Design & Developed BY Patira

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: فکر می کنین کدوم تیم به فینال 2014 برسه؟

رأی دهندگان
16. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • رئال مادرید

11 68.75%
  • بایرن مونیخ

5 31.25%
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 16 , از مجموع 16
    مدير كل سايت

پست مورد علاقه
    هافبک بازی ساز
    مربی مورد علاقه
    آرسن ونجر
    بازیکن محبوب
    رونالدو برزیلی
    اسم واقعی شما
    جـــعفر

Iran

Ronaldo

تشکر ها
    1,434
    تشکر شده 18,131 در 2,635 پست

پیش فرض بحث و تبادل نظر درباره بازی رئال مادرید بایرن مونیخ - نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا 14 - 2013

به نام خدا

مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا فصل 14 - 2013

تاريخ برنامه اين بازي‌ها به شرح زير است:

دور رفت:

2 ارديبهشت، ساعت 23:15 به وقت تهران

رئال مادريد – بايرن مونيخ

دور برگشت:

9 ارديبهشت، ساعت 23:15 به وقت تهران

بايرن مونيخ – رئال مادريد

فينال اين دوره از رقابت‌ها 3 خرداد در ليسبون پرتغال برگزار مي‌شود.

به نظر شما کدام تیم می تواند شانس بیشتری داشته باشد؟ چرا؟
    شما هوادار کدام تیم هستید؟
    نتیجه بازی رفت یا برگشت چه می شود؟
    مهمترین نکاتی که تیم ها برای صعود باید رعایت کنند چیست؟
    ستاره احتمالی هر کدام از تیم ها کیست؟

لطفا در این تاپیک نظر خودتون رو درباره این بازی بگین

منتظر نظرات شما قبل و بعد از این بازی ها هستیم

.
    WelCome To Derby

2. 4 کاربر از پست مفید Derby تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    FerGoseN - MorInhO- Zidane
    بازیکن محبوب
    CR7-LM10-All Players RealMadrId and ManuTd
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825
    تشکر شده 30,590 در 6,151 پست

ویترین امتیازات

پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر درباره بازی رئال مادرید بایرن مونیخ - نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا 14 - 2013

دوره رفت تموم شد و رئال مادرید 1-0 با گل کریم بنزه من تموم شد.

از نظر من بازی برابری بود اما چون رئال 1 گل زد رئال کمی بهتر بود. تصاحب توپ رو بایرن داشت و رئال مفید تر حمله می کرد مخصوصا نیمه اول. ( خدایا اگر کریس و دیماریا گل می کردند چی میشد !!!!؟؟؟؟)

رئال در پرس و دفاع کردن عالی بود هر چند بایرن چندین موقیعت گل هم داشت اما رئال در دفاع عالی بود.

یه نکته ای که باعث شد بایرن نتونه ضد حمله بزنه اما رئال بزنه این بود:

کاسیاس

کوئنترائو...........راموس.......... ه په............کارواخال

ایسکو.........ژابی.......مودریچ

رونالدو..........بنزما.............آ خل دیماریا

رئال دفاع و پرس و حمله رو فقط با 3 بازیکن انجام داد. رونالدو بنزما و دیماریا. اگر دقت کرده باشید رئال همه تاکتیکش بااین 3 بازیکن بود که بنظرم موفق بود ( البته نه در گل زنی. هر 3 بازیکن هجومی رئال موقیعت گل داشتند ).

اما بایرن: بایرن با مدافع هاش و بازی سازاش بازی کرد. مدافعان بایرن از خط هم این ور تر بازی کردند تا با هافبک ها یکی بشن و عملیات پرس رو در زمین رئال انجام بدن که انصافا کارشون عالی بود و تقریبا مودریچ و ژابی رو فاج کردند و بخاطر همین بود که ایارامندی به تیم اضافه شد.

گواردیولا با توجه به شناختی که از رئال داشت می دونست که رئال در سر زنی مدافغان مشکل داره بخاطر همین ( فکر کنم همه حملاتشون ) از روس سانتر بود. ( ماشالا همشون هم قد بلند)

اما خدارو شکر رئال در سرزنی مشکلی نداشت. و دلیل اینکه اینهمه کرنر هم بدست آوردند هم همین بود.

2 بازیکنی که احتمال می رفت ستاره بازی باشند خوب کار نکردند:

کریس خوب نبود!. البته تا حدودی طبیعیه چون تازه از مصدومیت خارج شده و نمی خواست خیلی دوندگی کنه.

ریبری: اصلا تو جریان بازی نبود بنظرم بدترین بازیکن میدان بود. ( ازش بعید بود).

تو این بازی اگر توپ گیری کاسیاس از کوتزه نبود بازی 1-1 بود ( مرسی کاپیتان )

اون صحنه مشکوک دقیقه 92 هم بنظرم پنالت نبود....

بازی برگشت خیلی بازی سختی برای رئال خواهد بود چون در آلمانه. ( امیدوارم رئال موفق به گل زنی دربازی برگشت بشه )

در کل می خوام بگم دلم می خواد تیمم بره فینال. 10 - 12 ساله رئال قهرمان نشده ( دلم تنگیده واسه فینال و قهرمانی )

یه نکته هم را راجب بازی های امروزی: فوتبال افت کرده و هیجانات و موقیعت های گل کمتر شده و تیم ها اکثرا با اعتیاد و دفاعی بازی می کنند و این به نفع تماشاگران فوتبال نیست!!....

HALA MADRID

HALA MADRID

4. 3 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

مدیر هواداران رئال

مربی مورد علاقه
    .:. Jose Mourinho - Guus Hiddink - Marcello Romeo Lippi - Fabio Capello - Jupp Heynckes .:.
    بازیکن محبوب
    .:. All Players In The .:. Real - Chelsea - Italy
    اسم واقعی شما
    AL1

ItaliaRealMadridSS_Tehran

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    1,769
    تشکر شده 1,679 در 751 پست

ویترین امتیازات

پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر درباره بازی رئال مادرید بایرن مونیخ - نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا 14 - 2013

تبریـــــــــــــــــــــ ــــک میگم برد بسیار دلچسب و سخت رو

امشب درسته خوب نبودیم ولی بی نقص بودیم

پپ بد حالش گرفته شد ، تیکی تاکای بیهوده بایرن + پرس شدیدشون باز هم نتونست جلوی ضد حملات رئال رو بگیره

بایرن امشب در خط حمله کاملا محو بود و این بخاطر مهار روبن و ریبری به نحو احسنت توسط 2 گوش رئال بود
    بدبختانه هر ساله رئال موقعیت هایی رو به باد میده که بعدا افسوسشو میخوره !!
    توپ کریس ، پاس ندادن دیماریا ! راحت بازی 3 - 0 میشد

دفاع رئال امشب 180 درجه متفاوت بود بی نقص ...
    په په جلو بود راموس جاش بود / راموس جلو بود په په جاش بود !! اون همکاریشون عالی بود

کارواخال و کونترائو روبن و ریبری رو قــــــــورت دادن مخصوصا ریبری رو !

کونترائو نشون داد یک سر و گردن از مارسلو بالاتره ... اون از بازیش جلو بارسا اینم پاس گلش و بازی عالیش جلو بایرن ...

ایسکو بدک نبود درسته توپ لو میداد ولی دوندگیش بالا بود

مودریچ فوق العاده بود ، تیم رو با چند حرکت میاورد بیرون از زیر فشار ها

دیماریا به نظرم جز متوسط های رو به پایین بود ... موقعیت گلش ! توپ لو دادن هاش ...

کریس با وجود مصدومیت و دوریش خوب بود نسبتا ولی حیف شد نزد اون توپو تو گل !

بیل نتونست نمایش خوبی ارائه بده ! انتظارات دیگه ازش بالاتر رفته // البته تعویضی بود و مریض احوال !

کـــــــریم (حاج کریم بنز) شب بسیار خوبی رو داشت ... حفظ توپاش عالی بود ... گلش هم خیلی خوب بود خوب جاگیری کرده بود و خودشو جدا کرده بود از مدافعای بایرن .. .. ..

و اما بهترین بازیکن زمین (علی رغم سیو بی نظیر سن ایکر ) ، ژنرال آلنــــــــــــــــســـــ ــــــــــــــو بود
    + با پاس هاش ریتم بایرن رو به هم میریخت ... تیم رو میبرد به فاز هجومی ... و اوج درخشش زدن توپ دقیقه 92 از جلوی مولر بود ... فک کنم اگر راموس و په په بودن پنالتی رو شاخش بود ... || از بازی خونسردانه واران هم نمیشه نگفت ارامشش تو دفاع نعمتی است ...

*** نکات خطرناک :
    تعداد بالای کرنر ها که احتمالا تو بازی برگشت بیره رو 20 تا !
    با ورود گوتزه و مولر مخصوصا فاز هجومی بایرن بد قوی شده شــــــــد !

بازی برگشت اگر یک گل زود هنگام بخوریم خیلی خطرناک میشه اوضاع ! و حتی اگر بزنیم هم حملات بایرن بی امان میشه ...

به نظرم گل در دقایق پایانی بهترین کاره

به امید لا دسیما 10 ....

Buffon & Casillas

6. 2 کاربر از پست مفید lord7stark تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دفاع
    مربی مورد علاقه
    مورینیو
    بازیکن محبوب
    کریستین رونالدو
    اسم واقعی شما
    ابوالحسن

ItaliaRealMadridPersepolis

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    426
    تشکر شده 138 در 36 پست

تبریک میگم برده شیرینی بود
    گفتنیارو بچه ها گفتن فقط لجم گرفته بود از این مجری :| جاودانیه کیه چرت میگفت معلوم بود کجا سیر میکنه اما کارشناسم خوب حالشو گرفت
    تاکتیک خیای جالبی بود از کارلتو روبنو باز گذاشته بود بهش پاس بدن تا میدادن بهش توپو سه نفر میریختن سرش خدایی خیلی باحال بود
    درسته بازی میگن حالت دفاعی داشت و پاسکاری بایرن اما من از بازی لذت بردم حتی اگه مساویم میشد همینو میگفتم

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

8. 2 کاربر از پست مفید abolhasan0202 تشکر کرده اند .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    دروازباني
    مربی مورد علاقه
    مورینیو
    بازیکن محبوب
    پتر چك
    اسم واقعی شما
    مصطفي

EnglandChelseaPersepolis

Petr Cech

تشکر ها
    593
    تشکر شده 60 در 23 پست

فرقی نمیکنه کدام تیم امشب راهی فینال بشه ، هر چند حق رئال بخاطر این مدتی که از فینال لیگ قهرمانان دور بوده بیشتره ولی به هرحال اونجا
    منتظر باشین چون ما ()هم فرداشب میایم .

petr cech is the best

10. 2 کاربر از پست مفید Mostafa peter تشکر کرده اند .

مدیر هواداران رئال

مربی مورد علاقه
    .:. Jose Mourinho - Guus Hiddink - Marcello Romeo Lippi - Fabio Capello - Jupp Heynckes .:.
    بازیکن محبوب
    .:. All Players In The .:. Real - Chelsea - Italy
    اسم واقعی شما
    AL1

ItaliaRealMadridSS_Tehran

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    1,769
    تشکر شده 1,679 در 751 پست

ویترین امتیازات

ســـــــــــــــلام دنیا بر کهکشانی هاااااااااااا

من هنوز نمیدونم خوابم یا بیدارم ....
    نمیدونم گریه کنم یا بخندم ....
    منگ شدم رســما

+ خـــــدایا شکرت من راضی بودم به مساوی هم ولی رومونو سفید کـــــردی /// گفتم که این چرخ گردون میچرخه این دفعه سمت ما

خیلی جالبه تو 2 تا گل رامــــوس ... بیشترین یار گیری رو واسه کریس میکردن !!!! و کریس رو گل اول پشت راموس و رو گل دوم جلوش بود
    راموس به قولش عمل کـرد و به یاد ماندنی بازی کـرد

کریس هم که با گذشت بالای گرت بیل و خلاقیت روی ضربه آزادش رکورد تاریخ رو شکست
    اصلا تیم رکورد شکست .... مخصوصا روی گل زده ( 37 گل شکستن رکورد بارسای 2011 با 35 گل )

فــــدایییییییییییی داری کارلتو ( دیگه یقین پیدا کردم ایتالیایی ها کابوس آلمانیا هســــتن )

اصلا نمیتونم چیزی بنویسم که احساسمو بیان کنه ....
    فعلا ذوق مرگ شدم
    فدای همتون
    لـــــــا د ســـیـــــمـــا اومــــدیم

Buffon & Casillas

12. 3 کاربر از پست مفید lord7stark تشکر کرده اند .

مدیر انجمن

پست مورد علاقه
    AMF-SS
    مربی مورد علاقه
    FerGoseN - MorInhO- Zidane
    بازیکن محبوب
    CR7-LM10-All Players RealMadrId and ManuTd
    اسم واقعی شما
    ~ ALIreZA ~

PortugalRealMadridManUtd

Cristiano Ronaldo

تشکر ها
    40,825
    تشکر شده 30,590 در 6,151 پست

ویترین امتیازات

دوره برگشت هم تموم شد و رئال مادرید توانست با نتیجه 0-4 پیروز بشه و بعد از مدت ها نبردن در آلمان ببره اونم با چه نتیجه ای!!!!!
    بایرن در خانه واقعا تحقیر شد.

رئال بالاخره بعد از 12 سال می خواد قهرمان بشه.

در این بازی مثل دوره رفت رئال حملات مفید تری رو داشت نسبت به بایرن.

گواردیولا: تفکراتش اینه که با تصاحب توپ می تونه حریفانشو شکست بده و این واقعا بی دلیل نیست این تفکرش ،،، گواردیولا معتقده که تصاحب توپ باعث میشه 1. بازیکنان خودی اعتماد به نفسشون بالا بره و استرس پائین بیاد 2. همین استرس رو به تیم مقابل وارد کنه 3. این قدر پاس کاری کنه تا حریف اشتباه کنه.

اما اشتباهه گواردیولا این بود که مورینیو رئال رو کاملا با این جور تیم ها آشنا کرده. و اینکه رئال بعد از 12 سال زخم خوردن و شکست بالاخره بدون ترس و استرس و با حس انتقام نسبت به بایرن رفت فینال تا قهرمان بشه.

آنجلوتی: کارلتو بازی با دورتمند رو خوب یادش بود ، دوره رفت یک چهارم رئال با نتیجه 3-0 برد و دوره برگشت رئال خواست فقط دفاع کنه چون از قبل خودشونو صعود کننده می دونستند اما به مشکل برخورد و با نتیجه 0-2 باخت و در بازی با بایرن این اشتباه رو تکرار نکرد و بااین که دوره رفت 1-0 برده بود در برگشت اعلام کرد تیم من حمله خواهد کرد نه اتوبوسی دفاع کردن.

همین تفکرآنجلوتی با مورینیو فرق داشت. ( تفکر مورینیو تو این 2-3 سالی که مربی تیم من بوده: در چنین مواقعی می گه من الان صعود کننده هستم پس من باید ازش دفاع کنم تا ببرم اما متاسفانه دفاع از نو حمله کردن و گل بیشتر زدن نیست از روی اینکه نزاره حریف گل بزنه )

متاسفانه مورینیو نمی دونست که رئال تیم هجومیه نه دفاعی!! حتی مقابل تیم های بزرگ. با این حال مورینیو کمک های زیادی به رئال کرد 1. ضدحملاتی در رئال ساخت که معروف شد به 7 ثانیه 2. رئال رو به تیم هایی که تصاحب توپ می کنند آشنا کرد 3. مثلث هجومی ساخت که معروف شد به مثلث برمودا.

آنجلوتی آمد تاکتیک ضد حملات رو حفظ کرد و به جای اینکه دفاع کنه حمله کنه و تصاحب توپ کنه. ( به نظر خودم آنجلوتی این جوری فکر کرد که من حمله و تصاحب توپ می کنم و وقتی تیم حرف حمله کرد من ضد حمله های 7 ثانیه ای معروف رئال رو میزنم ) در واقع آنجلوتی تیم رو پرورش داد و سیستم رو از 1-3-2-4 رو به 3-3-4 و 2-2-4 تغییر داد. که تا اوجایی که دیدم از هر 2 سیستم استفاده کرده.

و نکته بعدی هم این بود که آنجلوتی بازی های رفت برگشتی که 180 دقیقست رو 180 دقیقه دید ( یعنی اینکه من 180 دقیقه وقت دارم برم فینال نه 90 دقیقه ) مورینیو میاد می گه بازی رفت رو یه مساوی یا با گل زده در خانه حریف تموم می کنم و دوره برگشت میزنمش. این تفکر اشتباهه چونکه تیم حریف ضدحمله میزنه و گل میزنهو وقتی تیم حریف گل بزنه تیم چاره ای جزء حمله نداره و همین باعث میشه تیم حریف گل های بیشتری بزنه چون حریفش مجبوره ریسک کنه و این تفکر دقیقا باعث میشه شکست بخوره....

خیلی راجب مورینیو حرف زدم ولی بنظر من دلیل پیروزی رئال همین نکاتی بود که بالا گفتم.

به طرفداران رئال تبریک می گم و ایشالا قهرمانی.

hala madrid

HALA MADRID

14. 4 کاربر از پست مفید AL1reZA تشکر کرده اند .

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)