Design & Developed BY Patira

صفحه 2 از 50 نخستنخست 123412 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 495
    مدیر گالری و تیم های آلمانی

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    Jupp Heineckes - Joachim Low
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118
    تشکر شده 8,410 در 3,790 پست

ویترین امتیازات

بایرن مونیخ ⚽️ Bayern News / اخبار تیم بایرن مونیخ در فصل 2014/15 ⚽️

به نام خدا

اخبار و حواشی پیرامون تیم خوب بایرن در سال 2014/15

به امید سه گانه مونیخی ها

ویرایش توسط Fc Bayern München : 08-13-2014 در ساعت 15:50

2. 4 کاربر از پست مفید Fc Bayern München تشکر کرده اند .

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

پیش فرض پاسخ : اخبار و حواشی پیرامون بهترین تیم بوندسلیگا در سال 2014/15

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران
    ، ژردان شقیری، مهاجم بایرن مونیخ عنوان کرد که انتقالش به یوونتوس دور از ذهن نیست.
    قهرمان بودنسلیگا علاقه ای به فروش ستاره ی سوئیسی ندارد ولی یوونتوس از زمان پیوستن او به آلیانس آرنا، شرایط او ره زیر نظر داشته است.شقیری از رم و لیورپول هم پیشنهاد دارد. او مدعی شد که هنوز پیشنهادی از قهرمان ایتالیا دریافت نکرده ولی منتقل شدن به تورین برایش گامی به عقب نخواهد بود.او در مصاحبه با Tuttosport گفت: " یوونتوس مسلما گزینه ی جالبی خواهد بود.یووه باشگاه بزرگی است و کسی نیست که نخواهد برای آنها بازی کند. فکر نمی‌کنم انتقال به یووه، قدمی رو به عقب در دوران فوتبالی من باشد.نمی‌دانم که یوونتوس با بایرن تماس داشته یا نه. هیچ چیزی در این رابطه نشنیده‌ام."شقیری تا سال 2016 با بایرن قرارداد دارد.

منیع : [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

4. کاربر روبرو از پست مفید Fc Bayern München تشکر کرده است .

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

به گزارش وبلاگ کانون هوادران بایرن مونیخ در ایران،
    سرمربی تیم فوتبال بایرن مونیخ گفت: ‌اگر امسال موفق نشوم احتمال دارد یک مربی دیگر جانشین من شود. پپ گواردیولا بعد از یک فصل حضور در بایرن معتقد است فشار برای کسب موفقیت روی او در مونیخ زیاد است. وی قبل از شروع سفر باوارایی‌ها به آمریکا در مصاحبه با خبرگزاری آلمان اظهار داشت: اگر عنوانی کسب نکنم، فصل بعد احتمالا یک مربی دیگر به جای من خواهد آمد. اینجا هستم که کارم را همانگونه که در بارسلونا انجام می‌دادم، یعنی تا جایی که ممکن است ‌خوب انجام دهم.

وی تصور می‌کند بعد از یک سال حضور در آلمان چیزهای زیادی یاد گرفته و با فرهنگ ژرمن‌ها آشنایی پیدا کرده است. پپ افزود: به کشوری متفاوت با وطنم آمدم. یعنی متفاوت با جایی که از فوتبال احساس کاملا متفاوتی داریم. همواره سعی کرده‌ام خودم را وفق دهم. آرزو می‌کنم همه چیز با ایده‌های من جور شود اما باید در نظر گرفت که این خود یک دوره است و من فقط یک سال است که اینجا هستم.

وی تصور می‌کند بازیکنان ملی‌پوش آلمانی تیمش که به تازگی قهرمان جهان شده‌اند،‌ انگیزه کافی برای افتخار‌آفرینی‌های بعدی را دارند.

مربی 43 ساله اسپانیایی عنوان کرد: اکنون آلمان قهرمان جهان شده و از این بابت خوشحالم و به آنها می‌بالم. این قهرمانی به منزله هدیه‌ای برای بایرن است که 6 بازیکنش در راه قهرمانی جهان نقش‌آفرین بودند.

منیع : [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

6. کاربر روبرو از پست مفید Fc Bayern München تشکر کرده است .

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

، ستاره ی سوئدی پاری سن ژرمن از تصمیم کاپیتان تیم ملی آلمان در خداحافظی از بازی های ملی دفاع کرد،چرا که به زعم او لام در اوج از فوتبال خداحافظی کرده است.
    کاپیتان 30 ساله ی تیم ملی آلمان بعد از قهرمانی در برزیل،از بازی های ملی خداحافظی نمود.با این وجود زلاتان ابراهیموویچ معتقد است که لام بهترین زمان را برای خداحافظی انتخاب کرده است:"لام وظیفه اش را در تیم ملی انجام داده و اگر قصدش خداحافظی است الان بهترین زمان میباشد.برای یک فوتبالیست بهتر است که در اوج از مستطیل سبز کناره گیری کند.او چیز بیشتری نمی توانست بدست آورد پس کار درست را انجام داد."لام با 113 بازی ملی بعد از ماتیوس،کلوزه و پودولسکی بیشترین بازی را برای مانشافت انجام داده است.

8. کاربر روبرو از پست مفید Fc Bayern München تشکر کرده است .

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

، فرانک ریبری ستاره فرانسوی و خاوی مارتینز هافبک اسپانیایی تیم فوتبال بایرن مونیخ از روز سه شنبه در تمرینات آماده سازی این تیم بوندس لیگایی ، حاضر شدند.

فرانک ریبری مهاجم بایرن ، به سبب مصدومیت ، بازی های تیم ملی فوتبال فرانسه را در جام جهانی از دست داد ولی مارتینز در تیم ملی فوتبال اسپانیا حضور داشت که پس از دو بازی ، تیمش از جام جهانی حذف شد.
    ریبری در سخنانی که در سایت اینترنتی بایرن منتشر شد اعلام کرد ، برای من ،‌حضور در تمرینات تیم فوتبال بایرن مونیخ ، بهترین چیزی است که برایم روی می دهد و اکنون ، روز به روز ، بهتر می شوم.
    به گزارش خبرگزاری فرانسه ، پپ گواردیولا مربی بایرن ، همچنان ده عضو اصلی تیم اولیه خود را در اختیار ندارد که از جمله آنها می توان به شش نفر از بازیکنان تیم ملی فوتبال آلمان اشاره کرد.
    بایرن روز 22 اوت در نخستین بازی خود در چارچوب بازی های بوندس لیگای آلمان با ولفسبورگ روبه رو می شود.

10. کاربر روبرو از پست مفید Fc Bayern München تشکر کرده است .

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

، ماتیاس سامر، مدیر ورزشی بایرن مونیخ، تاکید کرد که فرانک ریبری، ستاره فرانسوی این باشگاه، فصل جدید را در بهترین فرم آغاز خواهد کرد.
    ریبری که به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه کمر، نتوانست در رقابت های جام جهانی به میدان برود، از دیروز در تمرینات بایرن حضور پیدا کرد و سامر به هواداران این باشگاه قول داد که ستاره تیم شان را از ابتدای فصل در بهترین فرم خواهند دید.او به بیلد گفت:" فرانک از نظر شرایط روحی به خوبی همیشه است و از نظر شرایط فیزیکی به فرم خوبی همیشگی می رسد. من برای او بسیار خوشحالم. او بعد از اینکه جام جهانی را از دست داد، اکنون می خواهد در بهترین فرم بوندس لیگا را آغاز کند. البته او باید مراقب مصدومیتش باشد تا به خوبی آن را پشت سر بگذارد. او در این موضوع بسیار خوب عمل می کند و کم کم به ریتم مناسب می رسد."

12. کاربر روبرو از پست مفید Fc Bayern München تشکر کرده است .

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران،
    خوان برنات بازیکن تازه وارد بایرن مونیخ به بررسی شرایط خود در این تیم پرداخته است

خوان برنات بازیکن سابق والنسیا که در فصل نقل و انتقالات به بایرن مونیخ پیوسته است در خصوص شرایط خود به Sportbild گفت:"من از شش سالگی در والنسیا بوده ام و حدود 15 سال در این تیم بازی کرده ام. جو در مونیخ کاملا متفاوت است اما در این باشگاه دوستان جدیدی پیدا کرده ام نظیر تیاگو، رافینیا و پیزارو. فکر می کنم خیلی سریع بتوانم با محیط جدید هماهنگ شوم و از همین حالا در بایرن موینخ احساس راحتی می کنم."

وی در ادامه گفت:"وجود چندین اسپانیایی در بایرن مونیخ کار را برای من در آغاز راحت تر کرده است. اما ما یک تیم هستیم و هیچ گونه فراکسیون اسپانیایی در باشگاه وجود ندارد. ما باید خود را یک تیم بدانیم تا به موفقیت برسیم در غیر این صورت شرایط خطرناک خواهد شد."

برنات در پایان گفت:"فرهنگ موجود در آلمان کاملا مناسب من است،‌شاید من یک اسپانیایی آلمانی باشم. فوتبال زندگی من است و برای اینکه بتوانم موفق باشم و به عنوانی دست یابم با رقابت سختی در تیم مواجه هستم."

منبع : [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

14. کاربر روبرو از پست مفید Fc Bayern München تشکر کرده است .

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

به گزارش وبلاگ کانون هوادران بایرن مونیخ در ایران،
    ستاره ملی‌پوش و سوئیسی تیم فوتبال بایرن مونیخ شایعه خروج از جمع باوارایی‌ها را تکذیب کرد. پس از آنکه در چند روز گذشته شایعات زیادی در مورد ترک بایرن توسط «شردان شکیری» انتشار یافت، این بازیکن 22 ساله از طریق صفحه خود در یکی از شبکه‌های اجتماعی اظهار داشت:‌ اکنون در دوره‌ای هستیم که خیلی خبرها در مورد نقل و انتقالات نوشته می‌شود اما همانگونه که همه می‌دانیم فقط بخش خیلی کوچکی از این اخبار به واقعیت نزدیک است. همانگونه که همه می‌دانید، اکنون در تعطیلات به سر می‌برم. پس هیچگونه رایزنی‌ با باشگاه‌های دیگر نداشته و با هیچ خبرنگاری هم مصاحبه نکرده‌ام.

وی ادامه داد: با بایرن تا سال 2016 قرارداد دارم. علاقمندم قراردادم را تا پایان انجام دهم.

این اظهارات در حالی از زبان وی نقل شد که روز گذشته روزنامه پرتیراژ ورزشی «توتو اسپرت» ‌ایتالیا نوشت شکیری در راه یکی از دو تیم یوونتوس یا لیورپول است.

منبع : [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

16. کاربر روبرو از پست مفید Fc Bayern München تشکر کرده است .

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

، بوندسلیگای آلمان با وجود توماس مولر (بایرن)، آرین روبن (بایرن) و مارکو رویس (دورتموند) صاحب ۳ مهاجم با کلاس جهانی است.

هفته‌نامه کیکر آلمان در تازه‌ترین شماره خود که پنج‌شنبه (امروز) منتشر شد، به ارزیابی عملکرد مهاجم‌های شاغل در لیگ آلمان پرداخته است.این نشریه اقدام به رده‌بندی مهاجمین پرداخت و این سه ستاره ارزشمند را در رده یک تا سوم کلاس جهانی معرفی کرد.بر اساس این گزارش، فرانک ریبری، هافبک ارزشمند بایرن مونیخ که به علت مصدومیت، فرصت حضور در جام جهانی 2014 همراه با تیم ملی فرانسه را کسب نکرد، به همراه ماریو گوتسه از بایرن که تک گل قهرمانی ژرمن‌ها را در فینال جام جهانی 2014 مقابل آرژانتین به ثمر رساند، در رده 4 و پنج کلاس بین‌المللی مطرح شده‌‌ است.

طبق این رده‌بندی کوین دوبرون (ولفسبورگ)، آندره هان (آگسبورگ)، کوین فولاند (هوفن‌هایم)، ایوان پرسیچ (ولفسبورگ)، توبیاس ورنر (آگسبورگ)، اریک چوپو موتینگ (ماینس) و لئونارد بیتن‌کورت (هانوفر) در رده‌ 6 تا 12 بهترین مهاجمین طراز اول لیگ ژرمن‌ها جای گرفتند.در این گزینش یولیان برانت (بایرلورکوزن)، هاکان کال‌هانواگلو (هامبورگ)، یولیان دراکسلر (شالکه)، لئون گورتسکا (شالکه)، کوین گروس‌کرویتس (بورسیادورتموند)، پاتریک هرمان (بورسیامونشن‌گلادباخ)، اسبالوژ هوستی (هانوفر)، فلیکس کلاوس (فرایبورگ)، سجاد سالی‌هوویچ (هوفن‌هایم)، یوناتان اشمید (فرایبورگ) و ابراهیم ترائوره (اشتوتگارت) در رده بعدی مهاجمین برتر لیگ ممتاز آلمان‌ها جای گرفته‌اند.

18. کاربر روبرو از پست مفید Fc Bayern München تشکر کرده است .

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

، پپ گواردیولا سرمربی اسپانیایی بایرن امروز در یک نشست خبری در مورد تیم ملی اسپانیا و انتقال تونی کروس صحبت کرد.
    وی در این کنفرانس گفت: "شکست اسپانیا در مرحله گروهی جام جهانی بسیار تلخ بود اما خوشبختانه فدراسیون فوتبال اسپانیا با ابقای دل بوسکه تیزهوشیش را نشان داد. کسی به اندازه او نمی تواند به تیم اسپانیا کمک کند. تکرار افتخارات دل بوسکه بسیار دشوار است. توجه داشته باشید که بازیکنان اسپانیا در مقایسه با سال 2008 مسن تر شده و هیچ چیز شبیه به آغاز آن دوره پر افتخار نیست. زمان عوض شدن نسل فرارسیده است."وی ادامه داد: "در اسپانیا بازیکنان جوان و بااستعداد زیادی داریم که می توانند زیر نظر دل بوسکه عصر جدیدی در فوتبال اسپانیا را آغاز کنند. هرچند در شان اسپانیا نبود که با دو باخت از دور رقاب تها حذف شود ولی باید به این بازیکنان که همه چیز را فتح کرده اند احترام گذاشت."پپ سپس در مورد انتقال کروس به رئال گفت: "برای من مربیگری بازیکنی همچون کروس یک افتخار بود. به او و خانواده اش بابت این انتقال تبریک می گویم و برای او در رئال بهترین ها را آرزو می کنم. او فصل گذشته به بایرن کمک های زیادی کرد. در ابتدای فصل در مرکز زمین مشکلات زیادی داشتیم اما هر زمان که به او نیاز داشتم در خدمت تیم بود. چند بار سعی کردم که او را برای ماندن متقاعد کنم اما او را درک می کنم. او جوان است و می خواست دنیای دیگری را تجربه کند. این تصمیمی بود که او گرفت و ما باید به آن احترام بگذاریم. امیدوارم در مادرید روزهای خوبی داشته باشد."

20. کاربر روبرو از پست مفید Fc Bayern München تشکر کرده است .

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118

ویترین امتیازات

کار سختی در پیش روی گواردیولا است ( هیتسفلد )

، به اعتقاد مربی سوئیس در جام جهانی فصلی سخت در انتظار «پپ گواردیولا»‌ در تیم بایرن مونیخ است.

اوتمار هیتسفلد که در جام جهانی 2014 هدایت تیم ملی سوئیس را در اختیار داشت و در سال‌های1998 تا 2004 و 2007 تا 2008 مسئول فنی بایرن آلمان بوده، نظر مهمی در مورد آینده مربی اسپانیایی تیم ژرمنی داده است.هیتسفلد در گفت‌‌وگویی اظهار داشت:‌ به نظرم امسال یعنی فصل بعد از مسابقات جام جهانی برزیل، مشکلاتی برای مونیخی‌ها بوجود می‌آید و پپ معضل خواهد داشت.به باور مربی اسبق باوارایی‌ها، شمار بازیکنان ملی‌پوش آلمانی و غیر آلمانی بایرن در جام جهانی زیاد بوده است. این عده هم اکنون تنها چند روزی است وارد تعطیلات تابستانی شده‌اند. در حالی که مسابقات بوندسلیگا از 4 هفته دیگر آغاز می‌شود. پس ستاره‌های ملی‌پوش به خاطر بازگشت دیرهنگام به تیم، ابتدای فصل همراه با سرخ‌پوشان حضور ندارند.هیتسفلد افزود:‌ پپ مجبور است مثل پازل نفرات را یکی، یکی به تمرینات و بعد ترکیب تیمش اضافه کند. واقعاً وظیفه‌ای بس سنگین مثل هرکول‌ها در انتظارش است.به اعتقاد مربی بازنشسته در شرایطی که نفرات ملی‌پوش بایرن دیر به تیم اضافه و آماده خواهند شد، رقبای بوندس‌لیگایی می‌کوشند از این تیم امتیاز بگیرند که همین کار را برای گواردیولا در دومین فصل حضورش به عنوان سرمربی تیم مونیخی دشوار می‌کند.

22. کاربر روبرو از پست مفید Fc Bayern München تشکر کرده است .

صفحه 2 از 50 نخستنخست 123412 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)