Design & Developed BY Patira

صفحه 3 از 16 نخستنخست 1234513 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 199

Hybrid View

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو - حسین فرکی - روبرتو دی ماتئو
    بازیکن محبوب
    جان تری - زیدن الدین زیدان
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454
    تشکر شده 9,250 در 3,073 پست

zob-ahan

کرباسچي سرپرست تيم فوتبال ذوب‌آهن شد

سرپرست جديد تيم فوتبال ذوب آهن اصفهان مشخص شد.

پس از استعفای علی شجاعی، محسن کرباسچی به عنوان سرپرست جدید تیم فوتبال ذوب‌آهن انتخاب شد.

کرباسچی که لیسانس تربیت بدنی دارد، از سال ۷۹ به عنوان مدیر ورزش قهرمانی و یکی از اعضای کمیته آموزش و تحقیقات در باشگاه ذوب‌آهن فعالیت می‌کرد. وی داور بین‌المللی هندبال نیز هست.

منبع :

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

JT Cappitan Leader , Legend

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

zob-ahan

ابراهيم زاده: مقصر شکست ذوب‌آهن من هستم

سرمربي تيم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان در مورد باخت تيمش مقابل راه‌آهن شهرري گفت: توجيه نمي‌کنم و بايد بگويم مقصر شکست ذوب‌آهن من هستم.

منصور ابراهیم‌زاده پس از باخت 2 بر صفر تیمش مقابل راه‌آهن شهرری در گفتگو با خبرنگاران رسانه‌های گروهی با اشاره به باخت تیمش در بازی امروز اظهار داشت: باید بگویم متاسفم که این اتفاقات در تیم ما رخ می‌دهد، چراکه ما در مسابقه امروز خوب شروع کردیم و تفکرمان این بود که هافبک‌های کناری راه‌آهن را ببندیم.

وی ادامه داد: پیش از آغاز بازی می‌دانستیم که در دقایق ابتدایی مسابقه موقعیت‌هایی ایجاد می‌کنیم اما بازیکنانم از این موقعیت‌ها ایجاد نکردند و نتوانستند گل برتری را وارد دروازه راه‌آهن کنند. به هر حال باید بررسی کنیم که ببینیم مشکل تیم ما کجاست تا برای برطرف کردن آن کاری کنیم.

سرمربی ذوب‌آهن تصریح کرد: در صحنه‌ای که گل اول راه‌آهن با اشتباه حقی به ثمر رسید، اگر حقی توپ را درست دریافت می‌کرد و پاس اشتباه نمی‌داد، شاید همین موقعیت تبدیل به یک موقعیت خوب گل می‌شد اما این اتفاق صورت نگرفت.

وی گفت: متاسفانه بازیکنان خارجی تیم دیر به تمرینات نیم‌فصل اضافه شدند و در مسابقه امروز آمادگی کامل را نداشتند؛ به عنوان مثال "ایگور کاسترو" نتوانست حتی از یک بار از مدافع مستقیم خود عبور کند. واقعا نمی‌دانم چه اتفاقی افتاده است، چراکه بازیکنان من در تمرین خوب هستند اما در جریان بازی اینگونه عمل می‌کنند.

ابراهیم‌زاده با بیان اینکه به همه نقاط ضعف راه‌آهن اشراف داشتم، تصریح کرد: باید بگویم من تمام نقاط ضعف راه‌آهن را به بازیکنان تیمم گفته بودم اما بازیکنان وظایف خودشان را انجام ندادند؛ شاید واقعا مشکل از نسخه‌هایی باشد که من می‌پیچم و یا بازیکنان تیم حرف گوش کن نیستند.

وی در پاسخ به سئوالی مبنی بر اینکه "چرا در مسابقه امروز از 2 هافبک دفاعی استفاده کردید؟"، گفت: به هر حال بضاعت تیم ما همین است و حتی اگر می‌خواستم بازیکن دیگری را استفاده کنم، بازیکنی نبود. ما در نیم‌فصل سراغ هر بازیکنی رفتیم درخواست مالی داشت و به هر باشگاهی رو می‌زدیم، درخواست بازیکن داشت که نمی‌توانستیم خواسته‌اش را اجابت کنیم.

سرمربی ذوب‌آهن گفت: نمی‌خواهم شکست تیمم را توجیه کنم چراکه من در شکست مقصرم اما متاسفانه ما در نیم‌فصل بازی‌های تدارکاتی مناسبی انجام ندادیم و نتوانستیم که بازی با راه‌آهن را شبیه‌سازی کنیم.

وی در مورد اظهار نظر علی دایی که گفته بود من تا کنون ذوب‌آهن را تا این حد ضعیف ندیده بودم، بیان داشت: به هر حال این نظر آقای دایی است اما اشتباه تاکتیکی بازیکنان ما باعث شد که تیم راه‌آهن نتیجه بگیرد.

ابراهیم‌زاده در پاسخ به این موضوع که "اگر قرار است ذوب‌آهن با بازیکن 400 میلیونی ببازد، بهتر است بازیکنان جوان را در ترکیب خود استفاده کند"، بیان داشت: در ابتدای فصل و زمانیکه این بازیکنان را جذب کردیم، همه گفتند بازیکنان خوبی جذب کردید و اگرچه برای فصل جاری 400 میلیون به آنها دادیم، اما مطمئن باشید در فصل آینده هیچ تیمی 200 میلیون هم به آنها نمی‌دهد.

وی گفت: ضمنا اگر ما بازیکنان گران قیمت خود را روی نیمکت می‌نشاندیم خود شما می‌پرسیدید که چرا بازیکنان 400 میلیونی را روی نیمکت نشانده‌ایم.

سرمربی ذوب‌آهن اضافه کرد: من فردا به دلیل جلسه‌ای که دارم بر سر تمرین نمی‌روم و امیدوارم غیبتم سوژه خبرنگاران برای حاشیه‌سازی نشود.

وی در مورد مصاحبه برخی بازیکنان ذوب‌آهن که گفته بودند در دوران بی‌پولی تی تاب و ساندیس می‌خوریم، اضافه کرد: مصاحبه بازیکنان باید کانالیزه شود و آنها بدانند چه حرف‌هایی را بزنند و چه حرف‌هایی را نزنند؛ من زمانیکه بازیکن تیمم مصاحبه می‌کرده نزد او نبودم اما بازیکنان باید در مورد حرف زدنشان مواظب باشند..

منبع :

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

zob-ahan

محمد منصوري:ذوب آهن بدون حاشيه و آرام است

محمد منصوري با حضور در باشگاه ذوب آهن، تا پايان نيم فصل با تيم ذوب آهن قرارداد امضا کرد.

محمد منصوري بازيکن سابق تيم پرسپوليس که در جايگاه ويژه نظاره‌گر ديدار ذوب آهن و راه آهن بود، گفت: چهارشنبه شب و در آخرين دقايق نقل و انتقالات تا پايان اين فصل با ذوب آهن قرارداد امضا کردم و خوشحالم که به تيم سابقم پيوستم، چون تيم ذوب آهن بدون حاشيه بوده است و آرامش بر اين تيم حاکم است، من تصميم گرفتم که اين تيم را براي نيم فصل دوم انتخاب کنم.

وي با بيان اينکه درست است که شرايط مالي ذوب آهن خوب نيست، افزود: چون شرايط خوب و آرامش خاصي بر اين تيم حاکم است، براي به دست آوردن آرامش اين تيم را انتخاب کردم.

منبع :

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

zob-ahan

ابراهيم‌زاده از سرمربيگري ذوب‌آهن استعفا کرد
    مديرعامل باشگاه ذوب آهن اصفهان از استعفاي شفاهي سرمربي تيم فوتبال اين باشگاه خبر داد.

خسرو ابراهیمی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد وضعیت منصور ابراهیم‌زاده و اینکه او خواهان جدایی از ذوب آهن هست یا نه گفت: ابراهیم‌زاده بعد از بازی با راه‌آهن نزد من آمد و به طور شفاهی استعفا کرد و گفت اگر اجازه بدهید دیگر من سرمربی نباشم اما من به او گفتم احساسی تصمیم نگیرید. در این شرایط باید تیم منسجم باشد و نگاهی به آینده داشته باشد. اگر یکی از دانه‌های زنجیر جدا شود آن زنجیر از هم می‌پاشد.

وی ادامه داد: با جدایی ابراهیم‌زاده مخالفم اما اگر او خیلی روی خواسته خود پافشاری کند این مسئله را در هیئت مدیره باشگاه و با حضور ابراهیم‌زاده بررسی خواهیم کرد. با این حال دوست ندارم این مربی جدا شود.

مدیرعامل ذوب آهن در مورد مشکلات مالی عنوان کرد: این مشکلات همچنان گریبانگیر باشگاه است و آنقدر در این مورد حرف زده‌ام که خودم هم خسته شدم.

منبع :

5. کاربر روبرو از پست مفید DanielBahrami تشکر کرده است .

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

zob-ahan

ابراهيم‌زاده:ازهواداران تراکتورسازي انتظار نداشتم

سرمربي تيم فوتبال ذوب‌آهن گفت: اشتباهات فردي باعث شکست برابر تراکتورسازي شد.

منصور ابراهیم‌زاده پس از شکست ۲ بر یک مقابل تراکتورسازی در پاسخ به این سؤال که چرا در جریان مسابقه به یکباره عصبانی شد، عنوان کرد: بازی زیبایی انجام دادیم و تراکتورسازی امکان نداشت به ما گل بزند. کار کرده بودیم و فقط اشتباهات فردی خودمان باعث شکست در این دیدار شد.

وی افزود: اخراج بی‌مورد بازیکن ما و بعد از آن اشتباه فردی باعث شکست‌مان شد اما خوشحالم که بازیکنان جوان ما خوب کار کردند. در آخر بازی می‌توانستیم گل بزنیم و نتیجه غیر از این بدست آوریم. اگر من ناراحت شدم علتش این بود که به بچه‌ها گفته بودم که اشتباه نکنید.

ابراهیم‌زاده با انتقاد از هواداران تراکتورسازی گفت: در این ورزشگاه انتظار شعار علیه تیم مقابل را نداشتم و تعجب می‌‌کنم که امروز چنین شعارهایی را شنیدم.

منبع :

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازه بان
    مربی مورد علاقه
    علی دایی
    بازیکن محبوب
    حقیقی_فشنگچی_معمارزاده_کاسیاس_کاکا
    اسم واقعی شما
    MohaDeseh

SpainPersepolisRealMadrid

تشکر ها
    1,665
    تشکر شده 2,086 در 372 پست

zob-ahan نام هيچ بازيکني در فهرست مازاد ذوب آهن قرار نگرفته است

سرپرست تيم فوتبال ذوب‌آهن اخبار منتشر شده در مورد قرار گرفتن نام پنج بازيکن در فهرست نفرات مازاد اين تيم را رد کرد.

در مورد آخرین وضعیت تیم فوتبال ذوب‌آهن ضمن بیان مطلب فوق افزود: مسئولان باشگاه از مدیرعامل، قائم مقام تا سرپرست و سرمربی تیم 24 ساعته در تلاش هستند تا تیم قدرتمندی را برای حضور در مسابقات داخلی و آسیایی تدارک ببینیم.
    وی در ادامه افزود: متاسفانه هنوز موفق به جذب بازیکن جدید نشده‌ایم. با این حال مسئولان باشگاه با گزینه‌های مدنظر مذاکراتی را انجام داده‌اند که قرار است آنها نظر نهایی را پس از بررسی شرایط موجود به ما اعلام کنند.
    سرپرست تیم فوتبال ذوب‌‎آهن اصفهان در واکنش به خبر قرار گرفتن نام شاهین خیری، عباس قاسمی، مجید نورمحمدی، امید ابوالحسنی و احمد محمدپور در فهرست نفرات مازاد این تیم اظهار داشت: ما فهرست مازاد نداریم، بلکه قرارداد این بازیکنان با تیم ذو‌آهن به پایان رسیده است.
    وی اضافه کرد: البته ما برای تمام این بازیکنان جهت حضور در اردوی ترکیه بلیت و جا در نظر گرفته‌ایم و پس از جذب نفرات جدید، بر اساس نظر کادرفنی با آنها برای ادامه همکاری مذاکره خواهیم کرد.
    فروتن در پایان تصریح کرد: متاسفانه در حال حاضر مبالغ پیشنهادی بازیکنان بسیار بالاست و سقف قراردادها هم باعث شده همه بازیکنان حداقل خواهان دریافت این مبلغ باشند. با توجه به این شرایط کارمان برای جذب نفرات مطرح و بستن تیمی قدرتمند بسیار سخت است.

8. 3 کاربر از پست مفید MohaDeseh تشکر کرده اند .

مدیر بازنشسته

ItaliaJuventusLiverpool

Delpiero

تشکر ها
    31,448
    تشکر شده 14,724 در 3,817 پست

نشست خبري ليگ قهرمانان آسيا/
    تروسرو: مقابل ذوب‌آهن هجومي بازي مي‌كنيم
    خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال الاتحاد عربستان گفت: با توجه به شرايط جدول، فردا مقابل ذوب‌آهن هجومي بازي مي‌كنيم.

به گزارش خبرگزاري فارس، منزو تروسرو در نشست خبري اظهار داشت: قبل از بازي بايد نتيجه بازي بنيادكار و الوحده را داشته باشيم و مطمئن شويم كه بنيادكار برده است. البته اين نتيجه منطقي و قابل پيش بيني است در آن صورت مقابل ذوب آهن راهي جز حمله نداريم.
    وي در مورد تيم خود عنوان كرد: ما قطعا مقابل ذوب آهن هجومي بازي خواهيم كرد و براي 3 امتياز به ميدان مي رويم. هر دو تيم در ليگ قهرمانان آسيا بازي هاي خوبي انجام داده اند و از آنجايي كه اين گروه خيلي پيچيده شده است، نتيجه بازي فردا قابل پيش بيني نيست، البته ذوب آهن بازيكنان تك اخطاره زياد دارد و بايد ببينيم مربي اين تيم با چه تركيبي مقابلمان ظاهر مي شود.
    تروسرو در مورد شرايط فوتبال عربستان و ايران گفت: اگر بگوييم كه ضعيف شده و ايران هم پيشرفت كرده است اشتباه است. با يك مسابقه و يك باخت و برد نمي شود گفت پيشرفت كرده اند يا پسرفت.
    ديدار تيم هاي ذوب آهن و الاتحاد فردا در ورزشگاه فولادشهر برگزار مي شود.
    farsnews.ir

10. 3 کاربر از پست مفید AlexDelpiero تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    xavi-lionel messi
    اسم واقعی شما
    سعیده

SpainSS_TehranBarcelona

تشکر ها
    330
    تشکر شده 2,388 در 774 پست

ابراهيم‌زاده:براي ماندن در ذوب آهن شروطي دارم

سرمربي تيم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: هيچ فوتباليستي براي عملکرد ضعيف به ميدان نمي‌آيد؛لذا از ملوان در هفته‌ي پاياني ليگ تيم بي‌انگيزه‌اي نخواهيم ديد.
    منصور ابراهيم‌زاده پيرامون بازي تيم‌هاي فوتبال ذوب‌آهن اصفهان و ملوان بندر انزلي اظهار کرد: به هر حال اين مسابقه يک بازي خاص خواهد بود. اميدوارم با يک فوتبال تماشاگرپسند و خوب بتوانيم به عنوان نايب قهرماني ليگ برسيم. در نهايت اميدوارم هر تيمي که مستحق کسب اين عنوان است بتواند به آن برسد.
    وي در ارزيابي اش از شرايط تيم ذوب آهن براي اين بازي تصريح کرد: تمام بازيکنان ما آماده هستند و ما در اين هفته تمرينات خوب و منظمي را داشتيم. تنها محمد قاضي در تمرينات دوشنبه دچار آسيب‌ديدگي شد که اميدوارم او تا مسابقه با ملوان بتواند به آمادگي مطلوبي براي بازي کردن برسد. ما تلاش خواهيم کرد تا بازي قابل قبولي را برابر ملوان به نمايش بگذاريم و اميد داريم که هر سه امتياز بازي را کسب کنيم.

سرمربي تيم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان در ارزيابي‌ا‌ش از تيم ملوان گفت: ملوان از جمله تيم‌هاي ليگ است که فوتبال را بدون استرس بازي مي‌کند. آنها همواره در همه باز‌ي‌هايشان آرامش دارند و اين يکي از عوامل موفقيت‌شان بوده است. اين تيم بازي رواني را انجام مي‌دهد و هيچ وقت به دنبال ضدفوتبال نبوده است. با توجه به شرايطي که ذوب ‌آهن در بازي‌هاي اين فصل نشان داد قطعا ما شاهد فوتبال قشنگي بين اين دو تيم در هفته پاياني ليگ خواهيم بود. به هيچ وجه نبايد ملوان را حريف تشريفاتي و يا بي‌انگيزه‌اي براي اين بازي بدانيم چرا که موفقيت در اين مسابقه مي‌تواند هم براي ذوب‌آهن و هم براي ملوان شروع خوبي باشد براي فصل آينده . ما در تيم ذوب‌آهن پس از اين مسابقه شروع به برنامه‌ريزي‌ براي فصل آينده خواهيم کرد.

ابراهيم‌زاده با رد بي‌انگيزه بودن بازيکنان ملوان گفت: از منظر يک فوتباليست به شما مي‌گويم هر بازيکني که به زمين مي‌آيد براي آبروي فوتبال خودش هم که شده به هيچ چيز ديگري جز انجام يک بازي قدرتمند و تماشاگرپسند نمي‌انديشد لذا اگر او بخواهد در بازي‌هاي پاياني تيم‌اش تفکري غير از اين داشته باشد و به فکر سلامت خود و عقد قراردادي خوب در فصل آينده باشد، از اواسط فصل به اين فکر خواهد افتاد و در هر بازي بنا به دلايلي فوتبال خوبي را ارايه نمي‌کند.

وی درباره شايعاتي مبني بر احتمال پيوستنش به تيم مس کرمان در فصل آينده و اينکه آيا در ليگ دهم سرمربي ذوب‌آهن است گفت: پس از بازي با تيم ملوان همه چيز مشخص خواهد شد و مي‌توانيم مفصل در اين باره صحبت کنيم. ماندن من در تيم ذوب آهن منوط به آن است که خواسته‌هايم در قبال فراهم کردن تيم قدرتمند و نيز خواسته‌هاي باشگاه برآورده شود و شرايطي را ببينيم که امکان رشد و پيشرفت در فصل آينده در آن به چشم بخورد. هرگونه ادامه همکاري منوط به توافقات طرفين است و هر دو طرف بايد از خواسته‌هاي همديگر مطلع و نسبت به آن ابراز رضايت داشته باشند. حال تمام اين‌ها در حوزه‌ي توافقات است و پاي عمل که برسيم ممکن است شرايط فرق کند. در مجموع اگر تمام جوانب مهيا باشد در تيم ذوب آهن خواهم ماند.

ابراهيم‌زاده در پاسخ به اين سوال که آيا مذاکره برخي تيم‌ها با برخي بازيکنان به خصوص در هفته‌هاي پاياني ليگ براي ذوب‌آهن دردسرساز نشد گفت: اين مشکل بايد براي هميشه در فوتبال ما برطرف شود. در فوتبال اروپا وقتي تيم‌ها مي ‌دانند که در پايان فصل قراردادشان با بعضي از بازيکنان تمام مي‌شود اگر تمايل به ادامه حضور آن بازيکن در تيمشان داشته باشند از شش ماه مانده تا پايان رقابت‌ها با او مذاکره کرده و اگر به توافق برسند قراردادي را حتي طولاني‌مدت با او مي‌بندند و اگر هم به توافق نرسند آن بازيکن را در معرض فروش قرار مي‌دهند. متاسفانه چنين امکاني در فوتبال ما وجود ندارد و همين مساله منجر به صحبت‌کردن با بازيکنان و بحث‌هايي در اين طرف و آن طرف مي‌شود. اين مسائل مشکل‌ساز است و بهتر است ما در فوتبال کشور قانون‌ها را به گونه‌اي طراحي کنيم که اين مساذل به حداقل برسد. در هر صورت اگر مي‌خواهيم پيشرفت کنيم و گام به گام با رشد فوتبال دنيا پيش رويم بايد در حوزه‌ي قوانين هم تغييراتي را داشته باشيم.

football3.ir

Was ist mein Anteil am blauen Himmel

Ich hange Vorhange in den Himmel, die es braucht mich

Eine traurige Teil des Lebens, aber nicht Sympathisant Ghmgyntryn Teil des Lebens

Was ist die Geschichte von einer schlechten Gewohnheit

12. 3 کاربر از پست مفید saiede تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    goardiola
    بازیکن محبوب
    messi-midavodi
    اسم واقعی شما
    vahid
    تشکر ها
    66
    تشکر شده 111 در 46 پست

آخرين وضعيت نقل و انتقالات ذوب آهن اصفهان

تيم فوتبال ذوب آهن اصفهان در فصل نقل و انتقالات پنج بازيکنش را از دست داد و موفق به جذب چهار بازيکن جديد شده است

در مورد آخرین وضعیت نقل و انتقالات تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت: در این مدت حسن اشجاری، محمد منصوری، کیوان امرایی، محسن مسلمان و مصطفی صالحی‌نژاد از جمع نفرات ما جدا شده اند. البته مهدی رجب زاده، جلال رافخاهی و حسین ماهینی را جذب کرده‌ایم و امید ابوالحسنی هم پس از پایان خدمت سربازی به ذوب آهن بازگشت.
    وی در مورد اینکه پس از فسخ قرارداد مصطفی صالحی‌نژاد با استقلال، امکان بازگشت این بازیکن به تیم ذوب آهن وجود دارد، افزود: صالحی‌نژاد شخصا تصمیم گرفت که از ذوب آهن برود ولی بازگشت مجددش به تیم بستگی به نظر ابراهیم زاده دارد.
    سرپرست تیم فوتبال ذوب آهن خاطرنشان کرد: در این مدت قرارداد محمدرضا خلعتبری، سیدمحمد حسینی، اسماعیل فرهادی، محمد قاضی، احمد محمدپور، قاسم حدادی‌فر، سینا عشوری‌، شهاب کردان، علی احمدی و ایگور کاسترو با تیم تمدید شده است. ضمن اینکه با نظر آقای ابراهیم زاده قصد داریم یک مدافع میانی و یک هافبک وسط را هم به خدمت بگیریم.
    شجاعی با بیان اینکه تیم ذوب آهن از شنبه به مدت پنج روز تمرینات آماده سازی اش را در اردوی چادگان پیگیری می کند، در پایان گفت: از روز 17 تیرماه هم تیم ذوب آهن برای برپایی اردوی آماده سازی 10 روزه و انجام سه مسابقه دوستانه با تیم‌های ترکیه‌ای راهی این کشور خواهد شد.
    فقط استقلال و بارسلونا

14. 3 کاربر از پست مفید raian تشکر کرده اند .

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    goardiola
    بازیکن محبوب
    messi-midavodi
    اسم واقعی شما
    vahid
    تشکر ها
    66
    تشکر شده 111 در 46 پست

قرارداد خلعتبري با تيم فوتبال ذوب آهن تمديد شد

محمدرضا خلعتبري مهاجم تيم فوتبال ذوب آهن قرارداد خود با اين تيم را تمديد کرد.

قرارداد خلعتبري با تيم فوتبال ذوب آهن اصفهان به مدت دو فصل در اين هيات ثبت شد.
    براساس اين گزارش، قرارداد مجيد نورمحمدي بازيکن فصل گذشته تيم راه آهن شهر ري با تيم فوتبال ذوب آهن نيز شب گذشته به مدت دو فصل در هيات فوتبال استان اصفهان ثبت شد.
    فقط استقلال و بارسلونا

16. 2 کاربر از پست مفید raian تشکر کرده اند .

صفحه 3 از 16 نخستنخست 1234513 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)