Design & Developed BY Patira

صفحه 4 از 42 نخستنخست ... 2345614 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 412
    مدیر بازنشسته
    تشکر ها
    4,848
    تشکر شده 12,262 در 2,645 پست

پیش فرض مهمترین اخبار و حواشی سپاهان اصفهان

به نام خدا
    مهمترین اخبار و حواشی سپاهان اصفهان در اینجا قرار میگیرد.

2. 5 کاربر از پست مفید ibrahim تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448
    تشکر شده 14,724 در 3,817 پست

حاشيه ديدار سپاهان و پيكان قزوين/
    عقيلي در جشن قهرماني سپاهان شركت نكرد
    خبرگزاري فارس: مدافع ملي پوش تيم فوتبال سپاهان در جشن قهرماني اين تيم در اصفهان شركت نكرد.

به گزارش خبرگزاري فارس، سپاهان اصفهان كه هفته گذشته قهرماني خود را در ليگ برتر مسجل كرده بود روز پنجشنبه نيز پس از برتري 2 بر يك برابر پيكان جشني در اصفهان برگزار كرد اما هادي عقيلي مدافع ملي‌پوش اين تيم ترجيح داد در شادي دسته‌جمعي سپاهان شركت نكند.

* سپاهان براي جشن قهرماني از 2 عروسك شير استفاده كرد و دو آدم كه لباس شير بر تن كرده بودند با پيراهن شماره 10 سپاهان همراه بازيكنان عكس يادگاري انداختند.

* مهدي كريميان بازيكن سپاهان در اين ديدار سرش شكست و همراه با بانداژ در اين مسابقه حاضر شد.

* در جريان مسابقه هادي عقيلي بارها از سوي تماشاگران اصفهاني تشويق شد.

* ابراهيم توره و عمادرضا بسيار شاد بودند و توره با حركات موزون سنگالي در جشن قهرماني سپاهان شركت كرد.

* از طرف باشگاه يك پرچم بزرگ زردرنگ با مضمون "8 سال و 8 افتخار براي سپاهان " در ورزشگاه نصب شد. همچنين در پايان مسابقه دسته‌گل‌هايي به گردن بازيكنان انداخته شد.

* از دقيقه 75 مسابقه بارش شديد باران باعث شد شماري از تماشاگران ورزشگاه را ترك كنند.

* مهدي رحمتي دقايق كوتاهي در جشن قهرماني سپاهان شركت كرد.
    انتهاي پيام/
    farsnews.ir

4. 2 کاربر از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

نويدكيا:
    ماه‌هاست با هيچ رسانه‌‌اي مصاحبه نكرده‌ام
    خبرگزاري فارس: كاپيتان تيم سپاهان اصفهان گفت: مصاحبه‌هايي كه در اين چند ماه از زبان من در رسانه‌ها منتشر شده صحت ندارد و ماه‌هاست كه با هيچ رسانه‌اي گفت‌وگو نكرده‌ام.

محرم نويدكيا امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان اظهار داشت: هدف اصلي ما صعود به مراحل بالاتر ليگ قهرمانان آسيا بود كه به آن دست پيدا نكرديم، هر چند با قهرماني در ليگ برتر توانستيم دل هوادارانمان را شاد كنيم.
    وي درباره اينكه چرا اين ماه‌ها كمتر حاضر به انجام مصاحبه شده است، گفت: مصاحبه‌هايي كه در اين چند ماه از زبان من در رسانه‌ها منتشر شده صحت ندارد و ماه‌هاست كه با هيچ رسانه‌اي گفت‌وگو نكرده‌ام، در اين شرايط ترجيح مي‌دهم سكوت اختيار كنم.
    كاپيتان تيم سپاهان از هرگونه توضيح درباره علت اصلي سياست سكوت خود خودداري كرد.
    نويدكيا حذف از ليگ قهرمانان آسيا را اتفاقي تلخ قلمداد كرد و افزود: همه شرايط براي صعود به دور بعد رقابت‌هاي ليگ قهرمانان آسيا فراهم بود، اما به دلايل متعددي كه بدشانسي يكي از آنها بود نتوانستيم انتظارات مديران و هواداران سپاهان را برآورده كنيم.
    وي در پاسخ به اين سئوال كه قبول داريد سپاهان در آسيا نتوانست بازي‌هاي درخشان خود را در ليگ برتر تكرار كند، گفت: در چند بازي اول ليگ قهرمانان نتوانستيم امتيازهاي لازم را به دست بياوريم و در نهايت چوب از دست دادن همان امتيازات را خورديم، به هر ترتيب بايد براي فصل بعد ليگ قهرمانان خودمان را آماده كنيم.
    كاپيتان طلايي پوشان اصفهان درباره حضور در اين تيم براي فصل آينده ليگ برتر نيز گفت: علاقه خودم اين است كه همچنان در سپاهان حضور داشته باشم، چرا كه شرايط در اين تيم نسبت به تيم‌هاي ديگر مطلوب‌تر است.
    نويدكيا به مصدوم نشدن خود در اين فصل از ليگ برتر اشاره كرد و افزود: فكر كنم براي نخستين بار در چند سال اخير بود كه توانستم پنج ماه بدون مصدوميت براي تيم خود بازي كنم كه آن را به فال نيك مي‌گيرم و اميدوارم سريال مصدوميت‌هايم ديگر پايان يافته باشد.
    وي در پاسخ به اين سئوال كه چرا محرم نويدكيا همان محرم روزهاي اوج خود نشده است، گفت: طبيعي است كه بعد از سه سال مصدوميت مداوم نتوانم در عرض چند ماه به روزهاي اوج خودم بازگردم، در اين فصل شرايط بهتري داشتم، اما قبول دارم هنوز با روزهاي اوج فاصله زيادي دارم، تلاشم را مي‌كنم تا در فصل آينده به روزهاي خوب بازگردم و سپاهان را در رسيدن به موفقيت‌هاي بيشتر همراهي كنم.
    انتهاي پيام/
    farsnews.ir

6. 2 کاربر از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

با چك سفيد امضا
    قلعه‌نويي براي يك‌سال با سپاهان تمديد كرد
    خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال سپاهان با حضور در جمع اعضاي هيات مديره اين باشگاه قرارداد خود را به صورت داخلي براي يك سال ديگر تمديد كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس، امير قلعه‌نويي كه موفق شد سپاهان را به عنوان قهرماني نهمين دوره ليگ برتر برساند، پنجشنبه شب با حضور در باشگاه سپاهان و در جمع اعضاي هيأت مديره اين باشگاه اصفهاني قرارداد خود را به صورت داخلي يك سال ديگر تمديد كرد تا در سال آينده هم هدايت زردپوشان را برعهده داشته باشد.

قلعه‌نويي با تاييد اين خبر به خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس گفت: براي تمديد قرارداد چك خود را سفيد امضا كردم تا محمدرضا ساكت، به عنوان يك مدير ورزشي خودش مبلغ قرارداد را براي يك سال ديگر تعيين كند.
    سپاهان اصفهان در فاصله يك هفته مانده به پايان ليگ نهم توانست با 66 امتياز قهرماني خود را رقابت‌هاي ليگ برتر مسجل كند.
    انتهاي پيام/
    farsnews.ir

8. 2 کاربر از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

كاروان سپاهان با هزينه شخصي عماد رضا به كربلا مي‌رود
    خبرگزاري فارس: مهاجم عراقي سپاهان بعد از قهرماني تيمش در نهمين دوره ليگ برتر فوتبال، كاروان اين تيم را با هزينه شخصي خود به سفر كربلا مي‌برد.

به گزارش خبرگزاري فارس، عماد محمد رضا پس از قهرماني سپاهان در نهمين دوره مسابقات ليگ برتر به كادر فني قول داد كاروان سپاهان را با هزينه شخصي خود به سفر كربلا ببرد.
    در حال حاضر زمان دقيق اين سفر مشخص نيست و به زودي از سوي باشگاه سپاهان اعلام خواهد شد.
    انتهاي پيام/
    farsnews.ir

10. 2 کاربر از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

د از 30 سال حضور در فوتبال، به من مي‌گويند بايد بروم
    قلعه‌نويي: مردم و هواداران مرد و نامرد را تشخيص مي‌دهند
    خبرگزاري فارس: سرمربي سپاهان با اشاره به استقبال مردم اصفهان از قهرماني اين تيم گفت: هواداران بد و خوب را از هم تشخيص مي‌دهند و مرد و نامرد را به خوبي مي‌شناسند.

امير قلعه‌نويي در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس، درباره استقبال هواداران اصفهاني در ديدار مقابل پيكان قزوين كه منجر به تثبيت قهرماني سپاهان در ليگ برتر شد، خاطرنشان كرد: خدا را شكر كه موفق شديم پس از يك سال سخت و پرفشار، كاري كنيم كه مردم خوشحال شوند. يكي از روزهاي زيباي اصفهان را شاهد بوديم. زماني كه خوشحالي مردم را مي‌ديدم خدا را شكر كردم كه توانستيم در شادي مردم اندكي سهيم باشيم. از تمام هواداران كه در طول فصل تيم خودشان را حمايت كردند و در نهايت منجر به قهرماني سپاهان شد تشكر مي‌كنم.

وي در پاسخ به اين سوال كه آيا فكر مي‌كرديد پس از حذف سپاهان از ليگ قهرمانان آسيا چنين استقبالي از سوي هواداران شود، گفت: مردم و هواداران بد و خوب را از هم تشخيص مي‌دهند و مرد و نامرد را به خوبي مي‌شناسند. وقتي مي‌بينند سپاهان فوتبال را زيبا بازي مي‌كند و در ليگ تمام ركوردها را شكسته است به آن افتخار مي‌كنند. اين پروژه‌اي است كه در طول فصل از سوي برخي افراد براي تخريب من و سپاهان اجرا مي‌شد كه خوشبختانه اين حربه آنها با تشخيص درست مردم نقش برآب شد.
    قلعه‌نويي خوشحالي مردم اصفهان در ديدار مقابل پيكان را مقابله با اين بدرفتاري‌ها دانست و عنوان كرد: مردم مي‌خواستند با روش خود محبت‌شان را به تيم محبوبشان نشان دهند.

وي در مورد تمديد قراردادش با سپاهان در فصل آينده عنوان كرد: همان‌طور كه قبلا هم با ساكت، مديرعامل باشگاه صحبت كرده بودم، مشكلي براي تمديد قرارداد ندارم و به ادامه همكاري علاقه‌مندم. جو خوبي در سپاهان حاكم است و در صورت حصول توافقات خيلي دوست دارم يك فصل ديگر در خدمت سپاهان باشم.

قلعه نويي با تأييد تمديد قراردادش به صورت داخلي با سپاهان به خبرنگار فارس گفت: ساكت قرارداد سفيد جلوي من گذاشت و من هم با اعتماد به او چك را سفيد امضا كردم و مبلغ را در اختيار ساكت قرار دادم. توافقات اوليه در ليگ انجام شده و از همين امروز بايد كار خود را براي فصل آينده شروع و در فصل نقل و انتقالات بازيكناني را كه در حد اين تيم هستند را جذب كنيم. در حال حاضر 3 فهرست در تيم داريم؛ يكي مربوط به بازيكناني است كه بايد قرارداد آنها تمديد شود؛ ديگري مربوط به بازيكناني است كه بايد از اين تيم جدا شوند و فهرست آخر بازيكناني كه بايد به تيم اضافه شوند. هر وقتي كه زمان قانوني نقل و انتقالات آغاز شود فعاليت خود را شروع مي‌كنيم. البته تمديد قرارداد بازيكنان آغاز شده است.

وي در مورد ديدار هفته آخر مقابل پرسپوليس در ورزشگاه آزادي تصريح كرد: جدا از نتيجه اين ديدار، با تمام قوا در هفته آخر مقابل پرسپوليس به ميدان خواهيم رفت چون مي‌خواهيم با انجام يك بازي خوب و زيبا ليگ را با پيروزي تمام كنيم. مطمئنا پرسپوليس در سال آينده يكي از رقباي اصلي خواهد بود.

قلعه‌نويي درباره حواشي به وجود آمده بين او و هادي عقيلي اظهار داشت: بين من و عقيلي هيچ مشكلي وجود نداشت و فقط به اين بازيكن تذكر فني دادم و او هم فقط گوش كرد. البته بعضي‌ها كه در جمع كردن حواشي تيم خود ناتوان هستند به دنبال دامن زدن و ايجاد حاشيه براي تيم‌هاي ديگر هستند و همه اين موضوع را مي‌دانند و نمي‌توان آن را كتمان كرد.

وي تاكيد كرد: جايي كه من كار مي‌كنم هميشه حريم خودم را مي‌دانم و اجازه نمي‌دهم كسي به اين حريم وارد شود. هيچ موقع به حريم كسي وارد نمي‌شوم و در كار مديريت هم دخالت نمي‌كنم. زماني كه مسئوليت را براساس توانايي‌ها قبول مي‌كنيم بايد كار خود را درست انجام دهيم. كار من دخالت در مديريت باشگاه نيست و خوشبختانه اين هماهنگي در باشگاه ما وجود دارد. همواره ارتباط خوبي با مديران باشگاه‌هايي كه با آنها كار كرده‌ام، داشتم و خوشبختانه در سپاهان اين رابطه بهتر بوده است.

سرمربي سپاهان درباره احتمال حضور عقيلي براي فصل آينده در اين تيم عنوان كرد: عقيلي بازيكن بزرگي است و براي تيم ملي و سپاهان زحمات زيادي كشيده است. من هم فهرست بازيكنان مدنظر خود را براي تمديد قرارداد به باشگاه ارائه دادم.

وي در مورد دعوت عماد رضا، بازيكن عراقي سپاهان از كليه اعضاي تيم براي حضور در كربلا عنوان كرد: اين بازيكن سپاهان را براي زيارت امام حسين(ع) به كربلا دعوت كرده و من هم خيلي دوست دارم در اين سفر حضور داشته باشم.

قلعه نويي در پايان گفت‌وگو با خبرنگار فارس با اشاره به حضور افراد غير فوتبالي در فوتبال تاكيد كرد: بعد از 30 سال حضور در فوتبال ايران افرادي كه هيچ نقشي در فوتبال نداشته‌اند، به من مي‌گويند بايد برويم و غيرفوتبالي‌ها اين فوتبال را در دست بگيرند، اما واكنش مردم اين هدف آنها را ناكام گذاشت.
    انتهاي پيام/
    farsnews.ir

12. 2 کاربر از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

يك ميليارد تومان شايعه است؛
    تابش: رقم قرارداد جديد قلعه‌نويي تا 30 درصد اضافه مي‌شود
    خبرگزاري فارس: قائم مقام باشگاه سپاهان اصفهان گفت: رقم قرارداد قلعه‌نويي در فصل گذشته زير 600 ميليون تومان بود و براي فصل جديد تا 30 درصد به مبلغ قرارداد وي اضافه مي‌شود.

مسعود تابش امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان اظهار داشت: هنوز در جريان تمديد قرارداد آقاي قلعه‌نويي نيستم، اما تا هفته گذشته بحث بر سر ماندن ايشان بود و اگر قراردادي امضا شده من در جريان آن نيستم.
    وي اضافه كرد: شايعاتي مبني بر پيشنهاد يك ميليارد توماني قلعه‌نويي به باشگاه براي تمديد قراداد نقل مي‌شود كه من اعتقاد دارم كساني اين رقم را منتشر مي‌كنند كه يا توهم زده‌اند يا حواسشان به كشور‌هاي ديگر است، در باشگاه سپاهان رقم يك ميليارد توماني جايي ندارد.
    قائم مقام باشگاه سپاهان درباره رقم قرارداد فصل گذشته آقاي قلعه‌نويي نيز گفت: رقم قرارداد ايشان زير 600 ميليون تومان بوده و در اين فصل حداكثر 20 تا 30 درصد به اين رقم اضافه مي‌شود.
    تابش درباره شايعه رهن 100 ميليون توماني منزل قلعه‌نويي در خيابان سعادت آباد اصفهان، گفت: آقاي قلعه‌نويي اصلا در خيابان عباس‌آباد ساكن هستند و اگر قرار بود با 100 ميليون تومان خانه‌اي رهن كنيم بايد يك كاخ در اختيار آقاي قلعه‌نويي مي‌گذاشتيم.
    وي با انتقاد از افرادي كه براي سپاهان شايعه درست مي‌كنند، افزود: باشگاهي مثل پرسپوليس به گفته آقاي كاشاني بيش از 8 ميليارد تومان براي بازيكنان خود هزينه كرده است كه قابل قياس با باشگاهي مثل سپاهان نيست، حتي در جايي نوشته‌اند كه باشگاه براي تيم فوتبال خود 16 ميليارد تومان براي اين فصل خرج كرده كه بودجه باشگاه در دو سال پياپي هم با 70 تيم چنين بودجه‌اي نيست.
    قائم مقام باشگاه سپاهان با بيان اينكه همه اعضاي هيئت مديره بر ماندن قلعه‌نويي اتفاق نظر دارند، افزود: با توجه به سال اول حضور قلعه‌نويي در سپاهان از نتيجه‌اي كه به دست آمد راضي هستيم، اما در فصل آينده انتظارات بيشتري داريم كه با برنامه‌ريزي بهتر به آن مي‌رسيم.
    انتهاي پيام/
    farsnews.ir

14. 2 کاربر از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    تبریک کاشانی به ساکت :
    سرپرست باشگاه پرسپولیس در نامه ای به مدیر عامل باشگاه سپاهان قهرمانی این تیم را در لیگ برتر تبریک گفت.

برادر ارجمند جناب آقای محمدرضا ساکت؛ مدیر عامل محترم باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد سپاهان

با سلام و احترام
    حلاوت و شیرینی کسب عنوان قهرمان لیگ برتر فوتبال فصل جاری گوارای‌تان، خالصانه ترین تبریکات بنده و همکاران تقدیم‌تان. یکی از نتایج ثبات و ماندگاری در مدیریت، تعیین استراتژی صحیح، سیاستگذاری دقیق، خط مشی گذاری مؤثر و برنامه ریزی مدون و کارآمد می باشد.
    اتخاذ و تدابیر مناسب، انتخاب کادر فنی، سرپرستی و اداری کاربلد و گزینش بازیکنان مسئولیت پذیر، لازمه قهرمان و قهرمان ماندن است که در سایه الطاف الهی وتوجه به همت مدیریت محترم باشگاه سرافراز سپاهان برای مردم خوب و فهیم استان اصفهان رقم خورده است.
    مجدداً این قهرمانی را به جنابعالی،سرمربی محترم تیم، برادر گرامی جناب آقای قلعه نویی و همکاران، بازیکنان عزیز و بویژه مردم دوست داشتنی اصفهان تبریک می گویم.

با تشکر برادر شما
    حبیب کاشانی

16. 2 کاربر از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

نامه ساكت به ضرغامي: جشن قهرماني ما را مثل جشن قهرماني آبي و قرمز پخش كنيد

مدير عامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان در نامه اي سر گشاده به رئيس سازمان صدا و سيما و ساير دست اندرکاران رسانه ملي از آنان خواسته است تا شبکه سه و همه شبکه هاي تلويزيوني بر خورد يکسان و عادلانه اي با پخش و پردازش مراسم هاي جشن قهرماني قهرمان ليگ برتر باشگاه هاي ايران و همينطور قهرمان جام حذفي داشته باشند.

در نامه محمد رضاساکت به عزت ا... ضرغامی رئیس سازمان صدا و سیما ، پور محمدی مدیر شبکه 3 و آقازمانی مدیر گروه ورزش شبکه 3 آمده است: از آنجا که روز سه شنبه پس از دیدار تیم های فولاد مبارکه سپاهان اصفهان و پرسپولیس تهران مراسم اعطای کاپ قهرمانی همراه با مراسمی ویژه صورت می گیرد انتظار می رود رسانه ملی در این مراسم و همین طور مراسم اعطای کاپ به قهرمان جام حذفی که پس از دیدار تیم های پرسپولیس و فولاد گستر تبریز برگزار می شود، با به نمایش گذاشتن نگاه ملی خود هر دو برنامه به طور یکسان مورد پخش مستقیم از شبکه 3 قرار گیرد و در دیگر برنامه های تلویزیونی از همه شبکه های رادیویی وتلویزیونی زیر مجموعه صدا و سیما به یک میزان مورد پردازش و توجه لازم قرار گیرد.

با عنایت به این مهم که که ارزش کمی قهرمانی رقابت های لیگ برتر برجسته تر از قهرمانی جام حذفی است امیدواریم صدا و سیما به دور از هر گونه نگاه تبعیض آمیز در پوشش برنامه های اهدای جام قهرمانی به قهرمان لیگ برتر و چند روز بعد از آن به قهرمان جام حذفی شائبه جانبداری های رنگی را به رسانه ارزشمند ملی متصور ننماید و اجازه ندهد تا میزان پخش و توجه به برنامه های قهرمان جام حذفی نسبت به قهرمان لیگ برتر بیشتر و پر رنگ تر شود. این انتظار همه هواداران و مردمی است که از شما و همه همکاران تان انتظار رعایت عدالت و نگاه یکسان به تیم های قهرمان از هر نقطه از سرزمین ایران در پخش های تلویزیونی و رادیویی را دارند.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

18. 3 کاربر از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448

هم است كه استقلال هم نتوانست صعود كند
    عقيلي: بچه نيستم كه به خاطر قلعه‌نويي در سپاهان نمانم
    خبرگزاري فارس: مدافع تيم فوتبال سپاهان گفت: بچه نيستم كه به خاطر قلعه‌نويي قراردادم را تمديد نكنم.

هادي عقيلي در گفت و گو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس درباره شايعات اخير مبني بر مذاكره با باشگاه پرسپوليس خاطرنشان كرد: تكليف من براي فصل آينده هنوز مشخص نيست و پيشنهادي ندارم. از پرسپوليس هم تماسي نداشته ام.

وي گفت: به احتمال زياد با مسئولان باشگاه سپاهان به توافق مي رسم و در اين تيم مي مانم. اگر توافقي حاصل نشد تصميمم را تغيير مي دهم. 3،4 سال است كه روزنامه ها مي نويسند قرار است به پرسپوليس بروم اما اكنون فقط در مورد سپاهان صحبت مي كنم.

عقيلي در پاسخ به اين سئوال كه گفته مي شود اعلام كرده اي در صورتي كه امير قلعه نويي در سپاهان بماند اين تيم را ترك مي كني، عنوان كرد: اين خبر صحت ندارد. نمي گويم با امير قلعه نويي مشكلي ندارم اما از اين بچه بازي ها خوشم نمي آيد كه بخواهم به خاطر چنين چيزي از سپاهان بروم.

مدافع سپاهان درباره حضور نداشتن در جمع بازيكنان اين تيم در اصفهان براي جشن قهرماني گفت: با ساير بازيكنان دور افتخار را زدم و در خوشحالي هم شريك شدم. در يك لحظه تماشاگران من را صدا و تشويق كردند و به سمتشان رفتم. آنها لطف دارند و دوست دارند قراردادم را با سپاهان تمديد كنم.

اين بازيكن در خصوص اين سئوال كه نمي خواهد تنوعي در انتخاب تيم خود بدهد، تصريح كرد: دليلي براي تنوع نمي بينم چون هر سال در سپاهان پيشرفت داشته ام. شرايط براي ماندنم مناسب باشد مي مانم.

عقيلي در ارتباط با مقايسه آماري صورت گرفته در سايت باشگاه استقلال نسبت به تيم سپاهان اظهار داشت: آنها سايت رقيب هستند و بايد اين كار را بكنند. مهم اين است كه سپاهان در ليگ برتر قهرمان شد و استقلال هم نتوانست به مرحله بعدي ليگ قهرمانان آسيا برود. درست است كه آنها از گروه خود صعود كردند اما بالاخره باختند.

وي در خصوص انتقادهاي صورت گرفته از قلعه نويي بابت عدم موفقيت در ليگ قهرمانان آسيا به خبرنگار فارس گفت: اين انتقادها منصافانه نيست. در عدم موفقيت فقط او مقصر نيست و همه با هم دخيل هستيم.
    انتهاي پيام/

20. 2 کاربر از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    goardiola
    بازیکن محبوب
    messi-midavodi
    اسم واقعی شما
    vahid
    تشکر ها
    66
    تشکر شده 111 در 46 پست

هافبک برزيلي سپاهان اصفهان از روز پنجشنبه در تمرين اين تيم حاضر شد.

جان واريو که به برزيل بازگشته بود از روز پنجشنبه در تمرينات سپاهان شرکت کرد. اين بازيکن به همراه اين تيم به ترکيه خواهد رفت.
    سپاهان پنجشنبه آخرين تمرين خود را در اصفهان انجام داد و امروز به تهران مي آيد تا فردا ساعت 5 صبح راهي ترکيه شود.
    ابراهيم توره قرار است در ترکيه به جمع بازيکنان سپاهان ملحق شود.
    خسرو حيدري که به تازگي به جمع بازيکنان سپاهان پيوسته است فردا صبح در فرودگاه به جمع تيم اصفهاني ملحق مي شود.
    فقط استقلال و بارسلونا

22. 2 کاربر از پست مفید raian تشکر کرده اند .

صفحه 4 از 42 نخستنخست ... 2345614 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)