Design & Developed BY Patira

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 38
    عضو Derby

مربی مورد علاقه
    Jose Mourinho
    بازیکن محبوب
    Hazard,Torres,Drogba
    اسم واقعی شما
    Milad

ArgentinaChelseaPersepolis

تشکر ها
    6
    تشکر شده 32 در 22 پست

chelsea اخبار تیم چلسی در فصل 2014 / 2015

با سلام خدمت کاربران عزیز سایت دربی

از امروز ( همزمان با آغاز مسابقات لیگ جزیره ) اخبار تیم چلسی در فصل 2014 / 2015 رو در این تاپیک قرار خواهیم داد .

2. 4 کاربر از پست مفید Hazard 10 تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    Jose Mourinho
    بازیکن محبوب
    Hazard,Torres,Drogba
    اسم واقعی شما
    Milad

تشکر ها
    6
    تشکر شده 32 در 22 پست

پیش فرض پاسخ : اخبار تیم چلسی در فصل 2014 / 2015

مک ایچران به ویتس پیوست

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، مک ایچران 21 ساله بعد از تساوی 2-2 ویتس در مسابقه دیشب خود، توسط چلسی به تیم هلندی قرض داده شد.

مک ایچران در سن 8 سالگی به چلسی پیوست و در سال 2010 قهرمان اف ای کاپ زیر 18 ساله ها شد و در سن 17 سالگی برای اولین بار برای چلسی آن هم در لیگ قهرمانان به میدان رفت.

مک ایچران یکی از بازیکنان کلیدی زیر 21 ساله های انگلیس نیز محسوب می شود و همین امسال در تورنومنت تولون حضور داشت.

چلسی امیدوار است که این انتقال قرضی به سود مک ایچران باشد.

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    Jose Mourinho
    بازیکن محبوب
    Hazard,Torres,Drogba
    اسم واقعی شما
    Milad

تشکر ها
    6
    تشکر شده 32 در 22 پست

برنلی 1-3 چلسی

چلسی قدم اول را در لیگ برتر بسیار محکم برداشت و بازی 1-0 باخته را در زمانی بسیار کوتاه با پیروزی 3-1 تعویض کرد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، آبی های لندن در مسابقه اول خود در لیگ برتر باید در تارف مور به مصاف برنلی می رفت که تازه به لیگ برتر صعود کرده بود و انگیزه بسیار بالایی داشت.

مورینیو طبق انتظاری که می رفت کورتوا را در دروازه قرار داد و چک را نیمکت نشین کرد. همچنین فیلیپه لوئیس نیز در ترکیب قرار نگرفت.

در اوایل بازی، شاهد بازی بسیار درگیرانه زیبا و پایاپایی بودیم. چلسی حملات خوبی داشت و شورله یک بار به گلزنی نزدیک شد، از طرف دیگر برنلی اصلا تیم دست و پا بسته ای نشان نداد.

دقیقه 14 بازی بودیم که مدافعان چلسی همگی جا ماندند و تیلور توپ را برای آرفیلد فرستاد، هافبک راست برنلی نیز پس از یک استپ با ضربه ای والی و غیر قابل مهار یکی از بهترین گل های ممکن را به ثمر رساند و هیچ کاری از دست کورتوا بر نمی آمد.

چلسی بعد از این اتفاق دست به حملات فراوانی زد و تنها 3 دقیقه بعد دیگو کوستا با ضربه ای پای چپ محکم گل تساوی بخش و اولین گل خود در لیگ برتر را به ثمر رساند.

4 دقیقه بعد از این گل، هازارد پا به توپ شد و همه بازیکنان پیش روی خود را برداشت، توپ را به کناره برد و فابرگاس صاحب توپ شد، این بازیکن باهوش با پاسی باور نکردنی که قطعا نامزد یکی از بهترین پاس گل های فصل خواهد بود، با چشم بسته توپ را به شورله رساند تا این بازیکن تک به تک شود و گل دوم چلسی هم زده شد.

دقیقه 31 بازی در محوطه برنلی دروازه بان این تیم هیتن به نظر می رسید که پای دیگو کوستا را زد ولی داور اعتقادی به پنالتی نداشت و در عوض یک کارت زرد به مهاجم چلسی نشان داد.

دقیقه 34 روی کرنر ارسالی توسط فابرگاس، ایوانویچ گل سوم را هم زد تا هواداران یک صدا مورینیو را به خاطر این خرید خارق العاده و شیوه بازی تیمش تشویق کنند.

بازی در نیمه اول با نتیجه 3-1 به پایان رسید.

در نیمه دوم توپ و میدان در 15 دقیقه ابتدایی آن کاملا در اختیار چلسی بود، ولی بعد از آن بازی متعادل شد و چلسی دیگر خود را به آب و آتش نزد.

در اواسط نیمه بودیم که ضربه بازیکن بارنلی در آستانه گل شدن بود ولی تیبوت کورتوا با واکنشی باور نکردنی دروازه تیمش را نجات داد.

مورینیو در ادامه ویلیان را به جای شورله به میدان فرستاد و سپس میکل جای اسکار را گرفت، همچنین دروگبا به جای هازارد که عالی بازی کرده بود به میدان آمد و یک شوت هم زد.

بازی در نهایت با نتیجه 3-1 به اتمام رسید تا چلسی به دلیل گل زده بیشتر نسبت به بقیه رقبا، صدرنشین لیگ برتر در هفته اول مسابقات باشد.

ترکیب چلسی: کورتوا، ایوانویچ، کیهیل، تری، آزپیلیکوئتا، ماتیچ، فابرگاس، شورله، اسکار، هازارد، دیگو کوستا
    نیمکت: چک، زوما، لوئیس، تورس، دروگبا، میکل، ویلیان
    گل ها: دیگو کوستا (17)، شورله (21)، ایوانویچ (34)
    کارت زرد: کوستا (31)
    تعویض ها: ویلیان-شورله (78)، اوبی میکل - اسکار (82)، دروگبا - ادن هازارد (84)

ترکیب برنلی: هیتون، تریپر، داف، شیکل، می، آرفیلد، مارنی، جونز، تیلور، اینگز، جاتکیوزیچ
    نیمکت: کایتلی، ساردل، بارنس، دامیگان، لانگ، گیلکس، والاس
    گل: آرفیلد (14)
    کارت زرد: ساردل (87)
    تعویض ها: بارنس-جاتکیوزیچ (70)، کایتلی-تیلور (70)، ساردل-اینگز (82)

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    Jose Mourinho
    بازیکن محبوب
    Hazard,Torres,Drogba
    اسم واقعی شما
    Milad

تشکر ها
    6
    تشکر شده 32 در 22 پست

مارین به طور قرضی راهی فیورنتینا شد

باشگاه فوتبال چلسی تایید کرد که مارکو مارین برای فصل 15-2014 به طور قرضی به فیورنتینا پیوسته است.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، مارین می تواند در بازی 30 آگوست فیورنتینا مقابل رم که اشلی کول را دارد حضور داشته باشد.

این وینگر آلمانی که متولد صربستان است، آپریل 2012 به چلسی پیوست و در طول اولین فصل حضورش 16 بازی در چلسی انجام داد و یک گل زد، هرچند که آغاز کار او با چلسی با مصدومیتی بسیار طولانی بود.

مارین فصل پیش را نیز در سویا گذراند و موفق شد قهرمان لیگ اروپا شود هرچند عملکرد او در این تیم اصلا تاثیر برانگیز نبود.

چلسی امروز انتقال قرضی مارین به فیورنتینا را تایید و برای این بازیکن آرزوی موفقیت کرد.

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    Jose Mourinho
    بازیکن محبوب
    Hazard,Torres,Drogba
    اسم واقعی شما
    Milad

تشکر ها
    6
    تشکر شده 32 در 22 پست

کنفرانس خبری مورینیو پس از پیروزی برابر بارنلی

خوزه مورینیو در کنفرانس خبری خود پس از بازی مقابل برنلی، در مورد مسائل مختلفی از جمله وضعیت پتر چک و پنالتی گرفته نشده روی کوستا همچنین درخشش سسک و کورتوا صحبت کرد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، آبی ها در اولین بازی خود در لیگ برتر بسیار امیدوار کننده بودند و با نتیجه 3-1 میزبان سخت کوش خود را از پیش رو برداشتند.

مورینیو در کنفرانس خبری خود گفت: "ما واکنش بسیار خوبی داشتیم. اولین بخش واکنش این بود که از نظر احساسی با گلی که خوردیم تغییری نکردیم. به روشی که تمرین کرده بویدم بازی کردیم، به روشی که دوستش داشتیم. بازیکنان بسیار آرام بودند و هرگز آرامش خود را از دست ندادند. آن ها هرگز از نظر ذهنی فوتبال را نباختند."

"سپس20 دقیقه فوق العاده با 3 گل زده داشتیم. گل دوم فوق العاده بود. به علاوه پنالتی وجود داشت که کمک داور آن را نگرفت. در نیمه دوم بازی دست ما بود. کمی ترس را می دیدم، چون می دانستم بازیکنانم در بهترین شرایط بدنی خود نیستند که برای 90 دقیقه عالی باشند، پس کمتر دست به حمله زدیم، ولی همیشه توپ و میدان دست ما بود. به نظرم به وضوح شایسته کسب هر سه امتیاز مقابل تیمی که دلش می خواهد با هر تیمی که به ورزشگاهش می آید بجنگد را گرفتیم."

در مورد دیگو کوستا و صحنه مشکوک به پنالتی
    "فصل قبل کوستا فوق العاده بود و به نظرم در کل لالیگا 5 یا 6 کارت زرد گرفت. همه به او توضیح دادیم که مردم در لیگ برتر چه چیزی را دوست دارند و چه چیزی را نمی پسندند و این که اعضای چلسی چه احساسی نسبت به اتفاقات دارند. او با نگرشی فوق العاده در زمین حاضر شد، با نگرشی رقابتی در عین حال پاک. پنالتی واضحی بود ولی برایش نگرفتند و یک کارت زرد هم گرفت. مشخصا عصبانی شده بود پس امیدوارم که بیش از این تصمیمات ناعادلانه مقابلش گرفته نشود. مایکل الیور بازی خیلی خوبی داشت ولی متاسفانه کمکش از در صحنه پنالتی به خوبی حمایت نکرد."

در مورد فابرگاس که بازی خارق العاده داشت
    "تیم عالی بازی کرد ولی قبول دارم که سسک بهترین بازیکن میدان بود. او و ماتیچ بازی و شدت آن را کنترل کردند. آن ها انتخاب می کردند که بازی چگونه باشد، سرعت را بالا می بردند، سرعت بازی را کم می کردند، در عمق بازی می کردند، توپ را نگه می داشتند..."

"به شفافیت تمام بازی سسک را می شناسم چون چندین سال با همدیگر در یک لیگ بوده ایم، هم اینجا هم اسپانیا. می دانم دقیقا چه سودی می تواند برای تیم من داشته باشد. او دقیقا همان چیزی را به تیم تزریق می کند که نیاز داریم: ثبات و تعادل، فکر کردن سریع در خط هافبک، تصمیم درست. او باعث می شود بقیه هم در همین سمت حرکت کنند، می توانید حس کنید که ماتیچ نسبت به فصل قبل متفاوت بازی می کرد. در مورد گل دوم همه چیز فوق العاده بود، حرکت، کیفیت بال، دید، درک بین بازیکنان...زیبا بود."

تیبوت کورتوا و اولین بازی برای چلسی
    "او انتخاب اول من برای کل فصل نیست. امروز انتخاب اول من برای امروز بود و به اندازه کافی خوب بازی کرد تا انتخاب اول من برای بازی بعدی هم باشد."

"می خواهم پتر را نگه دارم و باشگاه هم همین را می خواهد. امیدوارم بماند. هیچ بازیکنی از بازی نکردن خوشحال نیست. 10 سال است پتر را می شناسم و می دانم که استراحت نخواهد کرد. انتظار دارم که چهارشنبه به تمرینات بیاید، بازیکن حرفه ای تاپی باشد و برای بازگشت به چارچوب بجنگد."

در مورد برنلی و اولین بازی آن ها در لیگ برتر
    "بازی سختی بود. آن ها با قدرت های خود بازی می کردند، بسیار مستقیم بازی می کردند و دو مهاجم نزدیک به همدیگر داشتند. وینگر ها بسیار متحرک بودند. آن ها تیم بسیار سخت کوشی هستند و مربیشان حتما باید دانش خوبی داشته باشد."

"آن ها باید مقابل تیم هایی بازی کنند که بازیکنان متفاوتی دارند ولی به نظرم با پتانسیلی که نشان دادند، برای همه رقیبی سخت در ورزشگاهشان خواهند بود."

سین دایچ، مربی برنلی نیز اعتراف کرد: "آن ها بهترین تیم در نقل و انتقالات هستند. آن ها در همه مناطق زمین با کیفیتند و می توانند هر طور که دلشان بخواهد به شما آسیب برسانند. آن ها قدرتمند هستند، می توانند با آگاهی بالا بازی کنند و حرکات خوبی دارند. در مورد گل دوم شما باید دست هایتان را به نشانه تسلیم بالا بگیرید. چند بازیکن با کیفیتی فوق العاده در لیگ برتر وجود دارند و سسک فابرگاس به طور قطع یکی از آن هاست."

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    Jose Mourinho
    بازیکن محبوب
    Hazard,Torres,Drogba
    اسم واقعی شما
    Milad

تشکر ها
    6
    تشکر شده 32 در 22 پست

چلسی آماده تمدید با تیبوت کورتوا و ادن هازارد

به گفته خبرگزاری تلگراف، مسئولین چلسی آماده اند که با تمدید قرارداد هازارد و کورتوا برای 5 سال دیگر، مزد تلاش ها و درخشش این دو بازیکن را بدهند.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، چلسی در حال تلاش جهت تمدید قرارداد تیبوت کورتوا برای 5 سال دیگر است.

دروازه بان 2 متری چلسی هفته ای تنها 30 هزار پوند حقوق می گیرد که معادل یک چهارم حقوقیست که منچستر به لوک شاو پرداخت می کند. آبی ها آماده اند که حقوق این دروازه بان را دو برابر کنند تا خیالشان از نظر تضمین پست دروازه بان تا سال های سال راحت باشد.

کورتوا در حال حاضر گزینه شماره 1 مورینیو است و پتر چک در شرایط بسیار سخت و مبهمی قرار داد و هنوز به هیچ وجه مشخص نیست چه آینده ای در انتظارش است. کورتوا مقابل برنلی از ابتدا بازی کرد و یک سیو خیره کننده به همراه چندین مهار مقتدرانه دیگر داشت تا مورینیو را مجبور کند در کنفرانس خبری پس از بازی حضور جوان 22 ساله را در ترکیب اصلی مقابل لستر سیتی تایید کند.

از سوی دیگر ادن هازارد که هم اکنون ستاره شماره 1 چلسی محسوب می شود، خریداران فراوانی دارد و چلسی قصد دارد که برای تضمین ادامه حضور جوان 23 ساله بلژیکی قراردادش را برای 5 سال دیگر تمدید کند.

به گفته تلگراف آبی ها امیدوارند طی یک ماه آینده به این دو هدف مهم خود برسند.

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    Jose Mourinho
    بازیکن محبوب
    Hazard,Torres,Drogba
    اسم واقعی شما
    Milad

تشکر ها
    6
    تشکر شده 32 در 22 پست

شورله: نمی خواهم جایی جز چلسی باشم!

آندره شورله عنوان کرد که کاملا به قرارداد خود با چلسی پایبند است و هرگونه احتمال انتقال به تیمی دیگر را رد کرد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، این روزها شایعاتی مبنی بر علاقه وافر اتلتیکو به وینگر چلسی شنیده می شود، با این حال خود شورله هرگونه احتمال جدایی از چلسی را رد کرد.

شورله که شب گذشته گلی زیبا به برنلی زد به استاندارد لندن گفت: "نه، من هیچجا نمی روم. در چلسی بسیار خوشحالم. چلسی جاییست که می خواهم بازی کنم و اینجا جاییست که می خواهم برای هوادارانش پا به توپ شوم."

شورله در بخش بعدی صحبت هایش گفت: "از جام جهانی خیلی لذت بردم پس الان اعتماد به نفس بالایی دارم. به چلسی برگشتم و مشخصا تعطیلات کوتاهی داشتم. فقط 2 هفته و نیم در اقیانوس بودم و استراحت کردم. ولی من تشنه قهرمانیم، می خواهم با چلسی چیزی ببرم."

"می خواهم با چلسی قهرمان جام ها شوم پس باید به سختی در این دو هفته تلاش می کردم. به شدت تمرین کردم، می خواهم پیشرفت کنم، می خواهم توپ داشته باشم، می خواهم بازی کنم و بدوم. به نظرم می توانید ببینید که در زمین متفاوت تر بازی می کنم و از بازی کردن به این سبک لذت می برم. امیدوارم بتوانم ادامه دهم."

9. کاربر روبرو از پست مفید Hazard 10 تشکر کرده است .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    Jose Mourinho
    بازیکن محبوب
    Hazard,Torres,Drogba
    اسم واقعی شما
    Milad

تشکر ها
    6
    تشکر شده 32 در 22 پست

صحبت های هازارد، تری و سسک بعد از پیروزی مقابل برنلی

جان تری، ادن هازارد و سسک فابرگاس پس از پیروزی 3-1 تیم در بازی اول فصل، به صحبت در این مورد پرداختند.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، آبی های لندن شب گذشته موفق شدند با گل های کوستا، شورله و ایوانویچ به کمک درخشش خیره کننده هازارد و سسک فابرگاس، هفته اول لیگ را با پیروزی پشت سر بگذارند.

کاپیتان جان تری گفت: "می دانستیم که قرار است بازی سختی داشته باشیم ولی به فوتبالی که در نیمه اول بازی کردیم فکر می کنم، حرکات و گل هایی که زدیم کلاس دیگری داشتند...چند خرید بسیار بزرگ داشته ایم، دیگو کوستا عالی جا افتاده و گل هم زد که شروع فوق العاده ای برایش محسوب می شود. امیدواریم قهرمان لیگ برتر شویم، هدف ما در این فصل قهرمانی در لیگ برتر است."

"کار بسیار سختی خواهیم داشت، روز های گذشته بازی های با کیفیتی دیدیم ولی مهم بود که خودمان سه امتیاز را بگیریم و حالا نوبت قدم بعدی است."

ادن هازارد سوپر استار چلسی نیز گفت: "فکر نمی کنم روی گل اول تیبوت حتی می توانست توپ را لمس کند، ولی کار های دیگری داشت و آن ها را عالی انجام داد، به عنوان اولین بازی خوب بود."

"همه آن ها خوبند، دیگو کوستا مهاجمی است که می تواند همیشه گل بزند و سسک فابرگاس که قبلا در لیگ برتر بازی کرده، عالی بود."

"دیگو می تواند گل بزند و این برای من خوب است، حالا می توانم روی ساختن گل برای او تمرکز کنم."

فابرگاس که در کنار ماتیچ عملکردی بی نقص و کم نظیر داشت نیز توضیح داد: "همیشه دوست دارید خوب بازی کنید، من عاشق فوتبال بازی کردن هستم و به نظرم واقعا تیم با استعداد و جوانی داریم. از خودم لذت می برم، همه با من خوب رفتار کرده اند و من بسیار خوشحالم. آن ها کار را برایم ساده کرده اند، از بودن در کنار بازیکنان و دیگر اعضا احساس راحتی می کنم، ما ارتباط خوبی داریم پس انتظار دارم سالی خوبی برایمان باشد."

11. کاربر روبرو از پست مفید Hazard 10 تشکر کرده است .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    Jose Mourinho
    بازیکن محبوب
    Hazard,Torres,Drogba
    اسم واقعی شما
    Milad

تشکر ها
    6
    تشکر شده 32 در 22 پست

4 برزیلی از چلسی در لیست دونگا

فیلیپه لوئیس یکی از بازیکنانی است که پس از باشگاه دونگا به تیم ملی برزیل، در لیست انتخاب های او قرار گرفته است.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، آخرین بازی لوئیس برای تیم ملی برزیل به تساوی 2-2 مقابل انگلیس در سال 2013 بر می گردد و پس از آن اسکولاری مدافع چپ با تجربه را به تیمش دعوت نکرد.

لوئیس سال 2009 برای اولین بار پیراهن برزیل را به تن کرد و تنها 4 بازی ملی در کارنامه خود دارد.

جدای از فیلیپه، اسکار، رامیرس و ویلیان نیز به تیم ملی برزیل دعوت شده اند.

دونگا از سال 2006 تا 2010 مربی برزیل بود و حالا پس از ناکامی برزیل در جام جهانی دوباره سکان هدایت سلسائو را بدست گرفته، جالب اینجاست که دونگا تنها 10 نفر از 23 بازیکنی که اسکولاری با خود به جام جهانی برد را دعوت کرده که برزیلی های چلسی 4 نفر از این 10 نفر می باشند.

13. کاربر روبرو از پست مفید Hazard 10 تشکر کرده است .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    Jose Mourinho
    بازیکن محبوب
    Hazard,Torres,Drogba
    اسم واقعی شما
    Milad

تشکر ها
    6
    تشکر شده 32 در 22 پست

علاقه چلسی به دسترو تایید و معاوضه با تورس رد شد

ایجنت متیا دسترو، مهاجم جوان و آتیه دار آ اس رم تایید کرد که چلسی خواهان به خدمت گرفتن این بازیکن است.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، مهاجم ایتالیایی آ اس رم که فصل گذشته در این تیم بسیار خوب کار کرد، شب گذشته به چلسی لینک شد.

شایعات ادعا می کردند که چلسی آماده است که 20 میلیون به علاوه یک سال انتقال قرضی تورس به رم را پیشنهاد دهد، با این حال ایجنت دسترو چنین احتمالی را رد کرد.

رنزو کونتراتو گفت: "درست است که چلسی به متیا علاقه دارد. ولی گزارشاتی که در مورد معاوضه وجود دارد هیچ پایه و اساسی ندارند، همه این صحبت ها شایعه هستند."

وی سپس در پایان گفت: "رم نمی خواد متیا را بفروشد و او نیز ترجیح می دهد در رم بماند."

15. کاربر روبرو از پست مفید Hazard 10 تشکر کرده است .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    Jose Mourinho
    بازیکن محبوب
    Hazard,Torres,Drogba
    اسم واقعی شما
    Milad

تشکر ها
    6
    تشکر شده 32 در 22 پست

مشارکت EA اسپورتس با چلسی و قرار گرفتن هازارد در کاور فیفا 15!

باشگاه فوتبال چلسی خبر از همکاری خود با کمپانی بازی سازی ای ای اسپورتس داد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، خبری بسیار مهم و ارزشمند توسط باشگاه چلسی تایید شد و آن هم قرار گرفتن ادن هازارد در کاور اصلی فیفا 15 می باشد.

در بیانیه باشگاه چلسی آمده: "باشگاه فوتبال چلسی خوشحال است که اعلام کند ای ای اسپورت شریک تجاری ما شده و ادن هازارد قرار است در کاور فیفا 15 قرار بگیرد.

هازارد که فصل پیش بهترین بازیکن چلسی و بهترین بازیکن جوان سال لیگ برتر شد، در کنار لیونل مسی در ورژن اروپایی فیفا 15 قرار گرفت، در حالی که همکاری چلسی با ای ای اسپورت محتوی دیجیتالی هیجان انگیزی را برای هواداران چلسی به ارمغان خواهد اورد.

هازارد گفت: "من کل عمرم فیفا بازی کرده ام و این افتخار بزرگیست که از من خواسته شده تا در کاور فیفا 15 قرار بگیرم. فیفا به نظرم واقعی ترین فوتبال مجازی است که تا به حال دیده ام، نمی توانم برای بازی کردن با دوستان و هم تیمی هایم صبر کنم."

دن هولمن یکی از مدیران ای ای اسپورتس نیز گفت: "خوشحالیم که ادن را روی جلد فیفا 15 داریم و با چلسی کار می کنیم تا بتوانیم جزئیات فوتبالی را به طوری شگفت انگیز برای هواداران به نمایش بگذاریم."

17. کاربر روبرو از پست مفید Hazard 10 تشکر کرده است .

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)