Design & Developed BY Patira

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 15
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    LW-CF-ST-CAM
    مربی مورد علاقه
    دیــــــــــــــگو سیمئونه-فان خال-گواردیولا
    بازیکن محبوب
    مسی-نیمار-دیگو کاستا-بیل-سوارز
    اسم واقعی شما
    علی

GermanyBarcelonaAtleticoMadrid

Lionel Messi

تشکر ها
    1,874
    تشکر شده 774 در 419 پست

پیش فرض $$$$اخبار و حواشی تیم استقلال در فصل 93-94$$$$

سلام خدمت فوتبال دوستان عزیز
    مخصوصا استقلالی ها
    در این تاپیک اخبار تیم استقلال در فصل 93-94 گذاشته میشه فقط تیم استقلال
    لطفا قوانین سایت رارعایت کنید
    اسپـــــــــــــــــم ندید

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

ویرایش توسط ZedBazi : 07-22-2014 در ساعت 17:07

2. کاربر روبرو از پست مفید ZedBazi تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    LW-CF-ST-CAM
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    علی

Lionel Messi

تشکر ها
    1,874
    تشکر شده 774 در 419 پست

پیش فرض پاسخ : $$$$اخبار و حواشی تیم استقلال در فصل 93-94$$$$

فخرالديني: کاپيتاني استقلال افتخار بزرگي بود

بازيکن استقلال بستن بازوبند کاپيتاني در اولين بازي‌اش براي اين تيم را افتخاري بزرگ توصيف کرد.

ميلاد فخرالديني در مورد ديدار شب گذشته استقلال و ملوان انزلي در مسابقات چهارجانبه جام شهدا اظهار داشت: امسال استقلال جوان‌تر از سال‌هاي گذشته شده است. امير قلعه‌نويي علاوه بر بازيکنان جوان چند بازيکن با تجربه را نگه داشته تا تيم خوبي بسته شود.

به گزارش تسنيم، وي گفت: مقابل ملوان ميانگين سني استقلال 21 سال بود. اين بازيکنان به اضافه بازيکنان با تجربه تيم اصلي استقلال را تشکيل مي‌دهند.

فخرالديني در خصوص بستن بازوبند کاپيتاني استقلال در اين ديدار عنوان کرد: قلعه‌نويي تشخيص داد که از بازيکنان جوان استفاده کند و به من لطف کرد و بازوبند کاپيتاني را به من داد. بستن بازوبند استقلال براي هر بازيکني باعث افتخار است و اين افتخار شب گذشته نصيب من شد.

مدافع - هافبک استقلال در مورد شانس قهرماني اين تيم در ليگ چهاردهم گفت: تمام تلاش ما اين است که در فصل جديد نتايج خوبي کسب و حداقل يک جام به افتخارات استقلال اضافه کنيم.

استقلال شب گذشته برابر ملوان در جام شهدا 2 بر يک به برتري رسيد و پنج‌شنبه شب در ديدار فينال به مصاف برنده بازي امشب پيکان و تراکتورسازي مي‌رود.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

عضو Derby

پست مورد علاقه
    LW-CF-ST-CAM
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    علی

Lionel Messi

تشکر ها
    1,874
    تشکر شده 774 در 419 پست

عمران‌زاده: حق‌مان برد بود

مدافع تيم فوتبال استقلال گفت: با حضور ملي‌پوشان و جاسم کرار تيم ما کامل مي‌شود.

حنيف عمران زاده پس از پيروزي 2 بر يک مقابل ملوان در جام شهداء در جمع خبرنگاران گفت: نيمه اول يک تيم جوان را قلعه‌نويي به ميدان فرستاد و بر اساس متدهايي که داشت نيمه اول از بازيکنان جوان استفاده کرد، در نيمه دوم بازيکنان با تجربه آمدند و بازي را در اختيار گرفتند که حق‌مان پيروزي بود.

به نقل از فارس، وي ادامه داد: با حضور ملي‌پوشان و جاسم کرار، استقلال کامل مي‌شود.

عمران‌زاده افزود: بازي خوبي بود و استقلال مستحق اين برد بود و اميدوارم در ليگ بتوانيم بازي‌هاي زيبايي را به نمايش بگذاريم اين بازي براي ما مفيد بود.

عضو Derby

پست مورد علاقه
    LW-CF-ST-CAM
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    علی

Lionel Messi

تشکر ها
    1,874
    تشکر شده 774 در 419 پست

استقلال به فکر فسخ قرارداد کريميان هم بود

شب گذشته مسئولان استقلال به فکر فسخ قرارداد يکي ديگر از بازيکنان خود بودند تا بتوانند بازيکن ديگري را جايگزين وي کنند.

استقلالي‌ها که در فصل نقل و انتقالات عملکرد نسبتا خوبي داشتند، در روز آخر نقل و انتقالات تصميماتي گرفتند که کمي تامل برانگيز بود.

به گزارش تسنيم، مسئولان استقلال وقتي متوجه شدند يعقوب کريمي رضايت‌نامه خود را از باشگاه سپاهان براي انتقال قرضي به استقلال گرفته، به يک‌باره تصميم گرفتند نام احمد جمشيديان را از ليست خود خارج کنند تا بتوانند قرارداد کريمي را در هيئت فوتبال به ثبت برسانند. در اين ميان گفته مي‌شود جمشيديان براي خروج نامش از ليست استقلال رضايت نداده بود و مسئولان استقلال بدون توجه به رضايت اين بازيکن، قرارداد او را يک‌طرفه فسخ کردند.

اين پايان ماجرا نبود و شنيده شده که شب گذشته استقلالي‌ها باز هم تصميم داشتند يک بازيکن ديگر را از ليست خود خارج و بازيکن ديگري را جايگزين کنند. با توجه به دوري 6 هفته‌اي حنيف عمران‌زاده از ميادين به دليل مصدوميت، استقلالي‌ها تصميم گرفتند سيد محسن حسيني بازيکن گسترش فولاد تبريز را به ليست خود اضافه و نام مهدي کريميان را از ليست خود خارج کنند اما ظاهرا به دليل مخالفت کريميان موفق به اين کار نشدند. حسيني تا ساعات پاياني شب، منتظر استقلالي‌ها بود اما خبري از آنها نشد و مجبور است تا نيم فصل بيرون از گود بنشيند.

به نظر مي‌رسد سرنوشت بازيکنان براي مسئولان استقلال اهميتي ندارد چون به اين موضوع فکر نکردند که با فسخ قرارداد، آن بازيکن در لحظه آخر نقل و انتقالات چه سرنوشتي پيدا مي‌کند. آيا به اين فکر نکردند که بازيکني مثل جمشيديان حداقل تا پايان نيم فصل بايد بيرون از گود بماند؟ اگر هم تيمي خواهان اين بازيکن نشود، حتي ممکن است فوتبالش خيلي زود به پايان برسد.

شايد منظور ميرشاد ماجدي سرپرست استقلال درباره توافق علي نظري جويباري مسئول نقل و انتقالات استقلال با جمشديان پرداخت کامل مطالبات اين بازيکن باشد اما طبق پيگيري‌هاي انجام شده، استقلالي‌ها مصدوميت جمشيديان در فصل گذشته را بهانه کرده‌اند و به اين بازيکن گفته‌اند که تا پايان نيم فصل مصدوميتش را برطرف کند تا نيم فصل بار ديگر جذب استقلال شود.

اکنون سوال اينجاست که اگر جمشديان مصدوم بوده، چطور در اردوي ترکيه و تمرينات حضور داشت؟ ظاهرا مسئولان استقلال در روز آخر به فکر موفقيت تيم‌شان آن هم تحت هر شرايط و به هر قيمتي افتادند که اگر غير از اين بود چنين کارهايي را در ساعت آخر نقل و انتقالات براي يک بازيکن خود انجام نمي‌دادند و البته سراغ نفر دوم (کريميان) نمي‌رفتند. اين چنين کاري در باشگاه «فرهنگي -ورزشي» اخلاقي است؟

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    فرهاد-مسی-نیمارو...
    اسم واقعی شما
    عباس

IranSS_TehranBarcelona

Farhad Majidi

تشکر ها
    519
    تشکر شده 54 در 35 پست

اولادي: استقلالي‌ها اذيتم کردند

بازيکن تيم فوتبال ملوان گفت: اگر من دو بازي در ترکيب اصلي استقلال قرار مي‌گرفتم به تيم ملي در جام جهاني دعوت مي‌شدم.

مهرداد اولادي پس از شکست 2 بر يک ملوان مقابل استقلال در جام شهداء اظهارداشت: فکر مي‌کنم امسال ليگ سال خوبي داشته باشد، تيم ملي در جام جهاني نتيجه گرفت و فکر مي‌کنم با حضور در جام جهاني هواداران استقبال بيشتري از بازي‌هاي ليگ داشته باشند و به ورزشگاه بيايند. اميدوارم فصل جديد بازي‌هاي خوبي داشته باشيم و تيم ملي هم در جام ملت‌ها موفق شود.

به نقل از فارس، وي در خصوص اتفاقاتي که در ورزشگاه افتاد تصريح کرد: استقلالي‌ها واقعاً مرا خيلي اذيت کردند، آنها پول مرا ندادند و جام جهاني را هم از دست دادم.

بازيکن ملوان در مورد اينکه مشکلش در استقلال با چه شخصي بوده تصريح کرد: مشکل من با کسي نبود.

اولادي در خصوص اينکه چرا عدد 6 را در اين ديدار نشان داد، يادآور شد: چرا بازيکنان استقلال عدد 4 را نشان مي‌دهند؟ حنيف عمران‌زاده دوست من است اما 50 بار شده است که عدد 4 را نشان مي‌دهد آيا وقتي آنها چنين عملکردي دارند به آنها فحاشي مي‌شود؟ به هر حال کري است و اين مسائل طبيعي است.

اولادي در مورد اينکه آيا با چنين عملکردي قصد داشته پشيماني‌اش را از حضور در استقلال اعلام کند، گفت: به يک شکلي اينگونه بوده است واقعاً اذيت شدم، در فصل نقل و انتقالات وضعيت مرا مشخص نمي‌کردند، من 3 سال در اردوي تيم ملي بودم، حالا بايد بيرون مي‌ماندم؟ اگر 5 بازي پاياني در استقلال به ميدان مي‌رفتم کي‌روش مرا به جام جهاني مي‌برد.

وي در مورد اينکه در پايان بازي از هواداران استقلال عذرخواهي کرده افزود: من از هواداران استقلال عذرخواهي کردم و مي‌کنم، اين مسائل کُري است، حنيف عمران زاده هم چنين کارهايي مي‌کند، او دوست من است و با او ارتباط دارم اما پس از اين کارها به او فحاشي مي‌کنند؟ من هر دقيقه که براي استقلال به ميدان رفتم با تمام وجودم بازي کردم، درديدار مقابل الشباب شما ديدي که چه عملکردي داشتم.

وي افزود: اگر دو بازي پشت سر هم در ترکيب اصلي استقلال قرار مي‌گرفتم به تيم ملي دعوت مي‌شدم، من جام جهاني‌ام را از دست دادم، جام جهاني هميشه اتفاق نمي‌افتد، اگر در جام جهاني روي نيمکت هم مي‌نشستم حداقل پيشنهادهاي بالاتر از اين حرفها برايم وجود داشت.
    F C B

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    فرهاد-مسی-نیمارو...
    اسم واقعی شما
    عباس

IranSS_TehranBarcelona

Farhad Majidi

تشکر ها
    519
    تشکر شده 54 در 35 پست

زارع: استقلال موقعيت چنداني نداشت

کاپيتان تيم فوتبال ملوان انزلي گفت: مي‌توانستم به فولاد خوزستان بروم اما به ملوان تعصب دارم.

مازيار زارع در گفت و گو با خبرنگار فارس در مورد شکست 2 بر يک مقابل استقلال در جام شهدا، گفت: اين بازي‌ پيش فصل بود و با توجه به تمريناتي که داشتيم طبيعي بود که فشار زيادي نياوريم. بازي خيلي خوبي بود و به هر دو تيم اين بازي کمک کرد.ما تلاش مي‌کنيم در طول فصل از اعتبار ملوان دفاع کنيم. البته در بازي مقابل استقلال موقعيت‌هاي گل ما بيشتر از استقلال بود و دو موقعيت 100 درصدي را داشتيم ولي استقلال موقعيت چنداني نداشت.

وي در مورد اينکه مدافع ملوان خيلي مبتديانه مرتکب خطاي پنالتي شد، گفت: اين مسئله ممکن است براي هر بازيکني پيش بيايد و استقلال در نهايت توانست پيروز شود. من از هواداران ملوان مي‌خواهم که صبور باشند و تيم را حمايت کنند. فصل گذشته با اسکوچيچ در شروع ليگ نتوانستيم خوب نتيجه بگيريم اما با يکدلي و رفاقت و همدلي موفق شديم و به شرايط آرماني رسيديم و در اين فصل هم مي‌توانيم موفق شويم.

زارع در مورد اينکه با اسکوچيچ رابطه خوبي داشتي و مي‌توانستي به فولاد بروي، گفت: بله رابطه خوبي با اسکوچيچ داشتم وشايد مي‌توانستم به فولاد بروم اما من در تيمي ماندم که به آن تعصب دارم. و اميدوارم بتوانيم فصل خوبي را در ملوان پشت سر بگذرانيم.
    F C B

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    فرهاد-مسی-نیمارو...
    اسم واقعی شما
    عباس

IranSS_TehranBarcelona

Farhad Majidi

تشکر ها
    519
    تشکر شده 54 در 35 پست

ماجدي:هواداران نبايد از الفاظ رکيک استفاده کنند

سرپرست تيم فوتبال استقلال گفت: هواداران نبايد در چنين ديدارهاي دوستانه‌ از الفاظ رکيک استفاده کنند.

ميرشاد ماجدي پس از پيروزي 2 بر يک استقلال مقابل ملوان در جام شهداء اظهارداشت: به هرحال ما بايد تمام تلاش خود را براي عزيزاني که رفتند تا ما باشيم انجام دهيم، آنها گردن ما حق دارند، اميدوارم اين مسائل ادامه داشته باشد.

به نقل از فارس، وي در مورد اين بازي تصريح کرد: ما در نيمه اول از بازيکنان جوان خود استفاده کرديم که عملکرد خوبي داشتند و نتيجه خوبي هم گرفتند، در نيمه دوم بازيکنان اصلي به ميدان رفتند و ترکيبي از جوانان و بازيکنان با تجربه توانستند بازي را با پيروزي استقلال به پايان برسانند.

سرپرست استقلال خاطرنشان کرد: ما از بازيکنانمان در اين ديدار استفاده کرديم تا عملکرد آنها را مورد ارزيابي قرار دهيم، نتيجه در اين ديدار اهميتي نداشت و بيشتر مي‌خواستيم آنها را پس از اردوي ترکيه محک بزنيم و به نظرم مثبت هم بود.

ماجدي در خصوص اينکه آيا از عملکرد بازيکنان جوان استقلال راضي هستند، گفت: در مورد مسائل فني بايد قلعه‌نويي نظر بدهد اما به نظر من آنها عملکرد خوبي در اولين حضورشان در ترکيب استقلال داشتند، اين بازيکنان نياز به زمان دارند تا بتوانند خود را نشان بدهند.

وي در مورد اينکه در جريان بازي چندين بار از هواداران درخواست مي‌کرد که توهين انجام ندهند، گفت: ما در ماه مبارک رمضان قرار داريم و اين جام هم به نام شهداست، بايد از الفاظ مناسب استفاده کنيم و مواظب شعارهايي که مي‌دهيم باشيم، برد و باخت در اين ديدارها اهميتي ندارد، مهم اين است که هواداران استقلال هيچوقت اين تيم را تنها نگذاشتند، هواداران نبايد از الفاظ رکيک استفاده کنند زيرا اين مسئله باعث مي‌شود اهميتي که مسئولان به اين رقابت‌ها مي‌دهند از بين برود.

سرپرست استقلال در خصوص اينکه رقم قرارداد بازيکنان اعلام مي‌شود، اظهارداشت: من چندين بار در مورد اين مسئله صحبت کرده‌ام، تيم ما دولتي است و مسئولين ذيربط ر اين باره تصميم مي‌گيرند، اگر آنها تصميم به اين موضوع بگيرند که اين کار را انجام مي‌دهند اما نظر شخصي من اين است که شايد يک نفر نخواهد رقم قرارداد خودش را بگويد اما اگر مسئولين تصميم بر اعلام اين مسئله داشته باشند که فکر نمي‌کنم مشکلي پيش بيايد.
    F C B

عضو Derby

پست مورد علاقه
    LW-CF-ST-CAM
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    علی

Lionel Messi

تشکر ها
    1,874
    تشکر شده 774 در 419 پست

قلعه‌نويي: نخواستم فرصت را از جمشيديان بگيرم

سرمربي تيم فوتبال استقلال گفت: بالانس نبودن وضعيت بدني بازيکنان يکي از مشکلات ما براي شروع ليگ است.

امير قلعه‌نويي در نشست خبري پس از ديدار تيم‌هاي استقلال و ملوان در جام شهدا گفت: در ابتداي صحبت‌هايم به مناسبت شب‌هاي قدر تسليت مي‌گويم. افتخار مجموعه فرهنگي ورزشي استقلال اين است که در اين تورنمنت شرکت کرد و بايد از مسئولان برگزارکننده اين بازي‌ها تشکر کنم و همچنين بايد از چهار تيم شرکت‌کننده در اين بازي‌ها قدرداني نمود چرا که اگر در اين کشور آرامشي است مديون شهدا هستيم و من به عنوان عضو کوچکي از خانواده استقلال افتخار مي‌کنم که در اين تورنمنت شرکت کرديم.

به نقل از فارس، وي ادامه داد: تيم ما تيم خسته‌اي بود و شايد هر مربي ديگري هم بود با تيم اصلي بازي نمي‌کرد چرا که ما دو روز گذشته از سفر برگشتيم اما در نيمه اول به دليل همين خستگي با ترکيب جوان راهي ميدان شديم. بايد بگويم که ملوان هم تيم جواني بود که بسيار با برنامه بازي مي‌کرد اين بازي هم براي ما جدي بود و خوشبختانه در نيمه دوم توانستيم 2 گل بزنيم و بازي را ببريم اما اين را بدانيد که هنوز هم زير فشار بدنسازي هستيم و اميدوارم تا پنج‌شنبه هفته آينده که در ليگ برتر بازي داريم بدن‌هاي بازيکنان‌مان به وضعيت ايده‌آل برسد.

سرمربي تيم استقلال در ادامه نشست خبري‌اش خاطرنشان کرد: من به اين تيم استقلال اميدوارم چرا که نقاط ضعف‌مان را پر کرديم اما بايد بدانيم که از نظر بدني هنوز بالانس نيستيم چرا که يکسري از بازيکنان از ابتداي تمرينات با ما بودند و يکسري هم ديرتر اضافه شدند و اين بالانس نبودن مشکل تيم ما براي شروع ليگ است اما فکر مي‌کنم با حضور بازيکنان ملي‌پوش در تمرينات انگيزه بازيکنان هم بالا برود.

قلعه‌نويي درباره نقل و انتقالات باشگاه استقلال هم تصريح کرد: از افشازاده و نظري جويباري براي فعاليت در نقل و انتقالات تشکر مي‌کنم و تقريباً همه بازيکناني که مي‌خواستيم را جذب استقلال کردن اما بالانس نبودن وضعيت بدني بازيکنان و مصدوم بودن چند بازيکن کمي کار ما را سخت کرده اما بايد بگويم شرايط سني استقلال خوب شده و جوانان خوبي در تيم ما حضور دارند به طوري که ديديد امروز رمضاني هم خوب بازي کرد و هم براي ما پنالتي گرفت.

وي در پايان درباره خروج نام احمد جمشيديان از ليست استقلال تصريح کرد: جمشيديان بازيکن بزرگي است که من دو سال با او در سپاهان کار کردم اما متأسفانه سال قبل مصدوميت داشت و اول فصل هم ما با هم صحبت کرديم و قرار شد به او فرصت ديگري بدهيم اما ديديم که او نياز دارد جايي باشد که بتواند بازي کند و شايد در استقلال به او بازي نمي‌رسيد و به همين دليل نخواستيم فرصت را از او بگيريم و اميدوارم که سلامتي و اعتماد به نفسش را به دست بياورد چرا که جمشيديان از هافبک‌هاي خوب فوتبال ما است.

10. کاربر روبرو از پست مفید ZedBazi تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    LW-CF-ST-CAM
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    علی

Lionel Messi

تشکر ها
    1,874
    تشکر شده 774 در 419 پست

حاشيه ديدار استقلال - ملوان 6

مهاجم تيم فوتبال ملوان انزلي در پايان ديدار با استقلال از هواداران اين تيم عذرخواهي کرد.

مهرداد اولادي در پايان مسابقه با استقلال به سمت هواداران استقلال رفت و با تکان دادن دست از آنها عذرخواهي کرد. اين در حالي بود که هواداران استقلال به شدت به رفتار او معترض بودند، چرا که اين بازيکن در جريان بازي با آبي ها عدد 6 را نشان داده بود.

به نقل از فارس، امير قلعه‌نويي در پايان مسابقه به سمت نصرت ايراندوست رفت به سرمربي ملوان خسته نباشيد گفت.

*توپ جمع کن‌ها با امير قلعه‌نويي و محمد قاضي عکس يادگاري گرفتند.

*بازيکنان ملوان در پايان مسابقه در زمين تختي بدن‌هايشان را سرد کردند.

*اسکوچيچ هنگام ترک ورزشگاه در مورد وضعيت ملوان گفت: ملوان تيم خوبي است.

12. کاربر روبرو از پست مفید ZedBazi تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    LW-CF-ST-CAM
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    علی

Lionel Messi

تشکر ها
    1,874
    تشکر شده 774 در 419 پست

استقلال با برتري مقابل ملوان فيناليست شد

استقلال با برتري مقابل ملوان به فينال جام شهدا راه يافت.

در ديدار افتتاحيه جام شهدا از ساعت 22:15 روز دوشنبه دو تيم استقلال و ملوان انزلي با قضاوت سيدمهدي سيدعلي در ورزشگاه تختي تهران به مصاف يکديگر رفتند که اين ديدار با برتري 2 بر يک استقلال خاتمه يافت.

استقلال در اين ديدار با ترکيبي از نفرات دوم خود و به کاپيتاني ميلاد فخرالديني به ميدان آمد اما ملوان که با بازيکنان اصلي خود وارد زمين شده بود توانست ابتکار عمل را در ميانه ميدان به دست بگيرد. ملوان که در نيمه نخست برتر از تيم قلعه‌نويي بود در دقيقه 18 با حرکت مهاجمانش درون محوطه جريمه استقلال و ضربه سر جلال رافخايي صاحب گل نخست شد.

بعد از اين گل فشار حملات ملوان کاسته شد و استقلال به دروازه اين تيم نزديک شد اما مدافعان ملوان اجازه خلق موقعيت را به شاگردان امير قلعه نويي ندادند.

ضربه آزاد محمد خليلي که در دقيقه 45 به تير دروازه ملوان برخورد کرد تنها فرصت جدي استقلال در نيمه نخست بود که با از دست رفتن آن اين نيمه با برتري يک بر صفر شاگردان نصرت ايراندوست به پايان رسيد.

در نيمه دوم امير قلعه‌نويي دست به تغيير در ترکيب تيمش زده و برخي نفرات اصلي از جمله محمد قاضي، اميد ابراهيمي و آرش برهاني را به زمين فرستاد. با افزايش فشار حملات استقلال در دقيقه 68 بازيکنان ملوان رمضاني بازيکن جوان استقلال را در محوطه جريمه سرنگون کردند تا اين تيم صاحب ضربه پنالتي شود. ضربه پنالتي برهاني به تير دروازه و ايمان صادقي برخورد کرد تا با خوش شانسي اين بازيکن وارد دروازه شده و بازي به تساوي کشيده شود.

استقلال متحول شده در نيمه دوم دقيقه 77 صاحب ضربه ايستگاهي در پشت محوطه جريمه ملوان شد که شوت اميد ابراهيمي با دفع ناقص صادقي مقابل آرش برهاني قرار گرفت اين بازيکن با ضربه اي درون محوطه شش قدم گل دوم و پيروزي بخش استقلال را به ثمر رساند.

دقايق پاياني بازي اتفاق ويژه‌اي نداشت تا با برتري 2 بر يک استقلال، شاگردان امير قلعه نويي راهي ديدار فينال شوند.

در ديگر ديدار جام شهدا تيم پيکان فردا (سه شنبه) به مصاف تراکتورسازي مي‌رود که تيم بازنده اين ديدار چهارشنبه يک مرداد در ديدار رده بندي با ملوان و تيم پيروز پنجشنبه دوم مرداد در ديدار فينال به مصاف استقلال خواهد رفت.

14. کاربر روبرو از پست مفید ZedBazi تشکر کرده است .

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع