Design & Developed BY Patira

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 23 , از مجموع 23
    مدیر هواداران رئال

مربی مورد علاقه
    .:. Jose Mourinho - Guus Hiddink - Marcello Romeo Lippi - Fabio Capello - Jupp Heynckes .:.
    بازیکن محبوب
    .:. All Players In The .:. Real - Chelsea - Italy
    اسم واقعی شما
    AL1

ItaliaRealMadridSS_Tehran

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    1,769
    تشکر شده 1,679 در 751 پست

ویترین امتیازات

پیش فرض ♣ اخبار و حواشی تیم های گروه d جام جهانی 2014 (ایتالیا،کاستاریکا،اروگوئ ،انگلیس) ♣

دوستان در این تایپک اخبار و حواشی مربوطه قرار میگیرد
    از ارسال پست های نامربوط جــدا خودداری کنید

Buffon & Casillas

2. 3 کاربر از پست مفید lord7stark تشکر کرده اند .

مدیر هواداران رئال

مربی مورد علاقه
    .:. Jose Mourinho - Guus Hiddink - Marcello Romeo Lippi - Fabio Capello - Jupp Heynckes .:.
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    AL1

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    1,769

ویترین امتیازات

پیش فرض پاسخ : ♣ اخبار و حواشی تیم های گروه d جام جهانی 2014 (ایتالیا،کاستاریکا،اروگوئ ،انگلیس) ♣

هافبک خلاق و بازیساز تیم ملی ایتالیا می گوید هنوز هم می خواهد پس از جام جهانی، از فوتبال ملی خداحافظی کند.

به گزارش سرویس بین الملل گل دات کام، آندره آ پیرلو تایید کرد که جام جهانی 2014، آخرین بازی های وی در پیراهن آتزوری خواهد بود. او که از جام جهانی 2002 در ترکیب تیم ملی ایتالیا به میدان رفته است، به خبرنگاران گفت:

"هنوز هم به خداحافظی از فوتبال ملی پس از این جام جهانی فکر می کنم زیرا در سنی قرار دارم که تصمیم درست این است و باید جایگاه تیم ملی را برای نسل جدید، باز کرد. ادامه دادن کاری بیهوده است. اگر ایتالیا به من نیاز داشت، مشکلی بزای بازگشت ندارم اما اگر آمدم و به بازی گرفته نشدم، عصبانی خواهم شد. پس بهتر است در خانه بمانم."

"بازیکنان گل می زنند. پس هنگامی که اوضاع بر وقف مراد پیش نمی رود، طبیعی است بازیکنی همچون بالوتلی کمی عصبانی شود. او باید بر روی بازی تیمی تمرکز کند و در این صورت، گل ها هم از راه می رسند. حضور در جام جهانی آن هم در برزیل، سرزمین فوتبال، آرزوی هر بازیکنی است. این چیزی نیست که اغلب اتفاق بیفتد و شانس حضور در این تورنمنت، تا آخر عمر از یادمان نخواهد رفت."

Buffon & Casillas

مدیر هواداران رئال

مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    AL1

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    1,769

ویترین امتیازات

پیش فرض پاسخ : ♣ اخبار و حواشی تیم های گروه d جام جهانی 2014 (ایتالیا،کاستاریکا،اروگوئ ،انگلیس) ♣

اسطوره فوتبال ایتالیا و باشگاه آث میلان می گوید از قهرمانی ایتالیا در جام جهانی 2014 شگفت زده نخواهد شد.

به گزارش سرویس بین المللی گل دات کام، با وجود تساوی نا امید کننده تیم ملی ایتالیا در بازی دوستانه در برابر لوکزامبورگ، فرانکو باره سی معتقد است سرمربی اسبق فیورنتینا می تواند تیمش را در برزیل به موفقیت برساند. وی به خبرنگاران گفت:

"چزاره پراندلی با توجه به نقاط ضعف و قوت رقیب، تاکتیک هایش را نغییر می دهد. این که تیم می تواند با ترکیب های متفاوتی بازی کند، نشانه خوبی است. ما عاشق فوتبال تاکتیکی هستیم و رقبا به خوبی از این مسئله آگاهی دارند."

"ما تاکنون چهار بار قهرمان جهان شده ایم و اگر بتوانیم اولین کشور اروپایی باشیم که در خاک آمریکای لاتین قهرمان شده است، من شگفت زده نخواهم شد. ایتالیا تحت هدایت پراندلی تیم قدرتمندی است و قابلیت انجام هر کاری را دارد. جیانلوییجی بوفون از اول زمین، تیم را هدایت خواهد کرد."

"ایتالیا شانس این را داشته است که در دو پست دروازه بان و دفاع، بازیکنانی در کلاس جهانی تولید کند پس خط دروازه بوفون توسط افرادی چون کیه لینی، بارتزالی و بونوچی محافظت خواهد شد."

Buffon & Casillas

مدیر هواداران رئال

مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    AL1

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    1,769

ویترین امتیازات

بالوتلی می گوید از این که توانسته با گلی که به ثمر رساند موجب شکست انگلیس و پیروزی تیم ملی کشورش شود احساس منحصر به فردی داشته باشد.

ه گزارش فوتبال ایتالیا، دیشب از گروه D مسابقات جام جهانی، دو تیم ایتالیا و انگلیس به مصاف هم رفتند که آتزوری موفق شد با دو گل مارکیزیو و بالوتلی انگلیس را مغلوب کند.

ماریو بالوتلی به شبکه RAI گفت: " من خیلی خوشحال هستم، واقعا این یک احساس منحصر به فرد است؛ این اولین بازی من در جام جهانی بود و یک حس فوق العاده را تجربه کردم؛ من این گل را به همسر آینده ام و خانواده ام تقدیم می کنم."

بالوتلی این هفته تعامل خود را با نامزدش، فانی نگوئشا اعلام کرد.

او ادامه داد: " فقط شرایط آب و هوایی در مانئوس وحشتناک بود، اینجا خیلی بیش از حد گرم است؛ ایتالیایی ها همیشه از آب و هوای گرم رنج می برند اما نکته مهم این است که ما نتیجه را به نفع خود به پایان رساندیم."

سالواتورو سریگو اذعان می کند که جی جی بوفون، قبل از بازی برابر انگلیس به او اعتماد کرده و به او اطمینان داده است

به گزارش فوتبال ایتالیا، سیریگو دروازبان تیم پی اس جی دیشب در برابر انگلیس قرار گرفت و واقعا نمایش عالی را از خودش نشان داد، او جانشین بوفون شده بود که به علت مصدومیت بازی را از دست داد.

او به اسکای اسپورت گفت: " من یک شب آرام را پشت سر گذاشتم سپس صبح روز بازی متوجه شدم که جی جی مصدوم است؛ بعد از چند تماس تلفنی متوجه شدم که قضیه واقعا جدی است، ما یک گروه و تیم فوق العاده هستیم که باعث می شود در زمین قدرت داشته باشیم؛ هر کدام از ما می توانیم نقش کلیدی در جلو بردن تیم داشته باشیم.

من نمی دانم به بوفون چه بگویم، این شرایط دشوار است؛ از یک طرف برای فرصت رسیدن به خودم خوشحالم و از طرفی نا امید هستم برای جی جی. او به من گفت خوشحال است که مصدومیتش جدی نیست سپس به من اطمینان داد که می توانم جایگزین خوبی برای او باشم."

Buffon & Casillas

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)