Design & Developed BY Patira

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8
    مدير كل سايت

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونجر
    بازیکن محبوب
    رونالدو برزیلی
    اسم واقعی شما
    جـــعفر

Iran

Ronaldo

تشکر ها
    1,434
    تشکر شده 18,131 در 2,635 پست

irann نظر شما در مورد پیراهن و شعار تیم ملی ایران در جام جهانی 2014

به نام خدا

پیراهن تیم ملی ایرن در جام جهانی 2014 برزیل توسط شرکت ال اشپورت تهیه شده است.
    با نظر فدراسیون فوتبال ایران بر روی این پیراهن تصویری از یوزپلنگ ایرانی نقش بسته شده است
    قرار است تیم ملی ایران در بازیهای جام جهانی 2014 با پیراهن هایی منقش به تصویر یوزپلنگ ایرانی به مصاف حریفان برود

ایران در بازیهای جام جهانی در مقابل نیجریه و بوسنی با پیراهن سفید و در مقابل آرژانتین با پیراهن قرمز بازی خواهد کرد

نظر شما در مورد پیراهن تیم ملی ایران چیه؟

سایت فیفا پس از رأی گیری از کاربران اینترنتی شعار 32 تیم راه یافته به جام جهانی 2014 را مشخص کرد.

بر همین اساس شعار تیم ملی ایران در این نظر سنجی و از بین 3 شعار افتخار پارس - یک جهان، یک ملت، یک تیم - رویایت را محقق کن شعار HONOUR OF PERSIA یا افتخار پارس انتخاب شد.

همچنین شعارهای زیر نیز برای رقبای همگروه ایران در این رقابت ها انتخاب شدند:

شعار تیم ملی آرژانتین:

فقط یک تیم نیستیم، یک کشوریم

شعار تیم ملی بوسنی:

اژدها در قلب؛ اژدها روی زمین

شعار تیم ملی نیجریه:

فقط با هم می‌توانیم پیروز شویم

این شعارها قرار است روی اتوبوس تیم های ملی حاضر در جام جهانی 2014 برزیل نقش ببندد.

نکته قابل توجه اینکه شعار تیم ملی ایران را فردی با نام کاربری «ناصر فوتبال» انتخاب کرده بود که نام وی به همراه 31 برنده شعار کشورهای دیگر در سایت فیفا درج شده است.

WelCome To Derby

2. 6 کاربر از پست مفید Derby تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    مهاجم
    مربی مورد علاقه
    کونته - فرگوسن
    بازیکن محبوب
    علی کریمی- مهدی مهدوی کیا-بوفون-پیرلو-بالوتلی-الشراوی-ز
    اسم واقعی شما
    سامان

BrazilPersepolisJuventus

Ali Karimi

تشکر ها
    168
    تشکر شده 394 در 152 پست

ویترین امتیازات

پیش فرض پاسخ : نظر شما در مورد پیراهن و شعار تیم ملی ایران در جام جهانی 2014

گزارشی تكان دهنده از طراحی یوزپلنگ روی پیراهن تیم ملی
    طرح یوزپلنگ آفریقایی (و نه ایرانی!) روی پیراهن تیم ملی ایران كه مربوط به سال 2012 (!) است، به قیمت 12 دلار از یک سایت طراحی خریداری شده است!

اینم منبع :

http://jamnews.ir/detail/News/350771

آقا اصن نریم جام جهانی سنگین تریم به خدااااااااا

من دیگه درباره ی لباس صحبت نمی کنم!

لعنت به باعث و بانی این بغض ای خدااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اااا

4. 3 کاربر از پست مفید samanpes تشکر کرده اند .

مدیر هواداران رئال

مربی مورد علاقه
    .:. Jose Mourinho - Guus Hiddink - Marcello Romeo Lippi - Fabio Capello - Jupp Heynckes .:.
    بازیکن محبوب
    .:. All Players In The .:. Real - Chelsea - Italy
    اسم واقعی شما
    AL1

ItaliaRealMadridSS_Tehran

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    1,769
    تشکر شده 1,679 در 751 پست

ویترین امتیازات

اول لباس تیم ملی ...

من نمیدونم پوما 2006 چش بود ؟؟؟ که رفتن با بدترین شرکت ممکن قرار داد بستن !!!!؟
    صاحابشم با وقاحت تمام میاد تو برنامه وزین 90 !!!! شر و ور میگه !!!!

نمیدونم چه پولی خوابیده از سر این قضیه که حتی به صحبت های بازیکنان تیم ملی هم پشیزی ارزش قائل نمیشن !!!!

اون کفاشیان بی .... فقط میخنده !!! اعصاب نیمونه واسه ادم که این کیه !!!!!

یوز افریقایی که به دور !!! طراحی زشتش ...
    سر و صــــدا در جهان !!!

و ... که گندش درمیاد ... اونوقت هم کی بود کی بود ؟؟؟ من نبودم !!!

شعار هم بسیار بیخوده !!! افتخار پارس !؟؟!؟!؟! کــدوم افتخار ؟؟؟ فکر کنم یا من از مریخ اومدم یا باز من از مریخ اومدم که اینا افتخار افرینی کردن !! فکرشـــــو بکنید !! هاشم بیک زاده و افتخـــــار !!!

Buffon & Casillas

6. 3 کاربر از پست مفید lord7stark تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    Forward
    مربی مورد علاقه
    Pep Guardiola , Diego Simeone
    بازیکن محبوب
    Ronaldinho
    اسم واقعی شما
    Ali

BrazilSS_TehranBarcelona

Ronaldinho

تشکر ها
    929
    تشکر شده 1,416 در 873 پست

در مورد شعار من به شخصه رویایت را محقق کن بیشتر دوست داشتم. افتخار پارس اخه یه خورده تضاد داره با تیم ملی مون.بعضی از بازیکنامون دورگه هستن.ولی به هر حال امیدوارم رو سفید بشیم تو جام جهانی

8. 2 کاربر از پست مفید aliexpress تشکر کرده اند .

مدير كل سايت

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونجر
    بازیکن محبوب
    رونالدو برزیلی
    اسم واقعی شما
    جـــعفر

Iran

Ronaldo

تشکر ها
    1,434
    تشکر شده 18,131 در 2,635 پست

پیش فرض زشت ترین و زیباترین لباس های جام جهانی 2014

زشت ترین و زیباترین لباس های جام جهانی 2014

جام جهانی برزیل کمتر از ۳۰ روز دیگر آغاز می شود و یکی از جذابیت های مسابقات لباس های رنگارنگ تیم های حاضر در مسابقات است. لباس هایی که ممکن است سال ها به خاطر طرح و شمایلش در خاطره ها بماند. وب سایت شبکه ان دی تی وی در گزارشی ۵ لباس برتر و هم چنین ۵ لباس زشت جام جهانی ۲۰۱۴ را انتخاب کرده که متاسفانه لباس تیم ملی کشورمان جزو زشت ترین ها انتخاب شده است! در زیر می توانید ۵ لباس زشت و زیبای جام جهانی را ببینید: ۵ لباس زیبا در جام جهانی ۲۰۱۴
    Cameroon

لباس کامرونی ها در جام جهانی ۲۰۱۴ واقعا زیباست. هر چند آنها در جام جهانی آفریقای جنوبی حضور نداشتند اما برای برزیل شاهکار به خرج داده اند. کامرونی ها البته همیشه در طراحی لباس هایشان سلیقه به خرج می دهند

Russia

لباس های همیشه ساده ی روسیه را ادیداس این بار به زیبایی هر چه تمام تر طراحی کرده است. نوار آبی در قسمت شانه ها، شماره های طلایی و لبه ی شرت که پرچم روسیه را در خود جای داده، لباسی ساده اما مجلل را ایجاد کرده است.

Brazil

لباس زرد و سبز برزیل همیشه پر فروش ترین پیراهن تیم های ملی دنیا بوده است. حالا کمپانی نایک برای برزیلی ها که جام را در خانه برگزار می کنند لباسی شیک را طراحی کرده است. ساده و بسیار شیک!
    Argentina

آرژانتین کشوری است که همیشه با لباس تیم فوتبالش شناخته می شود. لباسی با شمایل آبی آسمانی و سفید راه راه که حتما شماره ۱۰ اش هم خاطره انگیزترین پیراهن ورزشی کل دوران بوده است. آرژانتینی ها که با آدیداس قرارداد دارند با این شورت و پیراهن در برابر ما قرار خواهند گرفت. البته در زمین مسابقه این لباس واقعا جذاب است.
    Germany

آلمان ها از دهه ی ۹۰ به بعد لباس های چندان جذابی را بر تن نکرده اند. اما ادیداس برای جام جهانی ۲۰۱۴ بهترین طرح هایش را آماده کرده تا نشان دهد در زمینه ی تولید لوازم ورزشی با اختلاف برترین است. آلمان ها با این لباس مثل یک قهرمان جام جهانی به میدان می روند، اینطور نیست؟!

۵ لباس زشت در جام جهانی ۲۰۱۴

Italy

برای کشوری که مرکز مد و فَشِن جهان است چنین لباسی فاجعه است. لاجوردی پوشان ایتالیایی که همیشه لباس های زیبایی را بر تن می کند جام جهانی ۲۰۱۴ را از نظر البسه بَد شروع می کنند. به نظر پوما تمام خلاقیتش را خرج لباس های تیم ملی کامرون کرده است!
    United States of America

ساده تر از این نمی شود. انگار نایکی ها تی شرتی را از یک فروشگاه خریداری کرده اند و تنها لوگوی فدراسیون آمریکا را روی آن چسبانده اند. خیلی بَد!
    England

لباس سه شیر ها همیشه طرحی کلاسیکی داشته اما در برزیل پیراهنی که بازیکنان انگلیسی بر تن می کنند جذابیت خاصی نخواهد داشت. شاید از کشوری که بهترین لیگ دنیا را در اختیار دارد انتظار بیشتری می رفت.
    Iran

طرح یوزپلنگ آفریقایی برای حمایت از یوزپلنگ در حال انقراض ایرانی ! که از یک سایت طراحی به قیمت ۱۲ دلار خریداری شده. در کنار این می توان آل اشپورت ضعیف ترین کمپانی حاضر در جام جهانی بدانیم. اینها همه کافی است تا لباس تیم ملی کشورمان یک پیراهن زشت در سایت های جهانی معرفی شود. هر چند خارجی ها لباس دوم مان را بیشتر پسندیده اند.
    Honduras

هندوراسی ها با تلاش فراوان توانستند خود را به جام جهانی برسانند. هر چند آنها یکی از کم نام و نشان ترین تیم های جام هستند، اما دلیل نمی شود که پیراهن شان اینقدر زشت باشد. آنها تمام تلاش شان را فقط برای رسیدن به جام جهانی خرج کرده اند!
    WelCome To Derby

10. 4 کاربر از پست مفید Derby تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    LEFT FORWARD
    مربی مورد علاقه
    دی ماتئو
    بازیکن محبوب
    کریستیانو رونالدو
    اسم واقعی شما
    MaHDI

PortugalRealMadridPas

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    1
    تشکر شده 12 در 6 پست

بر چ مبنایی زیبا وزشت رو مشخص کردی این سلیقه شخصیته چون لباس انگلیس و برزیل یک طراح داشته کاملا مشخصه
    من در خطر نیستم من خود خطرم
    HaLa
    MaDRiD

12. 2 کاربر از پست مفید mahdikh تشکر کرده اند .

سدانی ها
    Guest

به نظر من قشنگه و میهن پرستانه!!! البته میتونست بهترم باشه به امید موفقیت تیم ملی

مدیر گالری و تیم های آلمانی

پست مورد علاقه
    GK
    مربی مورد علاقه
    Jupp Heineckes - Joachim Low
    بازیکن محبوب
    P.Lahm
    اسم واقعی شما
    Mohammadhossein

IranBayernSS_Tehran

Robben

تشکر ها
    14,118
    تشکر شده 8,410 در 3,790 پست

ویترین امتیازات

به نظر من یوزپلنگ ایرانی خیلی هم زیباست اصن اقا شما بهش بگید یوزپلنگ آفریقایی خوبه ؟
    مهم اینه که ما رفتیم جام جهانی و با افتخار برگشتیم ...
    الان همه میان پست منو نقل قول می کنند و ازم میپرسند کدوم افتخار ؟؟؟ چهارم شدن در گروه نیجریه و بوسنی ؟؟؟
    من هم الان میخوام بهشون بگم از افتخار منظورم

افتخار پارس هستش .....

ولی آلشپورت خیلی مضخرفه و بدترینه !!!!
    خودم از آلشپورت متنفرم ....

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)