Design & Developed BY Patira

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 15 , از مجموع 15
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    LW-CF-ST-CAM
    مربی مورد علاقه
    دیــــــــــــــگو سیمئونه-فان خال-گواردیولا
    بازیکن محبوب
    مسی-نیمار-دیگو کاستا-بیل-سوارز
    اسم واقعی شما
    علی

GermanyBarcelonaAtleticoMadrid

Lionel Messi

تشکر ها
    1,874
    تشکر شده 774 در 419 پست

پیش فرض $$$$اخبار و حواشی تیم استقلال در فصل 93-94$$$$

سلام خدمت فوتبال دوستان عزیز
    مخصوصا استقلالی ها
    در این تاپیک اخبار تیم استقلال در فصل 93-94 گذاشته میشه فقط تیم استقلال
    لطفا قوانین سایت رارعایت کنید
    اسپـــــــــــــــــم ندید

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

ویرایش توسط ZedBazi : 07-22-2014 در ساعت 17:07

2. کاربر روبرو از پست مفید ZedBazi تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    LW-CF-ST-CAM
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    علی

Lionel Messi

تشکر ها
    1,874
    تشکر شده 774 در 419 پست

پیش فرض پاسخ : $$$$اخبار و حواشی تیم استقلال در فصل 93-94$$$$

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    آی تی سی مدافع ارمنی و دروازه بان برزیلی تیم استقلال صادر شد.
    حامد افضلی مدیر رسانه ای آسیایی استقلال در گفت و گو با سایت رسمی باشگاه، درباره مجوز ITC بازیکنان خارجی این تیم گفت: آی تی سی هرایر مگویان مدافع ارمنستانی و آلبرتو رافائل داسیلوا دروازه بان برزیلی این تیم طی امروز (سه شنبه) و دیروز (دوشنبه) صادر گردید.
    وی ادامه داد: درحال حاضر آی تی سی کرار جاسم بازیکن عراقی استقلال با وجود اینکه درخواستش داده شده به باشگاه ارسال نگردیده است. با این حال تلاشمان روی این مسئله معطوف است تا مشکل این بازیکن را هم هرچه سریعتر حل کنیم.

4. کاربر روبرو از پست مفید ZedBazi تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    LW-CF-ST-CAM
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    علی

Lionel Messi

تشکر ها
    1,874
    تشکر شده 774 در 419 پست

سرمربی استقلال می گوید تنها مشکل فعلی تیمش بالانس نبودن شرایط بدنی شاگردانش است.
    به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، امیر قلعه‌نویی در نشست خبری پس از دیدار تیم‌های استقلال و ملوان در جام شهدا گفت: در ابتدای صحبت‌هایم به مناسبت شب‌های قدر تسلیت می‌گویم. افتخار مجموعه فرهنگی ورزشی استقلال این است که در این تورنمنت شرکت کرد و باید از مسئولان برگزارکننده این بازی‌ها تشکر کنم و همچنین باید از چهار تیم شرکت‌کننده در این بازی‌ها قدردانی نمود چرا که اگر در این کشور آرامشی است مدیون شهدا هستیم و من به عنوان عضو کوچکی از خانواده استقلال افتخار می‌کنم که در این تورنمنت شرکت کردیم.

وی ادامه داد: تیم ما تیم خسته‌ای بود و شاید هر مربی دیگری هم بود با تیم اصلی بازی نمی‌کرد چرا که ما دو روز گذشته از سفر برگشتیم اما در نیمه اول به دلیل همین خستگی با ترکیب جوان راهی میدان شدیم. باید بگویم که ملوان هم تیم جوانی بود که بسیار با برنامه بازی می‌کرد این بازی هم برای ما جدی بود و خوشبختانه در نیمه دوم توانستیم 2 گل بزنیم و بازی را ببریم اما این را بدانید که هنوز هم زیر فشار بدنسازی هستیم و امیدوارم تا پنج‌شنبه هفته آینده که در لیگ برتر بازی داریم بدن‌های بازیکنان‌مان به وضعیت ایده‌آل برسد.

سرمربی تیم استقلال در ادامه نشست خبری‌اش خاطرنشان کرد: من به این تیم استقلال امیدوارم چرا که نقاط ضعف‌مان را پُر کردیم اما باید بدانیم که از نظر بدنی هنوز بالانس نیستیم چرا که یکسری از بازیکنان از ابتدای تمرینات با ما بودند و یکسری هم دیرتر اضافه شدند و این بالانس نبودن مشکل تیم ما برای شروع لیگ است اما فکر می‌کنم با حضور بازیکنان ملی‌پوش در تمرینات انگیزه بازیکنان هم بالا برود.

قلعه‌نویی درباره نقل و انتقالات باشگاه استقلال هم تصریح کرد: از افشازاده و نظری جویباری برای فعالیت در نقل و انتقالات تشکر می‌کنم و تقریباً همه بازیکنانی که می‌خواستیم را جذب استقلال کردن اما بالانس نبودن وضعیت بدنی بازیکنان و مصدوم بودن چند بازیکن کمی کار ما را سخت کرده اما باید بگویم شرایط سنی استقلال خوب شده و جوانان خوبی در تیم ما حضور دارند به طوری که دیدید امروز رمضانی هم خوب بازی کرد و هم برای ما پنالتی گرفت.

وی در پایان درباره خروج نام احمد جمشیدیان از لیست استقلال تصریح کرد: جمشیدیان بازیکن بزرگی است که من دو سال با او در سپاهان کار کردم اما متأسفانه سال قبل مصدومیت داشت و اول فصل هم ما با هم صحبت کردیم و قرار شد به او فرصت دیگری بدهیم اما دیدیم که او نیاز دارد جایی باشد که بتواند بازی کند و شاید در استقلال به او بازی نمی‌رسید و به همین دلیل نخواستیم فرصت را از او بگیریم و امیدوارم که سلامتی و اعتماد به نفسش را به دست بیاورد چرا که جمشیدیان از هافبک‌های خوب فوتبال ما است.

6. کاربر روبرو از پست مفید ZedBazi تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    LW-CF-ST-CAM
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    علی

Lionel Messi

تشکر ها
    1,874
    تشکر شده 774 در 419 پست

مدافع ملی پوش استقلال می گوید قراردادش با آبی پوشان در این فصل قلبی است.
    به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، امیرحسین صادقی پس از تمدید قراردادش با استقلال گفت: قرارداد من با باشگاه استقلال قلبی است. البته یک قرارداد دوساله با باشگاه امضاء کردم.امسال تیم ما 30 الی 40 سال جوان شده است و شاید بتوان گفت تیم ما به نوعی از نوجوانان تشکیل شده است! امسال سال سختی را پیش‌رو داریم. امیدوارم هواداران هم کنار ما باشند و در سختی‌ها کمک مان کنند.
    وی در پاسخ به این سوال که آیا بند خاصی در قرارداد شما آمده است، اظهار کرد: نه، مشکلی در این زمینه وجود ندارد. مبلغ قرارداد من یک میلیارد تومان است و چند بند درباره طلب‌های فصل گذشته‌ ام در قرارداد آمده است. البته بندهایی در مورد پاداش‌هایی برای ملی‌پوش بودنم در قراردادم ذکر شده است. من سال گذشته یک میلیارد تومان قرارداد بستم که از آن هم فقط 350 میلیون دریافتی داشتم.
    مدافع استقلال در پاسخ به سوالی درباره مشکلات ورزشگاه آزادی بیان کرد: من از مسئولان ورزشگاه آزادی خواهش می‌کنم که کمی در دریافت مبلغ 250 میلیون تومان تخفیف بدهند. امکانات ورزشگاه آزادی در مقابل ورزشگاه‌های معتبر دنیا کامل نیست. سال اولی که رخت‌کن‌های ورزشگاه‌ آزادی را بازسازی کردند یک حوله و دمپایی در آنجا وجود داشت ولی الان آن‌ها را هم ندارد. اگر به رختکن ورزشگاه‌های دیگر که سونا و جکوزی دارد بتوان رختکن گفت پس نمی‌توان نام رختکن را به رختکن ورزشگاه آزادی داد. امیدوارم مسئولان هم همکاری کنند و کمی این مبلغ 250 میلیون را کاهش دهند چون رقم بسیار زیادی است.

8. کاربر روبرو از پست مفید ZedBazi تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    گواردیولا
    بازیکن محبوب
    فرهاد-مسی-نیمارو...
    اسم واقعی شما
    عباس

IranSS_TehranBarcelona

Farhad Majidi

تشکر ها
    519
    تشکر شده 54 در 35 پست

مهلت نقل و انتقالات لیگ چهاردهم شامگاه دیروز به پایان رسید و تیم‌های لیگ برتری بازیکنان جدید خود را شناختند. اهتمام سازمان لیگ نسبت به جوان‌تر کردن لیگ برتر و الزام به استفاده از بازیکنان جوان موجب شد تا امسال در ترکیب تیم‌های لیگ برتر نام‌های نا‌آشنای زیادی ببینیم و امیدوار باشیم با درخشش در لیگ برتر در پایان مسیر ستاره‌های جدید به فوتبال ما اضافه شود.
    F C B

عضو Derby

پست مورد علاقه
    LW-CF-ST-CAM
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    علی

Lionel Messi

تشکر ها
    1,874
    تشکر شده 774 در 419 پست

داسيلوا: من دروازه‌بان کارنامه‌داري هستم

رافائل داسيلوا دروازه بان برزيلي استقلال اين روزها در تلاش است تا خودش را به عنوان مرد شماره يک اين تيم معرفي کند.

داسيلوا که حالا مدتي است با استقلال تمرين مي کند گفت:«:هدفم اين است که در استقلال شماره يک شوم و براي رسيدن به آن تمام تلاشم را به کار مي گيرم و سعي مي کنم با آمادگي ام خودم را فيکس کنم.رقيب خوبي دارم و داشتن رقيب خوب،انگيزه ام را براي رسيدن به دروازه تيم بيشتر مي کند.»

به نقل از فوتبال ايران، داسيلوا درباره پيشنهادات خوبي که قبل از حضور در استقلال داشته است افزود:«قبل از اينکه استقلالي شوم،از چند تيم پيشنهاد داشتم اما استقلال را انتخاب کردم چون بهترين تيم ايران است. چند نفر از دوستانم سابقه بازي در ليگ ايران را دارند و براي انتخاب اسستقلال از آنها مشاوره گرفتم.دروازه بان کارنامه داري هستم و به استقلال آمده ام تا در اين تيم هم روزهاي خوبي را پشت سربگذارم.از اينکه در يک چنين تيم پرطرفداري حضور دارم بسيار خوشحالم و تمام تلاشم را مي کنم تا در ميان هواداران اين تيم محبوب شوم.»

اين دروازه بان برزيلي در خصوص اينکه آينده تيم را چطور پيش بيني مي کند خاطر نشان کرد:«من خيلي در جريان فصل گذشته نيستم اما بايد بگويم که تيم فعلي چيزي براي قهرماني کم ندارد.اين تيم تمام ابزار لازم براي کسب جام را دارد.»

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع