Design & Developed BY Patira

صفحه 10 از 20 نخستنخست ... 89101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 199
    مدیر بازنشسته
    تشکر ها
    4,848
    تشکر شده 12,262 در 2,645 پست

Jadid مهمترین اخبار و حواشی ذوب اهن اصفهان

به نام خدا
    مهمترین اخبار و حواشی ذوب اهن اصفهان در اینجا قرار میگیرد.
    برای شروع:ابراهيم‌زاده: از اينكه 3 گل از تراكتورسازي نخورديم، خوشحالم
    سرمربي تيم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: از اينکه تبريز را بدون گل خورده و با نتيجه تساوي ترک مي‌کنيم، خوشحالم.

منصور ابراهيم زاده پس از تساوي بدون گل برابر تراکتورسازي تبريز در جمع خبرنگاران عنوان کرد: بعد از مدت‌ها من به تبريز آمدم. فوتبال اين خطه همچنان پتانسيل عالي دارد. تراکتورسازي نشان داد به هيچ تيمي در تبريز باج نخواهد داد. من از اين نتيجه راضي هستم و از اينکه 3 گل نخورديم، خرسندم.
    وي ادامه داد: تراکتورسازي اگر مورد حمايت مسئولان استان قرار بگيرد بهتر نتيجه خواهد گرفت زيرا آنطور که شنيده‌ام اين باشگاه با مشکل مالي مواجه است.
    سرمربي ذوب‌آهن در مورد داوري اين مسابقه گفت: دوست ندارم در مورد داوري صحبتي بکنم اما اجازه بدهيد از بازيکنان و مربي جوان تراکتورسازي تعريف کنم. مي‌دانستم ديدار سختي در تبريز داريم اما اين تيم فراتر از انتظارم ظاهر شد.

football3.ir

2. 5 کاربر از پست مفید ibrahim تشکر کرده اند .

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    خوزه مورینیو - حسین فرکی - روبرتو دی ماتئو
    بازیکن محبوب
    جان تری - زیدن الدین زیدان
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454
    تشکر شده 9,250 در 3,073 پست

zob-ahan

کناره گيري سرپرست تيم فوتبال ذوب آهن

مدير عامل باشگاه ذوب آهن اصفهان گفت: 'علي شجاعي' سرپرست تيم فوتبال اين باشگاه از اين سمت کناره گيري کرده اما استعفايش هنوز در هيات مديره باشگاه مطرح نشده است.

''''خسرو ابراهیمی''''روز سه شنٌبه در گفت وگو با ایرنا اظهارداشت: تاکنون شخصی به عنوان جایگزین وی تعیین نشده است و فرد جایگزین پس از موافقت هیات مدیره باشگاه با استعفای وی معرفی خواهد شد.

وی درباره نقل و انتقالات در تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان نیز گفت:تاکنون بازیکن جدیدی را به خدمت نگرفته ایم و هیچیک از بازیکنان نیز از این تیم جدا نشده اند.

مدیرعامل باشگاه ذوب آهن اصفهان درباره وضعیت ''''هوار ملامحمد '''' بازیکن عراقی این تیم پس از اتمام مرخصی اش هنوز در تمرینات آماده سازی ذوب آهن شرکت نکرده است، اظهارداشت: این بازیکن برای گذراندن تعطیلات نیم فصل به عراق سفر کرده اما تاکنون مراجعت نکرده است.

وی با بیان این که '''' هوار ملامحمد '''' از طریق مدیر برنامه هایش خواستار جدایی از تیم فوتبال ذوب آهن شده است، افزود: با مدیر برنامه های وی مذاکره و شرایط باشگاه را برای جدایی این بازیکن از تیم فوتبال ذوب آهن اعلام کردیم .

ابراهیمی تصریح کرد: پس از مذاکرات یاد شده تاکنون پاسخی از سوی ملامحمد دریافت نکرده ایم.

مدیرعامل باشگاه ذوب آهن اصفهان در پاسخ به خبرنگار ایرنا مبنی بر حضور ''''جلال اکبری'''' در تمرینات روز گذشته این تیم گفت: از حضور وی در این تمرینات بی اطلاع هستم اما شاید او بصورت شخصی در این تمرینات شرکت کرده و باشگاه مذاکره ای با این بازیکن انجام نداده است.

منبع :

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

JT Cappitan Leader , Legend

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

zob-ahan

دليل استعفاي سرپرست ذوب آهن

مديرعامل باشگاه ذوب آهن اصفهان گفت: اميدوارم به ما هم مثل استقلال و پرسپوليس پول بدهند.

خسرو ابراهیمی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد وضعیت مالی باشگاه ذوب آهن گفت: شرایط مالی ما بسیار بد است و از مسئولان می‌خواهم همانگونه که به استقلال و پرسپولیس پول می‌دهند به ما هم کمک کنند و پول بدهند.

وی در مورد اینکه گفته می‌شود استقلال و پرسپولیس نیز شرایط مالی خوبی ندارند، گفت: اگر پول ندارند از کجا مربی و بازیکنان گرانقیمت می‌خرند؟

ابراهیمی در مورد استعفای علی شجاعی سرپرست تیم گفت: ایشان گفت به دلیل مشکلات مالی و اینکه باشگاه پول ندارد نمی‌تواند به کارش ادامه بدهد. استعفای او را در هیئت مدیره باشگاه مطرح می‌کنیم بعد از پذیرش آن در مورد جانشین تصمیم گیری می‌شود.

مدیرعامل ذوب آهن در مورد هوار ملا محمد خاطرنشان کرد: این بازیکن هنوز به ایران بازنگشته است. هوار ظاهرا می‌خواهد به یک باشگاه دیگر برود و اگر این‌گونه است باید بیاید و تکلیفش را با ذوب آهن مشخص کند.

منبع :

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید][برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

zob-ahan

کرباسچي سرپرست تيم فوتبال ذوب‌آهن شد

سرپرست جديد تيم فوتبال ذوب آهن اصفهان مشخص شد.

پس از استعفای علی شجاعی، محسن کرباسچی به عنوان سرپرست جدید تیم فوتبال ذوب‌آهن انتخاب شد.

کرباسچی که لیسانس تربیت بدنی دارد، از سال ۷۹ به عنوان مدیر ورزش قهرمانی و یکی از اعضای کمیته آموزش و تحقیقات در باشگاه ذوب‌آهن فعالیت می‌کرد. وی داور بین‌المللی هندبال نیز هست.

منبع :

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

سرپرست ذوب‌آهن:مشکلات حل مي‌شوند

محسن کرباسچي که پس از استعفاي علي شجاعي به عنوان سرپرست تيم فوتبال ذوب آهن منصوب شد از برطرف شدن مشکلات مالي اين باشگاه در آينده نزديک خبر داد.

سرپرست جديد تيم فوتبال ذوب آهن درباره نحوه انتخابش به عنوان سرپرست اين تيم گفت: آقاي شجاعي به صورت ناگهاني و غيرمنتظره استعفا داد و هيات مديره هم ضمن پذيرفتن استعفاي وي سريعا تشکيل جلسه داد و در پايان به من اعلام شد که بايد اين وظيفه را بر عهده بگيرم. ذوب آهن در فاصله کوتاهي با راه آهن در ليگ برتر و استقلال در پلي‌آف ليگ قهرمانان آسيا ديدار مي‌کند که حضور سرپرست در تيم الزامي است.

وي در ادامه درباره مشکلات مالي باشگاهش که دليل اصلي استفعاي شجاعي نيز بوده است، اظهار کرد: تمام عوامل باشگاه از مدير عامل و هيات مديره تا پايين‌ترين عضو در حال تلاش هستند که اين مشکلات حل شوند. با توجه به اتفاقات و صحبت‌هايي که مطرح شده فکر مي‌کنم اين مشکلات در آينده نزديک برطرف مي‌شوند.
    کرباسچي که پيش از اين به مدت 10 سال مدير ورزش قهرماني باشگاه ذوب آ‌هن نيز بوده درباره مشکلات تيمهاي غيرفوتبالي باشگاه هم خاطر نشان کرد: ‌اتفاق غيرمنتظره‌اي که سال گذشته درخصوص مديريت باشگاه رخ داد، گريبانگير همه عوامل باشگاه از جمله پرسنل، ورزشکاران و تيمهاي ورزشي شده است. به عنوان نمونه تيمهاي بسکتبال و هندبال هم از قاعده مشکلات مالي مستثني نبودند.

منصور ابراهيم زاده هميشه از علي شجاعي به عنوان يک همکار خوب ياد مي‌کرد و مي گفت با حضور وي آرامش در تيمش حاکم است. سرپرست جديد تيم فوتبال ذوب آهن درباره ارتباطش با سرمربي تيم گفت: چهارشنبه جلسه‌اي با آقاي ا‌براهيم‌زاده داشتم و با او در باره نحوه همکاري‌ها صحبت کردم. من با ايشان از قبل آشنايي دارم و ما هيچ مشکل خاصي با يکديگر نداريم. مهمترين مساله در حال حاضر هم اين است که ما با ياري يکديگر به حل مشکلات کمک کنيم.

وي در پايان با اشاره به بازي پنجشنبه(امروز) تيمش برابر راه آهن تصريح کرد: چهارشنبه با حضور در جمع بازيکنان با آنها ديدار و گفت‌وگو کردم. آنها از روحيه بسيار خوبي برخوردارند و با شرايط خوبي که دارند تصور مي‌کنم بازي خوبي از خود نشان دهند. به هر حال هيچ تيمي براي باختن به ميدان نمي‌رود. پس ما هم تلاش مي‌کنيم که پيروز ميدان باشيم.ًَ

منبع :

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

zob-ahan

ابراهيم زاده: مقصر شکست ذوب‌آهن من هستم

سرمربي تيم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان در مورد باخت تيمش مقابل راه‌آهن شهرري گفت: توجيه نمي‌کنم و بايد بگويم مقصر شکست ذوب‌آهن من هستم.

منصور ابراهیم‌زاده پس از باخت 2 بر صفر تیمش مقابل راه‌آهن شهرری در گفتگو با خبرنگاران رسانه‌های گروهی با اشاره به باخت تیمش در بازی امروز اظهار داشت: باید بگویم متاسفم که این اتفاقات در تیم ما رخ می‌دهد، چراکه ما در مسابقه امروز خوب شروع کردیم و تفکرمان این بود که هافبک‌های کناری راه‌آهن را ببندیم.

وی ادامه داد: پیش از آغاز بازی می‌دانستیم که در دقایق ابتدایی مسابقه موقعیت‌هایی ایجاد می‌کنیم اما بازیکنانم از این موقعیت‌ها ایجاد نکردند و نتوانستند گل برتری را وارد دروازه راه‌آهن کنند. به هر حال باید بررسی کنیم که ببینیم مشکل تیم ما کجاست تا برای برطرف کردن آن کاری کنیم.

سرمربی ذوب‌آهن تصریح کرد: در صحنه‌ای که گل اول راه‌آهن با اشتباه حقی به ثمر رسید، اگر حقی توپ را درست دریافت می‌کرد و پاس اشتباه نمی‌داد، شاید همین موقعیت تبدیل به یک موقعیت خوب گل می‌شد اما این اتفاق صورت نگرفت.

وی گفت: متاسفانه بازیکنان خارجی تیم دیر به تمرینات نیم‌فصل اضافه شدند و در مسابقه امروز آمادگی کامل را نداشتند؛ به عنوان مثال "ایگور کاسترو" نتوانست حتی از یک بار از مدافع مستقیم خود عبور کند. واقعا نمی‌دانم چه اتفاقی افتاده است، چراکه بازیکنان من در تمرین خوب هستند اما در جریان بازی اینگونه عمل می‌کنند.

ابراهیم‌زاده با بیان اینکه به همه نقاط ضعف راه‌آهن اشراف داشتم، تصریح کرد: باید بگویم من تمام نقاط ضعف راه‌آهن را به بازیکنان تیمم گفته بودم اما بازیکنان وظایف خودشان را انجام ندادند؛ شاید واقعا مشکل از نسخه‌هایی باشد که من می‌پیچم و یا بازیکنان تیم حرف گوش کن نیستند.

وی در پاسخ به سئوالی مبنی بر اینکه "چرا در مسابقه امروز از 2 هافبک دفاعی استفاده کردید؟"، گفت: به هر حال بضاعت تیم ما همین است و حتی اگر می‌خواستم بازیکن دیگری را استفاده کنم، بازیکنی نبود. ما در نیم‌فصل سراغ هر بازیکنی رفتیم درخواست مالی داشت و به هر باشگاهی رو می‌زدیم، درخواست بازیکن داشت که نمی‌توانستیم خواسته‌اش را اجابت کنیم.

سرمربی ذوب‌آهن گفت: نمی‌خواهم شکست تیمم را توجیه کنم چراکه من در شکست مقصرم اما متاسفانه ما در نیم‌فصل بازی‌های تدارکاتی مناسبی انجام ندادیم و نتوانستیم که بازی با راه‌آهن را شبیه‌سازی کنیم.

وی در مورد اظهار نظر علی دایی که گفته بود من تا کنون ذوب‌آهن را تا این حد ضعیف ندیده بودم، بیان داشت: به هر حال این نظر آقای دایی است اما اشتباه تاکتیکی بازیکنان ما باعث شد که تیم راه‌آهن نتیجه بگیرد.

ابراهیم‌زاده در پاسخ به این موضوع که "اگر قرار است ذوب‌آهن با بازیکن 400 میلیونی ببازد، بهتر است بازیکنان جوان را در ترکیب خود استفاده کند"، بیان داشت: در ابتدای فصل و زمانیکه این بازیکنان را جذب کردیم، همه گفتند بازیکنان خوبی جذب کردید و اگرچه برای فصل جاری 400 میلیون به آنها دادیم، اما مطمئن باشید در فصل آینده هیچ تیمی 200 میلیون هم به آنها نمی‌دهد.

وی گفت: ضمنا اگر ما بازیکنان گران قیمت خود را روی نیمکت می‌نشاندیم خود شما می‌پرسیدید که چرا بازیکنان 400 میلیونی را روی نیمکت نشانده‌ایم.

سرمربی ذوب‌آهن اضافه کرد: من فردا به دلیل جلسه‌ای که دارم بر سر تمرین نمی‌روم و امیدوارم غیبتم سوژه خبرنگاران برای حاشیه‌سازی نشود.

وی در مورد مصاحبه برخی بازیکنان ذوب‌آهن که گفته بودند در دوران بی‌پولی تی تاب و ساندیس می‌خوریم، اضافه کرد: مصاحبه بازیکنان باید کانالیزه شود و آنها بدانند چه حرف‌هایی را بزنند و چه حرف‌هایی را نزنند؛ من زمانیکه بازیکن تیمم مصاحبه می‌کرده نزد او نبودم اما بازیکنان باید در مورد حرف زدنشان مواظب باشند..

منبع :

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

zob-ahan

محمد منصوري:ذوب آهن بدون حاشيه و آرام است

محمد منصوري با حضور در باشگاه ذوب آهن، تا پايان نيم فصل با تيم ذوب آهن قرارداد امضا کرد.

محمد منصوري بازيکن سابق تيم پرسپوليس که در جايگاه ويژه نظاره‌گر ديدار ذوب آهن و راه آهن بود، گفت: چهارشنبه شب و در آخرين دقايق نقل و انتقالات تا پايان اين فصل با ذوب آهن قرارداد امضا کردم و خوشحالم که به تيم سابقم پيوستم، چون تيم ذوب آهن بدون حاشيه بوده است و آرامش بر اين تيم حاکم است، من تصميم گرفتم که اين تيم را براي نيم فصل دوم انتخاب کنم.

وي با بيان اينکه درست است که شرايط مالي ذوب آهن خوب نيست، افزود: چون شرايط خوب و آرامش خاصي بر اين تيم حاکم است، براي به دست آوردن آرامش اين تيم را انتخاب کردم.

منبع :

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

zob-ahan

ابراهيم‌زاده از سرمربيگري ذوب‌آهن استعفا کرد
    مديرعامل باشگاه ذوب آهن اصفهان از استعفاي شفاهي سرمربي تيم فوتبال اين باشگاه خبر داد.

خسرو ابراهیمی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد وضعیت منصور ابراهیم‌زاده و اینکه او خواهان جدایی از ذوب آهن هست یا نه گفت: ابراهیم‌زاده بعد از بازی با راه‌آهن نزد من آمد و به طور شفاهی استعفا کرد و گفت اگر اجازه بدهید دیگر من سرمربی نباشم اما من به او گفتم احساسی تصمیم نگیرید. در این شرایط باید تیم منسجم باشد و نگاهی به آینده داشته باشد. اگر یکی از دانه‌های زنجیر جدا شود آن زنجیر از هم می‌پاشد.

وی ادامه داد: با جدایی ابراهیم‌زاده مخالفم اما اگر او خیلی روی خواسته خود پافشاری کند این مسئله را در هیئت مدیره باشگاه و با حضور ابراهیم‌زاده بررسی خواهیم کرد. با این حال دوست ندارم این مربی جدا شود.

مدیرعامل ذوب آهن در مورد مشکلات مالی عنوان کرد: این مشکلات همچنان گریبانگیر باشگاه است و آنقدر در این مورد حرف زده‌ام که خودم هم خسته شدم.

منبع :

10. کاربر روبرو از پست مفید DanielBahrami تشکر کرده است .

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

zob-ahan

ابراهيمي: استعفايي نديدم!

مدير عامل باشگاه ذوب‌آهن اصفهان با بيان اينکه استعفايي از سرمربي تيم فوتبال اين باشگاه به دستش نرسيده است،گفت: ابراهيم‌زاده از فردا در تمرين ذوب‌آهن شرکت مي‌کند.

خسرو ابراهیمی، در مورد خبر استعفای شفاهی منصور ابراهیم‌زاده ضمن بیان مطلب فوق گفت: اگر موضوعی مکتوب شود، صحت داشته و بررسی می‌شود، در غیر اینصورت صحت نخواهد داشت و من هم استعفای ابراهیم‌زاده را تائید نمی‌کنم.

وی در مورد غیبت منصور ابراهیم‌زاده در تمرین امروز تیم ذوب‌آهن اصفهان اظهار داشت: ایشان امروز برنامه‌ای داشت و با هماهنگی در تمرین شرکت نکرد اما طبق صحبتی که با من انجام داد از فردا در تمرین تیم شرکت خواهد کرد.

مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن اصفهان در مورد اینکه تا چه زمانی از ابراهیم‌زاده و کادر فنی تیم فوتبال این باشگاه حمایت می‌کند، خاطرنشان کرد: تا زمانیکه سرمربی تیم بخواهد بماند، ما در خدمت ایشان بوده و وظیفه داریم از وی حمایت کنیم اما اگر خودش بخواهد برود، ما خصومتی با هیچکس نداشته و این موضوع را در هیئت مدیره بررسی خواهیم کرد.

وی در مورد اینکه قبول استعفای علی شجاعی سرپرست پیشین تیم فوتبال این باشگاه باعث نارحتی ابراهیم‌زاده شده است، تاکید کرد: خود ایشان استعفا کردند که ما هم آن را پذیرفتیم. ضمن اینکه شرایط سخت، افراد سخت‌کوش می‌خواهد و قطعا کسی که نمی‌تواند در این شرایط کار کند، منطقی است که استعفا دهد.

ابراهیمی در پایان گفت: ما هر چه داد می‌زنیم که آقایان و برادران باشگاه ذوب‌آهن که تیم‌های مختلف داشته و ورزشکاران مطرحی را به تیم‌های ملی معرفی کرده است را دریابید، باشگاهی که به ورزش ایران خدمت کرده است، هیچ کس به داد ما نمی‌رسد و در نهایت واقعیت این قضیه بروز چنین مشکلاتی در باشگاه ما خواهد بود.

منبع :

12. کاربر روبرو از پست مفید DanielBahrami تشکر کرده است .

مدیر هواداران چلسی

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    دانیال

IranChelseaRealMadrid

John Terry

تشکر ها
    8,454

zob-ahan

ابراهيم زاده: استعفايم کذب محض است

سرمربي تيم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان با اشاره به اينکه ديروز در تمرين تيم حضور داشت، گفت: بحث استعفايم از سرمربيگري تيم فوتبال ذوب‌آهن کذب محض است.

منصور ابراهیم زاده در خصوص صحبتهایی که در خصوص استعفای شفاهی وی مطرح شده، گفت: من در نشست خبری دیدار تیم‌های فوتبال ذوب آهن و راه آهن نیز اعلام کرده بودم که روز جمعه کار دارم و نمی‌توانم در تمرین سبک تیم که مربوط به ریکاوری بعد از بازی است، شرکت کنم.

وی با اعلام اینکه نمی دانم چرا و چگونه بحث استعفای من مطرح شده، تاکید کرد: بحث استعفای من کذب محض است زیرا دیروز سر تمرین تیم حاضر شده بودم و با بازیکنانم به مرور کارهای تیمی و تاکتیکی پرداختیم.

ابراهیم زاده در خصوص مشکلات مالی تیم تاکید کرد: وقتی که مدیر عامل تیم اظهار خستگی از مطرح کردن مشکلات مالی می کند من چه می توانم بگویم؟ در شرایط فعلی من تمرکز خود را روی کارهای فنی تیم قرارداده‌ام و تمرکز خود را نیز بر روی بازی پلی آف مقابل استقلال قرارداده ام.

وی با ابراز ناراحتی از جدایی شجاعی از این تیم اظهار داشت: به گفته آقای ابراهیمی در مجموعه ذوب‌آهن مانند دانه‌های زنجیر می‌مانیم که اگر پاره شود مشکل ایجاد می‌شود و شجاعی نیز یکی از دانه‌های این زنجیر بود. او همواره کمک‌های زیادی به من و در نهایت مجموعه تیم کرده است.

سرمربی تیم ذوب آهن تصریح کرد: ایشان احساس کردند در شرایط فعلی نمی‌توانند دیگر به تیم کمک کنند و استعفا کرده اند و من هرچقدر سعی کردم با وی صحبت کنم موفق نشده ام و تلفن همراه وی نیز تا این لحظه خاموش است.

وی در خصوص شکست تیمش مقابل تیم راه آهن در رقابتهای لیگ برتر گفت: تیم ما درجریان بازی تیم برتر میدان بود،اگر بازیکنانم از موقعیتهای خود بهتر استفاده می کردند،نتیجه چیز دیگری رقم می خورد.

ابراهیم زاده در پایان گفت: گل اولی که تیم خورد روی اشتباه فردی بازیکن خودمان بود و در گل دوم نیز بازیکنان راه آهن توانستند در معدود موقعیتهایی که داشتند در یک ضد حمله به گل برسند، در مجموع مستحق باخت نبودیم.

منبع :

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک راست
    مربی مورد علاقه
    کیلینزمن
    بازیکن محبوب
    میشائیل بالاک-الیور کان-تورستن فیرینگس
    اسم واقعی شما
    rahime

GermanyHamburgBayern

تشکر ها
    69
    تشکر شده 179 در 71 پست

ابراهيم‌زاده: مي‌دانيم چگونه حدادي‌فر را مهار کنيم

سرمربي تيم فوتبال ذوب آهن با يادآوري اينکه بازيکنانش مي‌دانند چگونه حدادي‌فر را مهار کنند، گفت: به دنبال گرفتن امتياز از تراکتورسازي هستيم و براي شکست اين تيم نيز برنامه‌ريزي کرده‌ايم.

منصور ابراهیم‌زاده در خصوص دیدار تیم‌های تراکتورسازی و ذوب آهن ضمن بیان مطلب فوق افزود: بازی سختی را مقابل تیم تراکتورسازی در تبریز پیش رو داریم اما بازیکنان من برای این بازی انگیزه زیادی دارند.

وی ضمن ابراز امیدواری از اینکه مانند بازی با راه آهن اتفاقات فوتبال درون زمین به ضرر تیم ذوب آهن نباشد، افزود: ابتدا به دنبال گرفتن امتیاز از تیم تراکتورسازی هستیم و برای شکست این تیم نیز برنامه‌ریزی کرده‌ایم.

سرمربی تیم ذوب آهن با اشاره به اینکه من و قلعه نویی شناخت خوبی از یکدیگر داریم، در خصوص بازی حدادی‌فر مقابل تیم سابقش، اظهار داشت: حدادی‌فر بازیکن خوبی است که از سرعت جابه‌جایی خوبی برخوردار است اما بازیکنان ما نیز شناخت خوبی از سبک بازی وی دارند و می‌دانند که چطور او را مهار کنند.

وی در خصوص اینکه از سوی سایت فدراسیون بین المللی تاریخ و آمار جهان جزو 176 مربی برتر یک دهه گذشته انتخاب شده است، گفت: در آماری که از سوی این فدراسیون اعلام شده من در جایگاه صدوچهل و نهم قرار گرفتم که این موضوع را مرهون تلاش مربیان و بازیکنانی می‌دانم که طی این مدت با آنها کار کرده‌ام. علاوه براین مجموعه و باشگاه ذوب آهن در این موفقیت تاثیر زیادی داشته است.

ابراهیم‌زاده تاکید کرد: امیدوارم این اتفاق برای مربیان ایرانی دیگر نیز رخ دهد، چون آنها شایستگی قرار گرفتن در رتبه‌های بالاتر این رده بندی را دارند.

وی در خاتمه در خصوص مصدومان و محرومان تیم ذوب آهن در بازی با تراکتورسازی گفت: متاسفانه علی احمدی به دلیل سه کارته بودن در این بازی نمی‌تواند بازی کند اما خوشبختانه محرومیت محمد قاضی به پایان رسیده و او در مقابل تراکتورسازی می‌تواند به عنوان یک بازیکن تاثیرگذار تیم ما را همراهی کند.

دیدار تیم‌های تراکتورسازی تبریز و ذوب آهن از هفته نوزدهم رقابت‌های فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور از ساعت 15 سه شنبه در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز برگزار خواهد شد.

صفحه 10 از 20 نخستنخست ... 89101112 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)