Design & Developed BY Patira

صفحه 18 از 23 نخستنخست ... 81617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 225
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    GK-CF
    مربی مورد علاقه
    LUIS_ENRIQUE-PEP_GUARDIOLA
    بازیکن محبوب
    Messi-Majidi-Neymar-Balotelli-Alexis-Suarez
    اسم واقعی شما
    Mohammad

ArgentinaBarcelonaSS_Tehran

Lionel Messi

تشکر ها
    3,105
    تشکر شده 900 در 546 پست

بارسلونا ☼☼☼-اخبار باشگاه کاتالان ها (اختصاصی) 2015-2014-☼☼☼

به نام خالق هستی

سلام ب دوستان عزیز فوتبال دوست

دوستان در این تاپیک مهم ترین خبرهای بارسلونا از جمله اخبار و مصاحبه ها در فصل 2015 - 2014 قرار میگیره
    در ضمن اسپــــــــــــــــم ممنوع
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    INSTAGRAM=WHITE_WOLF79
    TELEGRAM=WHITE WOLF79

Barca
    ویرایش توسط azeraspeed : 08-06-2014 در ساعت 00:20

2. 7 کاربر از پست مفید azeraspeed تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    GK-CF
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Mohammad

Lionel Messi

تشکر ها
    3,105
    تشکر شده 900 در 546 پست

پیش فرض پاسخ : ☼☼☼-اخبار باشگاه کاتالان ها (اختصاصی) 2015-2014-☼☼☼

لیونل آندرس مسی میتواند قبل از کریسمس روکورد تلمو زارا را بشکند

لیونل مسی تنها با زدن 8 گل دیگر رکورد زارا بهترین گلزن تاریخ لالیگا را میشکند . زارا در لالیگا بیش از 251 گل زده است و مسی با 243 گل در تعقیب اوست . لیونل مسی 243 گل در 277 بازی در لالیگا به ثمر رسانده است .

رکورد
    تلمو زارا 60 سال است که شکسته نشده است اما همه ی نشانه ها حاکی از آن است زارا تا کریسمس به مقام دوم سقوط میکند . تلمو زارا بازیکن اتلتیکو بیلبائو بود .
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

INSTAGRAM=WHITE_WOLF79
    TELEGRAM=WHITE WOLF79

Barca

4. کاربر روبرو از پست مفید azeraspeed تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    GK-CF
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Mohammad

Lionel Messi

تشکر ها
    3,105
    تشکر شده 900 در 546 پست

مسی:خجالت در ذاتم است

ستاره آرژانتینی بارسلونا خود را مدیون این باشگاه اسپانیایی می داند. او می گوید جایگاهی که الان به آن رسیده است تنها و تنها به خاطر حضور در بارسلونا و لاماسیا است.

شش قهرمانی در رقابت های لیگا، شش قهرمانی در سوپر جام اسپانیا، دو قهرمانی در جام حذفی اسپانیا، سه قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا، دو قهرمانی در سوپر جام اروپا و دو قهرمانی در جام جهانی باشگاه ها افتخاراتی است که لیونل مسی با پیراهن بارسلونا به دست آورده است. او همچنین چهار بار به عنوان بهترین بازیکن جهان انتخاب شده است و از این حیث هم رکوردار به شمار می آید.

عملکرد خیره کننده لیونل مسی در آبی-اناریها باعث شده است تا همگان از او به عنوان یکی از بهترین بازیکنان تاریخ مستطیل سبز یاد کنند البته در این میان بعضی پا را از این هم فراتر می گذارند و از مسی به عنوان بهترین بازیکن تاریخ فوتبال جهان یاد می کنند.

مسی در گفت و گویی که با سایت رسمی باشگاه بارسلونا داشت تاکید کرد که در زندگی ورزشی خود مدیون باشگاهش است. او گفت: اینکه مسی الان به این جایگاهی که در آن قرار گرفته، رسیده است تنها به خاطر باشگاه بارسلونا است. آنچه که در دوران کودکی در لاماسیا یاد گرفتم من را به مسی امروز تبدیل کرد. من تا آخرین لحظه زندگی‌ام خودم را مدیون باشگاه بارسلونا می دانم.

او ادامه داد: در حالی که کودکی بیش نبودم به بارسلونا آمدم. سالها در اینجا بودم تا به یک مرد تبدیل شدم. همه آنچه از ارزش ها و اصولی که در لاماسیا یاد گرفتم من را به مردی که الان هستم تبدیل کرد. حضور در تیم نخست بارسلونا آرزوی من بود. برای رسیدن به این آرزو سختی زیادی کشیدم. متاسفانه صدور ATC من زیاد طول کشید. بی صبرانه در انتظار تجربه نخست خود با بارسلونا بودم تا اینکه رویایم برآورده شد و پیراهن اول تیم را بر تن خود دیدم.

مسی در پاسخ به این سول که وقتی برای نخستین بار با تیم نخست بارسلونا تمرین کرد چه احساسی داشت، این گونه گفت: خجالت در ذات من وجود دارد. به یاد دارم که بعد از تمرین نخستم با تیم نخست بارسلونا خجالت می کشیدم که به رختکن بروم. منتظر ماندم تا همه بازیکنان خارج شوند بعد من هم رفتم و لباس هایم را عوض کردم. همه آنچه که در بارسلونا یاد گرفتم و دیدم کاملا متفاوت با آنچه بود که در روزاریو مشاهده کردم. آمدن به بارسلونا برای من بسیار خوب بود. واقعا از این که جزئی از باشگاه بارسلونا هستم بسیار خوشحالم و به خودم می بالم. امیدوارم که بتوانم همواره بهترین بازیهای خود را برای تیم محبوبم به نمایش گذارم.
    INSTAGRAM=WHITE_WOLF79
    TELEGRAM=WHITE WOLF79

Barca

6. کاربر روبرو از پست مفید azeraspeed تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    GK-CF
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Mohammad

Lionel Messi

تشکر ها
    3,105
    تشکر شده 900 در 546 پست

افزایش بازیهای دوستانه بارسا بخاطر سوارز

بارسا در نظر دارد که با استفاده از بازیهای دوستانه، لوئیز سوارز را روی فرم بیاورد. در حقیقت بارسلونا در نظر دارد که تا زمان اتمام محرومیت مهاجم اروگوئه ای با استفاده از بازیهای دوستانه این بازیکن را به شرایط آرمانی برسد تا سوارز در اولین بازی رسمی خود در پیراهن بارسا در مقابل رئال در بهترین شرایط باشد.
    به همین علت بارسا در نظر دارد که شمار زیادی از بازیهای دوستانه را در هفته های ینده برنامه ریزی کند. از سویی دیگر بازیکنانی مثل ماسکرانو، ژاوی و اینیستا با سوارز گرم گرفته اند و سعی می کنند که او را به بهترین شکل برای حضور در بارسا از نظر روحی آماده کنند.

INSTAGRAM=WHITE_WOLF79
    TELEGRAM=WHITE WOLF79

Barca

عضو Derby

پست مورد علاقه
    GK-CF
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Mohammad

Lionel Messi

تشکر ها
    3,105
    تشکر شده 900 در 546 پست

آلوس:احساس میکنم ارزشی برای باشگاه یا هوادارانش ندارم

مدافع برزیلی بارسلونا از عدم حمایت باشگاه و هواداران از او ابراز ناراحتی کرد. به نظر می‌رسد دنی آلوس که یکی از بازیکنانی بود که آینده‌اش در باشگاه نامعلوم بود، توانسته توجه سرمربی جدید آبی‌اناری‌ها را به خود جلب کند.

در حالی که فصل نقل و انتقالات رو به پایان است اما هیچ پیشنهادی از سوی باشگاه برای جذب مدافع برزیلی نرسیده است و حضور متیو و فرمالن نیز فشار را بر روی وی بیشتر کرده است. آلوس پس از تمرین روز پنج‌شنبه در گفت‌و‌گو با رسانه‌ها اظهار داشت: همیشه صحبت‌های زیادی درباره من در باشگاه می‌شود و من از همه آنها می‌گذرم. من کسی هستم که از انتقادها انگیزه می‌گیرم و این‌ها همیشه باعث پیشرفتم می‌شود. تشویق شما را تنبل می‌کند، اینکه همیشه مورد قضاوت قرار بگیرید، شما را روی پای خودتان نگه می‌دارد.

وی ادامه داد: کاری که هرگز نباید انجام دهید این است که بگذارید تحت تأثیر قرار بگیرید. باید از آن به شیوه مثبت استفاده کنید و این همان کاری است که من باید انجام دهم. 300 بازی و 12 قهرمانی داشته‌ام. سخت تلاش کرده‌‌ام و بنابراین مردم برایم احترام قائلند. کار کردن با کسی مثل لوئیس انریکه رضایتبخش است. او توقع زیادی از ما دارد که به من انگیزه می‌دهد. باید عالی کار کنیم و از خودمان توقع داشته باشیم. رقابت‌های سختی در پیش داریم.

مدافع برزیلی بارسلونا خاطرنشان کرد: در مورد قراردادم باید اول با انریکه صحبت می‌کردم ود مطمئن می‌شدم که او روی من حساب می‌کند زیرا یک فصل کامل باید در کنار هم کار کنیم. انریکه به من گفت روی من حساب می‌کند و این تمام چیزی بود که لازم بود بشنوم. هدفم این است که کاری را که تاکنون انجام می‌دادم، ادامه دهم. دو فصل سخت داشتیم اما نمی‌توان همه تقصیرها را به گردن یک نفر انداخت. من مسئولیت خودم را قبول می‌کنم و این باعث می‌شود دوباره همان بازیکنی شوم که همه می‌شناسند.

وی اضافه کرد: این هفتمین فصل حضور من در بارسلونا است اما من هم یک روز مانند ویکتور، پویول یا ژاوی باید تیم را ترک کنم. زمان من هم فرا می‌رسد اما وقتی آن روز برسد امیدوارم بتوانم مثل یک حرفه‌ای باشگاه را ترک کنم؛ کسی که در این باشگاه تاریخ‌سازی کرده است.

دنی آلوس گفت: احساس می‌کنم باشگاه و هواداران برایم ارزش قائل نیستند اما خودم مسئول همه این چیزها هستم زیرا وقتی معیارهای بسیار بالایی برای خودتان در نظر بگیرید، مردم به آنها عادت می‌کنند و وقتی کمی افت کنید، مردم انتظارات بیشتری از شما دارند. این طبیعی است.

بنابر گزارش فارس، وی تأکید کرد: من فقط فکر می‌کنم مردم باید طور دیگری به این قضیه نگاه کنند. زمانی که مجبور بودم از خودم مقابل همه‌چیز در مطبوعات دفاع کنم، احساس نکردم از من حمایت می‌شود. ناشرها مجبورند روزنامه‌هایشان را بفروشند و همیشه گمانه‌زنی‌هایی در مطبوعات وجود دارد اما من در روزنامه‌ها می‌خواندم که باشگاه به دنبال جانشینی برای من است. همیشه گفته‌ام که برنامه‌ام این است که در این باشگاه بمانم زیرا هنوز قرارداد دارم.
    INSTAGRAM=WHITE_WOLF79
    TELEGRAM=WHITE WOLF79

Barca

9. 2 کاربر از پست مفید azeraspeed تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    GK-CF
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Mohammad

Lionel Messi

تشکر ها
    3,105
    تشکر شده 900 در 546 پست

مانل آرویو:بارسلونا برای ارسال درخواست تجدید نظر ب فیفا آمادگی دارد

مانل آرویو معاون رئیس باشگاه در بخش ارتباطات و رسانه ها در مصاحبه ای با شبکه ی تلویزیونی بارسا تی وی گفت که این باشگاه آماده است تا به رای کمیته ی استیناف فیفا برای منع نقل و انتقالات که تا ژانویه ی 2016 وضع شده است اقداماتی انجام دهد .

آرویو گفت بارسلونا در حال آماده سازی درخواست تجدید نظر است و به زودی باشگاه درخواست تجدید نظر خود را برای دادگاه داوری ورزش در لوزان و باشگاه وکلا ارسال میکند . آرویو در خصوص تقویت تیم در تابستان امسال گفت : " بخشی از نقل و انتقالات با نظر به آینده انجام پذیرفته است " .

آرویو معاون رئیس باشگاه در بخش ارتباطات و رسانه همچنین گفت : " مدل و شیوه ی لاماسیا به هیچ وجه به چالش کشیده نشده و حتی تهدید نیز نشده است . بر عکس تقویت شده است " .

INSTAGRAM=WHITE_WOLF79
    TELEGRAM=WHITE WOLF79

Barca

11. 2 کاربر از پست مفید azeraspeed تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    GK-CF
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Mohammad

Lionel Messi

تشکر ها
    3,105
    تشکر شده 900 در 546 پست

راکیتیچ:برای حضور سوارز در بارسا لحظه شماری میکنیم

ستاره جدید بارسلونا می‌گوید وجود سوارز در تیمشان باعث تقویت روحیه تیم می‌شود.

ایوان راکیتیچ بازیکن جدید کروات بارسلونا معتقد است حضور سوارز در تیم باعث افزایش روحیه و قدرت تیم خواهد شد.

وی در این خصوص گفت: برای ما بسیار مهم است که سوارز در رختکن حضور داشته باشد. روحیه و تکنیک‌های او باعث افزایش قدرت تیم خواهد شد.ما برای بازی او در تیم لحظه شماری می‌کنیم.

راکیتیچ در ادامه افزود: امیدوارم بتوانیم هرچه زودتر از وجود سوارز در تیم بهره ببریم.

گفتنی است، سوارز تا 26 ماه اکتبر نمی‌تواند برای کاتالان‌ها به میدان برود.
    INSTAGRAM=WHITE_WOLF79
    TELEGRAM=WHITE WOLF79

Barca

13. کاربر روبرو از پست مفید azeraspeed تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    GK-CF
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Mohammad

Lionel Messi

تشکر ها
    3,105
    تشکر شده 900 در 546 پست

ستاره های آسمان لالیگا

همه منتظر درخشش ستاره هایی مثل رونالدو، نیمار، بیل و مسی هستند اما ستاره های لالیگا همیشه قرار نیست این ثروتمندان مستطیل سبز باشند. بازیکنان دیگری هستند که با وجود جوانی ممکن است ستاره های این فصل لالیگا لقب بگیرند که در ادامه بدون توضیح با آنها بیشتر آشنا می شویم. این بازیکنان از سوی سایت انگلیسی گل به عنوان ستاره های آتی لالیگا معرفی شده اند:

جراردو دلوفئو(هافبک-سویا)

رافینیا(بارسلونا-هافبک هجومی):

دنیس شریچف(ویا رئال-هافبک):

سائول(آتلتیکومادرید_هافبک):

منیر الحدادی(بارسلونا- مهاجم):

پاکو آلکاکر(والنسیا-مهاجم):

فده(کوردوبا-هافبک):

یان اوبلاک(آتلتیکومادرید-دروازه بان):

INSTAGRAM=WHITE_WOLF79
    TELEGRAM=WHITE WOLF79

Barca

15. کاربر روبرو از پست مفید azeraspeed تشکر کرده است .

مدیر هواداران بارسلونا

سوادکوه '|',,|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡
    پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    گواردیولا . ونگر
    بازیکن محبوب
    تمام بازیکنای بارسا . رونالدینهو . بوفون . دل پیرو
    اسم واقعی شما
    سعید

ArgentinaBarcelonaJuventus

Lionel Messi

تشکر ها
    4,653
    تشکر شده 4,292 در 1,193 پست

بارسلونا پاسخ : ☼☼☼-اخبار باشگاه کاتالان ها (اختصاصی) 2015-2014-☼☼☼

راکیتیچ: «مهم ترین مسئله این است که در حال پیشرفت هستیم»

بازیکن کروات بارسا بر این عقیده است که اگر مسیری که پیش گرفته اند را ادامه دهند، عناوین بزرگی در این فصل کسب خواهند کرد. او همچنین احساس لذتش را از بازی در کنار بهترین ها توصیف و اذعان کرد که می خواهد از این شانس بهترین استفاده را ببرد.

امروز نوبت راکیتیچ برای صحبت با رسانه ها بود و طبیعتاً تمرکز او بر روی بازی یکشنبه مقابل ویارئال است. هافبک کراوت گفت: «بسیار سخت خواهد بود زیرا تیم های مارسلینو سخت کوش هستند اما ما باید فقط روی خودمان تمرکز کنیم. درباره این سفر مثبت فکر می کنیم».

پس از نمایش خوب یکشنبه گذشته در نیوکمپ، بازیکن جدید بارسلونا احساس می کند: «برای مردم بسیار مهم است تا درک کند ما در حال پیشرفت هستیم. تیم در تمامی نقاط تغییراتی داشته است ولی شما می توانید حس کنید که ما به طور مداوم در حال پیشرفت هستیم».

پس از یک ماه تجربه حضور در بارسا، راکیتیچ بیش از همیشه از بازی کردن در بارسا احساس رضایت می کند. او گفت: «بازی کردن کنار بهترین بازیکنان جدید فوق العاده است. می خواهم از این فرصت بیش ترین استفاده را ببرم و عملکرد خوب هم به من انگیزه زیادی می دهد. من همیشه سخت تلاش می کنم تا جزء نفرات اصلی باشم و با بازی خوبم داخل زمین پاسخ اعتماد سرمربی را بدهم».

این هافبک در پاسخ به سوال «اگر لوئیز انریکه از تو بخواهد که داخل زمین در هر نقش خاص و ویژه ای بازی کنی» گفت: «او به من گفته است که از پشت محوطه جریمه به سمت دروازه حریف شوت بزنم. این یکی از مشخصات تعریف شده من است و با توجه به سبک بازی که داریم، می تواند راه حل مناسبی باشد».

از او همچنین در مورد بعضی از هم تیمی هایش پرسیده شد که یک نفر از آنها مونیر بود که شروعی با شکوه داشت. راکیتیچ پیش از این آگاه بود که این بازیکن 18 ساله چه بازیکن با استعدادی است پس بازی بسیار خوب او برای آنها تعجب برانگیز نبوده است. وی افزود: «اگر او همین طور به تلاش کردن ادامه دهد، برای رسیدن به موفقیت محدودیتی پیش رو نخواهد داشت». هم چنین از مسی که روز یکشنبه به بهترین فرمش بازگشته بود، یاد کرد. او گفت: «چیز زیادی نمی توانم درباره مسی بگویم. او بهترین بازیکن جهان است و خدا را به خاطر این که هم تیمی او هستم، شکر می گویم». بازیکن کروات در مورد داگلاس خرید جدید بارسا معترف شد که چیز زیادی درباره این بازیکن نمی داند: «افراد در این باشگاه می دانند که چه کار می کنند. همانند سایر هم تیمی ها به خوشامد می گوییم و مطمئناً کمک بزرگی برای همه ما خواهد بود».

VIVA BARCA
    Mes Que Un Club

مدیر هواداران بارسلونا

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    گواردیولا . ونگر
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    سعید

Lionel Messi

تشکر ها
    4,653

گروه F؛ آیا می دانید؟

قرعه کشی مرحله مقدماتی رقابت های فصل 2014/15 لیگ قهرمانان اروپا، تیم ها و بازیکنان زیادی را برای بار دیگر مقابل هم قرار داده است.

بارسا باید اولین بازی خود را در خانه انجام دهد. آبی اناری ها باید نخستین بازی خود را مقابل آپوئل نیکوزیادر نیوکمپ برگزار کنند و آخرین بازی خود را نیز باید در زمین خانگی خود انجام دهند تا در آن بازی به مصاف تیم پاریس سنت ژمن از سید دو بروند.

دو دیدار گذشته با پاریس سنت ژرمن
    بازی بارسا در این مرحله مقابل حریف فرانسوی، سومین مصاف این دو تیم در چند سال اخیر خواهد بود. مسی و رافینیا که در بازی دوستانه پیش فصل 2012 مقابل سنت ژرمن موفق به گلزنی شده بودند بار دیگر در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان مقابل این تیم بازی کردند.

بازگشت به آمستردام

در آخرین بازی گروهی فصل قبل لیگ قهرمانان اروپا نیز آژاکس آمستردام بود که حریف بارسا در این مرحله بود. بارسا این تیم را در خانه با نتیجه قاطع 4-0 شکست داد اما در آمستردام با نتیجه 2-1 متحمل شکست شد.

بارسا بعد از 18 سال در قبرس بازی خواهد کرد. با هم گروه شدن با آپوئل نیکوزیا، بارسا باید برای بازی با این حریف شرقی دریای مدیترانه به این کشور سفر کند. آخرین سفر بارسا به این کشور در فصل 1996/97 و برای بازی در رقابت های جام قهرمانان مقابل تیم AEK بود. این سومین حضور تیم آپوئل در مرحله گروهی لیگ قهرمانان محسوب می شود. بهترین نمایش آنها در فوتبال سطح برتر اروپا در فصل 2011/12 رقم خورد که این تیم قبرسی توانست تا مرحله یک چهارم نهایی صعود کند اما نهایتاً توسط رئال مادرید از گردونه رقابت ها کنار رفت.

بازگشت فرمائلن و سوارز به آژاکس

هر دو بازیکن بلژیکی و اروگوئه ای بارسا پیش از این برای آژاکس بازی می کردند. فرمائلن چهار سال را در این تیم گذراند و پس از آن در سال 2009 به آرسنال پیوست. مدت زمان حضور او نیز با دوران بازی سوارز در آژاکس نقطه اشتراک داشت. فرمائلن که در سال 2005 به آژاکس پیوست، از سال 2007 تا مدت ترک این تیم، به مدت دو سال با سوارز هم بازی بود. سوارز نیز در سال 2011 آژاکس را به مقصد لیورپول ترک کرد.

نخستین بازی اروپایی با لباس بارسا

سوارز می تواند برای اولین بار در رقابت های لیگ قهرمانان اروپا با پیراهن بارسا به میدان برود و این بازی نیز مقابل تیم سابق خود، یعنی آژاکس خواهد بود. پنجم نوامبر، زمانی که بارسا باید به بندر آمستردام سفر کند، دوران محرومیت سوارز نیز به پایان خواهد رسید. اگر چه او سه بازی اول مرحله گروهی را از دست خواهد داد.

بر خلاف سوارز و فرمائلن، بازیکنان دیگری هم هستند که با این قرعه شانس حضور مجدد در نیوکمپ را تجربه خواهند کرد. ابراهیموویچ، ماکسول و موتا از پاریس سنت ژرمن بازیکنانی بودند که پیش از این در بارسا بازی می کردند. زلاتان تنها برای یک فصل در بارسا حضور داشت اما ماکسول به مدت سه فصل در بارسا بود و 57 بازی نیز در کارنامه خود ثبت کرد. موتا هم بازیکنی بود که از پرورش یافتگان آکادمی جوانان بارسا بود و شش فصل را در بارسا سپری کرد. او حتی در دوران مربیگری انریکه در بارسا ب نیز در جمع بازیکنان این سرمربی بود. البته نباید بازیکن اسپانیایی متولد بلژیک، اورکو پاردو را که هشت سال در لاماسیا حضور داشت فراموش کنیم. او نیز هم نسل با مسی و اینیستا در لاماسیا حضور داشت. او پس از مدتی در سال 2011 به آپوئل پیوست.

سرمربیان آبی اناری

از سه رقیب بارسا در مرحله گروهی، هدایت دو تیم را افرادی بر عهده دارند که برای باشگاه بارسلونا چهره هایی آشنا محسوب می شوند. لوران بلان و فرانک دی بوئر بخشی از دوران بازیگری خود را در بارسا سپری کردند. سرمربی فعلی پاریس سنت ژرمن در تیم بابی رابسون در فصل 1996/97 بازی می کرد و دی بوئر، سرمربی آژاکس نیز دوران خاطره انگیزی را از سال 1998 تا 2003 در بارسا سپری کرده بود.

VIVA BARCA
    Mes Que Un Club

مدیر هواداران بارسلونا

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    گواردیولا . ونگر
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    سعید

Lionel Messi

تشکر ها
    4,653

حضور نیمار و غیبت اینیستا مقابل ویارئال

لوئیز انریکه 18 بازیکن را برای دیدار یکشنبه فرا خواند و در این میان آندرس اینیستا به دلیل مشکل پیش آمده برای زانویش در این فهرست حضور ندارد.

نیمار به طور کاملاً مناسب آماده شده و نامش در لیست 18 نفره اعلام شده برای سفر روز یکشنبه به ویارئال قرار گرفته است اما آندرس اینیستا به دلیل مشکل زانوی پای چپش از لیست کنار گذاشته شد. تیم پزشکی در حال کار کردن برای مشخص کردن میزان مصدومیت وی می باشد.

دیگر بازیکنان غایب ماسکرانوی محروم و تراشتگن و فرمائلن مصدوم هستند. داگلاس که امروز صبح با هم تیمی هایش در تیم اول تمرین کرد و آدریانو که فقط روز چهارشنبه شرایطش برای بازی مناسب اعلام شد، نیز در خانه می مانند. این به معنی شانسی بیشتر برای مونیر و ساندو، دو بازیکن بارسا ب می باشد.

لیست 18 نفره بارسلونا برای بازی با ویارئال:

مونتویا، پیکه، راکیتیچ، بوسکتس، ژاوی، پدرو، مسی، نیمار، رافینیا، براوو، بارترا، آلبا، روبرتو، آلوس، متیو، ماسیپ، مونیر و ساندرو.

VIVA BARCA
    Mes Que Un Club

صفحه 18 از 23 نخستنخست ... 81617181920 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)