Design & Developed BY Patira

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 44
    عضو Derby

ایتالیا_جزیره سیسیل_اونجا از هرکی بپرسی رضا کوکائین فر
    پست مورد علاقه
    دفاع و هافبک
    مربی مورد علاقه
    گوردیولا
    بازیکن محبوب
    ژاوی
    اسم واقعی شما
    رضا

IranArsenalBarcelona

Xavi

تشکر ها
    275
    تشکر شده 767 در 308 پست

Newww پیش به سوی فیفا 15

با تو جه به اینکه کم کم خبرهایی از فیفا 15 شنیده میشه
    این پست زدم تا زمان انتشار هر خبر ،عکس،کلیپ،سوال و جواب و....... در مورد فیفا15 داریم انجام بدیم.
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]
    ویرایش توسط Reza29.4 : 07-12-2014 در ساعت 14:40

2. 4 کاربر از پست مفید Reza29.4 تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    Forward
    مربی مورد علاقه
    Pep Guardiola , Diego Simeone
    بازیکن محبوب
    Ronaldinho
    اسم واقعی شما
    Ali

BrazilSS_TehranBarcelona

Ronaldinho

تشکر ها
    929
    تشکر شده 1,416 در 873 پست

پیش فرض پاسخ : پیش به سوی فیفا 15

نقل قول نوشته اصلی توسط Fc Bayern München نمایش پست ها
    EA Sports اعلام کرد که بازیکن تیم Seattle Sounders و کاپیتان تیم ملی آمریکا، بر روی جلد Fifa 15 در کنار مسی خواهد بود. این کاور برای ایالات متحده و کانادا منتشر خواهد شد.

قیافه مسی تو این کاور چقد عوض شده!!! یه لحظه شک کردم که خود مسی ـه!

4. کاربر روبرو از پست مفید aliexpress تشکر کرده است .

مدیر گالری و تیم های آلمانی

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    Jupp Heineckes - Joachim Low
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118
    تشکر شده 8,410 در 3,790 پست

ویترین امتیازات

نقل قول نوشته اصلی توسط aliexpress نمایش پست ها
    قیافه مسی تو این کاور چقد عوض شده!!! یه لحظه شک کردم که خود مسی ـه!
    اره خیلی قیافه اش جلف و تابلوئه .......
    خیلی بد افتاده ولی حداقل از پی ای اس بهتره که قراره اصن 2015 اش نیاد

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    Forward
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    Ronaldinho
    اسم واقعی شما
    Ali

BrazilSS_TehranBarcelona

Ronaldinho

تشکر ها
    929

قطعا تمامی شما با سری بازی های FIFA آشنایی دارید.یکی از رقبای دیرینه PES که هرساله توسط Konami منتشر می شود.اما چندین سال است که FIFA برنده هر ساله این نبرد بوده است.شاید یکی از دلایل آن پیشرفت های چشم گیری است که EA در این بازی ایجاد می کند.ولی PES هنوز نتوانسته است هدف اصلی خود را مشخص کند.چندی پیش نسخه پانزدهم این عنوان معرفی شد و همانطور که انتظار می رفت این بازی برای هر دو نسل کنسول ها عرضه خواهد شد. به جرئت می توانم بگویم که نمایش Gamescom این عنوان جزو یکی از برترین نمایش های کنفرانس EA بود.

یکی از قسمت هایی که در این بازی به طور سالانه پیشرفت می کند،گرافیک بازی است.از نسخه FIFA 10 تا نسخه 14 گرافیک بازی پیشرفت بسیار زیادی کرده است و نسخه چهاردهم به واسطه قرار داشتن در نسل هشتم دارای گرافیکی کم نظیر میان بازی های مشابه است.در نسخه پانزدهم این بازی همانطور که در نمایش ها دیده شد،گرافیک یکی از آن بخش هایی بوده است که بسیار طبیعی تر و جذاب تر شده است.طراحی صورت بازیکن ها یکی از آن مواردی بود که در این نسخه مورد توجه بسیاری از منتقدان و مخاطبان این سری قرار گرفت.پیشرفت های آن نسبت به نسخه گذشته بسیار زیاد است و می توان طراحی چهره و جزئیات آن مانند ریش ها و یا زائده های پوستی بازیکنان را یکی از برگ های برنده این نسخه دانست.البته تاکید می کنم که فعلا تصاویر بازی برای نسخه نسل هشتم بوده و نباید انتظار داشت که طراحی چهره ها و گرافیک بازی برای نسل هفتم نیز به اندازه ی نسل هشتم فوق العاده باشد.بنا بر گفته EA مشکلات و نواقصی که در نسخه نسل هشتم FIFA 14 بود در این نسخه بهبود یافته است.ولی باید منتظر ماند و دید که آیا باز هم مشکلات هرچند کوچک ولی زیاد بازی بر روی نسل هشتم وجود دارد یا خیر.

نکته بعدی که در Gamescom به چشم می آمد،طراحی بسیار زیبای ورزشگاه های باشگاه ها بود که در نهایت ظرافت و زیبایی طراحی شده بود.جزئیاتی مانند تونل ورودی به ورزشگاه که دقیق بود و جای هیچ بحثی در آن نبود.همچنین یکی از مواردی که در این نسخه وجود دارد،طراحی زیبای لباس ها است که با توجه به وضعیت چمن ها بازیکنان با هر تکلی که می زنند لباسشان کثیف می شود و مورد بعدی هم جدا شدن پیراهن بازیکن از تنش بود.به این صورت که بازیکن حریف می تواند با کشیدن پیراهن مانع حرکت فرد شود و این مورد یکی از موارد بسیار جالب و شگفت انگیز بود. تماشاچیان بازی نیز کمی بهبود پیدا کردند و دیگر از آن تماشاگران پیکسلی خبری نیست گرافیک آن ها کمی بهتر شده است.ولی هنوز هم جای کار فراوانی دارد.

بازخورد حرکات بازیکنان و داور تاثیر مستقیمی در تشویق تماشاچیان و حرکات بازیکنان دارد.برای مثال اگر داور به بازیکن تیم شما کارت قرمز نشان دهد،تماشاچیان به چنین تصمیمی واکنش تندی نشان خواهند داد و نیمکت نشینان تیم شما نیز به این حرکت اعتراض خواهند کرد. حال که بحث به نیمکت نشینان افتاد،باید بگویم آن ها به صورت کامل و همراه با کاور طراحی شده اند و در بازی جایگاه مخصوصی دارند که چنین موضوعی را برای اولین بار در سری بازی های FIFA شاهد هستیم. اگر یادتان باشد از چند نسخه پیش EA اقداماتی را برای شروع های مجدد سریع بازی انجام داد که برای نمونه می توان به برداشتن توپ توسط بازیکن و پرتاب سریع آن اشاره کرد.در این نسخه علاوه بر اوت های دستی دروازه بان ها برای شروع بازی از کنار دروازه و بازیکنان برای کرنر زدن توپ را از توپ جمع کن های کنار زمین تحویل می گیرند.در این نسخه به مراتب بیشتر از نسخه قبل دعوا ها و حاشیه های بازیکنان را خواهیم دید. برای مثال می توانیم به شیطنت های پس از خطاهای بازیکنان که با یکدیگر درگیر می شوند اشاره کنیم.

مسئله دروازه بانی در نمایشگاه Gamescom و نمایش این بازی مورد بحث زیادی قرار گرفت.طبق نمایشات ارائه شده دروازه بان ها نسبت به نسخه چهاردهم از فیزیک بهتری برخوردارند و طبیعی است که به واسطه همین موضوع واکنش های آنان طبیعی تر و جذاب تر باشد.همچنین ویژگی جدیدی نیز در این نمایش رونمایی شد که نام آن راه های جدیدی برای گل زنی بود.همان طور که انتظار می رفت EA به دلیل انتقاداتی که از دروازه بانان در FIFA می شد چنین بخشی را ایجاد کرد.در این بخش دیگر توپ با یک برخورد ساده به دست دروازه بان به بیرون هدایت نمی شود و ممکن است با توجه به قدرت ضربه و زاویه به یک گل زیبا تبدیل شود و یا ممکن است یک بازیکن بتواند توپ را از بین پاهای دروازه بان به گل تبدیل کند. فیزیک پرچم کرنر و تیرک دروازه نیز بسیار بهتر و پیشرفته تر شده است. یعنی پرچم کرنر ممکن است مانع از کرنر و یا اوت شدن توپ شود که در نسخه پیش اگر توپ به این پرچم می رسید از آن رد می شد و در روند بازی تاثیر خاصی نمی گذاشت. چهار چوب دروازه نیز دچار تغیرات مثبتی شده است.برای مثال اگر توپی با ضرب به آن برخورد کند چهار چوب دروازه به لرزه در می آید.

در مجموع باید بگوییم که FIFA 15 امسال نیز به واسطه تغییرات و پیشرفت هایی که داشته است می تواند نظرات منتقدان و مخاطبان را همانند سال های گذشته به خود جلب کند.ولی یکی از نکات مبهم این بازی نسخه نسل هفتم آن است.باید ببینیم که آیا ویژگی های جدید بر روی این نسل که دارای محدودیت های فراوانی هم هست خواهد بود یا خیر؟ این عنوان در 23 سپتامبر سال جاری بر روی کنسول های نسل هفتم و هشتم، Ps Vita و همچنین بر روی PC عرضه خواهد شد.

---------------

پ.ن : اون قسمت هایی رو که پر رنگ کردم رو عاشقش شدم!

7. کاربر روبرو از پست مفید aliexpress تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک/فوروارد
    مربی مورد علاقه
    هاینکس
    بازیکن محبوب
    RAUL/BERGKAMP/LEHMAN
    اسم واقعی شما
    MOJTABA

IranArsenalRealMadrid

Xabi Alonso

تشکر ها
    15
    تشکر شده 11 در 7 پست

سلام....من ی سوال دارم ...

من تا حالا اصلا فیفا بازی نکردم و از سال 2006 pes بازی کردم حالا به نظرتون اگه بیام فیفا بازی کنم میتونم عادت کنم؟؟زیاد فرقی نداره؟؟؟

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع و هافبک
    مربی مورد علاقه
    گوردیولا
    بازیکن محبوب
    ژاوی
    اسم واقعی شما
    رضا

IranArsenalBarcelona

Xavi

تشکر ها
    275
    تشکر شده 767 در 308 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط shdx47 نمایش پست ها

من تا حالا اصلا فیفا بازی نکردم و از سال 2006 pes بازی کردم حالا به نظرتون اگه بیام فیفا بازی کنم میتونم عادت کنم؟؟زیاد فرقی نداره؟؟؟
    میتونی عادت کنی ولی باید بدونی فیفا شبیه ساز و بقول معروف فانتزی نیست
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

10. کاربر روبرو از پست مفید Reza29.4 تشکر کرده است .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    Forward
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    Ronaldinho
    اسم واقعی شما
    Ali

BrazilSS_TehranBarcelona

Ronaldinho

تشکر ها
    929

فیفا یه چیز جالب که داره اینه که اگه من به طور مثال 10 سال تجربه بازی کردن داشته باشم و شما یه بارم بازی نکرده باشی امکان اینکه شما تو بازی اول منو شکست بدی وجود داره!

حداقل برای من که اینجوری بوده! به قول داش رضا فانتزی نیست...واقعیته!

در ضمن اینم بگم که من خودم یه pes باز متعصب بودم! ولی از موقعی که شروع کردم به فیفا بازی کردن...دیگه یک بارم هم حتی اسمی از pes نیاوردم چه برسه به اینکه بخوام بازی کنم!!!

راحت عادت میکنی تنها فرقش با pes اینه که خیلی واقعی تر هست و گل زدن به راحتی آب خوردن نیست!

12. کاربر روبرو از پست مفید aliexpress تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک/فوروارد
    مربی مورد علاقه
    هاینکس
    بازیکن محبوب
    RAUL/BERGKAMP/LEHMAN
    اسم واقعی شما
    MOJTABA

IranArsenalRealMadrid

Xabi Alonso

تشکر ها
    15
    تشکر شده 11 در 7 پست

فیفا یه چیز جالب که داره اینه که اگه من به طور مثال 10 سال تجربه بازی کردن داشته باشم و شما یه بارم بازی نکرده باشی امکان اینکه شما تو بازی اول منو شکست بدی وجود داره!

حداقل برای من که اینجوری بوده! به قول داش رضا فانتزی نیست...واقعیته!

در ضمن اینم بگم که من خودم یه pes باز متعصب بودم! ولی از موقعی که شروع کردم به فیفا بازی کردن...دیگه یک بارم هم حتی اسمی از pes نیاوردم چه برسه به اینکه بخوام بازی کنم!!!

راحت عادت میکنی تنها فرقش با pes اینه که خیلی واقعی تر هست و گل زدن به راحتی آب خوردن نیست!
    یعنی حتی سخت تر از pes 15 !!!!????

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    Forward
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    Ronaldinho
    اسم واقعی شما
    Ali

BrazilSS_TehranBarcelona

Ronaldinho

تشکر ها
    929

یعنی حتی سخت تر از pes 15 !!!!????

مگه pes 15 منتشر شده بازیش؟!

تا وقتی که تست نکنیم که نمیشه قضاوت کرد!

15. کاربر روبرو از پست مفید aliexpress تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    هافبک/فوروارد
    مربی مورد علاقه
    هاینکس
    بازیکن محبوب
    RAUL/BERGKAMP/LEHMAN
    اسم واقعی شما
    MOJTABA

IranArsenalRealMadrid

Xabi Alonso

تشکر ها
    15
    تشکر شده 11 در 7 پست

مگه pes 15 منتشر شده بازیش؟!

تا وقتی که تست نکنیم که نمیشه قضاوت کرد!
    ببخشید منظورم pes 14 بود

آخه تو pes 14 از شوت از راه دور که اصلا گل نمیخورن تک به تک هم باید زاویه موافق بزنی تا گل بشه :(
    47

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع و هافبک
    مربی مورد علاقه
    گوردیولا
    بازیکن محبوب
    ژاوی
    اسم واقعی شما
    رضا

IranArsenalBarcelona

Xavi

تشکر ها
    275
    تشکر شده 767 در 308 پست

ببخشید منظورم pes 14 بود

آخه تو pes 14 از شوت از راه دور که اصلا گل نمیخورن تک به تک هم باید زاویه موافق بزنی تا گل بشه :(

فیفا خوب بودن یا بد بودن بازیکنات بی خیلی چیزا بستگی داره مثلا معمولا تیمهای کوچیک مقابل تیمهای بزرگ انگیزه دارن یا اگه دقایق اول گل بخوری روحیه تیمت کاهش پیدا می کنه یا اگه دو تا گل پشت سر هم بخوری به احتمال زیاد چنتا گل دیگه می خوری و..........

18. کاربر روبرو از پست مفید Reza29.4 تشکر کرده است .

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع