Design & Developed BY Patira

صفحه 39 از 42 نخستنخست ... 293738394041 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 381 تا 390 , از مجموع 412
    مدیر بازنشسته
    تشکر ها
    4,848
    تشکر شده 12,262 در 2,645 پست

پیش فرض مهمترین اخبار و حواشی سپاهان اصفهان

به نام خدا
    مهمترین اخبار و حواشی سپاهان اصفهان در اینجا قرار میگیرد.

2. 5 کاربر از پست مفید ibrahim تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    اسم واقعی شما
    نیما

SpainSS_TehranJuventus

Buffon

تشکر ها
    3,063
    تشکر شده 2,462 در 769 پست

صادقي: وظيفه سنگيني در سپاهان دارم

دروازه بان جديد تيم فوتبال سپاهان گفت: سپاهان تيم بزرگ و محبوبي است و من به همين دليل وظيفه سنگني را در اين تيم به عهده خواهم داشت.

محمد باقر صادقي در گفت‌وگو با خبرنگاران، اظهار کرد: واقعا مسوولان باشگاه سپاهان و در راس آنان عليرضا رحيمي مديرعامل باشگاه به من اعتماد کرده‌اند و بنده بايد جواب اين اعتماد و محبت آنان را با بازي‌هاي درخشان خود در ليگ برتر و جام باشگاه‌هاي آسيا بدهم. سپاهان تيم محبوب و بزرگي است و از طرفداران بي شماري برخوردار است و به همين دليل من وظيفه سنگيني را در اين تيم به عهده خواهم داشت.

وي در پاسخ به اين سوال که چقدر از تماشاگران سپاهان شناخت داريد؟ گفت: من زماني که در ذوب‌آهن بازي مي‌کردم با تماشاگران سپاهان بيش تر در ارتباط بودم تا با تماشاگران ذوب‌آهن. اعتقاد دارم مهمترين تفاوت تماشاگران سپاهان و ذوب‌آهن در اين است که طرفداران سپاهان يک عرق واقعي به تيم خود دارند، اما متاسفانه بخشي از طرفداران ذوب‌آهن فقط پول را مي شناسند و در فصل گذشته هم ليدرهاي اين تيم توقع دادن پول از سوي بازيکنان را داشتند که بازيکنان از دادن پول به آن ها خودداري مي‌کردند و به همين دليل تحت شديد ترين حملات لفظي قرار مي‌گرفتند.

دروازه بان تيم فوتبال سپاهان در پاسخ به اين سوال که برخي افراد اين موضوع را مطرح مي‌کنند که صادقي به دليل نداشتن تجربه در بازي‌هاي بين المللي نمي‌تواند در آسيا به سپاهان کمکي کند، نظر خودتان در اين خصوص چيست، گفت: به هيچ وجه اين مطلب را قبول ندارم، چرا که من در گذشته با تيم ملي نوجوانان و جوانان ايران در رقابت‌هاي بين المللي شرکت کرده‌ام و در 2 سال گذشته نيز دو بار در جام باشگاه‌هاي آسيا از دروازه ذوب‌آهن حراست کرده‌ام، پس بنابراين از تجربه کافي برخوردارم. سپاهان 8 سال متوالي است که در جام باشگاه‌هاي آسيا شرکت مي‌کند و مطمئن هستم که مي‌توانم در اين رقابت‌ها به خوبي ظاهر شوم.

صادقي در خصوص مربي دروازه‌بان‌هاي تيم فوتبال سپاهان تصريح کرد: شناخت فني زيادي از تونچي ندارم، اما او کسي است که رحمان احمدي را به خوبي تربيت کرده است، پس بنابراين از دانش بالايي برخوردار است. من از مربي دروازه‌بان‌هاي تيم ذوب‌آهن واقعا راضي بودم و چيزهاي زيادي از او ياد گرفتم.

وي افزود: خوشحالم که علي احمدي و طالبي به تيم سپاهان پيوستند، چرا که من با اين مدافعان جنگنده بسيار هماهنگيم، چون سال‌هاي زيادي در ذوب‌آهن در کنار هم بازي کرديم.

دروازه بان تيم فوتبال سپاهان با تمجيد از نقش بي‌بديل محرم نويدکيا در تيم سپاهان، اظهارکرد: وقتي مي خواستم با سپاهان قرارداد امضا کنم اول از نويدکيا اجازه گرفتم. او واقعا بازيکن بزرگ و با اخلاقي است و از زماني که در برنامه 90 از فوتبال اصفهان دفاع کرد، محبوبيتش حتي از گذشته نيز بيش‌تر شد.

صادقي خاطرنشان‌کرد: من بسياري از بازيکنان سپاهان را از گذشته مي‌شناحتم. احسان حاج صفي دوست بسيار خوب من است و بنده از پيوستن محمد غلامي به سپاهان بسيار خرسندم، چرا که از سبک بازي او خيلي خوشم مي‌آيد.

این روزها می گذرند...... ولی من از این روزها نمی گذرم

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    اسم واقعی شما
    نیما

SpainSS_TehranJuventus

Buffon

تشکر ها
    3,063

خوروش: قرعه بدي نبود

سرپرست تيم فوتبال سپاهان گفت: براي قهرماني در آسيا بايد همه تيم‌ها را شکست دهيم.

رسول خوروش، سرپرست تيم فوتبال سپاهان که امروز در جريان قرعه کشي مرحله يک چهارم نهايي ليگ قهرمانان آسيا در مقر کنفدراسيون فوتبال آسيا در کوالالامپور حضور داشت پس از قرعه کشي اين مرحله و مشخص شدن رويارويي نماينده ايران با الاهلي عربستان گفت: قرعه بدي نبود. با الاهلي در مرحله گروهي دو بار ديدار کرده و شناخت خوبي از اين تيم داريم.

"سپاهان در صورت برتري در اين ديدار بايد در مرحله نيمه نهايي به مصاف برنده الاتحاد عربستان و گوانگجو چين برود." خوروش در اين مورد گفت: براي قهرماني بايد همه تيم‌ها را شکست دهيم. بنابراين فرقي نمي‌کند در مراحل بعدي با چه تيمي ديدار کنيم.

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    اسم واقعی شما
    نیما

SpainSS_TehranJuventus

Buffon

تشکر ها
    3,063

تمرينات تيم سپاهان بدليل غيبت کرانچاربرگزارنشد

تمرينات تيم فوتبال سپاهان اصفهان که قرار بود امروز (شنبه) آغاز شود، به دليل حضور نداشتن 'زلاتکو کرانچار' سرمربي اين تيم در شهر اصفهان برگزار نشد.

تمرينات تيم فوتبال سپاهان اصفهان براي شرکت در فصل آينده ليگ برتر فوتبال باشگاه هاي ايران و مرحله يک چهارم ليگ قهرمانان باشگاه هاي آسيا قرار بود عصر امروز (شنبه) در ورزشگاه باغ فردوس شهر اصفهان برگزار شود که به دليل ياد شده لغو شد.

تمرينات آماده سازي تيم فوتبال سپاهان اصفهان قرار است صبح فردا (يکشنبه) در شهر اصفهان آغاز شود.

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    اسم واقعی شما
    نیما

SpainSS_TehranJuventus

Buffon

تشکر ها
    3,063

گزارش اولين تمرين سپاهان

نخستين تمرين تيم فوتبال سپاهان پس از تعطيلي چند هفته‌اي تمرينات اين تيم اصفهاني پيش‌ازظهر امروز يکشنبه در ورزشگاه جروکان اصفهان برگزار شد.

در اين تمرين که با حضور بيشتر بازيکنان اين تيم اصفهاني برگزار شد، سپاهاني‌ها در ابتدا به سخنان زلاتکو کرانچار گوش کردند و پس از گرم کردن به کار با توپ پرداختند.

زلاتکو کرانچار، سرمربي تيم سپاهان روز جمعه وارد ايران شد و روز گذشته به همراه عليرضا مرزبان به اصفهان آمد.

قرار بود شب گذشته نخستين تمرين سپاهان برگزار شود اما به دليل نبود برخي بازيکنان تيم سپاهان زمان اين تمرين به صبح امروز تغيير پيدا کرد.

در اين تمرين نزديک 100 هوادار سپاهان نيز به ورزشگاه جروکان آمده بودند و تمرين را از نزديک تماشا مي‌کردند و بازيکنان تيم اصفهاني را تشويق مي‌کردند.

حضور محمد غلامي، ميلاد زنيدپور، محسن ايران نژاد، علي احمدي، فرشيد طالبي و محمدباقرصادقي از بازيکنان جديد تيم سپاهان در اين تمرين از نکات جالب تمرين بود.

همچنين حسين پاپي، حميد کاظمي، رضا محمدي و حسن جعفري هم در کنار احمد جمشيديان و محرم نويدکيا زير نظر زلاتکو کرانچار به تمرين مشغول بودند البته نويدکيا به صورت انفرادي تمرين مي‌کرد.

بازيکنان خارجي تيم سپاهان در تمرين امروز حضور نداشتند و قرار است اين بازيکنان روز سه‌شنبه به تمرينات اضافه شوند.

قرار است تمرينات تيم سپاهان تا چهار تير ادامه داشته باشد و سپاهاني‌ها چهار تير براي برگزاري اردوي 12 روزه ايران را به مقصد ترکيه ترک کنند، اين اردو از 4 تا 17 تير در شهر آنکارا برپا مي‌شود.

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    اسم واقعی شما
    نیما

SpainSS_TehranJuventus

Buffon

تشکر ها
    3,063

سپاهان فردا به ترکيه مي رود

طلايي پوشان صبح يکشنبه از فرودگاه امام خميني (ره) عازم آنکار ميشوند و تا 17 تيرماه در اردوي آماده سازي به سر خواهند برد.

سايت گل - تيم فوتبال سپاهان به منظور برپايي اردوي آماده سازي براي حضور در رقابتهاي ليگ برتر و ليگ قهرمانان آسيا، يکشنبه صبح عازم ترکيه مي شود.

به گزارش گل، اعضاي تيم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان امروز شنبه راهي تهران مي شوند و قبل از سفر به ترکيه به همراه عليرضا رحيمي مدير عامل اين باشگاه و همچنين برخي از مسولان شرکت فولادمبارکه اصفهان با مهدي غضنفري وزير صنعت، معدن و تجارت ديدار مي کنند و پس از استقرار در هتل المپيک، ساعت 6/30 بعد از ظهر يک جلسه تمريني در محل کمپ تيمهاي ملي خواهند داشت.

طلايي پوشان صبح يکشنبه از فرودگاه امام خميني (ره) عازم آنکار ميشوند و تا 17 تيرماه در اردوي آماده سازي به سر خواهند برد.

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    اسم واقعی شما
    نیما

SpainSS_TehranJuventus

Buffon

تشکر ها
    3,063

سپاهان در ترکيه ديدار تدارکاتي برگزار مي کند

سرپرست تيم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: در اردوي اين تيم در ترکيه در پي انجام چهاربازي دوستانه هستيم که يکي از اين بازيها با تيمي از روماني است که هدايت آن را ' گئورگي هاگي ' بازيکن سابق تيم ملي فوتبال اين کشور بر عهده دارد.

رسول خوروش با بيان اين مطلب افزود:انجام سه ديدار دوستانه در اردوي تيم سپاهان در ترکيه که از امروز داير شد،مشخص شده است ولي تلاش داريم يک بازي ديگر نيز در ترکيه انجام دهيم .

وي گفت : يکي از بازي هاي تدارکاتي تيم سپاهان اصفهان در ترکيه با تيمي از روماني است که مربيگري آن را '' گئورگي هاگي '' بازيکن سابق تيم ملي فوتبال روماني برعهده خواهد شد.

خوروش در باره ديدار تيم سپاهان با تيم ولگا روسيه اظهارداشت : اين ديدار به دلايلي که هنوز براي ما مشخص نيست ، لغو شده است.

سرپرست تيم فوتبال سپاهان به حضوردو بازيکن برزيلي اين تيم دراردوي ترکيه اشاره کردوگفت : با هماهنگي هاي به عمل آمده ، دو بازيکن برزيلي اين تيم فردا به جمع ديگر بازيکنان اضافه خواهند شد و به همراه ديگر بازيکنان به تمرين خواهند پرداخت .

وي هدف از تشکيل اردوي تيم سپاهان اصفهان در ترکيه را آماده کردن اين تيم براي شرکت در رقابتهاي فوتبال قهرماني باشگاه هاي برتر ايران و پيکارهاي باشگاه هاي آسيا دانست و گفت : ما قصد داريم در فصل آتي ليگ فوتبال باشگاه هاي برتر ايران يکي از اميدهاي قهرماني باشيم ضمن آنکه دررقابتهاي باشگاه هاي آسيا نيز جزو مدعيان قهرماني باقي بمانيم به همين خاطر اين اردو را با حضور تمامي بازيکنان در ترکيه داير کرديم .

کاروان تيم فوتبال سپاهان اصفهان،براي تشکيل اردوي آمادگي بامداد امروز(يکشنبه ) وارد آنکارا شد.

اردوي آمادگي تيم فوتبال سپاهان اصفهان، قهرمان ليگ برتر فوتبال باشگاه هاي ايران، از امروز درمجتمع تفريحي ورزشي ''قزلجه حمام'' در نزديکي شهر آنکارا پايتخت ترکيه برپا مي شود.

مجتمع تفريحي ورزشي ''قزلجه حمام'' در 70 کيلومتري شهر آنکارا قرار دارد و داراي حمام هاي آبگرم همانند سرعين در استان اردبيل است.

کاروان ورزشي تيم فوتبال سپاهان اصفهان متشکل از 38 بازيکن و همراه، امروز وارد شهر آنکارا شد و سپس در مجتمع تفريحي ورزشي ''قزلجه حمام'' اسکان خواهد يافت.

بازيکنان اين تيم که خود را براي شرکت در مسابقات قهرماني باشگاه هاي ايران و آسيا آماده مي کنند، در مدت حضورشان در اين اردو زير نظر کادر فني، تمرينات خود را پي خواهند گرفت.

طبق برنامه ريزي صورت گرفته، تيم فوتبال سپاهان اصفهان در مدت حضور خود در اردوي شهر آنکارا، سه ديدار دوستانه نيز برگزار خواهد کرد.

''محمدرضا رحيمي'' مديرعامل باشگاه سپاهان اصفهان، در روزهاي پاياني اردو به جمع بازيکنان و همراهان اين تيم اضافه خواهد شد.

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    اسم واقعی شما
    نیما

SpainSS_TehranJuventus

Buffon

تشکر ها
    3,063

اعلام برنامه 4 بازي سپاهان در ترکيه

سرپرست تيم فوتبال سپاهان از دوري دو هفته‌اي محمد غلامي از تمرينات اين تيم خبر داد.

خوروش درباره شرايط تمريني تيم فوتبال سپاهان در اردوي آماده‌سازي ترکيه اظهار کرد: سپاهان در کمپي در منطقه قزلچه حمام مستقر شده که در نزديکي آنکارا قرار دارد.

وي با بيان اين که بازيکنان صبح و عصر تمرين مي‌کنند، افزود: برونو سزار و فابيو جانواريو که با هماهنگي باشگاه قرار بود ديرتر از سايرين در تمرينات شرکت کنند، پس فردا از برزيل راهي ترکيه شده و به جمع تيم ملحق مي‌شوند.

خوروش درباره آخرين وضعيت محمد غلامي که دچار شکستگي پا شده و شايعاتي درباره دوري طولاني‌مدت او از تمرينات وجود دارد، اظهار کرد: محمد غلامي همراه تيم است اما به خاطر شکستگي پايش نمي‌تواند تمرين کند. پزشکان پس از معايناتي که انجام دادند پيش‌بيني کردند که پاي او تنها دو هفته در گچ خواهد بود و بعد از آن مي‌تواند تمرين کند.

وي ادامه داد: غلامي پيش از آنکه با سپاهان قرارداد ببندد در معاينات پزشکي شرکت کرده و مشخص بود قبلا دچار شکستگي پا شده است اما دوران بهبودي او کوتاه مدت پيش‌بيني شده بود. پزشکان پريروز به اين نتيجه رسيدند که بهتر است پاي غلامي در گچ باشد تا استخوانش کاملا جوش بخورد. اين آسيب ديدگي از زمان حضور غلامي در تمرينات تيم ملي به جاي مانده که به خوبي برطرف نشده بود.

سرپرست سپاهان درباره برنامه ديدارهاي تدارکاتي اين تيم در ترکيه نيز به ايسنا گفت: بر اساس برنامه‌ريزي خوبي که انجام شده تيم ما فردا (سه‌شنبه) در ديداري تدارکاتي مقابل تيم نفتچي باکو قهرمان ليگ آذربايجان قرار مي‌گيرد. سپاهان همچنين سه بازي تدارکاتي ديگر هم در ترکيه خواهد داشت که طبق برنامه 28 ژوئن برابر تيم ولگا روسيه قرار مي‌گيرد. اين تيم در رده دهم ليگ روسيه جاي گرفته بود. همچنين اول جولاي به ديدار تيم زسکا صوفيه مي‌رويم و چهارم جولاي هم در چهارمين ديدار تدارکاتي به مصاف کاستانزاي روماني خواهيم رفت. سپاهان 7 جولاي به اصفهان برمي‌گردد.

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    اسم واقعی شما
    نیما

SpainSS_TehranJuventus

Buffon

تشکر ها
    3,063

نگاه سپاهان به خلعتبري است

باشگاه سپاهان در تلاش است نظر خلعتبري را براي حضور در اين تيم جلب کند.

باشگاه سپاهان بيش از اينکه به دنبال جذب فرهاد مجيدي مهاجم پيشين استقلال باشد تلاش مي کند نظر محمدرضا خلعتبري را براي حضور در سپاهان جلب کند.

به گزارش فارس باشگاه سپاهان هنوز مذاکره جدي و مستقيمي با فرهاد مجيدي نداشته و در صورت جذب خلعتبري شانس جذب مجيدي در سپاهان کم مي شود.

خلعتبري در حال حاضر ايران است و دوران استراحت خود را سپري مي کند.

استقلال و پرسپوليس هم خواهان به خدمت گرفتن خلعتبري هستند.

مجيدي نيز اعلام کرده از سه تيم ايراني پيشنهاد دارد و گفته مي شود پيشنهاد مس جدي ترين است.

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    اسم واقعی شما
    نیما

SpainSS_TehranJuventus

Buffon

تشکر ها
    3,063

سپاهان امسال مدعي اول قهرماني نيست

سرمربي قهرمان فصل گذشته ليگ برتر فوتبال معتقد است تيمش در فصل آينده مدعي اول قهرماني نخواهد بود.

زلاتکو کرانچار در گفت‌وگو باايسنا با بيان اينکه سپاهان در فصل آينده مدعي شماره يک قهرماني نيست، در اين باره اظهار کرد: ما امسال مدعي شماره يک قهرماني نيستيم. تيم‌هاي پرسپوليس، استقلال و تراکتورسازي هم از مدعيان اصلي قهرماني ليگ دوازدهم هستند. سپاهان تنها يکي از مدعيان است. ما مي‌دانيم امسال همه مي‌خواهند مبارزه کنند و همکاري انجام دهند تا سپاهان قهرمان نشود، بنابراين ما نمي‌توانيم مدعي اصلي قهرماني باشيم، هرچند سعي مي‌کنيم مدعي اصلي شويم. سپاهان در رقابت‌هاي امسال بايد تلاش کند سرنوشت قهرماني به روزهاي آخر بازي‌ها کشيده شود و آن موقع کار را تمام کنيم.

وي درباره تمرينات آماده‌سازي سپاهان در اردوي ترکيه، اظهار کرد: تمرينات خوبي را سپري مي‌کنيم و بازيکنان براي ساخته و آماده شدن يک تيم قدرتمند انگيزه بالايي دارند. چند بازيکن از تيم‌ پايه سپاهان به جمع ما ملحق شدند و نفرات خوبي هستند. تيم‌هاي پايه سپاهان همواره جزو قهرمانان ليگ پايه ايران هستند. چند بازيکن جديد ليگ برتري هم به تيم ما پيوستند که بايد با سايرين هماهنگ شوند. جان‌واريو به جمع بازيکنان پيوست اما برونو سزار با وجود آن که بايد تا الان به ترکيه مي‌آمده اما هنوز نيامده است.

کرانچار درباره جدايي سيدصالحي از تيم سپاهان و انتقاداتي که در اين باره به تفکر شما داشت، اظهار کرد: ما به سيدصالحي اعتقاد داشتيم. او بازي‌هاي زيادي را براي سپاهان انجام داده و تمايل داشتيم در اين تيم بماند اما موضوع بر سر اضافه شدن محمد غلامي به خط حمله سپاهان بود و اينکه ما نمي‌توانستيم به بازيکن قول حضور در ترکيب اصلي را بدهيم. سيدصالحي از بازيکنان خوب ايران است که معتقدم او مي‌تواند در تراکتورسازي هم موفق باشد.

وي در واکنش به اينکه سيدصالحي معتقد بود شما قايل به رقابت مهاجمان نيستيد و فقط به بازيکنان خودتان اعتقاد داريد نيز به ايسنا گفت: طبيعتا يک مربي وقتي به ساختار اصلي‌اش مي‌رسد، تغييرات در ترکيب بازيکنان کمتر مي‌شود. سيدصالحي در هفته‌هاي اول فصل گذشته بيشتر براي ما بازي مي‌کرد اما مصدوميت‌ها و محروميت‌ها او را تاحدي از ترکيب اصلي اوليه تيم دور کرد. اعمال تغييرات در ترکيب نياز به وقت و هماهنگي داشته و بي‌شک الان که بازيکنان جديدي به تيم اضافه شدند بايد تلاش کنم که دوباره به ساختار اصلي برسم. معتقدم سيدصالحي، حسيني، بنگر، کريميان و ساير نفراتي که از ما جدا شدند نقش بسزايي در موفقيت تيم در فصل گذشته داشتند که از آنها تشکر مي‌کنم.

سرمربي سپاهان در پاسخ به اين سوال که با توجه به رقابت‌هاي حساس اين تيم در ليگ قهرمانان آسيا و دفاع از عنوان قهرماني‌اش در ليگ برتر، آيا بازيکنان جديدتري را جذب مي‌کنيد؟ اظهار کرد: فکر مي‌کنم کادر بازيکنان سپاهان حتي براي موفقيت در آسيا هم کافي است. ما نفرات با کيفيتي داريم که مي‌توانند در سخت‌ترين روزها بيشترين فايده را براي ما داشته و همواره به پيروزي فکر مي‌کنند. ما بازيکنان جديد را به گونه‌اي گرفتيم که بتوانيم در ليگ برتر همچنان جزو مدعيان قهرماني باشيم.

وي در واکنش به اينکه فشردگي بازي‌هاي ليگ و ليگ قهرمانان نيز عاملي براي تقويت تيم شما نخواهد شد؟ خاطر نشان کرد: سپاهان مرحله مقدماتي ليگ قهرمانان آسيا را تقريبا با همين نفرات پشت‌سر گذاشت؛ هرچند از آن تيم چند بازيکن اصلي از جمله دو مدافع وسط ما جدا شدند اما بازيکنان جديد جايگزين هم تجربه حضور در اين رقابت‌ها را دارند. ما براي بازي با استقلال تنها چهار روز فرصت براي استراحت داشتيم. سابقه قرار گرفتن در آن شرايط سخت را داريم. اطلاعات ما درباره شرايط روحي و فيزيولوژي بازيکنان تقريبا کامل است. به جرات مي‌گويم امکان انجام بازي‌هاي با کيفيت با همين بازيکنان را داريم حتي به صورت هر سه يا چهار روز يکبار.

کرانچار در پاسخ به اين سوال که آيا تمايل به جذب مجتبي جباري داشتيد و از چه زمان دنبال به خدمت گرفتن عادل کلاه کج بوديد؟ به ايسنا گفت: موضوع حضور جباري در سپاهان زماني مطرح شد که کادر تيم ما تقريبا بسته شده بود. آن زمان تنها يک جاي خالي در ليست بازيکنان وجود داشت و از طرفي جباري گفته بود براي حضور در سپاهان نياز به وقت براي تفکر دارد، از طرفي ما زمان زيادي نداشتيم و در نهايت تصميم گرفتيم يک هافبک دفاعي براي قرار گرفتن کنار اميد ابراهيمي جذب کنيم؛ در نهايت عادل کلاه کج را که از زمان حضور در پرسپوليس او را مي‌شناختيم، جذب کرديم.

سرمربي سپاهان درباره ديدار پلي‌آف اين تيم در ليگ قهرمانان آسيا مقابل الاهلي عربستان نيز خاطرنشان کرد: بازي با الاهلي البته بستگي به تغييرات‌شان در ليست بازيکنان دارد. الاهلي از تيم‌هاي قدرتمند آسياست اما سپاهان هم با مهره‌هاي جديدي که گرفته اجازه قدرت‌نمايي به اين تيم را نخواهد داد.

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    اسم واقعی شما
    نیما

SpainSS_TehranJuventus

Buffon

تشکر ها
    3,063

کرانچار: قول قهرماني نداده ام

سرمربي اهل کرواسي تيم فوتبال سپاهان اصفهان گفت:هيچ قولي در باره قهرماني اين تيم در فصل آتي ليگ فوتبال باشگاههاي برتر ايران نداده ام.

زلاتکو کرانچارکه به همراه تيم فوتبال سپاهان اصفهان در اردوي ترکيه بسر مي برد، گفت: من تاکنون در هر تيمي که فعاليت کرده ام ، قول قهرماني نداده ام ، ولي تمام تلاش خود را انجام خواهم داد که در فصل آينده ليگ فوتبال باشگاه هاي برتر ايران،علاقمندان به فوتبال ، بازي هاي خوبي را از تيم سپاهان مشاهده کنند و اين تيم همچنان به عنوان يکي از تيم هاي مدعي قهرماني در جمع تيم هاي برتر ايران باقي بماند.

وي هدف از تشکيل اردوي آمادگي تيم فوتبال سپاهان ، قهرمان فصل گذشته ليگ فوتبال باشگاه هاي برتر ايران در ترکيه را ، ايجاد هماهنگي ميان بازيکنان جديد و قديم اين تيم عنوان کرد .

کرانچارگفت : تلاش داريم در مدتي که در ترکيه بسر مي بريم ، ضمن انجام تمرينات بدنسازي و تاکتيکي، هماهنگي لازم را بين بازيکناني که به تازگي به اين تيم پيوسته اند و ديگر بازيکنان ايجاد کنيم .

سرمربي تيم فوتبال سپاهان اصفهان با اشاره به رفتن بازيکناني همچنين رحمان احمدي، سيد جلال حسيني ومحسن بنگر از تيم سپاهان اظهارداشت : ما در اين فصل اين سه بازيکن کليدي خود را که جزوبهترين هاي تيم سپاهان بودند از دست داديم. ولي بااين وجود با بازيکناني جديدي که در اختيار گرفتيم تلاش مي کنيم که خلا آنان در تيم سپاهان مشاهده نشود.

وي درادامه گفت:افزون بر آن ، ما در اين فصل شماري از بازيکنان جوان تيم هاي پايه سپاهان را به جمع بازيکنان اين اضافه کرديم و اين امر سبب مي شود که ميانگين سني بازيکنان کاهش يابد.

اين بازيکنان آينده ساز تيم فوتبال سپاهان خواهند بود و در آينده حرفهاي بسياري براي گفتن خواهند داشت.

کرانچار درباره دوشکست تيم فوتبال سپاهان برابر تيم نفتچي جمهوري آذربايجان وچسکا بلغارستان اظهارداشت:بازيکنان تيم فوتبال سپاهان دوران بدنسازي خود را مي گذرانندوفشار بسياري را تحمل مي کنند، اين بازيکنان از نظر بدني خود را براي شرکت در ليگ فوتبال باشگاه هاي برتر ايران و پيکارهاي آسيايي آماده مي کنند وبه همين خاطر نتايج ديدارهاي دوستانه چندان اهميت ندارد.

وي درباره وضعيت '' برونو سزار'' بازيکن برزيلي تيم سپاهان گفت : اين بازيکن از يکي از تيم هاي قدرتمند امارات عربي متحده پيشنهاد دارد و اين بستگي به مسوولان باشگاه سپاهان دارد که بخواهند اين بازيکن را نگهدارند و يا به او رضايت نامه بدهند.

کرانچاربه حضور تيم سپاهان در ليگ قهرمانان آسيا اشاره کردوگفت : با پايان گرفتن اردوي ترکيه و ادامه تمرينات دراصفهان، ما تمام تلاش خود را انجام خواهيم داد تا حضوري قدرتمند در اين ليگ داشته باشيم .

صفحه 39 از 42 نخستنخست ... 293738394041 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)