Design & Developed BY Patira

صفحه 19 از 23 نخستنخست ... 91718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 225
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    GK-CF
    مربی مورد علاقه
    LUIS_ENRIQUE-PEP_GUARDIOLA
    بازیکن محبوب
    Messi-Majidi-Neymar-Balotelli-Alexis-Suarez
    اسم واقعی شما
    Mohammad

ArgentinaBarcelonaSS_Tehran

Lionel Messi

تشکر ها
    3,105
    تشکر شده 900 در 546 پست

بارسلونا ☼☼☼-اخبار باشگاه کاتالان ها (اختصاصی) 2015-2014-☼☼☼

به نام خالق هستی

سلام ب دوستان عزیز فوتبال دوست

دوستان در این تاپیک مهم ترین خبرهای بارسلونا از جمله اخبار و مصاحبه ها در فصل 2015 - 2014 قرار میگیره
    در ضمن اسپــــــــــــــــم ممنوع
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    INSTAGRAM=WHITE_WOLF79
    TELEGRAM=WHITE WOLF79

Barca
    ویرایش توسط azeraspeed : 08-06-2014 در ساعت 00:20

2. 7 کاربر از پست مفید azeraspeed تشکر کرده اند .

مدیر هواداران بارسلونا

سوادکوه '|',,|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡
    پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    گواردیولا . ونگر
    بازیکن محبوب
    تمام بازیکنای بارسا . رونالدینهو . بوفون . دل پیرو
    اسم واقعی شما
    سعید

ArgentinaBarcelonaJuventus

Lionel Messi

تشکر ها
    4,653
    تشکر شده 4,292 در 1,193 پست

بارسلونا پاسخ : ☼☼☼-اخبار باشگاه کاتالان ها (اختصاصی) 2015-2014-☼☼☼

بارسلونا - بیلبائو: مسی و نیمار کار بیلبائوی شجاع را تمام کردند

دو گل دیرهنگام از مهاجم برزیلی تیم فوتبال بارسلونا سومین برد را در سومین بازی برای این تیم رقم زد.

دو گل در پنج دقیقه از نیمار برای برد مقابل بیلبائو در نوکمپ کافی بود. این مهاجم برزیلی در دقیقه 60 جای مونیر را در بازی گرفت که نمایش خوبی داشت. مهارت، سرعت و هماهنگی او با مسی راه را برای بارسا مقابل باسکی های مصمم و با انگیزه هموار کرد.

شروع هیجان انگیز

از آغاز مشخص بود که بیلبائو برای پارک کردن اتوبوس جلوی دروازه خود نیامده و می خواهد بازی را از چنگ بارسا در بیاورد. این نکته بیانگر آغازی هیجان انگیز برای بازی بود زیرا هر دو تیم دست به حمله های فراوان می زدند. مونیر، مسی و پدرو در خط حمله بارسا خوب عمل می کردند و ایرایزوز خیلی زود در دروازه بیلبائو خود را پرکار نشان داد. همچنان که بازی به پایان نیمه نخست نزدیک می شد، بارسا نیز شانس های گلزنی زیادتری از روی ضربات راکیتیچ، مونیر و مسی به دست می آورد اما بیلبائو مقاومت کرد و دو تیم با نتیجه 0-0 به رختکن رفتند.

نیمار تعیین کننده ظاهر شد

بیلبائو در ادامه در نیمه دوم هم خطرناک ظاهر می شد اما وقتی لوییس انریکه مونیر را، که خوب بازی کرده و با بدشانسی گلش به خاطر آفساید مردود اعلام شده بود، با نیمار تعویض کرد، سرعت و مهارت این مهاجم برزیلی به کمک بارسا آمد. نخست شوت وی با فاصله بسیار اندک از کنار دروازه به بیرون رفت و سپس در دقیقه 68 پاسی که اینیستا به وی داده بود را به سمت دروازه روانه کرد ولی توپ در راه خود به مسی برخورد کرد و به بیرون رفت.

مسی-نیمار: کشنده

ده دقیقه بعد، مسی به قلب دفاع بیلبائو زد و با یک پاس در عمق موقعیتی مناسب برای نیمار مهیا کرد و نیمار نیز توپ را به گوشه دروازه فرستاد. بیلبائو خسته شده بود و پنج دقیقه بعد، دوباره با پاس مسی نیمار گل دوم خودش و بارسا را به ثمر رساند تا خیال هواداران از برد راحت شود.

حالا بارسای لوییس انریکه با سه بازی، 9 امتیاز، شش گل زده و بدون گل خورده در صدر قرار دارد. بازی بعدی، نخستین دیدار در لیگ قهرمانان است که بارسا باید چهارشنبه شب در نوکمپ مقابل آپوئل نیکوزیا به میدان برود.

VIVA BARCA
    Mes Que Un Club

4. 2 کاربر از پست مفید Saeid~Barca تشکر کرده اند .

مدیر هواداران بارسلونا

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    گواردیولا . ونگر
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    سعید

Lionel Messi

تشکر ها
    4,653

سه بازی بدون گل خورده

پیروزی بارسلونا مقابل بیلبائو نکات جالب زیادی در پی داشت. از جمله اینکه نیمار از زمان پیوستنش به باشگاه برای سومین بار در یک بازی دو گل زد.

در شب برتری کاتالان ها مقابل حریف باسکی خود و در شب جشن سیصدمین سالگرد روز ملی کاتالونیا، نکات جالبی در بازی بارسلونا مقابل اتلتیک بیلبائو اتفاق افتاد که در ادامه آنها را با هم مرور خواهیم کرد.

* کلودیو براوو در سه بازی نخست لالیگا درون چارچوب دروازه قرار گرفت و موفق شد در هر سه بازی دروازه اش را بسته نگه دارد. از سال 1991 که اتلتیکو به این مهم دست یافت، این اولین بار بود که تیمی در 3 بازی نخست بدون از دست دادن امتیاز و دریافت گل، بازی را به پایان برساند. بارسا برای آخرین بار در سال 1985 این کار را انجام داده بود.

* هم چنین از فصل 1993/94 این اولین بار بود که بارسا سه بازی لیگ را بدون خوردن گل آغاز کرد. یک بار هم زمانی که زوبی زارتا درون دروازه بود، این اتفاق افتاد که نهایتا این رکورد در مسابقه چهارم توسط هیگوئرا (بازیکن ساراگوسا) شکسته شد.

* برای یازدهمین بار پیاپی است که بارسا در لیگ مقابل اتلتیک در نیوکمپ پیروز می شود. باسکی ها از فصل 2003/04 موفق به این امر نشده اند.

* این پنجاهمین پیروزی جوردی آلبا با پیراهن بارسا بود. در 73 بازی، او 12 تساوی و 11 شکست را نیز تجربه کرده است.

* این سومین بازی بود که نیمار با پیراهن بارسا در یک بازی دو گل به ثمر می رساند. او یک بار نیز هت تریک کرده است.

* هفت بازیکن در همه بازی های لیگ تا کنون از ابتدا به میدان رفته اند: براوو، متیو، آلبا، بوسکتس، راکیتیچ، مونیر و لئو مسی.

* این اولین بازی رسمی مارتین مونتویا در این فصل بود که 90 دقیقه به طور کامل بازی کرد.

* بارسا در آمارها به طور محسوسی برتر از اتلتیک بود. کاتالان ها 15 شوت به سمت چارچوب داشتند ولی باسکی ها تنها 3 بار موفق به این کار شدند.

* بازیکنان بارسا تا به امروز تنها سه بار با کارت زرد داور مواجه شده اند. سرخیو روز شنبه اخطار گرفت و دو بازیکن دیگر پدرو و دنی آلوس هستند.

* این اولین مسابقه ای بود که لوییس انریکه در پست سرمربی مقابل ارنستو والورده به پیروزی دست یافت. فصل گذشته او با سلتا یک بازی را 3-2 واگذار کرد و در بازی دیگر به تساوی 0-0 دست یافت.

VIVA BARCA
    Mes Que Un Club

6. 2 کاربر از پست مفید Saeid~Barca تشکر کرده اند .

مدیر هواداران بارسلونا

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    گواردیولا . ونگر
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    سعید

Lionel Messi

تشکر ها
    4,653

انریکه: «بهترین ها باید خود را در زمین اثبات کنند»

سرمربی بارسا می پذیرد که PSG از شانس پیروزی در این بازی استفاده کرد و بازیکنان او نیز در گردش توپ در زمین دچار مشکل شدند. او بیان کرد: «ما راههای زیادی برای نزدیک شدن به دروازه آنان جز در 30 دقیقه پایانی نیافتیم، اما من فکر میکنم که میتوانستیم با تساوی این دیدار را به پایان برسانیم».

لوئیز انریکه پس از اولین باخت بارسا در فصل جدید با حضور در کنفرانس خبری اینگونه گفت: «حریف ما بیشترین استفاده را از اشتباهات فردی ما کرد. من از شکست در این مسابقه ناراحت نیستم، نگرانی من درباره بازگشت به فرم خوبمان برای بازی های آتی است. ما در بازپس گیری توپ و ضربات ایستگاهی دچار اشتباهاتی شدیم. وقتی شما در چنین مسابقه ای عقب هستید، برگرداندن نتیجه بازی بسیار سخت خواهد بود».

او اضافه کرد: « PSG توانست از زیر فشار سنگین ما خارج شود. ما راههای موثر زیادی برای ضربه زدن به آنان جز در 30 دقیقه پایانی بازی نیافتیم، اما من گمان می کنم که قادر بودیم که بازی را به تساوی بکشانیم».

او بازیکنان خود را از انتقادات مبری دانست و افزود: «مسئولیت این شکست بر عهده من است. امروز نتوانستم آنطور که میخواهم تیم را رهبری کنم. تلاش میکنم که دیگر در چنین وضعیتی گرفتار نشویم و یا آن را بهبود ببخشیم. بهترین ها باید در زمین ثابت کنند که بهترین هستند».

درباره پیروزی تیم رقیب وی عنوان کرد: «این پیروزی مرا شگفت زده نکرد. من پیش از این هم گفته بودم که آنها یکی از مدعیان قهرمانی اروپا به حساب می آیند».

VIVA BARCA
    Mes Que Un Club

8. 3 کاربر از پست مفید Saeid~Barca تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    GK-CF
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Mohammad

Lionel Messi

تشکر ها
    3,105
    تشکر شده 900 در 546 پست

پیش فرض پاسخ : ☼☼☼-اخبار باشگاه کاتالان ها (اختصاصی) 2015-2014-☼☼☼

پیراهن فسفری ، نیروی مخفی بارسا
    تیم فوتبال بارسلونا موفق شد با پیراهن فسفری رنگ خود تیم منچسترسیتی رو شکست دهد . بارسلونا در 6 بازی گذشته خود به جز بازی پاریس انت ژرمن با پیراهن فسفری برنده شده است . بارسلونا در لیگ قهرمانان تیم آژاکس را با این پیراهن 2 بر صفر شکست داد . در لالیگا تیم آلمریا را 2 بر 1 شکست داد . هوئسکا را در جام حذفی 4 بر صفر شکست داد. اتلتیکو مادرید را 3 بر 2 - اتلتیک بیلبائو 5 بر 2 بازی هایی بود که بارسا قبل از رویارویی با منچسترسیتی با این پیراهن برنده شده بود .
    INSTAGRAM=WHITE_WOLF79
    TELEGRAM=WHITE WOLF79

Barca

10. کاربر روبرو از پست مفید azeraspeed تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    GK-CF
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Mohammad

Lionel Messi

تشکر ها
    3,105
    تشکر شده 900 در 546 پست

راکیتیچ در کنفرانس خبری امروز : میخواهم در تمام مسابقات در ترکیب باشم

ایوان راکیتیچ هافبک کروات بارسلونا امروز در کنفرانس مطبوعاتی شرکت کرد . راکیتیچ اذعان کرد که دوست ندارد نیمکت نشین باشد و گفت برای هر بازی به مربی نشان میدهم که کاملا آماده ام . او همچنین در رابطه با الکلاسیکو نیز صحبت کرد .
    انطباق با بارسلونا
    من در بارسلونا بسیار خوشحالم . من احسان میکنم که سال های زیادی قرار است در بارسلونا باشم .
    من میخواهم در تمام مسابقات در ترکیب قرار بگیرم .
    من به مربی نشان میدهم که برای هر بازی کاملا آماده ام .
    من به عنوان هافبک دفاعی بازی نمیکنم اما اگر لازم باشد من اینکار را هم انجام میدهم . هدف من کمک به تیم است .
    الکلاسیکو
    من نمیتوانم بگویم رئال مادرید بهتر است یا بدتر . فصل بسیار طولانی است .
    اگر ما الکلاسیکو را ببریم اما سه بازی بعدی را واگذار کنیم , بردن رئال فایده ای برای ما ندارد .
    بازی در نیوکمپ متفاوت تر از بازی ما در برنابئو خواهد بود .

پایان فصل
    در حال حاضر در حال سپری کردن سخت ترین و همچنین زیباترین لحظات هستیم . ما نمیتوانیم هیچ اشتباهی مرتکب شویم . عملکرد تیم در پایان فصل ارزیابی میشود . ما برای همه ی بازی ها آماده ایم . ما بهترین باشگاه فوتبال در جهان هستیم .
    ایبار
    ما همیشه میخواهیم سه امتیاز بازی را به دست بیاوریم .
    ما برای ایبار احترام قائل هستیم . میدانیم که بازی سختی خواهد بود و آنها تیم خوبی هستند .
    لوئیس انریکه
    انریکه مربی سخت کوشی است و بسیار حرفه ای عمل میکند . او همه چیز را برایمان تجزیه و تحلیل میکند .

مسی
    مسی منحصر به فرد است . ما هرگز ممکن نیست بازیکن دیگری شبیه او داشته باشیم . ما باید از فرصت بودن در کنار او لذت ببریم .
    INSTAGRAM=WHITE_WOLF79
    TELEGRAM=WHITE WOLF79

Barca

عضو Derby

پست مورد علاقه
    GK-CF
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Mohammad

Lionel Messi

تشکر ها
    3,105
    تشکر شده 900 در 546 پست

رادیو مارکا ؛ آلوز در حال حاضر با PSG به توافق رسیده است

رادیو اسپانیایی مارکا تاکید کرد مدافع برزیلی بارسلونا برای پیوستن به باشگاه فرانسوی به توافق رسیده است و به احتمال زیاد سال دیگر در ورزشگاه پارک ده پرنس توپ خواهد زد.مدافع 31 ساله ی بارسا قصد دارد در ازای 9 میلیون یورو بپیوندد . در حال حاضر برخی از هموطنانش مانند داوید لوییز ، خوزه آنونسیادو دی اولیویرا، مکسول ، تیاگو سیلوا در باشگاه پی اس جی توپ می زنند.
    INSTAGRAM=WHITE_WOLF79
    TELEGRAM=WHITE WOLF79

Barca

عضو Derby

پست مورد علاقه
    GK-CF
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Mohammad

Lionel Messi

تشکر ها
    3,105
    تشکر شده 900 در 546 پست

بازیکنان بارسلونا از لحاظ دقایق بازی

بهار از راه رسیده و مهم ترین دوره فصل نیز شروع شده است . تیم لوئیس انریکه در حال حاضر آماده مصاف با منچستر سیتی در لیگ قهرمانان اروپا و بازی ال کلاسیکو که ممکن است حتی قهرمان لالیگا را مشخص کند . با مسی، سوارز و نیمار بازی واقعا خوبی در مسابقات اخیر شاهد بودیم . در حال حاضر نگاهی به دقایقی که بازیکنان در این فصل به میدان رفتند می اندازیم .
    اکنون دوازده هفته از لیگ باقی مانده است و در لیگ قهرمانان در صورتیکه بارسلونا به دیدار فینال صعود کند شش دیدار پیش رو دارد . بارسلونا در فینال کوپا دل ری نیز باید به میدان برود . مجموعا در بهترین شرایط 19 دیدار از فصل برای بارسلونا باقی مانده است .

. 10 بازیکن از بارسلونا بیش از 2000 دقیقه بازی کرده اند و 6 بازیکن دیگر بیش از 1000 دقیقه به میدان رفته اند .
    . مسی بیش از هر بازیکن دیگری بازی کرده است و تنها بازیکنی است که بیش از 3000 دقیقه در میدان حضور داشته است . دومین بازیکن جوردی آلبا است که تفاوت او با بازیکن آرژانتینی بارسلونا تقریبا 7 بازی است .
    . ماسکرانو سومین بازیکن بارسلونا بعد از مسی و آلباست . البته او در پست مدافع میانی دقایق کمتری از متیو به میدان رفته است . ماسکرانو 2620 دقیقه بازی کرده است که 1863 دقیقه در دفاع و 759 دقیقه در پست هافبک دفاعی بازی کرده است .
    . راکیتیچ دومین هافبک بارسلونا از لحاظ دقایق بازی است . او پس از بوسکتس در جایگاه دوم قرار دارد و بالاتر از ژاوی و اینیستا قرار دارد .
    . آلوز بیش از نیمار بازی کرده است اما این تفاوت تنها 24 دقیقه است .
    . مونیر ال حدادی با 817 دقیقه بازی بیش از بازیکنان تیم اول نظیر سرجی روبرتو با 564 دقیق و داگلاس با 236 دقیقه به میدان رفته است .
    INSTAGRAM=WHITE_WOLF79
    TELEGRAM=WHITE WOLF79

Barca

14. کاربر روبرو از پست مفید azeraspeed تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    GK-CF
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Mohammad

Lionel Messi

تشکر ها
    3,105
    تشکر شده 900 در 546 پست

راکیتیچ ؛ پیروزی در ال کلاسیکو مال ماست

مصاحبه ایوان راکیتیچ هافبک اهل کرواسی بارسا با tv3 را با هم میخوانیم.

صدرنشینی بارسا؟

صدرنشینی برای ما خیلی خوب است این به ما انگیزه میدهد،اما هنوز راه زیادی از لیگ مانده است حفظ این جایگاه از همه چیز سخت تر و مهم تر است.

بازی در ترکیب اصلی؟

در تیم بارسا بازیکنان بزرگی وجود دارد که حضور در ترکیب اصلی را برای همه اعضای تیم سخت میکند،من تمام تلاشم را میکنم تا در ترکیب اصلی باشم.

ال کلاسیکو؟

از نظر من نتیجه ال کلاسیکو ممکن است تکلیف لالیگا را روشن کنه،ال کلاسیکو مهم ترین بازی دنیا است و ممکن هراتفاقی در این بازی رخ بده ما سعی میکنیم که برنده شویم البته باید بگم که ما برای برد پای در این بازی میگذاریم.

نظرت در مورد لوئیز انریکه؟

لوئیز انریکه نشان داد که یک مربی بزرگ در کلاس جهانی است او خود را به همگان ثابت کرده،لوئیز یک مربی بسیار حرفه ای و سخت گیر است او در تمرینات تمام بازیکنان را زیر نظر میگیرد و به بازیکنان انگیزه میدهد.

لئو مسی؟

لئو بهترین بازیکنی است که دنیا به خود دیده است،من چیز های زیادی از لئو یاد گرفته ام ممکن است دیگر هیچ بازیکنی همانند مسی خلق نشود.
    INSTAGRAM=WHITE_WOLF79
    TELEGRAM=WHITE WOLF79

Barca
    ویرایش توسط azeraspeed : 03-12-2015 در ساعت 18:19

16. کاربر روبرو از پست مفید azeraspeed تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    GK-CF
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Mohammad

Lionel Messi

تشکر ها
    3,105
    تشکر شده 900 در 546 پست

ژاوی پرافتخارترین بازیکن تاریخ اسپانیا

ژاوی هرناندز هافبک خلاق باشگاه بارسلونا و تیم ملی اسپانیا پرافتخارترین بازیکن تاریخ این کشور لقب گرفت.

ژاوی در رده باشگاهی و رده ملی افتخارت بزرگی کسب کرده است،مهم ترین افتخار این بازیکن در سال 2010 رخ داد که موفق شد جام جهانی رو کسب کند همراه با تیم ملی کشورش.

در عکس بالا افتخارات ژاوی آمده است که میتوان آن ها را مشاهده کرد این بازیکن در کل 25 جام گرفته است.
    INSTAGRAM=WHITE_WOLF79
    TELEGRAM=WHITE WOLF79

Barca

عضو Derby

پست مورد علاقه
    GK-CF
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Mohammad

Lionel Messi

تشکر ها
    3,105
    تشکر شده 900 در 546 پست

پوگبا در حال یاد گیری زبان اسپانیایی

بر اساس گزارش های ارسالی از ال موندو هافبک جوان و آینده دار یوونتوس در تورین در حال فراگیری زبان اسپانیایی است . این بازیکن 21 ساله یکی از عالی ترین جوانان فوتبال اروپا است و به نظر می رسد که او برای آینده خود قصد دارد فوتبالش را در لالیگا ادامه دهد . پوگبا چیزی از اینکه در پایان فصل تورینی ها را ترک خواهد کرد نگفته است . بارسلونا به دنبال امضای این هافبک با استعداد است اما او اگر در لیگ قهرمانان اروپا برای یوونتوس در آغاز فصل بعد بازی کند در صورتیکه در بازار نقل و انتقالات ژانویه به بارسلونا بپیوندد نمی تواند در لیگ قهرمانان اروپا به میدان برود .

INSTAGRAM=WHITE_WOLF79
    TELEGRAM=WHITE WOLF79

Barca

19. کاربر روبرو از پست مفید azeraspeed تشکر کرده است .

صفحه 19 از 23 نخستنخست ... 91718192021 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)