Design & Developed BY Patira

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 11 , از مجموع 11
    مدیر انجمن

مربی مورد علاقه
    كونته
    بازیکن محبوب
    دل پيرو - علی کریمی
    اسم واقعی شما
    rasool

ItaliaPersepolisJuventus

Delpiero

تشکر ها
    15,823
    تشکر شده 7,444 در 1,309 پست

پیش فرض ♣ اخبار و حواشی تیم های گروه e جام جهانی 2014 (فرانسه,سوئیس,اکوادور,هندور اس) ♣

در این بخش اخبار و حواشی گروه 5 جام جهانی قرار میگیرد

برای بحث و تبادل نظر درمورد این گروه به تایپیک زیر مراجعه کنید
    [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

لعنت به باعث و بانی این بغض

2. 3 کاربر از پست مفید alexdelpiero_10 تشکر کرده اند .

مدیر هواداران رئال

مربی مورد علاقه
    .:. Jose Mourinho - Guus Hiddink - Marcello Romeo Lippi - Fabio Capello - Jupp Heynckes .:.
    بازیکن محبوب
    .:. All Players In The .:. Real - Chelsea - Italy
    اسم واقعی شما
    AL1

ItaliaRealMadridSS_Tehran

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    1,769
    تشکر شده 1,679 در 751 پست

ویترین امتیازات

پیش فرض پاسخ : ♣ اخبار و حواشی تیم های گروه e جام جهانی 2014 (فرانسه,سوئیس,اکوادور,هندور اس) ♣

پل پوگبا اظهار داشت که در تیم ملی فرانسه در مقایسه با یوونتوس محدودیت هایی در کارهای هجومی خواهد داشت.

بنا به گزارش Football-italia، این هافبک جوان به خبرنگاران برزیلی گفت: "ما گروه مستحکمی هستیم و می خواهیم بهتر از جام جهانی 2010 عمل کنیم. دیدیه دشام، کسی است که در سال 98 فاتح جام جهانی شده است، بنابراین این مزیت بزرگی است.

آیا ما ترسیده ایم؟ نه، بودن در اینجا لذت بخش است و ما می خواهیم این لذت را به تمام مردم کشورمان نیز هدیه کنیم. بازی کردن در جام جهانی رؤیای هر بازیکنی است، اما قهرمانی حتی از آن هم بهتر است. من همیشه تلاش می کنم تا پیشرفت کنم و بهترین شوم. می دانم که هرگز یک ستاره نخواهم بود، اما من عاشق فوتبال هستم و زندگی ام را برای این ورزش می دهم."

این بازیکن 21 ساله در این فصل در تمام رقابت ها 9 گل و 16 پاس گل برای تیم یوونتوس به ارمغان آورد، اما در تیم ملی فرانسه باید نقش متفاوتی داشته باشد.

"دشام از من می خواهد تا حداکثر توانم را به کار گیرم، بازی خودم را انجام دهم و 100 آماده باشم. در اینجا هنگام دفاع کردن آزادی کمتری نسبت به یوونتوس خواهم داشت و باید حرکات هجومی ام را نیز محدود کنم."

سرمربی تیم ملی فرانسه، دیدیه دشام مطمئن است که با داشتن ستارگانی چون بنزما و الیویه ژیرو می تواند درجام جهانی با دو مهاجم به میدان برود.

به گزارش سایت رسمی فیفا، فرانسه در حالی چند شب پیش جاماییکا را با 8 گل در هم کوبید که عملکرد زوج بنزمان و ژیرو امیدوار کننده بود و همین عامل باعث شده است تا دشام قصد این را داشته باشد که این دو را همراه با یک دیگر در ترکیب اصلی قرار دهد.

کاپیتان سابق فرانسه و مربی فعلی این تیم در این باره به خبرنگاران گفت: "همکاری این دو با یکدیگر پاسخ خواهد داد و می توانیم از این دو بازیکن به همراه یکدیگر در جام جهانی استفاده کنیم. اگر ما توپ را در اختیار داشته باشیم، مشکلات ما به حداقل می رسد.

اما اگر توپ را در اختیار نداشته باشیم، آن گاه به مدافعان قدرتمندی نیاز پیدا خواهیم کرد که بتوانند در برابر حتی سه مهاجم نیز ایستادگی کنند."

همه این صحبت ها درخالی انجام می شود که فرانسه تنها چهار روز دیگر باید در اولین دیدار خود در جام جهانی به مصاف هندوراس برود. زمانی که از دشام در مورد ترکیبش سوال شد، وی در پاسخ گفت: "من تقریبا ترکیب ایده آل خودم را پیدا کرده ام. امیدوارم در چند روز آینده اتفاق خاصی رخ ندهد، اما من تقریبا در مورد ترکیب اصلی فرانسه اطمینان کامل را دارم."

هرچند دشام به علت مصدومیت، یکی از بهترین بازیکن های خود یعنی ریبری را در اختیار ندارد، اما اعتقاد دارد که این تیم می تواند بدون ریبری نیز به درخشش خود ادامه دهد، وی در این باره گفت: "همه حق دارند که در مورد مشکلات فرانسه بدون ریبری فکر کنند، اما فرانسه بدون ریبری نیز قدرتمند خواهد بود.

این به ما بستگی دارد که چگونه در رقابت ها حاضر شویم. چیزی که مشخص است، این است که ما بسیاری از بازیکنان کلاسیک خود را از دست داده ایم، بازیکنانی که سابقه حضور در جام های جهانی قبلی را نیز داشته اند. قطعا او بازیکنی بود که تیم ما را متفاوت تر می کرد، اما بازیکنان دیگری نیز وجود دارند که می توانند این کار را انجام دهند و من به بازیکنانم ایمان دارم."

دشام در نهایت در مورد حریف اول فرانسه در جام جهانی، یعنی هندوراس نیز گفت: "آن ها از نظر فیزیکی قدرتمند هستند و آمده جنگیدن هستند. این تنها یکی از برتری های آن هاست است؛ قطعا هندوراس را دست کم نخواهیم گرفت، چرا که بازی آن ها فوق العاده با کیفیت است و بازی کردن در برابر آن ها بسیار سخت."

Buffon & Casillas

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)