Design & Developed BY Patira

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 26 , از مجموع 26
    مدیر هواداران بارسلونا

سوادکوه '|',,|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡
    پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    گواردیولا . ونگر
    بازیکن محبوب
    تمام بازیکنای بارسا . رونالدینهو . بوفون . دل پیرو
    اسم واقعی شما
    سعید

ArgentinaBarcelonaJuventus

Lionel Messi

تشکر ها
    4,653
    تشکر شده 4,292 در 1,193 پست

پیش فرض ♣ اخبار و حواشی تیم های گروه b جام جهانی 2014 (اسپانیا,هلند,شیلی,استرالیا ) ♣

اخبار و حواشی تیم های گروه B جام جهانی 2014

اسپانیا

هلند

شیلی

استرالیا

VIVA BARCA
    Mes Que Un Club

2. 4 کاربر از پست مفید Saeid~Barca تشکر کرده اند .

مدیر هواداران رئال

مربی مورد علاقه
    .:. Jose Mourinho - Guus Hiddink - Marcello Romeo Lippi - Fabio Capello - Jupp Heynckes .:.
    بازیکن محبوب
    .:. All Players In The .:. Real - Chelsea - Italy
    اسم واقعی شما
    AL1

ItaliaRealMadridSS_Tehran

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    1,769
    تشکر شده 1,679 در 751 پست

ویترین امتیازات

پیش فرض پاسخ : ♣ اخبار و حواشی تیم های گروه b جام جهانی 2014 (اسپانیا,هلند,شیلی,استرالیا ) ♣

داوید سیلوا و رائول آلبیول این افتخار را داشتند که در اولین کنفرانس مطبوعاتی اسپانیایی ها را در برزیل شرکت کنند. هافبک تیم منچستر سیتی گفت: "می دانیم که چه نوع جوی انتظارمان را می کشد."

آیا خودتان را به عنوان انتخاب اول سرمربی برای ترکیب اصلی می بینید؟

"من بخشی از تیمی بوده ام که دو بار فاتح جام ملت های اروپا و یک بار فاتح جام جهانی شده است. من در جام جهانی گذشته کمتر بازی کردم اما این بستگی به تصمیماتی دارد که مربی می گیرد. وقتی من فرصت بازی به دست آورم، تلاش خواهم کرد تا بهترین عملکردم را ارائه کنم و اگر همه ما به همین ترتیب عمل کنیم، تیم سود خواهد برد."

اولین خاطرات از جام جهانی:

"اولین فینال جام جهانی که می توانم به یاد بیاورم، فینال 1994 است و لوئیس انریکه در مقابل ایتالیا است. این اولین خاطراتی است که در ذهن من مانده است. ما به اندازه کافی خوش شانس بودیم که قهرمان جام جهانی شویم و امیدواریم به افتخار تمام بازیکنانی که در گذشته تلاش کردند تا قهرمان این تورنمنت شوند، دوباره قهرمانی را تکرار کنیم."

نیمکت نشینی در جام جهانی 2010:

"من خاطرات باورنکردنی از آن بازی دارم، چون ما پیروز شدیم. وقتی روی نیمکت قرار گرفتم هرگز با مربی صحبت نکردم – و یا وقتی که در ترکیب اصلی قرار گرفتم. همه ما هم تیمی هستیم و کیفیت زیادی در ترکیب تیم وجود دارد. تنها کاری که می توانید انجام دهید، این است که بیشترین استفاده را از فرصت های به دست آمده داشته باشید."

دیدار با هلند برای اسپانیا کلیدی خواهد بود...

"این بازی کلیدی است چون اولین مسابقه است - هرچند در جام جهانی گذشته ما بازی اول را واگذار کردیم و در نهایت قهرمان جام شدیم. می دانیم که اگر بتوانیم هلند را شکست دهیم، گام مهمی برای ما خواهد بود."

پست ایده آل:

"من بیشتر از همه در پشت سر مهاجم راحتم – من امسال در این پست بیشتر بازی کرده ام و در آنجا از بازی کردن لذت می برم. اگرچه صادقانه بگویم، هیچ مشکلی با بازی کردن در پست های دیگر خط هافبک و به عنوان مهاجم ندارم، همه آنها خوب هستند و من از بازی کردن در تمام آن پست ها خوشحال می شوم."

Buffon & Casillas

4. 2 کاربر از پست مفید lord7stark تشکر کرده اند .

مدیر هواداران رئال

مربی مورد علاقه
    .:. Jose Mourinho - Guus Hiddink - Marcello Romeo Lippi - Fabio Capello - Jupp Heynckes .:.
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    AL1

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    1,769

ویترین امتیازات

پیش فرض پاسخ : ♣ اخبار و حواشی تیم های گروه b جام جهانی 2014 (اسپانیا,هلند,شیلی,استرالیا ) ♣

به نظر می رسد که آرتورو ویدال به دلیل مصدومیت زانو، دیدار نخست کشورش در جام جهانی مقابل استرالیا را از دست خواهد داد.

گزارش ها از تمرینات روز دوشنبه تیم ملی شیلی در بلو هوریزانته، خبر می دهد که ویدال در جریان 15 دقیقه حضور رسانه ها برای تماشای تمرینات، به همراه سایر اعضای تیم ندوید و تنها با پای چپ خود ضرباتی به توپ می زد.

این هافبک اهل سانتیاگو، ادامه جلسه تمرینی را نیز روی نیمکت نشیت و تمرینات سایر اعضای تیم را نظاره کرد. ویدال در تاریخ 7 می به دلیل مصدومیت مینیسک زانوی راست تحت عمل جراحی قرار گرفت.

این بازیکن 27 ساله در جریان دیدار دوستانه مقابل ایرلند شمالی که با پیروزی 2-0 شیلی به پایان رسید، در دقیقه 77 وارد میدان شد اما به نظر نمی رسد که این حضور کوتاه کمکی به روند بهبودی او کرده باشد.

التهاب زانو روز دوشنبه مانع از هرگونه شرکت ویدال در تمرینات شد و حتی شک و تردید هایی نیز در حضور او مقابل هلند و اسپانیا نیز وجود دارد و در صورتی که این مسئله تأیید شود، او می تواند از لیست تیم ملی خط بخورد.

مردان خورخه سمپائولی روز جمعه در ورزشگاه پانتانال مقابل استرالیا به میدان خواهند رفت و تنها 24 ساعت قبل از مسابقه می توانند جایگزینی برای ویدال انتخاب کنند.

Buffon & Casillas

6. 2 کاربر از پست مفید lord7stark تشکر کرده اند .

مدیر هواداران بارسلونا

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    گواردیولا . ونگر
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    سعید

Lionel Messi

تشکر ها
    4,653

دل بوسکه : چهارمین قهرمانی پی در پی را می خواهیم

فوتبالیست ها باید به هر تورنمنتی به عنوان آخرین تورنمنتشان نگاه کنند

ویسنته دل بوسکه این جمعه باید تیمش را در اولین بازی مقابل هلند هدایت کند . او که از شرایط تیمش راضی است و کاستا را نیز آماده و قبراق می بیند به خبرنگار لوپاریزین گفت : "به بازیکنانم اطمینان دارم. برای دفاع از عنوان قهرمانی آماده ایم اما این را هم می دانیم که پیروزی های گذشته به کمک ما نخواهند آمد."
    " به اعتقاد من عمر ورزش حرفه ای کوتاه است و همه چیز خیلی سریع سپری می شود. هر بازیکنی باید همیشه در اوج آمادگی ، خودش را نگه دارد و به همه مسائل عمقی نگاه کند چرا که عمر حرفه ای یک فوتبالیست خیلی سریع تمام می شود. فوتبالیست ها باید به هر تورنمنتی به عنوان آخرین تورنمنتشان نگاه کنند. "
    وی مورد شانس های قهرمانی نیز چنین گفت : " برزیل در خانه خودش بازی می کند و بدون شک شانس اول است. ده تیم دیگر نیز به اعتقاد من شانس قهرمانی دارند. اما برزیل چون در خانه بازی میکند شانس بیشتری دارد. برای بازیکنان تیمم بهترین ها را آرزو دارم چه در این مسابقات چه در آینده فوتبالشان. امیدوارم چهارمین قهرمانی پی در پی خودمان را بدست بیاوریم "

VIVA BARCA
    Mes Que Un Club

8. کاربر روبرو از پست مفید Saeid~Barca تشکر کرده است .

مدیر هواداران بارسلونا

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    گواردیولا . ونگر
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    سعید

Lionel Messi

تشکر ها
    4,653

اسنایدر: شکست در برابر اسپانیا تلخ ترین خاطره من است

اسنایدر هافبک تیم ملی هلند معتقد است هنوز نتوانسته با شکست در فینال جام جهانی 2010 مقابل اسپانیا کنار بیاید.

وسلی اسنایدر شکست در برابر اسپانیا و از دست دادن عنوان قهرمانی رقابت های جام جهانی 2010 را به عنوان تلخ ترین اتفاق دوران ورزشی خود قلمداد کرده است.

هلند 3 بار در فینال جام های جهانی ناکام مانده است و هنوز نتوانسته قهرمان این رقابت ها شود.

با این حال وسلی اسنایدر و هم تیمی هایش این فرصت را خواهند داشت تا در آغاز رقابت های جام جهانی 2014 انتقام 4 سال پیش را از اسپانیا بگیرند.

اسنایدر در مصاحبه با Der Telegraaf گفت: " شکست در برابر اسپانیا واقعا نا امید کننده و تلخ بود. من از کنار جام گذشتم اما نتوانستم به آن دست پیدا کنم. ما خیلی به پیروزی نزدیک شده بودیم و تنها 4 دقیقه به ضربات پنالتی باقی مانده بود. با این حال نا امیدی و تلخی همیشه بخشی از ورزش بوده است."

هلند در آن دیدار موقعیت های گلزنی خوبی داشت که مهم ترین آن ها در دقیقه ی 62 رخ داد. جایی که آرین روبن نتوانست در مصافی تک به تک ایکر کاسیاس را مغلوب کند.

اسنایدر در ادامه گفت: " همیشه درد شکست در برابر اسپانیا با من همراه خواهد بود و هیچ گاه آن را فراموش نخواهم کرد. اما این مسئله ای است که اتفاق افتاده و دیگر کاری در رابطه با آن نمی توان انجام داد."

VIVA BARCA
    Mes Que Un Club

10. 2 کاربر از پست مفید Saeid~Barca تشکر کرده اند .

مدیر هواداران رئال

مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    AL1

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    1,769

ویترین امتیازات

فوق ستاره باشگاه منچستر یونایتد و تیم ملی هلند از آمادگی بالای یارانش برای رویارویی با تیم ملی اسپانیا سخن گفت.

ّبه گزارش AS، در آستانه دیدار حساس دو تیم فوتبال هلندو اسپانیا از چارچوب رقابت های گروه B جام جهانی 2014، رابین فن پرسی فوق ستاره شاگردان لوئی فن خال از آمادگی شاگرانش برای این مسابقه حساس سخن گفت.

"من می خواهم که همیشه و درهر مسابقه ای به پیروزی دست یابم. فوتبال زندگی من است و اگر تنها به من وابسه بود تا 40-42 سالگی فوتبال بازی کردن را ادامه می دادم. ما در مقابل چالش بزرگی قرار گرفته ایم. اسپانیا با بازیکنانی نظیر دیگو کوستا و هم تیمی ام داوید ده خیا تیم فوق العاده را دارد و از نظر من آن ها بهترین تیم حال حاضر جهان هستند اما ما نیز تیم فوق العاده ای در اختیار داریم و شما نباید از حالا هلند را بازنده مسابقه بدانید."

"ما نسبت به چهار سال گذشته تیم جوان تری داریم که از جنبه های زیادی به ما کمک خواهد کرد. هدف ما این است که بار دیگر خود را به همگان ثابت کنیم. من نه تنها به بازیکنان بلکه به کادر فنی و همه اشخاص این گروه ایمان دارم و مطمئونم که تورنمنت فوق العاده ای را پشت سر خواهیم گذاشت."

گفتنی است دیدار حساس دو تیم جمعه شب و از ساعت 23:30 دقیقه به وقت تهران در استادیوم فونته نوا آره نا در سالوادور آغاز خواهد شد.

ایکر کاسیاس، کاپیتان تیم ملی اسپانیا تأکید کرد که تیمش می خواهد تورنمنت خوبی داشته باشد.

در جام جهانی 2010، آرین روبن فرصت هایی داشت تا هلند را به قهرمانی جهان برساند، اما ایکر کاسیاس تمام فرصت ها را از او گرفت.

بعد از چهار سال، دروازه بان رئال مادرید هنوز شماره1. تیم ملی اسپانیا است و به دنبال تجدید دیدار با هم تیمی سابق خود است.

"روبن دو فصل در کنار من بازی کرده است، و آن زمان برای ما بازیکنی کلیدی محسوب می شد. اما پس از آن، او همیشه بازیکنی تعیین کننده بوده است. گاهی اوقات در دوئل های شخصی ما او خوش شانس تر بوده است.

اما روبن در کنار فن پرسی، اسنایدر،... سه رکن بسیار مهم تیم ملی هلند هستند که تجربه ملی زیادی دارند و شانس هلند تا حد زیادی متکی به این مثلث خواهد بود. آنها حریف بسیار مهمی هستند. ما از تجربه آفریقای جنوبی می دانیم که وقتی جام جهانی را با نتیجه بدی شروع کنید، برای پیروزی در دیدارهای دیگر باید در بهترین فرم خود باشید."

کاسیاس در کنفرانس خبری خود در شهر سالوادور تأکید کرد که دیدار فردا شب کاملاً با فینال جام جهانی 2010 متفاوت خواهد بود و اتفاقاتی که در آن مسابقه رخ داد ربطی به دیدار فردا نخواهد داشت.

"فینال جام جهانی 2010 و این بازی کاملاً متفاوت هستند. ما دوست داریم که قهرمانی در آفریقای جنوبی را تکرار کنیم. اما می دانیم که سخت خواهد بود. ما مدعی هستیم اما همه تیم ها می خواهند مقابل اسپانیا خوب بازی کنند.

اما ما همیشه انگیزه داریم. ما تلاش می کنیم تا دومین ستاره را هم برای پیراهن کشورمان به دست آوریم. ما به عنوان بهترین تیم ملی جهان شناخته می شویم و همه نهایت تلاش خود را برای شکست دادن ما به کار خواهند گرفت. اما اگر ما اشتیاق، جاه طلبی و تواضعی که چهار سال پیش ما را قهرمان کرد، داشته باشیم می توانیم پیشرفت کنیم و از عنوان قهرمانی خود در سال 2010 دفاع کنیم."

Buffon & Casillas

12. 2 کاربر از پست مفید lord7stark تشکر کرده اند .

مدیر هواداران بارسلونا

پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    گواردیولا . ونگر
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    سعید

Lionel Messi

تشکر ها
    4,653

فن پرسی: گلم به اسپانیا، بهترین گل دوران حرفه ای ام است

رابین فن پرسی، کاپیتان تیم ملی هلند، گلی که با ضربه سر شیرجه ای در پیروزی 5-1 مقابل اسپانیا به ثمر رساند را بهترین گل دوران حرفه ای اش توصیف کرد. در آن دیدارابتدا با گل ژابی آلونسو پیش افتاد اما فن پرسی با یک ضربه سر دیدنی، گل تساوی نارنجی ها در آخرین ثانیه های نیمه اول به ثمر رساند.
    کاپیتان نارنجی ها به سان گفت:" این بهترین گل دوران حرفه ای ام بود. واقعا گل فوق العاده ای بود؛ حتی خودم هم می توانم این را بگویم.
    این یکی از بهترین گل هایی بود که در تمام طول دوران حرفه ای ام زدم. آن ضربه شبیه قمار بود اما قبل از اینکه سانتر ارسال شود، دیدم که کاسیاس کمی از دروازه بیرون آمده است.
    قبل از اینکه توپ به من برسد، دیدم که کاسیاس جلوی دروازه ایستاده اما آن ضربه سر عالی بود."
    فن پرسی همچنین از گلی که 7 سال قبل با پیراهن آرسنال به چارلتون زد، به عنوان یکی از بهترین گل های دوران حرفه ای اش نام برد اما معتقد است که با توجه به اینکه دیدار مقابل اسپانیا در جام جهانی است، گل اخیرش در مرتبه ای بالاتر قرار می گیرد.
    " به یاد دارم که یک گل زیبا به چارلتون زدم. اگر بخواهم بین آن و این، یکی را انتخاب کنم، به راحتی می توانم تصمیم بگیرم. این گل را انتخاب می کنم زیرا در جام جهانی، مقابل تیم شماره یک دنیا در 6 سال اخیر، به ثمر رسید. آنها تیم فوق العاده ای هستند. پس رای من به این گل است."
    پیروزی پرگل هلند مقابل اسپانیا باعث شد تا بسیار شاگردان فن خال را یکی از مدعیان قهرمانی می دانند اما فن پرسی تاکید کرد که رقابت ها تازه آغاز شده و نمی توان اینقدر زود نتیجه گیری کرد.
    " رقابت ها تازه آغاز شده است. ما یک نتیجه فوق العاده به دست آوردیم اما هنوز برای قهرمانی راهی طولانی در پیش داریم.
    این پنجمین حضور من در تورنمنت های بزرگ است و می دانم که شرایط چطور پیش می رود. شادی و شور همان طور که سریع آمده، خیلی زود محو می شود. پس ما باید مطمئن شویم که می توانیم این روند را حفظ کنیم؛ نه فقط برای هواداران، که برای خودمان."

VIVA BARCA
    Mes Que Un Club

14. کاربر روبرو از پست مفید Saeid~Barca تشکر کرده است .

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)