Design & Developed BY Patira

صفحه 20 از 20 نخستنخست ... 10181920
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 199 , از مجموع 199
    مدیر بازنشسته
    تشکر ها
    4,848
    تشکر شده 12,262 در 2,645 پست

Jadid مهمترین اخبار و حواشی ذوب اهن اصفهان

به نام خدا
    مهمترین اخبار و حواشی ذوب اهن اصفهان در اینجا قرار میگیرد.
    برای شروع:ابراهيم‌زاده: از اينكه 3 گل از تراكتورسازي نخورديم، خوشحالم
    سرمربي تيم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: از اينکه تبريز را بدون گل خورده و با نتيجه تساوي ترک مي‌کنيم، خوشحالم.

منصور ابراهيم زاده پس از تساوي بدون گل برابر تراکتورسازي تبريز در جمع خبرنگاران عنوان کرد: بعد از مدت‌ها من به تبريز آمدم. فوتبال اين خطه همچنان پتانسيل عالي دارد. تراکتورسازي نشان داد به هيچ تيمي در تبريز باج نخواهد داد. من از اين نتيجه راضي هستم و از اينکه 3 گل نخورديم، خرسندم.
    وي ادامه داد: تراکتورسازي اگر مورد حمايت مسئولان استان قرار بگيرد بهتر نتيجه خواهد گرفت زيرا آنطور که شنيده‌ام اين باشگاه با مشکل مالي مواجه است.
    سرمربي ذوب‌آهن در مورد داوري اين مسابقه گفت: دوست ندارم در مورد داوري صحبتي بکنم اما اجازه بدهيد از بازيکنان و مربي جوان تراکتورسازي تعريف کنم. مي‌دانستم ديدار سختي در تبريز داريم اما اين تيم فراتر از انتظارم ظاهر شد.

football3.ir

2. 5 کاربر از پست مفید ibrahim تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    اسم واقعی شما
    نیما

SpainSS_TehranJuventus

Buffon

تشکر ها
    3,063
    تشکر شده 2,462 در 769 پست

حدادي‌فر:تراکتوري‌ها کمک کنند تا دراصفهان بمانم

شرايط ذوب‌آهن خيلي بد است و معوقات بسياري از بازيکنان تيم باقي مانده است و اين مشکلات براي تيم دردسرساز مي‌شود .

هافبک ملي‌پوش ذوب‌آهن که براي گذراندن خدمت سربازي به تراکتورسازي رفته بود، در مورد بازگشت به ذوب‌آهن گفت: خيلي دوست دارم از ابتداي فصل آينده در ذوب‌آهن حضور داشته باشم و اگر مسئولان تراکتورسازي کمک کنند،‌ از اول فصل بعد اصفهانم.

قاسم حدادي‌فر در مورد وضعيت خدمت سربازي‌اش گفت: هنوز تکليفم معلوم نيست چون خدمت سربازي من در مرداد به پايان مي‌رسد و اگر مسئولان تراکتور کمک کنند، از ابتداي فصل آينده به ذوب‌آهن باز مي‌گردم.

او که شايعاتي در مورد عدم بازگشتش به ذوب‌آهن شنيده مي‌شد، در اين زمينه تصريح کرد: به هر حال بايد ببينم شرايط تيم چگونه مي‌شود و اگر شرايط ذوب‌آهن خوب شود، در اين تيم مي‌مانم چون خودم خيلي دوست دارم در ذوب‌آهن بازي کنم و به اين تيم باز گردم؛ البته همه چيز به آينده باز مي‌گردد.

هافبک ذوب‌آهن در مورد مشکلات تيم بيان داشت: شرايط ذوب‌آهن خيلي بد است و معوقات بسياري از بازيکنان تيم باقي مانده است و اين مشکلات براي تيم دردسرساز مي‌شود. البته کربکندي بسياري از بازيکنان کنوني ذوب‌آهن را را به تيم بزرگسالان معرفي کرده و همه ما مديون کربکندي هستيم بنابراين برخي بازيکنان به خاطر او در تيم مي‌مانند.

وي در مورد جايگاه ذوب‌آهن در اين فصل مسابقات ليگ برتر اضافه کرد: ذوب‌آهن بايد امسال در بين 3 تيم اول قرار مي‌گرفت و اگر مسئولان اندکي از اين تيم حمايت مي‌کردند، ذوب‌آهن مي‌توانست حتي با همين شرايط سخت مي‌توانستند سهميه آسيايي کسب کند. اگر دو، سه تا از اين بازي‌ها که با تساوي تمام شد، به پيروزي منجر مي‌شد، ذوب‌آهن اکنون سهميه آسيايي گرفته بود.

این روزها می گذرند...... ولی من از این روزها نمی گذرم

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    اسم واقعی شما
    نیما

SpainSS_TehranJuventus

Buffon

تشکر ها
    3,063

تمديد قرارداد محمد حسيني با ذوب آهن

باشگاه ذوب آهن اصفهان از تمديد قرارداد 'محمد حسيني' مدافع تيم فوتبال اين باشگاه خبر داد.

باشگاه ذوب آهن اصفهان روز شنبه اعلام کرد: اين بازيکن امروز با حضور در دفتر مدير عامل اين باشگاه قرارداد خود را براي مدت يک فصل با تيم فوتبال باشگاه تمديد کرد.

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    اسم واقعی شما
    نیما

SpainSS_TehranJuventus

Buffon

تشکر ها
    3,063

دسوزا از ذوب‌آهن جدا شد

هافبک برزيلي فصل گذشته تيم فوتبال ذوب‌‌آهن از اين تيم جدا شد.

به گزارش خبرگزاري فارس، فيليپ دسوزا بازيکن برزيلي تيم ذوب آهن فصل گذشته با اين تيم قرارداد يک ساله اي را امضا کرده بود و با پايان فصل هم قراردادش با اين تيم تمام شد.

مظلومي مديربرنامه هاي دسوزا در گفت و گو با خبرنگار ورزشي فارس اظهار داشت: دسوزا ديگر قراردادي با ذوب‌آهن ندارد و در اين تيم هم نمي ماند. بايد از منصور ابراهيم زاده هم تشکري داشته باشيم که در يک سال گذشته براي دسوزا زحمت کشيد.

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    اسم واقعی شما
    نیما

SpainSS_TehranJuventus

Buffon

تشکر ها
    3,063

ذوب آهن؛ منتظر تصميم کاسترو براي فصل آينده

سرپرست تيم فوتبال ذوب‌آهن گفت: با ايگور کاسترو براي فصل آينده صحبت کرده‌ايم و منتظريم که اين بازيکن نظرش را در مورد بازگشت به ذوب‌آهن اعلام کند.

محسن کرباسچي با اشاره به شرايط تمرينات تيم ذوب‌آهن اظهار داشت: تمرينات ذوب‌آهن در دو نوبت صبح و بعدازظهر برگزار مي‌شود و قرار است طي روزهاي آينده ساير بازيکنان نيز به تمرينات ما اضافه شوند.

وي ادامه داد: طي روزهاي گذشته بسياري از بازيکنان تيم به تمرينات اضافه شده‌اند و قرار است رجب‌زاده و ماچادو هم به زودي به تمرينات ما اضافه شوند.

سرپرست سپاهان در پاسخ به سئوالي پيرامون جذب دروا‌زه‌بان ذوب‌آهن گفت: ‌ما با همامي براي فصل آينده به توافق رسيده‌ايم اما به دنبال جذب يک مهاجم و يک دروازه‌بان خارجي هم هستيم تا ضعف خود در اين دو پست برطرف کنيم.

وي ادامه داد: تلاش مي‌کنيم که به زودي با اين دو بازيکن به توافق برسيم و در صورت تاييد رسول کربکندي آنها را جذب کنيم که اين دو بازيکن را همراه خود به اردوي ترکيه ببريم.

کرباسچي در پاسخ به سئوالي پيرامون وضعيت ايگور کاسترو بيان داشت: قرارداد فصل گذشته اين بازيکن سنگين بوده اما با او صحبت داشته ايم و تلاش مي کنيم اين بازيکن را در تيم نگه داريم.

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    اسم واقعی شما
    نیما

SpainSS_TehranJuventus

Buffon

تشکر ها
    3,063

تيم فوتبال ذوب آهن در چادگان اردو زد

اردوي 5 روزه تيم فوتبال ذوب آهن در چادگان شروع شد.

سرپرست تيم فوتبال ذوب‌آهن اظهارکرد: امروز صبح وارد چادگان شديم و در اين اردو بيش‌تر روي بدنسازي و کارهاي تاکتيکي تمرکز مي‌کنيم و تمرينات‌مان را به طور منظم هر روز صبح و عصر برگزار مي‌کنيم.

کرباسچي افزود: تمرينات تيم ذوب‌آهن در زمين چمن اداره ورزش و جوانان شهرستان چادگان برگزار مي‌شود که زمين چمن آن از کيفيت خوبي برخوردار است.

وي تصريح کرد: فعلا مهدي رجب‌زاده به دليل مسافرت و 4 بازيکن ديگر ما به علت همراهي تيم ملي اميد در اردوي ذوب‌آهن حضور ندارند، اما ساير بازيکنان هستند و با جديت تمرينات خود را دنبال مي‌کنند.

تيم فوتبال ذوب‌آهن پس از اردوي چادگان روز 11 تير براي برپايي اردويي ده روزه عازم ترکيه مي‌شود.

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    اسم واقعی شما
    نیما

SpainSS_TehranJuventus

Buffon

تشکر ها
    3,063

ذوب آهني ها در آنکارا تمرين کردند

بازيکنان تيم فوتبال ذوب آهن اصفهان که اردوي آمادگي خود را در هتل ' پاتاليا' در نزديکي آنکارا داير کرده اند، امروز ( پنجشنبه ) تمرينات خود را پي گرفتند.

بازيکنان تيم ذوب آهن اصفهان که خود را براي شرکت در فصل آينده رقابتهاي فوتبال قهرماني باشگاه هاي برتر ايران آماده مي کنند ، زير نظر '' رسول کربکندي '' سرمربي و ديگر اعضاي کادر فني تيم ذوب آهن به تمرين پرداختند.

ذوب آهني ها در تمرين صبح امروز نخست به تمرينات کششي و قدرتي پرداختند و آنگاه به زدن ضربات از راه دور پرداختند.

چهار دروازه بان تيم ذوب آهن نيز نظر '' توميسلاو ساويچ '' مربي دروازه بان هاي اين تيم تمرينات اختصاصي خود را انجام دادند.

تيم ذوب آهن اصفهان که در اين فصل بازيکناني همچون '' شهاب گردان ، محمد قاضي ، حسين ماهيني ، علي احمدي ، محمد باقر صادقي و فرشيد طالبي '' را از دست داده است شماري از بازيکنان جوان و با تجربه ''همچون مجتبي بابک ، ميلاد پرتوان ، محمد صادق باراني ، فرشاد بهاران ، سعيد عبدالله پور ، سپهر حيدري ، مهدي رجب زاده و قاسم حدادي فر'' را به خدمت گرفته است.

اين تيم قرار است در مدت تشکيل اردوي خود در ترکيه دو ديدار تدارکاتي نيز انجام دهد.

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    اسم واقعی شما
    نیما

SpainSS_TehranJuventus

Buffon

تشکر ها
    3,063

احتمال تعطيلي باشگاه ذوب‌آهن

مديرعامل باشگاه ذوب آهن اصفهان گفت: وزير ورزش و وزير صنايع نامه‌هاي رئيس جمهور در مورد باشگاه ما را بي‌پاسخ گذاشتند.

خسرو ابراهيمي در مورد دو شکست متوالي ذوب آهن در ليگ برتر گفت: بازيکنان زيادي از ذوب آهن رفتند و نتوانستيم مهره‌هاي مورد نظر خود را جذب کنيم به همين دليل بازيکنان جوان و ليگ يکي را به ذوب آهن آورديم. اين بازيکنان براي آنکه هماهنگ شوند به زمان نياز دارند و در روزهاي آينده وضعيت بهتري پيدا مي‌کنند.

به گزارش فارس ، وي در مورد مشکلات مالي باشگاه ذوب آهن تصريح کرد: مسئولان بايد فکري به حال باشگاه کنند. اگر شرايط همين گونه باشد ماندگاري باشگاه ذوب آهن در ورزش ايران زير سؤال مي‌رود. وزير ورزش به باشگاه ذوب آهن آمد و ما مسائل را و شرايط بد مالي باشگاه را براي وي تشريح کرديم.

وي ادامه داد: نمي‌توانيم دو تيم بسکتبال و هندبال را به دليل مسائل مالي داشته باشيم اما رسانه‌ها هجمه زيادي در اين زمينه به باشگاه وارد کردند. آيا بهتر نيست رسانه‌ها به مسئولان هجمه وارد کنند؟ ما هم مثل پرسپوليس و استقلال دولتي هستيم.

ابراهيمي با اشاره به دو نامه احمدي نژاد براي کمک به ذوب آهن اظهار داشت: رئيس جمهور دو نامه براي حل مشکلات آني باشگاه ذوب آهن نوشتند. نامه اول در تاريخ 20 فروردين ماه خطاب به دو وزير ورزش و صنايع نوشته و در آن نامه دستور رسيدگي آني به مشکلات و مطلع کردن رئيس جمهور از وضعيت داده شد اما هيچ کس از ما سؤال نکرد مشکلات شما چيست و توجهي به نامه رئيس جمهور نشد.

مديرعامل باشگاه ذوب آهن تاکيد کرد: احمدي نژاد دومين نامه را در تاريخ 25 تير ماه خطاب به وزير صنايع نوشت و باز هم دستور رسيدگي به مشکلات باشگاه ذوب آهن داده شد اما انگار ذوب آهن متعلق به اين کشور نيست. باور کنيد ذوب آهن بيگانه، استکبار و صهيونيست نيست؛ اين باشگاه براي ورزش کشور زحمت مي‌کشد. 27 تيم در رشته‌هاي مختلف ورزشي داريم. اين باشگاه از بدو تاسيس تاکنون کمک‌هاي زيادي به تيم‌هاي ملي در رشته‌هاي مختلف کرده اما حتي زير نامه رئيس جمهور ننوشتند که به اين دلايل نمي‌توانيم کمک کنيم و هيچ پاسخي به ما داده نشد.

ابراهيمي تصريح کرد: با اين شرايط باشگاه ذوب آهن از ورزش کشور محو و تعطيل خواهد شد. شايد به سرنوشت باشگاه پلي اکريل دچار شويم، مگر اين باشگاه يکي از باشگاه‌هاي مطرح کشور نبود؟ هيچ کس به فکر ذوب آهن نيست. کارخانه ذوب آهن مي‌گويد ما مي‌توانيم به باشگاه پول بدهيم اما مجوز قانوني نداريم و مجلس اين مسير قانوني را بسته است. مدير عامل کارخانه به من مي‌گويد شما مجوز را بگيريد و کارخانه ذوب آهن از باشگاه حمايت مي‌کند.

ابراهيمي در ادامه عنوان کرد: هيچ وزيري هيچ پاسخي به نامه‌هاي رئيس جمهور نداد تا حداقل آقاي احمدي نزاد مسير ديگري را براي کمک به باشگاه ارائه کند. ديگر نمي‌توانيم در بسکتبال، هندبال، دووميداني، وزنه برداري، شمشير بازي و ... تيم داري کنيم. اين در حالي است که در ورزش بانوان فعال بوديم، واليبال نشسته ما سر آمد دنيا است و در ورزش جانباز فعال هستيم. چرا رسانه‌ها به درد دلمان نمي‌رسند و فقط به باشگاه پرسپوليس و استقلال تيتر هستند.

وي گفت: مي‌خواهم به دفتر مقام معظم رهبري بروم زيرا حتي پاسخ نامه‌هاي رئيس جمهور را ندادند و ما را بين زمين و آسمان نگه داشتند. سال‌ها در جبهه جنگ حضور داشتم و آب قمقمه ما از شدت گرما در دماي 50 درجه تقريبا جوش بود اما به اندازه شرايط کنوني صدمه نديديم. جوانان ما از بين رفتند ولي با جان و دل کار کردند اما اکنون همه چيز سياسي و بازي شده است، نمي‌دانم با اين شرايط مي‌خواهيم به کجا برويم.

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    اسم واقعی شما
    نیما

SpainSS_TehranJuventus

Buffon

تشکر ها
    3,063

کاروان تيم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان ظهر امروز براي ديدار با تيم استقلال تهران عازم تهران شد.

بازيکنان و اعضاي کادر فني ذوب‌آهن با پرواز ساعت 14 امروز اصفهان را به مقصد تهران ترک کردند و عازم تهران شدند.

اين بازيکنان پس از آن در هتل المپيک تهران مستقر شدند تا براي ديدار فرداي خود با استقلال آماده شوند.

قرار است تيم ذوب‌آهن عصر امروز از ساعت 19 در زمين چمن هتل المپيک، آخرين جلسه تمريني خود پيش از ديدار با استقلال تهران را برگزار کنند.

رسول کربکندي، سرمربي ذوب‌آهن به دليل شرکت در نشست خبري با خبرنگاران رسانه‌هاي گروهي، پيش از ظهر امروز اصفهان را به مقصد تهران ترک کرده بود.

ديدار تيم‌هاي ذوب‌آهن اصفهان و استقلال تهران از ساعت 22:30 فردا در ورزشگاه آزادي تهران برگزار مي‌شود.

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    اسم واقعی شما
    نیما

SpainSS_TehranJuventus

Buffon

تشکر ها
    3,063

پیش فرض پاسخ : مهمترین اخبار و حواشی ذوب اهن اصفهان

درخواست ذوب آهن درباره مدت نقل و انتقالات

سرپرست ذوب آهن اعلام کرد از مسئولان سازمان ليگ مي‌خواهيم که در فصل نقل و انتقالات يک هفته بيشتر به ما زمان بدهند.

اصغر فروتن در مورد وضعيت تيم ذوب آهن در نقل و انتقالات گفت: همان زمان که قرار بود در پلي آف شرکت کنيم مسئولان سازمان ليگ وعده دادند که در فصل نقل و انتقالات به باشگاهي که از پلي آف به ليگ برتر بيايد زمان بيشتري داده مي‌شود. اکنون نيز از مسئولان سازمان ليگ مي‌خواهيم که يک هفته بيشتر به ذوب آهن فرصت داده شود تا بتوانيم تيم خوب و کاملي ببنديم. اينکه باشگاه ذوب آهن نيز به اندازه ساير تيم‌هاي ليگ برتري در نقل و انتقالات فرصت دارد نوعي ظلم به تيم ما است.

يه نقل از قارس، وي ادامه داد: در حال حاضر نيز تيم بستن براي ذوب آهن دير است اما اگر مسئولان محترم سازمان ليگ يک هفته بيشتر به ما زمان بدهند از آنها تشکر مي‌کنيم.

فروتن در مورد زمان آغاز تمرينات تيم ذوب آهن گفت: از فردا تمرينات تيم در اصفهان آغاز مي‌شود.

صفحه 20 از 20 نخستنخست ... 10181920

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)