Design & Developed BY Patira

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 18 , از مجموع 18
    عضو Derby

مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    بازیکن محبوب
    کریستین رونالدو
    اسم واقعی شما
    سینا

GermanyRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    76
    تشکر شده 730 در 294 پست

پیش فرض آخرين اخبار از شياطين سرخ فصل 2014/15

اینم تاپیک جدید اخرین اخبار از شیاطین سرخ
    چند تذکر به دوستان :
    1- خبر تکراری نذارین
    2- فقط خبرهای منچستر یونایتد گذاشته شود

به امید پیروزی شیاطین سرخ در فصل جدید

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    بازیکن محبوب
    کریستین رونالدو
    اسم واقعی شما
    سینا

GermanyRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    76
    تشکر شده 730 در 294 پست

پیش فرض پاسخ : آخرين اخبار از شياطين سرخ فصل 2014/15

شینجی کاگاوا بازیکن تیم ملی فوتبال ژاپن اعلام کرد قابلیت های خود را به لوئیش فان خال سرمربی جدید تیم منچستریونایتد انگلیس اثبات خواهد کرد.

این در حالی است که عملکرد ضعیف کاگاوا به همراه تیم ملی فوتبال ژاپن در رقابت های جام جهانی 2014 آینده حرفه ای او را در هاله ای از ابهام قرار داده است.

کاگاوا روز پنجشنبه در گفتگو با خبرنگاران در فرودگاه توکیو - قبل از عزیمت به انگلیس - گفت:« بسیار هیجان زده هستم.»

او همچنین گفت:« این آغازی جدید برای من محسوب می شود و احساس می کنم توان تازه ای یافته ام . کسب نتیجه دلخواه بستگی به تلاش بازیکنان دارد. انگیزه ای قوی برای اثبات خود دارم.»

کاگاوا - که در زمان مربی گری الکس فرگوسن و در سال 2012 از بوروسیا دورتموند آلمان به تیم شیاطین سرخ منتقل شد - سال گذشته تحت هدایت دیوید مویس فرصت زیادی برای بازی در منچستریونایتد نیافت.

تصمیم مقامات منچستریونایتد برای اخراج دیوید مویس اسکاتلندی در ماه آوریل - پس از 10 ماه هدایت شیاطین سرخ - و انتخاب لوئیس فان خال هلندی به عنوان سرمربی جدید این تیم سبب شده است آینده حرفه ای کاگاوا در هاله ای از ابهام قرار گیرد.

کاگاوای 25 ساله - که در سه بازی تیم ژاپن در جام جهانی به میدان رفت - تأکید کرد:« با جدیت بازی های خود را زیر نظر می گیرم و چالش های پیش روی خود را می پذریم. »

انتظار می رود فان خال - سرمربی تیم ملی هلند در جام جهانی - در سریع ترین زمان ممکن درباره تمدید قرارداد کاگاوا تصمیم گیری کند. این در حالی است که دو سال از قرارداد کاگاوا با منچستریونایتد باقی مانده است.

قرار است تیم منچستریونایتد قبل از آغاز فصل در رقابت های جام بین المللی در آمریکای شمالی به مصاف تیم های اینتر، رم و رئال مادرید برود.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

عضو Derby

مربی مورد علاقه
    فرگوسن
    بازیکن محبوب
    کریستین رونالدو
    اسم واقعی شما
    سینا

GermanyRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    76
    تشکر شده 730 در 294 پست

فن خال : یونایتد بزرگترین باشگاه جهان است
    سرمربی هلندی قول داد که تمام تلاشش را انجام خواهد داد تا بهترین نتایج را کسب کند.

لوئیس فن خال، سرمربی منچستریونایتد عنوان کرد که منچستریونایتد بزرگترین وجهه را بین تیم‌های جهان دارد ولی هنوز مشکلات زیادی برای رفع کردن دارند.

سرمربی هلندی امروز به کمپ تمرینی یونایتد در کرینگتون رفت و به عنوان سرمربی شیاطین سرخ در اولین کنفرانس خبری ظاهر شد.
    او گفت: " یونایتد بزرگترین باشگاه جهان است زیرا در سطح جهان بسیار مطرح است ولی در ورزش هیچگاه بزرگترینی وجود ندارد. سال گذشته ما هفتم بودیم بنابراین بزرگترین باشگاه نیستیم.
    وقتی در چین و به تازگی در برزیل بودم، همه از منچستریونایتد سوال می‌کردند. تمام دنیا درباره ی منچستر صحبت می‌شود. این یک تفاوت است. انتظارات زیادی هست ولی یک چالش بزرگ هم وجود دارد.
    من سرمربی بارسلونا بودم که یکی از بزرگترین تیم‌های اسپانیاست. سرمربی آژاکس بودم که یکی از بزرگترین‌های هلند است و سرمربی بایرن مونیخ بوده‌ام که بزرگترین تیم آلمان است. حالا در بزرگترین تیم انگلیس هستم.
    برای من چالش همیشه از همه چیز مهم تر است. نه چهارم شدن، بلکه این به بازیکنان و فشار مربی مربوط است.
    تمام تلاشم را خواهم کرد. نمی‌توانم پیش بینی کنم زیرا هیچ چیز مشخص نیست. این بزرگترین باشگاه جهان است و در طول دو روز متوجه اهمیت یونایتد شده‌ام ولی همچنین اسپانسرها هم بسیار مهم هستند.
    باید کار کنم و تیم را آماده کنم. باید با این باشگاه بزرگ خود را هماهنگ کنم. کار آسانی نیست ولی تمام تلاشم را خواهم کرد. به کارنامه‌ام نگاه کنید و جام هایم را ببینید و متوجه خواهید شد که می‌توانم. جام‌هایم در آینده تکرار خواهد شد."

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع وسط
    مربی مورد علاقه
    جوزپ گواردیولا
    بازیکن محبوب
    puyol
    اسم واقعی شما
    مهدی

SpainBarcelonaManUtd

Carles Puyol

تشکر ها
    631
    تشکر شده 321 در 152 پست

منچستر يونايتد هميشه در قلب من است

اتريس اورا مدافع 33 ساله سابق منچستر يونايتد كه امروز به يوونتوس پيوست، به سايت رسمي باشگاه

منچستر يونايتد گفته است كه طرفداران يونايتد هميشه در قلب او جای دارند.

اورا افزود: "ترك منچستر بزرگترين تصميم دوران حرفه‌ای من است، بودن در يونايتد مانند يك رويا بود كه به تحقق

پيوست و من با آن ها روزهاي خوب و بد زيادي را پشت سر گذاشتم. قهرماني

در مسكو هميشه در خاطرم مي ماند. من از اين باشگاه مي روم تا منچستر يونايتد به موفقيت هاي بيشتري دست يابد."

پاتريس اورا با مبلغ 1.5 ميليون پوند به يوونتوس منتقل شد.

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع وسط
    مربی مورد علاقه
    جوزپ گواردیولا
    بازیکن محبوب
    puyol
    اسم واقعی شما
    مهدی

SpainBarcelonaManUtd

Carles Puyol

تشکر ها
    631
    تشکر شده 321 در 152 پست

عکس/ مهاجم اسپانیایی منچستر و رونی در لس‌آنجلس

رونی مهاجم گلزن منچستریونایتد را در کنار ماتا مهاجم اسپانیایی این تیم در لس انجلس مشاهده مي‌كنيد.

اردوی آمادگی پیش فصل منچستریونایتد در آمریکا در حال برگزاری است
    .

ویرایش توسط puyol 5 : 07-22-2014 در ساعت 00:24

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع وسط
    مربی مورد علاقه
    جوزپ گواردیولا
    بازیکن محبوب
    puyol
    اسم واقعی شما
    مهدی

SpainBarcelonaManUtd

Carles Puyol

تشکر ها
    631
    تشکر شده 321 در 152 پست

ویلای باشکوه رونی در فلوریدا+عکس

وین رونی گران ترین بازیکن تاریخ فوتبال لیگ برتر انگلیس است.

او هم اکنون در منچستریونایتد هفته ای 300 هزار پوند درآمد دارد که در تاریخ فوتبال دنیا بی سابقه است.

رونی چنان ثروتی برای خود دست و پا کرده که تا چند نسل بعد از او هم بی نیاز خواهند بود. ثروت بیش از اندازه او باعث تجمل گرایی و بریز و بپاش او و

همسرش کالین شده است. رونی امروز در 28 سالگی چنان ثروتی دارد که در اقصی نقاط مختلف دنیا ملک و املاک دارد، از لندن و منچستر گرفته

تا باهاما و فلوریدا. در زیر تصویری از ویلای 10 و نیم میلیون دلاری رونی در فلوریدای آمریکا می بینید:

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع وسط
    مربی مورد علاقه
    جوزپ گواردیولا
    بازیکن محبوب
    puyol
    اسم واقعی شما
    مهدی

SpainBarcelonaManUtd

Carles Puyol

تشکر ها
    631
    تشکر شده 321 در 152 پست

رونی:باید به مربی جدید توانایی هایم را ثابت کنم

به گزارش وبسایت رسمی باشگاه منچستریونایتد، بازیکنان منچستریونایتد هفته گذشته پس از جام جهانی و تعطیلات به تمرینات این تیم بازگشتند و اکنون، در لوس آنجلس آمریکا

در تور پیش فصل به سر می‌برند. اولین بازی منچستر زیر نظر فن خال روز چهارشنبه برگزار خواهد شد و رونی می‌گوید تمام بازیکنان دوست دارند از ابتدا در ترکیب قرار گیرند.

رونی در این مورد به MUTV گفت: "همه در تلاش هستند تا سرمربی جدید را تحت تاثیر قرار دهند. هر بازیکنی به شما خواهد گفت که مهم ترین چیز برای شروع یک فصل

جدید این است که تور پیش فصل خوبی داشته باشید و این چیزی است که همه ما سعی بر انجام آن داریم. ما یک سرمربی جدید با ایده های متفاوت داریم. باید به خوبی تمرین

کنیم، به چیزهایی که او می‌خواهد گوش دهیم و وقتی در زمین هستیم به او نشان دهیم که چه کارهایی می‌توانیم انجام دهیم. ملاقات بسیار خوبی با مربی و کادر فنی جدید داشتیم.

اولین دوره تمرینات بسیار خوب است و هرکسی در تلاش است تا در مسابقه بازی کند."

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع وسط
    مربی مورد علاقه
    جوزپ گواردیولا
    بازیکن محبوب
    puyol
    اسم واقعی شما
    مهدی

SpainBarcelonaManUtd

Carles Puyol

تشکر ها
    631
    تشکر شده 321 در 152 پست

پیشنهاد جدید منچستریونایتد برای ستاره کلمبیا

روزنامه دیلی‌اکسپرس انگلیس در آخرین شماره خود خبر از پیشنهاد جدید منچستریونایتد برای جذب ستاره کلمبیایی فیورنتینا داده است.

به گزارش شفقنا ورزشی، پس از آنکه سران فیورنتینا با پیشنهاد 24 میلیون پوندی منچستریونایتد برای جذب خوان کوادرادو مخالفت کردند حالا منچستری‌ها با رقم 30 میلیون

پوند دست به کار شده‌اند و می‌خواهند به هر شکل ممکن هافبک موفق کلمبیا در جام جهانی 2014 برزیل را جذب کنند.

بنابر گزارش تسنیم، این در حالی است که منچستریونایتد در راه جذب هافبک کلمبیایی فیورنتینا رقیبی سرسخت چون بایرن مونیخ را پیش رو دارد که به دنبال جدایی کروس درصدد

استخدام هافبکی توانمند است.

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع وسط
    مربی مورد علاقه
    جوزپ گواردیولا
    بازیکن محبوب
    puyol
    اسم واقعی شما
    مهدی

SpainBarcelonaManUtd

Carles Puyol

تشکر ها
    631
    تشکر شده 321 در 152 پست

رابسون: فان پرسی بازیکنی است که می‌تواند کاپیتان منچستریونایتد باشد

اسطوره منچستریونایتد تاکید کرده مهاجم هلندی این تیم در فصل پیش رو باید بازوبند کاپیتانی را به بازو ببندد.

به گزارش شفقنا ورزشی، پس از آنکه نیمانیا ویدیچ منچستریونایتد را به مقصد اینترمیلان ترک کرد، موضوع بازوبند کاپیتانی این تیم یکی از تیترهای نخست روزنامه‌ها بوده است.

لوییس فان خال هلندی هم که به تازگی و پس از پایان قراردادش با تیم ملی هلند هدایت این تیم را به دست گرفته چند روز پیش اعلام کرده بود هنوز برای اینکه چه کسی کاپیتان شیاطین سرخ باشد

تصمیم نهایی‌اش را نگرفته است. در این میان برایان رابسون که سال‌ها بازوبند کاپیتانی یونایتدها را به بازو بسته بود در صحبت‌هایی رابین فان پرسی را بازیکنی دانست که می‌تواند کاپیتان

منچستریونایتد باشد.

این در حالی است که وین رونی با حضوری 10 ساله در اولدترافورد بیش از سایرین برای بستن بازوبند مورد توجه رسانه‌ها قرار گرفته است.

رابسون در این زمینه گفت: رابین کاپیتان تیم ملی هلند است و وظیفه‌اش را به خوبی انجام می‌دهد. تعجب خواهم کرد اگر فان خال بازوبند را به فان پرسی ندهد.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)