Design & Developed BY Patira

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 23
    مدیر هواداران رئال

مربی مورد علاقه
    .:. Jose Mourinho - Guus Hiddink - Marcello Romeo Lippi - Fabio Capello - Jupp Heynckes .:.
    بازیکن محبوب
    .:. All Players In The .:. Real - Chelsea - Italy
    اسم واقعی شما
    AL1

ItaliaRealMadridSS_Tehran

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    1,769
    تشکر شده 1,679 در 751 پست

ویترین امتیازات

پیش فرض ♣ اخبار و حواشی تیم های گروه d جام جهانی 2014 (ایتالیا،کاستاریکا،اروگوئ ،انگلیس) ♣

دوستان در این تایپک اخبار و حواشی مربوطه قرار میگیرد
    از ارسال پست های نامربوط جــدا خودداری کنید

Buffon & Casillas

2. 3 کاربر از پست مفید lord7stark تشکر کرده اند .

مدير كل سايت

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونجر
    بازیکن محبوب
    رونالدو برزیلی
    اسم واقعی شما
    جـــعفر

Iran

Ronaldo

تشکر ها
    1,434
    تشکر شده 18,131 در 2,635 پست

پیش فرض آخرین اخبار از تیم ملی انگلیس در جام جهانی 2014 برزیل

کمپ جام جهانی تیم ملی انگلیس در معرض دید جاسوس‌‌ها!

کمپ تیم ملی انگلیس

نشریه میرر چاپ لندن از هم اکنون شروع به بهانه‌تراشی برای توجیه ناکامی‌های احتمالی تیم ملی انگلیس کرده و موقعیت نامناسب محل تمرینات این تیم در برزیل را به عنوان یکی از فاکتور‌هایی که ممکن است شانس موفقیت سه‌شیر را کم کند، معرفی کرده است.

کمپ تیم ملی انگلیس در کنار کوهی واقع شده است، تپه‌ای که در گزارش نشریه میرر به عنوان موقعیتی مناسب برای جاسوسان رقبای سه‌شیر، تیم‌های ملی ایتالیا، ‌اروگوئه و کاستا‌ریکا توصیف شده که به آنها امکان می‌دهد تمرینات شاگردان روی هاجسون را به آسانی رصد کنند.

میرر در این خصوص نوشته است:«تصاویر ما نشان می‌دهد که رصد کردن زمین تمرینی تیم ملی انگلیس و پی بردن به تاکتیک‌های این تیم چقدر آسان است اما حریفان انگلیس اگر بخواهند می‌توانند مسیر منحرف‌تری را انتخاب کنند و با استخدام چند صخره نورد آنها را مامور فیلمبرداری از تاکتیک‌های تیم هاجسون کنند چرا که در آنجا یک مسیر محبوب با تمامی امکانات برای صخره نوردی وجود دارد.»

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

وین رونی: این بهترین انگلیسی است که دیده‌ام

وین رونی

تیم ملی فوتبال انگلیس در گروه D به همراه ایتالیا، اروگوئه و کاستاریکا قرار گرفته است.

وین رونی که در ترکیب نهایی و 23 نفره انگلیس برای جام جهانی قرار گرفته و امید نخست سه شیر در امر گلزنی به شمار می‌رود اعلام کرده نمی‌داند تیم ملی کشورش می‌تواند تا چه مرحله‌ای بالا برود اما بر اینکه این تیم ملی بهترین در دهه گذشته است تاکید کرده است.

رونی در این زمینه گفت: این بهترین تیم ملی انگلیسی است که تاکنون دیده‌ و عضوی از آن بوده‌ام. تنها مشکلی که داریم این است که تیم ما مملو از بازیکنان جوانی است که تجربه حضور در دیدارهای بین المللی را ندارند. فکر نمی‌کنم کسی بتواند پیش بینی کند تیم ما تا چه مرحله‌ای بالا خواهد رفت. این چیزی است که در تورنمنت پیش رو مرا هیجان زده می‌کند.

رونی افزود: به واقع نمی‌دانم چه نمایشی در برزیل خواهیم داشت. توانایی این را داریم که به فینال رقابت‌ها راه یافته و همه را شگفت زده کنیم. تنها چیزی که می‌توانم به آن اشاره کنم پتانسیلی است که تیم دارد. به دنیل استاریج، لوک شاو و ادم لایانا نگاه می‌کنم که همگی جوان هستند. تنها چیزی که می‌توانم بگویم این است که به همه چیز خوش بین هستم. وقتی به یورو 2004 نگاه می‌کنم که بازیکنی جوان بودم، از بازیکنان با تجربه‌ای که در تیم بودند همواره کمک می‌خواستم. بازیکنانی مانند استیون جرارد و فرانک لمپارد می‌توانند به همه جوان‌ها کمک کنند.

================================================== =============================

اسکولز: انگلیس در برزیل باید مانند لیورپول بازی کند

پل اسکولز

تیم ملی فوتبال انگلیس در گروه D جام جهانی باید به مصاف تیم‌های ایتالیا، کاستاریکا و اروگوئه برود.

پل اسکولز در خصوص حضور تیم ملی انگلیس در جام جهانی اظهار نظر داشته و اعلام کرده این تیم باید درست همانند لیورپول در این فصل بازی کند.

وی در این خصوص گفت: انگلیس باید درست همانند لیورپول در طول فصل گذشته با ذهنیت تهاجمی به میدان برود. فکر می‌کنم چهار یا پنج بازیکن از لیورپول در ترکیب انگلیس در رویارویی با ایتالیا حضور داشته باشند. در جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی همه انگلیسی‌ها از تساوی‌های خسته کننده حوصله‌شان سر رفته بود. همه ترجیح می‌دهند اگر تساوی هم در کار باشد، 3 بر 3 باشد نه بدون گل. اینکه تیم روی هاجسون (سرمربی انگلیس) بازیکنان تهاجمی زیادی در ترکیب دارد را دوست دارم و می‌خواهم آنها مانند لیورپول در این فصل و مانند منچستریونایتد در سال‌های گذشته بازی کنند.

اسکولز افزود: شاید انتظار چنین نمایشی از انگلیس در جام جهانی دور از ذهن هاجسون باشد اما من به واقع دوست دارم چنین چیزی در نمایش انگلیس ببینم.

================================================== ================================

جرارد: اشتباه مقابل چلسی را در جام جهانی تکرار نمی‌کنم

0

استیون جرارد

استیون جرارد که هنوز خود را در شکست مقابل چلسی در رقابت‌های لیگ انگلیس و از دست دادن جام مقصر می‌داند، معتقد است این اشتباه را در جام جهانی تکرار نخواهد کرد.

وی در این خصوص گفت: من می‌دانم هرکسی را که می‌بیند فکر می‌کند دوباره این اتفاق رخ خواهد داد.

این مسئله تمام شده است، من نمی‌توانم تغییری دهم. ما در سه مسابقه نتیجه خوبی نداشتیم. اما باید به نتایج مثبت این قضیه توجه کنیم.

وی اضافه کرد: ولی ما در پایان در سخت ترین رقابت‌های لیگ جهان به عنوان دوم رسیدیم. من در 38 بازی حضور یافتم و نمی‌توانم تنها روی یک اشتباهم تمرکز کنم.

جرارد تصریح کرد: هم اکنون در شرایط خوبی به سر می‌برم. هرکسی برای شروع این رقابت‌ها هیجان زده است و در انتظار آغاز این رقابت‌هاست.
    WelCome To Derby

4. کاربر روبرو از پست مفید Derby تشکر کرده است .

مدير كل سايت

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونجر
    بازیکن محبوب
    رونالدو برزیلی
    اسم واقعی شما
    جـــعفر

Iran

Ronaldo

تشکر ها
    1,434
    تشکر شده 18,131 در 2,635 پست

پیش فرض لیست بازیکنان تیم ملی ایتالیا در جام جهانی 2014 برزیل

فهرست ۲۳ نفره ایتالیا برای جام جهانی اعلام شد

تیم ملی ایتالیا

تیم ملی فوتبال ایتالیا در گروه D رقابت‌های جام جهانی با تیم‌های انگلیس، اروگوئه و کاستاریکا در یک گروه قرار گرفته است.

ایتالیا روز شنبه در دیداری دوستانه مقابل جمهوری ایرلند قرار گرفت و با تساوی بدون گل متوقف شد. در این دیدار ریکاردو مونتولیوو دچار شکستگی از ناحیه استخوان پا شد و جام جهانی را از دست داد.

هافبک میلان در ترکیب آتزوری جایی ندارد اما چزاره پرندلی به جای او پارولو از پارما جانشین وی شود.

فهرست 23 نفره تیم ملی ایتالیا به شرح زیر است:

دروازه‌بان‌ها:

بوفون (یوونتوس)، پرین (جنوا)، سیریگو (پاری سن ژرمن)

مدافعان:

آباته (میلان)، بارزالی (یوونتوس)، بونوچی (یوونتوس)، کیه‌لینی (یوونتوس)، دارمیان (تورینو)، دی سیلیو (میلان)، پالتا (پارما)

هافبک‌ها:

آکوییلانی (فیورنتینا)، کاندروا (لاتزیو)، دروسی (رم)، مارکیسیو (یوونتوس)، تیاگو موتا (پاری سن ژرمن)، پارولو (یوونتوس)، پیرلو (یوونتوس)، وراتی (پاری سن ژرمن)

مهاجمان:

بالوتلی (میلان)، کاسانو (پارما)، چرچی (تورینو)، ایموبیل (تورینو)،‌ اینساین (ناپولی)

================================================== ========================

شماره پیراهن های بازیکنان ایتالیا در جام جهانی مشخص شد

1

تیم ملی ایتالیا

پس از اعلام لیست 23 بازیکن نهایی حاضر در برزیل از جانب پراندلی، شماره پیراهن های بازیکنان تیم ملی ایتالیا در جام جهانی 2014 برزیل نیز مشخص شد.

بنا بر گزارش فوتبال ایتالیا، فدراسیون فوتبال ایتالیا شماره پیراهن های بازیکنان این کشور را معرفی کرد که بر طبق آن، آنتونیو کاسانو پیراهن شماره 10 را بر تن خواهد کرد.

فهرست شماره پیراهن بازیکنان به شرح زیر است:

1- جانلوئیجی بوفون

2-ماتیا دی شیلیو

3 - جورجیو کیلینی

4- متئو دارمیان

5- تیاگو موتا

6-آنتونیو کاندروا

7- ایگناسیو آباته

8-کلودیو مارکیزیو

9- ماریو بالوتلی

10- آنتونیو کاسانو

11- آلسیو چرچی

12-سالواتوره سیریگو

13-متئو پرین

14-آلبرتو آکوئیلانی

15- آندرآ بارزالی

16-دنیله دروسی

17-چیرو ایموبیله

18-مارکو پارولو

19-لئوناردو بونوچی

20-گابریل پالتا

21-آندرآ پیرلو

22-لورنزو اینسینه

23-مارکو وراتی

WelCome To Derby

6. 2 کاربر از پست مفید Derby تشکر کرده اند .

مدیر هواداران رئال

مربی مورد علاقه
    .:. Jose Mourinho - Guus Hiddink - Marcello Romeo Lippi - Fabio Capello - Jupp Heynckes .:.
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    AL1

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    1,769

ویترین امتیازات

پیش فرض پاسخ : ♣ اخبار و حواشی تیم های گروه d جام جهانی 2014 (ایتالیا،کاستاریکا،اروگوئ ،انگلیس) ♣

به گزارش SkySports، انگلیس در 6 جام از 10 جام معتبر تا کنون در ضربات پنالتی حذف شده است و آخرین بار حذف در یک چهارم نهایی یورو 2012 برابر ایتالیا بود.

جرارد که یکی از گزینه های اصلی انگلیس برای پنالتی زدن می باشد، به BBC چنین گفت:

"ما به شدت خود را برای پنالتی ها آماده می کنیم چرا که حتی توصیف آن بسیار مشکل است. فشار بسیار زیادی روی شما است. شما زمان زیادی برای فکر کردن ندارید و زیر فشار این زمان کیفیت خود را نیز از دست می دهد.

"ضربات پنالتی برای تعیین نتیجه بازی به مراتب فشار بیشتری نسبت به یک بازی در لیگ را ایجاد می کنند. متاسفانه من یک بار در جام جهانی در پنالتی خود ناموفق بودم و این خودش مرا در شرایط نامساعد تری قرار می دهد. "

Buffon & Casillas

8. کاربر روبرو از پست مفید lord7stark تشکر کرده است .

مدیر هواداران رئال

مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    AL1

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    1,769

ویترین امتیازات

پیش فرض پاسخ : ♣ اخبار و حواشی تیم های گروه d جام جهانی 2014 (ایتالیا،کاستاریکا،اروگوئ ،انگلیس) ♣

پدیده جوان خط میانی تیم ملی ایتالیا در صحبت هایی اذعان کرد که بر خلاف بازی های دوستانه هم بازی هایش در بهترین شرایط ممکن پای به برزیل خواهند گذاشت.

به گزارش Rai Sport، مارکو وراتی پدیده جوان خط میاتی تیم ملی ایتالیا و باشگاه پاریسن ژرمن فرانسه پس از تساوی 1 - 1 تیم ملی ایتالیا برابر لوکزامبورگ در صحبت هایی اذعان کرد که نتایج این مسابقات دوستانه از اهیمت چندانی برخوردار نیست.

"نتیجه دیدار امشب برای ما اهمیت چندانی نداشت. در این مسابقه ما برای اولین بار برنامه و سیستم جدیدی را در زمین پیاده کردیم. گمان می کنم که به همین دلیل نتوانستیم بهترین بازی خود را به نمایش بگذاریم. تیم به سختی مشغول کار و تلاش است و اطمینان دارم که با شروع رقابت های جام جهانی به مرز آمادگی ایده آل خواهیم رسید."

گفتنی است شاگردان چزاره پراندلی در تیم ملی ایتالیا در اولین بازی خود در رقابت های جام جهانیف 25 خرداد ماه و از ساعت 02:30 دقیقه بامداد به مصاف تیم ملی انگلستان خواهند رفت.

تیم ملی ایتالیا در حالی که تا دقایق پایانی دیدار دوستانه خود با تیم ملی لوکزامبورگ 1-0 پیش بود، در نهایت با تساوی 1-1 مقابل این تیم، به استقبال مسابقات جام جهانی رفت.

ایتالیا که در پروجیا از لوکزامبورگ پذیرایی می‌کرد، با گل مارکیزیو پیش افتاد، امّا آن‌ها مانند دیدار با نیجریه، در دومین مسابقه دوستانه خود قبل از حضور در برزیل، نتوانستند پیروزی کسب کنند.

پراندلی سرمربی تیم ملی ایتالیا پس از این بازی در مصاحبه با رای اسپرت گفت:
    "ما چیزهای تازه ای را آزمایش کردیم. چیزهایی که برای پیشرفت و ترقی تیم لازم بود. ما بازی درگیرانه ای در میانه زمین ارائه دادیم در حالی که از کناره ها فضاهای خوبی به دست آوردیم. ما باید به تلاش خود ادامه دهیم و مطمئنم که جام جهانی خوبی در انتظار آتزوری خواهد بود."

پراندلی در خصوص ماریو بالوتلی که چندین موقعیت مسلم گلزنی در این دیدار از دست داد گفت: "او موقعیت های بسیار خوبی را از دست داد ، این‌ها همه اتفاقات فوتبال است و ما باید سعی کنیم در دیدارهای رسمی چنین اشتباهاتی نداشته باشیم."

ایتالیا در گروه D جام جهانی با انگلیس، کاستاریکا و اروگوئه همگروه است.

Buffon & Casillas

10. کاربر روبرو از پست مفید lord7stark تشکر کرده است .

مدیر هواداران رئال

مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    AL1

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    1,769

ویترین امتیازات

جیان لوییجی بوفون نبوغ آندرا پیرلو را با روبرتو باجو مقایسه کرد و از طرفی اذعان کرد که دیدار مقابل انگلستان یکی مسابقه پلی آف نیست.

بوفون در مصاحبه با روزنامه Guardian در خصوص صفات ویژه یک دروازه بان سخن گفت و از طرفی کلماتی نیز در مورد هم تیمی اش آندرا پیرلو و خداحافظی او پس از جام جهانی بر زبان آورد.

بوفون در مصاحبه خود گفت: "پیرلو یک نابغه است. به همراه روبرتو باجو، من تصور می کنم او بزرگترین استعداد فوتبال ایتالیا در 25 سال گذشته بوده باشد."

"شما می توانید سعی کنید و اقداماتی برای مقابله با او انجام دهید. اما شما می دانید در هر لحظه او می تواند کار خود را انجام دهد و هر آن چیزی که شما فکر می کردید برای توقف او نیاز است و شما تصور می کردید که او را متوقف خواهید کرد، بی ارزش خواهد بود."

بوفون همچنین در خصوص گروه D و جدال ایتالیا با شاگردان روی هاجسون گفت: "این بازی اولین دیدار دو تیم می باشد. پس از آن دو دیدار دیگر وجود دارد. این بازی مهم است، اما نه در حد پلی آف."

"من هرگز نه در مقابل انگلستان شکست خورده ام و نه در مقال آلمان. من با آن ها 5 بار بازی کرده ام و هرگز شکست نخورده ام."

Buffon & Casillas

12. کاربر روبرو از پست مفید lord7stark تشکر کرده است .

مدیر هواداران رئال

مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    AL1

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    1,769

ویترین امتیازات

سرمربی کار کشته تیم ملی انگلستان می گوید همه به وضعیت مصدومیت چمبرلین خوش بین هستند.

به گزارش فوتبال-ایتالیا، با مصدومیت این بازیکن در جریان بازی دوستانه انگلیس در برابر اکوادر، نگرانی ها در مورد احتمال رسیدن وی به جام جهانی افزایش یافته است. روی هاجسون در این باره به خبرنگاران گفت:

"ما هر آن چه که در توان داریم را برای نگه داشتن وی انجام می دهیم. کادر پزشکی تیم و خود چمبرلین به این مسئله خوش بین هستند. نمی توانیم بگوییم او چقدر دور از میادین خواهد بود اما بدیهی است که چمبرلین برای رسیدن به بازی ها، باید درمانی اضافه بر سازمان طی کند."

"ما برای حفظ وی هر کاری می کنیم زیرا دوست داریم این گونه فکر کنیم که احتمالا به مراحل بعدی هم خواهیم رسید. اگر چه نمی توان چیزی را تضمین کرد ولی برای صعود به دور بعد، برنامه داریم. چمبرلین در بازی در برابر اکوادر خیلی خوب بازی کرد و تا زمان مصدومیت، بهترین بازیکن ما بود. در نتیجه از دست دادن وی، فقدان بزرگی برای ما خواهد بود."

"آیا ما جام جهانی را خواهیم برد؟ چیزی که من به آن فکر می کنم این است که آیا در مراحل حذفی موق می شویم؟ اگر به ادوار قبلی نگاه کنیم، در یورو 92، دانمارک حتی به تورنمنت صعود نکرده بود اما همه را غافلگیر کرد و هلند و آلمان را برای قهرمانی از پیش رو برداشت. ما با رنکینگ فیفا ضعیف نمی شویم، پس هر کس که فکر می کند انگلیس نمی تواند قهرمان جهان شود ، اشتباه می کند."

"تمام آنچه که من می دانم این است که باید برای رسیدن به این هدف تلاش کرد. پروسه قهرمانی در جهان باید به بهترین نحو انجام شود. با تمریناتی که پشت سر گذاشتیم و البته با منابعی که در اختیار داریم، فکر می کنم از شانس خوبی برای بردن برخوردار باشیم. من می توانم به شما این تضمین را بدهم که بازیکنان برای رسیدن به هدف، صد در صد متعهد خواهند بود."

Buffon & Casillas

14. کاربر روبرو از پست مفید lord7stark تشکر کرده است .

مدیر هواداران رئال

مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    AL1

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    1,769

ویترین امتیازات

مهاجم قدرتمند تیم ملی اروگوئه و باشگاه پاریس سن ژمن می گوید وجود کمی رقابت بین وی و لوییز سوارز، موجب پیشرفت تیم ملی شده است.

ادینسون کاوانی که تیمش را به برد در بازی دوستانه در برابر اسلوونی سوق داد، در مصاحبه اختصاصی با مجله 2-4-4 گفت:
    "ما در آفریقای جنوبی با هم بازی کردیم. در چهار سال اخیر، هر دو رشد کرده ایم و توانسته ایم این همکاری را بهتر کنیم. به نظر می رسد وجود رقابتی کوچک بین من و سوارز، به پیشرفت بازی اروگوئه منجر شده است."

"هر دوی ما فصل خوبی را سپری کردیم. ما برای رسیدن به اهداف تیم ملی اروگوئه، تمرینات سختی را پشت سر گذاشته ایم. امیدوارم بتوانیم در تابستان به روند خود ادامه دهیم. برای این کشور، برای مردم و برای حفظ جایگاهمان به عنوان یکی از پنج تیم برتر دنیا، همه تلاش خود را خواهیم کرد. لوییز سوارز در برزیل خواهد درخشید."

Buffon & Casillas

16. کاربر روبرو از پست مفید lord7stark تشکر کرده است .

مدیر هواداران بارسلونا

سوادکوه '|',,|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡
    پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    گواردیولا . ونگر
    بازیکن محبوب
    تمام بازیکنای بارسا . رونالدینهو . بوفون . دل پیرو
    اسم واقعی شما
    سعید

ArgentinaBarcelonaJuventus

Lionel Messi

تشکر ها
    4,653
    تشکر شده 4,292 در 1,193 پست

پیش فرض پاسخ : ♣ اخبار و حواشی تیم های گروه d جام جهانی 2014 (ایتالیا،کاستاریکا،اروگوئ �،انگلیس) ♣

پیرلو: ایتالیا در جام جهانی تهاجمی بازی خواهد کرد

علی رغم عدم موفقیت در دیدارهای دوستانه در مقابل تیم های جمهوری ایرلند و لوگزامبورگ، این هافبک ادعا کرده است که تیمش می تواند نمایش های خوبی در جام جهانی ارائه بدهد.

آندره پیرلو، هافبک باتجربه تیم ملی ایتالیا، معتقد است که ایتالیا در این تابستان عملکرد خوبی خواهد داشت و اصرار دارد که آتزوری ها بازی های هجومی را ارائه خواهند داد. اعضای تیم ملی ایتالیا که هفته آینده باید در اولین بازی شان در جام جهانی مقابل انگلیس در مانائوس به مدیان بروند، روز گذشته وارد برزیل شدند.
    اما علی رغم عدم موفقیت در دیدارهای دوستانه در مقابل تیم های جمهوری ایرلند و لوگزامبورگ، این هافبک ادعا کرده است که تیمش می تواند نمایش های خوبی در جام جهانی ارائه بدهد.
    او به فایننشیال تایمز گفت: "ما فوتبالی تهاجمی بازی خواهیم کرد. ما تلاش خواهیم کرد که بازی را کنترل کنیم. از بازی مان لذت ببریم، و اغلب در این مورد موفق هستیم.
    من هم در جام جهانی به همین صورت خواهم بود. همه چیز برای موفقیت در تورنمنت در جای خود قرار دارد."
    رویای هر کودکی شرکت در جام جهانی برزیل بود من خوشبختم که این فرصت را به دست آوردم."
    پیرلو همچنین در مورد فلسفه ی فوتبالی اش و اینکه چرا پاس گل دادن از زدن گل سخت تر است، صحبت کرد.
    "برای من همیشه یکسان بوده است. هیچ چیز عوض نشده است. در خانه می مانم، بازی می کنم، تمرین می کنم، به خانه می روم. همین.
    من دنبال فضا می گردم، پس از آن یک توپ به دست می آورم و بازی می کنم.
    پاس گل دادن سخت تر از زدن گل است. لازم است فضای مناسب را پیدا کنید و نیروی مورد استفاده برای اینکه هم تیمی ات را در موقعیت مناسب برای زدن صاحب گل توپ کنید، محاسبه کنید.
    پاس گل مورد علاقه ی من؟ نمی دانم – شاید پاسم به گروسو در جام جهانی 2006. من پاس خاص دیگری که داده باشم را به خاطر نمی آورم."

VIVA BARCA
    Mes Que Un Club

ویرایش توسط Saeid~Barca : 06-08-2014 در ساعت 23:58

18. 2 کاربر از پست مفید Saeid~Barca تشکر کرده اند .

مدیر هواداران بارسلونا

سوادکوه '|',,|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡
    پست مورد علاقه
    مدافع
    مربی مورد علاقه
    گواردیولا . ونگر
    بازیکن محبوب
    تمام بازیکنای بارسا . رونالدینهو . بوفون . دل پیرو
    اسم واقعی شما
    سعید

ArgentinaBarcelonaJuventus

Lionel Messi

تشکر ها
    4,653
    تشکر شده 4,292 در 1,193 پست

پیش فرض پاسخ : ♣ اخبار و حواشی تیم های گروه d جام جهانی 2014 (ایتالیا،کاستاریکا،اروگوئ �،انگلیس) ♣

ویلشر: برای مهار پیرلو نقشه داریم

هافیک با استعداد تیم ملی انگلیس معتقد است مهار پیرلو مهم ترین چالش آن ها در دیدار مقابل ایتالیا خواهد بود.

انگلیس در اولین دیدار خود باید به مصاف ایتالیا در شهر مانائوس برود. جدالی که یادآور خاطرات 2 سال پیش و مرحله ی یک چهارم پایانی یورو 2012 است.

جک ویلشر معتقد است که مهار پیرلو در میانه ی میدان مهم ترین چالش آن ها در مصاف با ایتالیا خواهد بود. ویلشر در گفت و گو با خبرنگاران گفت: " به خوبی از کیفیت بالای بازی پیرلو آگاهی داریم. او مانند استیوی (جرارد) می ماند. او بازیکن فوق العاده ای در میانه ی میدان است. او بهترین بازیساز تیمش نیز محسوب می شود."

ویلشر همچنین نقش پیرلو را در بازی های گذشته ی دو تیم بسیار مهم ارزیابی کرده است: " در دو بازی قبلی که با ایتالیا داشتیم توانایی های پیرلو کاملا مشخص بود. او تفاوت ها را در زمین رقم می زند. اکنون اما به خوبی آماده ی مصاف با او هستیم."

هافبک باشگاه آرسنال همچنین در رابطه با قرعه ی تیمش نیز گفت: " شاید انتظار چنین قرعه ای را در ابتدا نداشتیم اما اکنون همه آماده ی رقابت ها هستیم. ما در پرتغال به سختی تمرین کردیم و در میامی نیز شرایط خوبی داشتیم. اکنون همه احساس خوبی داریم و برای آغاز رقابت ها لحظه شماری می کنیم."

VIVA BARCA
    Mes Que Un Club

20. 2 کاربر از پست مفید Saeid~Barca تشکر کرده اند .

مدیر هواداران رئال

مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    AL1

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    1,769

ویترین امتیازات

وین رونی اصرار دارد که او هنوز هم می تواند نقش بزرگی در تیم ملی انگلستان ایفا کند. مهاجم تیم منچستر یونایتد در آستانه دیدار کشورش مقابل ایتالیا در مانائوس، جایگاه خود را در خطر می بیند، به خصوص بعد از انتقاداتی که پل اسکولز از او داشت.

رونی در جریان کنفرانس مطبوعاتی در خلال جلسه تمرینی تیم ملی انگلستان در برزیل، گفت: "آینده روشن است، توانایی و قابلیت های زیادی در این تیم وجود دارد. بازیکنان جوان تر انرژی و هیجان زیادی به تیم می آورند. این احتمالاً بهترین ترکیب تیم ملی است که در آن حضور داشته ام. بخشی از این ترکیب بودن، لذت بخش است. من هنوز هم احساس می کنم که نقش بزرگی برای ایفا کردن در این تیم دارم."

رونی فاش کرد که هم تیمی اش دنی ولبک بعد از دست دادن جلسه تمرینی روز چهارشنبه، برای رویارؤیی با ایتالیا آماده خواهد بود و مشکل ران او جدی نیست.

این بازیکن 28 ساله ادامه داد: "دنی [ولبک] خوب خواهد شد، من مطمئنم که او برای دیدار شنبه شب آماده خواهد بود. او امروز فقط ریسک نکرد. ایتالیا باید در مورد چگونه کنترل کردن تیم ما فکر کند. آنها بازیکنان خوبی دارند، اما ما هم داریم. آنها باید نگران ما باشند.

هدف ما تلاش برای قهرمانی در این تورنمنت است. این چیزی است که ما خود را برای آن آماده می کنیم. بدیهی است که همه چیز نسبت به 2006 و 2010 متفاوت است اما هدف یکسان است، و آن قهرمانی است."

Buffon & Casillas

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)