Design & Developed BY Patira

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 23

Hybrid View

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    کاپلو
    بازیکن محبوب
    CR7 - RAUL
    اسم واقعی شما
    masoud

EnglandPersepolisRealMadrid

Raul

تشکر ها
    856
    تشکر شده 1,005 در 319 پست

پیش فرض بالوتلی: من سریع ترین، بهترین و باحالترین بازیکن ایتالیا هستم !

بالوتلی: من سریع ترین، بهترین و باحالترین بازیکن ایتالیا هستم !

مهاجم ایتالیایی، با اعتماد به نفس مثال زدنی درباره ی خودش و تیم ملی کشورش مصاحبه ای انجام داد.
    ماریو بالوتلی، مهاجم آث میلان معتقد است که او سریع‌ترین، باحال ترین و بهترین بازیکن تیم ملی ایتالیا در جام جهانی است.
    مهاجم 23 ساله در 41 بازی برای میلان 18 گل به ثمر رسانده و انتظار می‌رود از بازیکنان فیکس آتزوری در برزیل باشد.
    با وجود فصل نه چندان خوب در میلان، بالوتلی مطمئن است که می‌تواند توانایی هایش را با قدرت به نمایش بگذارد و مصر است که همیشه فکر می‌کرده که می‌تواند در بزرگترین رقابت ملی فوتبال حضور داشته باشد.
    او در مصاحبه ای که توسط PUMA برگزار شده بود گفت: "سریع ترین بازیکن تیم ملی ایتالیا؟ من هستم
    بهترین بازیکن؟ مسلما شما هم می‌دانید که من هستم !
    تکنیکی ترین بازیکن؟ این را هم به خوبی می‌دانید . خنده دار ترین بازیکن؟ جواب این یکی را هم می‌دانید! باحال‌ترین؟ بی‌خیال ! این یکی دیگر خیلی مشخص است !
    همیشه ایمان داشتم که روزی در جام جهانی حضور خواهم داشت. جام جهانی رویای هر کودکی است. وقتی فوتبال را شروع می‌کنید، درباره اش رویاپردازی می‌کنید. من در دوران فوتبالم خوب کار کردم و خوش شانسم که می‌توانم آنجا باشم."
    بالوتلی همچنین امیدوار است که بتواند با زدن بیشترین تعداد گل در برزیل به کفش طلا برسد و معتقد است که ایتالیا از یورو 2012 قوی تر است.
    او گفت: " وقتی که کفش طلا را بدست آورم، آن را در اتاق لباس‌هایم کنار باقی کفشها خواهم گذاشت !
    در ابتدای یورو 2012 کمی سخت شروع کردم ولی رفته رفته اوضاع بهتر شد.فکر میکنم که ایتالیا نسبت به گذشته تیم قوی تری شده است. نمی‌دانم چرا.
    تیم قدرتمندی هستیم و هر کس سعی می‌کند وظیفه ی خود را به بهترین نحوی انجام دهد، مثل پیرلو، بوفون و سه یا چهار بازیکن کلیدی دیگر تیم."

2. 3 کاربر از پست مفید sss تشکر کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)