل ششم چلسی و گل دوم خود را در این مسابقه به ثمر رساند تا گودیسون پارک از آواز دیگو کوستا دیگو کوستای هواداران چلسی پر شود.

بازی در پایان با نتیجه 6-3 به اتمام رسید و این بازی در خاطر همه فوتبالی ها تا سال ها باقی خواهد ماند. چلسی با این سه امتیاز در روزی که سیتی در خانه اش به استوک باخت، 9 امتیازه شد تا در کنار سوانسی در صدر جدول قرار بگیرد.

ترکیب چلسی: کورتوا، ایوانویچ، تری، کیهیل، آزپیلیکوئتا، ماتیچ، فابرگاس، رامیرس، ویلیان، هازارد، کوستا
    نیمکت: چک، زوما، لوئیس، میکل، شورله، دروگبا، صلاح
    گل ها: کوستا (90 و 1)، ایوانویچ (3)، شیمس کولمن (67)، ماتیچ (74)، رامیرس (77)
    کارت زرد: کوستا، رامیرس، سسک
    تعویض ها: میکل-ویلیان (75)، فیلیپه-هازارد (83)، دروگبا-سسک (88)

ترکیب اورتون: هاوارد، کولمن، جگیلکا، دیستن، بینس، بری، مک گیدی، میرالاس، ناسمیت، مگ گیدی، لوکاکو
    نیمکت: رابلس، استونز، عثمان، گیبسون، آلکازار، اتوئو، بژیک
    گل ها: میرالاس (45)، ناسمیت (69)، اتوئو (76)
    کارت زرد: هاوارد
    تعویض ها: اتوئو-مک گیدی (70)، بژیک-لوکاکو (89)

8. کاربر روبرو از پست مفید Hazard 10 تشکر کرده است .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    Jose Mourinho
    بازیکن محبوب
    Hazard,Torres,Drogba
    اسم واقعی شما
    Milad

تشکر ها
    6
    تشکر شده 32 در 22 پست

کنفرانس خبری مورینیو پس از پیروزی 6-3 مقابل اورتون

خوزه مورینیو در کنفرانس خبری بعد از پیروزی پر گل تیمش مقابل اورتون، از اشتباهات تدافعی چلسی گله کرد و به ستایش از سبک فوتبال تیمش پرداخت.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، آبی های لندن با درخشش دیگو کوستا موفق شدند با نتیجه 6-3 اورتون را در خانه اش در هم بکوبند تا با 9 امتیاز صدرنشین لیگ برتر باشند.

مورینیو در صحبت های خود پس از بازی گفت: "فکر نکنم کسی انتظار 9 گل در لیگ برتر بین دو تیم از 5 تیم برتر در فصل پیش را داشته باشد. ولی آن ها برای برد بازی کردند، بازی کردند که گل بزنند، ما هم برای برد و گلزنی بازی کردیم. وقتی دو تیم این گونه بازی می کنند، احتمال وجود گل های زیاد هست."

"اشتباهات تدافعی داشتیم. نمی خواهم در مورد اورتون و روبرتو حرف بزنم، ولی تیم من اشتباهات دفاعی زیادی داشت. به چلسی تی وی قبلا گفتم که باورش سخت است ولی ما بعد از ظهر چهارنشبه یک ساعت و نیم تمرین کردیم و فقط دو کار انجام دادیدم، دفاع کردن کرنر ها و ضربات آزاد. تصور کنید که چقدر از نتیجه کارمان خوشحالم! بهتر بود چهارشنبه به آن ها استراحت می دادم و در خانه با بچه ها و همسرم می ماندم."

"وقتی حریف مقابل ما گل می زند دوست دارم دلیلش این باشد که آن ها فوق العاده بوده اند یا به خاطر این که کاری انجام دادند که کنترلش سخت است. 4 اشتباه دفاعی داشتیم، سه گل خوردیم، با وجود این که ضربات پایانی فوق العاده ای زدند و کورتوا هم وقتی بازی 4-3 بود واکنش فوق العاده ای نشان داد."
    با وجود اشتباه در کار های دفاعی، چلسی در حمله خارق العاده بود...
    "کیفیت فوتبال ما فوق العاده بود. هر بار که توپ را داشتیم خطرناک بودیم. در ضد حملات و فوتبال سازمان بندی شده خیلی خوب بودیم."

"از تیم می خواهم مثل امروز بازی کنند و مثبت گرا باشند. در نیمه اول 2-1 جلو بودیم و به بازیکنان می گفتم که در مقابل تیمی مثل اورتون نمی توانید عقب نشینی کنید و 45 دقیقه دفاع کنید. باید تلاش کنید تا به آن ها ضربه بزنید و گل به ثمر برسانید. تیم ما خیلی مثبت گرا بود."

دیگو کوستا دو گل دیگر به گل هایش برای چلسی اضافه کرد...
    "از هر نظر او فوق العاده بود. یادم می آید در نیمه اول روی خط محوطه توپ کولمن را با تکل زد. توپ می گرفت، توپ نگه می داشت و بسیار فعال بود."

"سه بار با هاوارد تک به تک شد و 2 بار گل زد. هاوارد در اوایل نیمه دوم واکنش خوبی نشان داد. حرکات، کیفیت و همه چیز دیگو واقعا خوب بود."

"جدا از اشتباهات دفاعی تنها چیزی که از بازی دوست نداشتم این بود که بازیکنان اورتون سعی می کردند برای دیگو مشکل ساز شوند. فکر نمی کنم فوتبال انگلیس این باشد، به نظرم از تیم اورتون بعید بود چون آن ها تیمی مثبت گرا از هر نظر هستند. تلاش برای انجام کاری جهت کارت گرفتن بازیکنی که بار دیگر خوش رفتار بود و اینجا آمده که فوتبال بازی کند و برنده شود، نا امید کننده بود."

"در پایان مسئله این است که دیگو احتمالا بهترین بازیکن لیگ در این چند بازی بوده. او یک گلزن قهار است و دو کارت زرد دارد، مقابل برنلی تمارض نکرد و کارت گرفت، امروز همه روی او تمرکز کرده بودند تا برایش دردسر ساز شوند."

10. 2 کاربر از پست مفید Hazard 10 تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    Jose Mourinho
    بازیکن محبوب
    Hazard,Torres,Drogba
    اسم واقعی شما
    Milad

تشکر ها
    6
    تشکر شده 32 در 22 پست

فرناندو تورس به آث میلان پیوست

فرناندو تورس امروز پس از توافق شخصی با میلان و سپری کردن تست های پزشکی، رسما برای 2 سال به طور قرضی به میلان پیوست.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، مهاجم 30 ساله حالا پس از 3 سال و نیم حضور در استمفوردبریج راهی سری آ خواهد شد، او در این مدت موفق شد که قهرمانی در چمپیونز لیگ، لیگ اروپا و جام حذفی را جشن بگیرد.

تورس سال 2011 از لیورپول به چلسی پیوست. لحظه به یاد ماندنی دوران تورس در چلسی، گل دقیقه پایانی او به بارسلونا در نیو کمپ می باشد و همچنین گلی که به بنفیکا در لیگ اروپا زد تا چلسی قهرمان شود. او همچنین سال 2012 مقابل کیو پی آر هتریک کرد.

بهترین فصل تورس در چلسی 13-2012 بود که توانست 22 گل در تمام رقابت ها بزند. این 22 گل در 7 رقابت مختلف زده شده بودند.

در کل فرناندو تورس در 3 سال و نیم موفق شد 45 گل برای چلسی به ثمر برساند.

امروز باشگاه چلسی در بیانیه ای خبر از تکمیل شدن انتقال تورس به میلان طی قراردادی قرضی و 2 ساله را داد، این در حالیست که تنها 2 سال از قرارداد رمی با چلسی باقی مانده است پس طبیعتا برگشتی در کار نخواهد بود. باشگاه در پایان از خدمات تورس در 4 فصل گذشته تشکر و برای او در باشگاه ایتالیایی آرزوی موفقیت کرد.

12. 2 کاربر از پست مفید Hazard 10 تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    Jose Mourinho
    بازیکن محبوب
    Hazard,Torres,Drogba
    اسم واقعی شما
    Milad

تشکر ها
    6
    تشکر شده 32 در 22 پست

لوییک رمی به چلسی پیوست

باشگاه فوتبال چلسی اعلام کرد که لوییک رمی، مهاجم کوئینز پارک رنجرز را به خدمت گرفته است.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، بعد از جدایی تورس چلسی به دنبال یک خرید فوری برای خط حمله بود و آبی ها لوییک رمی مهاجم کیو پی آر که فصل پیش قرضی در نیوکاسل بازی می کرد را انتخاب کرده اند.

بعد از چند روز کش و قوس و پیشنهاد ناگهانی آرسنال، لوییک رمی چلسی را انتخاب کرد.

رمی بعد از امضای قرارداد 4 ساله خود با چلسی گفت: "بسیار خوشحالم و افتخار می کنم. وقتی فهمیدم که چلسی قصد خرید مرا دارد، با خودم گفتم "بریم!". آن ها یکی از بهترین باشگاه های جهان هستند. یادم می آید که وقتی برای مارسی بازی می کردم جو استمفوردبریج چگونه بود و نمی توانم بیش از این جهت بازی مقابل هواداران جدیدم صبر کنم."

مشخصه اصلی لوییک رمی سرعت بسیار بالا و شم گل زنیش می باشد، سرعت فوق العاده او این کمک را می کند تا بتواند در کناره ها نیز بدرخشد. او در فصل گذشته 14 گل در لیگ به ثمر رساند که آمار بسیار خوبیست و توانست خود را در تیم ملی فرانسه برای جام جهانی برزیل جا دهد و 2 بار به عنوان یار تعویضی به بازی بیاید.

لوییک رمی سابقه بازی در لیگ قهرمانان به همراه مارسی و از سال 2009 در تیم ملی کشور فرانسه حضور دارد.

مبلغ انتقال این مهاجم 27 ساله چیزی حدود 8 میلیون پوند اعلام شده و دلیل قیمت پایین آن وجود چنین بند فسخی در قراردادش با کیو پی آر می باشد.

14. کاربر روبرو از پست مفید Hazard 10 تشکر کرده است .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    Jose Mourinho
    بازیکن محبوب
    Hazard,Torres,Drogba
    اسم واقعی شما
    Milad

تشکر ها
    6
    تشکر شده 32 در 22 پست

رمی: هواداران چلسی از بازی من لذت خواهند برد

لوییک رمی، خرید جدید چلسی در مصاحبه با وبسایت چلسی اولین صحبت هایش را به عنوان بازیکن چلسی با هواداران به اشتراک گذاشت.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، رمی با مبلغ 8 میلیون پوند از کوئینز پارک رنجرز به چلسی آمد تا در کنار کوستا و دروگبا سه مهاجم چلسی را تشکیل دهند.

لویک، به چلسی خوش آمدی، بودن در اینجا چه حسی دارد؟
    "خوشحالم و خیلی افتخار می کنم که به چلسی پیوسته ام. چلسی یکی از بهترین باشگاه های جهان است و بی صبرانه منتظر شروع کار هستم، دوست دارم تمرین کنم و با هم تیمی های جدیدم بازی کنم، وقتی که از بازی های ملی با فرانسه برگشتم."

بازی کردن در لیگ قهرمانان فاکتور مهمی برای تصمیمی که گرفتی بود؟
    "اگر بخواهم صادق باشم می خواستم که این فصل در لیگ قهرمانان بازی کنم، بله، این یکی دیگر از انگیزه های من برای ورود به این تیم بود. یم دانم چلسی می تواند قهرمان چمپیونز لیگ شود به همین حاطر کیفیت تیم خیلی بالاتر است. اولین چیز جاه طلبی جهت قهرمانی است."

قبلا در استمفوردبریج بازی کرده ای، با مارسی در سال 2010...
    "شگفت انگیز بود. استادیوم پر شده بود و هواداران خیلی سر و صدا می کردند، در تمام طول بازی فریاد می زدند و شعار می دادند. هواداران و جو ورزشگاه در آن بازی خاطره بسیار خوبی برای من است. نمی توانم بیش از این برای اولین بازیم در استمفوردبریج صبر کنم."

با مربی حرف زده ای؟ به تو چه گفت؟
    "بله، حرف زدم. او خیلی باهوش است و دقیقا می داند که خواسته هاش چیست. او اهدافی برای من تعیین کرده و می دانم که خودم هم یک هدف برای خودم قرار داده ام. همه بهترین ها را می خواهند پس صحبت با خوزه واقعا خوب بود. می دانم که می تواند بهترین بازی را از بازیکن بگیرد و مشتاقم که با او کار کنم."

به لیست فرانسوی هایی که برای چلسی بازی کرده اند اضافه شدی...
    "بسیار افتخار می کنم و می خواهم این مردان فرانسوی را الگو قرار دهم. بازیکنان فرانسوی مشهوری در چلسی بوده اند که واقعا هم خوب کار کرده اند. نمی گویم می خواهم اسطوره ای مثل برخی از آن ها شوم، ولی می خواهم به بهترین شکل تلاش کنم. به نظرم هواداران از دیدن بازی من لذت خواهند برد و می توانیم لحظات خوبی کنار همدیگر بسازیم."

پست تو چیست؟
    "مهاجم هستم ولی مسئله این است که می توانم با هر شرایطی تطابق پیدا کنم. وینگ چپ و راست بازی کرده ام، پس می دانم می توانم در هر پست تهاجمی بازی کنم. به مربی بر می گردد که بخواهد کجا مرا بازی دهد."

همین حالا هم چلسی گل های زیادی زده، چقدر هیجان زده ای که با بازیکنان تهاجمی چلسی همکاری کنی؟
    "به نظرم وقتی در تیمی بزرگ مثل چلسی بازی می کنید طبیعتا موقعیت های خوب زیادی دارید. دو مهاجم بزرگ اینجا داریم و هیچ کاری از دست من برای قرار گرفتن در تیم بر نمی آید، مگر این که در سطحی بسیار بالا بازی کنم."

16. کاربر روبرو از پست مفید Hazard 10 تشکر کرده است .

مدیر گالری و تیم های آلمانی

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    Jupp Heineckes - Joachim Low
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118
    تشکر شده 8,410 در 3,790 پست

ویترین امتیازات

مارکو ون گینکل هافبک تیم چلسی پذیرفت که به صورت قرضی به میلان بپیوندد.

ون گینکل سرانجام پذیرفت که به مدت یک فصل به صورت قرضی بدون حق خرید در پایان فصل راهی میلان شود.

انتظار می رود که وی امشب برای انجام آزمایشات پزشکی و امضای قرارداد نهایی راهی میلان شود.

منبع : [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

18. کاربر روبرو از پست مفید Fc Bayern München تشکر کرده است .

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

ژوزه مورینیو سرمربی آبی های لندن پس از پیروزی مقابل اورتون از تلاش شاگردان تشکر کرد.

در یک بازی جذاب و زیبا در ورزشگاه گودیسون پارک چلسی با درخشش دیگو کوستا توانست با نتیجه 6-3 از سد اورتون بگذرد تا با 9 امتیاز در صدر جدول رده بندی لیگ جزیره قرار گیرد. چلسی در تمام طول بازی از حریف خود پیش بود ولی اورتون بارها اختلاف را به حداقل رساند که البته نتوانست ضد حملات تیم چلسی را کنترل کند تا با اختلاف سه گل بازی را به حریف واگذار کند. با این وجود ژوزه مورینیو در مصاحبه پس از بازی گفت تا لحظه آخر خیالش از بابت پیروزی راحت نبوده است.

مورینیو در مصاحبه با اسکای اسپورت گفت: "به نظر من اگر گل ها نمک و فلفل فوتبال باشند، پس 9 گل در یک بازی لیگ برتر یک چاشنی فوق العاده است بنابراین به اعتقاد من دو تیم یک بازی بسیار زیبا و هجومی را به نمایش گذاشتند. من می‌دانستم آن‌ها (اورتون) در حمله بسیار خوب هستند، ولی خوردن سه گل برای ما زیاد بود. در تمام آن‌ها من می‌توانم به خوبی اشتباهات را نشان دهم ، اینکه چه بازیکنانی درگیر اشتباهات بودند و در کجا اشتباه کردیم.

ما در حمله بسیار بی رحم هستیم، به خصوص در زمان ضد حمله، پس وقتی به این استادیوم می‌آیید و سه امتیاز را کسب می‌کنید دلیل خوبی برای خوشحال بودن دارید. وقتی در اینجا و شش گل می‌زنید، قطعاً بازیکنانم خوب بازی کرده‌اند. ما تلاش کردیم ابتکار عمل را دست بگیریم و این تفاوت دو تیم بود. ولی من می‌خواهم در اینکه فوتبال بهتری ارائه دهیم و بیشتر گل بزنیم، متفاوت باشیم. من نمی خواهم احساس این را داشته باشیم که راحت گل می‌خوریم و سه گل دریافت کنیم، اشتباهاتی که امروز انجام دادیم چیزی است که باید بر روی رفع آن‌ها کار کنیم."

مورینیو در مورد بازی های خوب کوستا و گفت: "او سه فرصت گلزنی داشت و دو گل به ثمر رساند. آن موقعیت از دست رفته با واکنش خوب تیم هاوارد هدر شد. کوستا تمام کننده خوبی است، او به ما قدرت تمام کنندگی را اضافه نکرده است بلکه در دفاع نیز شرکت می‌کند و من می‌توانم تکل های او را در زمین به یاد بیاورم، بنابراین او چیزی است که ما از او انتظار داشتیم."

منبع : [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

20. کاربر روبرو از پست مفید Fc Bayern München تشکر کرده است .

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

به گزارش گل، باشگاه آرسنال به دنبال به خدمت گرفتن لوئیک رمی، مهاجم کوئینزپارک رنجرز است و قصد دارد مانع از انتقال او به چلسی شود.

بعد از جدایی فرناندو تورس از چلسی و انتقال قرضی او به میلان، باشگاه چلسی به دنبال به خدمت گرفتن یک مهاجم جدید است و ژوزه مورینیو، سرمربی آبی ها تایید کرد که قصد دارند رمی را از کیو پی آر به خدمت بگیرند.اما آرسنالی ها که در تمام طول تابستان شرایط رمی را زیر نظر داشتند به باشگاه کوئینزپارک رنجرز اعلام کرده اند که حاضرند مبلغ 10.7 میلیون یورویی که در قرارداد این بازیکن ذکر شده را بپردازند و این بازیکن را به خدمت بگیرند. الیویه ژیرو، مهاجم اصلی آرسنال به تازگی مصدوم شده و اکنون ونگر به دنبال پیدا کردن جانشینی برای اوست.کمتر از 48 ساعت به پایان بازار نقل و انتقالات باقی مانده و احتمالا باشگاه کوئینزپارک رنجرز تصمیم نهایی را به عهده خود رمی خواهد گذاشت. گفته می شود این ملی پوش فرانسوی ترجیح می دهد راهی آرسنال شود اما ممکن است اظهارعلاقه مورینیو، در نهایت مسیر او را به سمت استمفوردبریج کج کند.رمی در این تابستان در آستانه پیوستن به لیورپول بود اما بعد از اینکه نتوانست تست های پزشکی این باشگاه را پشت سر بگذارد، این انتقال به سرانجام نرسید.

22. کاربر روبرو از پست مفید Fc Bayern München تشکر کرده است .

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)