Design & Developed BY Patira

صفحه 5 از 6 نخستنخست ... 3456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 57
    عضو Derby

پست مورد علاقه
    GK-CF
    مربی مورد علاقه
    LUIS_ENRIQUE-PEP_GUARDIOLA
    بازیکن محبوب
    Messi-Majidi-Neymar-Balotelli-Alexis-Suarez
    اسم واقعی شما
    Mohammad

ArgentinaBarcelonaSS_Tehran

Lionel Messi

تشکر ها
    3,105
    تشکر شده 900 در 546 پست

Jadid ░░░ آخرین اخبار داغ زنده و لحظه به لحظه ی فوتبال(داخلی)░░░

بنام خالق هستی
    سلام دوستان عزیز
    دراین تاپیک اخبار زنده و لحظه به لحظه ی داخلی(لیگ حذفی-لیگ برتر-لیگ قهرمانان آسیا)قرار داده میشه

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

اگر اخبار جدیدی داشتید میتونید دراین تاپیک قرار بدید.با تشکر

INSTAGRAM=WHITE_WOLF79
    TELEGRAM=WHITE WOLF79

Barca

2. کاربر روبرو از پست مفید azeraspeed تشکر کرده است .

عضو Derby

پست مورد علاقه
    GK-CF
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Mohammad

Lionel Messi

تشکر ها
    3,105
    تشکر شده 900 در 546 پست

پیش فرض پاسخ : ░░░ آخرین اخبار داغ زنده و لحظه به لحظه ی فوتبال(داخلی)░░░

خانزاده: با شيريني طرف حساب نيستم

مدافع پيشين پرسپوليس گفت: چک‌هايي که از اين باشگاه دست من است مربوط به سرپرست پيشين اين تيم است.
    <center>
    </center>
    محمدرضا خانزاده گفت: انتظار داشتم به تيم ملي دعوت شوم و از اين اتفاق خوشحال هستم و بايد از تمام آنهايي که باعث اين اتفاق شدند تشکر کنم.

به گزارش تسنيم، وي در خصوص حضور چند مدافع در اردوي جديد تيم ملي اظهار داشت: مسلماً رقابت در هر سطحي وجود دارد و هر کسي هم که به تيم ملي مي‌آيد مي‌خواهد بهترين عملکرد را به نمايش بگذارد. انشاالله هر اتفاقي که خير است، رخ دهد.

خانزاده در پاسخ به اين سوال که آيا مي‌تواند در ليست نهايي مسافران جام جهاني باشد، تصريح کرد: فعلاً به اين مسائل فکر نمي‌کنم و فقط مي‌خواهم در مدت باقي مانده تلاشم را انجام دهم، مسائل ديگر دست خداست.

مدافع ذوب‌آهن در ادامه در مورد شرايط اين تيم تاکيد کرد: متاسفانه شرايط خوبي نداريم ولي پتانسيل تيمي ما بيشتر از اين‌هاست. واقعيت اين است که ذوب‌آهن يکي دو سالي است که بيمار شده اما مطمئناً مي‌توانيم در ليگ ماندني شويم.

خانزاده حضور فيروز کريمي را در ذوب‌آهن مثبت ارزيابي کرد و گفت: با آقاي کريمي 2 جلسه تمرين کرديم اما در همين مدت به اندازه 2 ماه به معلوماتم اضافه شد. اميدوارم بتوانيم با کريمي از اين بحراني که داريم نجات پيدا کنيم.

بازيکن پيشين پرسپوليس در واکنش به مشکلي که براي سعيد شيريني به وجود آمده و شايعه بازداشت او اظهار داشت: هنوز مشکل مالي من با پرسپوليس حل نشده و نمي‌دانم بايد چه کار کنم. من با شيريني طرف حساب نيستم اما چک‌هايي که دارم براي او است. حتماً باشگاه بايد طلب من را بدهد.

« اميدوارم علي پروين مشکل مرا حل کند» خانزاده ضمن بيان اين جمله، تصريح کرد: براي فصل بعد تصميمي نگرفته‌ام و معلوم نيست که به پرسپوليس برگردم. فعلاً تمام تمرکزم روي ذوب‌آهن است تا تيم در ليگ برتر بماند.منبع:varzesh3
    INSTAGRAM=WHITE_WOLF79
    TELEGRAM=WHITE WOLF79

Barca

عضو Derby

پست مورد علاقه
    GK-CF
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Mohammad

Lionel Messi

تشکر ها
    3,105
    تشکر شده 900 در 546 پست

آخرين وضعيت مصدومان پرسپوليس

پزشک تيم فوتبال پرسپوليس آخرين وضعيت مصدومان اين تيم را تشريح کرد.
    <center>
    </center>
    دکتر حقيقت پزشک تيم پرسپوليس در گفت‌وگو با سايت اين باشگاه درباره آخرين وضعيت مصدومان تيم گفت: مهرداد کفشگري که از ناحيه دست دچار مشکل شده و عمل جراحي روي او انجام شده بود به دويدن و تمرينات ويژه پزشکي مي پردازد و از نظر بدني آمادگي خود را حفظ کرده است. طبق تصميم اتخاذ شده روز چهاردهم اسفندماه از دست کفشگري عکسبرداري خواهد شد و پس از آن درباره زمان شروع تمرينات کار با توپ و گروهي وي تصميم گيري مي شود. اين احتمال وجود دارد که کفشگري در پايان ماه جاري تمرينات گروهي خود را آغاز کند.

حقيقت درباره وضعيت قاسم دهنوي گفت: دهنوي به خاطر تکل بازيکن صبا از ناحيه مچ پا آسيب ديده بود و روزهاي چهارشنبه و پنجشنبه جدا از ساير نفرات به تمرين پرداخت اما وي مشکل حاد و نگران کننده اي ندارد و به احتمال فراوان در تمرينات گروهي شرکت خواهد کرد.

پزشک پرسپوليس درباره آخرين وضعيت اميد عاليشاه گفت: اميد عاليشاه که از ناحيه همسترينگ دچار مشکل شده بود طبق برنامه در نظر گرفته شده تمرينات فشرده و خوبي انجام داده و در حال طي کردن دوران نقاهت است. عاليشاه پس از فيزيوتراپي و دويدن دور زمين تمرينات سبک کار با توپ را انجام مي دهد و عصر روز پنجشنبه نيز دقايقي با تيم به تمرين پرداخت. مشکل عاليشاه تقريبا در حال برطرف شدن است و اين بازيکن جوان به احتمال فراوان مي تواند قبل از پايان سال در تمامي تمرينات گروهي شرکت کند. قرار بود عاليشاه در سال جديد تمرينات پرفشار و تيمي را از سر بگيرد اما روند درماني وي مطلوب بوده و حضور وي در تمرينات تيمي کمي زودتر از موعد قبلي انجام خواهد شد. منبع:varzesh3
    INSTAGRAM=WHITE_WOLF79
    TELEGRAM=WHITE WOLF79

Barca

عضو Derby

پست مورد علاقه
    GK-CF
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Mohammad

Lionel Messi

تشکر ها
    3,105
    تشکر شده 900 در 546 پست

رضايي: حريفان در اهواز به دردسر ميفتند

مهاجم تيم فوتبال فولاد خوزستان گفت: با تيم جوان و با انگيزه‌اي که داريم تمام حريفان‌مان در ليگ قهرمانان آسيا مقابل فولاد در اهواز دچار دردسر مي‌شود.
    <center>
    </center>
    غلامرضا رضايي در خصوص تساوي مقابل السد قطر اظهار داشت: همانطور که مي‌دانيد اين تيم فولاد بسيار جوان است و به همين دليل کمي در بازي اول تجربه آسيايي برايش سخت بود.

به گزارش فارس، وي افزود: برخي بچه‌هاي ما اولين بازي بين‌المللي خود را در آسيا انجام مي‌دادند و از طرف ديگر قطري‌ها بسيار باتجربه بودند اما هرچه از بازي گذشت ما سوار بازي شديم و دقيقه به دقيقه بهتر شديم ولي متأسفانه سوت داور اجازه نداد تا به 3 امتياز بازي برسيم.

رضايي ادامه داد: شک نکنيد اگر بازي 10 دقيقه ديگر ادامه داشت ما خيلي راحت بازي را مي‌برديم چون تازه بچه‌ها در نيمه دوم خودشان را پيدا کرده بودند و به نظرم در کل اولين بازي آسيايي فولاد با نتيجه مساوي براي ما بد نبود.

رضايي در پاسخ به اين سوال که آيا فقط شما تجربه آسيايي داشتيد يا خير، گفت: به غير از من دو نفر از بچه‌هاي‌مان تجارب حضور در تيم ملي را داشتند اما ما تيمي هستيم که در آسيا کمي بي‌تجربه ايم ولي تساوي در اولين بازي مقابل السد که بسيار باانگيزه و سرمايه‌گذاري عظيمي کرده بود براي ما خوب است. طمئن باشيد ما از گروه‌مان صعود مي‌کنيم و تيم‌هايي مانند السد در ايران و در اهواز بدجوري مقابل ما به مشکل مي‌خورد چون بچه‌ها خيلي راحت‌تر در زمين خودمان اين حريفان را دچار دردسر مي‌کنند.

رضايي درباره عدم دعوتش به تيم ملي ايران نيز، گفت:‌ اول به سه بازيکني که از تيم ما به تيم ملي دعوت شدند تبريک مي‌گويم اما اشکالي ندارد تلاش و کوشش را براي همين موقع‌ها گذاشته‌اند. صد روز ديگر براي جام جهاني برزيل مي‌جنگم بالاخره هر کسي که به تيم ملي دعوت نشود کار برايش سخت است اما من حرفي ندارم و به جاي حرف زدن سعي مي‌کنم در فاصله باقيمانده در جام جهاني در ليست‌ بعدي کي‌روش باشم. من بايد در جام جهاني برزيل حضور داشته باشم و براي رسيدن به هدفم به آب و آتش مي‌زنم. مطمئن هستم کادر فني تيم ملي همه چيز را زير نظر دارد و به همين دليل هرگز انگيزه‌ام را از دست نمي‌دهم چون هميشه عاشق رقابت و تلاش براي رسيدن به هدفم بودم.منبع:varzesh3
    INSTAGRAM=WHITE_WOLF79
    TELEGRAM=WHITE WOLF79

Barca

عضو Derby

پست مورد علاقه
    GK-CF
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Mohammad

Lionel Messi

تشکر ها
    3,105
    تشکر شده 900 در 546 پست

معمايي: احتمال ماندن اسکوچيچ 50 درصد است

مديرعامل جديد باشگاه ملوان گفت: احتمال رفتن و ماندن اسکوچيچ در ملوان 50 درصد است.
    <center>
    </center>
    مسعود معمايي در مورد انتخابش به عنوان مديرعامل باشگاه ملوان، گفت: من قبل از حضور هدايتي در ملوان با باشگاه ملوان در ارتباط بودم و طرح و برنامه‌هايي هم داده بودم تا بررسي شود و بعد از تغيير و تحولات سرانجام با پيگيري‌هاي نماينده محترم مردم انزلي در مجلس؛ آقاي خسته‌وند قرار شد که من در ملوان مشغول به کار شوم.

به نقل از فارس، وي در مورد اهدافش در ملوان گفت: اصلي‌ترين هدف‌مان اين است که ملوان مثل گذشته بازيکن ساز باشد و از بازيکنان بومي در اين تيم استفاده کنيم. به همين دليل هم بايد به تيم‌هاي پايه خيلي اهميت بدهيم. ملوان از قديم به عنوان يک تيم سازنده مشهور بوده و اين مسئله همچنان ادامه خواهد داشت.

مديرعامل جديد باشگاه ملوان در مورد اينکه دوست دارد اين تيم فصل آينده چه جايگاهي در ليگ داشته باشد، گفت: ملوان در اين فصل در رده ششم قرار گرفته و قطعا فصل بعد بايد در جايگاهي بهتر قرار بگيرد.

معمايي در مورد وضعيت اسکوچيچ براي ماندن در ملوان گفت: من هنوز با اين مربي صحبتي نکرده‌ام. البته محجوب مالک باشگاه و ناخدا غلامي، صحبت‌هايي با اين مربي داشته‌اند و خواسته‌هاي اين مربي قابل تامل است و بايد از سوي هيات مديره بررسي شود در حال حاضر ماندن و رفتن اسکوچيچ در ملوان 50 درصد است.

وي در مورد اينکه چه زماني فعاليتش را در ملوان آغاز مي‌کند گفت: من شب گذشته انزلي بودم و به تهران آمدم تا برخي کارهايم را سامان بدهم. دوشنبه هم در نشست خبري که باشگاه در انزلي ترتيب مي‌دهد، شرکت مي‌کنم.منبع:varzesh3
    INSTAGRAM=WHITE_WOLF79
    TELEGRAM=WHITE WOLF79

Barca

عضو Derby

پست مورد علاقه
    GK-CF
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Mohammad

Lionel Messi

تشکر ها
    3,105
    تشکر شده 900 در 546 پست

سيدصالحي:بخاطر التهاب پا تمرين نمي‌کنم

بازيکن تيم فوتبال پرسپوليس گفت: به دليل التهاب پايم در تمرينات شرکت نمي‌کنم.
    <center>
    </center>
    سيدمهدي سيدصالحي درباره اينکه چرا درتمرينات پرسپوليس شرکت نمي‌کند، گفت: من با التهاب بدني روبرو شدم و نمي‌توانم در تمرينات شرکت کنم و مشکل خاصي نيست.

به نقل از فارس، وي ادامه داد: قرار است به سونوگرافي بروم تا مشکل پايم مشخص شود و وقت دارم تا بتوانم خودم را به تمرينات تيم برسانم. در حال حاضر هم به همين دليل در تمرينات شرکت نمي‌کم و اميدوارم بتوانم هر چه سريع‌تر در تمرينات حاضر شوم.منبع:varzesh3
    INSTAGRAM=WHITE_WOLF79
    TELEGRAM=WHITE WOLF79

Barca

عضو Derby

پست مورد علاقه
    GK-CF
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Mohammad

Lionel Messi

تشکر ها
    3,105
    تشکر شده 900 در 546 پست

اخبار کوتاه از تراکتورسازان

توني اوليويرا براي تماشاي يکي از ديدارهاي تيم بشيکتاش به ترکيه سفر کرد.
    <center>
    </center>
    تيم تراکتورسازي تبريز که خود را براي ديدار مقابل لخويا قطر که در روز 21 اسفند آماده مي‌کند، 17 اسفند از تبريز به تهران خواهد رفت تا از تهران روز 18 اسفند به سمت دوحه حرکت کند.

به نقل از ايسنا، تراکتورسازان پس از ديدار مقابل لخويا مستقيما به دوبي خواهند رفت و پس از آن به العين امارات مي‌روند تا ديدارشان را مقابل العين برگزار کنند و پس از اين بازي نيز روز 29 اسفند به تبريز بر مي‌گردند.

تمرينات تراکتورسازان امروز تعطيل است و از روز دوشنبه هفته‌ آينده شروع خواهد شد.

دکتر صادق، معاونت پزشکي باشگاه تراکتورسازي در گفت‌وگوي کوتاه با خبرنگار ورزشي ايسنا در خصوص وضعيت مصدوميت فرشيد طالبي و حبيب گرداني، دو بازيکن اين تيم بيان کرد: حبيب گرداني و فرشيد طالبي از روز دوشنبه هفته‌ آينده تمريناتشان را با تيم شروع خواهند کرد و ان‌شاءالله به بازي با لخوياي قطر مي‌رسند. به غير از فرشيد طالبي و حبيب گرداني بازيکنان مصدوم ديگري نداريم.

باشگاه بشيکتاش ترکيه که از باشگاه‌هاي بزرگ ترکيه است، از توني اوليويرا براي حضور و تماشا در يکي از ديدارهاي اين تيم در ترکيه دعوت کرده بود و توني اوليويرا و پسرش به ترکيه رفته‌اند تا يکي از ديدارهاي بشيکتاش را تماشا کنند. منبع:varzesh3
    INSTAGRAM=WHITE_WOLF79
    TELEGRAM=WHITE WOLF79

Barca

عضو Derby

پست مورد علاقه
    GK-CF
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Mohammad

Lionel Messi

تشکر ها
    3,105
    تشکر شده 900 در 546 پست

دهنوي: به برنامه 90 احترام مي‌گذارم

بازيکن تيم فوتبال پرسپوليس گفت: از رسانه‌ها مي‌خواهم من را مقابل فردوسي‌پور قرار ندهند.
    <center>
    </center>
    قاسم دهنوي در خصوص مطالبي که در چند روز اخير به نقل از او عليه برنامه 90 منتشر شده، گفت: من درباره عادل فردوسي‌پور و برنامه 90 هيچ صحبتي نکردم و آنقدر شجاعت دارم که اگر حرفي زده باشم بگويم اين حرف‌ها براي من بوده است.

به نقل از فارس، وي ادامه داد: اميدوارم من رامقابل عادل فردوسي‌پور و برنامه 90 قرار ندهند چرا که اين کار صحيحي نيست و اميدوارم اين مسئله ديگر تکرار نشود و از همين جا مي‌گويم آقاي فردوسي پور من به تو و برنامه‌ات احترام مي‌گذارم و هيچ صحبتي عليه خودت و برنامه‌ات نکردم.منبع:varzesh3
    INSTAGRAM=WHITE_WOLF79
    TELEGRAM=WHITE WOLF79

Barca

عضو Derby

پست مورد علاقه
    GK-CF
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Mohammad

Lionel Messi

تشکر ها
    3,105
    تشکر شده 900 در 546 پست

معمايي مديرعامل باشگاه ملوان انزلي شد

با حکم رئيس هيات مديره باشگاه ملوان مسعود معمايي به عنوان مديرعامل جديد اين باشگاه انتخاب شد.
    <center>
    </center>
    حسين غلامي؛ سرپرست باشگاه ملوان اظهار داشت: با حکم رضا الماسي؛ رئيس هيات مديره باشگاه ملوان مسعود معمايي به عنوان مديرعامل جديد باشگاه انتخاب شد. ايشان مديري توانمند هستند که مي‌توانند به باشگاه ملوان کمک کنند.

به نقل از فارس، وي در مورد وضعيت خودش گفت: من به عنوان سرپرست موقت باشگاه بودم و اکنون مديرعامل باشگاه انتخاب شده است و من هم همچنان در باشگاه ملوان حضور خواهم داشت. حکم جديد من هم امضا مي‌شود.منبع:varzesh3
    INSTAGRAM=WHITE_WOLF79
    TELEGRAM=WHITE WOLF79

Barca

عضو Derby

پست مورد علاقه
    GK-CF
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Mohammad

Lionel Messi

تشکر ها
    3,105
    تشکر شده 900 در 546 پست

هزينه 40ميلياردي داماش براي ورزش گيلان

قائم مقام باشگاه داماش گيلان با بيان اينکه استاندار گيلان جواب پيامک ما را هم نمي‌دهد، گفت: داماش بيش از 40ميليارد تومان براي ورزش گيلان هزينه کرده است.
    <center>
    </center>
    حسين قلي‌زاده درباره کمک‌هاي مالي مسئولان گيلان به باشگاه داماش اظهار کرد: تا به امروز 260 ميليون به باشگاه داماش از سوي استانداري کمک شد که 200 ميليون مربوط به فصل قبل بود که به عنوان پاداش به کادرفني و بازيکنان پرداخت شد.

به گزارش تسنيم، وي افزود: بعد از آمدن رهنما مديرکل جديد ورزش و جوانان هم 60 ميليون به داماش کمک شد، در حالي که اين 260 ميليون شايد هزينه 4 بازي خارج از خانه داماش بشود.

قائم مقام باشگاه داماش گيلان با اشاره به سرمايه‌گذاري باشگاه داماش در 9 رشته ورزشي در استان گيلان گفت: در همين چند سال باشگاه داماش بيش از 40 ميليارد تومان براي ورزش استان هزينه کرده است.

قلي‌زاده تصريح کرد:خواسته امروز باشگاه داماش اين است که مبلغي را به ما قرض بدهيد تا برويم مشکل خودمان را حل کنيم.

وي در واکنش به صحبت هاي مديرکل ورزش و جوانان استان گيلان خاطرنشان کرد: امروز زمان بررسي عوامل مشکلات داماش نيست چون ما تنها سه بازي پيشرو داريم و براي پرداختن به اين مسايل دير شده است، ما بايد قبل از سال تحويل به بازيکنانمان مبلغي پرداخت کنيم چون هفتم فروردين با پرسپوليس بازي داريم.

قائم مقام باشگاه داماش گيلان، درباره جلسات ماه‌هاي اخير براي حل مشکلات باشگاه گفت: مديرکل ورزش گيلان دو ماه پيش در جلسه‌اي گفتند من نماينده استاندار هستم، ما بازيکنان را در جلسه آورديم و دو راهکار پيشنهاد شد.

قلي‌زاده گفت: يکي آنکه در کوتاه مدت مبلغي به باشگاه تزريق شود و دوم اينکه کارگروهي از مسئولان استان تشکيل شود و مشکلات داماش را در تهران و قوه قضائيه پيگيري و به صورت ريشه اي حل کنند.

وي افزود: سه ماه از آن جلسات گذشت ما به همراه رئيس هيئت فوتبال گيلان، به استانداري مراجعه کرديم، نامه نگاري کرديم، تاريخ جلسه براي ما مشخص کردند، روز و ساعت جلسه فرا رسيد و ما در جلسه حضور پيدا کرديم ولي هيچ کس در جلسه حضور پيدا نکرد! من و رئيس هيئت فوتبال گيلان به استاندار پيامک داديم ولي جواب ما را ندادند!

قائم مقام باشگاه داماش گيلان خطاب به استاندار،گفت: ما بچه همين استان هستيم ، ما يک بار براي اين کشور و استان امتحان پس داديم. امروز آمده ايم به اين تيم کمک کنيم، اين تيم مال اين شهر و مردم است.

قلي‌زاده تصريح کرد: عابديني روز و شب پيگير مشکلات داماش است و باشگاه داماش هفتصد ميليون تومان براي ورزشگاه اين شهر هزينه کرد آيا به مسئولين گفتيم که به ما بدهند، ما فقط مي‌خواهيم مبلغي را به ما قرض بدهند تا مشکلات مان را حل کنيم چون اين تيم متعلق به جوانان اين شهر است.منبع:varzesh3
    INSTAGRAM=WHITE_WOLF79
    TELEGRAM=WHITE WOLF79

Barca

عضو Derby

پست مورد علاقه
    GK-CF
    مربی مورد علاقه
    بازیکن محبوب
    اسم واقعی شما
    Mohammad

Lionel Messi

تشکر ها
    3,105
    تشکر شده 900 در 546 پست

گزارش تمرين پرسپوليس

تمرين تيم فوتبال پرسپوليس امروز بعداز ظهر در شرايطي برگزار شد که 5 بازيکن اين تيم به صورت اختصاصي دور زمين دويدند.
    <center>
    </center>
    تمرين پرسپوليس از ساعت 12 ظهر امروز در ورزشگاه درفشي‌فر دنبال شد. در اين تمرين ابتدا بازيکنان بدن‌هاي خود را گرم کردند و سپس به مرور کارهاي تاکتيکي و فوتبال دستگرمي پرداختند.

به گزارش فارس، نيلسون در اين بازي در نقش مهاجم ظاهر شد.

* بازيکنان ملي‌پوش پرسپوليس به همراه کريم باقري در تمرين امروز غايب بودند.

* محسن مسلمان، نورمحمدي، کفشگري، دهنوي و عاليشاه ابتدا اختصاصي تمرين کردند اما عاليشاه با بهبودي کامل به تمرينات گروهي برگشت.

* محسن مسلمان در حاشيه تمرين امروز اعلام کرد که از ناحيه زانو مشکل دارد و بايد با نظر پزشک تيم امروز اختصاصي تمرين کند.

* در تمرين امروز به دليل کمبود بازيکن محمد دايي، غلامپور نيز پا به توپ شدند و نکته جالب اين بود که محمد دايي موفق به هت‌تريک شد.

* در انتهاي تمرين عسگر و حاتمي اختصاصي به سمت دروازه شوت‌زني کردند.

* علي دايي امروز تمرين قرمزپوشان را از روي نيمکت به دقت زير نظر داشت.

* با اعلام کادر فني تمرينات پرسپوليس فردا ظهر پيگيري مي‌شود.

* نکته عجيب و جالب اين بود که در تمرين امروز سيدمهدي سيدصالحي همراه قرمزپوشان تمرين نکرد و اين کمي عجيب بود.منبع:varzesh3
    INSTAGRAM=WHITE_WOLF79
    TELEGRAM=WHITE WOLF79

Barca

صفحه 5 از 6 نخستنخست ... 3456 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع