Design & Developed BY Patira

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 21
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    کونته - فرگوسن
    بازیکن محبوب
    علی کریمی- مهدی مهدوی کیا-بوفون-پیرلو-بالوتلی-الشراوی-ز
    اسم واقعی شما
    سامان

BrazilPersepolisJuventus

Ali Karimi

تشکر ها
    168
    تشکر شده 394 در 152 پست

ویترین امتیازات

پیش فرض ♣ اخبار و حواشی تیم های گروه a جام جهانی 2014 (برزیل,کرواسی,مکزیک,کامرون) ♣

با سلام

در این تایپک اخبار و حواشی مربوط به گروه A قرار می گیره .........

لعنت به باعث و بانی این بغض ای خدااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اااا

2. 4 کاربر از پست مفید samanpes تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    کونته - فرگوسن
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    سامان

BrazilPersepolisJuventus

Ali Karimi

تشکر ها
    168
    تشکر شده 394 در 152 پست

ویترین امتیازات

پیش فرض پاسخ : ♣ اخبار و حواشی تیم های گروه a جام جهانی 2014 (برزیل,کرواسی,مکزیک,کامرون) ♣

مصدومیت جزئی نیمار در تمرین برزیل

در حالی که تیم ملی برزیل به تمریناتش در ترسوپولیس ادامه می داد مصدومیت نیمار باعث نگرانی کادر فنی این تیم شد.

نیمار در بخشی از تمرین از ناحیه زانو احساس درد کرد و روی زمین افتاد و کادر پزشکی برزیل نزد او رفت اما مصدومیتش جدی نبود و به همراه باقی هم تیمی ها به تمرین ادامه داد.

اسکولاری ، مربی تیم ملی برزیل در این تمرین ، ترکیب اصلی خود که ترکیب فینال جام کنفدراسیون ها مقابل اسپانیا بود را دوباره تست کرد.

برزیلی ها در این تمرین روی ضربات ایستگاهی کار کردند . اسکولاری در این جلسه تمرینی دو بازیکن آکادمی فلومیننزه را برای تمرین با ۲۳ ملی پوش برزیل فراخواند.

لعنت به باعث و بانی این بغض ای خدااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اااا

4. کاربر روبرو از پست مفید samanpes تشکر کرده است .

مدیر هواداران بارسلونا

سوادکوه '|',,|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡
    پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    گواردیولا . ونگر
    بازیکن محبوب
    تمام بازیکنای بارسا . رونالدینهو . بوفون . دل پیرو
    اسم واقعی شما
    سعید

ArgentinaBarcelonaJuventus

Lionel Messi

تشکر ها
    4,653
    تشکر شده 4,292 در 1,193 پست

پیش فرض پاسخ : ♣ اخبار و حواشی تیم های گروه a جام جهانی 2014 (برزیل,کرواسی,مکزیک,کامرون) ♣

در فاصله دو روز تا افتتاحیه جام جهانی؛ خواهرزاده اسکولاری در تصادف کشته شد

تارسیسیو ژوائو اشنیدر 48 ساله صبح امروز در یک تصادف رانندگی در نزدیکی ریو گرانده دو سول، درگذشت.

در فاصله دو روز تا آغاز جام جهانی 2014 برزیل، خواهرزاده لوئیس فیلیپه اسکولاری، سرمربی برزیل، در تصادف رانندگی کشته شد. تارسیسیو ژوائو اشنیدر 48 ساله صبح امروز در یک تصادف رانندگی در نزدیکی ریو گرانده دو سول، درگذشت.
    به گزارش پلیس فدرال برزیل، اتومبیل اشنیدر بعد از برخورد به یک اتومبیل دیگر از جاده منحرف شد؛ هرچند هنوز دلیل اصلی این اتفاق مشخص نیست.
    رسانه های برزیلی گزارش دادند که اشنیدر که مالک چندین گاراژ بود، در همان صحنه تصادف کشته شد اما راننده اتومبیل دیگر تنها دچار آسیب دیدگی جزئی شد.
    این دومین مرگ در خانواده اسکولاری در چند ماه اخیر است. او در ماه می برادر همسرش را به دلیل ابتلا به سرطان از دست داد.
    برزیل پنج شنبه شب در افتتاحیه جام جهانی مقابل کرواسی قرار خواهد گرفت و مشخص نیست که اسکولاری برای حضور در مراسم خاکسپاری خواهرزاده اش، شرکت خواهد کرد یا نه.

VIVA BARCA
    Mes Que Un Club

6. کاربر روبرو از پست مفید Saeid~Barca تشکر کرده است .

مدیر هواداران رئال

مربی مورد علاقه
    .:. Jose Mourinho - Guus Hiddink - Marcello Romeo Lippi - Fabio Capello - Jupp Heynckes .:.
    بازیکن محبوب
    .:. All Players In The .:. Real - Chelsea - Italy
    اسم واقعی شما
    AL1

ItaliaRealMadridSS_Tehran

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    1,769
    تشکر شده 1,679 در 751 پست

ویترین امتیازات

نیمار در آستانه دیدار فردا شب مقابل کرواسی در دیدار افتتاحیه جام جهانی 2014، در کنفرانس خبری شرکت کرد و به گفتگو با خبرنگاران پرداخت. او از هموطنان خود خواست تا برای رسیدن به ششمین قهرمانی از تیم حمایت کنند.

او که در کنفرانس مطبوعاتی به همراه اسکولاری شرکت کرده بود گفت: "بازیکنان امید زیادی به هواداران دارند. آنها یار دوازدهم ما هستند، و یا حتی بازیکن ستاره ما."

الهام گرفتن: "روماریو و رونالدو دو مهاجم الهام بخش من بودند. من چیزهای زیادی از جام جهانی 2002 به یاد دارم. بازیکنان دیگری خارج از برزیل هم وجود دارند، کسانی مثل مسی یا کریستیانو."

یک روز مانده به دیدار افتتاحیه: "همانطور که اسکولاری می گوید: 'زمان آن رسیده است'. لحظه ای رسیده است که تمام برزیلی ها منتظرش بودند. می خواهم روز خیلی سریع بگذرد. در عین حال خوشحالم که اینجا هستم. امیدوارم به بهترین نحو ممکن بتوانم به تیم کمک کنم."

هواداران: "بازیکنان انتظار زیادی از هواداران دارند. آنها یار دوازدهم ما هستند، و یا حتی ستاره ما.

فقط قهرمانی می خواهم: "نه می خواهم بهترین بازیکن جام شوم و نه آقای گل. تنها می خواهم عنوان قهرمانی را به دست آوریم. آنچه که بیشتر از همه می خواهم این است که به همراه تیم قهرمان مسابقات شوم."

یک گروه و نه افراد: "آماده ام تا به هم تیمی هایم کمک کنم. من برای خودم بازی نمی کنم. ما در داخل زمین 11 نفر هستیم. همه با نقش خود و آنچه که باید در زمین انجام دهند آشنا هستند. بنابراین تیم می تواند پیش برود."

بی خوابی: "تنها یک بار دیر خوابیده ام و آن هم قبل از فینال لیبرتادورس بوده است. من با گانسو هم اتاقی بودم و ساعت 5 صبح به رختخواب رفتیم. حالا فکر می کنم به بلوغ بیشتری رسیده ام و خوب خواهم خوابید."

شماره 10: "این افتخار بزرگی است که پیراهن شماره 10 برزیل را به تن می کنم. اولین پیراهن مستقیماً به مادرم فرستاده خواهد شد."
    جام جهانی 2002: "من کمی به یاد می آورم. مدل موهایم را مثل رونالدو اصلاح کرده بودم و جشن قهرمانی را در خانه مادربزرگم گرفتم، اما چیز زیادی به یاد نمی آورم."

اسکولاری: "من با مربیان سطح بالایی کار کرده ام. من قدردان تمام چیزهایی هستم که فیلیپائو به من یاد داده است. از وقتی که یک بچه بودم او را در پالمیراس، تیم ملی،... دنبال می کردم. من همیشه او را به عنوان یک برنده دیده ام. امروز امیدوارم که بتوانم تمام تجربه های شخصی و حرفه ای او را به خود جذب کنم."

Buffon & Casillas

8. کاربر روبرو از پست مفید lord7stark تشکر کرده است .

مدیر هواداران رئال

مربی مورد علاقه
    .:. Jose Mourinho - Guus Hiddink - Marcello Romeo Lippi - Fabio Capello - Jupp Heynckes .:.
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    AL1

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    1,769

ویترین امتیازات

داوید لوئیز مدافع تیم ملی برزیل معتقد است که موفقیت آن ها در جام کنفدراسیون های سال گذشته تاثیر کمی روی بازی این تیم در جام جهانی خواهد داشت.

به نقل از Sportal، تا ساعاتی دیگر تیم های برزیل و کرواسی دیدار افتتحایه جام جهانی 2014 را آغاز خواهند کرد. برزیل سال گذشته در کشور خود موفق شد قهرمان جام کنفدراسیون ها شود، لوئیز معتقد است چیزی که مردم برزیل می خواهند ششیمین قهرمانی جهان است.

لوئیز در مصاحبه با سایت گل گفت: "در فوتبال نتایج گذشته حساب نمی شوند. بنابراین ما باید تلاش کنیم نتیجه سال گذشته جام کنفدارسیون ها را فراموش کنیم و روی کار خود تمرکز کنیم.

"جام جهانی تورنمنتی متفاوت است، بزرگترین تورنمنت. قهرمان در کنفدارسیون ها اتفاق و موفقیت بزرگی بود. تکرار این موفقیت می تواند اتفاقی بزرگ باشد.

"هیجان فوق العاده ای وجود دارد. بازی در جام جهانی رویای iر فوتبالیستی است و این لحظه بزرگی برای من است. چیزی نمی تواند بزرگتر از این باشد. "

Buffon & Casillas

10. کاربر روبرو از پست مفید lord7stark تشکر کرده است .

مدیر هواداران رئال

مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    AL1

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    1,769

ویترین امتیازات

لوکا مودریچ هافبک تیم ملی کرواسی معتقد است که بازی تهاجمی مقابل برزیل می تواند بهترین شکل بازی برای کروات ها باشد.

به نقل از Sportal، قهرمان 5 دوره جام جهانی اینبار هم با داشتن شرایط میزبانی یکی از مدعیان اصلی به شمار می رود. کرواسی برای چهارمین بار در جام جهانی حاضر شده است و باید در دیدار افتتاحیه در سائوپائولو به مصاف برزیل برود.

لوکا مودریچ هافبک رئال مادرید در مصاحبه با SUN گفت: "زمانی زیادی از آخرین بازی که کرواسی در بازی به این مهمی به میدان رفت می گذرد.

"ما از نحوه کسب برد مقابل برزیل آگاهی داریم. آن ها تیمی فوق العاده هستند، با داشتن بازیکنانی برجسته ای نظیر، نیمار، مارسلو، تیاگو سیلوا.

"این بدان معنی است که ما باید در زمین کاملا یک دل باشیم، زیرا هیچ یک از ما به تنهایی نمی تواند ستاره این بازی باشد.

"در میانه میدان شاهد نبردی سخت خواهیم بود و اگر ما عقب بکشیم و دفاع کنیم محکوم به فنا خواهیم بود. "

Buffon & Casillas

12. کاربر روبرو از پست مفید lord7stark تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    کونته - فرگوسن
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    سامان

BrazilPersepolisJuventus

Ali Karimi

تشکر ها
    168
    تشکر شده 394 در 152 پست

ویترین امتیازات

پیروزی ۳ بر یک میزبان برابر کرواسی با ۴ گل برزیلی

دو تیم برزیل و کرواسی از ساعت 30 دقیقه بامداد امروز (جمعه) با سوت نیشیمورای ژاپنی در دیدار افتتاحیه بیستمین دوره جام جهانی به مصاف هم رفتند تا رسماً این رقابت‌ها آغاز شود. این دیدار که در حضور 68 هزار تماشاگر برگزار شد، با نتیجه 3 بر یک به سود طلایی‌پوشان به پایان رسید که طی آن مارسلو ( 11 - گل به خودی) برای کرواسی و نیمار (29، 71 - پنالتی) و اسکار (90) برای برزیل گلزنی کردند.

نیمه نخست:

در دقیقه 7 بازی بعد از اینکه برزیل یک موقعیت نصفه و نیمه به دست آورد؛ کروات‌ها به سمت دروازه زردپوشان رفتند و اولیچ با ضربه ناگهانی خود اولین خطر جدی را روی دروازه برزیل ایجاد کرد.

کروات‌ها با وجود سر و صدای عجیب تماشاگران برزیلی پا پس نکشیدند و چند بار از سمت چپ دروازه برزیل حرکت کردند. بازی با همین شرایط دنبال می‌شد تا اینکه در دقیقه 11 مارسلوی برزیلی به جای دفع توپ ارسالی از سوی اولیچ مستقیماً آن را وارد دروازه تیمش کرد. بدین ترتیب اولین گل جام بیستم یک گل به خودی شد و کرواسی یک بر صفر از میزبان جام جهانی پیش افتاد.

در ادامه بازی برزیلی‌ها به خود آمدند و تلاش بسیاری کردند تا گل خورده را جبران کنند اما دروازه‌بان و مدافعان کرواسی به همان اندازه مقابل مهاجمان برزیل مقاومت می‌کردند.

بازی با برتری یک بر صفر کرواسی دنبال می‌شد تا اینکه در دقیقه 29 مقاومت کروات‌ها شکست و برزیل به گل رسید. نیمار با پاسی که اسکار به او داد از میانه‌های میدان پا به توپ شد. او به خوبی دروازه کرواسی را دید و از پشت محوطه جریمه توپ را به گوشه سمت چپ دروازه،‌ جایی که دور از دستان پلتیکاسا باشد فرستاد تا بازی به تساوی کشیده شود.

نیمه دوم:

نیمه دوم این بازی در شرایطی آغاز شد که دو تیم نسبت به نیمه نخست بازی را با احتیاط بیشتری دنبال می‌کردند. این روند تا دقیقه 65 ادامه داشت تا اینکه نیمار پا به توپ به سمت دروازه کرواسی رفت اما با خطای کورلوکا متوقف شد. دنی آلوز هم که پشت ضربه ایستگاهی ایستاده بود از این موقعیت استفاده نکرد و توپش از بالای دروازه کرواسی به بیرون رفت.

چند دقیقه بعد، اولین پنالتی جام بیستم در دقیقه 69 روی فرد، مهاجم برزیل اتفاق افتاد. این بازیکن که در محوطه جریمه به دنبال موقعیت بود نقش بر زمین شد و نیشیمورا این صحنه را پنالتی تشخیص داد که البته مشکوک به نظر می‌رسید. در دقیقه 70 نیمار پشت ضربه پنالتی ایستاد و توانست برزیل را 2 بر یک پیش بیندازد. این اتفاق در شرایطی رخ داد که درواز‌ه‌بان کرواسی به سمت توپ حرکت کرد اما دستان او مانع از گل شدن توپ نشد.
    پس از این گل تغییر چندانی در روند بازی ایجاد نشد اما این تیم برزیل بود که با گل دقیقه 90 اسکار برتری خود را قاطع‌تر کرد و شروعی خوب در جام جهانی داشت.

14. کاربر روبرو از پست مفید samanpes تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    LW-CF-ST-CAM
    مربی مورد علاقه
    دیــــــــــــــگو سیمئونه-فان خال-گواردیولا
    بازیکن محبوب
    مسی-نیمار-دیگو کاستا-بیل-سوارز
    اسم واقعی شما
    علی

GermanyBarcelonaAtleticoMadrid

Lionel Messi

تشکر ها
    1,874
    تشکر شده 774 در 419 پست

پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر درباره بازیهای گروه 1 جام جهانی 2014 - برزیل.کرواسی.مکزیک.کامرون

اسکولاری: تصمیم‌های داور در نتیجه تاثیر نداشت

سرمربی تیم ملی فوتبال برزیل می‌گوید عملکرد داور ژاپنی بازی افتتاحیه جام جهانی تاثیری در نتیجه به دست آمده نداشته است.

لوئیز فیلیپه اسکولاری ابتدا درباره صحنه پنالتی که مورد سوال خبرنگاران بود گفت: میلیون‌ها نفر در سراسر جهان صحنه پنالتی را دیدند و داور هم یکی از آن‌ها بود. من هم فکر می‌کنم پنالتی درست بود.

وی ادامه داد: همه بازیکنان ما کامل بودند و توانستند بازی باخته را با برد عوض کنند.

اسکولاری درباره جو ورزشگاه گفت: فشاری که تماشاگران وارد می‌کنند فقط به حریفان نیست بلکه به تیم میزبان نیز فشار وارد می‌شود. البته باید بگویم که تماشاگران ما امروز خارق‌العاده بودند و جو فوق‌العاده‌ای را در ورزشگاه ایجاد کردند. امیدوارم تیم من در ادامه رقابت‌ها نیز عملکرد خوبی داشته باشد و هواداران همانند امروز به خوبی از تیم کشورشان حمایت کنند.

سرمربی برزیل در پاسخ به سوالی درباره اعتراض شدید کواچ به عملکرد تیم داوری گفت: من نمی‌توانم درباره این مسئله صحبت کنم و اساسا کار من نیست که عملکرد داوران را آنالیز کنم. نظر شخصی من این است که عملکرد داور تاثیری در نتیجه بازی نداشت.

وی درباره عملکرد فنی شاگردانش گفت:‌ما در این بازی کیفیت بالایی را از خودمان نشان دادیم. خیلی سخت است که تماشاگران شما در ورزشگاه باشند و انتظار پیروزی شما را داشته باشند اما گل برتری را تیم حریف به ثمر برساند و شما بخواهید مقابل هواداران خود به بازی برگردید. اما تیم من این کار را امروز به خوبی انجام داد.

سرمربی تیم ملی فوتبال برزیل در مورد عملکرد اسکار که گل سوم سلسائو را در این بازی به ثمر رساند گفت: اسکار بازیکن خوب و کاملی است و در این دیدار نیز توانست کیفیت واقعی خودش را به نمایش بگذارد. البته باید از تماشاگران هم بار دیگر تشکر کنم که به ما کمک کردند که به بازی برگردیم. آنها فوق العاده بودند و جو عالی در ورزشگاه به وجود آورده بودند.

اسکولاری در پاسخ به این سوال که آیا در بازی بعدی تیمش به ترکیب دست خواهد زد، گفت:‌ما امروز در سطح جام جهانی بازی کردیم. بازی ما برابر کرواسی نسبت به سایر دیدارهای اول ما در ادوار مختلف جام جهانی خیلی خوب بود. تیم ما جوان است. بعد از گلی که دریافت کردیم به دلیل سن پایین فشار بسیار زیادی به تیم وارد شد. من از لحاظ فیزیکی و تاکتیکی باید از آنها راضی باشم. فکر نمی‌کنم برای بازی بعد مشکل خاصی داشته باشیم.

وی در باره کارت‌های زرد نیمار و گوستاو هم گفت: ما باید تمام تمرکزمان را بر پیروزی و صعود به دور بعد بگذاریم. با سه امتیاز بازی بعد می‌توانیم صعودمان را قطعی کنیم. برای رسیدن به هدف خود بازیکنان ما ممکن است مجبور به خطا شوند و کارت زرد دریافت کنند.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

16. کاربر روبرو از پست مفید ZedBazi تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    LW-CF-ST-CAM
    مربی مورد علاقه
    دیــــــــــــــگو سیمئونه-فان خال-گواردیولا
    بازیکن محبوب
    مسی-نیمار-دیگو کاستا-بیل-سوارز
    اسم واقعی شما
    علی

GermanyBarcelonaAtleticoMadrid

Lionel Messi

تشکر ها
    1,874
    تشکر شده 774 در 419 پست

پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر درباره بازیهای گروه 1 جام جهانی 2014 - برزیل.کرواسی.مکزیک.کامرون

کواچ: اتفاقات دیدار افتتاحیه شرم آور بود

سرمربی تیم ملی فوتبال کرواسی پس از شکست تیمش در دیدار افتتاحیه جام جهانی 2014 برابر برزیل گفت: اتفاقات این دیدار شرم آور بود.

نیکو کواچ در نشست خبری پس از دیدار با برزیل که با شکست 3 بر یک تیمش همراه شد اظهار کرد: واقعا برای اتفاقاتی که در دیدار افتتاحیه رخ داد باید تاسف خورد.

وی افزود: نمایش بسیار خوبی داشتیم ولی داور و اتفاقاتی که وی مسبب بود، اجازه نداد تا ما امتیازی در این دیدار کسب کنیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال کرواسی با عصبانیت و ضمن انتقاد از نحوه قضاوت نیشی مورا داور ژاپنی، عنوان کرد: اگر آن صحنه پنالتی بود بهتر است فوتبال را تعطیل کنید تا در ادامه جام جهانی بسکتبال بازی کنیم.

وی همچنین اطمینان داد که تیم ملی کرواسی در ادامه رقابت های جام جهانی به نتایج درخشانی دست پیدا خواهد کرد.

برزیل در حالی امروز دیدار افتتاحیه جام جهانی 2014 را مقابل کرواسی 3 بر یک پیروز شد که اشتباهات عجیب داور ژاپنی تاثیر فراوانی در پیروزی میزبان داشت.

در دیگر دیدار گروه نخست جام جهانی روز جمعه مکزیک و کامرون رقابت می کنند.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

18. کاربر روبرو از پست مفید ZedBazi تشکر کرده است .

مدیر هواداران بارسلونا

سوادکوه '|',,|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡
    پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    گواردیولا . ونگر
    بازیکن محبوب
    تمام بازیکنای بارسا . رونالدینهو . بوفون . دل پیرو
    اسم واقعی شما
    سعید

ArgentinaBarcelonaJuventus

Lionel Messi

تشکر ها
    4,653
    تشکر شده 4,292 در 1,193 پست

همه چیز به نام نیمار تمام شد

مهاجم برزیل با گلزنی در بازی افتتاحیه، تعداد گل‌های ملی خود را به عدد ۳۳ رساند.

به گزارش افکارنیوز، با انجام بازی بین برزیل و کرواسی، جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل به طور رسمی آغاز شد. برزیل میزبان این رقابت‌ها با وجود اینکه دقایق ابتدایی از کرواسی عقب افتاد اما در نهایت با نتیجه ۳ بر یک حریف خود را شکست داد تا فیل بزرگ یعنی اسکولاری خوشحال از ورزشگاه خارج شود.

در زیر مروری کوتاه بر آمار بازی شب گذشته داریم:

* بعد از ۲ گلی که داوید ویا در جام جهانی ۲۰۰۶ به اوکراین زده بود، دیگر هیچ بازیکنی نتوانسته بود در اولین بازی‌اش در جام جهانی ۲ گل یا بیشتر بزند. کاری که نیمار مهاجم برزیل شب گذشته انجام داد.

* ‫برزیل در نیمه دوم دیدار مقابل کرواسی فقط ۲ شوت به سمت دروازه حریف زد که هر ۲ شوت به گل تبدیل شد.

* ‫برزیل در این دیدار تنها ۵ بار خطا کرد که این تعداد کمترین تعداد خطای یک تیم در جام جهانی از سال ۱۹۶۶ تاکنون بود.

* گلی که مارسلو مدافع برزیل در دیدار مقابل کرواسی به اشتباه وارد دروازه خود کرد، نخستین گل به خودی برزیل در تاریخ جام‌های جهانی بود.

* نیمار در پنجاهمین بازی ملی‌اش برای برزیل، با ۲ گلی که به ثمر رساند، مجموع گل‌های خود را به عدد ۳۳ رساند. این بازیکن ۵ گل در ۴ بازی اخیر برای برزیل به ثمر رسانده است.

* در جریان تمام بازی افتتاحیه، توپ تنها ۷ بار به فِرد، مهاجم وسط برزیل رسید!

VIVA BARCA
    Mes Que Un Club

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    کونته - فرگوسن
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    سامان

BrazilPersepolisJuventus

Ali Karimi

تشکر ها
    168
    تشکر شده 394 در 152 پست

ویترین امتیازات

توقف برزیل مقابل مکزیک؛ دومین تساوی بدون گل جام جهانی

در دومین دیدار گروه A جام جهانی، تیم های برزیل و مکزیک از ساعت 23 و 30 دقیقه سه شنبه شب در ورزشگاه کاستلائو به مصاف یکدیگر رفتند.

نیمه اول این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید.

برزیل چندین بار تا آستانه گلزنی پیش رفت اما دروازه بان مکزیک با واکنش های خوب مانع گلزنی میزبان شد.

در نیمه دوم نیز هر دو تیم موقعیت های زیادی برای گلزنی داشتند ولی دروازه بان های هر دو تیم آماده نشان دادند و مانع فروپاشی دروازه ها شدند.

برزیل که برای کسب هر سه امتیاز بازی هجومی را در دستور کار خود قرار داده بود خوش شانس بود که در دقایق پایانی دروازه اش روی ضد حملات مکزیک باز نشد و در نهایت بازی با تساوی بدون گل خاتمه یافت.

رامیرز و سیلوا از برزیل و پائول آگولار از مکزیک در این مسابقه کارت زرد دریافت کردند.

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)